andrzej s. -? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-07, 07:54   #1
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839

andrzej s. -?


http://info.onet.pl/946747,11,item.html

nie mam słów na komentarz .
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 08:10   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: andrzej s. -?

Jestem zdania, ze najciezszych przestepcow seksualnych powinno sie po prostu STERYLIZOWAC. Pniaczek, siekierka i po ptakach. Howgh!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 08:43   #3
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: andrzej s. -?

a ja bym go wsadzila do klatki z gorylem zeby go wyruchal z kazdej strony !!!! moze zobaczt jak to jest!!! k..wa zygac mi sie chce!!!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:20   #4
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: andrzej s. -?

I pomyśleć że ten facet miał pomagać właśnie dzieciom molestowanym, a sam im krzywde robił i nota bene udzielał porad seksulanych na łamach gazet i nawet od czasu do czasu pojawiał się w "Rozmowach w toku".
Moja ciotka, która jest z wykształcenia psychologiem mówiła mi że całe środowisko psychologów jest wstrząśnięte tą sprawą..Mi również brak słów..
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:21   #5
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: andrzej s. -?

I pomyśleć że ten facet miał pomagać właśnie dzieciom molestowanym, a sam im krzywde robił i nota bene udzielał porad seksulanych na łamach gazet i nawet od czasu do czasu pojawiał się w "Rozmowach w toku".
Moja ciotka, która jest z wykształcenia psychologiem mówiła mi że całe środowisko psychologów jest wstrząśnięte tą sprawą..Mi również brak słów..
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:25   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: andrzej s. -?

mi brak słów...
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:27   #7
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: andrzej s. -?

To ja może zacytuje fragmencik z nowego 'Newsweeka':

Dziennikarka: (...) Opinia społeczna domaga się, aby pedofilii surowo karać, najlepiej śmiercią. A przynajmniej kastrować.
Doktor Wiesław Czernikiewicz: To średniowieczne metody. Tyle, że mamy XXI wiek i już wiemy, że sama kastracja chemiczna, a nawet chirurgiczna, niczego nie załatwia. Pedofilia bowiem tkwi w mózgu, a nie w jądrach. Większość wykastrowanych pedofilii wraca do swojego procederu, z tym tylko, że stają się sadystyczni. A nie umiemy jeszcze przeprowadzać operacji, które likwidowałyby bezpośrednio w mózgu źródło zła.
Dz: Pedofilię można w ogóle wyleczyć?
D: Wyjąć z mózgu, sprawić, aby dotknięty nią człowiek nigdy nawet nie pomyślał o seksie z dzieckiem? To niemożliwe. Ale jeśli pedofil ma motywację, możemy spróbować mu pomóc i nauczyć panowania nad popędami. Stosuje się psychoterapię, podaje leki przeciwdepresyjne, przeciwdrgawkowe, obniżające popęd.
Dz: Z jakim skutkiem?
D: Różnym. Na przykład w przypadku zboczeńców tylko co czwarty ma szansę, resztę należałoby dożywotnio izolować od społeczeństwa w warunkach szpitalnych. U psychopatów natomiast stosowane dotychczas programy terapeutyczne nasilają zachowania pedofilne.


W zasadzie nawet nie wiadomo jak się ustosunkować wobec takich ludzi. O tym, że jest to przypadłość umysłowa już pół wieku temu pisał Nabokov w 'Lolicie' - świetnie oddał stadium psychologiczne seksualnego przestępcy. Tylko co z tego, jak nadal nie wiadomo co z tymi ludźmi robić?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-07, 09:33   #8
lisica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 358
GG do lisica
Re: andrzej s. -?

A taki był "modny", medialny i rozchwytywany. Nie chciałabym być w teraz w skórze tych rodziców, którzy prowadzali do niego swoje dzieci i byli przekonani,że otrzymują pomoc najlepszą z możliwych, wrrrr.
lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:34   #9
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: andrzej s. -?

Może wywołam kolejną burzę, których niestety ostatnio na Wizażu pełno, ale mnie TEGO FACETA JEST PO PROSTU ŻAL. Nie żebym rozumiała jego popędy, bo sama takowych nie mam, ale to przecież jest choroba. Ten facet był cenionym psychologiem i sam w zasadzie przyznał się do winy. Gdyby był faktycznie do końca i cna zboczony nigdy by tego nie zrobił, tylko po cichu molestował kolejne dzieci. Wtedy to byłaby tragedia i uważam, że trzeba mieć trochę tolerancji. Zaraz pewnie jakaś Wizażanka napisze, że ciekawe, czy mówiłabym w ten sposób gdyby chodziło o moje dziecko. Na pewno nie- to chyba normalne...
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:37   #10
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -?

Anahstasia napisał(a):
> O tym, że jest to przypadłość umysłowa już pół wieku temu pisał Nabokov w 'Lolicie' - świetnie oddał stadium psychologiczne seksualnego przestępcy. Tylko co z tego, jak nadal nie wiadomo co z tymi ludźmi robić?

Skoro to choroba psychiczna, to może zamykać wzakłądach na "odwyk", "leczenie", tak, jak zamyka się schizofreników. Schizofrenik może być groźny dla otoczenia, pedofil też. Na pewno karą nie może być kara śmierci - za co? za chorobę?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:37   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: andrzej s. -?

pedofilów ,zboczeńców itp powinno sie kastrowac i wysyłać w kosmos ,rzeczywiscie problem tkwi w mózgu tylko jak ich leczyc ,dlaczego moje pieniądze maja isc na leczenie tych gn...
psychoterapia hahah dobre,leki a kto bedzie ich pilnował zeby je łykali?
więzienie jest dobre na krótki okres bo to tez duża kasa ,a nie wierze w żadne sposoby resocjalizacji dlatego przydałaby sie kara najwyższa.

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-07, 09:38   #12
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -?

ewa napisał(a):
> Może wywołam kolejną burzę, których niestety ostatnio na Wizażu pełno, ale mnie TEGO FACETA JEST PO PROSTU ŻAL. Nie żebym rozumiała jego popędy, bo sama takowych nie mam, ale to przecież jest choroba. Ten facet był cenionym psychologiem i sam w zasadzie przyznał się do winy. Gdyby był faktycznie do końca i cna zboczony nigdy by tego nie zrobił, tylko po cichu molestował kolejne dzieci. Wtedy to byłaby tragedia i uważam, że trzeba mieć trochę tolerancji. Zaraz pewnie jakaś Wizażanka napisze, że ciekawe, czy mówiłabym w ten sposób gdyby chodziło o moje dziecko. Na pewno nie- to chyba normalne...

Zgadzam się.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:42   #13
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -?

paula78 napisał(a):
> pedofilów ,zboczeńców itp powinno sie kastrowac i wysyłać w kosmos ,rzeczywiscie problem tkwi w mózgu tylko jak ich leczyc ,dlaczego moje pieniądze maja isc na leczenie tych gn...
> psychoterapia hahah dobre,leki a kto bedzie ich pilnował zeby je łykali?
> więzienie jest dobre na krótki okres bo to tez duża kasa ,a nie wierze w żadne sposoby resocjalizacji dlatego przydałaby sie kara najwyższa.
>
> pzdr
> paula


Uuuuuu la laaaa, cóż za faszystowskie podejście

A wiesz, że na morderców i gwałcicieli siedzących w więzieniach oraz psychopatów zamkniętych w zakładach też pracujesz?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:47   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: andrzej s. -?

wiem ,niestety ,
a moje podejscie jest może takie dlatego ,ze mam dosyc wiadomosci o morderstwach ,gwałtach na dzieciach a nic sie nie dzieje zeby ich porządnie karac ,może gdyby ktos dla przykłądu dostał kare smierci inni by sie zastanowili.

tym bardziej ,ze samson był człowiekiem wykształconym w kierunku pomagania i obrony dzieci .

może dlatego mnie to tak dotyka bo mam dziecko i gdyby cos sie stało (Boże bron)z moim dzieckiem zabiłabym bez mrugniecia okiem

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:50   #15
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: andrzej s. -?

Ale ani odwyk, ani leczenie nie pomagaja w 80% przypadkow (wg wypowiedzi innej psycholog, nazwiska nie pamiętam). W przypadku tych ludzi mozliwa jest tylko calkowita dozywotnia izolacja. Ale takie zycie po to, zeby tylko egzystowac wg mnie nie jest humanitarne. I... mimo wszystko dla takich osob opowiadam sie za lara smierci (oczywiscie mam na mysli dla najciezszych przestepcow seksualnych).
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:55   #16
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: andrzej s. -?

W 2000 roku Zbigniew Ziobro przygotował projekt kodeksu karnego, który byłby znacznie zaostrzony w stosunku do obecnie istniejącego. Zawetował go prezydent.
W tym roku mija 25 lat od zniesienia kary śmierci. Pierwsi przestępcy, którym zamieniono tę karę na dożywocie, wyjdą na wolność najdalej pod koniec tego roku. Bo w przypadku dożywocia można ubiegać się o możliwość wcześniejszego zwolnienia. Z jednym z takich przestępców czytałam wywiad, więzienie jeszcze bardziej go zdemoralizowało, narosła w nim złość, agresja. Przytoczono przykład jednego skazańca, który jak tylko wyszedł na wolność zabił swojego szwagra, za to, że składał zeznania przeciw niemu.

Może człowiek faktycznie nie ma prawa zasądzać kary najwyżej. Ale tacy zwyrodnialcy również nie mają prtawa terroryzować całego społeczeństwa. Dlatego uważam, że kara śmierci jest potrzebna. Pomimo wszystko.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:58   #17
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -?

paula78 napisał(a):
> wiem ,niestety ,
> a moje podejscie jest może takie dlatego ,ze mam dosyc wiadomosci o morderstwach ,gwałtach na dzieciach a nic sie nie dzieje zeby ich porządnie karac ,może gdyby ktos dla przykłądu dostał kare smierci inni by sie zastanowili.

W sumie może i tak... ale kurczę, kto ma decydować o tym, czy taq osoba zasługuję na karę śmierci, czy nie... to musi być straszne. Żyć potem mając na sumieniu zadecydowanie o czyjejś śmierci...

> może dlatego mnie to tak dotyka bo mam dziecko i gdyby cos sie stało (Boże bron)z moim dzieckiem zabiłabym bez mrugniecia okiem

ja nie mam, ale wiem, że zrobiłabym tak samo. Jednak póki nie mam, zastanawiam się, czy jest sens karać za choroby psychiczne. To tak, jakby karać za homoseksualizm. Nie siedzimy w głowie tych ludzi (pedofili) - może oni naprawdę nie mogą się opanować. A może nie starają się. Nie wiemy tego. Dlatego nie chcę osądzać tych ludzi.
>
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:00   #18
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: andrzej s. -?

paula78 napisał(a):
> wiem ,niestety ,
> a moje podejscie jest może takie dlatego ,ze mam dosyc wiadomosci o morderstwach ,gwałtach na dzieciach a nic sie nie dzieje zeby ich porządnie karac ,może gdyby ktos dla przykłądu dostał kare smierci inni by sie zastanowili.

niestety liberalne podejście [żałowanie takiej osoby] oraz brak słusznych [srogich/dotkliwych] kar powoduje, iż osoby o takich skłonnościach nie hamują swoich popędów. gdyby groziło im coś "strasznego" [w ich mniemaniu] kupiliby sobie dmuchane lale, zaspakajaliby się sami bazując na własnej fantazji. skoro nic im nie grozi - wychodzą 'na ulice'...

> tym bardziej ,ze samson był człowiekiem wykształconym w kierunku pomagania i obrony dzieci .

to już najpodlejszy z możliwych przypadków.. terapeuta katem..

> może dlatego mnie to tak dotyka bo mam dziecko i gdyby cos sie stało (Boże bron)z moim dzieckiem zabiłabym bez mrugniecia okiem

ja nie mam dziecka, ale wystarczająco dużo jest we mnie empatii. zresztą jeśli nie ja to ma je moja koleżanka, kuzynka, sąsiadka.. Na tyle dużo we mnie empatii, że nie potrafię powiedzieć, że gdyby chodziło o moje dziecko miałabym inne podejście a skoro chodzi o jakieś abstrakcyjne osoby mam dla "kata" dużo współczucia.

Też mam już szczerze dość wyrywanych torebek, gwałtów, kradzieży aut, rozbojów w biały dzień.. Gdyby prawo było surowe niewielu by się ośmieliło narażać swoje życie/zdrowie.. a tak..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:05   #19
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: andrzej s. -?

Wczoraj czytałam o tym, że andrzej s. został wrobiony. Pisał książkę o pedofilach wśrod osób na wysokich stanowiskach.Być może chcieli ukrócić jego działania i nie dopuścić do powstania książki-ukartowali więc całą sprawę, o której teraz mowa.Taką wersję wydarzeń gdzieś wczoraj wyczytałam, ale zapomniałam gdzie. Jak znajdę ten link, to go wkleję.Wersja ta wydaje mi się prawdopodobna o tyle, że te pedofilskie zdejęcia zneleziono w śmietniku niedaleko jego domu. Nie wydaje się to Wam podejrzane?Ja od razu zwróciłam na to uwagę- przecież gdybym była pedofilem i miała kupę tego typu zdjęć, to chcąc się ich pozbyć spaliłabym je lub wrzuciła do niszczarki! Kto byłby na tyle głupi żeby je wrzucić do pobliskiego śmietnika! Mogli mu podrzućić...
Ja bym więc tak ostro nie osądzała tego człowieka, bo tak naprawde NIC nie wiemy o tej sprawie.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-07, 10:06   #20
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -?

No ale kurczę, nie można przecież zabijać ludzi za choroby psychiczne! Homoseksualistów niepowybijamy, bo akurat ich choroba nikomu nie zagraża, a pedofili tak, bo zagraża? To by było niesprawiedliwe.

NAWET mordercy którzy zamordowali, a lekarz orzekł o ich niepoczytalności, są uniewinniani i zamykani w zakłądach psychiatrycznych!

Dlaczego karać wybiórczo? Tym kara śmierci, a tym szpital.

Trzymam się uparcie tego argumentu

sarenka napisał(a):

> ja nie mam dziecka, ale wystarczająco dużo jest we mnie empatii.

No to Serenko wyobraź sobie, że Twoje ukochane, jedyne dziecko okazuje się być pedofilem. Będziesz dla niego żądała kary smierci?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:09   #21
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: andrzej s. -?

Dla mnie choroba to grypa,angina,zapalenie pluc,rak- a nie pedofilia.To jest zboczenie,krzywdzenie malych istot ktore juz od malego sa krzywdzone,a pietno tej krzywdy zostanie w ich psychikach juz do konca.Nawet nie jestem sobie wstanie wyobrazic co takie dziecko czuje,przeciez to tragednia A niektorzy ludzie chca leczyc tych zboczencow i to jeszcze za nasze pieniadze.A co z tymi dziecmi,kto im pomoze otrzasnac sie z tego co przezyly-DZIECIOM TRZEBA POMOC!A tych zboczencow ja bym wyleczyla w inny sposob,niech poczuje to samo co czuly te dzieci.zamknac ich w wiezieniach z prawdziwymi wiezniami i nie ukrywac za co siedza-tam by ich nauczono i wyleczono.A na koncu zrobic z nich "eunucha".Niech zaplaca za to co zrobili !!!

Nie mam dla takich zakal spolecznosci ani odrobiny wspolczucia!!!!!!!!!!!!!! !!
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:13   #22
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: andrzej s. -?

Ale trzeba zacząć od tego, że homoseksualizm NIE JEST chorobą psychiczną. Jest to skłonność, nie wywołana ŻADNYMI zmianami w organizmie. Ktoś lubi kolor czerwony, ktoś niebieski, a ktoś jest homo, albo hetero.

A co do spraw mordercow, gwałcicieli, etc. uważam, że powinno się kary zaostrzyć, tak, by byle zaświadczenie, nie uwalniało od odpowiedzialności przestępcę. Kara śmierci powinna być wprowadzona. A jeśli nie to nie nadawanie dożywocia, a jak w Stanach... 300, 400 lat więzienia, kiedy ubiegać się o wyjście można by było po np. 80, 100 latach odsiadki. Wtedy czułabym się bezpiecznie wiedząc, że dranie nie wyjdą z więzienia NIGDY. A co to za dożywocie, kiedy po 25 latach przestępca wychodzi na wolność??? Smutne to, ale prawdziwe...
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:13   #23
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: andrzej s. -?

Karola napisał(a):
> No ale kurczę, nie można przecież zabijać ludzi za choroby psychiczne! Homoseksualistów niepowybijamy, bo akurat ich choroba nikomu nie zagraża, a pedofili tak, bo zagraża? To by było niesprawiedliwe.

Karolo - jeśli homoseksualista spotyka się z innym homoseksualistą i robią to co robią to ICH wybór. Nie można tego w żaden sposób przyrównać do GWAŁTU.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:15   #24
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: andrzej s. -?

Karola napisał :"To tak, jakby karać za homoseksualizm. "

homoseksualisci nie gwałcą dzieci ,kobiet ,nie zabijają dla wyzycia seksualnego -oni zyja w swoim swiecie i zaspokajaja swoje potrzeby wsród innych sobie podobnych.

a kto miałby o tym decydowac i wykonywac te kary ?
np. ja.

to ,ż ezostał wrobiony itp tez słyszałam ,ale to ,ze te smieci były obok jego domu może różnie interpretowac ,moze chciał zostac złapany?
może myslał ,że skoro jest psychologiem to nikt nie bedzie go podejrzewał?

generalnie nie chodzi o to ,ze to własnie on został złapany chodzi o to żeby karac tego typu podludzi ciężkimi karami -roboty w kamieniołomach itp a nie siedzenie w celi z tv i mokre wizyty panienek.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:17   #25
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -?

Alma napisał(a):
> Dla mnie choroba to grypa,angina,zapalenie pluc,rak

to są choroby fizyczne. Są jeszcze psychiczne choroby.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:18   #26
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: andrzej s. -?

Karola napisał(a):
> No to Serenko wyobraź sobie, że Twoje ukochane, jedyne dziecko okazuje się być pedofilem. Będziesz dla niego żądała kary smierci?

Wymyśliłaś tak ekstremalną sytuację, że bardziej już się nie da .

Po pierwsze - pewnie bym w to nie wierzyła [nawet gdyby się przyznał]. Po drugie - mogłabym go znienawidzić.. Po trzecie - mogłabym się zabić. To tak tragiczna sytuacja, że ciężko spekulować.

Niemnien wierzę w to, że babcia która wie, że jej syn molestuje seksualnie wnuki albo nie wierzy w to do końca, albo chce zabrać wnuki i wyrzec się swoich dzieci. Albo kończy sama ze sobą..

p.s. to nie ja pisałam o karze śmierci
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:22   #27
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: andrzej s. -?

Karola napisał(a):
> Alma napisał(a):
> > Dla mnie choroba to grypa,angina,zapalenie pluc,rak
>
> to są choroby fizyczne. Są jeszcze psychiczne choroby.

Kwestia "szkoły". Są tacy co homoseksualizm traktują jako chorobę psychiczną, ale nie w tym rzecz. Jeśli homoseksualiści robią TO za obopólną zgodą to trochę cięzko przykładać do nich tę samą miarkę co do osób, które gwałcą.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:23   #28
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: andrzej s. -?

Anahstasia napisał(a):
> Ale trzeba zacząć od tego, że homoseksualizm NIE JEST chorobą psychiczną. Jest to skłonność, nie wywołana ŻADNYMI zmianami w organizmie. Ktoś lubi kolor czerwony, ktoś niebieski, a ktoś jest homo, albo hetero.

No to w takim razie tak samo pedofilia. Tu mamy skłonność do tej samej płci, a tu skłoddość do dzieci. A jednak psychologowie mówią, że pedofilia to choroba psychiczna. To nie jest wybór.
W ostatniej angorze jest o zespole Touretta. Dorosły człowiek nie jest w stanie zapanować nad swoim zachowaniem i gagle np. wyklina kogoś w oczy, przedrzeźnia go lub kopie w stołek aż ten się przewróci. Są różne choroby psychiczne.
Jeżeli pedofilia rzeczywiście jest nią również, to uważam, że kara śmierci jest za mocna. Może rzeczywiście kastracja byłaby tu najodpowiedniejsza. W 80% przypadków by zadziałała (jeśli dobrze pamiętam).
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:25   #29
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: andrzej s. -?

Karola napisał(a):
> Alma napisał(a):
> > Dla mnie choroba to grypa,angina,zapalenie pluc,rak
>
> to są choroby fizyczne. Są jeszcze psychiczne choroby.

Ale pedofilia nie jest dla mnie choroba nawet psychiczna.
Jest zboczenie!!!!!!!!!!!!!!
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 10:27   #30
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
nie mylcie pedofili z pedalami...

Roznica jest zasadnicza i polega na domyslnie obopolnej woli aktu homoseksualnego oraz fakcie gwaltu dziecka. Mam nadzieje, ze dostrzegacie roznice.

A o tej sterylizacji to ja calkiem na serio pisalem. Uwazam, ze wielokrotnych gwalcicieli, pedofili i "chorych" na inne ciezkie przestepstwa seksualne powinno sie sterylizowac. W ten sposob chory umysl nie bedzie podzegany do ponawiania tych czynow przez hormony. Oprocz tego solidna, ciagla kuracja psychotropami.

W skrocie: CIACH zboczencom i "wez pigulke"...

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.