Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcze podr - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-25, 11:47   #1831
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość

Pierworodnej, choć ja bym tam chętnie rzuciłą się na brzuch i pokrzyczała, że chce rodzić, ale będę się gibać na tym wielkim bebechu jak foka i bezsensu
Czyli klasyczny bunt dwulatka ;>
Przypomniałaś mi, że przed ciążą spałam tylko na brzuchu...
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 11:53   #1832
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Czyli klasyczny bunt dwulatka ;>
Przypomniałaś mi, że przed ciążą spałam tylko na brzuchu...
Tak bunt mamy w pełni, ale to nie jest takie straszne jak straszą, raczej śmieszne. Poza tym to normalny etap rozwoju mózgu więc luzik. My się tylko nabijamy, że jak jej taka fochowatość zostanie to współczujemy przyszłemu zięciowi

O ja marzę o położeniu się na brzuchu, pamiętam, że po tym jak urodziłam Laure sobie myślałam, że teraz to pośpię na brzuchu tylko nie wzięłam pod uwagę wielkich, obrzmiałych, mlecznych piersi które nie chciały za bardzo leżeć na brzuchu
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 11:57   #1833
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Tak bunt mamy w pełni, ale to nie jest takie straszne jak straszą, raczej śmieszne. Poza tym to normalny etap rozwoju mózgu więc luzik. My się tylko nabijamy, że jak jej taka fochowatość zostanie to współczujemy przyszłemu zięciowi

O ja marzę o położeniu się na brzuchu, pamiętam, że po tym jak urodziłam Laure sobie myślałam, że teraz to pośpię na brzuchu tylko nie wzięłam pod uwagę wielkich, obrzmiałych, mlecznych piersi które nie chciały za bardzo leżeć na brzuchu
tez mi sie juz marzy spanie na brzuszku


http://www.suwaczki.com/tickers/orefrjjgfggmtxdm.png tadamm
se se se
z tej okazji dzis nie gotuję
kupie jakiegoś gotowca
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 12:00   #1834
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

wy o leżeniu na brzuchu (nie lubiem) a ja bym bardzo chętnie się zgięła i powinała jak paragraf.... zawsze przy robieniu pedicure mogłam bardzo okładnie sie przyjrzec stopom i je pomalowac a teraz to na czuja i byle szybciej bo mały zaczyna bunt jak go poprzyciskam....

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
tez mi sie juz marzy spanie na brzuszku


http://www.suwaczki.com/tickers/orefrjjgfggmtxdm.png tadamm
se se se
z tej okazji dzis nie gotuję
kupie jakiegoś gotowca
klask i:


ale bede bardzo niekoleżeńska, jak powiem, że nie zazdroszczę....? ciesze się ze mam bliżej do końca
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 12:25   #1835
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Oliwka_2 Pokaż wiadomość
Dzień dobry



za pierwszą wspólną nockę. Zazdroszczę że już masz to za sobą.



Jak dla mnie dobry pomysł, o ile inne mamusie nie mają nic przeciwko



A u mnie pogoda do bani, chmury, zimno, wiatr, zapowiada się deszcz, i gdzie tu sprawiedliwość ?

Bardzo dziękuję wszystkim za kciuki

Dzisiaj mam 38 tc skończony aż mi się nie chce wierzyć że tyle wytrwała

Mała całą noc mi wypychała brzuch, chyba jej też jest coraz mniej wygodnie. Teraz musi tylko wytrwać do poniedziałku a potem niech się dzieje co ma się dziać.

Jak długo czekałyście na wynik GBS? Moje wyniki zgubili w laboratorium i nie wiem czy zdążę jeszcze raz zrobić?

Miłego dnia !
Gratuluję

Sylvunia również Gratuluję

Dziś mam jakiś słabszy Dzień, dobrze że tylko 2 klientki mam.
A i byłam w lidlu i wzięłam lody no i słonecznik bo jego mogę jeść tonami
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 12:26   #1836
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Kasiab zeby akcja sie rozkreciła szybko.

Ale zatrzesienie os tu u Nas chyba bede w domu siedziec bo sie boje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 12:35   #1837
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Witam mamusie

Nocka koszmarna..z powodu zabawki grającej która się włączyła o 3 w nocy i grała w najlepsze..a my tacy zaspani nie mogliśmy jej zlokalizować Oczywiście później nie mogłam zasnąć chyba przez godzinę...



ostatnio jak tż miał popołudniówki, to coś zaczeło gdzieś strasznie piszczeć
ni choinki nie wiedziałam co, myślałam, ze lodówka wydaje te swoje dziwne dźwięki, potem weszłam do tego pokoju, gdzie tż składuje swoje graty warsztatowe i przyrządy do remontu i to stamtąd dochodziło, a bałam się tam wejść, bo pisk straszny, myślałam, ze jakaś zwara czy co, tak 2 h piszczało... dopiero po 23 jak przyjechał, to zlokalizował ten hałas - detektor prądowy jak się okazało jakims cudem na gumoleum znalazł źródło prądu i piszczał
Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
tez mi sie juz marzy spanie na brzuszku


http://www.suwaczki.com/tickers/orefrjjgfggmtxdm.png tadamm
:
gratuluję wejścia w 31 tc
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 12:49   #1838
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Juz jestesmy w domciu ... Gabrysia chyba jest zadowolona bo szaleje w brzuszku. Mam lezec ... cisnienie bylo znow ok,w poniedzialek ktg w szpitalu a w srode z rana juz sie kladziemy I od razu tego samego dnia zrobia cesarke. Szyjka juz praktycznie sir przygotowala do porodu wiec moga w kazdej chwili mnie lapac bole-wtedy mam jechac od razu ... ide odespac I odpoczac bo glowa mi peka ...
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 12:50   #1839
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Co do zabawki wybacz ale nie mogę się powstrzymać

Co do obowiązków w pracy i domu, oraz braku niani

Co do randki

magnez = wapno

To by było na tyle
Pięknie to podsumowałaś

Justynka, i dobrze, korzystaj jeszcze z nic nie robienia

Justiwi, tosty!!! to jest to co MUSZĘ zjeść No i gratuluję 37 tyg
A co do torby to racja ! Przed weekendem majowym muszę już to ogarnąć

Ramona, o kurczaki...to ja już chyba wolę piszczące zabawki jednak

A co do zabawki, to jakbyście zobaczyły wkurzonego tż kopiącego w pudło z zabawkami, bo nie mógł znaleźć co to..hahhaa Niestety kopanie nic nie pomogło i musieliśmy po jednej wyciągać i szukać co to. Okazało się, że to pianinko
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 12:59   #1840
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Ilkas co za trefne pianinko

A tosty też bym sobie zjadla ale jesteśmy u mamy a tu w lodówce zazwyczaj swiatło tylko

Menia to Ci zazdroszcze ja pewnie troszke dłuzej poczekam na mojego leniuszka :p


Nic mi sie nie chce, młode śpi

Ale bym sobie jakiś koktajl wypiła

Chyba wyciągne dziś tżta na ktg :p choć nie wiem po co :p
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:04   #1841
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Nic mi sie nie chce, młode śpi

mi tez, dlatego tylko siedze i Was czytam
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 13:07   #1842
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Ilkas czyli przed spaniem obowiązkowo wszystkie zabawi na OFF

Młody jeszcze śpi , ja powystawiałam ubranka po Oskarze. I czekam aż się obudzi. Co pewnie zaraz nastąpi :P
No i czekam na koleżankę z córą ma przyjechać. To się dzieciaki wybawią.

Dzisiaj też muszę pogonić TŻ do składania mebli , bo wczoraj tylko do połowy szafę złożyliśmy , bo już Nam się dalej na wieczór nie chciało :P
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:08   #1843
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
GBS minimum 7 dni tyle trwa hodowanie tego farfocla
ja robiłam we wtorek, a dziś odebrałam wyniki powiedzieli mi, że jak się nic nie wyhoduje to 3 dni się czeka, a jak coś tam będzie rosło, to 7 dni..
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:11   #1844
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Juz jestesmy w domciu ... Gabrysia chyba jest zadowolona bo szaleje w brzuszku. Mam lezec ... cisnienie bylo znow ok,w poniedzialek ktg w szpitalu a w srode z rana juz sie kladziemy I od razu tego samego dnia zrobia cesarke. Szyjka juz praktycznie sir przygotowala do porodu wiec moga w kazdej chwili mnie lapac bole-wtedy mam jechac od razu ... ide odespac I odpoczac bo glowa mi peka ...
Menia super, że już w domku
Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
A co do zabawki, to jakbyście zobaczyły wkurzonego tż kopiącego w pudło z zabawkami, bo nie mógł znaleźć co to..hahhaa Niestety kopanie nic nie pomogło i musieliśmy po jednej wyciągać i szukać co to. Okazało się, że to pianinko
haha

mój tż to nie zamierza kupowac żadnych garjących zabawek, ale ja chciałam tylko takie z FP, bo innych fajnych nie robią, no i dylemat, bo chciałam tego konika, tylko musze go przekonać


ale cholera taki jest, że byliśmy w zabawkowym, mnie się sikać chciało, a on mi tu tego konika non stop wlączał, a tam jakies przelewanie wody
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:18   #1845
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Juz jestesmy w domciu ... Gabrysia chyba jest zadowolona bo szaleje w brzuszku. Mam lezec ... cisnienie bylo znow ok,w poniedzialek ktg w szpitalu a w srode z rana juz sie kladziemy I od razu tego samego dnia zrobia cesarke. Szyjka juz praktycznie sir przygotowala do porodu wiec moga w kazdej chwili mnie lapac bole-wtedy mam jechac od razu ... ide odespac I odpoczac bo glowa mi peka ...
super odpoczywaj
tak swoją drogą, to też bardzo bym chciała, żeby zrobili mi cesarkę w dniu przyjęcia

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ale cholera taki jest, że byliśmy w zabawkowym, mnie się sikać chciało, a on mi tu tego konika non stop wlączał, a tam jakies przelewanie wody
no co za chłop

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

tak w ogóle to dzień dobry
gratuluję nowych tygodni (Justiwi i Sylvunia), i pozostałych też, jeśli kogoś pominęłam..
no i udanej wizyty i dużej dziewuszki Pomarańczki
współczuję przebojowych nocek
ja byłam po odbiór GBSa (ujemny) i na ktg.. jak to położna stwierdziła- szału nie ma, bo za mało artefaktów.. skurcze są, ale pojedyncze, więc jeszcze nie rodzę.. a wieczorem wizyta w końcu.. mam niby na 19.20, ale znając opóźnienia mojego doktorka, to pewnie koło 22. wejdę proszę o kciuki
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:23   #1846
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
ja robiłam we wtorek, a dziś odebrałam wyniki powiedzieli mi, że jak się nic nie wyhoduje to 3 dni się czeka, a jak coś tam będzie rosło, to 7 dni..
o prosze to albo ja coś poknociłam, albo się coś pozmieniało, albo masz super-lab
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:24   #1847
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

wiecie co tak z ciekawosci weszłam na wyniki badan w diagnostyce i s awyniki mojego posiewu, jestem zaskoczona bo posiew pobrany byl w srode a tu piatek i juz by byly wyniki?!?!?

wynik jest taki:
1 Lactobacillus spp. LICZNE - -

no i dalej grandenelle vaginalis nie wychodowany
grzybów drożdżopochodnych nie wcyhodowano
streptococcus agalactiae nie wychodowano

i to ostatnie to to jest ten GBS?

dziwi mnei ze tak szybko wynik

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
ja robiłam we wtorek, a dziś odebrałam wyniki powiedzieli mi, że jak się nic nie wyhoduje to 3 dni się czeka, a jak coś tam będzie rosło, to 7 dni..
czyli u mnie by sie to zgadzało
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:28   #1848
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Ramona, mój tż też nigdy nie chciał grających zabawek, bo ciężko mu to wytrzymać jak grają haha Ale jak Mila dostała jakieś w prezencie i widział jej radość..to zmenił zdanie. No..tzn nie to żeby teraz je pokochał haha, ale potrafi kupić coś grającego pod warunkiem, że jak to mówi zabawka ma "mało ryjące dźwięki"
hahaha a Twój to jeszcze do tego złośliwy z tym sikaniem

Madziula, hm..koktajl mówisz? a na jakiego masz smaka?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:32   #1849
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
tez mi sie juz marzy spanie na brzuszku


O mi to się marzy spanie na plecach :P


Juz wróciłam od mamy burza przeszła jest jakoś parno na polu mimo to i taki kolejny dzień senny lub znudzony, jak Tż jest to jestem pełna energi .

Gratuluję nowych tygodni
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 13:34   #1850
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

aha, i jeszcze chciałam powiedzieć, że poradziłam sobie z opuchlizną stóp zrobiłam roztwór wody z solą, wymoczyłam w nim grube skarpety, włożyłam do zamrażarki na chwilę, a później siup na stópki.. po trzech takich zabiegach stópki mam jak nowe ale zauważyłam, że bardzo reagują na temperaturę, bo wczoraj po kąpieli nie było zbyt przyjemnie, po mieszkaniu muszę chodzić na bosaka, śpię też z odkrytymi stopami
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:37   #1851
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
aha, i jeszcze chciałam powiedzieć, że poradziłam sobie z opuchlizną stóp zrobiłam roztwór wody z solą, wymoczyłam w nim grube skarpety, włożyłam do zamrażarki na chwilę, a później siup na stópki.. po trzech takich zabiegach stópki mam jak nowe ale zauważyłam, że bardzo reagują na temperaturę, bo wczoraj po kąpieli nie było zbyt przyjemnie, po mieszkaniu muszę chodzić na bosaka, śpię też z odkrytymi stopami
oo dobrze wiedziec, jutro ide na wesele i nie moge wlozyc zadnych butów, to soebie zrobie taki zabieg
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:37   #1852
asia321
Rozeznanie
 
Avatar asia321
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 702
GG do asia321
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Madziula, hm..koktajl mówisz? a na jakiego masz smaka? [/QUOTE]

apropo koktajli -ów ? -- ja prawie codziennie robię sobie takie cudo - banan, mrożone truskawki i mleko, czasem dodaje masła orzechowego mniaamm -właśnie popijam zdrówko!
__________________
30.04.2014 3:15
asia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:40   #1853
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Madziula, hm..koktajl mówisz? a na jakiego masz smaka?
Ja ostatnio uzupełniam wapń i magnez ze względu na skurcze łydek i piję co dzień koktajl bananowy na mleku z kakao i orzechami włoskimi Dobre to to

Nastawiłam jakieś pranie, pogoda dziś dziwna niby 20 stopni ale wieje i jakoś tak szaroburo... Więc leżę w łóżku i odpoczywam.
Wczoraj byliśmy na sr, było o kąpieli, a potem pojechaliśmy na porodówkę, na zwiedzanie... ale to maleństwo chyba ze 20 łóżek tylko...
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:41   #1854
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Ja się przywitam, zgon zaliczam, jestem u rodziców na weekend, bo mąż ma teściom pomóc przy domu, później bratu, nieważne że ma jutro 31 urodziny, spędzimy je prawie osobno i przyjedzie jutro wieczorem, więc ja będę u swoich. A tu net działa tylko w jednym miejscu, więc korzystam z uprzejmości taty

Idę poczytać co naskrobałyście wcześniej, w ten weekend będę cichym obserwatorem

za wizyty i kolejne porody
__________________
40/40 neverending story
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:43   #1855
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
oo dobrze wiedziec, jutro ide na wesele i nie moge wlozyc zadnych butów, to soebie zrobie taki zabieg
trzymam kciuki, żeby pomogło
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:51   #1856
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

dodalam Tp przy rozpakowanych mamusiach. - zerknijcie czy tak moze byc, czy zmienic kolor lub miejsce Tp

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Swoja droga to ciekawe jak justa886 i Jej synek
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:59   #1857
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dziewczyny, synek koleżanki ma wrodzone upośledzenie odporności i cytomegalię wrodzoną
miałą robione przecież badania na CMV, tak jak u mnie, IgG +, IgM -, czyli choroba dawno przechorowana, ale jakims cudem wirus się uaktywnił, jest załamana, a ja też
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 14:01   #1858
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Rozstęp mi sie na brzuchu zrobił
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 14:06   #1859
agus7ia
Raczkowanie
 
Avatar agus7ia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 474
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Ja jak robie badania typu posiew czy wymazać to diagnostyka tez w ciągu 2-3 dni dostarcza wyniki jeśli wszystko jest ok.
Ramiona jak to wirus się uaktywnil? Ja też przez to kiedyś przechodziłam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy, kiedy dowiadujemy się, że ktoś nas kocha.
agus7ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 14:13   #1860
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Oliwka_2 za tc

Nikii dobrze, że dajesz obok wypowiedzi Oskarka tłumaczenie, inaczej zrozumiałabym, że dał autobusowi buzi
Współczuję bałaganu.. Pocieszę Cię, że u mnie remontu nie ma, a w domu trzeci świat

kasiab

Justynka tylko, że ja się boję, że kiedyś na łóżku mi się to przyśni i wiesz..

karolkya zdrówka

ilkas uuuu, to owocnego randkowania

justiwi śmiech to zdrowie, służę
za tc

MamoKtosia na Ciebie zawsze można liczyć I jak tematycznie pasuje

madziula mi też, witam w klubie rozstępa:/
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:13:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.