Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 11:56   #61
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
No to taka sama procedura jak u nas A mówiła coś, że późno się zgłaszasz?

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------



Nie nie mowila ze pozno, pytala kiedy termin i jak powiedzialam 1 czerwca to mowila ze ok





Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Uff ledwo ledwo ale zdążę się jeszcze przywitać w nowym wątku :hejka:

Dziewczyny zapodajcie proszę szybko przepis na tort albo inne "wyjściowe" ciasto

asia to ty wrzucałaś link do tej pieluszkarni?
Jakie oni tam mają genialne nazwy dla ubranek dziecięcych charmer, explorer, adventurer mega!
Wejdz na strone www.mojewypieki.com tam jest zakladka trorty jak robilam juz kilka z nich i zawsze wychodza pyszne polecam szwardzwaldzki albo czekoladowy z malinami

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 11:57   #62
Pallas Ril
Rozeznanie
 
Avatar Pallas Ril
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 667
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

A ja mam takie pytanko z innej beczki...

Bo normalnie chodzę do lekarza tak co miesiąc lub nawet większe odstępy mam, a gdzieś czytałam, że pod koniec ciąży to by wypadało nawet co 2 tygodnie... Po co tak często (jakie tam robią badania?) i od którego tygodnia dokładnie trzeba częściej? A może coś źle doczytałam i nie trzeba?
__________________
Hania
Pallas Ril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:02   #63
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Kasian to strzel tam link i melduje Nikki, że dałyście rade

To przepisze - dla słodkich mamusiek - w gazetce Biedronkowej Smaki Życia są przepisy na ciasta bez cukru (i glutenu )

Asia a te wymioty i mdłości to poprostu nie nawrót w 3 trymestrze?? Ja też 32tc i od kilku dni mdli i to drugie też

Skapłam sie że ja 8 m-ąc

Byliśmy 3 h na spacerku i na placu, Oliś potrzebuje brata bo sie bawił z pluszowym psem :p w ogóle tutaj plac zniszczony i dzieciaki obsiadły siłownie tą podwórkową

Młody śpi to ide dalej ogarniać i szukac inspiracji urodzinowych

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Pallas tak naprawde to ważne jest robienie ktg pod koniec, bo na wizycie nic może nie wyjść. Co ile wizyty zależy od lekarza, ja z Olim miałam do końca co 4 tyg, teraz już co 3, ale poprzednio między wizytami ktg co tydzien

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

A MamaKtosia ta czekolada zamula, lepsze mleko czekoladowe z Biedry :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:03   #64
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Madziuula nie zazdroszczę zasypiania i wstawania, chociaż akurat jeśli chodzi o to drugie to trochę zazdroszczę, bo lepsza pobudka o 6 niż o 5 a u nas teraz jeszcze doszedł w ostatnim czasie koszmar z zasypianiem w dzień mam nadzieję, że to przejściowe, bo dzisiaj prawie 1,5 godziny zasypiała, już chciałam spasować, bo o której mi się teraz obudzi ale padnięta, oczy małe, czerwone, zaspane, ale spać nie, bo po co
Chciałam wrzucić link, ale wątek już zamknięty

Vampirka zazdroszczę świeżości w mieszkaniu a suszarka na pewno się przyda, bo przy dziecku to się pierze w zasadzie non stop

Kasiab jak można się truć praniem? i potem to nosisz na sobie jeszcze

Iemand udane zakupy

Sylvunia na badanie glukozy nie trzeba się przygotowywać, chodzi o to, żeby właśnie pokazało jak organizm walczy z cukrem przy normalnym jedzeniu, więc jak będziesz pościła parę dni wcześniej to też niedobrze

Ramona to zaszalałaś z tymi oknami ja dużo robię, ale akurat to odpuszczam
Ja Hani też nie kupowałam zabawek typu grzechotki itp. Dużo ludzi przynosiło potem takie bajery

MAMY STUDNIÓWKOWE dołączam się do świętowania ze szklanką coli właśnie wypiłam, musiałam sobie nastrój poprawić

Ilkas mega szybko doszło zamówienie

Asia27100 najważniejsze, że legginsy się znalazły jeszcze jak jesteś w ciąży i ubierzesz

Monijaa fajna tapeta, bo widziałam właśnie


Powiem Wam, ze brakuje mi Nikii normalnie ZDROWIEJ KOCHANA I WRACAJ DO NAS!!!
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:05   #65
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Gosius za kolejny tydzień

Ja już czwartku doczekać się nie mogę, mam ochotę na mega pysznego pączusia

Próbuję nagrać moje dziewczyny jak skaczą w brzuchu ale za każdym razem jak właczam nagrywanie są mega spokojne złośnice

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Oj tak paczusie mniam. No,ale UWAZAJCIE. KUPUJCIE U SPRAWDZONYCH SPRZEDAWCOW - BADZ ZROBCIE SAME. Tydzien temu bylismy w biedronce, i wiecie co?! Bralismy z zamrazalki wiosenna mrozonke - i co? ZAMROZONE PACZKI na dnie zamrazalki!!

Ja tez wiele razy chciałam nagrac mała - ale niestety sie nie da
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:06   #66
Pallas Ril
Rozeznanie
 
Avatar Pallas Ril
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 667
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Pallas tak naprawde to ważne jest robienie ktg pod koniec, bo na wizycie nic może nie wyjść. Co ile wizyty zależy od lekarza, ja z Olim miałam do końca co 4 tyg, teraz już co 3, ale poprzednio między wizytami ktg co tydzien
A to KTG się robi w gabinecie u gina czy jakoś w szpitalu u położnych? I pod koniec to znaczy od kiedy?

Sorry, że tak dopytuje, ale nic nie wiem w tym temacie
__________________
Hania
Pallas Ril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:06   #67
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Ja używałam do każdego karmienia, żeby mleko nie spływało gdzieś na szyję, do wycierania buźki, do przykrycia w ciepłe dni, jak osłona przed słońcem, do kąpieli jako podkładka na dno wanienki, jako przytulak (Misia bardzo lubiła zasypiać z tetrą przy buzi), jako termofor przy bolącym brzuszku. I jeszcze przy problemach z bioderkami do szerszego pieluchowania
Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Jeśli będziesz często prała to starczy. Ale ja miałam coś w sumie około 15 sztuk. Część tetrowe, część flanelowe. A używałam tego hm..do wszystkiego Flanelowe do zawijania dziecka zamiast rożka jak było cieplej, a tak ogólnie tetrówki to przy karmieniu, potem pieluchę ciach na ramię przy odbiciu dziecka (a wtedy często się ulewało ), kładłam na przewijak, czasem wkładałam do łóżeczka też żeby jak się uleje dziecku to na pieluchę, a nie na prześcieradło/materacyk itd, wkładałam do wózka, na wyjście na szczepienie do lekarza u mnie wymagali 3 tetrówek (bo jedną kładziesz u lekarza na przewijak, jedną na wagę przy ważeniu a trzecia w sumie nie wiem po co ). No i mogłabym tak jeszcze wymieniać i wymieniać W każdym razie kiedyś tez myślałam, że po co mi tetrówki..a potem okazało się, że używałam bardzo często.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------



Moja Milka zasypia z taką żyrafą jak na zdjęciu, jakoś od około 5 miesiąca życia. Nie ma żyrafy - nie ma spania
http://www.jokerbaby.pl/jpg/_opisy/I...121016-000.jpg
No to jak tak, to jutro jeszcze kilka dokupię. Dzięki za rady

Cytat:
Napisane przez Pallas Ril Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko z innej beczki...

Bo normalnie chodzę do lekarza tak co miesiąc lub nawet większe odstępy mam, a gdzieś czytałam, że pod koniec ciąży to by wypadało nawet co 2 tygodnie... Po co tak często (jakie tam robią badania?) i od którego tygodnia dokładnie trzeba częściej? A może coś źle doczytałam i nie trzeba?
Gdzieś tak od 34 tygodnia podobno. Ale to chyba zależy od lekarza i stanu zdrowia
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 12:08   #68
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pallas Ril Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko z innej beczki...

Bo normalnie chodzę do lekarza tak co miesiąc lub nawet większe odstępy mam, a gdzieś czytałam, że pod koniec ciąży to by wypadało nawet co 2 tygodnie... Po co tak często (jakie tam robią badania?) i od którego tygodnia dokładnie trzeba częściej? A może coś źle doczytałam i nie trzeba?
Ja pod koniec ciąży (jakoś po 34 tygodniu?) jeździłam co tydzień na KTG leżałam sobie z 15minut i słuchałam bicia serduszka, potem wydruk brał lekarz, popatrzył czy wszystko ok i jechałam do domu a wizyty miałam chyba co 3 tygodnie jakoś z tego co pamiętam.

W ogóle ja od jutra będę już co wizytę miała KTG robione, jutro pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Kasian to strzel tam link i melduje Nikki, że dałyście rade

To przepisze - dla słodkich mamusiek - w gazetce Biedronkowej Smaki Życia są przepisy na ciasta bez cukru (i glutenu )

Asia a te wymioty i mdłości to poprostu nie nawrót w 3 trymestrze?? Ja też 32tc i od kilku dni mdli i to drugie też

Skapłam sie że ja 8 m-ąc

Byliśmy 3 h na spacerku i na placu, Oliś potrzebuje brata bo sie bawił z pluszowym psem :p w ogóle tutaj plac zniszczony i dzieciaki obsiadły siłownie tą podwórkową

Młody śpi to ide dalej ogarniać i szukac inspiracji urodzinowych

.
No właśnie się nie da już dodać

Gratulacje za 8 miesiąc



Ja od rana się wzięłam za sprzątanie u Hani, pomyłam wszystkie zabawki dokładnie, zrobiłam segregację tych zabawek, pomyłam kaloryfery, ramy okienne, ramy od moskitier, szafki zewnątrz i wewnątrz, drzwi, kontakty, listwy przypodłogowe itp itd jeszcze mąż będzie musiał poodsuwać meble żebym mogła się tam dostać z odkurzaczem i mopem ale kiedy on znajdzie czas, jak od dwóch tygodni nie może się wybrać do garażu żeby zobaczyć czy mamy jeszcze farbę czy trzeba kupić nową
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:14   #69
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

No trudno Kasian a edytować tam posty można? bo mój jest ostatni jak dorwe kompa to moge spróbowac

Pallas jak dziewczyny mówia a gdzie to zależy jak chodziłam prywatnie to tam mieli sprzęt i tam a jak teraz nie wiem, wiem że w szpitalach robią od 38tc i moge iśc prywatnie tam gdzie chodziłam (30zł ) podpytam gin na wizycie w 35 tc. A no i jak wizyta z usg to w ten tydzień sie nie robi ktg

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:16   #70
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Nie nie mowila ze pozno, pytala kiedy termin i jak powiedzialam 1 czerwca to mowila ze ok
Jak masz tp na czerwiec to ok Coś mi się ubzdurało, że jeszcze maju
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:20   #71
asia321
Rozeznanie
 
Avatar asia321
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 702
GG do asia321
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Dziewczyny odnośnie moich porannych wymiotów,
byłam u lekarza ogólnego i od razu pobrali mi krew, morfologia, cukier, potas i sód.
Zrobili mi też ekg, wyniki po południu, mam nadzieje że wszystko ok.
Mała się rusza, wierci więc się nie martwię już.

Spotkałam też położną (u nas w przychodni należy się do niej zgłosić po 20tc) i umówiłam się z nią na wizytę w piątek, ciekawe czego nowego się dowiem

Jutro mam ostatnie usg 3D nie mogę się doczekać żeby zobaczyć Małą

Dziewczyny kiedy pakujecie torby do szpitala ?
__________________
30.04.2014 3:15
asia321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 12:22   #72
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
przez jednych znienawidzona a przez innych ukochana tetra Moja bratowa tak nauczyła dziecko, ze mała ma 4 latka - i zasypia ze swoja pieluszka

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

U mnie - Aaaaa, 31 tydz.


Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Madziuula nie zazdroszczę zasypiania i wstawania, chociaż akurat jeśli chodzi o to drugie to trochę zazdroszczę, bo lepsza pobudka o 6 niż o 5 a u nas teraz jeszcze doszedł w ostatnim czasie koszmar z zasypianiem w dzień mam nadzieję, że to przejściowe, bo dzisiaj prawie 1,5 godziny zasypiała, już chciałam spasować, bo o której mi się teraz obudzi ale padnięta, oczy małe, czerwone, zaspane, ale spać nie, bo po co
Chciałam wrzucić link, ale wątek już zamknięty

Vampirka zazdroszczę świeżości w mieszkaniu a suszarka na pewno się przyda, bo przy dziecku to się pierze w zasadzie non stop

Kasiab jak można się truć praniem? i potem to nosisz na sobie jeszcze

Iemand udane zakupy

Sylvunia na badanie glukozy nie trzeba się przygotowywać, chodzi o to, żeby właśnie pokazało jak organizm walczy z cukrem przy normalnym jedzeniu, więc jak będziesz pościła parę dni wcześniej to też niedobrze

Ramona to zaszalałaś z tymi oknami ja dużo robię, ale akurat to odpuszczam
Ja Hani też nie kupowałam zabawek typu grzechotki itp. Dużo ludzi przynosiło potem takie bajery

MAMY STUDNIÓWKOWE dołączam się do świętowania ze szklanką coli właśnie wypiłam, musiałam sobie nastrój poprawić

Ilkas mega szybko doszło zamówienie

Asia27100 najważniejsze, że legginsy się znalazły jeszcze jak jesteś w ciąży i ubierzesz

Monijaa fajna tapeta, bo widziałam właśnie


Powiem Wam, ze brakuje mi Nikii normalnie ZDROWIEJ KOCHANA I WRACAJ DO NAS!!!


Niki wracaj do nas!

Umowiłam się właśnie do szkoły rodzenia, znalazłam bezpłatna w k-ce, bo wszędzie tylko kase chcą a i tak będę chodzić sama, wiec mi szkoda.
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:25   #73
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
To przepisze - dla słodkich mamusiek - w gazetce Biedronkowej Smaki Życia są przepisy na ciasta bez cukru (i glutenu )
wybawco
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:26   #74
Pallas Ril
Rozeznanie
 
Avatar Pallas Ril
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 667
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy pakujecie torby do szpitala ?

Ja tak chyba miesiąc przed porodem...
__________________
Hania
Pallas Ril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:29   #75
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

No to henna na wlosach, ciasto sie chlodzi w lodowce mozna odpoczywac
Musze tylko jeszcze w piecu rozpalic
Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:35   #76
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Idę z pieskiem na spacer.. Nie chcę mi się.
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:36   #77
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość


ciążowy budyń. POZIOM HARD

jakis czas temu żalilam się, że straciły się moje ciążowe leginsy z h&m.... przeszukałam cała szafe..... tz brał udział w poszukiwaniach.... zniknęły jakoś w listopadzie czy grudniu.... przed chwila się znalazły


gdzie?
w pudelku po moich zimowych kozakach.
ktoś mi to wytłumaczy?




Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
a tam.... ja mam grzechotke z fisher price, ktora mi za darmo przyslali i teraz kupilam tą taka poduszeczkę z hipciem. resztę, to mysle, że w prezentach dostane. na poczatku chyba i tak ulubioną zabawką malucha będzie cycek
no to kupię może to http://prezentdlaniego.pl/antystresowy-cycek/


Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Kupiłam pieluszki tetrowe z Tesco w promocji... 7 sztuk. Myślicie, że mi wystarczy? A w ogóle to jakaś droga ta tetra
w tesco chyba jeszcze tanio jest, ja płąciłam 2,50-2,80 zł za 80x80

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
przez jednych znienawidzona a przez innych ukochana tetra Moja bratowa tak nauczyła dziecko, ze mała ma 4 latka - i zasypia ze swoja pieluszka
mojej szwagierki młodsza córa, tez ma 4 latka skończone juz i tes śpi ze swoją niunią
Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
[
MAMY STUDNIÓWKOWE dołączam się do świętowania ze szklanką coli właśnie wypiłam, musiałam sobie nastrój poprawić
cola apetytu robisz hehe
Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Ja pod koniec ciąży (jakoś po 34 tygodniu?) jeździłam co tydzień na KTG leżałam sobie z 15minut i słuchałam bicia serduszka, potem wydruk brał lekarz, popatrzył czy wszystko ok i jechałam do domu a wizyty miałam chyba co 3 tygodnie jakoś z tego co pamiętam.

W ogóle ja od jutra będę już co wizytę miała KTG robione, jutro pierwszy raz
zazdraszczam tak szybko ktg
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:39   #78
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odnośnie moich porannych wymiotów,
byłam u lekarza ogólnego i od razu pobrali mi krew, morfologia, cukier, potas i sód.
Zrobili mi też ekg, wyniki po południu, mam nadzieje że wszystko ok.
Mała się rusza, wierci więc się nie martwię już.

Spotkałam też położną (u nas w przychodni należy się do niej zgłosić po 20tc) i umówiłam się z nią na wizytę w piątek, ciekawe czego nowego się dowiem

Jutro mam ostatnie usg 3D nie mogę się doczekać żeby zobaczyć Małą

Dziewczyny kiedy pakujecie torby do szpitala ?
To dobrze, że się Tobą zajęli Będziesz spokojniejsza

Ja to chyba z miesiąc przed bym chciała mieć spakowaną.. Tylko najpierw muszę zakupić jakąś Ogólnie my z plecakami wszędzie podróżujemy

Dziś nic konstruktywnego nie zrobiłam.. Zbieram się powoli, jeszcze listę zakupów muszę ogarnąć

Odezwę się zapewne po USG, albo już jutro, bo może z Mężem będziemy świętować hihihi..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2014-02-25 o 12:42
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:49   #79
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Uciekam na spacer do sklepu
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 12:54   #80
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
przez jednych znienawidzona a przez innych ukochana tetra Moja bratowa tak nauczyła dziecko, ze mała ma 4 latka - i zasypia ze swoja pieluszka

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

U mnie - Aaaaa, 31 tydz.
Powiem Ci, że lepiej jak dziecko zasypia z pieluchą niż przytulanką... Pieluch masz kilka takich samych, a jak dzieko przyzwyczai się do jednej przytualnki to ciężko z praniem, przynajmniej znajoma tak miała. Nie mogła wyprać tego, bo młoda bez niej nie zasnęła i wiele razy dziecko spało z wilgotną przytulanką dlatego ja dam pieluche a nie jakiegoś misia
Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Wejdz na strone www.mojewypieki.com tam jest zakladka trorty jak robilam juz kilka z nich i zawsze wychodza pyszne polecam szwardzwaldzki albo czekoladowy z malinami

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2
potwierdzam też robiłam kilka torów, a szwardzwaldzki jest meeeega pycha
Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
To przepisze - dla słodkich mamusiek - w gazetce Biedronkowej Smaki Życia są przepisy na ciasta bez cukru (i glutenu )
.
dziękuję kochana
Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odnośnie moich porannych wymiotów,
byłam u lekarza ogólnego i od razu pobrali mi krew, morfologia, cukier, potas i sód.
Zrobili mi też ekg, wyniki po południu, mam nadzieje że wszystko ok.
Mała się rusza, wierci więc się nie martwię już.

Spotkałam też położną (u nas w przychodni należy się do niej zgłosić po 20tc) i umówiłam się z nią na wizytę w piątek, ciekawe czego nowego się dowiem

Jutro mam ostatnie usg 3D nie mogę się doczekać żeby zobaczyć Małą

Dziewczyny kiedy pakujecie torby do szpitala ?
ja spakuję w kwietniu

Jejku to już 14 , kiedy to zleciało? wszystkie orzechy wyłupane będę z nich piekła muffinki pełnoziarniste na tłusty czwartek, bo pączka zjeść nie zaryzykuję
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:09   #81
agus7ia
Raczkowanie
 
Avatar agus7ia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 474
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Witam się i ja.

Janeczka za wątek

Ciągle piszecie o wizytach położnej, że i ja się zmobilizowałam i zadzwoniłam. Najpierw do takiej typowej przychodni pediatrycznej. Wow, ale kobieta, która odebrała telefon była niemiła. Ona pierwsze słyszy o czymś takim jak wizyta położnej przed porodem. Później zadzwoniłam do przychodni, w której "chodzę" do internisty i tam też pani nie słyszała o czymś takim, ale była na tyle kompetentna, że poprosiła pielęgniarkę do telefonu. No i oczywiście jest coś takiego w teorii jak ona to określiła. Zobaczymy jak będzie z praktyką, bo ma zadzwonić dziś wieczorem o szczegóły, które wyciągnie od położnej, bo też niewiele potrafiła powiedzieć. Ale przynajmniej była uprzejma.

Ale zaszalałyście już na nowym wątku.

za nowe tygodnie i za wizyty

Gosiu, a ja właśnie nadziałam się na takiego pączka w biedrze. Co prawda był upieczony, ale marmolada w środku była jeszcze zamrożona
__________________
Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy, kiedy dowiadujemy się, że ktoś nas kocha.
agus7ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:11   #82
Pallas Ril
Rozeznanie
 
Avatar Pallas Ril
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 667
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Witam się i ja.

Janeczka za wątek

Ciągle piszecie o wizytach położnej, że i ja się zmobilizowałam i zadzwoniłam. Najpierw do takiej typowej przychodni pediatrycznej. Wow, ale kobieta, która odebrała telefon była niemiła. Ona pierwsze słyszy o czymś takim jak wizyta położnej przed porodem. Później zadzwoniłam do przychodni, w której "chodzę" do internisty i tam też pani nie słyszała o czymś takim, ale była na tyle kompetentna, że poprosiła pielęgniarkę do telefonu. No i oczywiście jest coś takiego w teorii jak ona to określiła. Zobaczymy jak będzie z praktyką, bo ma zadzwonić dziś wieczorem o szczegóły, które wyciągnie od położnej, bo też niewiele potrafiła powiedzieć. Ale przynajmniej była uprzejma.

Ale zaszalałyście już na nowym wątku.

za nowe tygodnie i za wizyty

Gosiu, a ja właśnie nadziałam się na takiego pączka w biedrze. Co prawda był upieczony, ale marmolada w środku była jeszcze zamrożona
Dlatego ja omijam Państwową służbę zdrowia szerokim łukiem... już wolę nie korzystać niż musieć się użerać z takimi nieprzyjemnymi ludźmi... Nie wiem z czego to wynika.. Jak baba nie wie to nie może powiedzieć, że nie wie normalnym głosem tylko od razu musi drzeć paszcze, że pierwsze słyszy i wydziwiasz?
__________________
Hania
Pallas Ril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:12   #83
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

karlain i pomarańcza, super że się zapisałyście na szkoły rodzenia

kasian super że masz taką wenę na porządki, wiosna w powietrzu to aż chce się działac

a ja się chwalę ubiegłotygodniowymi zdobyczami w lumpku, wszystko po 2zł i po 1zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09192.jpg (87,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09193.jpg (92,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09196.jpg (89,0 KB, 29 załadowań)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:15   #84
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Zostawić Was na godzinę Wstrzelę się z pytaniem nie na temat. Kupujecie laktatory już teraz? Macie jakieś na oku? Bo ja się kurczę zastanawiam.. nie chcę przepłacać za Aventa, a może mi się w ogóle nie przyda chociaż czytałam, że po cesarce ciężko na początku z laktacją, więc może jednak powinnam mieć.. Może macie już jakieś wypróbowane?

ilkas to dobrze, że piszesz, będę wiedzieć na przyszłość, jak to jest z tymi zamówieniami
i w takim razie zamawiam ten otulacz, bo też mi chodzi o cienki materiał na lato

asia mąż Ci schował

pomarańcza za leżaczek. ja po zakupowym szale, coś nie moge się zebrać, żeby zamówić kolejne rzeczy

Myskao, karolkya wybaczcie mój budyń, ale o jakim dogadywaniu z położną rozmawiacie? czy to coś obowiązkowego, czy ja mam dopaść jakąś położną?

gosius za tc

madziula za kolejny miesiąc

justiwi - widzę, że z ubrankami celujesz w chłopca
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014

Edytowane przez chansons
Czas edycji: 2014-02-25 o 13:19
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:15   #85
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
U mnie - Aaaaa, 31 tydz.
Aaaaa... gratulacje !!
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:22   #86
agus7ia
Raczkowanie
 
Avatar agus7ia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 474
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Chansons ja na razie zostawiłam temat laktatora. Zobaczę co mi powiedzą w szkole rodzenia. I jak już coś to zastanawiam się, czy nie kupić takiego ręcznego z Medeli i później ewentualnie wypożyczyć silniczek do tego, bo wiem, że i taka możliwość jest. Chyba jakoś nie mogę się przekonać do kupna używanego laktatora
__________________
Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy, kiedy dowiadujemy się, że ktoś nas kocha.
agus7ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:23   #87
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość

Myskao, karolkya wybaczcie mój budyń, ale o jakim dogadywaniu z położną rozmawiacie? czy to coś obowiązkowego, czy ja mam dopaść jakąś położną?
Bedziemy chodzic do tej samej SR a ja dopiero dzis dzwonilam i Myska pytala czy sie dogadalam nie jest to obowiazkowe ale w ramach SR bedzie do nas przyjezdzac polozna srodowiskowa przed i po porodzie

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:24   #88
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość

a ja się chwalę ubiegłotygodniowymi zdobyczami w lumpku, wszystko po 2zł i po 1zł
a te body to jak nówki
Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Ciągle piszecie o wizytach położnej, że i ja się zmobilizowałam i zadzwoniłam. Najpierw do takiej typowej przychodni pediatrycznej. Wow, ale kobieta, która odebrała telefon była niemiła. Ona pierwsze słyszy o czymś takim jak wizyta położnej przed porodem. Później zadzwoniłam do przychodni, w której "chodzę" do internisty i tam też pani nie słyszała o czymś takim, ale była na tyle kompetentna, że poprosiła pielęgniarkę do telefonu. No i oczywiście jest coś takiego w teorii jak ona to określiła. Zobaczymy jak będzie z praktyką, bo ma zadzwonić dziś wieczorem o szczegóły, które wyciągnie od położnej, bo też niewiele potrafiła powiedzieć. Ale przynajmniej była uprzejma.
powiem Ci, ze w tej spółce położnych co należałam poprzednio, to też tak mówiły dziewczynom, że nie ma żadnych wizyt, cos im się pomieszało itd. A jak to powiedziałam swojej, to powiedziała, ze nie możliwe, ze one nie wiedza o tym, bo to jej koleżanki i ona je zna
no to jednym słowem - odprawiły dziewczyny z kwitkiem



Co do torby - ja już mam częściowo spakowaną
tylko nie bijcie
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:28   #89
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Zostawić Was na godzinę Wstrzelę się z pytaniem nie na temat. Kupujecie laktatory już teraz? Macie jakieś na oku? Bo ja się kurczę zastanawiam.. nie chcę przepłacać za Aventa, a może mi się w ogóle nie przyda chociaż czytałam, że po cesarce ciężko na początku z laktacją, więc może jednak powinnam mieć.. Może macie już jakieś wypróbowane?

justiwi - widzę, że z ubrankami celujesz w chłopca
U mnie w mieście uruchomili poradnię laktacyjną i można w razie potrzeby wypożyczyć laktatory medela. Jeśli będę kupować , to najprawdopodobniej właśnie z medeli, butelkę do karmienia też mam z tej firmy.
Laktator na pewno kupię po porodzie, bo nie wiem, czy w ogóle będzie mi potrzebny. Jak będę mieć nawał, to na te 2-3 dni wypożyczę sobie.

No a co do ciuszków to tak jak Ci wczoraj pisałam, że Ci zazdroszczę tych sukieneczek i spódniczek bo ja w ciemno tego nie kupię
Celuję w unisexy na tyle na ile się da a różu i tak nie chcę dla dziewczynki

Tu jeszcze mam zestaw (Zielony 5cio częściowy) na 6-9 m-cy kupiony za 20zł bo sklep likwidują
Body z bucikami i czapką to pierwsze ciuszki od teściowej
W tym sklepie co go likwidują częściowo, kupiłam też śliniaczek za 4zł, kaftanik za 11 (drogo ale kolory mnie urzekły) i za 8zł ręczniczek z kapturkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09190.jpg (107,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09191.jpg (75,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09194.jpg (115,2 KB, 24 załadowań)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:29   #90
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Chansons ja na razie zostawiłam temat laktatora. Zobaczę co mi powiedzą w szkole rodzenia. I jak już coś to zastanawiam się, czy nie kupić takiego ręcznego z Medeli i później ewentualnie wypożyczyć silniczek do tego, bo wiem, że i taka możliwość jest. Chyba jakoś nie mogę się przekonać do kupna używanego laktatora
acha, no właśnie - co położna w SR mówiła nt. laktatora ręcznego, że szkoda kasy na to
że albo kupić elektryczny albo wypożyczyć sobie, bo ręcznym jak sie nie potrafi, to więcej bólu mozna sobie sprawić niż to warte
a najlepszy laktator to mąż
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 11:33:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.