Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz.VIII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-13, 21:10   #4711
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Madziula to za restaurację... Poszłabym gdzieś!
o jutro moje imieniny może Tż mnie gdzieś zabierze o ile w ogóle biedaczysko będzie pamiętało - chłopina nie ma pamięci do takich błahostek
bo chyba że dotyczą jego

No i proszę o kciuki - jutro 11.40 mam wizytę... Mam nadzieje że Franek będzie w dobrym ułożeniu gotowy do wyjścia do mamusi

madziula kobieto uważaj na siebie - nie szalej tak z porządkami

pulka ty to masz dobrze z tymi ciociami ciągle cię obkupują w coś

kasian zegarek śliczny i bardzo mu się przyglądam... Bo dziś teściowie mi powiedzieli że z okazji porodu chcieliby mi coś kupić, jakiś prezent no i zapytali czy nie chciałabym dostać zegarka - a powiem szczerze że ostatnio się za zegarkiem rozglądam...
Napisz proszę gdzie kupowałaś i ile płaciłaś będę wdzięczna
a trampki też fajowe
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 21:18   #4712
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Justyna kupowaliśmy w Aparcie za 230zł (w necie niecałe 210 kosztują - nie pamiętam dokładnie), to jest zegarek firmy Timex, więc do dostania w wielu sklepach, m.in. sieciówce Swiss itp Swoją drogą mega brawa dla teściów ja nawet goździka nie dostałam
No i kciuki za wizytę Franuś na pewno zrobi prezent mamusi na imieniny i wszystko będzie pięknie

To jeszcze raz - dobranoc
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 21:19   #4713
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Justyna kupowaliśmy w Aparcie za 230zł (w necie niecałe 210 kosztują - nie pamiętam dokładnie), to jest zegarek firmy Timex, więc do dostania w wielu sklepach, m.in. sieciówce Swiss itp Swoją drogą mega brawa dla teściów ja nawet goździka nie dostałam
No i kciuki za wizytę Franuś na pewno zrobi prezent mamusi na imieniny i wszystko będzie pięknie

To jeszcze raz - dobranoc

Dzięki za wszelkie info dobrej nocy
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 21:40   #4714
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
beatusia10 cieszę się, że Wasz synek aktywniejszy dziś!
no teraz coś znowu słabiej jest i muszę wymuszać te ruchy, ale tak czy tak, rano jedziemy na IP..

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
beatusia trafiłaś na beznadziejnych ludzi w tym szpitalu, współczuję.. Trzymaj się i pilnuj ruchów.
dziękuję

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość
beatusia jak czytałam o Twojej wizycie w szpitalu to aż nie mogę w to uwierzyć nie dość, że lekarz walnął niepoważnym tekstem to jeszcze ten brak miejsca bardzo Ci współczuję przeżyć, ale widzę, że dziś młody Cię uspokoił trzymam za Was kciuki i następnym razem rób awanturę w szpitalu!!!!! Ja właśnie najbardziej się obawiam tego odsyłania do innych szpitali
no polska służba zdrowia zobaczymy,co będzie jutro..

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Beatusia dobrze, że Patryś tak dużo się rusza, możesz być spokojniejsza


---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
wydziabane


---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
beatusia trzymaj się Kochana, wszystko będzie dobrze <przytul>
smutno mi jak pomyślę jak się czujesz... trzymam kciuki, żeby bobas był cały i zdrowy mimo wszystko...
ta sytuacja z brakiem miejsc jest straszna! domyślam się jak się czujesz
jedyne co cieszy to, że dzidziuś zaczął intensywnie się ruszać i troszkę Cię uspokoił
mam nadzieje, że jednak znajdziesz się pod dobrą opieką w razie niepokojących objawów buziaki dla Was

PS. ludzie mi mówią, że urodzę chłopca, bo wg nich ładnie wyglądam.... a ja już się nastawiłam na małą dziewczynkę, naprawdę chciałabym, żeby to jednak mała ślicznotka była...wiem, że płeć nie jest ważna tylko zdrowy dzidziuś, ale jak sobie dziś tak pomyślałam... kolejny raz usłyszałam, że ładnie wyglądam to mi się smutno zrobiło...
w sumie na wszelki wypadek nie kupuję dziewczęcych ciuchów, jedynie mam kolorowe body w kwiatki, 3 sukieneczki i dostałam dziewczęcą tunikę z legginsami, z kokardami i buciki 2 pary.... czyli nie dużo bym musiała odstawić w razie co... ale tak już mam wbite w głowę, że to słodka dziewczynka
dziękuję kciuki na pewno się jutro przydadzą, zobaczymy, jak to się skończy. ja wcale na siłę nie pcham się do szpitala, logiczne chyba, że wolę być w domu. ale niech mi dadzą na piśmie, że jest wszystko ok, skoro raczą mnie takimi tekstami.. sorry, ale ja nie pozwolę, żeby coś się stało mojemu dziecku..

co do Twoich rozterek, to wiem, co czujesz my strasznie marzyliśmy o dziewczynce.. do tej pory, jak lekarz pyta czy znam płeć, to mówię, że podobno chłopiec.. no i cieszę się z tego chłopca i nieważne, jaka płeć, ważne, żeby było zdrowe, ale wiadomo.. jak widzę te słodkie sukienusie, to wymiękam..

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
trampki rulez
a myślałam że tylko ja zfisiowałam i sobie trampki kupiłam (w niebieską kratkę)
ja też, ja też tyle, że ja takie zwyklaki szare i miętowe
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 21:41   #4715
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
co do Twoich rozterek, to wiem, co czujesz my strasznie marzyliśmy o dziewczynce.. do tej pory, jak lekarz pyta czy znam płeć, to mówię, że podobno chłopiec.. no i cieszę się z tego chłopca i nieważne, jaka płeć, ważne, żeby było zdrowe, ale wiadomo.. jak widzę te słodkie sukienusie, to wymiękam..
U Nas było tak samo, a słodkie jem na potęgę więc wszyscy mówią że dziewczynka, tylko lekarz że chłopiec .
Na początku było mi smutno, teraz się przyzwyczaiłam, ale boję się że będę innym zazdrościć dziewczynki, a swojego synka kochać nie tak mocno jak by był dziewczynką
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 21:46   #4716
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
No i proszę o kciuki - jutro 11.40 mam wizytę... Mam nadzieje że Franek będzie w dobrym ułożeniu gotowy do wyjścia do mamusi
no to Justynka- mocne kciuki za wizytę, od razu wszystkiego naj z okazji imienin, bo jutro pewnie nie będę na bieżąco i brawa dla teściów- jestem normalnie pod wrażeniem i zazdroszczę
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 21:53   #4717
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
no to Justynka- mocne kciuki za wizytę, od razu wszystkiego naj z okazji imienin, bo jutro pewnie nie będę na bieżąco i brawa dla teściów- jestem normalnie pod wrażeniem i zazdroszczę

Dziękuje a co do teściów to wiem, że trafili mi się cudowni Teściowie - zawsze jak jest o nich mowa to chwalę ich na potęgę, ale nie mogę na nich narzekać. Są "idealni" jeśli tak można powiedzieć o teściach i wcale tak nie mówię bo coś mi chcą kupić
nie wtrącają się, zawsze służą pomocą - wszelaką, doceniają i mają swoje życie... W nasze się nie wtrącają
Ah kiedyś i ja będę taką teściową :brzyda l: mam się na kim uczyć :P

beatusia trzymam za was jutro kciuki - będzie ok! Musi być
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 21:57   #4718
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
U Nas było tak samo, a słodkie jem na potęgę więc wszyscy mówią że dziewczynka, tylko lekarz że chłopiec .
Na początku było mi smutno, teraz się przyzwyczaiłam, ale boję się że będę innym zazdrościć dziewczynki, a swojego synka kochać nie tak mocno jak by był dziewczynką
wiesz co? nie wydaje mi się, żeby tak mogło być.. po pierwsze skądś się wziął synuś mamusi i córeczka tatusia a poza tym, ja mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że u nas w rodzinie są prawie same dziewczynki, niektóre mają po 2-3 miesiące, ale w ogóle nie czuję żadnej zazdrości i nie wydaje mi się, żeby to było możliwe po porodzie.. no i nawet matki, które nie są zadowolone (delikatnie mówiąc) z ciąży po porodzie w większości zakochują się w swoich maleństwach.. tak więc, nie bój się, Kochana

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Dziękuje a co do teściów to wiem, że trafili mi się cudowni Teściowie - zawsze jak jest o nich mowa to chwalę ich na potęgę, ale nie mogę na nich narzekać. Są "idealni" jeśli tak można powiedzieć o teściach i wcale tak nie mówię bo coś mi chcą kupić
nie wtrącają się, zawsze służą pomocą - wszelaką, doceniają i mają swoje życie... W nasze się nie wtrącają
Ah kiedyś i ja będę taką teściową :brzyda l: mam się na kim uczyć :P

beatusia trzymam za was jutro kciuki - będzie ok! Musi być
no to naprawdę super trafiłaś
i dziękuję nie ma innej opcji
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 22:05   #4719
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
wiesz co? nie wydaje mi się, żeby tak mogło być.. po pierwsze skądś się wziął synuś mamusi i córeczka tatusia a poza tym, ja mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że u nas w rodzinie są prawie same dziewczynki, niektóre mają po 2-3 miesiące, ale w ogóle nie czuję żadnej zazdrości i nie wydaje mi się, żeby to było możliwe po porodzie.. no i nawet matki, które nie są zadowolone (delikatnie mówiąc) z ciąży po porodzie w większości zakochują się w swoich maleństwach.. tak więc, nie bój się, Kochana
Mam wielką nadzieje, że będę kochała mojego małego synusia tak jak powinnam. Zresztą już tak jest, że czuję tę miłość i nie mogę się doczekać kiedy go zobaczę. Nie mam do niego żalu że jest chłopcem Tylko czasem mnie nachodzą takie myśli jak widzę te dziewczynki w sukienusiach i wiem, że mnie to ominie. Ale mąż mówi, że druga będzie dziewczynka

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Dziękuje a co do teściów to wiem, że trafili mi się cudowni Teściowie - zawsze jak jest o nich mowa to chwalę ich na potęgę, ale nie mogę na nich narzekać. Są "idealni" jeśli tak można powiedzieć o teściach i wcale tak nie mówię bo coś mi chcą kupić
nie wtrącają się, zawsze służą pomocą - wszelaką, doceniają i mają swoje życie... W nasze się nie wtrącają
Ah kiedyś i ja będę taką teściową :brzyda l: mam się na kim uczyć :P
Też mam takich fajnych teściów. Życzliwi, pomocni, nie wtrącając się, zawsze doceniają. Muszę powiedzieć, że rodziców mam gorszych, a właściwie mamę bo wciąż narzuca to co chce, a nie rozumie że każdy ma inne zdanie, a jak przy tym obrażona . . . ale to inny temat.
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 22:10   #4720
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



Też mam takich fajnych teściów. Życzliwi, pomocni, nie wtrącając się, zawsze doceniają. Muszę powiedzieć, że rodziców mam gorszych, a właściwie mamę bo wciąż narzuca to co chce, a nie rozumie że każdy ma inne zdanie, a jak przy tym obrażona . . . ale to inny temat.

jakbym czytała o swojej mamie. Zwłaszcza że obecni mieszkamy z moimi rodzicami
ale jak napisałaś - to inny temat,. Trzeba się cieszyć z tego że tacy teściowie nam się trafili...

Zmykam spać - znów mnie boli brzuch czyli przepwiadacze dają o sobie znać
Dobranoc
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 22:17   #4721
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość

Zmykam spać - znów mnie boli brzuch czyli przepwiadacze dają o sobie znać
Dobranoc
Mnie bolał nad ranem i do południa jak na okres. To też przepowiadacze?

Dobranoc.
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 06:08   #4722
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
No i proszę o kciuki - jutro 11.40 mam wizytę... Mam nadzieje że Franek będzie w dobrym ułożeniu gotowy do wyjścia do mamusi
za wizytę
wszystkiego najlepszego w dniu imienin i żeby Franuś wyszedł bez problemu i szybko

kasian super, że zakupy się udały, a zegarek bardzo ładny w sumie to muszę namówić męża żeby mi jakiś kupił

beatusia oby dziś przyjęli Cię po ludzku na IP

Dzień dobry

dzisiejsza nocka w miarę przespana. Obudziłam się o 6 na siku.. Ale lepsze to niż 4
Właśnie zjadłam kanapkę z rzeżuchą

w ogóle dziś jakoś tak szaro i nieciekawie za oknem...

Mimo wszystko życzę Wam miłego dnia
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 06:09   #4723
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzień dobry
Dzis u nas święto lasu z pobudką Olafa

Justyna kciuki za wizytę:kciuki. Ja też idę po wyniki

I za pozostałe jeśli są miłego dnia
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 06:13   #4724
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzień dobry, my się tu z córcią próbujemy wygramolic do przedszkola, co jest ciężką sprawą jak taki ciepły skrzacik się przytuli no i witam w 38 tc, jeszcze 21 dni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 06:19   #4725
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzień dobry
Czy Wy też wstajecie tak często w nocy? Ja to minimum co 2h

za wizyty!!!
JJJustynAAA szczególnie za Ciebie no i NAJLEPSZEGO z okazji imienin

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 06:21   #4726
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Justynko wszystkiego najnajnajlepszego, dużo radości z Franka i szybkiego, lekkiego porodu
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 06:25   #4727
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzien dobry u nas pobudka przed 7 chociaz noc mialam fatalna wszystko mnie bolalo nawet rece

Justyna wszystkiego najlepszego z okazji imienin


Trzymam kciuki za wizyty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 06:34   #4728
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Justyna wszystkiego najlepszego z okazji imienin

Weszłam w etap ,,cięzko mi'
Zauważyłam że nogi na noge już nie założę,siedze jak chłop
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 06:39   #4729
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, my się tu z córcią próbujemy wygramolic do przedszkola, co jest ciężką sprawą jak taki ciepły skrzacik się przytuli no i witam w 38 tc, jeszcze 21 dni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

za nowy tc

Dzień dobry

Justynka wszystkiego najlepszego z okazji imieeenin

Oj dzisiaj mi się super spało
Pogoda okropna , trzeba coś pomyśleć o porządkach.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty

I gratuluję nowych tygodni
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 06:44   #4730
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Hej!

Ale sie nie wyspalam, maly budzil sie z placzem bo mu trojki ida, a potem usnac nie moglam:-/

Justynko najlepsze zyczenia

Spaaaaaac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:03   #4731
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
beatusia trzymaj się Kochana, wszystko będzie dobrze <przytul>
smutno mi jak pomyślę jak się czujesz... trzymam kciuki, żeby bobas był cały i zdrowy mimo wszystko...
ta sytuacja z brakiem miejsc jest straszna! domyślam się jak się czujesz
jedyne co cieszy to, że dzidziuś zaczął intensywnie się ruszać i troszkę Cię uspokoił
mam nadzieje, że jednak znajdziesz się pod dobrą opieką w razie niepokojących objawów buziaki dla Was

PS. ludzie mi mówią, że urodzę chłopca, bo wg nich ładnie wyglądam.... a ja już się nastawiłam na małą dziewczynkę, naprawdę chciałabym, żeby to jednak mała ślicznotka była...wiem, że płeć nie jest ważna tylko zdrowy dzidziuś, ale jak sobie dziś tak pomyślałam... kolejny raz usłyszałam, że ładnie wyglądam to mi się smutno zrobiło...
w sumie na wszelki wypadek nie kupuję dziewczęcych ciuchów, jedynie mam kolorowe body w kwiatki, 3 sukieneczki i dostałam dziewczęcą tunikę z legginsami, z kokardami i buciki 2 pary.... czyli nie dużo bym musiała odstawić w razie co... ale tak już mam wbite w głowę, że to słodka dziewczynka
Ja też jak spotkam sąsiadki, znajome to mówią, będziesz mieć chłopca, ja nie dziewczynkę, a to za ładnie wyglądasz na dziewczynkę za każdym razem dziewczynkę mam potwierdzoną. Ciężko by było bo ja mam bardzo dużo ciuszków dziewczyecych

Witam się z rana w 35 tc, jeszcze miesiąc życzę udanych wizyt, za nowe tc.
Justyna najlepszego
Liczę na to ze łóżeczko dziś przyjdzie
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:05   #4732
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzień dobry

Justynka wszystkiego najlepszego za wizytę
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:06   #4733
asia321
Rozeznanie
 
Avatar asia321
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 702
GG do asia321
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

witam się w 39 tc

w nocy strasznie męczyły mnie chyba przepowiadacze, już myślałam że coś się rozkręca, ale teraz jakoś przeszło.

Wstałam po 6 bo obudził mnie głód, a teraz chyba z okazji końcówki ciąży wrócę jeszcze na trochę do łóżeczka

kciuki za wizyty i tc !
__________________
30.04.2014 3:15
asia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:13   #4734
agus7ia
Raczkowanie
 
Avatar agus7ia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 474
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Justyna wszystkiego najlepszego

Kasian gdzie kupilas tenisowki? Dobrze zrozumialam, ze w h&m? Ja tez zdecydowanie wole biegac w tenisowkach czy czeszkach niz w jakis innych buciorach

Karlain jesli masz przeczucia, ze to dziewczynka to tak moze wlasnie jest. Moje przeczucie sie sprawdzilo. I tez mi nikt nie wierzy, ze bedzie dziewczynka, bo za "ladnie" wygladam. No, ale moga se mowic, bo mam dowody

U nas pracowity weekend. Tesciowa mi okna pomyla
Maz ogarnal swoj "kacik" dzieki czemu moglismy rozlozyc lozeczko. Tylko kurcze jakis ciemny ten dzieciecy kacick, bo akurat sciany sa tam w kolorze ciemnego brazu. Lozeczko co prawda biale, ale jakos tak smutno. Macie jakies pomysly jak rozjasnic sciany? Malowanie odpada, bo za niedlugo bedziemy sie stad wyprowadzac.

Kurcze, my tez zaczynamy dzis 35 tydzien. Kiedy to zlecialo
__________________
Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy, kiedy dowiadujemy się, że ktoś nas kocha.

Edytowane przez agus7ia
Czas edycji: 2014-04-14 o 07:16
agus7ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:20   #4735
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Justynka za wizytę i najlepszego z okazji imienin

Madziarek gratuluję 38tc

Paulka ja od 22 śpię ciągiem do 1-2 a potem wstaję co 1,5-2h na siku


Madziula czyli jednak Papryk nie wyprzedził Olafa :P


Dzień dobry
U Nas pobudka przed 7.



Widzę że chyba nie ma chętnych do prowadzenia wątku :P
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:22   #4736
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzień dobry,

równowaga w przyrodzie jest dziś się nie wyspałam

JJJustynAAA najlepszego cudownego macierzyństwa życzę i daj znać czy przepowiadacze aby czegoś nie przepowiedziały na dziś

beatusia10 kciuki za IP i daj znać jak będziesz miała możliwość!

martuszka0 tylko raz się budzisz w nocy?

madziuuula to będziesz spokojniejsza jak bedziesz miala już te wyniki

paulka0212 ja też wstaję często w nocy

asia321 współczuje nieprzespanej nocki
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:23   #4737
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Nikki
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:25   #4738
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Hej nie odzywałam się kilka dni ale podczytywałam Was troszkę ... jakoś źle się czułam,strasznie mnie boli kręgosłup,zwłaszcza te wysuniete dyski,ledwo chodzę ... w nocy to czasem dosłownie na czworaka idę do łazienki na dodatek katar mnie trzyma i nie chce odpuścić ...
Hm,dziś zaczynamy 38 tydzień ciąży
Jak to szybko minęło ...
Jutro ostatnia wizyta u ginekologa przed jego odlotem i umawiamy się na cesarkę ... wcześniej nie mogłam się tego momentu doczekać a teraz ? Jakoś się boję tego,że będzie mi ciężko dojść do siebie po cc ... ale mniej więcej wiem co to jest ból po operacji i jak to wygląda,tylko że dodatkowo będzie trzeba się opiekować malutką a dla Niej zrobię wszystko !


Dziewczyny ... myślicie,że depilator to dobry prezent na osiemnastkę ? Chodzi o taki jakiś lepszy z brauna ... Nie lubię dawać kasy,wolę dać prezent a tak to jest coś osobistego,co siostra będzie sama używała ...

beatusia czytałam tę historię z lekarzem i szpitalem ... współczuję Ci kochana,ja też bym pewnie stała jak biedulka i nie wiem co miałabym robić,ale tż nie ręczyłby za siebie ... musisz być silna dla siebie i dzidziusia ! 3mam kciuki żeby wszystko było dobrze bo tak będzie

beatusia,nadiak u nas tż nastawiał się,że to będzie chłopiec - Adaś i koniec,i do brzuszka od początku mówił " Adasiu ... jak się masz "i tak ciągle,a tu siup Gabrysia wyskoczy ale teraz jest zadowolony,mówi,że to będzie tatusia córeczka,że na ryby ją będzie zabierał i nauczy ją grać w piłkę więc wygląda na to,że wyrośnie z niej mała chłopczyca

santom super literki !

gosius 3mam kciuki za dzisiaj !
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:25   #4739
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

Dzień dobry

Nadrobię za chwilę weekend, ale najpierw się przywitam i pożalę troszkę

Wczoraj cały dzień i do teraz mam mega kucie w prawym boku, dość nisko tak 3 cm nad biodrem, chyba Mała się jakoś znęca nade mną... Nie wiem co to może być - ucisk na nerw, jelita.... A może się przekręca...
wiem tylko że nie mogłam się ruszać wczoraj czasami tak bolało....
A ona w najlepsze rusza się wesoło... w nocy tez mnie to obudziło...

Chyba coraz ciaśniej mam w brzuchu...
aaaaa i dziś 33tc i 1 d

trzymam dziś za wizyty i badania
i oczywiście gratulacje nowych tygodni

Nikt nie urodził w weekend??

Miłego dnia
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:37   #4740
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Kwiecień-plecień już nadchodzi, pierwsze mamy będą rodzić. Mamusie V-VI 2014 cz

JJJustynAAA wszystkiego najlepszego i zdrowia, cierpliwisci oraz samych radości z macierzyństwa

beatusia10 też trzymam kciuki!! Oby było wszystko ok

A ja się dziś wyspalam bo wczoraj wymieniliśmy listwy pod materacem Stare były wyprostowane w niektórych miejscach ikilka polamanych:/
Nie liczac 5 pobudek na siku...



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-14 21:09:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.