Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz.VIII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-08, 21:25   #3721
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dziewczynki, ja juz spadam, na dziś dosyć przebojów
jutro czeka mnie mega dzień, mąz będzie ciął podłogę, to smród palonej płyty i pełno dymu będzie, ale to najgorsze jest, więc chcę to miec za sobą

farby kupiłam już, kolory wybrałam takie ciepłe, neutralne, z dekorala Harmonia i Kawowy welur
http://www.dekoralfashion.pl/produkt...ion-collection

chyba będa pasowały do siebie ??
z tym, ze ta harmonia inaczej na ścianie wygląda, bardziej beżowo

do tego kupimy stolik rtv, wieszak do tv i pokój będzie urządzony, narożnik i ława i nic więcej tam nie chcemy, bo się znowu zagracimy


dobranoc Kochane

Edytowane przez Ramona_85
Czas edycji: 2014-04-08 o 21:29
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 21:29   #3722
asia321
Rozeznanie
 
Avatar asia321
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 702
GG do asia321
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Hej,
i ja jestem już po ktg i po wizycie

Ktg wyszło ok (trwało 40min), nawet zapisało się parę skurczyków dochodzących do 78% ..

A na wizycie doktorek bardzo się zdziwił, bo szyjka skrócona, mięciutka i rozwarcie na "luźny palec" i podsumował że na dole wszystko idealnie przygotowane do porodu i teraz zostało tylko mi czekać na skurcze i jechać na porodówkę. i że napewno urodzę przed swoim terminem.

Powiedział nawet że gdybym nie była pierworódką to zostawiłby mnie w szpitalu i moglibyśmy próbować rodzić z pomocą kroplówki (pewnie oxy) (zresztą od razu podczas badania zapytał znowu czy to 1 dziecko, bo rzadko się zdarza takie przygotowanie u pierworódki)

Mała waży 2800 więc super bo bałam się że ją za bardzo utuczyłam ;D


Tak więc trzymam kciuki za resztę, oby każda po wizycie była zadowolona jak ja dziś

dobranoc
__________________
30.04.2014 3:15

Edytowane przez asia321
Czas edycji: 2014-04-08 o 21:31
asia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 22:46   #3723
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja juz spadam, na dziś dosyć przebojów
jutro czeka mnie mega dzień, mąz będzie ciął podłogę, to smród palonej płyty i pełno dymu będzie, ale to najgorsze jest, więc chcę to miec za sobą

farby kupiłam już, kolory wybrałam takie ciepłe, neutralne, z dekorala Harmonia i Kawowy welur
http://www.dekoralfashion.pl/produkt...ion-collection

chyba będa pasowały do siebie ??
z tym, ze ta harmonia inaczej na ścianie wygląda, bardziej beżowo

do tego kupimy stolik rtv, wieszak do tv i pokój będzie urządzony, narożnik i ława i nic więcej tam nie chcemy, bo się znowu zagracimy


dobranoc Kochane
super kolorki, pasują do siebie!

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
to chociaz masz oparcie w siostrze
ja dzis się od mamy dowiedziałam, jak mi moja siostra wypomniała do mamy , jak baaardzo dużo pomogła .... najlepiej skwitowała ją mama: "że jak jej pomogłas? że dałaś znoszone szmaty po dzieciach, a za wózek zgarnęłaś 4 stówy? "
nic ta dziewczyna jednak nie robi bezinteresownie, co chwila się przekonuje na nowo
ja sie parę miesięcy temu zapytałam brata czy miałby coś dla mojej małej (bo mają już dwie małe córeczki) i do tej pory nie uzyskałam odpowiedzi... miał tyle czasu, żeby pomyśleć, co siostrze może dać dla bobasa
jak wróciłam do kraju, to mówili, że chcą im kupić łóżeczko piętrowe, więc zapytałam o łóżeczko i też cisza... a jak zamówiłam przez internet i kurier przyniósł paczkę, to podobno bratowa skwitowała " jak nie chcą naszego łóżeczka to nie" kiedy już karton stał na podwórku
zrobiło mi się przykro...bo jak się chce komuś coś dać , zwłaszcza ciężarnej to wypadałoby, żeby brat spakował (mają combi) i przywiózł a tak uzsłyszałam, że jak chce jeszcze przewijak to musze sobie po niego jechać bo u nich w piwnicy gdzieś leży i wanienka też ( no sory ale ja nie mam auta i o tym wiedzą) nie wspominając, że jak mieliśmy auto to ich odwiedzaliśmy, a o oni ani razu przez kilka lat nas nie odwiedzili, a byli zapraszani... ale nigdy nie zadzwonili, żeby sie umówić kiedy im pasuje, żeby w końcu zawitali.... no i w dodatku jestem chrzestną jednej z ich córeczek.... aż mi się odechciewa... 2 tygodnie od powrotu byłam chora... moja dzidzia i ja jakoś to przeżyłyśmy a był kryzys w chorobie.... nie mam siły nikogo odwiedzac, pozyczac auto kiedy mam tyle spraw do zalatwienia i z trudem jestesmy w stanie uzyczyc auto na to zeby pozalatwiac to co niezbedne zanim bobas sie wykluje

nie wspominajac o tym , ze jak wrocilam to bart zapytal czy mam dla niego prezent urodzinowy ale na torta nie zostalam zaproszona...nawet nie wiedzial, ze tak zle sie czuje i juz mnie rozklada choroba a o mi tu o prezencie gada...
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 23:01   #3724
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

asia321 świetne wieści, tylko czekać aż urodzisz

Karlain zachowanie brata pozostawię po prostu bez komentarza, szkoda Twoich nerwów na kogoś takiego, choć pewnie tym bardziej boli, bo to brat a nie np. kuzyn czy ktoś tam
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 05:44   #3725
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzień dobry
Wyprawiłam Męża do pracy i teraz nie mogę zasnąć

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 06:10   #3726
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzień doberek

Ja też męża wyprawiłam, nawet buzi dostałam jak nigdy U mojego meza to dziwne dlatego sie tak ciesze. Klawiature mi powalilo. zaraz ponadrabiam.

justiwi - wow ktoś po raz pierwszy napisał (powiedział) że wyglądam na starszą Tak to zawsze byłam uważana za siusiarę i do którego sklepu bym nie poszła czy po fajki czy alkohol to chcieli dowód Cieszę się... A co do filetów... Ślubny miałam miseczkę "G" teraz 2 rozmiary w górę

MyskaO - nie było piwa Ale kupiłam sobie cole cherry i zaspokoiłam trochę swoje rządze Dziś będę szukała dalej

Oglądałam akurat ten drugi poród. Nisamowicie ładnie ta kobietka rodziła. Mój mąż nawet był w szoku. Ale pomimo to nie będzie go przy mnie
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png



Edytowane przez kasiab91
Czas edycji: 2014-04-09 o 06:18
kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 06:14   #3727
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

U nas buziak na dzień dobry / Dobranoc i przy wyjściu to obowiązek zresztą, często dajemy sobie buzi

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 06:16   #3728
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Helou z rana...TŻ pojechał o 5 rano
Teraz bedzje pusto :/
pogoda za oknem taka nijaka,jak by zaraz miało sie rozpadać...doszły wczoraj ciuszki ktore zamawialam zaraz pocykam fotki i cos dodam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 06:26   #3729
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzień dobry

Asia gratulacje wizyty ale co to za głupie pomysły lekarza wywoływania porodu przed tp jeszcze gdy maluch wcale nie za dużo waży jak na narodziny ?? Pierwsze słysze, nikomu by na zdrowie nie wyszło dobrze że nie zostalaś

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

A moj pracuje w domu dzis :brzydal :
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 06:30   #3730
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

ImageUploadedByWizaz Forum1397021424.980747.jpgImageUploadedByWizaz Forum1397021442.285900.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 06:41   #3731
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Hej,
i ja jestem już po ktg i po wizycie

Ktg wyszło ok (trwało 40min), nawet zapisało się parę skurczyków dochodzących do 78% ..

A na wizycie doktorek bardzo się zdziwił, bo szyjka skrócona, mięciutka i rozwarcie na "luźny palec" i podsumował że na dole wszystko idealnie przygotowane do porodu i teraz zostało tylko mi czekać na skurcze i jechać na porodówkę. i że napewno urodzę przed swoim terminem.

Powiedział nawet że gdybym nie była pierworódką to zostawiłby mnie w szpitalu i moglibyśmy próbować rodzić z pomocą kroplówki (pewnie oxy) (zresztą od razu podczas badania zapytał znowu czy to 1 dziecko, bo rzadko się zdarza takie przygotowanie u pierworódki)

Mała waży 2800 więc super bo bałam się że ją za bardzo utuczyłam ;D


Tak więc trzymam kciuki za resztę, oby każda po wizycie była zadowolona jak ja dziś

dobranoc
mlutka dzidzia jak na razie, ale to i fajnie, bo przynajmniej klocka nie urodzisz
czekam na akcję


Karlain brat z bratową dziwnie się zachowali, tym bardziej, że pytaliście np o to łóżeczko....

Też się załapałam dziś na buziaka od męża, a to tylko dlatego, że się obudziłam jak wychodził. Tak to bym nie dostała, bo by mnie obudził

W ogóle ciąża to jednak dobry stan, wczoraj byliśmy w sklepie i kupowałam wędlinę. Poprosiłam panią o kurczaka gotowanego, a ona rozpakowała mi świeżutkiego, bo "tamten to już stary - od rana tak leży". Pewnie gdyby nie brzuch to by mi zapakowała tego starego

Dziś kontrola u diabetologa, a potem wizyta u gin nie mogę się doczekać!!!

za wizyty
za nowe tygodnie

miłego dnia
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 06:47   #3732
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Bo z rodziną to powiem Wam, że najlepiej się na zdjęciach wychodzi
U nas też po chrześniaku zostało wiele rzeczy, ale nam pożyczyli stelaż do wanienki. Miał być przewijak jeszcze, ale komuś pożyczyli i nie wiedzą gdzie jest. A najlepsze jest to, że ja ten przewijak pożyczyłam od znajomych dla nich. Nie dość, że nie oddali to pożyczyli gdzieś w świat i szukaj wiatru w polu teraz Kupiliśmy nowy i prosić się nie będziemy. Tak jest najlepiej
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:12   #3733
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Ramona śliczna dziewczynka z tej Twojej córeczki

asia321 super ! to trzymamy kciuki za lekki poród w takim razie

sylvuniaa śliczne ciuszki

Witamy się z rana ... co do piwa narobiłyście mi taką ochotę jak Was podczytywałam na telefonie ... ale wiecie co ? Tż nie zgodził się na te piwo 0% !! Powiedział,że nie i koniec ... co za buc Niech on tylko coś zechce ...
Dziś planuję leżeć i nic nie robić ! W końcu muszę się dużo oszczędzać - tak mi kazali w szpitalu później tylko mamy podjechać po małe zakupy i to wszystko ... Jej niedługo święta,tak mi się nie chce jakoś ... bo mamy jechać do babci tż'ta i mamy nadzieję,że nie będzie tam jego rodziców bo nie pojedziemy wtedy ... a nie chcemy ich widzieć na oczy. No a jak bedą to czeka nas siedzenie w domciu ...
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:18   #3734
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
to chociaz masz oparcie w siostrze
ja dzis się od mamy dowiedziałam, jak mi moja siostra wypomniała do mamy , jak baaardzo dużo pomogła .... najlepiej skwitowała ją mama: "że jak jej pomogłas? że dałaś znoszone szmaty po dzieciach, a za wózek zgarnęłaś 4 stówy? "
nic ta dziewczyna jednak nie robi bezinteresownie, co chwila się przekonuje na nowo
Oj, współczuję, z rpdzenstwen rożnie bywa, ja mam 6 lat młodszą sis, ma 21 lat, ja bym jej nerke oddała ona mi pewnie też.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:23   #3735
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Zbieram się na zakupy. Wyglądam dziś jak idź stąd i nie wracaj, ale wyjść muszę... Ehhh.
No i obiad dziś mnie czeka do zrobienia, ale chyba gulasz odwalę będzie dość szybko.
Miłego południa Wam życzę bo później już będę

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Oj, współczuję, z rpdzenstwen rożnie bywa, ja mam 6 lat młodszą sis, ma 21 lat, ja bym jej nerke oddała ona mi pewnie też.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fajnie mieć taki kontakt co? Ja mam brata 10 lat młodszego Ale i ja za nim i on za mną poszlibyśmy w ogień. Jak siostrę traktuję tą moją przyjaciółkę...
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:26   #3736
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzień doberek z rana,
Lecę zaraz do labolatorium, mój tż stwierdził że się od Was uzależniłam, bo pomimo tego że się śpieszę to jeszcze muszę do Was zajrzeć
za wszystkie wizyty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:28   #3737
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość

Dziś kontrola u diabetologa, a potem wizyta u gin nie mogę się doczekać!!!
samych pomyślnych wizyt życzę
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:36   #3738
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Hej. Pogoda sie popsula.
Kciuki za wizyty dzisiejsze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

O temat buziakow :p ja buziaka od meza dostalam jak szlismy spac kolo 22 i jak wychodzil do pracy o 00.30

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:37   #3739
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Dzień doberek
(...)

Oglądałam akurat ten drugi poród. Nisamowicie ładnie ta kobietka rodziła. Mój mąż nawet był w szoku. Ale pomimo to nie będzie go przy mnie
Mój mąż był przy porodzie i do dziś twierdzi że było to strasznecprzezycie i masa adrenaliny ale każdy facet choć rqz powinien to przeżyć, teraz zaprpponowal czy nie chce siostry czy coś bo on by się wykrecil, ale to odemnie zalezy.
Jak dla mnie on nie musi być przy porodzie finalnie, ale te skurcze, to może trwać godziny, i co ja będę robić!? Mąż na pewno będzie pomocny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 07:47   #3740
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzien dobry w ten paskudny dzien. pogoda masakra , nie nastraja do niczego.
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:52   #3741
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Wróciłam z badań, ale wieje brrr!

beatusia10 cieszę się, że maluch goni, zazdroszczę, że będziesz kwietniówka i nie martw się dasz sobie świetnie radę ze wszystkim

Seksta mam nadzieję, że dziś samopoczucie będziesz miała lepsze!!

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Hej,
Powiedział nawet że gdybym nie była pierworódką to zostawiłby mnie w szpitalu i moglibyśmy próbować rodzić z pomocą kroplówki (pewnie oxy) (zresztą od razu podczas badania zapytał znowu czy to 1 dziecko, bo rzadko się zdarza takie przygotowanie u pierworódki)
Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Asia gratulacje wizyty ale co to za głupie pomysły lekarza wywoływania porodu przed tp jeszcze gdy maluch wcale nie za dużo waży jak na narodziny ?? Pierwsze słysze, nikomu by na zdrowie nie wyszło dobrze że nie zostalaś
madziuuula na prezydenta dobrze gada, Twój lekarz miał chyba zły dzień, że takie rzeczy opowiadał. NIe daj się namówić na oxy!!

Edytowane przez MamaKtosia
Czas edycji: 2014-04-09 o 07:58
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:53   #3742
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Martuszka ciasto wyszło dobre tylko następnym razem muszę nasączyć biszkopt czymś, np wodą z sokiem z cytryny. Jak się uda to dziś na blogu będzie przepis

Myska ja też nie oglądam GoT, nie podpasowała mi 2 seria w ogóle i dałam sobie spokój...
Ja bym się chyba nie zdecydowała na taki wyjazd...
Narobiłaś mi ochoty na placki ziemniaczane...

Kasiab dobrze mieć takich przyjaciół fajny brzuszek dzióbek

Caroline i żebyś donosiła do 37 tc

Beatusia to za wizytę i :kciki:

Asia321 za "przygotowanie"


Wczoraj na SR było o karmieniu piersią. Ogólnie jak się układać - tak żeby było nam wygodnie - nie wymuszać pozycji. Przystawiać dziecko do cyca a nie odwrotnie. Jeśli źle złapie brodawkę to zabierać ale nie wyciągając tylko przyciskając brodawkę w kąciku ust dziecka wtedy sama powinna wyskoczyć.
Dobrze do szpitala wziąć sobie jaśka.
Podział cyca : brązowa część dziecka, reszta nasza.
Dobrze przyłożone dziecko ma z nami kontakt brzuch do brzucha.
Masowanie rączki wewnątrz stymuluje ssanie.
Kiedy dziecko na początku nie ssie, tylko wypycha języczek, dobrze jest opuszkiem palca podrażnić mu podniebienie tak jakbyśmy chciały coś mu odkleić, kiedy zaczynamy czuć ssanie na palcu podać cyca.
Jeśli chodzi o pomoce to położna polecała nakładki Aventu i laktator Medela.
Podczas karmienia jedną piersią dziecka druga dobrze jest hartować poprzez rozsmarowanie własnego mleka na niej.
U nas w szpitalu są jednorazowe laktatory dla mam które nie mogą same karmić ( problemy z brodawkami) lub wielorazowy do ściągnięcia przy jakiś zastojach itp.

Więcej nie pamiętam. Przepraszam że tak nieskładnie napisałam...

Miłego dnia
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 08:16   #3743
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Hej,
i ja jestem już po ktg i po wizycie

Ktg wyszło ok (trwało 40min), nawet zapisało się parę skurczyków dochodzących do 78% ..

A na wizycie doktorek bardzo się zdziwił, bo szyjka skrócona, mięciutka i rozwarcie na "luźny palec" i podsumował że na dole wszystko idealnie przygotowane do porodu i teraz zostało tylko mi czekać na skurcze i jechać na porodówkę. i że napewno urodzę przed swoim terminem.

Powiedział nawet że gdybym nie była pierworódką to zostawiłby mnie w szpitalu i moglibyśmy próbować rodzić z pomocą kroplówki (pewnie oxy) (zresztą od razu podczas badania zapytał znowu czy to 1 dziecko, bo rzadko się zdarza takie przygotowanie u pierworódki)

Mała waży 2800 więc super bo bałam się że ją za bardzo utuczyłam ;D

to teraz nic tylko czekać


Karlain
no super zachował się brat z bratową nie ma co
a sytuacja z prezentem no rozbawiła mnie
to moja sis ma takie parcie na prezenty jesli chodzi o dzieciaki, co roku organizuje urodziny, imieniny, a my, zaproszeni goście, mamy rzucać kasą
ostatnio nie mieliśmy, to jej powiedziałam, że możemy dac po 20zł, chyba że mamy nie przyjść

tylko wiecie co najbardziej boli? Ze ja nie wołam na nią niczego ona sama daje, myślałam, ze od siebie, a tu wychodzi, że też oczekuje bóg wie czego, zachowuje się jakby łąskę mi robiła, a ja mam być jej wdzięczna do końca życia
przynajmniej wózka nie będzie mi wypominać, choć oi i tak powinny jeszcze dopłącić za ten wózek, bo nie był w idealnym stanie, uszkodzony, bez fotelika, a takie to chodza po 3 stówy, a mąż stawiał im centralne za to, to chyba nie zdają sobie sprawy, ile wykosztowałby ich fachowiec


Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
śliczne i widzę rampers z pepco

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Ramona śliczna dziewczynka z tej Twojej córeczki


Witamy się z rana ... co do piwa narobiłyście mi taką ochotę jak Was podczytywałam na telefonie ... ale wiecie co ? Tż nie zgodził się na te piwo 0% !! Powiedział,że nie i koniec ... co za buc Niech on tylko coś zechce ...
.
dzieki

Menia oj twój tż przesadza
mój mi ostatnio kupił Lecha free, a on wcale nie taki bezalkoholowy, jak napisane na etykiecie, <0,5%, no i tak mniej niż Karmi, ale % to zawsze %

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie on nie musi być przy porodzie finalnie, ale te skurcze, to może trwać godziny, i co ja będę robić!? Mąż na pewno będzie pomocny
mam takie samo podejście
no chyba że szybko pójdzie, jak u mojej szwagierki, ze mąż nim wrócił z kasą na fartuch, to ta już urodziła, trwało to może z 15 minut




dzień dobry
dziś pogoda do kitu, dobrze, że wczoraj wyprałam sobie, jutro zaciągnę męża do sklepu z firanami, póki jest chętny na kupno i wybiore sobie nowe firanki do kuchennych zazdrostek i tak niech się cieszy, ze wybieram tańszą opcję firany, 130zł zamiast 180zł

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość

Wczoraj na SR było o karmieniu piersią. Ogólnie jak się układać - tak żeby było nam wygodnie - nie wymuszać pozycji. Przystawiać dziecko do cyca a nie odwrotnie. Jeśli źle złapie brodawkę to zabierać ale nie wyciągając tylko przyciskając brodawkę w kąciku ust dziecka wtedy sama powinna wyskoczyć.
Dobrze do szpitala wziąć sobie jaśka.
Podział cyca : brązowa część dziecka, reszta nasza.
Dobrze przyłożone dziecko ma z nami kontakt brzuch do brzucha.
Masowanie rączki wewnątrz stymuluje ssanie.
Kiedy dziecko na początku nie ssie, tylko wypycha języczek, dobrze jest opuszkiem palca podrażnić mu podniebienie tak jakbyśmy chciały coś mu odkleić, kiedy zaczynamy czuć ssanie na palcu podać cyca.
Jeśli chodzi o pomoce to położna polecała nakładki Aventu i laktator Medela.
Podczas karmienia jedną piersią dziecka druga dobrze jest hartować poprzez rozsmarowanie własnego mleka na niej.
U nas w szpitalu są jednorazowe laktatory dla mam które nie mogą same karmić ( problemy z brodawkami) lub wielorazowy do ściągnięcia przy jakiś zastojach itp.
dziękować
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 08:20   #3744
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie on nie musi być przy porodzie finalnie, ale te skurcze, to może trwać godziny, i co ja będę robić!? Mąż na pewno będzie pomocny
Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
mam takie samo podejście
no chyba że szybko pójdzie, jak u mojej szwagierki, ze mąż nim wrócił z kasą na fartuch, to ta już urodziła, trwało to może z 15 minut
A ja uważam, że nie ma co ciągać męża na porodówkę, jeśli on sam tego nie chce.... Ja rozumiem, że to jego dziecko, że każde wsparcie nam się przyda, ale czy warto mieć obok faceta, który jest cały zestresowany i w szoku i jest tam "za karę" ??? Wydaje mi się, że lepiej iść już np z mamą, siostrą czy przyjaciółką, jeśli mąż nie wyrazi chęci. Wiadomo, że ludzie są różni, jeden silniejszy psychicznie inny słabszy i ja bym nie zmuszała, jeśli nie chce... Ja mojego zapytałam czy chce być przy porodzie. Oczywiście, że chce być, ale nie potrafi powiedzieć jak będzie reagować w trakcie, dlatego uświadomiłam go, że jeśli tylko będzie się źle czuł lub będzie miał dość to może sobie pójść i poczekać na zewnątrz... Nie chcę, żeby miał złe wspomnienia z narodzin naszej córki.
Ale to jest tylko moje zdanie, nie chcę nikogo osądzać ani obrażać
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 08:24   #3745
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

A ja się z Tobą zgadzam martuszka. Trochę się naooglądałam i nie ma nic gorszego niż facet zmuszony do tego żeby być przy porodzie co innego jak sam chce.
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 08:35   #3746
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Witam

Cytat:
Napisane przez caroline_m Pokaż wiadomość
i jak ten poród? ja nie mam tv więc nie zobaczę. mi dzisiaj lekarz powiedział, że jest szansa na naturalny poród także jestem bardzo zadowolona
Wstawiam szczegółowy opis, więc zasłaniam, zaglądanie na własne ryzyko
Udało się, ale nie było łatwo. Pierwsze dziecko poszło szybko i bez problemów, ale przed drugim wyszła pępowina. Gdyby po pępowinie zaczęła wychodzić główka, to by się dziecko udusiło... zaczęli szybko szykować salę do CC, ale lekarz prowadzący był dość młody i zaczął się popisywać przed kamerami wcisnął tą pępowinę z powrotem do pochwy a potem starał się dopchać ją za główkę dziecka... kobieta zaczęła przeć jak jeszcze miał rękę w środku, główka przesunęła się do przodu i potem już dobrze poszło... Potem ten gin chwalił się, że jeszcze nie słyszał, by gdziekolwiek na świecie ktoś dokonał czegoś takiego, bo w takiej sytuacji od razu robi się cc Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, to drugie też było całkowicie zdrowe.

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Serio macie problemy z goleniem pach? Ja golę normalnie co tydzień i nic mi nie jest.....
Ale my tu nie o goleniu tylko o wyrywaniu

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ja juz po wizycie...
wszystko ok, ale przez wielowodzie mam się oszczędzac, pod żadnym pozorem mam nie myć okien uwaga cytuję ginkę : "zagoń chłopa do roboty"

mała super nadrobiła wagą, 1841g, wymiarowo jest na 33-34 tc, także TP przesunął mi się na 31 maja no jeszcze kilka dni i będzie super, tak na Dzien Matki akurat może się uda


jak obrobię zdj., to wkleję
już wiem, co wbija mi się w pępek co chwila
za wizytę!

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
No i Zosia w 32 tc
a co robiła przez całe badanie USG? Pukała się stopą w czoło
przecierała oczy piąstkami i wypychała mi girkę do góry w mój pępek
Pięknie, a te 2 pierwsze zdjęcia wyraźne, jakby w środku brzucha były robione, a nie przez usg

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
hehe, to ja mam podobnie- pachy depilatorem nie wchodzą w grę.. czasami szanowną pojadę depilatorem, ale pach to nie zniosę
Ja raz odważyłam się szanowną... ból nie do zniesienia, prawie nic nie poszło i tylko wielki strup się zrobił NIGDY WIĘCEJ!!!

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
no. nadrobiłam, to mogę się teraz pochwalić byliśmy dzisiaj na wizycie u tego prywatnego lekarza i wiadomo inny sprzęt i te sprawy, ale wszystko pomierzył (brzuszek jest już 2 tygodnie mniejszy), sprawdził przepływy (są super), waga rzekomo 2600 gr, czyli nic tylko się cieszyć wiadomo, że nie mogę porównywać tych pomiarów z pomiarami drugiego lekarza (no bo 420gr w tydzień to trochę nierealne ), no ale te leki najwyraźniej działają i jest lepiej aha, no i Maluch "udaje, że oddycha "(wykonuje ruchy przeponą), co podobno oznacza, że jest Mu dobrze...
No ale dla odmiany ze mną trochę gorzej- szyjka jest mocno skrócona, ale jeszcze zamknięta, więc do terminu na pewno nie dotrwam nawet, gdybym chciała.. no i brzuch jest za twardy.. miałczał strasznie na niego... w tym tygodniu mam zrobić ktg i zobaczymy, co dalej. następna wizyta 22 lub 25.04. i bardzo prawdopodobne, że następnego dnia po wizycie będę już miała cięcie..
dla dzidzi! No i dla Ciebie, byś jak najdłużej wytrzymała!

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
Hej,
i ja jestem już po ktg i po wizycie

Ktg wyszło ok (trwało 40min), nawet zapisało się parę skurczyków dochodzących do 78% ..

A na wizycie doktorek bardzo się zdziwił, bo szyjka skrócona, mięciutka i rozwarcie na "luźny palec" i podsumował że na dole wszystko idealnie przygotowane do porodu i teraz zostało tylko mi czekać na skurcze i jechać na porodówkę. i że napewno urodzę przed swoim terminem.

Powiedział nawet że gdybym nie była pierworódką to zostawiłby mnie w szpitalu i moglibyśmy próbować rodzić z pomocą kroplówki (pewnie oxy) (zresztą od razu podczas badania zapytał znowu czy to 1 dziecko, bo rzadko się zdarza takie przygotowanie u pierworódki)

Mała waży 2800 więc super bo bałam się że ją za bardzo utuczyłam ;D


Tak więc trzymam kciuki za resztę, oby każda po wizycie była zadowolona jak ja dziś

dobranoc
Pięknie Ale też dziwne podejście, by wywoływać przed terminem U nas wywołują najszybciej tydzień po terminie a i nieraz 2 czekają (do 42tc)

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
super kolorki, pasują do siebie!



ja sie parę miesięcy temu zapytałam brata czy miałby coś dla mojej małej (bo mają już dwie małe córeczki) i do tej pory nie uzyskałam odpowiedzi... miał tyle czasu, żeby pomyśleć, co siostrze może dać dla bobasa
jak wróciłam do kraju, to mówili, że chcą im kupić łóżeczko piętrowe, więc zapytałam o łóżeczko i też cisza... a jak zamówiłam przez internet i kurier przyniósł paczkę, to podobno bratowa skwitowała " jak nie chcą naszego łóżeczka to nie" kiedy już karton stał na podwórku
zrobiło mi się przykro...bo jak się chce komuś coś dać , zwłaszcza ciężarnej to wypadałoby, żeby brat spakował (mają combi) i przywiózł a tak uzsłyszałam, że jak chce jeszcze przewijak to musze sobie po niego jechać bo u nich w piwnicy gdzieś leży i wanienka też ( no sory ale ja nie mam auta i o tym wiedzą) nie wspominając, że jak mieliśmy auto to ich odwiedzaliśmy, a o oni ani razu przez kilka lat nas nie odwiedzili, a byli zapraszani... ale nigdy nie zadzwonili, żeby sie umówić kiedy im pasuje, żeby w końcu zawitali.... no i w dodatku jestem chrzestną jednej z ich córeczek.... aż mi się odechciewa... 2 tygodnie od powrotu byłam chora... moja dzidzia i ja jakoś to przeżyłyśmy a był kryzys w chorobie.... nie mam siły nikogo odwiedzac, pozyczac auto kiedy mam tyle spraw do zalatwienia i z trudem jestesmy w stanie uzyczyc auto na to zeby pozalatwiac to co niezbedne zanim bobas sie wykluje

nie wspominajac o tym , ze jak wrocilam to bart zapytal czy mam dla niego prezent urodzinowy ale na torta nie zostalam zaproszona...nawet nie wiedzial, ze tak zle sie czuje i juz mnie rozklada choroba a o mi tu o prezencie gada...
Przykra sytuacja z bratem Niestety ale teraz chyba takie czasy, że każdy tylko o sobie myśli... a pytanie o prezent to mnie aż rozbawiło

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Dzień doberek z rana,
Lecę zaraz do labolatorium, mój tż stwierdził że się od Was uzależniłam, bo pomimo tego że się śpieszę to jeszcze muszę do Was zajrzeć
Ja też już uzależniona
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 08:39   #3747
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Wróciłam do domu, dobrze że wzięłam parasolkę chociaź j tak to dużo nie dało.... wróciłam w mokrych tenisówkach i spodniach do połowy
Jak ja nie znoszę takiej pogody ; (
Do tego mam kłujący ból w prawej piersi (jak dotknę) , a dokładnie w brodawce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 08:46   #3748
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość

Pięknie, a te 2 pierwsze zdjęcia wyraźne, jakby w środku brzucha były robione, a nie przez usg
Vampirka dziękuję
a żeby było zabawnie, to te zdjęcia są robione z wydruku, a nie skopiowane z płyty cd, to cud, ze mój aparat trzaska je tak dobrze
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 08:48   #3749
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Witajcie, u nas powrót do pobudek przed 6 także znowu chodze niewyspana buuu
Mąż ma mi dzisiaj wynaleźć w mieście tą Warkę 0,0% chociaż ja to wolę piwa bezsmakowe, klasyczne, a nie te babskie ale obecnie nie pogardzę żadnym

Asia321 za wizytę, ale też zgadzam się z Madziuula, dziwne podejście lekarza

Sylvunia śliczne ciuszki

Martuszka no proszę, brzuszek się przydał w końcu do czegoś
Zgadzam się z Tobą co do obecności faceta na porodówce musi sam tego chcieć

Ramona kiepska relacja z siostrą, tzn ona się dziwnie zachowuje ja też nie mam jakiegoś super hiper dobrego kontaktu z rodzeństwem, ale jeśli chodzi o takie sprawy to nigdy nie było żadnych sensacji.

U nas też beznadziejna pogoda, coś czuję, że będziemy cały dzień się kisić w domu, bo co chwila pada deszcz

W ogóle moja Hania ma dziwną dietę ostatnio… dzisiaj sobie zażyczyła ser taki jak almette (ale akurat piątnice mamy ) i jadła go łyżeczką przegryzała to jabłkiem i na koniec sobie wyjęła z lodówki parówki ale już parówek nie dałam
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 08:55   #3750
asia321
Rozeznanie
 
Avatar asia321
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 702
GG do asia321
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Wróciłam z badań, ale wieje brrr!

beatusia10 cieszę się, że maluch goni, zazdroszczę, że będziesz kwietniówka i nie martw się dasz sobie świetnie radę ze wszystkim

Seksta mam nadzieję, że dziś samopoczucie będziesz miała lepsze!!





madziuuula na prezydenta dobrze gada, Twój lekarz miał chyba zły dzień, że takie rzeczy opowiadał. NIe daj się namówić na oxy!!


Nie dam się!
dzięki dziewczyny
__________________
30.04.2014 3:15
asia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-14 21:09:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.