Krem Citro Bronze Herbe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-19, 11:46   #1
OLIVKA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1

Krem Citro Bronze Herbe


Dziewczyny mam pytanie, jakich kremow brazujacych do twarzy uzywacie? Ja probowalam Sopotu Ziaji, ale strasznie zatyka pory i nie moge go uzywac, Podobno krem Citro Bronze Herbe jest swietny, ale niw moge go w Lublinie nigdzie znalezc jak wiecie gdzie go szukac to piszcie.A moze uzywacie innych kremow brazujacych ktore nie sa tluste? z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi.POZDRAWIAM
OLIVKA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 12:42   #2
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: Krem Citro Bronze Herbe

Co do Citro Bronze to widzialam go w gazecie "Wróżka" Maja tam taki maly sklepik wysylkowy i tam wlasnie widzialam ten specyfik. Pozdrawiam
patricy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 12:50   #3
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Re: Krem Citro Bronze Herbe

Cześć!
Ja też kiedyś używałam kremu z Ziaji Sopot ale równiez mam wrażenie że bardzo zatyka mi pory. Przez ok. miesiąca używałam kremu z Mincer Mona Liza "Jolanda". To taki kremik z dodatkiem samoopalacza - całkiem milutki nawet pisze na nim że jest matujący przeznaczony do cery mieszanej i normalnej! Kolorek dawał bardzo delikatny - taki naturalny, ale niestety miałam wrażenie że jednak też zatykał mi pory. Ale może Tobie by służył?
W każdym razie dalej poszukuję czegoś lżejszego dlatego również interesuje mnie ten kremik Herbe CitroBronze! Czy ten krem jest "lekki" i nie zatyka porów???
Pozdrawiam
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 14:25   #4
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: Krem Citro Bronze Herbe

Używałam i ziaji i citro bronze więc mogę się wypowiedzieć. Citro bronze jest znacznie lżejszy niż sopot. Przy mojej mieszanej cerze bardzo szybko się wchłania. Znacznie ładniej pachnie (cyrtusowo, jak sama nazwa wskazuje) i nie czuć po nim zbyt mocno samoopalaczowego smrodku (znacznie mniej niż poz ziaji). Jeśli chodzi o wady, to jak dla mnie podstarwwą jest to, że on NIE BRĄZUJE daje tak delikatny kolor, że chyba musialabym go z tone nałożyć. Poza tym ma starsznie niewygodne opakowanie - tubka jest twarda, a jak się się mocniej naciśnie to wylatuje za dużo i się robią "cztapki". ogólnie rzecz biorąc polecam osobom, które chcą osiągnąć bardzo delikatny efekt. Zresztą ja się przerzucam na samoopalacze, więc może nie jestem miarodajna
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 19:05   #5
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Re: Krem Citro Bronze Herbe

jak dla mnie Ziaji krem Sopot to zabójstwo ja teraz przerzuciłam się na Mincer-Mona Liza do cery trądzikowej i tłustej,naprade fajny
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 19:06   #6
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Re: Krem Citro Bronze Herbe

oczywiście ten Mincera jest z samoopalaczem
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.