Dieta kopenhaska - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-09, 21:19   #1471
Frizzzy
Przyczajenie
 
Avatar Frizzzy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 25
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Nie wolno ćwiczyć na czczo.


Ludowa, a mogłabyś mi wyjaśnić dlaczego ? Bo gdzieś czytałam, że wtedy organizm nie ma z czego czerpać energii, więc czerpie ją z tłuszczy - i szybcej chudniemy ..
Frizzzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 21:49   #1472
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Dieta kopenhaska

Ludowa chodzi o kofeine w kawie.
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 21:08   #1473
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Dieta kopenhaska

Byłam kiedyś na tej diecie i od drugiego tygodnia ciagle bylam wyczerpana zmęczona..
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 14:41   #1474
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Dieta kopenhaska czas start! 15.10-27.10

kochane 1 kostka cukru to = 1 mała łyzeczka?
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 21:48   #1475
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta kopenhaska

Witam!

dziś mój pierwszy dzień diety Kopenhaskiej no i jestem dumna że ją zaczęłam bo przymierzałam się do dwóch tygodni. a dziś rano wstałam, i postanowiłam że od dziś będzie dieta, bo jak nie od dziś to wcale. no i wypiłam kawe (dodałam jedną bardzo płaską łyżeczkę cukry, bo normalnie nie słodzę, a piję z mlekiem) i pobiegłam po dietowe zakupy. i jestem po pierwszym dniu...

mam pytanko, bo tylko przeglądałam ten wątek. Szpinak, sałatę, brokuła i kalafior można jeść zamiennie??? i czy zamiast befsztyków można tylk pierś z kurczka? bo ja ją uwielbiam w każdej postaci
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 22:21   #1476
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Dieta kopenhaska

inutil dzis rowniez moj 1 dzien
i jako befsztyk jem piers z kurczaka
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 16:58   #1477
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Dieta kopenhaska

Ja stosowałam dietę Kopenhaską w marcu 2008.Kurczowo trzymałam się jadłospisu (tzn.nie żułam gumy,piłam co najmniej 2 litry wody dziennie, żadnych dodatkowych przekąsek) Wytrzymałam 13 dni-schudłam 7kg ,ale w trakcie diety robiło mi się słabo, szybko się męczyłam,miałam szarą cerę,zapadłe oczy.Po dwóch tygodniach (od zakończenia diety) nie dostałam okresu (spóźnił mi się 12 dni-zrobiłam 2 testy ciążowe wyszły negatywnie,więc czekałam) miałam słaby organizm i długo dochodziłam do siebie
Nie sądziłam,że 13 dni diety tak nabroi w moim organiźmie.To chyba nie jest dieta dla mnie,dodatkowo dowiedziałam się,że okres wczesnej wiosny nie jest odpowiednią porą na drastyczne odchudzanie.
Chyba już nigdy nie zastosuję tej diety,aczkolwiek 7kg w 13 dni jest kuszące
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 17:20   #1478
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez sawa_sawa Pokaż wiadomość
kochane 1 kostka cukru to = 1 mała łyzeczka?

Cytat:
Napisane przez sawa_sawa Pokaż wiadomość
inutil dzis rowniez moj 1 dzien
i jako befsztyk jem piers z kurczaka
Wydaje mi sie, że jak najbardziej
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 08:01   #1479
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Ja stosowałam dietę Kopenhaską w marcu 2008.Kurczowo trzymałam się jadłospisu (tzn.nie żułam gumy,piłam co najmniej 2 litry wody dziennie, żadnych dodatkowych przekąsek) Wytrzymałam 13 dni-schudłam 7kg ,ale w trakcie diety robiło mi się słabo, szybko się męczyłam,miałam szarą cerę,zapadłe oczy.Po dwóch tygodniach (od zakończenia diety) nie dostałam okresu (spóźnił mi się 12 dni-zrobiłam 2 testy ciążowe wyszły negatywnie,więc czekałam) miałam słaby organizm i długo dochodziłam do siebie
Nie sądziłam,że 13 dni diety tak nabroi w moim organiźmie.To chyba nie jest dieta dla mnie,dodatkowo dowiedziałam się,że okres wczesnej wiosny nie jest odpowiednią porą na drastyczne odchudzanie.
Chyba już nigdy nie zastosuję tej diety,aczkolwiek 7kg w 13 dni jest kuszące
Taaaa, kuszące, ale jakim kosztem Aż strach pomyśleć co by było z dzieckiem po takiej diecie jakbyś rzeczywiście była w ciąży
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 19:23   #1480
lulu229
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dieta kopenhaska

Hejka! To mój szósty dzień diety kopenhaskiej,do mięsa wołowego używam przyprawy do steków pychota,rybę posoliłam i popieprzyłam,tak samo kurczaka posypałam cary ,solą i pieprzem, tą dietę stosuję już trzeci raz,to nieprawda że po zakończeniu kuracji można normalnie jeść,trzeba już na stałe zmienić nawyki żywieniowe,ja postanowiłam że nie będę łączyć węglowodanów z białkami,pozdrawiam
lulu229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 20:13   #1481
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez lulu229 Pokaż wiadomość
Hejka! To mój szósty dzień diety kopenhaskiej,do mięsa wołowego używam przyprawy do steków pychota,rybę posoliłam i popieprzyłam,tak samo kurczaka posypałam cary ,solą i pieprzem, tą dietę stosuję już trzeci raz,to nieprawda że po zakończeniu kuracji można normalnie jeść,trzeba już na stałe zmienić nawyki żywieniowe,ja postanowiłam że nie będę łączyć węglowodanów z białkami,pozdrawiam
A możesz to jakoś rozsądnie uzasadnić?
Z dietetycznego punktu widzenia zdecydowanie lepiej unikać połączenia węgli z tłuszczami. Zacytuję Ci stary post Ather, dawniej moderatorki na Dietetyce, o naprawdę dużej wiedzy:

Węglowodany i tł. stanowią idealne źródło energii i oba są do tego wykorzystywane. W momencie gdy zjesz dużo jednego i drugiego składnika, w jednym posiłku, organizm zabierze sie za przetwarzanie na energię tylko jednego, a drugie zostanie odłożone - mniej wiecej tak to wygląda, nie potrafię ułożyć definicji na tą chwilę.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 23:21   #1482
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Dieta kopenhaska

rzuciłam kopenhaską po 3 dniu
kurde ale to trzeba miec silna wole
bardzo silna bo organizm sie broni
no ale ciesze sie ze sprawdziłam jak to jest i poznałam smak szpinaku który pokochałam
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 21:00   #1483
_motylek_
Raczkowanie
 
Avatar _motylek_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 58
Dot.: Dieta kopenhaska

Witam !!!
Więc podziele sie z Wami moimi doświadczeniami jezeli chodzi o diete kopenhaska>
Otóz nie powiem przy 1 razie schudłam około 10 kilo nic mi nie było dobrze się czułam itp.
Tak jest niestety tylko za 1 razem. Złapałam bakcyla po zakończeniu diety utrzymywałam jeszcze jakoś wage ale musiałam sie ostro pilnowac poniewaz po tak rygorystycznej diecie szybko sie nabiera spowrotem kilogramy. Po niecalym miesiacu postanowilam sprobowac kolejny raz bo dlaczego nie nic mi nie bylo schudlam i tak tez zrobilam niestety moj organiz po pierwszym razie byl tak wyczerpany i oslabiony ze przy drugim razie skonczylo sie zaslabnieciem i wizyta w szpitalu. Dlatego dziewczyny pamietajcie raz i kolejny minimum dopiero po pol roku.
_motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 09:54   #1484
DYsia1111
Przyczajenie
 
Avatar DYsia1111
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta kopenhaska

Ja nie mogłabym stosować tej diety zbyt czesto, bo mimo, że jestem miesiąc po, to ciągle nie mogę patrzeć na niektóre rzeczy, np. sałatę czy brokuły. Ale zgubione kilogramy nie wracają. Chciałabym się pozbyć jeszcze około trzech kilo i jeśli nie uda mi się tego zrobić inną metodą, to za rok znów się pokuszę na tę dietę.
A inna metoda to w moim przypadku bieganie i rozsądne jedzenie, tzn. mało chleba i jeszcze mniej słodyczy a jak najwięcej warzyw i owoców. Czasem owszem, zgrzeszę, ale póki co nie wpływa to na wagę.
A schudłam od 9 maja ponad 7 kilo - jakieś 5 na DK a reszta dzięki bieganiu.
DYsia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:03   #1485
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Dieta kopenhaska

a czy przy tego typu dietach mozna stosować suplementy diety alb preparaty oczyszczające organizm jak np: DREANAFAST ????
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:33   #1486
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Dieta kopenhaska

lepiej nie stosować zadncyh substancji pomocniczych lecz trzymajacych przy zyciu:P
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:39   #1487
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Dieta kopenhaska

heh, no mże i tak, tylko własnie tydzień przed zastosowaniem dietki piłam drenafast i teraz nie wiem czy pić dalej czy lepiej zaprzestać...ale tak w połowie to w sumie bez sensu A ten drenafast tylko oczyszcza, nei mam po nim żadnego spadku wagi i dlatego zabrałam się za dietkę. I zastanawiam sie czy jak będe piła podczas diety to czy efekty będą "odpowiednie":confuse d:
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 17:57   #1488
DYsia1111
Przyczajenie
 
Avatar DYsia1111
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta kopenhaska

Ja poza tym co jest w diecie, nie jadłam ani nie piłam nic. I efekt był dobry. 13 dni to nie tak dużo, jak dieta się skończy, możesz stosować co będziesz chciała.
DYsia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 19:45   #1489
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Dieta kopenhaska

Dzięki za podpowiedź !!
Chyba zrobie tak jak mówisz, jak już się męcze na diecie to żeby chociaż efekty były warte tego wszystkiego i lepiej im nie przeszkadzać...
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 14:31   #1490
mon_key
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kopenhaska

Kiedyś stosowałam, wytrzymałam 12 dni, oto bilans:

-schudłam 3kg (trochę mało jak na takie katusze)
-cera jakby się wygładziła, miała ładniejszy kolor
-menu jest bardzo monotonne, więc bardziej niż głód doskwiera tzn apetyt na coś
-odczuwa się osłabienie, lepiej zrezygnować z wysiłku fizycznego
-miałam jojo (ale to niestety z mojej winy, mogłam się nie obżerać)

Ogólnie polecam osobom, które mają silną wolę i potrafią przetrwać nie tylko całą kurację, ale również okres "po". Dieta jest rygorystyczna, to prawda, ale wątpię żeby w 13 dni wyniszczyć sobie organizm. Jest to dobry wstęp do normalnej diety (nie mniej niż 1000kcal), ponieważ kurczy się żołądek i cżłowiek odzwyczaja się od tłustego i niezdrowego jedzenia.
mon_key jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 12:20   #1491
DYsia1111
Przyczajenie
 
Avatar DYsia1111
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta kopenhaska

Ja w czasie diety biegałam po 2,5 km. Wcale nie czułam się osłabiona, ani też nie doznałam jakichś dziwnych efektów. Poza spadkiem wagi oczywiście. DLatego ciągle nie rozumiem, dlaczego "moderator" tego forum tak bardzo tę dietę krytykuje. Owszem, jest monotonna, ale czas jej trwania nie pozwala na stworzenie zagrożenia życia czy nawet zdrowia. Jest rygorystyczna, ale to cecha każdej diety. Dieta polega przecież na tym, by przez jakiś czas ograniczać pewne produkty. Tylko to oczywiście dotyczy osób, które takiej diety naprawdę potrzebują, a nie nastolatek, które ważąc 55 kilo przy wzroście 170 uważają się za grube.
DYsia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 13:05   #1492
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez DYsia1111 Pokaż wiadomość
Ja w czasie diety biegałam po 2,5 km. Wcale nie czułam się osłabiona, ani też nie doznałam jakichś dziwnych efektów. Poza spadkiem wagi oczywiście. DLatego ciągle nie rozumiem, dlaczego "moderator" tego forum tak bardzo tę dietę krytykuje. Owszem, jest monotonna, ale czas jej trwania nie pozwala na stworzenie zagrożenia życia czy nawet zdrowia. Jest rygorystyczna, ale to cecha każdej diety. Dieta polega przecież na tym, by przez jakiś czas ograniczać pewne produkty. Tylko to oczywiście dotyczy osób, które takiej diety naprawdę potrzebują, a nie nastolatek, które ważąc 55 kilo przy wzroście 170 uważają się za grube.
Nie "moderator", tylko moderator - nie jestem modem udawanym czy samozwańczym, więc cudzysłów jest nie na miejscu i daj sobie spokój z tą wyrafinowaną ironią.

Nie każda dieta jest rygorystyczna. Dla mnie biegi na 2,5 kilometra przy tej diecie to głupota i zdania nie zmienię - tak samo jak pewnie Ty nie zmienisz swojego. I każdy zostanie przy swoim.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 15:32   #1493
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez DYsia1111 Pokaż wiadomość
Ja w czasie diety biegałam po 2,5 km. Wcale nie czułam się osłabiona, ani też nie doznałam jakichś dziwnych efektów. Poza spadkiem wagi oczywiście. DLatego ciągle nie rozumiem, dlaczego "moderator" tego forum tak bardzo tę dietę krytykuje. Owszem, jest monotonna, ale czas jej trwania nie pozwala na stworzenie zagrożenia życia czy nawet zdrowia. Jest rygorystyczna, ale to cecha każdej diety. Dieta polega przecież na tym, by przez jakiś czas ograniczać pewne produkty. Tylko to oczywiście dotyczy osób, które takiej diety naprawdę potrzebują, a nie nastolatek, które ważąc 55 kilo przy wzroście 170 uważają się za grube.
Dieta jest rygorystyczna, a jej skutki mogą być opłakane, dlaczego? Ano dlatego, że jest to głodówka, że nie dostarcza wszystkich niezbędnych składników organizmowi, nie mówiąc już o odpowiedniej ilości kalorii do normalnego funkcjonowania. Co poza tym? Dieta spowalnia przemianę materii, powoduje efekt jojo (naiwni twierdzą, ze wystarczy dobrze wyjść z diety a obędzie się bez jojo). Ja niestety także byłam na tej diecie, więc wiem czym śmierdzi jej stosowanie... po zakończeniu przeszłam na 1000 a później 1200 kcal i tyłam dosłownie od liścia sałaty No cóż, to właśnie efekt spowolnionego metabolizmu. Organizm przestawia się na skromne dostarczanie kalorii i nie dość, że zaczyna je oszczędzać to jeszcze nauczony ciężkich czasów zaczyna gromadzić zapasy. Odchudzanie tą dietą to błędne koło, dlatego stanowczo odradzam. Ja schudłam na tej "diecie" 12 kg, wszystko wróciło + 2 kg gratis. Więc czy warto? Niech każdy odpowie sobie sam, w końcu każdy sam odpowiedzialny jest za to co funduje swojemu organizmowi.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 21:46   #1494
Monika=]
Raczkowanie
 
Avatar Monika=]
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Dieta kopenhaska

Nie możliwe, żebyś po DK na tysiaku przytyła ..
Może źle liczyłaś, albo jakieś problmy ze zdrowiem masz (hormony etc.) ..

Wiele osob jest na głodówkach przez zbliżony okres czasu, a potem, gdy nie wroca do starych nawykow, kg wracaja w minimalnym stopniu ..
Monika=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 22:13   #1495
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Monika=] Pokaż wiadomość
Nie możliwe, żebyś po DK na tysiaku przytyła ..
Może źle liczyłaś, albo jakieś problmy ze zdrowiem masz (hormony etc.) ..

Wiele osob jest na głodówkach przez zbliżony okres czasu, a potem, gdy nie wroca do starych nawykow, kg wracaja w minimalnym stopniu ..
Niestety jest to możliwe, klasyczny efekt jojo.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 22:22   #1496
Apolaina
Raczkowanie
 
Avatar Apolaina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 80
Dot.: Dieta kopenhaska

witam dziewczyny )

wlasnie minal moj 8 dzien na diecie kopenhaskiej. Jutro bedzie 9 dzien huuurraa Malo bakowalo a bym rzucila diete w cholere..

Coz powiem tak, mnie ta dieta troche wykancza nic mi sie nie chce robic, na nic nie mam sily, jak wstaje to mi sie zasem w glowie kreci no i mam staszna ochote na wszystko dookola, poza tym posilki sa za male, ja mam ropis tej diety z dokladbnie podanymi porcjami co ile gam itp. ale coz na szczecie mam silna wolee )
Ale.. posilki mi smakuja, tylko nie mieso wolowe bo nie lubie, ale daje rade. Efekty juz widac, troszke schudłam albo inaczej wyszczuplalam ) 'troszke' mnie cieszy bo o troszke mi chodzilo.

A jestem na tej diecie przez moja mame, ona byla na niej jakies pol roku temu. Bardzo schudła, cellulit jest zniknal calkiem i cialo sie ujedrnilo oraz samopoczucie. Po diecie zywila sie tak jak zawsze, niczego sobie nie zalowala i nie przytyla)) Tak samo bylo z moja ciocia. Takze wierze ze cos w tym musi byc)

Zycze powodzenia i pozdawiam
Apolaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 07:41   #1497
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Dieta kopenhaska

Nie jestem stricte na diecie kopenhaskiej tylko na diecie mayo http://super-diety.blogspot.com/2008...niki-mayo.html a że nie znalazłam na wizażu osobnego tematu to zapytam sie tutaj, może coś wiecie
Jestem juz na 11 dniu tej diety, stosuje ją od zeszłego poniedziałku no i w pierwszym tygodniu schudłam 5 kg, fakt, człam się osłabiona ale było o.k. No ale od poniedziałku waga wogóle się nie rusza...cz to normalne na tego typu dietach. Zaznaczam, że w diecie mayo w pierwszym tygodniu je sie coś innego niż w drugim. No i stosuje sie do doety bardzo dokładnie a tu klops...sama nie wiem co o tym mysleć. Fakt, że w drugim tygodniu dostarcza się organizmowi juz tłuszcz i węglowodany no ale jedząć nadal po 600/700 kcal myślałam, ze coś jeszcze ubędzie mi na wadze...
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 19:19   #1498
DYsia1111
Przyczajenie
 
Avatar DYsia1111
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta kopenhaska

Założenia tej diety są jak dla mnie ciekawe, tzn brzmi smacznie. Będę musiała wiecej na ten temat poczytać, bo strona, którą podałaś, przekazuje dość skąpe informacje. Poza tym, pewnie gdzieś tu jest już wątek na ten temat.
DYsia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 19:36   #1499
DYsia1111
Przyczajenie
 
Avatar DYsia1111
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta kopenhaska

Przejrzałam kilka stron o diecie Mayo. Jak zwykle w necie mnóstwo rozbieżności. Od poniedziałku idę na urlop i myślę, że się pokuszę. Potrzebuję pozbyć się jeszcze około 3 kg. i to może być dobra metoda.
DYsia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 19:52   #1500
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Dieta kopenhaska

są różne "odmiany" diety mayo ale ta co umieściłam linka jest oryginalna. Też troche się naszukałam o niej w necie. Najgorzej jest 7 dnia a tak to powiem szczerze, że bez żadnych problemów stosowało i stosuje mi sie do nakazów i zakazów dietki. Tylko nie wiem czemy od poniedziałku waga stoi.... Teoretycznie skoro poszło już 5 kg to nie powinnam narzekać i słyszałam tez że w diecie tej chudniemy w pierwszym tygodniu a w drugim może troszke ale utrwalamy wage i wzmagamy przemiane materii.
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.