Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 07:45   #3151
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
No ale to nie dzieciowe grupy tylko ze znajomymi ze studiow itp

Aaaaaaa już myślałam, że dzieciowe
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:47   #3152
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

kasiab przykro mi z powodu pieska

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość




Witam się w 31tc
Ja chyba odpuszczę sobie spanie :P bo jak mam wstać potem do WC do jak staruszka, bolące żebra, do tego już oba biodra i pachwiny, ruszam się po milimetrze . Jakby ktos z zewnątrz oglądał to wieloryb z żółwim tempem a nawet ślimaczym
]
Gratuluję nowego tc

Mnie boli taka ta mała kostka na dole pleców nad tyłkiem jak chodzę, a najgorzej jak usiądę, a potem znowu idę. Jak połamaniec wyglądam.
2 tyg.temu jak szłam miałam ubrana czarną kurtkę i kaptur na głowie.i naprzeciw szedł mój sąsiad. Mówię mu dzień dobry, a on do mnie, że mnie nie poznał i myślał, że jakiś chłopak idzie, takim rozkraczonym krokiem


Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość

Witam sie w ogole
U nas pobudka o 5.20

Gratuluje rozpoczetych tygodni, ja sama zaczynam 29 chyba ciekawe czy watek przetrwa jeszcze tydzien zebym sie zdazyla wpasowac w tytul

Kciuki za wizyty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratuluję chyba 29 tc
Jeszcze tydzień, więc myślę że zdążysz się wpasować

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Hej hej
melduję się dziś po wczorajszej wizycie

czyli nadal umiarkowane wielowodzie, ale nie groźne, po prostu mała ma więcej miejsca do fikania i mogę długo i intensywniej odczuwać jej ruchy
waga na 27t5d to 1080g, nie wiem czy to za mało, gin mówiła że niby nie
wszystkie organy na swoim miejscu, nic między nogami nie wyrosło, także trzeci raz potwierdzona dziewczynka
no to chyba juz nic nie wyrośnie to końca ciąży

na twardnienie brzucha mam brać espumisan i nospę, a jak nie pomoże, to gnać na IP
:
za wizytę.
Ja nigdy nie wiem czy mi twardnieje brzuch właśnie przez ciążę czy przez jelita i też mam espumisan pod ręką. Ale odkąd jem mniej a częsciej jest lepiej

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
Witam się w 29 tygodniu i do tego pierwszy raz od dawien dawna nie boli mnie kręgosłup no ale idealnie nie może być pół nocy nie spałam bo zgaga mnie meczyła i biodro bolało
Gratuluję 29 tc
Na zgagę to podobno szklanka mleka

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

My na nogach już od 6.20 Zerwałam się rano, żeby zrobić siusiu do kubeczka i co? nie mogłam jak na złość. Zawsze latam po 5 razy w nocy, a dzisiaj raz i rano nie miałam z czego zrobić Jutro drugie podejście

Gratuluję rozpoczętych tygodni ja zaczynam dzisiaj 34 tc

Miłego dnia :
Gratuluję 34 tc. Już niewiele nam zostało

Cytat:
Napisane przez Pallas Ril Pokaż wiadomość
Ja dziś prawie cały dzień na spacerach... najpierw z przyjaciółką, potem z mężem.. ale się wyłaziłam... Najlepsze jest to, że mnie pachwiny cały dzień nie bolały i dopiero jak poleżałam ze 2 godzinki na kanapie wieczorem to się potem okazało, że nie mogę się nawet ruszyć, żeby dojść do łazienki

Ja się wybieram bodajże 10.04. I dziś się upewniłam, ze warto tam iść, jak się dziecko przyjaciółki zakrztusiło i nie wiedziałyśmy totalnie co zrobić


To ja mogę dla odmiany dać przepis na zdrową sałatkę którą wcinam od 3 dni i normalnie nie może mi się przejeść - jest taka pyszna

Rukolę, owoce granata i pestki dyni dajemy na dno miski. Do okoła miski rozkładamy małe pomidorki koktajlowe przekrojone na pół. Na środku układamy taki stosik z gruszek (ja daję pół gruszki pokrojone na 4 kawałki). To wszystko posypujemy startym parmezanem i polewamy sosem (oliwa, ocet balsamiczny - ja daje malinowy, sol, pieprz, ziola do sałatek). Potem na to kładę 4 plastry podsmażonych polędwiczek wieprzowych (wcześniej je rozbijam tłuczkiem i marynuje od rana w oliwie, soku z cytryny, sol, pieprz i przyprawa do mięsa). Górę dekoruję jakimiś kiełkami i kawałkami mango.
Tez tak mam. Jak chodzę to ok, ale jak tylko usiadę lub się położę to amen

A ta sałatka to niezły rarytas. Przynajmniej dla mnie, Gruszki, granat, parmezan

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
No i chwalę się, że dokonałam dzisiaj ostatnich zakupów aptecznych w gemini i uroczyście oświadczam, że jestem gotowa z wyprawką!!!!
Zazdroszczę. Ja jeszcze muszę materacyk wybrać, a nie wiem jaki. I kilka pierdołek. Ale konto puste, więc czekam do końca miesiąca. Mam nadzieje, że nic po drodze się nie wydarzy i zdążę
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:48   #3153
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Daj znać jak u diabetologa i na USG oczywiście
A jak Twoja waga ?
No z wagą to jakaś lipa właśnie ważyłam się dziś rano i mam 0,2 kg na plusie, od początku 5,2... Ja się nie martwię tym, bo będę miała mniej do zrzucenia ale ciekawe co diabetolog powie... Pewnie znów nagada, że nic nie tyję itd a jak u Ciebie???
Cytat:
Napisane przez anulka3999 Pokaż wiadomość
U nas już 27 tc w pon widziałam małego na usg, jest duży bo juz 1100 prawidłowo ułożony do porodu naturalnego - co mnie cieszy bo własnie taki sobie wymarzyłam


Odnośnie wyprawki to z ciuszkó mam już komplet, becik musze dokupić za kosmetyki sie nie zabrałam ale to jeszcze czas....tydzien w tydzien odwiedzam SH i wyszukuje perełki

pozdrawiam dziewczyny
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:49   #3154
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Witam i muszę się pożalić po wczorajszej wizycie,
dość że było opóźnienie i weszłam godzinę później to jeszcze doktor potraktował nas jakoś tak "pobieżnie".
Oczywiście opisałam mu swoje mocne skurcze, wymioty, i to że odstawiłam witaminy itd a on na to że to "normalne" i dziecka raczej tydzień się nie rodzi więc to nic groźnego ...
W czasie badania, zaczął coś tam bardziej grzebać po czym stwierdził, że "nie ma tragedii".. Ja pytam o co chodzi, czy szyjka skórcona czy rozwarcie, a on tylko tyle że szyjka trochę skrócona ale z tego co pamięta to od początku taka była :O

Usg zrobił bardzo ogólnikowo i powiedział że jest ok, ale oczywiście małej nie zmierzył, dlatego nawet nie wiem ile waży bo ponoć sprzęt był popsuty ....

Wizyta trwała może z 5 minut, a następna (jeśli nie urodzę) dopiero za miesiąc.

Aha dostałam ten zestaw do pobrania GBS i oczywiście muszę to zrobić sama ...
Moje wizyty wyglądają podobnie, bo na nfz
Ciekawa jestem tego zestawu do gbs. Ja się zapisałam prywatnie na wymaz na koniec miesiąca. Tak akutat 35/36tc
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:58   #3155
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość
No z wagą to jakaś lipa właśnie ważyłam się dziś rano i mam 0,2 kg na plusie, od początku 5,2... Ja się nie martwię tym, bo będę miała mniej do zrzucenia ale ciekawe co diabetolog powie... Pewnie znów nagada, że nic nie tyję itd a jak u Ciebie???


Nie przejmuj się u mnie od początku ciąży 4,5 kg i tak stoi odkąd mam tą dietę, mam nadzieje tylko że Maluszek rośnie przeszperałam internet żeby się dowiedzieć jak inne słodkie mały tyły i też niewiele miały ja mam nadzieje że do 6 kg dobije chociaż nie mogę sie doczekać USG to się dowiem ile waży Mały

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Moje wizyty wyglądają podobnie, bo na nfz
Ciekawa jestem tego zestawu do gbs. Ja się zapisałam prywatnie na wymaz na koniec miesiąca. Tak akutat 35/36tc

Ile płacisz prywatnie za wymaz ?
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:05   #3156
Seksta
Rozeznanie
 
Avatar Seksta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 812
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Hej
Nadaję z łóżka ale zaraz się podnosze bo mnie słońce wygania

Od jakiegoś czasu bolą mnie łydki, jakbym w nocy miala skurcze i pewnie o to chodzi- prenatal nie zawiera w ogóle magnezu wiec muszę zacząć lykac oddzielnie.
justiwi jak coś fajnego w tej cenie się trafi to może być i suv. dziekuje za strony, tz będzie dziś na nich szukał w salonie ogladalismy auto które były pozostawione w rozliczeniu ale chyba już nikomu na sprzedaży nie zależy, taki olewczy stosunek tam mieli ze się nam odechcialo...ech.
MamaKtosia oczywiście zależy od marki lakierów ale zasada jest taka, że powinny się trzymać nienaruszone min 2 tyg na paznokciach, niektórzy noszą 3 tyg ale ja po dwóch zazwyczaj sciagam po strasznie szybko rosną mi pazury i odrost mnie wkurza w salonie to koszt ok 50 zł a w domu- 100 zl lampa ( mozna kupic nowa za 40 zl i wymienić zarowki-koszt 25 zl), 40 zl baza+top i lakiery- ceny wahają się od 10 zł za kiepskie do 100..... ogolnie ja wydalam na start ok 150 zł i po kilku razach się zwróciło. A w nakladaniu nie ma filozofii- malujesz jak zwykłym lakierem i po prostu utwardzasz w lampie dzis robię stopy, o ile dam rade


Milego dnia życzę i spedzcie jak najwięcej czasu na dworze bo jest pięknie! ! Ja biorę zestaw do ogrodu i tam posiedzę
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/b1zi1o0.png

TP 15.05.2014 majowa mama!
Seksta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:09   #3157
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
no własnie...... ciekawe czy miala termin czy wywoływali.....
Ta mala wazyla ponad 3300 wiec pewnie blisko terminu byla

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Dzień dobry!


Gratuluję rozpoczętych tygodni ja zaczynam dzisiaj 34 tc

Miłego dnia


Nikii za nowy tydzien
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 08:11   #3158
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cześć Kochane

Ja nie wyspana, budziłam się w nocy co i raz i myślałam o tej mojej Nellusi...
Wiecie jaki to dziwny zbieg okoliczności w tamten czwartek przyszedł do nas ten kotek i on ze mną związany najbardziej. Chyba Pan Bóg chciał mi ten ból załagodzić jakoś zsyłając tego kociaka...

Dziękuję Wam za wsparcie i za tyle dobrych słów

Mój mąż też starał się pocieszać jakoś ale on nigdy nie miał zwierzaka i nie wie co to znaczy. Obiecał mi psiaczka, ale ja nie wiem czy chcę...

Ja dziś na wizytę gnam, ciekawe co powie mi lekarz ciekawego...
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:12   #3159
asia321
Rozeznanie
 
Avatar asia321
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 702
GG do asia321
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Moje wizyty wyglądają podobnie, bo na nfz
Ciekawa jestem tego zestawu do gbs. Ja się zapisałam prywatnie na wymaz na koniec miesiąca. Tak akutat 35/36tc
Ja muszę to zrobić sama, powiedział że mam to wprowadzić na 3 cm ...

Dodaję jeszcze fotkę mojego brzuszka i zestaw do gbs (jak patyczek do uszu tylko że 2 razy dłuższy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BRZUSZEK1.jpg (24,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gbs.jpg (190,5 KB, 37 załadowań)
__________________
30.04.2014 3:15
asia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:14   #3160
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Ja muszę to zrobić sama, powiedział że mam to wprowadzić na 3 cm ...

Dodaję jeszcze fotkę mojego brzuszka i zestaw do gbs (jak patyczek do uszu tylko że 2 razy dłuższy)

Śliczny brzusio
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:17   #3161
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane

Ja nie wyspana, budziłam się w nocy co i raz i myślałam o tej mojej Nellusi...
Wiecie jaki to dziwny zbieg okoliczności w tamten czwartek przyszedł do nas ten kotek i on ze mną związany najbardziej. Chyba Pan Bóg chciał mi ten ból załagodzić jakoś zsyłając tego kociaka...

Dziękuję Wam za wsparcie i za tyle dobrych słów

Mój mąż też starał się pocieszać jakoś ale on nigdy nie miał zwierzaka i nie wie co to znaczy. Obiecał mi psiaczka, ale ja nie wiem czy chcę...

Ja dziś na wizytę gnam, ciekawe co powie mi lekarz ciekawego...
Kasia, skup sie teraz na Malenkiej . A z tym kociakiem to pewnie masz racje

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Ja muszę to zrobić sama, powiedział że mam to wprowadzić na 3 cm ...

Dodaję jeszcze fotkę mojego brzuszka i zestaw do gbs (jak patyczek do uszu tylko że 2 razy dłuższy)
Piekny brzusio
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 08:20   #3162
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Kasia, skup sie teraz na Malenkiej . A z tym kociakiem to pewnie masz racje



Piekny brzusio
No skupiam się, bo sama się domaga zainteresowania z mojej strony. Nawala w brzuch jak nigdy
No i kociak też rudy jak psinka była

asia - brzuszek piękny. Zestaw już mniej
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:58   #3163
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość

Ile płacisz prywatnie za wymaz ?
Zadzwoniłam, zapisałam się, ale nie spytałam o cenę


Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Ja muszę to zrobić sama, powiedział że mam to wprowadzić na 3 cm ...

Dodaję jeszcze fotkę mojego brzuszka i zestaw do gbs (jak patyczek do uszu tylko że 2 razy dłuższy)
A ja myślałam, że to się tam głeboko pobiera. Już na końcówce, okolice szyjki
Super brzuch

kasiab a faktycznie z tym kotkiem tak może być. Jak go nazwaliście, bo nie doczytałam albo zapomniałam :P
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{

Edytowane przez Light Limara
Czas edycji: 2014-03-12 o 08:59
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:12   #3164
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

carolyna86 to sprytna ta wasza psina!! A przy okazji zimna - słyszałyście, że ma śnieg padać w weekend?!

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Dzień dobry
terorysta nie śpi o 5 nie wiem co mu sie zrobilo :/
wiecie co to forum jest dziwne. Po pierwsze rozchodzą się po nim wirusy, po drugie nasze starszaki zarażają się niespaniem. Od dwóch dni moja wstaje po 5. Nie zdarzało jej się to zanim nie zaczełam z Wami gadać

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Ja już wyspana.
Stwierdziłam, że nie ma co leżeć po próżnicy i wstałam, a zaraz lecę po świeże bułeczki dla rodzinki
Dziś dentysta
Aha! I już wszyscy wiemy czemu nie mogłaś spać

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Madziula, MamaKtosia wy dostajecie gile a ja zawsze przeżute jedzenie do ręki. Mój syn dzieli się z psami - bierze np mięso do buzi pogryzie je, pomamla i potem przychodzi i wypluwa mi na rękę cmokając że mam to psom dać
Hahah czyli wszystkie mamy wyjątkowo chętne to dzielenia się i dobrze wychowane dzieci

Ramona_85 brawo za wizytę!

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
mam takie pytanko czy któraś z Was należy do jakieś grupy na fb? wiem, że można tam kupić, wymienić się ubraniami i zabawkami po super promocyjnych cenach ale ja nie wiem jak się szuka takich grup wiem jestem ciemna w tym temacie, może Wy mi pomożecie?
Super, że z kręgosłupem lepiej, oby Ci tak zostało. Co do fb nie pomogę bo musiałam założyć niedawno przez bloga i słowo daje nie ogarniam tego nijak skomplikowane technologie po porstu

asia321 szkoda, że nie jesteś zadowolona z wizyty. Bezsensu, że ginekolog Ci nie pobrał też tego wymazu. NAwet jak nie ma labu u niego to mogłabyś to od razu do innego zawieźć i mieć z głowy. No, ale widać taki typ Ci się trafił dziwny.

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Mówię mu dzień dobry, a on do mnie, że mnie nie poznał i myślał, że jakiś chłopak idzie, takim rozkraczonym krokiem
Skąd u ludzi w ogóle pomysł na wygłaszanie takich komentarzy. Uroczy jegomość po prostu

Seksta bardzo Ci dziękuję za informacje przydadzą się . Nakładania tego samodzielnie nawet nie biorę pod uwagę, mam dwie lewe ręce, ale bardzo lubię mieć pomalowane paznokcie i dlatego tak myślę o tej hybrydzie. Podziwiam, że to potrafisz sama. Serio! A u stóp to w ogóle nie ogaraniam
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:16   #3165
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Przyszła pczka od rodzyneczek

Tylko, że muszę się zwijać na kotrolę i w domu będę dopiero wieczorem buuu, ale zaraz otworzę i szybko rzucę okiem co tam jest

Zmykam dziewuszki, nie piszcie dziś dużo, bo ja dopiero po 21 będę

Trzymajcie kciuki za moje dzisiejsze wizyty
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:17   #3166
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość
Przyszła pczka od rodzyneczek

Tylko, że muszę się zwijać na kotrolę i w domu będę dopiero wieczorem buuu, ale zaraz otworzę i szybko rzucę okiem co tam jest

Zmykam dziewuszki, nie piszcie dziś dużo, bo ja dopiero po 21 będę

Trzymajcie kciuki za moje dzisiejsze wizyty
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:35   #3167
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Nadrobiłam ufff błagam Was zwolnijcie bo cięzko to potem ogarnąc

Dziewczyny powiedzcie mi bo wy bardziej doświadczone czy :

2x body długi rekaw
1xbody kr rekaw
2x półspiochy
1x spiochy
3x skarpetki
2x czapeczka
2x niedrapki

to wystarczy z tych rozmiarów 56 ?
czy coś mam dokupić ?co byście dodały ?
jakies pajace,kaftany itp?
kompletuje po woli wyprawke i nie wiem czy jeszcze z tych małych cos dopisac,chodzi o ubrania,bo reszta to swoja drogą ale na razie z tym staram sie ogarnąć.



Reszte bodów i półspiochów mam na 62 cm
pajaca i spodenki oraz bluzeczki...
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:48   #3168
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam ufff błagam Was zwolnijcie bo cięzko to potem ogarnąc

Dziewczyny powiedzcie mi bo wy bardziej doświadczone czy :

2x body długi rekaw
1xbody kr rekaw
2x półspiochy
1x spiochy
3x skarpetki
2x czapeczka
2x niedrapki

to wystarczy z tych rozmiarów 56 ?
czy coś mam dokupić ?co byście dodały ?
jakies pajace,kaftany itp?
kompletuje po woli wyprawke i nie wiem czy jeszcze z tych małych cos dopisac,chodzi o ubrania,bo reszta to swoja drogą ale na razie z tym staram sie ogarnąć.



Reszte bodów i półspiochów mam na 62 cm
pajaca i spodenki oraz bluzeczki...
Ja bym dokupiła jeszcze jakieś pajace i body też masz trochę mało. Jaka duża była Córa?
__________________
Misia
Hania
05.05.2013[*]
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:51   #3169
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Córa miała 56 cm wazyła 3650

czyli tych bodów i pajaców duzo w tych 56 jeszcze?
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 09:56   #3170
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam ufff błagam Was zwolnijcie bo cięzko to potem ogarnąc

Dziewczyny powiedzcie mi bo wy bardziej doświadczone czy :

2x body długi rekaw
1xbody kr rekaw
2x półspiochy
1x spiochy
3x skarpetki
2x czapeczka
2x niedrapki

to wystarczy z tych rozmiarów 56 ?
czy coś mam dokupić ?co byście dodały ?
jakies pajace,kaftany itp?
kompletuje po woli wyprawke i nie wiem czy jeszcze z tych małych cos dopisac,chodzi o ubrania,bo reszta to swoja drogą ale na razie z tym staram sie ogarnąć.



Reszte bodów i półspiochów mam na 62 cm
pajaca i spodenki oraz bluzeczki...

ja na rozm 56 mam póki co
10 body dł, rękaw
6 body na kr. rękaw
4x pajacyk
3x półśpiochy
3x śpiochy
i inne dresiki i wydaje mi się że to mało
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:56   #3171
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Córa miała 56 cm wazyła 3650

czyli tych bodów i pajaców duzo w tych 56 jeszcze?
To nie była taka malutka ja bym dokupiła jeszcze po dwie, trzy sztuki i tyle.

Ja nie mam w ogóle rozm. 56, Misia nie założyła ani razu, bo od razu wskoczyła w 62. Hanula też zapowiada się duża, więc zaczynam wyprawkę od 62
__________________
Misia
Hania
05.05.2013[*]

Edytowane przez kaorlak
Czas edycji: 2014-03-12 o 09:58
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:57   #3172
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cześć

Ja tylko na chwilę, musiałam coś sprawdzić na necie, i przy okazji zaglądam na wizaż Takie zboczenie chyba

Piękna pogoda za oknem! Tzn byłam już na dworze, z pieskiem, biedaczek chyba coś zjadł i się zrzygał

A ja układam wszystko w szafkach, pościel ubrania, mam zrobioną szafę i dwie półki i mam 3 worki do wyrzucenia, a gdzie tam reszta Mąż się trochę nadźwiga jak wróci z pracy, ale muszę to ogarnąć, bo szykuję się jednak malowanko przed przyjściem dzidziusia na świat, trzeba odświeżyć pokój, bo maleństwo będzie dzielić pokój z nami, i będzie miało mały kącik dla siebie tylko, komodę(po którą mąż może pojedzie w sobotę albo we wtorek) i łóżeczko. Trzeba będzie coś przenieś z pokoju, żeby wstawić, no - ale tym się będę martwić później. No i muszę przekonać szczególnie tatę, że chcę kolor taki wrzosowy/fioletowy nie za ciemny.. A to będzie bardzo trudne, bo on nie lubi takiego koloru, a znowu My mieszkamy u rodziców i teraz nie wiem jak to będzie. Tata starej daty, to i brzydkie kolory mu się podobają Okey, nie rozpisuję się, bo szafki czekają

za wizyty!!
za nowe tygodnie
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:59   #3173
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez pomarancza24 Pokaż wiadomość
Ramona nie dziwie się bo śliczny
a zapłąciłam za niego 3 zł z groszami

Cytat:
Napisane przez anulka3999 Pokaż wiadomość
ja chce tylko z usztywnieniem, przy moich rozmiarach piersi w tych miekkich wyglądam jak krowa za przeproszeniem
ja tez chcę z usztywnieniem, niestety wczoraj obleciałam wszystkie bieliźniane w mieście i nigdzie nie mają
ta znajoma co ma sklep też mi nie sprowadzi
no to zostaje allegro
wczoraj kupiłam 2 staniki, bo tamte już za małe, większył mi się rozmiar na 36/80, woow jestem w szoku, bo na dodatek brałam bez push-upów
Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Ja muszę to zrobić sama, powiedział że mam to wprowadzić na 3 cm ...

Dodaję jeszcze fotkę mojego brzuszka i zestaw do gbs (jak patyczek do uszu tylko że 2 razy dłuższy)
brzusio śliczny
a ten zestaw to mi przypomina to coś, czym robią w przychodni cytologię

Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość
Przyszła pczka od rodzyneczek

Tylko, że muszę się zwijać na kotrolę i w domu będę dopiero wieczorem buuu, ale zaraz otworzę i szybko rzucę okiem co tam jest

Zmykam dziewuszki, nie piszcie dziś dużo, bo ja dopiero po 21 będę

Trzymajcie kciuki za moje dzisiejsze wizyty
pochwal się co tam przyszło później no i






ja juz po wizycie położnej
omówiłyśmy plan porodu, który dostałam na SR, stwierdziła, ze jestem bardzo świadoma niektórych rzeczy, no tak, dzięki Wam się dużo dowiedziałam i naczytałam
ponadto powiedziała, ze waga płodu jest jak najbardziej ok, wcale nie za mała przy tych moich filigranowych wymiarach
no i przez Hashi mam bardzo suchą skórę, mimo że się balsamuję codziennie, musze robić to 2 razy dziennie albo olejek arganowy
z wagą mówi, że ok, nie za dużo, ale dopiero będzie jaśniejsza sytuacja w po 30 tc
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:03   #3174
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Witam się w 31tc
gratulacje


Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Hej hej
melduję się dziś po wczorajszej wizycie

czyli nadal umiarkowane wielowodzie, ale nie groźne, po prostu mała ma więcej miejsca do fikania i mogę długo i intensywniej odczuwać jej ruchy
waga na 27t5d to 1080g, nie wiem czy to za mało, gin mówiła że niby nie
wszystkie organy na swoim miejscu, nic między nogami nie wyrosło, także trzeci raz potwierdzona dziewczynka
no to chyba juz nic nie wyrośnie to końca ciąży

na twardnienie brzucha mam brać espumisan i nospę, a jak nie pomoże, to gnać na IP
super wieści


Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
Witam się w 29 tygodniu
gratulacje


Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Witam i muszę się pożalić po wczorajszej wizycie,
dość że było opóźnienie i weszłam godzinę później to jeszcze doktor potraktował nas jakoś tak "pobieżnie".
Oczywiście opisałam mu swoje mocne skurcze, wymioty, i to że odstawiłam witaminy itd a on na to że to "normalne" i dziecka raczej tydzień się nie rodzi więc to nic groźnego ...
W czasie badania, zaczął coś tam bardziej grzebać po czym stwierdził, że "nie ma tragedii".. Ja pytam o co chodzi, czy szyjka skórcona czy rozwarcie, a on tylko tyle że szyjka trochę skrócona ale z tego co pamięta to od początku taka była :O

Usg zrobił bardzo ogólnikowo i powiedział że jest ok, ale oczywiście małej nie zmierzył, dlatego nawet nie wiem ile waży bo ponoć sprzęt był popsuty ....

Wizyta trwała może z 5 minut, a następna (jeśli nie urodzę) dopiero za miesiąc.

Aha dostałam ten zestaw do pobrania GBS i oczywiście muszę to zrobić sama ...

No nic najważniejsze że mała jest dobrze ułożona, ale widzę że nie ma co liczyć na mojego doktorka...
no co za lekarz Na Twoim miejscu jeśli masz takie dolegliwości (z tego co opisałaś wyglądają mi na skurcze krzyżowe) i po takim tekście od lekarza, że "nie ma tragedii"i że szyjka od dawna skrócona, poszłabym do innego lekarza... Zwłaszcza, że ten wyznaczył wizytę dopiero na za miesiąc...


Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
ja zaczynam dzisiaj 34 tc
gratulacje


Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość
Dziś kontrola u diabetologa a o 20:10 USG - nie mogę się doczekać, a to dopiero po 8...
trzymam kciuki za wizyty


Cytat:
Napisane przez anulka3999 Pokaż wiadomość
U nas już 27 tc w pon widziałam małego na usg, jest duży bo juz 1100 prawidłowo ułożony do porodu naturalnego - co mnie cieszy bo własnie taki sobie wymarzyłam
super wieści i gratuluję 27 tc

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Dziewczyny, co to za badanie to GBS i kiedy się je robi? Bo właśnie zdałam sobie sprawę, że w poprzedniej ciąży nie miałam go chyba robionego....
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:04   #3175
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Aldrin z dzieciowych jestem na Nosimy w TULA, więc możesz sobie wyszukać a jak zobaczysz jak to robisz to znajdziesz takie, które Cię interesują

Light no już sobie potwierdziłam na komputerze, że to na pewno 29 a nie chyba także dziękuję

Kasiab teraz myślisz sobie, że nie chcesz już psa, ale podejrzewam, że za jakiś czas może dwa, trzy lata Ci się odmieni to się jednak tęskni za czworonogiem. Moja mama też mówi, że jak nie będzie już naszej to nigdy więcej psa, ale wątpię, że tak to się skończy. No ale póki co nie ma o tym co myśleć.

Asia231 śliczny brzuszek no a zestaw faktycznie mniej dobrze, że mi to gin zrobi

MamaKtosia dokładnie, coś jest nie tak z tym forum, też to zauważyłam.. szkoda, że moje dziecko nie może się zarazić późniejszym wstawaniem

Sylvunia ja Ci nie pomogę, bo ja nie kupuję nic na 56 to co będzie po Hani i wcześniej po kuzynostwie to się wynosi jak będzie potrzeba.

Dzisiaj nic nie robię na obiad, bo mi się nie chce wyjęłyśmy wczoraj z zamrażalnika jakieś piersi, co kiedyś dużo zostało i zamroziłyśmy.

W ogóle co do lodów nieszczęsnych jeszcze, to wczoraj jak byłam na spacerze widziałam, ze budka z lodami już czynna ciekawe jak to się ma do tego, że niby ma znowu śnieg spaść (oby nie )

Jeszcze raz kciuki za wizyty wszelakie: u gina, u dentysty i u diabetologa
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:31   #3176
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Cześć

Ja tylko na chwilę, musiałam coś sprawdzić na necie, i przy okazji zaglądam na wizaż Takie zboczenie chyba
ja to mam dopiero zboczenie, pierwsze co robię jak wstanę, to włączam internet, kompa i lecę na wizaż
dopiero potem tabletka i ubieram się [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------



Berenika
GBS to to badanie na obecność paciorkowców, ja będę miała dopiero do zrobienia po następnej wizycie...
w razie jakby wyszło dodatnie, podadzą przy porodzie ampicylinę, a ja dostanę gentamycynę, bo mam wpisane uczulenie na pochodne penicyliny

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Acha no i jeszcze bym zapomniała napisać - położna kazała mi się poważnie zastanowić, a raczej mojemu mężowi, czy na pewno chce i będzie w stanie przeciąć pępowinę, bo jesli nie zrobi tego zdecydowanie jednym ruchem, to potem się ciężko goi, a tnie się przy dziecku
mamy to jeszcze przemyśleć, ona mówiła, ze nie dała by mężowi ciąć swojej, a ni sobie sama też by nie przecięła, no ja tez chyba sama nie cięłabym sobie

Edytowane przez Ramona_85
Czas edycji: 2014-03-12 o 10:26
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:42   #3177
monika83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Dziendoberek!
Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość



Tia, w sumie może i racja dziś młoda zawołała
-mamusia!! prezent mam dla ciebie - gila Ci wydłubałam
Padlam
Ale widze ze powinnam sie martwic, bo tylko moj synek mi takich prezentow nie robi, samolub jeden

Cytat:
Napisane przez Seksta Pokaż wiadomość
Hej

MamaKtosia oczywiście zależy od marki lakierów ale zasada jest taka, że powinny się trzymać nienaruszone min 2 tyg na paznokciach, niektórzy noszą 3 tyg ale ja po dwóch zazwyczaj sciagam po strasznie szybko rosną mi pazury i odrost mnie wkurza w salonie to koszt ok 50 zł a w domu- 100 zl lampa ( mozna kupic nowa za 40 zl i wymienić zarowki-koszt 25 zl), 40 zl baza+top i lakiery- ceny wahają się od 10 zł za kiepskie do 100..... ogolnie ja wydalam na start ok 150 zł i po kilku razach się zwróciło. A w nakladaniu nie ma filozofii- malujesz jak zwykłym lakierem i po prostu utwardzasz w lampie dzis robię stopy, o ile dam rade


Milego dnia życzę i spedzcie jak najwięcej czasu na dworze bo jest pięknie! ! Ja biorę zestaw do ogrodu i tam posiedzę
O kurcze, czyli zadnego matowienia plytki itp nie trzeba robic jak przy tipsach? Bylas na jakims kursie, czy tak sama z siebie sie nauczylas? Naprawde wystarczy pomalowac jak lakeirem? I zdjac przy pomocy zmywacza?
Moglabys w wolnej chwili podeslac jakies linki do produktow ktore wg Ciebie sa ok? Jesli naprawde to mozna robic samemu to nie wiem czy o tym nie pomysle.
Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane

Ja nie wyspana, budziłam się w nocy co i raz i myślałam o tej mojej Nellusi...
Wiecie jaki to dziwny zbieg okoliczności w tamten czwartek przyszedł do nas ten kotek i on ze mną związany najbardziej. Chyba Pan Bóg chciał mi ten ból załagodzić jakoś zsyłając tego kociaka...

Dziękuję Wam za wsparcie i za tyle dobrych słów

Mój mąż też starał się pocieszać jakoś ale on nigdy nie miał zwierzaka i nie wie co to znaczy. Obiecał mi psiaczka, ale ja nie wiem czy chcę...

Ja dziś na wizytę gnam, ciekawe co powie mi lekarz ciekawego...
Kasiu, jak Ci minie najgorszy smutek to warto pomyslec o godnym nastepcy
Moja gin powiedziala mi cos fajnego jak na poczatku ciazy nie moglam sie pozbierac po stracie dziadkow. W duzym skrocie jesli nie chcesz nigdy cierpiec nie miej przyjaciol, rodziny, zwierzat bo cos kiedys moze sie stac. Przykre sa straty, ale tylko swiadcza o tym ze masz po co i dla kogo zyc, bo jesli niczyja smierc nie zrobi na Tobie wrazenia, to widac jakie puste jest Twoje zycie.
Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Ja muszę to zrobić sama, powiedział że mam to wprowadzić na 3 cm ...

Dodaję jeszcze fotkę mojego brzuszka i zestaw do gbs (jak patyczek do uszu tylko że 2 razy dłuższy)
Sama??? A czemu gin Ci nie mogl tego pobrac? Sliczny brzuszek!

Ide zaraz do ogrodka, sasiadka mi pozyczyla lezak
monika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:46   #3178
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

kasian dzięki za grupę już sobie znalazłam ich pełno i już w nich jestem ale teraz tego nie ograniam za dużo się tam dzieje i pomyśleć, że chciałam tylko nianie za korzystniejszą cenę kupić
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:47   #3179
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Kurcze jakie piekne slonko.

Wlasnie lezakuje sobie na tarasie popijam Inke i zajadam sie paczkiem
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:53   #3180
Pallas Ril
Rozeznanie
 
Avatar Pallas Ril
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 667
Dot.: Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Pallas kupilam dokladnie te nieoryginalne http://allegro.pl/show_item.php?item=4001731788
Bardzo szybko wyslali jeszcze nie poskladalam, w weekend sie zabiore
Ale tam na ich stronie jest napisane, że trzeba sobie samemu dziurki powycinać i ten kabel wprowadzić? Chyba bym nie ogarnęła :P
Podziel się efektem końcowym!

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Kaorlak mam tak samo jak musze pobrac siuski

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziewczyny, nie przebijecie mnie :P Jak ostatnio miałam rano pobrać siuśki i pamiętać, żeby nic nie jeść (bo miałam iść na badania krwi od razu) to miałam ze stresu (żeby o tym nie zapomnieć) takie koszmary nocne, że szok :P

Śniło mi się, że mieszkałam w jakimś domku alpejskim na samym szczycie góry no i budzę się (we śnie) i stwierdzam, że trzeba wyruszać na badania, bo długa droga. No i tak idę po tych górach, mijam jakieś owce etc, idę już dobre 4 godziny i spotykam jakiegoś bacę czy coś i on mi daje takie wielkie ciastko. A byłam mega głodna, no bo 4h po górach to same wiecie, no to wszamałam całe od razu.. Idę dalej i nagle takie olśnienie... "O żesz... przecież miałam nic nie jeść przed badaniem!!!!" No to wracamy na górę.. nici z badania :P I jeszcze moczu zapomniałam I z powrotem 4 godziny pod górę do domku :P

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ja to mam dopiero zboczenie, pierwsze co robię jak wstanę, to włączam internet, kompa i lecę na wizaż
dopiero potem tabletka i ubieram się
Myślałam, że najpierw pralkę, a potem Internet :P

W ogóle to zachęciłyście mnie do prania... może też zrobię dziś



A pogoda u nas taka jak w lipcu!!! Kurczę tak mi szkoda.. poszła bym na rowerze pojeździć, no ale z takim brzuchem to chyba by było szalone :P W ogóle to sobie pomyślałam, że jak tylko urodzę to pierwsze co zrobię to pojadę na rower.. a potem taka myśl.. A z dzieckiem to niby co zrobię? :P Haha... Orientujecie się od kiedy dziecko może jeździć w takim foteliku do roweru? Pół roku wystarczy?
__________________
Hania
Pallas Ril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 11:33:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.