Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 12:10   #3721
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Pod wpływem tego wątku ostatnio kupiłam szminkę Inglot nr 263. tak wygląda ona na moich ustach z fleszem i bez. Dodaję że jestem blada
Ale masz śliczne usta i ten kolor jak najbardziej do nich pasuje

W jakiej cenie ta pomadka?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 12:41   #3722
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Ale masz śliczne usta i ten kolor jak najbardziej do nich pasuje

W jakiej cenie ta pomadka?
Dziękuję bardzo bardzo jestem zadowolona że ją kupiłam, ładnie wygląda tez kiedy nałożę na nią błyszczyk.
Kosztowała dokładnie 20zł.
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 13:41   #3723
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: Cieliste usta

Dziewczyny zazdroszcze Wam! Bardzo podobają mi się cieliste usta ale niestety wyglądam w takim kolorze jak bez ust
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 13:48   #3724
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Cieliste usta

mam tą samą pomadkę i jestem z niej bardzo zadowolona
ja kupiłam ja u siebie za 17zł ale w salonie Inglota rzeczywiście jest za 20zł.
też jestem bledziutka i idealnie do mnie pasuje
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 09:14   #3725
GlamRockLady
Raczkowanie
 
Avatar GlamRockLady
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 248
Dot.: Cieliste usta

Dziewczyny z Katowic i okolic - w Silesii w Inglocie jest promocja na wszystkie cieliste pomadki - kosztują 10 zł !!! niestety niewiem do kiedy, ale bylam wczoraj i byly
GlamRockLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:05   #3726
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Cieliste usta

A ja bym prosiła o wytłumaczenie, co jest ładnego w bladych ustach, których w ogóle nie widać na tle twarzy? Wiele dziewczyn tak pogardliwie wyraża sie o bladej cerze, ale jakoś blade, czy jak tam chcecie - "cieliste" usta, które de facto sprawiają że się wygląda dużo bardziej niezdrowo (no bo co to za choroba musi być, że już nawet usta blade?!) - to już jak najbardziej...
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:09   #3727
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
A ja bym prosiła o wytłumaczenie, co jest ładnego w bladych ustach, których w ogóle nie widać na tle twarzy? Wiele dziewczyn tak pogardliwie wyraża sie o bladej cerze, ale jakoś blade, czy jak tam chcecie - "cieliste" usta, które de facto sprawiają że się wygląda dużo bardziej niezdrowo (no bo co to za choroba musi być, że już nawet usta blade?!) - to już jak najbardziej...
Mi sie bardzo podobaja cieliste usta i mocno ciemne oczy. Ot,moje zboczenie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 21:33   #3728
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
A ja bym prosiła o wytłumaczenie, co jest ładnego w bladych ustach, których w ogóle nie widać na tle twarzy? Wiele dziewczyn tak pogardliwie wyraża sie o bladej cerze, ale jakoś blade, czy jak tam chcecie - "cieliste" usta, które de facto sprawiają że się wygląda dużo bardziej niezdrowo (no bo co to za choroba musi być, że już nawet usta blade?!) - to już jak najbardziej...
o gustach się nie dyskutuje, nawet blade usta będą się lekko odznaczały, niektórzy mają dość swoich czerwonych ust i chcą je rozjaśnić, jeśli zaznaczysz mocno oczy to przecież nie umalujesz ust na czerwono bo będzie to brzydko wyglądało, niektórzy urodzili się już z bladymi ustami
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 22:02   #3729
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Mnie nie pasują, ale przyjemnie popatrzeć na kobiety którym pasują bo potrafią pieknie wyglądać Jak z postu Ishi....
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 22:16   #3730
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
A ja bym prosiła o wytłumaczenie, co jest ładnego w bladych ustach, których w ogóle nie widać na tle twarzy? Wiele dziewczyn tak pogardliwie wyraża sie o bladej cerze, ale jakoś blade, czy jak tam chcecie - "cieliste" usta, które de facto sprawiają że się wygląda dużo bardziej niezdrowo (no bo co to za choroba musi być, że już nawet usta blade?!) - to już jak najbardziej...
jednym ladniej w jasnych, cielistych ustach innym w zdecydowanych kolorach i tyle
a cieliste usta wcale nie wygladaja zle, wystarczy dobrze dobrac kolor i nie przesadzic i tyle, jezeli ktos przesadzi to juz jego sprawa, ale po paru zdjeciach nie nalezy oceniach calosci
Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
o gustach się nie dyskutuje, nawet blade usta będą się lekko odznaczały, niektórzy mają dość swoich czerwonych ust i chcą je rozjaśnić, jeśli zaznaczysz mocno oczy to przecież nie umalujesz ust na czerwono bo będzie to brzydko wyglądało, niektórzy urodzili się już z bladymi ustami
wlasnie
ja mam jasne z natury i o wiele lepiej sie czuje i wygladam w jasnych pomadkach. Jak widze czasami takie skwarki z solarium z ustami jakby mialy korektor to faktycznie nie za ladnie to wyglada, ale to nie znaczy, ze wszystkie osoby, ktore lubia jasne usta tak przesadzaja i wyglada to brzydko
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 23:02   #3731
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie
ja mam jasne z natury i o wiele lepiej sie czuje i wygladam w jasnych pomadkach. Jak widze czasami takie skwarki z solarium z ustami jakby mialy korektor to faktycznie nie za ladnie to wyglada, ale to nie znaczy, ze wszystkie osoby, ktore lubia jasne usta tak przesadzaja i wyglada to brzydko
Ja jednak nawet przy oczach na czarno mam usta koloru żywej kobiety Zwykle takie właśnie skwarki z korektorem na ustach widziałam, była taka moda - i jeszcze do tego ciema konturówka, pamiętacie? Wiesz, na polskich ulicach trudno o taki makijaż naprawdę z gustem i klasą.
A jeszcze do tej bladej szminki idzie wielka ilośc różu i/lub brązera, co wygląda już naprawdę nienaturalnie, bo w przyrodzie z rumieńcami występują usta barwne, a bez - bezbarwne. EWENTUALNIE mocne usta przy mlecznej cerze ale nie odwrotnie...
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 23:08   #3732
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jednym ladniej w jasnych, cielistych ustach innym w zdecydowanych kolorach i tyle
a cieliste usta wcale nie wygladaja zle, wystarczy dobrze dobrac kolor i nie przesadzic i tyle, jezeli ktos przesadzi to juz jego sprawa, ale po paru zdjeciach nie nalezy oceniach calosci

wlasnie
ja mam jasne z natury i o wiele lepiej sie czuje i wygladam w jasnych pomadkach. Jak widze czasami takie skwarki z solarium z ustami jakby mialy korektor to faktycznie nie za ladnie to wyglada, ale to nie znaczy, ze wszystkie osoby, ktore lubia jasne usta tak przesadzaja i wyglada to brzydko

dimiti nowv Av




U tej modelki podobają mi się blade usta

Edytowane przez kkknnn
Czas edycji: 2009-11-10 o 23:12 Powód: dodaje zdjecie
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 10:47   #3733
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
A ja bym prosiła o wytłumaczenie, co jest ładnego w bladych ustach, których w ogóle nie widać na tle twarzy? Wiele dziewczyn tak pogardliwie wyraża sie o bladej cerze, ale jakoś blade, czy jak tam chcecie - "cieliste" usta, które de facto sprawiają że się wygląda dużo bardziej niezdrowo (no bo co to za choroba musi być, że już nawet usta blade?!) - to już jak najbardziej...
A ktos moglby zapytac Ciebie, co jest ladnego w mocnych ustach. Ot, to sa gusta i o nich sie nie dyskutuje. Ja uwielbiam cieliste usta i w takich wlasnie wygladam najlepiej
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 10:59   #3734
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość

dimiti nowv Av


U tej modelki podobają mi się blade usta
dziekuje
Twoj tez jest sliczny
caly mi sie podoba, ale masz tak ladnie podkreslone kosci policzkowe i usta jak laleczka
masz wiecej swoich zdjec?
na tym zdjeciu wygladaja ladnie bo sa blade ale nie zlewaja sie tak ze skora no wiec jednak mozna znalezc blade usta, ktore wygladaja ladnie

Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
Ja jednak nawet przy oczach na czarno mam usta koloru żywej kobiety Zwykle takie właśnie skwarki z korektorem na ustach widziałam, była taka moda - i jeszcze do tego ciema konturówka, pamiętacie? Wiesz, na polskich ulicach trudno o taki makijaż naprawdę z gustem i klasą.
A jeszcze do tej bladej szminki idzie wielka ilośc różu i/lub brązera, co wygląda już naprawdę nienaturalnie, bo w przyrodzie z rumieńcami występują usta barwne, a bez - bezbarwne. EWENTUALNIE mocne usta przy mlecznej cerze ale nie odwrotnie...
no wiem bo u mnie tez widzialam takie cuda, to jeszcze najczesciej z gimnazjum, takie wytlenione, opalone, z mocnym makijazem i korektorem na ustach ale to u wiekszosci inaczej dziala. I niektorym bardzo pasuje zreszta co kto lubi a co do ust barwnych, ja mam dosc porzadne rumience (jak wyjde na pole a jest zimno) ale usta mam sine jakbym wyszla z lodowatej wody i u mnie takie usta bardzo dobrze wygladaja wlasnie w barwnych wygladam nienaturalnie ale ja uzywam na ogol wlasnie bezowych blyszczykow lub rozbielonych rozy. I bardzo rozjasniac nie musze wiec to tez inaczej wyglada. Kazdy ma inny typ urody i kazdemu lepiej w czym innym i tyle zawsze tak bylo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-11-11 o 11:01
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:09   #3735
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziekuje
Twoj tez jest sliczny
caly mi sie podoba, ale masz tak ladnie podkreslone kosci policzkowe i usta jak laleczka
masz wiecej swoich zdjec?
na tym zdjeciu wygladaja ladnie bo sa blade ale nie zlewaja sie tak ze skora no wiec jednak mozna znalezc blade usta, ktore wygladaja ladnie



no wiem bo u mnie tez widzialam takie cuda, to jeszcze najczesciej z gimnazjum, takie wytlenione, opalone, z mocnym makijazem i korektorem na ustach ale to u wiekszosci inaczej dziala. I niektorym bardzo pasuje zreszta co kto lubi a co do ust barwnych, ja mam dosc porzadne rumience (jak wyjde na pole a jest zimno) ale usta mam sine jakbym wyszla z lodowatej wody i u mnie takie usta bardzo dobrze wygladaja wlasnie w barwnych wygladam nienaturalnie ale ja uzywam na ogol wlasnie bezowych blyszczykow lub rozbielonych rozy. I bardzo rozjasniac nie musze wiec to tez inaczej wyglada. Kazdy ma inny typ urody i kazdemu lepiej w czym innym i tyle zawsze tak bylo

Dimiti dziękuję- to zdjęcie to był makijaż na MM zapowiadajacy róż Russian Doll Guerlain i tak lalkowo miało być. Zresztą róż okazał się delikatny.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:23   #3736
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
U tej modelki podobają mi się blade usta
To ta modelka wygląda ślicznie Ale ona nie ma bladych w sensie beżowych tylko jasnoróżowe
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:45   #3737
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Dimiti dziękuję- to zdjęcie to był makijaż na MM zapowiadajacy róż Russian Doll Guerlain i tak lalkowo miało być. Zresztą róż okazał się delikatny.
aaaa
bardzo fajnie to wyglada
a na ustach co to masz takiego ladnego?
na MM juz dawno nie wchodzilam wiec widac zacofana jestem troche

Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
To ta modelka wygląda ślicznie Ale ona nie ma bladych w sensie beżowych tylko jasnoróżowe
u mnie na monitorze ten kolorek to taki wlasnie bez jasny wychodzi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:27   #3738
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cieliste usta to niekoniecznie kolor korektora. Za takie mogą uchodzić jasnoróżowe, łososiowe czy beżowe. Do każdego koloru cery można dobrać odpowiednią cielistą/bladą szminkę/błyszczyk i wydaje mi się że każdemu pasuje.
Ja uwielbiam jasne kolory ust i noszę takie od lat, mam ciemną cerę a nie wyglądam jak skwarek z korektorem na ustach.
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana


Edytowane przez CzarneSlonko
Czas edycji: 2009-11-11 o 15:00
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:16   #3739
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Do każdego koloru cery można dobrać odpowiednią cielistą/bladą szminkę/błyszczyk i wydaje mi się że każdemu pasuje
Mi niestety nie pasuje okropnie wyglądam w beżowych, różowych itp kolorach.
Więc nie każdemu...
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 15:19   #3740
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Cieliste usta to niekoniecznie kolor korektora. Za takie mogą uchodzić jasnoróżowe, łososiowe czy beżowe. Do każdego koloru cery można dobrać odpowiednią cielistą/bladą szminkę/błyszczyk i wydaje mi się że każdemu pasuje.
Ja uwielbiam jasne kolory ust i noszę takie od lat, mam ciemną cerę a nie wyglądam jak skwarek z korektorem na ustach.
ale ja nie pisalam, ze to kolor korektora, tylko pisalam, ze tej wizazance, ktora uwaza takie usta za brzydkie, ze moze widziala je tylko u osob, ktore przedobrzyly z pomadka i zle ja dobraly a trzeba przyznac, ze jak sie widzi dziewczyne, ktora wyglada jak Jola Rutowicz i ma sine usta bo za duzo pomadki w zlym kolorze to to nie za ladnie wyglada. Takze mi o cos innego chodzilo
tez mam ciemna karnacje i tez mam jasne usta-wiec tym bardziej nie pisalam, ze wszystkie wygladaja jak swarki z korektorem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 18:47   #3741
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
aaaa
bardzo fajnie to wyglada
a na ustach co to masz takiego ladnego?
na MM juz dawno nie wchodzilam wiec widac zacofana jestem troche



u mnie na monitorze ten kolorek to taki wlasnie bez jasny wychodzi

Usta to paletka Levres Signes Chanel- beż też tam jest, ale mało go używam.


---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Cieliste usta to niekoniecznie kolor korektora. Za takie mogą uchodzić jasnoróżowe, łososiowe czy beżowe. Do każdego koloru cery można dobrać odpowiednią cielistą/bladą szminkę/błyszczyk i wydaje mi się że każdemu pasuje.
Ja uwielbiam jasne kolory ust i noszę takie od lat, mam ciemną cerę a nie wyglądam jak skwarek z korektorem na ustach.
Kim ma (chyba) szminkę MAC odcień Angel i błyszczyk Nars Turkish Delight. Tak wyczytałam kiedyś.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 19:00   #3742
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale ja nie pisalam, ze to kolor korektora
Nie cytowałam Ciebie tylko Hjordis też znam laski opalone na czekoladę z bladoróżowymi ustami i nie wygląda to ładnie, no ale każdy maluje się jak lubi
amorkaa - wydaje mi się że po prostu nie znalazłaś jeszcze 'swojego' bladego koloru dla każdego typu urody można go znaleźć - albo po prostu Ty uważasz że nie jest Ci w jasnym kolorze ładnie.
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 20:44   #3743
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Nie cytowałam Ciebie tylko Hjordis też znam laski opalone na czekoladę z bladoróżowymi ustami i nie wygląda to ładnie, no ale każdy maluje się jak lubi
amorkaa - wydaje mi się że po prostu nie znalazłaś jeszcze 'swojego' bladego koloru dla każdego typu urody można go znaleźć - albo po prostu Ty uważasz że nie jest Ci w jasnym kolorze ładnie.
No niestety to nie prawda, że wszystkim pasuje beżowa szminka, w ogóle nie ma czegoś, co by WSZYSTKIM pasowało Ja np jestem bardzo jasna i nie mam z natury rumieńców. W jakichkolwiek jasnych szminkach wyglądam jak chora, nie mówiąc już o szmince w kolorze skóry
Widzisz ja wmawiam wszystkim, że na każdej to brzydko wygląda, a Ty wmawiasz, że na każdym dobrze wygląda...
Ostatecznie mogę skonkludować to tak, że taki makijaż może być z klasą a może być tandetny - ale i tak mi się po prostu nie podoba
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:03   #3744
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
No niestety to nie prawda, że wszystkim pasuje beżowa szminka, w ogóle nie ma czegoś, co by WSZYSTKIM pasowało
nie mówiłam że każdemu pasuje beżowa szminka, tylko jasna - a taka może też być też różowa czy łososiowa.
Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
Widzisz ja wmawiam wszystkim, że na każdej to brzydko wygląda, a Ty wmawiasz, że na każdym dobrze wygląda...
Nikomu niczego nie wmawiam, tylko wyrażam swoje zdanie, z którym nie każdy może się zgodzić, jego wola. O gustach się nie dyskutuje.
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:14   #3745
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Coś takiego pośredniego beż/róż znalazłam w swoich błyszczykach- Criuse Control MAC. Zrobię zdjęcia ust to osądzicie czy to bezo-róż czy różo-beż.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:44   #3746
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Coś takiego pośredniego beż/róż znalazłam w swoich błyszczykach- Criuse Control MAC. Zrobię zdjęcia ust to osądzicie czy to bezo-róż czy różo-beż.
Myślałam że beżo-róż to to samo co różo-beż? ale domyślam się że chodzi o przewagę beżu/różu tak?
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:46   #3747
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
nie mówiłam że każdemu pasuje beżowa szminka, tylko jasna - a taka może też być też różowa czy łososiowa.

Nikomu niczego nie wmawiam, tylko wyrażam swoje zdanie, z którym nie każdy może się zgodzić, jego wola. O gustach się nie dyskutuje.
Właśnie chodzi mi o to, że nie każdemu JASNA szminka pasuje, skoro już musisz być taka akuratna. No hmm jeśli tłumaczysz komuś że jeszcze nie znalazł swojego jasnego koloru, a taki napewno istnieje - to jak dla mnie nie jest to wyrażanie zdania tylko coś dużo więcej
A o gustach się, owszem, dyskutuje - czemu innemu służy to forum?
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:51   #3748
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość

Usta to paletka Levres Signes Chanel- beż też tam jest, ale mało go używam.


---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------



Kim ma (chyba) szminkę MAC odcień Angel i błyszczyk Nars Turkish Delight. Tak wyczytałam kiedyś.
to musze poszukac tej paletki
kim tego uzywa Angela bede miec niedlugo, ale niestety z blyszczykiem gorzej na ebayu bija sie o niego jak wsciekli! i cena z wysylka to ok 100zl, a narazie wole cos innego kupic chociaz sie predzej czy pozniej skusze

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Nie cytowałam Ciebie tylko Hjordis też znam laski opalone na czekoladę z bladoróżowymi ustami i nie wygląda to ładnie, no ale każdy maluje się jak lubi
amorkaa - wydaje mi się że po prostu nie znalazłaś jeszcze 'swojego' bladego koloru dla każdego typu urody można go znaleźć - albo po prostu Ty uważasz że nie jest Ci w jasnym kolorze ładnie.
aaaaa no to juz jestem spokojna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 09:38   #3749
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to musze poszukac tej paletki
kim tego uzywa Angela bede miec niedlugo, ale niestety z blyszczykiem gorzej na ebayu bija sie o niego jak wsciekli! i cena z wysylka to ok 100zl, a narazie wole cos innego kupic chociaz sie predzej czy pozniej skusze

aaaaa no to juz jestem spokojna

Ja zdecydowałam się na zakup tego "zestawu Kim", bo chociaż ona sama jakos nie do końca do mnie trafia to uważam, że usta maluje przepięknie
( no rzęsy bym jeszcze skradła). Angel Twój jest może z Ebay?
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:01   #3750
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Cieliste usta

Dziewczyny, tak sie wczytalam w dysputy tutaj,i mi sie wydaje, ze nazwa watku jest troche myląca. Bo jak mysle cieliste, to przy okazji bezowe. A po makijazach ktore tutaj dziewczyny pokazywały to nie zawsze oznacza to samo. moga byc bladorozwe, łososiowe itp. Tak mi sie wydaje...

A czy kazdemu pasuje lub nie...
Mi sie wydaje ze kazdemu wszystko pasuje mniej/lub bardziej,tylko w dobrze dobranym odcieniu, i np. tylko jako element.
Ja np. nie lubie złota i źle się czuje w złocie (wygladam na zmeczona), jednak w mejkapie jak sie pacne lekko w kącickach złotymi drobinkami to efekt jest super
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.