***american Girl*** - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 15:15   #3901
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
a jest on u nas.?

a Kim Kardashian też jest w stylu Barbie ;> Tylko nie wiem czemu ona mi jakąś hinduskę z Bollywood przypomina

a teraz moje cudeńko ;p ale jeszcze go nie nosiłam chciałam nawet na allegro wystawić bo kupiłam ale sama nie wiem;/ co myślicie.? pasuje do stylu AG .? (ps wydaje sie a fotce jakaś szeroka ale w rzeczywistość jest inna bo to XS ;>)
mi sie bardzo podoba
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:19   #3902
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: ***american Girl***

Ja mam taki zegarek w tym stylu:
Nawet jedna z dziewczyn miala identyczny <yes>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 66550b47cb5d41dc.jpg (79,2 KB, 118 załadowań)
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:21   #3903
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: ***american Girl***

Ja kupiłam taki na allegro.To tenhttp://allegro.pl/item329597683__wio...hronovski.html
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:22   #3904
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez lilly1984 Pokaż wiadomość
http://www.fotka.pl/profil/PaulaKiss/

obejrzyjcie bodajże 7 zdjęcie.Porazajace wrazenie
ja nie widze nic porażającego..
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:23   #3905
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ***american Girl***

a ma ktoras wlasnie taka torbe typowa Ag ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:09   #3906
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: ***american Girl***

jeśli ktoś chciałby efekt cery bez skazy [wyczytałam wcześniej o niby lepszych kosmetykach Amerykanek ', to może używać Vichy Dermablend. Ja mam i kryje wszystko - jest to podkład korygujący, jednak ja nie miałam nigdy problemów z trądzikiem, jedynie zaczerwienienia i naczynka :/

myślę, że w Polsce można dostać te same kosmetyki, co i w Ameryce, tyle że w USA są one tańsze i bardziej dostępne dla nastolatek. Ile bym dała za chociażby kosmetyki MAC'a albo pryzmy Givenchy, ale na teraz mnie nie stać - są pilniejsze potrzeby ;p

a ubrania? Oczywiście, są ciuchy tylko ze sklepami w USA, chętnie bym się przeszła po sklepie Abercrombie
jednak gdy moja kuzynka wyjechała do Ameryki [dokładnie Floryda, Miami], musiała zaopatrzać się w większości w sklepach dziecięcych :O a ma 25 lat i jest szczupła.
przeciętne Amerykanki nie są takie szczupłe, zresztą tam najwięcej ludzi z nadwagą
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:50   #3907
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jeśli ktoś chciałby efekt cery bez skazy [wyczytałam wcześniej o niby lepszych kosmetykach Amerykanek ', to może używać Vichy Dermablend. Ja mam i kryje wszystko - jest to podkład korygujący, jednak ja nie miałam nigdy problemów z trądzikiem, jedynie zaczerwienienia i naczynka :/

myślę, że w Polsce można dostać te same kosmetyki, co i w Ameryce, tyle że w USA są one tańsze i bardziej dostępne dla nastolatek. Ile bym dała za chociażby kosmetyki MAC'a albo pryzmy Givenchy, ale na teraz mnie nie stać - są pilniejsze potrzeby ;p

a ubrania? Oczywiście, są ciuchy tylko ze sklepami w USA, chętnie bym się przeszła po sklepie Abercrombie
jednak gdy moja kuzynka wyjechała do Ameryki [dokładnie Floryda, Miami], musiała zaopatrzać się w większości w sklepach dziecięcych :O a ma 25 lat i jest szczupła.
przeciętne Amerykanki nie są takie szczupłe, zresztą tam najwięcej ludzi z nadwagą
ja uwazam ze lepsze maja kosmetyki jesli chodzi o jakosc, bo tam tanio = i tanio. Moja siostra spedzila liczac razem rok w Stanach. Tam kupowala np. lakier do paznokci najtanszy, a jakos byla swietna, nie wysuszal sie, nie robil sie gesty. U nas za ta sama cene lakier odpryskuje, szybko zasycha. Co do cen to sie zgadzam, szkoda ze juz zuzylam te wszystkie cudenka ktore u nas kosztuja fortune, a tam tylko kilka dolarow. To samo z ubraniami, az mi sie plakac chce! Bo to takie niesprawiedliwe, u nich kilkakrotnie wieksze zarobki, a ciuszki i kosmetyki maja takie tanie, u nas wszystko jest drogie, zycie, i podstawowe rzeczy...
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 17:09   #3908
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dzis mi sie w oczy na naszej-klasie takie zjdecie spodobało.. Wchodze patrze a to Justyss nasza
Pasujesz tu
dziekuje slicznie:8 tak fakt mam jedno zdjecie na nk co tu pasuje
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:09   #3909
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ***american Girl***

a wlasnie moze poruszymy temat kosmetykow
Jakie sa potrzeben do wykonania makijazu AG itp. co ??
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:10   #3910
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
ja uwazam ze lepsze maja kosmetyki jesli chodzi o jakosc, bo tam tanio = i tanio. Moja siostra spedzila liczac razem rok w Stanach. Tam kupowala np. lakier do paznokci najtanszy, a jakos byla swietna, nie wysuszal sie, nie robil sie gesty. U nas za ta sama cene lakier odpryskuje, szybko zasycha. Co do cen to sie zgadzam, szkoda ze juz zuzylam te wszystkie cudenka ktore u nas kosztuja fortune, a tam tylko kilka dolarow. To samo z ubraniami, az mi sie plakac chce! Bo to takie niesprawiedliwe, u nich kilkakrotnie wieksze zarobki, a ciuszki i kosmetyki maja takie tanie, u nas wszystko jest drogie, zycie, i podstawowe rzeczy...

właśnie o to chodzi, że tam mają wszystkie kosmetyki tańsze, dlatego też panny mogą sobie pozwolić na piękny makijaż przykładowo pigmentami MAC'a, w Krakowie również jest ten sklep, ale jedynie mogę sobie pooglądać
a co do tanich, polskich odpowiedników - mam lakier do paznokci, kupiony za 3 zł i do tej pory jest jak nowy
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:12   #3911
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
a wlasnie moze poruszymy temat kosmetykow
Jakie sa potrzeben do wykonania makijazu AG itp. co ??
myślę, że tam w ruch wchodzą podkłady kryjące, rozświetlające, perełki brązujące, róż na policzki, najzwyklejsze ciemne cienie, sztuczne rzęsy i cieliste bądź różowe błyszczyki ;>
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 17:16   #3912
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
myślę, że tam w ruch wchodzą podkłady kryjące, rozświetlające, perełki brązujące, róż na policzki, najzwyklejsze ciemne cienie, sztuczne rzęsy i cieliste bądź różowe błyszczyki ;>
To ja moze pierwsza zapytam
Jakich uzywacie cieni ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:17   #3913
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
To ja moze pierwsza zapytam
Jakich uzywacie cieni ?
mam ciemny grafitowy z Sephory, beże z Maybelline i kremowo biały w celu rozświetlania łuku brwiowego ;p
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:19   #3914
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mam ciemny grafitowy z Sephory, beże z Maybelline i kremowo biały w celu rozświetlania łuku brwiowego ;p
a ten bialy to z jakiej firmy ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 18:46   #3915
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: ***american Girl***

ja szukam idealnych czarnych cieni - ostatnio kupiłam firmy manhattan taki, mozna na sucho i na mokro stosowac, jak bede robic mocniejszy makijaż to powiem czy działa.
myslałam nad pigmentami Maca z allego , ale mam wrażenie ze przy tak niskiej cienie to beda jakies domowej roboty brokaty hehe

ja mam biały do rozswietlania łuku z vipery, taki perłowy. i z tuszów nadal najlepiej sie u mnie sprawdza Rimmel volume (ten czerwony) z nowa szczoteczką curl.

jak sie ogarne to zrobie jakies foto bo mam kilka ciuszków
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 18:46   #3916
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
ja nie widze nic porażającego..
Porazajace wrazenie optyczne zapomniałam dodać.Te 2 dziewczyny są bardzo podobne i jak maja tak głowy przy sobie to daje to pozór takiego dziwnego zezowatego stworzenia,hmm....na pewno bardzo to subiektywne ale takie własnie odniosłam wrazenie
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 18:48   #3917
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
ja szukam idealnych czarnych cieni - ostatnio kupiłam firmy manhattan taki, mozna na sucho i na mokro stosowac, jak bede robic mocniejszy makijaż to powiem czy działa.
myslałam nad pigmentami Maca z allego , ale mam wrażenie ze przy tak niskiej cienie to beda jakies domowej roboty brokaty hehe

ja mam biały do rozswietlania łuku z vipery, taki perłowy. i z tuszów nadal najlepiej sie u mnie sprawdza Rimmel volume (ten czerwony) z nowa szczoteczką curl.

jak sie ogarne to zrobie jakies foto bo mam kilka ciuszków
Na tych z vipery pisze eye ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 18:53   #3918
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: ***american Girl***

oj sorka skłamałam , biały cień rozświetlający co wrzucam pod łuk jest z eveline 3D Hot Bright Effect
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:02   #3919
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ***american Girl***

a jaka macie pomadke lub blyszczyk ??
Dajacy efekt takich blado rozowych ust ??
Bo ja ostatnio znow nie trafilam
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 19:09   #3920
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: ***american Girl***

dziewczynki bo mam problem hmm..bo nie wiem mam dość ciemną karnację co równa sie ciemne włoski ;( mam je także na rękach ale np.założę fajny topik na ramiączkach cz sukienkę to jak ja będę wyglądać ;/ nie przejmowałam sie tym wcześniej ale teraz jak cche się ładniei dziewczęco wyglądać.? AG raczej tak nie robią;/ co myślicie.?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:12   #3921
PaTrYcJa1989
Wtajemniczenie
 
Avatar PaTrYcJa1989
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraina Mlekiem i Miodem płynąca ;)
Wiadomości: 2 434
Dot.: ***american Girl***

http://grono.net/gallery/user/1621591/
__________________
[CENTER]
..... ŻOŁNIERZE HARDCORU WALCZĄ DO OPORU ..... .


PaTrYcJa1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:16   #3922
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
dziewczynki bo mam problem hmm..bo nie wiem mam dość ciemną karnację co równa sie ciemne włoski ;( mam je także na rękach ale np.założę fajny topik na ramiączkach cz sukienkę to jak ja będę wyglądać ;/ nie przejmowałam sie tym wcześniej ale teraz jak cche się ładniei dziewczęco wyglądać.? AG raczej tak nie robią;/ co myślicie.?
Spróbuj wybielacz do włosów Sally Hansen

AG zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Nie mówię, że każda dziewczyna, ale jest dużo bardzo ładnych i ciekawych, którymi się można inspirować Zaglądam tu już od jakiegoś czasu
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:18   #3923
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez wata pomidorowa Pokaż wiadomość
Spróbuj wybielacz do włosów Sally Hansen

AG zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Nie mówię, że każda dziewczyna, ale jest dużo bardzo ładnych i ciekawych, którymi się można inspirować Zaglądam tu już od jakiegoś czasu
jest może na KWC .??
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:23   #3924
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
jest może na KWC .??
Tak to on. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ir-bleach.html
Nt. tego konkretnie produktu się nie wypowiem, ale stosuję wersję do twarzy i jest super, muszę przyznać.
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:29   #3925
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez wata pomidorowa Pokaż wiadomość
Tak to on. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ir-bleach.html
Nt. tego konkretnie produktu się nie wypowiem, ale stosuję wersję do twarzy i jest super, muszę przyznać.
hmm..sama nie wiem bo kasy brak ;( szybciej by było kremem do depilacji chyba ech..
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:38   #3926
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
hmm..sama nie wiem bo kasy brak ;( szybciej by było kremem do depilacji chyba ech..
W sumie też racja. A nie wiecie ile czasu odrastają potem włoski? I czy nie są ciemniejsze i mocniejsze?


http://www.photoblog.pl/czachaxd/10456970 - znalezione
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:40   #3927
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jeśli ktoś chciałby efekt cery bez skazy [wyczytałam wcześniej o niby lepszych kosmetykach Amerykanek ', to może używać Vichy Dermablend. Ja mam i kryje wszystko - jest to podkład korygujący, jednak ja nie miałam nigdy problemów z trądzikiem, jedynie zaczerwienienia i naczynka :/

myślę, że w Polsce można dostać te same kosmetyki, co i w Ameryce, tyle że w USA są one tańsze i bardziej dostępne dla nastolatek. Ile bym dała za chociażby kosmetyki MAC'a albo pryzmy Givenchy, ale na teraz mnie nie stać - są pilniejsze potrzeby ;p

a ubrania? Oczywiście, są ciuchy tylko ze sklepami w USA, chętnie bym się przeszła po sklepie Abercrombie
jednak gdy moja kuzynka wyjechała do Ameryki [dokładnie Floryda, Miami], musiała zaopatrzać się w większości w sklepach dziecięcych :O a ma 25 lat i jest szczupła.
przeciętne Amerykanki nie są takie szczupłe, zresztą tam najwięcej ludzi z nadwagą





Dziewczyny,myślę,że miejsce zamieszkania nie ma aż tak dużego znaczenia.Można być atrakcyjną i zadbaną w Polsce,przy skromnym budżecie.Nie trzeba przecież mieć 150 szminek czy 50 tuszów do rzęs.

Fakt,że kosmetyki w Usa są bajecznie tanie,ale nie są na pewno jakieś super-hiper-mega-rewelacyjne.Ot,kosmetyki i tyle.

Mieszkałam przez pewien czas w Stanach.I muszę przyznać,że pięknych kobiet tam jak na lekarstwo.Te dziewczyny,które tu oglądamy, to kojarzą mi się głównie z Kalifornią, oraz innymi ciepłymi stanami.

Jest tam wiele kobiet bardzo dbających o wygląd i zdrowie,najczęściej są to kobiety dobrze zarabiające.Stać je na siłownię,kosmetyczkę,wybi elanie zębów,itd.Są eleganckie i wytworne.Wbrew pozorom to jest drogie moim zdaniem,mało kogo na to stać.W USa jest też bieda,fakt pracy nie brakuje,ale żeby się utrzymać na wysokim poziomie to trzeba mieć świetną pracę.Pamiętam jak byłam w szoku jak moi amerykańscy znajomi,którzy mieli dobre prace mówili np. - nie pójdziemy do tego klubu,bo tam są drinki po 10$(więc ich zdaniem to drożyzna ).

Są też takie kobiety przeciętne-dbają o wygląd ale bez przesady.Dużo jest takich tandetnych plastic-fantastic,jak u nas na fotce.Jest też niestety cała armia kobiet po prostu zaniedbanych i niechlujnych.Mają odrosty,nadwagę/otyłość,zniszczone włosy,popsute zęby.Tylu szczerbatych ludzi to ja nigdzie nie widziałam. Niektóre młode dziewczyny 25-30 lat,a już bez zębów.Nie przejmują się nadwagą,chodzą w dresach z których wylewa się sadełko,eksponują biusty pełne rozstępów,ogólnie- zero kompleksów.


Przyznam,że takich kobiet jak np. Megan Fox,Jessica Alba,Jessica Simpson czy choćby ta osławiona Stacy to ja nie widziałam.
Owszem są ładne kobiety,ale tak normalnie,nie tak spektakularnie jak niektóre na wklejanych tutaj fotkach.

Natomiast co do ciuchów to macie całkowitą rację-tam jest większy wybór,fajniejsze sklepy i niższe ceny(o wiele).
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:13   #3928
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: ***american Girl***

Luksusowe kosmetyki wcale nie są lepsze! Jeśli chodzi o "kolorówke" to moim zdaniem często są gorsze od burżuja, rimmela, inglota, czy manhattanu itp... albo moja twarz nie lubi luksu;-)
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:20   #3929
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
Luksusowe kosmetyki wcale nie są lepsze! Jeśli chodzi o "kolorówke" to moim zdaniem często są gorsze od burżuja, rimmela, inglota, czy manhattanu itp... albo moja twarz nie lubi luksu;-)

Też tak myślę-przecież to tylko chemia zapakowana w pudełeczko.
Jedne kosmetyki działają z mocniejszym , drugie ze słabszym skutkiem.Każda firma, nawet najbardziej ekskluzywna może wypuścić bubel,a niepozorna jakiś hit.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:25   #3930
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
dziekuje slicznie:8 tak fakt mam jedno zdjecie na nk co tu pasuje
wklej do watku pokaz nam

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
a wlasnie moze poruszymy temat kosmetykow
Jakie sa potrzeben do wykonania makijazu AG itp. co ??
jedna rzecz moge wszystkim polecic, czarny khol z gosha, maluje po wszystkim, po kazdym cieniu, po odtluszczonej powiecej, jest miekki i trwaly i soooo black!! super, moj liner z plynie z manhattanu nie daje takiej czerni, 19zl zaplacilam.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.