Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz.VIII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 18:38   #1471
Seksta
Rozeznanie
 
Avatar Seksta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 812
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dziękuję dziewczyny, fajnie że się wam podoba
Ja paznokciowego hopla nie mam choć lakierów tysiąc ale niepomalowanych paznokci sobie nie wyobrażam ( na poród pomaluje zwyklym lakierem i wezmę zmywacz w razie wu :P ).
Czy jutro ma być ciepło? Wszędzie inne info a ja liczę na słońce
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/b1zi1o0.png

TP 15.05.2014 majowa mama!
Seksta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:38   #1472
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Kasian szacun
Seksta piekny ksztalt i kolorek jeden z moich ulubionych
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:42   #1473
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Zytuś brawa dla maleństw

Te lody kanapki to algidy są, ja w carefourze znalazłam, ale małe to i Olafowi musiałam dač jedno ciasteczko

Tż to chyba jednak chce bym wcześniej urodziła, 3 razy dziś musiałam pytać czy żyje na firmowy tel wrócił, wykąpał małego i pobiegł na mecz


Dziewczyny czy którąś piecze może góra brzucha? Bo mnie upierdliwie od wczoraj coś piecze, jakby nad brzuchem, coś tam wyczytałam że niby normalne ale co to??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:46   #1474
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Przyznaje sie bez bicia,nie nadrabiam,czytałam między wierszami i nic nie wiem
Wszystko przez to że :
Dziś od rana nie miałam neta... a czemu? bo oczywiście nie zapłaciłam,mój budyń zapomniał...ostatnio ciągle o czymś zapominam
Szybko jak tylko sie skapłam poszłam zapłacić i dzwoniłam że juz jest uregulowane no ale dopiero godzine temu neta mi uruchomili...
I nie mam siły czytac wszystkiego.

Cały dzień dziś w biegu,przemeblowanko,ogar nianie papierów
Wywalanie nie potrzebnych gratów z domu.. pochłonęło mnie to na cały dzień mimo że nic nie robiłam tylko mówiłam,co gdzie i jak..
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:46   #1475
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzięki dziewuszki No wstydliwy maluszek nam się trafił

Cytat:
Napisane przez Seksta Pokaż wiadomość
Czy wy też kd wczoraj jesteście tak masakrycznie sniete? Walczę ze sobą żeby nie uciąć drzemki, kawy nie wypije bo piłam już rano i nie chcę przesadzać. Jakaś masakra....
Jedyne co mnie trochę rozbudzilo to zrobienie blekitno- mietowej hybrydy, tak wiosennie spilowalam na krótko bo mi jakoś wygodniej, rosną jak szalone. Takie o:
Piękne! A ja kupiłam sobie ostatnio miętowe balerinki
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:52   #1476
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
przywracasz wiare w cuda a teraz nie czujesz, ze mala ma nozki u gory? bo ja w sumie ciagle sie sugeruje tym, ze zadnych tepych kopow w zebra nie mam, bardziej wpychanie kulki(czyt glowki, albo moze jednak dupki ) chociaz u mnie to ona chyba poprzecznie lezy
No wlasnie nie widze roznicy,czuje takie wypychanie jak wczesniej,tylko moze ciut mocnuejsze.No ale tlumaczylam to tym ze mloda ma wiecej sily.Ale to chyba wczesniej byly piastki,a teraz nozki.A jak sie wypina to chyba jakiegos garba robi,bo mam takie wielkie polkole,ni to pupcia,ni to glowka...Ciagle kukalam w necie,jak dxieciatka leza,ale nic mi to nie mowilo.

Cytat:
Napisane przez Seksta Pokaż wiadomość

Piekny kolorek.
Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Gratulacje
chodzi o wielowodzie?
Ja tez mam
Chyba to to samo,ale nie wiem.Na skierowaniu na ktg mam napusane ze z powodu zwieksznej ilosci plynu owodniowego. A co Twoj lekarz na to?Bo moja tak normalnie do tego podeszla,ze nie ma czym sie przejmowac,tylkoja z ciekawosci sobie popatrzylam w necie i teraz glupia bede myslala za duzo
__________________
Igorek,
06.06.2011
Alicja
10.04.2014


Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:57   #1477
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Seksta śliczne paznokcie, ten kolor jest cudny ja niedość, że pałki to mam takie porozdwajane, że mi teraz wstyd przy Twoich

Idę laleczki trochę poodpoczywać, poleżeć cały błogi wieczór dobrych i spokojnych nocek, coby dobrze nam się przerzucało brzuchy z boku na bok
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 18:59   #1478
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Santom na tym etapie to chyba nie poznasz czy główke wypina czy to dupka bo obie twarde i koliste moje o ile sie nie obróciło to dupką u góry wierciocha a kopytkami w kości biodrowe wali

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:00   #1479
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Zytus Pokaż wiadomość

Chyba to to samo,ale nie wiem.Na skierowaniu na ktg mam napusane ze z powodu zwieksznej ilosci plynu owodniowego. A co Twoj lekarz na to?Bo moja tak normalnie do tego podeszla,ze nie ma czym sie przejmowac,tylkoja z ciekawosci sobie popatrzylam w necie i teraz glupia bede myslala za duzo
pytałam się jej, czy to może byc od mojego hashimoto, to powiedziała, ze nie i że akurat taka moja natura... nie wiem ile mam AFI, bo nie jest wpisane w karte, ale mam wpisane 'umiarkowane wielowodzie'

szwagierce rosło, AFI na końcówce jest chyba ok. 22, a ona w 30tc miała ponad 30 i leżała w Poznaniu na odciąganiu wód, mnie się nie powiększa, nadal to samo, a skąd to sie bierze, nie wiadomo nie mam ani gestozy, białkomoczu ani cukrzycy ciężarnych
póki nie rośnie, nie kazała się przejmować
po prostu silniej będę odczuwać ruchy i kopniaki, bo mała ma więcej miejsca na harce
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:06   #1480
Seksta
Rozeznanie
 
Avatar Seksta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 812
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Seksta śliczne paznokcie, ten kolor jest cudny ja niedość, że pałki to mam takie porozdwajane, że mi teraz wstyd przy Twoich
Nie przejmuj się tym w ogóle, u mnie to tylko kwestia szczęścia bo nie dbam ani o włosy ani o paznokcie szczególnie a rosną od zawsze jak szalone. Więc luzik na pewno się odbuduja.

A mnie tata zdziwił- mówiłam mu wczoraj ze mi się oliwka babydream skończyła a że on właściwie codziennie bywa w Rossmanie to powiedział, że kupi. I mega mnie zdziwił bo bez dodatkowych pytań przyniósł mi dzisiaj to co chciałam, nawet nie pomylił oliwki z mleczkiem tata to jednak tata- przypuszczam, że dla tz byłoby to zbyt trudne zadanie

Mi dziś twardnieje brzuszek ale w granicach normy- kilka razy na dzień, mały się ciągle wypycha a zmiana z boku na bok w nocy przysparza mi już problem. Co będzie później?
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/b1zi1o0.png

TP 15.05.2014 majowa mama!
Seksta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:12   #1481
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Seksta Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się tym w ogóle, u mnie to tylko kwestia szczęścia bo nie dbam ani o włosy ani o paznokcie szczególnie a rosną od zawsze jak szalone. Więc luzik na pewno się odbuduja.

A mnie tata zdziwił- mówiłam mu wczoraj ze mi się oliwka babydream skończyła a że on właściwie codziennie bywa w Rossmanie to powiedział, że kupi. I mega mnie zdziwił bo bez dodatkowych pytań przyniósł mi dzisiaj to co chciałam, nawet nie pomylił oliwki z mleczkiem tata to jednak tata- przypuszczam, że dla tz byłoby to zbyt trudne zadanie

Mi dziś twardnieje brzuszek ale w granicach normy- kilka razy na dzień, mały się ciągle wypycha a zmiana z boku na bok w nocy przysparza mi już problem. Co będzie później?
Szczęściara!! Ja mogę powiedzieć, że chyba w ciąży mi brakuje jakichś witamin mimo tylu suplementów, bo strasznie mam łamliwe i rozdwojone zarówno paznokcie jak i włosy
Świetnego masz Tatę, jak ja bym swojego chciała wysłać... to nie wiem z czym by wrócił, wolę nawet nie strzelać
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 19:21   #1482
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Seksta Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się tym w ogóle, u mnie to tylko kwestia szczęścia bo nie dbam ani o włosy ani o paznokcie szczególnie a rosną od zawsze jak szalone.
dla taty
mnie jak szalone rosną paznokcie, az nie nadązam z obcinaniem, nie mówiąc juz że pedicure to wyczyn przy tym moim napiętym brzuchu
dzis musiałam poobcinać, po z miesiąc nie obcinałam, masakra, aż siebie zaczęłam drapać
żeby tylko włosy chciały tak szybko rosnąć
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:22   #1483
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość

Idę laleczki trochę poodpoczywać, poleżeć cały błogi wieczór dobrych i spokojnych nocek, coby dobrze nam się przerzucało brzuchy z boku na bok
o to to!


ja dziś mało aktywna, bo pisze pracę.... w koncu trzeba jakies priorytety zachować.....

pochwale się nowym tygodniem, 33... z drugiej strony przypomina mi, że mało czasu na pisanie....
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:22   #1484
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Seksta masz super tate
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:44   #1485
asia321
Rozeznanie
 
Avatar asia321
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 702
GG do asia321
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dziewczyny czy którąś piecze może góra brzucha? Bo mnie upierdliwie od wczoraj coś piecze, jakby nad brzuchem, coś tam wyczytałam że niby normalne ale co to??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

mnie, mnie!
Nieraz mnie przez chwile zapiecze od góry, tak jakby gorąco się rozchodzi. Też uważam to za normalne


Byłam dziś na GBS u położnej, tak mnie rozciągnęła że myślałam że zaraz mnie rozerwie ... a w ogóle się nie stresowałam bo wiedziałam że to bezbolesne... wynik za tydzień

Dzisiaj też przyszła paczka od kuzynki z ciuszkami więc jutro wielki dzień prania, i dokładania do tego co mam , oby słoneczko było.

A teraz oglądam top chefa i napewno przez to zaraz najdzie mnie ochota na coś dobrego do jedzonka

__________________
30.04.2014 3:15
asia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:54   #1486
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość

pochwale się nowym tygodniem, 33... z drugiej strony przypomina mi, że mało czasu na pisanie....
Asia gratulacje
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 20:10   #1487
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Ja już wykąpana i trochę się obrobiłam przed piątkową wizytą, co łatwe nie jest, więc jutro ciąg dalszy

Seksta bardzo fajne paznokcie i kształt i kolor
A no i brawa dla taty

Kasiab też bym zjadła pizze
Ale się uśmiałam z tej mało mądrej głowy męża

Ramona ja wiem, że to nie Twoja wina, więc przepraszam, że ciągnę ten temat, ale kurcze chyba położnej też wygodniej ciągnąć walizkę na kółkach niż targać torbę na ramieniu

Chansons no dziękuję, gorzej jak ktoś mi będzie musiał streścić co i jak


Idę powoli do łóżka, bo coś mnie zmogło dzisiaj
Do jutra
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 20:14   #1488
Seksta
Rozeznanie
 
Avatar Seksta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 812
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Wcielo mi posta....
Otóż po poniedziałkowym goleniu wiadomo czego dziś wyszło mi podraznienie, czym ja to mogę smarowac żeby szybko zeszlo?

Co do taty- jest przefajny chociaż czasami jak to z rodzicami bywa różnie wojtas dostał dziś od mojej mamy ręcznik i body a i misia. Nie spodziewałam się takich fajnych grubych ręczników dla bobasow w ikea za 30 zl więc będąc po meble zakuoie jeszcze dwa pokazuję:
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/b1zi1o0.png

TP 15.05.2014 majowa mama!
Seksta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 20:18   #1489
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Ja też już zmykam odpoczywać z Mężem
I też zaczęłam dziś 33 tydzień.. Ale ten czas leci...
Dobrych i spokojnych nocek życzę..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 20:22   #1490
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

witajcie
my po urodzinach brata tż, niedawno wróciliśmy więc na szybko kąpiel Igi, padła tak szybko jak nigdy.
Był wielki tort i masa placków a ja mogłam tylko popatrzeć

Seksta - śliczne masz paznokcie mi za to łamią sie przeokrutnie..
Zytus dla małej za przekręcenie, super
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 20:29   #1491
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Ja też już zmykam odpoczywać z Mężem
I też zaczęłam dziś 33 tydzień.. Ale ten czas leci...
Dobrych i spokojnych nocek życzę..
myska, ty to juz 34 bedziesz zaczynac, bo masz termin tydzien przede mna
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 20:32   #1492
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość

Kasiab bo widzę, że nikt Ci nie streści Karlain jest w szpitalu, bo malutka się pcha na świat, ale jeszcze musi posiedzieć u mamy w brzuszku, wczorajsze wizyty udane, dzieciaczki rosną, Muffinka ma się szykować na poród, bo doktorek prognozuje, że nastąpi to za dwa tygodnie dziewczyny wymieniały się poglądami na temat cc i sn, ogólnego wniosku nie ma, wszystko zalezy od konkretnego przypadku wczoraj w porodach na Polsat cafe powtarzali odcinek, więc się wszystkie zirytowały, że znowu pani Edyta ze złamaną ręką… co tam jeszcze? A!!! Sylvunia będzie miała córeczkę Lenkę!! A mąż Lolitki dostał umowę na czas nieokreślony Vampirka sobie poparzyła palca, a Ramona posadziła rzeżuchę na podkładzie poporodowym TO TYLE
ah przydało mi się streszczenie super!

seksta, piękne paznokcie! moje u rąk i stóp tragedia, od 2 tyg. planowałam zrobić skórki, pomalować itd... ale choroba mnie położyła do łóżka
za to na pedicure pójdę do kosmetyczki jak tylko będę mogła i przed samym terminem porodu też się zapiszę, co by mieć ładne stópki, w końcu czerwiec będzie! oby !!! no pod koniec maja też może się mała pchać, już nie będę się martwić

PS moja morfologia pięknie skoczyła! szyjka 1,5cm więc coraz lepiej

pozdrawiam wszystkie mamusie
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 20:39   #1493
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

santom - a możesz zdradzić jaki masz magnez i jak go dawkujesz

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
a
PS moja morfologia pięknie skoczyła! szyjka 1,5cm więc coraz lepiej
super, cieszymy się razem z tobą
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 20:50   #1494
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane za kciuki. Operacja jednak przełożona (piątek lub pon) bo musza podleczyć stan ogólny jakieś zapalenie płuc się przyplątało... już mam dość...
będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Przyszlo dzis lozeczko dla malej. Jeszcze tylko wyprac dywan i mozna je skrecac
to chyba będziemy razem łóżeczko skręcać
Cytat:
Napisane przez Zytus Pokaż wiadomość
Ja tak na szybko. Juz po wizycie,ostatniej.Za tydz mam sie pojawic w szpitalu na ktg,bo mam zwiekszona ilosc plynow owodniowych,czy cos takiego.Niby nic groznego,ale trzeba miec to na uwadze.Szyjka na porod jeszcze nie gotowa,wiec do terminu dotrwam raczej.
No i najwazniejsze,mloda sie przekrecila! Wiec santom glowa do gory Nie doczytalam jak u Ciebie to wyglada,ale u mnie ciagle Ala byla ulozona miednicowo, jak bylam na wizycie w 34t3d nic sie nie zmienilo i ginka powiedziala ze szanse jakies sa na przewrot,ale zebym na cc tez byla przygotowana,bo mloda wazy ok 2,5 i moze nie miec jak sie przewrocic.No a dzis niespodzianka,mloda ulozona glowkowo.Nie wiem nawet kiedy to zrobila,po ruchach nawet nie poznalam.

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
eee tam, rozkładaj (znaczy się niech tż rozkłada) i wietrz, co by zapach nowości się ulotnił


ja dziś byłam u gina po l4 i wspomniałam o tym twardnieniu, bo to że w poniedziałek mi twardniał jak poszalałam ze sprzątaniem to jeszcze mogłabym zrozumieć, ale wczoraj i dziś nic nadzwyczajnego nie robiłam i również miałam twardnienie, nawet podczas leżenia, więc gin zbadał mi szyjkę, na szczęście jest zamknięta, długość 28mm, nie jest źle, ale kazał się oszczędzać, łykać magnez i przyjść na kontrolę za tydzień, co by sprawdzić czy się nie skraca
no właśnie jak otworzyłam to pudło to stwierdziłam, że jutro skręcamy, bo wali nowością i lakierem niech się wietrzy a co

odpoczywaj
Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Ja mam wielką ochotę na kebaba I na pizzę, ale u mnie na wsi nie są zbyt smaczne... A w mieście nie wiem kiedy teraz będziemy, bo mój mąż chyba się niedługo wprowadzi do pracy, a ja sama już się nie wybiorę
to zrób sobie domowego kebaba lub domową pizzę i lepsze to i zdrowsze i przynajmniej wiesz co masz w sosie czosnkowym
Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
witajcie
my po urodzinach brata tż, niedawno wróciliśmy więc na szybko kąpiel Igi, padła tak szybko jak nigdy.
Był wielki tort i masa placków a ja mogłam tylko popatrzeć
o tak, skąd ja to znam, byliśmy na urodzinach babi, urodzinach siostrzenicy a mi tylko ślinka ciekła

zapomniałam Wam napisać, że dziś w tramwaju ustąpiono mi miejsca!!! pierwszy raz, w szoku byłam i na dodatek starszy pan oczywiście nikt młody się nie ruszył. W drugim tramwaju też starszy pan chciał mi ustąpić, ale podziękowałam, i tak wysiadałam za 3 przystanki. Mimo wszystko miło mi się zrobiło
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 20:54   #1495
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Seksta super pazurki, mięta (ew. turkus) i koral to od dwóch sezonów moje ulubione wiosenno-letnie kolory w garderobie

Zytus ależ zazdroszczę i gratuluję i też tak chcę żeby moje młode na nietoperka "zawisło". Który ty masz teraz tydzień ciąży?

Kasian świetne streszczenie
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 20:54   #1496
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

carolyna niestety chyba Ci nie bardzo pomoge, bo biore magnez norweski. ale w jednej tabletce ma 300mg magnezu, ja biore 2x1. w Polsce czesto polecanym magnezem jest magnezin wlasnie ze wzgledu na duza zawartosc magnezu, on chyba ma 400mg albo cos blisko tego. mieszkajac w Pl bralabym wlasnie ten

dzwonilam dzis na dyzur poloznych, bo cos mi za mokro sie robilo. polozna kazala zalozyc wkladke i odczekac pol h-45min, w tym czasie jesli wkladka zrobilaby sie calkiem mokra to oznaczaloby, ze to wody. pisze to, moze ktorejs z Was sie ta wiedza przyda. u mnie nie byla mokra, pozniej mi tlumaczyla, ze jesli saczylyby sie wody to raczej byloby to widoczne na wkladce no i mowila, ze na tym etapie ciazy wieksze uplawy czy popuszczanie siuskow jest normalne, a my nawet nie musimy zdawac sobie z tego sprawy
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 20:59   #1497
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość

Zytus ależ zazdroszczę i gratuluję i też tak chcę żeby moje młode na nietoperka "zawisło". Który ty masz teraz tydzień ciąży?
37t3d
__________________
Igorek,
06.06.2011
Alicja
10.04.2014


Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 21:01   #1498
Pallas Ril
Rozeznanie
 
Avatar Pallas Ril
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 667
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez mak polny Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś zdecydowała się na tę nową bazę maxi-cosi 2wayfix? Co o niej myślicie? Bo intensywnie się zastanawiam.
Mój mąż uparł się na ta bazę, bo gdzieś wyczytał, że dziecko ma jeździć jak najdłużej tyłem...
Z tego co dziewczyny mówią raczej nie będzie chciało, ale stwierdziłam, że możemy wziąć tą bazę, bo zawsze w razie czego przodem tez można zamontować

No ale teraz jak doczytałam, ze nie ma testów ADACa to się trochę zmartwiłam


W ogóle byłam dziś w stacjonarnym SMYKu i ToysRUs i powiem wam, że nie wiem jak te sklepy jeszcze nie zbankrutowały i kto tam kupuje?! Dosłownie wszystko było minimum 2 razy droższe jak w necie
__________________
Hania
Pallas Ril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 21:02   #1499
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Witam sie wieczornie. Nie nadrabiam.wpadlam tylko na chwilke poinformowac ze my po wizycie.

Franek na 2,5 kg juz. Ulozenie idealne do porodu, ale to.moze sie zmienic...

Poza tym zdaniem ginki wszystko ok.

Kolejna wizyta 14 kwietnia. Czyli dzisiejsza wizyta nie byla ostatnia

Dostalam skierowanie na podstawowe badania. No i musze zawiezc wymaz na GBS.

JUTRO OBIECUJE NADROBIC. dzis juz padam na twarz.

Dobranoc

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 21:10   #1500
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
carolyna niestety chyba Ci nie bardzo pomoge, bo biore magnez norweski. ale w jednej tabletce ma 300mg magnezu, ja biore 2x1. w Polsce czesto polecanym magnezem jest magnezin wlasnie ze wzgledu na duza zawartosc magnezu, on chyba ma 400mg albo cos blisko tego. mieszkajac w Pl bralabym wlasnie ten
pomogłaś zawartość mg mi wystarczy chciałam porównać, bo mi przepisał Asmag (również 300mg) z tym że 3x2
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-14 21:09:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.