Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-01, 06:41   #931
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Dzień dobry

Muffinka gratulacje wizyty no i szyjki

Ja dziś zamierzam zagonić tżta do roboty przed Paprykowej ma facet mocny sen nie przeszkadza mu chruchlające dziecko w łóżku ani lampka zapalona, jedynie na kopniaki sie budzi więc zakładam że sie wyśpi
Młody padniety kaszel spać nie daje a uparty i z syropem walczymy no ale dla zdrowia jestem skłonna dziecko pomęczyć, o dziwo ten antybiotyk smaczny tzn ładnie pachnie

Mam nadzieje że reszta chorowitków lepiej i już nikt nam sie nie rozsypie
Miłej soboty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 06:46   #932
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cześć. Noc w miarę, choć oczywiście chyba się zaraziłam

Cytat:
Napisane przez monika83 Pokaż wiadomość
Nie bylo mnie troche, bo niestety spedzilam 1,5tyg w szpitalu. Niestety chlopaki juz pchaja sie na swiat, skrocila mi sie szyjka i zaczelo postepowac rozwarcie. Mam zalozony pesar i nakaz lezenia, ale juz na szczescie jestem w domku. Ale lezakowanie czeka mnie pewnie do samego konca, oby jak najdluzej.
A tak w ogole to zaczelam dzis 29t.
Pesar powinien zatrzymać chłopaków na dłużej. Wizażuj sobie, czytaj, oglądaj filmy i jakoś to leżenie przetrwasz

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość

Zmykam zjeść kolację, wypić syrop z cebuli i do łóżka...
Jescze się nie doleczyłaś?

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę Wszędzie? Nie chodzi o konkretne miasto? W Kielcach mieliśmy (nie wiem czy nadal jest) refundowane pneumokoki, ale o Ospie nic nie słyszałam, aż dziwne, że nic mi w przychodni nie mówili Dzięki za info Przedzwonię w poniedziałek
Jak to jednak dużo zależy od lekarza, nasza trąbiła o tym, że darmowe ile wlezie. Nie powinno tak być, że o takich rzeczach się rodzice z forum dowiaduja. Skandal!

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
koleżanki z wątku wrześniowego niektóre w ogóle nie miały testu obciążenia glukozą, bo wynik testu na czczo doktorkowi wystarczył .. wolałam chyba żyć w niewiedzy
Rozumiem Cię doskonale. Jednak nieleczona cukrzyca ciążowa może mieć poważne konsekwencje, więc z dwojga złego naprawdę lepiej wiedziec

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Ale mi dziś synek dał w kość - cały dzień tylko mama i mama , chodził za mną krok w krok. Ciągle chciał być blisko i jeszcze te niezdecydowanie.
Biedna Ty, ale mały też biedny, tylko ostatnio miał przejść.

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość

A nie wszystko - nasze leki kosztowały nieco ponad 30 zł W szoku byłam, bo też zawsze idzie stówka, a dziś 38 z moimi dwoma liteinami (6,40:p )
O! To fajnie, że tylko 30 zł. Ja ciąglę z szoku nie mogę wyjść po tej aptece Jak mały po nocy? I jak Ty?

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
ehhh nie nadrobię jakaś nie w humorze jestem, może jutro znajdę chwilę a jak nie to dopiero w pon, także nie rozpisujcie się za bardzo
Mam nadzieję, że humor wróci i weekend mimo wszystko będzie fajny!

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Ja już po edukacji przedporodowej Położna powiedziała dziś sporo fajnych rzeczy,
Fajnie, że trafiłaś do SR w której Ci się podoba!

Cytat:
Napisane przez mak polny Pokaż wiadomość
MamaKtosia Dobrze pamiętasz nie wiem, czy MAM jest tu popularny, na razie byłam w sklepie z takimi artykułami raz i nie zwróciłam uwagi. A coś możesz powiedzieć o tej firmie? Zdrówka dla Małej
Wiele powiedzieć nie mogę, ale odkąd skończyłam KP to używamy rzeczy od nich - dlatego zwróciłam uwagę

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
ja po wizycie, szyjka trzyma, wiec te skurcze to mi chyba juz do konca beda towarzyszyly, musze znow coombsa zrobic, hemoglobina dosc niska ale jeszcze w normie, mam cale 3 kilo na plusie, w koncu cos ruszylo ale wylecialo mi z glowy zapytac o usg bo jakos powinno byc, no ale za jakies 2 tyg ide znow wiec moze machnie przy okazji
No na pewno nie jest łatwo prowadzić CI oszczędny tryb życia przy starszaku. Ale już bliżej niż dalej, jakoś to będzie.

Lu7 a drowaliście ten wózek, którego tak szukaliście czy w końcu inny zawrócił Ci w głowie?

Miłego dnia dziewczyny!

edit: madziuuula to widzę, żę mamy podobną sytucje na froncie. Mojego TŻ też nic nie budzi. TEż tak chcę ;-)

Edytowane przez MamaKtosia
Czas edycji: 2014-03-01 o 06:48
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 06:53   #933
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez monika83 Pokaż wiadomość
Witam sie w nowym watku i witam wszystkie nowe mamusie!

Nie bylo mnie troche, bo niestety spedzilam 1,5tyg w szpitalu. Niestety chlopaki juz pchaja sie na swiat, skrocila mi sie szyjka i zaczelo postepowac rozwarcie. Mam zalozony pesar i nakaz lezenia, ale juz na szczescie jestem w domku. Ale lezakowanie czeka mnie pewnie do samego konca, oby jak najdluzej.
A tak w ogole to zaczelam dzis 29t.

Gratuluje wszystkich rozpoczetych tygodni i udanych wizyt. Jutro chce pozamawiac reszte rzeczy dla maluchow, ze juz wszystko bylo zalatwione. Nie umiem sie caly czas zdecydowac na materacyk. Najchetniej bym wziela pianka lateks, ale x2 to juz duzy wydatek
Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki żeby było dobrze!

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
ja po wizycie, szyjka trzyma, wiec te skurcze to mi chyba juz do konca beda towarzyszyly, musze znow coombsa zrobic, hemoglobina dosc niska ale jeszcze w normie, mam cale 3 kilo na plusie, w koncu cos ruszylo ale wylecialo mi z glowy zapytac o usg bo jakos powinno byc, no ale za jakies 2 tyg ide znow wiec moze machnie przy okazji

widze, ze sporo lezaczych mam trzymam kciuki dziewczyny co raz blizej, dacie rade!!
Super że wizyta udana


Dzień dobry.

Ja w miarę wyspana, dzis może pojedziemy do moich rodziców popołudniu


Miłego dnia
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 06:54   #934
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Ulrika wypoczywaj i oszczędzaj się

Ale mi dziś synek dał w kość - cały dzień tylko mama i mama , chodził za mną krok w krok. Ciągle chciał być blisko i jeszcze te niezdecydowanie.
Dziękuję

Dzieci chyba mają czasem takie dni

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Nie martw się Ja luteine biorę od 20 tc zapobiegawczo bo w 1 ciaży miałam cyrki z szyjka i twardym brzuchem a Olafo dotrwał do 38/39 tc i jeszcze mu pomagałam wyjść
No nasze też kaszle i kaszle wciaż... Ma nawilżacz włączony i licze ze troszkę pośpi...
Ja wiem, że może panikuję, ale wczoraj tak mnie to zwaliło z nóg trochę, nigdy nie mógł szyjki dosięgnąć, a tu taki zonk

zdrówka dla pociechy

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Ja już po edukacji przedporodowej Położna powiedziała dziś sporo fajnych rzeczy, m.in że u nas w szpitalu nie ma rutynowego nacinania krocza, zawsze starają się naturalnie i tną tylko w razie potrzeby (oby to była prawda), do tego w szpitalu jest dostępny gaz ogłupiający i nie dają żadnych innych znieczuleń :/
Poza tym nie wolno pakować się w 2 torby, wszystko trzeba zmieścić w jednej i nie trzeba brać ubranek dla maluszka, bo w szpitalu wszystko mają (chyba że ktoś chce). Lewatywę robią tylko na życzenie, zamiast niej dają taki czopek, który tak samo przeczyszcza, a przy okazji przyspiesza skurcze
Z ciekawszych rzeczy dla Was, to nie wolno golić szanownej, bo to nie zdrowe. Do CC też nie powinno się golić samemu, bo podrażnia się naskórek i może się wdać jakaś infekcja, która później może powodować powikłania rany po cc. Położna nazwała to nieco mądrzej niż ja, ale budyń tego nie zarejestrował. To samo dotyczy się krocza, dla tego położne wolą same sobie wygolić to co trzeba tuż przed porodem, obojętnie czy to cc czy sn.
Omawialiśmy też dokumenty, które wypełnia się przy przyjęciu do szpitala. Będę musiała sobie zrobić ściągę z odp, chociaż nie wiem, czy sobie to przypomnę, nawet teraz
Najciekawsze z nich:
- Rok w którym była pierwsza miesiączka,
- Kiedy były pierwsze ruchy płodu (data lub tc),
- Data obniżenia macicy,
- Jeśli w ciągu ostatnich 6 m-cy były wizyty u dentysty, okulisty, fryzjera, kosmetyczki itp, to podać tc, gdzie, kiedy, nazwisko lekarza,
- infekcje i choroby w ciąży (w tym przeziębienia i infekcje miejsc intymnych) - podać tc, jakie leki, jaka gorączka.

Za tydzień będziemy mówić już o porodzie


Leż dużo, jest duża szansa, że się to trochę cofnie i będziesz mogła dalej leżakować w domku
Ooo cenne informacje
Dziękuję za wsparcie

Cytat:
Napisane przez Oliwka_2 Pokaż wiadomość
Staraj się odpoczywać jak najwięcej a jak najmniej stresować
Postaram się, choć natrętne myśli same przychodzą do głowy

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
ulrika no to teraz musisz o siebie zadbać, odpoczywamy, leżymy, na pewno wszystko będzie dobrze
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez mak polny Pokaż wiadomość
ulrika Nie dawaj się szyjce i dużo odpoczywaj
Postaram się

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
ja po wizycie, szyjka trzyma, wiec te skurcze to mi chyba juz do konca beda towarzyszyly, musze znow coombsa zrobic, hemoglobina dosc niska ale jeszcze w normie, mam cale 3 kilo na plusie, w koncu cos ruszylo ale wylecialo mi z glowy zapytac o usg bo jakos powinno byc, no ale za jakies 2 tyg ide znow wiec moze machnie przy okazji

Widzialam, ze madziuli Olaf chory, zdrowka zycze

lece ze 2 strony ostatnie choc przeczytac, pa

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

widze, ze sporo lezaczych mam trzymam kciuki dziewczyny co raz blizej, dacie rade!!
Dzięki i Tobie też dużo zdrówka życzę i donoszenia mimo tych wszystkich przeciwności.

Witam, ja od 6 nie śpię, mąż chrapie więc postanowiłam jeszcze wejść sobie na neta zanim wyjedziemy do teściów. Rano miałam jeszcze załamkę, ale trzeba stawić temu czoła, nie ja pierwsza nie ostatnia mam problemy w ciąży. Do tego rozmawialiśmy z lekarzem o tym obciążeniu glukozą i kurcze przez tą szyjkę tak się zmartwiłam i ciągle go dopytywałam o to, że zapomniał dać mi skierowanie, chodzę prywatnie więc czy sama mogę sobie iść i to zrobić czy mimo że chodzę prywatnie to muszę mieć skierowanie??? Bo akurat dziś na tydzień lekarz wyjeżdża i mnie uprzedził że go nie będzie...

Edytowane przez ulrika
Czas edycji: 2014-03-01 o 06:56
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 07:11   #935
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Magdi no ja się nie dziwię , ale jest to jednak trochę męczące

Muffinka za wizytę, fajnie że szyjka trzyma

Madziula u Nas akurat jest taka sytuacja że ja biorę syrop i Oskar też. Tylko ten Oskara niedobry i on jak widzi strzykawkę to już mówi „mama beee” ale na szczęście przyjmuje leki . No a potem on mi podaje mój syrop. Może jakiś taki patent

MamaKtosia zdrówka dla Ciebie i oby jednak Cię nie złapało.


Dzień dobry

Dzisiaj Oskar przespał całą noc w swoim łóżeczku co mnie cieszy bo nie musiałam na mojej połowie spać z dodatkową trójką (Oskar, Majka + Pam (autko policyjne z panem) ).
Była pobudka ok 1 z krzykiem mama "łiłułiłu" bo gdzieś w pościeli mu autko zaginęło do którego się tuli. Swoją drogą ja wolałabym się tulić do miękkiego misia niż plastikowego autka


TŻ pojechał już remontować

Coraz bliżej własne 4 kąty
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 07:23   #936
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Witam się i ja sobotnio

Umyłam łepetynę, pomalowałam się i muszę się ubierać powoli. Dobrze, że zajęcia tylko do 15 coś
Mąż pojechał do pracy także burdel w domu mam na weekend
Uświadomiłam sobie że dziś ostatkowa sobota, a my sami i kazałam coś P zorganizować, bo mnie aż nosi żeby się z kimś spotkać na spokojnie i pogadać.

Za chorowitków mocno zaciskam kciuki

Miłego dnia
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 07:33   #937
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Dzien dobry. Ja jeszcze nadaje z lozk ale po woli trzeba ruszyc tylek. Zjesc sniadanko i jedziemy z tz obejrzec jakies lozko do goscinnego i w odiwedziny do babci tz.
Pogoda.sliczna wiec moze jakis spacer uskutecznimy.

MADZIULA juz sie prawie wyleczylam ale profilaktycznie pije jeszcze syrop bo w gardle czasem drapie.

VAMPIRKA widze ze na edukacji sporo ciekawych rzeczy sie.dowiadujesz...

Zmykam jesc.

Milego dnia

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 07:43   #938
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Witam się sobotnio
rano pojechałam na zakupy to już mam spokój na całe przedpołudnie
juz po śniadanku, dziś wyjątkowo szybko, no ale jak się wstało o 6 rano
nawet odkurzyłam, wezmę się zaraz za mycie podłóg, odkurzanie mebli coś tam jeszcze, wysprzątam na błysk na weekend rutynowo

miłej soboty

za dużo dzis pewnie nie popiszę, bo mąż okupuje kompa od 7 rano




Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie, szyjka mocno mi się skróciła (na szczęście zamknięta), macica mocno stwardniała, powrót do luteiny, magnez forte 3 razy dziennie i żelazo... Załamka totalna. Za 2 tyg USG i zobaczymy czy nie wyląduję w szpitalu
będzie dobrze
odpoczywaj

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość

p.s. nie wpadniesz jutro i do mnie na porządki? ja przez ten katar nie mam weny na nic A ty chyba co 3-4 dni sprzątasz całą chatę, takie mam wrażenie hehe
no u nas niestety baaaardzo sie kurzy, nie wiem skąd ten kurz, bo okien za bardzo nie otwieram, ale codziennie musiałabym ścierać kurze
z podłogą to samo, przed chwilą odkurzyłam i znowu pełno kurzu

nie mam siły na to mieszkanie, u mnie w bloku tak się nie kurzyło

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Ja już po edukacji przedporodowej Położna powiedziała dziś sporo fajnych rzeczy, m.in że u nas w szpitalu nie ma rutynowego nacinania krocza, zawsze starają się naturalnie i tną tylko w razie potrzeby (oby to była prawda), do tego w szpitalu jest dostępny gaz ogłupiający i nie dają żadnych innych znieczuleń :/
Poza tym nie wolno pakować się w 2 torby, wszystko trzeba zmieścić w jednej i nie trzeba brać ubranek dla maluszka, bo w szpitalu wszystko mają (chyba że ktoś chce). Lewatywę robią tylko na życzenie, zamiast niej dają taki czopek, który tak samo przeczyszcza, a przy okazji przyspiesza skurcze
Z ciekawszych rzeczy dla Was, to nie wolno golić szanownej, bo to nie zdrowe. Do CC też nie powinno się golić samemu, bo podrażnia się naskórek i może się wdać jakaś infekcja, która później może powodować powikłania rany po cc. Położna nazwała to nieco mądrzej niż ja, ale budyń tego nie zarejestrował. To samo dotyczy się krocza, dla tego położne wolą same sobie wygolić to co trzeba tuż przed porodem, obojętnie czy to cc czy sn.
Omawialiśmy też dokumenty, które wypełnia się przy przyjęciu do szpitala. Będę musiała sobie zrobić ściągę z odp, chociaż nie wiem, czy sobie to przypomnę, nawet teraz
Najciekawsze z nich:
- Rok w którym była pierwsza miesiączka,
- Kiedy były pierwsze ruchy płodu (data lub tc),
- Data obniżenia macicy,
- Jeśli w ciągu ostatnich 6 m-cy były wizyty u dentysty, okulisty, fryzjera, kosmetyczki itp, to podać tc, gdzie, kiedy, nazwisko lekarza,
- infekcje i choroby w ciąży (w tym przeziębienia i infekcje miejsc intymnych) - podać tc, jakie leki, jaka gorączka.
o to widzę, że podobnie jak u mnie
też nie nacinają rutynowo, lewatywa jest gdy jest na to okazja, bo nie zawsze można podać, golą tylko miejsca cięć (tj. przy kroczu i ewentualnie przy CC), no i też że przyspiesza poród , ewentualnie można samemu sie oporządzić, nie trzeba jakoś mega dokładnie, tylko wiadomo żeby było cos tam widać

to samo co do dat - z tym że te daty mam zapisane w karcie i u lekarki, bo pytała na początku

z tymi wizytami u fryzjera, kosmetyczki, okulisty - to w razie zakażenia wirusem żółtaczki typu C
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 07:44   #939
Oliwka_2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Muffinka gratulacje wizyty

Miłego dnia dziewczyny
Oliwka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 07:48   #940
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Magdi a jaka pościel MH Ci wpadła najbardziej w oko?
A co do szczepień to oczywiście nie mówią..bo dla nich im mniej osób się dowie, że to szczepienie jest bezpłatne tym lepiej
Ja już od dawna mam tą upatrzoną, ale nie do końca pasuje mi do karuzelki
http://motherhood.pl/cdn/products/46/1375695751.jpg
Wczoraj widziałam kolorki na żywo - bardzo ładne, żywe! (na zdjęciu takie mdłe) Kupuję!
A w temacie szczepień to mocno mnie to dziwi, bo nasza pediatra o tych pneumo nam mówiła, a teraz cisza. A temat był na wizycie wielokrotnie poruszany - nieładnie!

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Magdi no ja na 100 proc. zdecydowałam się na naklejki na ścianę z RoomMates, też celuje w pościel z motherhood, chociaż ładne są też rzeczy marki Cambrass (niestety drogi, a w sklepach stacjonarnych dostępne tylko w Katowicach). Śliczne są też rzeczy z cottonmoose ehhh, żeby mieć tylko na wszystko kasę. Widzę, że Kielc jesteś, może będziemy obok się rodzić
Sówki?
Ano większość to porządne, ale drogie marki
A skąd jesteś? Też z Kielc?

Madziula, to super, że Olaf lepiej!
MamaKtosia, a Ty się nie daj!

Ja to nie powinnam pisać, że jesteśmy zdrowi, bo zapeszyłam () i oboje z Kubą mamy katar! Szlag by to! Zaraz wyciągam inhalator!

Ja też niewyspana, bo K. przydreptał z pozytywkę Ignasia przywitać (czyt. obudzić)
__________________

Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 07:49   #941
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
ja po wizycie, szyjka trzyma, wiec te skurcze to mi chyba juz do konca beda towarzyszyly, musze znow coombsa zrobic, hemoglobina dosc niska ale jeszcze w normie, mam cale 3 kilo na plusie, w koncu cos ruszylo ale wylecialo mi z glowy zapytac o usg bo jakos powinno byc, no ale za jakies 2 tyg ide znow wiec moze machnie przy okazji
dobre wieści
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 07:52   #942
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Hej! Witam weekendowo, maz idzie do pracy zaraz ale przyjdzie do mnie mama

Magdo tez czaje sie ta posciel, to motherhood prawda? Choc mysle o jedym komplecie la millou jeszcze, starszak ma i sie sprawdza


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 08:01   #943
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Dzień dobry

Tradycyjne życzenia zdrowia dla wszystkich chorowitków, niech ten okres już się skończy!

muffinka90 za szyjkę

Nikii89 To sobie przytulankę Oskarek wybrał Kiedy planujecie przeprowadzkę?


ulrika Mi się wydaje, że prywatnie nie musisz mieć skierowania, ja przy ostatniej wizycie w pl bez problemu zrobiłam badania bez skierowania. Ale pamiętam, że któraś z dziewczyn miała z tym problem. Może zadzwoń do laboratorium i zapytaj

Ramona Pracowita kobieta z Ciebie

Magdi Śliczna ta pościel

Edytowane przez mak polny
Czas edycji: 2014-03-01 o 08:08
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 08:09   #944
good idea
Raczkowanie
 
Avatar good idea
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość
Do tego rozmawialiśmy z lekarzem o tym obciążeniu glukozą i kurcze przez tą szyjkę tak się zmartwiłam i ciągle go dopytywałam o to, że zapomniał dać mi skierowanie, chodzę prywatnie więc czy sama mogę sobie iść i to zrobić czy mimo że chodzę prywatnie to muszę mieć skierowanie??? Bo akurat dziś na tydzień lekarz wyjeżdża i mnie uprzedził że go nie będzie...
Mysle, ze najlepiej bedzie jak przedzwonisz do swojego labo i zapytasz bo mi kazali przyniesc skierowanie od lekarza ale co labo to inne procedury.



A tak w ogole to milego dnia wszystkim mamusiom ;-)
__________________




Brak polskich znakow.

Edytowane przez good idea
Czas edycji: 2014-03-01 o 08:11
good idea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 08:23   #945
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Muffinka gratulacje wizyty no i szyjki

Ja dziś zamierzam zagonić tżta do roboty przed Paprykowej ma facet mocny sen nie przeszkadza mu chruchlające dziecko w łóżku ani lampka zapalona, jedynie na kopniaki sie budzi więc zakładam że sie wyśpi
Młody padniety kaszel spać nie daje a uparty i z syropem walczymy no ale dla zdrowia jestem skłonna dziecko pomęczyć, o dziwo ten antybiotyk smaczny tzn ładnie pachnie

Mam nadzieje że reszta chorowitków lepiej i już nikt nam sie nie rozsypie
Miłej soboty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zdrówka dla synusia...


Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Magdi no ja się nie dziwię , ale jest to jednak trochę męczące

Muffinka za wizytę, fajnie że szyjka trzyma

Madziula u Nas akurat jest taka sytuacja że ja biorę syrop i Oskar też. Tylko ten Oskara niedobry i on jak widzi strzykawkę to już mówi „mama beee” ale na szczęście przyjmuje leki . No a potem on mi podaje mój syrop. Może jakiś taki patent

MamaKtosia zdrówka dla Ciebie i oby jednak Cię nie złapało.


Dzień dobry

Dzisiaj Oskar przespał całą noc w swoim łóżeczku co mnie cieszy bo nie musiałam na mojej połowie spać z dodatkową trójką (Oskar, Majka + Pam (autko policyjne z panem) ).
Była pobudka ok 1 z krzykiem mama "łiłułiłu" bo gdzieś w pościeli mu autko zaginęło do którego się tuli. Swoją drogą ja wolałabym się tulić do miękkiego misia niż plastikowego autka


TŻ pojechał już remontować

Coraz bliżej własne 4 kąty
przytulanke ma nie zła nie ma co
ale tak to już jest jak sobie cos upatrza to z tym śpia..moja spala kiedyś z ogromnym dmuchanym scooby doo

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Witam się i ja sobotnio

Umyłam łepetynę, pomalowałam się i muszę się ubierać powoli. Dobrze, że zajęcia tylko do 15 coś
Mąż pojechał do pracy także burdel w domu mam na weekend
Uświadomiłam sobie że dziś ostatkowa sobota, a my sami i kazałam coś P zorganizować, bo mnie aż nosi żeby się z kimś spotkać na spokojnie i pogadać.

Za chorowitków mocno zaciskam kciuki

Miłego dnia
zazdroszcze tego ogarniecia,ja dopiero z wyrka wyszłam,a mam mase roboty dziś..

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Dzien dobry. Ja jeszcze nadaje z lozk ale po woli trzeba ruszyc tylek. Zjesc sniadanko i jedziemy z tz obejrzec jakies lozko do goscinnego i w odiwedziny do babci tz.
Pogoda.sliczna wiec moze jakis spacer uskutecznimy.

MADZIULA juz sie prawie wyleczylam ale profilaktycznie pije jeszcze syrop bo w gardle czasem drapie.

VAMPIRKA widze ze na edukacji sporo ciekawych rzeczy sie.dowiadujesz...

Zmykam jesc.

Milego dnia

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
nastepna w wyrku
ale ja juz wychodzę powoli,na sniadanko




Dzis TŻ wraca,bedzie po południu więc troszkę was zaniedbam dziś,mam nadzieje że nie bedziecie szaleć z postami bo potem nie nadgonie
Męża mam niestety tylko do jutra wieczora ew,poniedziałku rana więc tez musze sie nacieszyć

A jutro stuknie mi 30 tka ale czas zapiernicza
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 08:32   #946
asia321
Rozeznanie
 
Avatar asia321
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 702
GG do asia321
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Witam się i ja

Od rana wzięłam się za porządki, łazienka, sypialnia i kuchnia uff

teraz zaparzyłam sobie pyszną kawkę i Was nadrabiam.
Taka piękna pogoda a mój Tż pojechał na szkolenie które ma trwać do 16, mam nadzieję że potem wyciągnę go na jakiś długaśny spacerek.

Od tygodnia mam w ciągu dnia mnóstwo energii a wieczorem poprostu nie mam siły nawet się odezwać i padam o 21 (podobnie jak w I trymestrze) ale za to pobudka codziennie 6:30 jak w zegarku.
Przeglądam zdjęcia pociech marcowo-kwietniowych mamusiek i tak im zazdroszczę, już chciałabym mieć swoją niunię przy sobie.

Pytałam położną kiedy można wyjść z dzieckiem na pierwszy spacer i powiedziała że jeśli pogoda jest w porządku i ja będę czuć się dobrze to już na drugi, trzeci dzień można sobie spacerować - fajnie bo oczywiście już wszystkie ciocie dobre rady nastukują mi do głowy że 2 tygodnie trzeba odczekać i takie tam, ale oczywiście ja sama będę podejmować te decyzje


Brawa dla wszystkich za tygodnie !
Ps. Macie bolesne przepowiadacze ? mnie ostatnio dopadł tak ostry skurczybyk, działo się to w trakcie spaceru, trwał z 30 sekund ale nie mogłam się nawet odezwać, silny, ciągnący ból w podbrzuszu,przechodzący do krzyża, aż cała się spociłam, ale przeszło i myślę że nie ma co panikować tymbardziej że wizytę mam 11 marca.
__________________
30.04.2014 3:15

Edytowane przez asia321
Czas edycji: 2014-03-01 o 08:33
asia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 08:53   #947
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Witam

Nie pochwaliłam się wczoraj, że teściowa nawrzeszczała wczoraj na mnie, że będę wredną matką
Poszło o to, że powiedziałam, że nie będziemy brali kołyski od Jej drugiego syna. Jest to fajna kołyska z różnymi bajerami, automatycznym bujaniem... ALE dziecko może w niej spać do ok 3-6m-ca życia (w zależności jak rośnie), a ja nie chcę wyrobić Amelce nawyku usypiania tylko przy bujaniu. Dopóki będzie mała, to będzie super, wciskam guzik i mam dziecko z głowy, ale potem jak z niej wyrośnie, to już nie zaśnie inaczej! Szwagier tak nauczył swojego małego, najpierw była kołyska, potem usypiał tylko w wózku, który szybko się rozklekotał (nieraz musieli go bujać ponad godzinę i już nie automatycznie) a teraz mały ma 2 i pół roku, a oni godzinę czasu lulają go na rączkach, bo inaczej nie idzie Ja nie będę miała ani siły, ani czasu na to, TŻ będzie cały czas w pracy więc mi nie pomoże, wolę więc od początku nauczyć małą spać na nieruchomym. Co prawda kołyski nie trzeba włączać, ale jak będzie, to będzie kusić, a znając TŻ to będzie On chciał zrobić małej przyjemność i ciągle będzie ją włączać, a wyłączać i tylko się będziemy o to kłócić - przy dziecku Dla tego jej nie chcę. Podałam teściowej te wszystkie argumenty no i mi się oberwało (nie w żartach, tylko na prawdę na mnie nawrzeszczała) że "będę złą matką, bo nie dam dziecku kołyski" Na szczęście nie zrobiło to na mnie większego wrażenia, o dziwo hormony ciążowe nie zadziałały na mój budyń i olałam Jej słowa. Powiedziałam, że będę najlepszą matką, wiem swoje i nie ustąpię. I tak już mieliśmy wychodzić, więc poszliśmy. Nie wracałam z TŻ do tego tematu, bo wypadło mi to z głowy, ale TŻ SAM powiedział, że "Jego mama jakaś dziwna się zrobiła, żebym się Nią nie przejmowała tylko wpuszczała jednym uchem a wypuszczała drugim" No normalnie stanął po mojej stronie, chociaż Go o to nie prosiłam! Co prawda teściowej nic nie powiedział, ale sobie radziłam i na przyszłość kto mi karze Ją odwiedzać


Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość
Witam, ja od 6 nie śpię, mąż chrapie więc postanowiłam jeszcze wejść sobie na neta zanim wyjedziemy do teściów. Rano miałam jeszcze załamkę, ale trzeba stawić temu czoła, nie ja pierwsza nie ostatnia mam problemy w ciąży. Do tego rozmawialiśmy z lekarzem o tym obciążeniu glukozą i kurcze przez tą szyjkę tak się zmartwiłam i ciągle go dopytywałam o to, że zapomniał dać mi skierowanie, chodzę prywatnie więc czy sama mogę sobie iść i to zrobić czy mimo że chodzę prywatnie to muszę mieć skierowanie??? Bo akurat dziś na tydzień lekarz wyjeżdża i mnie uprzedził że go nie będzie...
Wydaje mi się, że skoro i tak płacisz za te badania, to nie potrzebujesz skierowania. Tylko zadzwoń wcześniej do laboratorium i się spytaj, bo w niektórych mają dziwne zwyczaje...

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
no u nas niestety baaaardzo sie kurzy, nie wiem skąd ten kurz, bo okien za bardzo nie otwieram, ale codziennie musiałabym ścierać kurze
z podłogą to samo, przed chwilą odkurzyłam i znowu pełno kurzu
...
o to widzę, że podobnie jak u mnie
też nie nacinają rutynowo, lewatywa jest gdy jest na to okazja, bo nie zawsze można podać, golą tylko miejsca cięć (tj. przy kroczu i ewentualnie przy CC), no i też że przyspiesza poród , ewentualnie można samemu sie oporządzić, nie trzeba jakoś mega dokładnie, tylko wiadomo żeby było cos tam widać

to samo co do dat - z tym że te daty mam zapisane w karcie i u lekarki, bo pytała na początku

z tymi wizytami u fryzjera, kosmetyczki, okulisty - to w razie zakażenia wirusem żółtaczki typu C
Ja w mieszkaniu mam podobnie. Non stop wyłażą jakieś brudy, kurze ścieram preparatem zapobiegającym osiadaniu kurzu i tak co drugi dzień muszę to robić, ale podłogę to nawet jak 2 razy dziennie wycieram, to non stop coś wyłazi, nie mam pojęcia skąd Ani u mnie w domu, ani w żadnych innych mieszkaniach tak nie było! Mogłam sprzątać raz, góra dwa na tydzień i było ok. A mieszkam teraz w bloku, na parterze... może chodzi o to, że nisko...
Co do dat, to faktycznie chodzi o żółtaczkę, ale nie wiem czy nie o typ B, ale mniejsza z tym. Ja niestety nie mam wszystkich tych informacji, pierwszy okres dostałam ok 20 lat temu i nie pamiętam, długość @ przed ciążą w karcie gin wpisał nieregularne, a u mnie były regularne, ale 40 dniowe (prawdopodobnie jajeczkowałam jednocześnie z 2 jajników, co potwierdziło też USG, bo jajeczko z drugiego jajnika też było gotowe, ale na szczęście się nie zapłodniło), a wizyt u dentysty, okulistki i ostatniej u ogólnego też nie mam w karcie, bo nie chcieli jej ode mnie, więc będę musiała sobie dokładnie to przypomnieć i zrobić wkładkę do karty. Tak więc są to dla mnie dość trudne pytania i gdybym je dostała pierwszy raz jak przyszłabym rodzić, albo z jakąś awarią, to za nic bym na nie nie odpowiedziała...
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 08:53   #948
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Hej dziewczyny witam sie jeszcze z lozka. Moj katar z bezbarwnego zrobil sie zielony, nie wiem czy to oznacza poprawe czy pogorszenie ehh... Poza tym w gardle mam taka jakby gule.
Teraz wiem przez co przechodzilyscie i nie zazdroszcze... Normalnie czlowiek by sie jakiegos fervexu napil czy co i byloby po temacie a tak lipa
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 08:57   #949
asia321
Rozeznanie
 
Avatar asia321
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 702
GG do asia321
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Vampirka - my wczoraj byliśmy u Teściów i babcia Tż zaczęła wywód - że kobiety w ciąży nie mogą malować paznokci bo dziecko urodzi się z autyzmem ....

Też puściłam to drugim uchem, ehh
__________________
30.04.2014 3:15
asia321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 09:05   #950
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

MamaKtosia niestety też powoli mnie coś buerze, po wczorajszym posiedzeniu w przychodni to nie dziwne... rutinacee wcinam no i moje ciążowe
Też sie nie daj i zdrówka dla Ciebie i dla małej
A Mała leki ładnie przyjmuje?


Nikki zauważyłam Twój sposób tylko ja nie biore żadnego syropu, chyba że sobie sok wleje do butelki
Super, że wyprowadzka coraz bliżej

Magdi ja nie wiem jak to jest, u nas mówiła że tylko do 3 roku życia ale i tak za późno bo mały już wypisany że żloba był. Może maja różne przydziały...

Mlody nie ma siły leżeć a tata właczył mu tęczową śmieciarke i poszedł tańczyć
kurcze a mieliśmy jechać do teściowej na imieniny :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Justiwi w Biedrze są takie rozpuszczalne saszetki Gorąca Malina/cytryna albo w aptece griopwita junior, zawsze mkżna se wkręcić, że działają


Vampirka fajny masz ten szpital

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 09:07   #951
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Muffinka, nie zacytowało mi wcześniej, ale również za szyjkę!

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
A jutro stuknie mi 30 tka ale czas zapiernicza
A wczoraj narzekałaś, że się nie dopasujesz do tytułu wątku
A tu 3 z przodu jak byk

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Vampirka - my wczoraj byliśmy u Teściów i babcia Tż zaczęła wywód - że kobiety w ciąży nie mogą malować paznokci bo dziecko urodzi się z autyzmem ....

Też puściłam to drugim uchem, ehh
A to Ci mądrość wymyśliła


Chyba znalazłam rozwiązanie dla tych, co mają już łóżeczka bez szuflad, a potrzebują miejsca (czyli m.in. dla mnie):
http://allegro.pl/show_item.php?item...6d91f2d6ed1ca0 lub tańsza wersja: http://allegro.pl/show_item.php?item...6d91f2d6ed1ca0
Wybór tego jest spory, są też drewniane skrzynie, ale na razie nie trafiłam na taką z przykryciem, ale pewnie jak bym poszperała to też bym znalazła...
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 09:08   #952
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Witajcie! U mnie już trochę lepiej, o ile nie mam gorączki to znoszę wszystko dzielnie, po weekendzie planuję być zdrowa

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Vampirka - my wczoraj byliśmy u Teściów i babcia Tż zaczęła wywód - że kobiety w ciąży nie mogą malować paznokci bo dziecko urodzi się z autyzmem ....
O matulu ....

Póki co idę rozwiesić pranie i trochę się ogarnąć, więc miłego dnia
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 09:22   #953
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

sylvuniaa84 sto lat na jutro i miłego weekendu z tż

Vampirka Co za babsztyl, mnie zawsze bardziej śmieszą takie sytuacje (w duchu przewracam oczami - chociaż czasem myślę, że robię to tak intensywnie, że na zewnątrz też widać ), ale żeby krzyczeć od razu, pfff

justiwi :niewiem: kuruj się porządnie dalej

agaaga89 Dobry plan!
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 09:34   #954
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Vampirka czym ty się leczyłaś przy przeziębieniu? Ja mam sól morską do nosa i syrop z cebuli mi wczoraj tż zrobił, piję dużo herbaty z cytryną,miodem i sokiem malinowym (domowej roboty). Te pigułki prenalen coś na gardło dają?

Co do akcji z teściową to musisz się przygotować, że to dopiero początek kampanii "ciocia dobra rada" i cieszyć się, że teściowa nie mieszka z Wami, ale za determinację, zimną krew i argumenty na czas Ja w takich chwilach z reguły mam pustkę w głowie a po wszystkim mam cały pakiet trafnych odpowiedzi Moja przyszła niedoszła teściowa mieszka w jednym domu z nami i np. ostatnio powiedziałam jej, że zgadzam się na extra usg bo tż chce poznać płeć, ale warunkiem jest jej nieujawnienie do końca ciąży (po co innym wiedzieć?) to była niepocieszona ale nic nie mówiła tylko miną całość skwitowała. Ja to się bardzo cieszę, że ona pracuje w branży turystycznej i oby w maju miała mnóstwo gości to nie będzie mi przez cały dzień zaglądać do mieszkania

Madziuula nNikki chyba dobrze Ci radzi z tym syropem, weź sobie jakiegoś soku nalej do butelki jak masz i zastosuj ten sam patent co ona z Oskarem. Jak mówi dr House "Małpa widzi, małpa robi"

Muffinka
za wizytę

Monika żeby chłopcy posiedzieli jeszcze w brzuszku
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 09:45   #955
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Justiwi, ja przy przeziębieniu piłam jeszcze ciepłe mleko z miodem i czosnkiem, obrzydlistwo
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 09:49   #956
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez mak polny Pokaż wiadomość
Ramona Pracowita kobieta z Ciebie
hehe dzięki
ale ja to maniaczka, widzę plamkę na podłodze, to mnie już irytuje

chociaz teraz z tego pendantyzmu trochę się wyleczyłam przy moim bałaganiarzu bo bym musiała tak jak szwagierka od rana do wieczora dzień w dzień ze szmatą latac, ta to ma przerąbane, 3 brudzących w domu, mąż nawet nie posprząta po sobie, herbaty nie wie nawet gdzie sa w kuchni, bo nic nie robi sam sobie

VwVampirka
nie przejmuj się teściową, niestety lub stety nie ma racji
mój chrześniak nauczony był od małego bujania, a potem 3 światy były, bo nie chciał zasnąć spokojnie w łóżeczku, przy drugim dziecku sis nie zrobiła tego błędu i córcia ślicznie zasypiała sama

ja już też mam zlewkę na takie 'cenne' rady innych, zwłaszcza, że 30 lat temu inaczej się wychowywało dzieci... teraz od jakiś 2 lat juz nie pieluszkuje się niemowlaków, jesli tego nie wymagają, jak to powiedziałam teściowi, to w szoku był i mówi, ze dopiero wyjdzie wszystko za parę lat.... no to ja na to, ze kiedys się pieluszkowało wszystkich i co z tego, jak ja mam problem z biodrami
tak samo w kwestii chodaka

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
A wczoraj narzekałaś, że się nie dopasujesz do tytułu wątku
A tu 3 z przodu jak byk
.


Sylvunia no właśnie, okrągła trzydziecha, to impreza ostra się zapowiada

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Vampirka - my wczoraj byliśmy u Teściów i babcia Tż zaczęła wywód - że kobiety w ciąży nie mogą malować paznokci bo dziecko urodzi się z autyzmem ....


---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Witajcie! U mnie już trochę lepiej, o ile nie mam gorączki to znoszę wszystko dzielnie, po weekendzie planuję być zdrowa
super wieści
oby choróbsko poszło siooo !!
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 09:53   #957
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Hej! Witam weekendowo, maz idzie do pracy zaraz ale przyjdzie do mnie mama

Magdo tez czaje sie ta posciel, to motherhood prawda? Choc mysle o jedym komplecie la millou jeszcze, starszak ma i sie sprawdza


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak, to motherhood - mam trochę rzeczy od nich dla K. i byłam bardzo zadowolona
A jaką masz z LM? Piękne są, ale ceny
__________________


Edytowane przez Magdi555
Czas edycji: 2014-03-01 o 09:55
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 10:02   #958
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Dzien doberek !
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 10:14   #959
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez mak polny Pokaż wiadomość
Justiwi, ja przy przeziębieniu piłam jeszcze ciepłe mleko z miodem i czosnkiem, obrzydlistwo
Mnie akurat smakuje ale ja to piję na noc, bo czosnek rozgrzewa no i ciepłe mleko pomaga zasnąć ale dzięki

magdi i phdwao kocyk za 149zł to la millou to dla jakiś nowobogackich chyba, hehe
Ceny mają zabójcze ale na szczęści dla mnie wzory za pstrokate i nic mnie nie kusi
rzeczy z motherhood mają widze o wiele bardziej przystępne ceny i ładną, delikatną kolorystykę
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-03-01 o 10:23
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 10:18   #960
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Jak dam radę, to nadrobię później A ja witam się w 28 tc, czyli wkraczam w 7 mc i tym samym III trymestr !!!
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 11:33:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.