Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-28, 14:11   #3901
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Tylko z brzegu bierz żeby Ci się skorupka nie zrobiła.
No własnie nie wiem czy najpierw nie zeskrobe nieco cienia patyczkiem na coś, bo nie chce potem kamienia mieć zamiast cienia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 14:28   #3902
natalia_ff
Raczkowanie
 
Avatar natalia_ff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Witam fanki MACa, mam do wymiany podkład studio fix w kolorze NW15.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497844&page=9
natalia_ff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 14:42   #3903
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A ja chciałam powiedzieć, że obsługa w MACu w Krakowie bardzo się polepszyła! Może czytają to forum..
Byłam tam w zeszłym tygodniu i był mój najmniej ulubiony duet- ruda Pani i Pan. Już miałam nie wchodzić (aż tak byłam przez nich zniechęcona), ale zauważyłam, że w środku było kilka osób a obsługa zajmowała się nimi, a nie stała z boku jak zazwyczaj. Po chwili podeszła do mnie Pani i obsłużyła mnie na prawdę BARDZO miło, z uśmiechem i bardzo profesjonalnie Dostałam próbki, na których mi zależało, a także zaproszenie na make-up z okazji wejścia nowej kolekcji Po takich zakupach czuję się jeszcze bardziej zachęcona do kolejnych (nie wiem czy to dobrze, czy źle.. :P)
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 15:05   #3904
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

To może faktycznie zaczęli czytać i dobrze
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 15:08   #3905
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie nie wiem czy najpierw nie zeskrobe nieco cienia patyczkiem na coś, bo nie chce potem kamienia mieć zamiast cienia
a nie można najpierw nabrać cienia na pędzel a później spryskać czym tam zamierzasz pryskać... Ja tak robię i nie robią się ślady na cieniach
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:24   #3906
natalia_ff
Raczkowanie
 
Avatar natalia_ff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Witam fanki MACa, mam do oddania fluid studio fix w kolorze NW15.

Używany dosłownie 3 razy, jest dla mnie zdecydowanie za ciemny. To chyba pierwszy przypadek, żeby w MACu doradzili mi zły odcień - brak asertywności nie popłaca

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511761
natalia_ff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:39   #3907
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Wonder Woman w Polsce naprawdę od 7 marca? Wszędzie? W Krakowie też? (to pewnie tak z okazji Dnia Kobiet? czy po prostu poślizg organizacyjny?)
A to dobrze, bo akurat po wypłacie
Tylko, że 7 to w Wawie będę, a tam to ponoć jakieś szaleństwo przy nowych kolekcjach odchodzi
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 16:47   #3908
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

W Krakowie WW wchodzi 7 marca
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:49   #3909
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Wonder Woman w Polsce naprawdę od 7 marca? Wszędzie? W Krakowie też? (to pewnie tak z okazji Dnia Kobiet? czy po prostu poślizg organizacyjny?)
A to dobrze, bo akurat po wypłacie
Tylko, że 7 to w Wawie będę, a tam to ponoć jakieś szaleństwo przy nowych kolekcjach odchodzi

Tak, w Krakowie też od 7 marca. Właśnie dzwoniłam i pytałam, bo byłam przekonana, że wchodzi jutro, pojechałabym jutro na darmo gdybym nie zajrzała na wątek

edit: ktoś mnie ubiegł juz
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:29   #3910
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny, możecie mi powiedzieć czy mogę gdzieś dostać (kupić/zamówić/wymienić/cokolwiek) próbki podkładów Longwear? Strasznie chciałam zakupić go dla siebie, ale w Poznaniu sklep Maca nie istnieje, więc muszę dobrać odcień sama, a nie chciałabym zakupić całej buteleczki totalnie w ciemno
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:37   #3911
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Co do zdjęć też jestem za polityką - tu wrzucać jakieś zakupy jak się ma ochotę czymś pochwalić itd., żeby też można było oko cieszyć, a dodatkowo na swatchowy wszystkie zdjęcia z dokładnymi opisami, makijażami itd. .

Dobra wiadomość dla dziewczyn z Krakowa - w poniedziałki po południu różwnież jest fajna para w MACu . Dzisiaj to była chyba ta sama kobieta co we wtorki, ciemne krótkie włosy i baaaardzo fajny Pan w okularach (nie ten sam, który jest w duecie z rudą), mili, uprzejmi, doradzą, pomogą, nie robią łaski, także polecam .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 19:08   #3912
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Właśnie też miałam pisać, że byłam i była ruda pani meeega miła

a ten drugi pan mnie ciekawi, bo ja widziałam do tej pory tylko jednego
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:20   #3913
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Właśnie też miałam pisać, że byłam i była ruda pani meeega miła

a ten drugi pan mnie ciekawi, bo ja widziałam do tej pory tylko jednego
Może inna? A może rzeczywiście się więła do roboty? Albo wcześniej miała jakiś zły okres w życiu . Albo nas czyta faktycznie :P. Jak tak to pozdrawiam .I super kolor włosów, naprawdę .
Ja nie wiem, pracownicy chyba nie zdają sobie sprawy jak wielki wpływ ma ich podejście na to czy wrócę i coś kupię i czy często będę przychodzić. Tzn. mówić "ja" mam na myśli ogólnie "klient". A im częściej się w takie zaczarowane miejsce przychodzi, tym więcej się kupuje, bo ten nałóg wciąga :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:28   #3914
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Może inna? A może rzeczywiście się więła do roboty? Albo wcześniej miała jakiś zły okres w życiu . Albo nas czyta faktycznie :P. Jak tak to pozdrawiam .I super kolor włosów, naprawdę .
Ja nie wiem, pracownicy chyba nie zdają sobie sprawy jak wielki wpływ ma ich podejście na to czy wrócę i coś kupię i czy często będę przychodzić. Tzn. mówić "ja" mam na myśli ogólnie "klient". A im częściej się w takie zaczarowane miejsce przychodzi, tym więcej się kupuje, bo ten nałóg wciąga :P.
Mi się wydaje, że to wtedy miała chyba jakiś zły dzień, albo okres w życiu :p
Tak czy siak w Krk jest fajna obsługa
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:35   #3915
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że to wtedy miała chyba jakiś zły dzień, albo okres w życiu :p
Tak czy siak w Krk jest fajna obsługa
Tylko że przez długi czas na Nią tu dziewczyny narzekały i ja sama narzekałam kilka razy jak na Nią trafiłam. Także nie wiem skąd ta odmiana, ale oby tak dalej . Chociaż ja nie uwierzę, dopóki nie doświadczę na własnej skórze :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:50   #3916
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Tylko że przez długi czas na Nią tu dziewczyny narzekały i ja sama narzekałam kilka razy jak na Nią trafiłam. Także nie wiem skąd ta odmiana, ale oby tak dalej . Chociaż ja nie uwierzę, dopóki nie doświadczę na własnej skórze :P.
Wiem wiem, ja też o niej pisałam I właśnie dlatego myślałam, że miała wtedy zły dzień, bo teraz była fajna, ale skoro inni mieli podobne odczucia to chyba naprawdę nas podczytują


ps: chyba za bardzo zbaczamy na offtop dlatego hmmm powiem, że potrzebuję jakiegoś złoto, brzoskwiniowo ciepłego błyszczyka, może ktoś coś poleci :p Myślałam nad Enchantress....

Edytowane przez TQC
Czas edycji: 2011-02-28 o 19:54
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:14   #3917
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
ale skoro inni mieli podobne odczucia to chyba naprawdę nas podczytują .
I niech czytają i wyciągają wnioski, bo jak zostawiam konkretną kasę w sklepie to chciałabym mieć przynajmniej miły i kompetentny serwis.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:53   #3918
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
I niech czytają i wyciągają wnioski, bo jak zostawiam konkretną kasę w sklepie to chciałabym mieć przynajmniej miły i kompetentny serwis.
Agniecha, chciałam tylko dodać odnośnie transparentnego pre+prime, ze jestem nim tak samo zachwycona, jak Ty albo i wiecej rewelacyjnie trzyma mi sebum w ryzach, NIC mi się wreszcie nie tłusci i nie spływa!! Szok!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:54   #3919
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Agniecha, chciałam tylko dodać odnośnie transparentnego pre+prime, ze jestem nim tak samo zachwycona, jak Ty albo i wiecej rewelacyjnie trzyma mi sebum w ryzach, NIC mi się wreszcie nie tłusci i nie spływa!! Szok!
lepszy od Blota?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 21:18   #3920
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

To jeszcze mała uwaga co do obsługi sklepów - czy w Krk, czy gdzie indziej, czy MAC, czy co innego...
(i nie odczytajcie tego jako przytyk do konkretnych osób, tylko taką luźną uwagę )
... to często jest tak, że to od nas samych - klientów też dużo zależy, to jak zostaniemy potraktowani
niestety mam taką koleżanką, którą bardzo lubię, ale nie cierpię z nią gdziekolwiek wychodzić, bo traktuje wszystkich sprzedawców / barmanów / kelnerów / portierów itp. z tak wielkopańską manierą, że wstyd po prostu; na szczęście obsługa zawsze ma więcej klasy i traktuje ją z chłodną co prawda uprzejmością.
Myślę, że czasami warto spuścić z tonu "bo nam się należy jak jesteśmy klientem", a po drugiej stronie to też przecież człowiek, a nie maszyna i kontakt z nim nie jest jednostronny - innymi słowy my też musimy się wysilić
(tylko niech się na mnie nikt nie obraża - ja nie widziałam waszych interakcji, ale czasami jak obserwuję dziewczyny w sklepach z ich roszczeniową postawą , to zastanawiam się skąd się właściwie biorą takie zachowania )

Więcej serdeczności dla siebie nawzajem na co dzień - jak ktoś się pierwszy do nas nie uśmiechnie, to my to zróbmy


aha - i dzięki za odpowiedzi co do WW

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2011-02-28 o 21:25
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 21:49   #3921
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
To jeszcze mała uwaga co do obsługi sklepów - czy w Krk, czy gdzie indziej, czy MAC, czy co innego...
(i nie odczytajcie tego jako przytyk do konkretnych osób, tylko taką luźną uwagę )
... to często jest tak, że to od nas samych - klientów też dużo zależy, to jak zostaniemy potraktowani
niestety mam taką koleżanką, którą bardzo lubię, ale nie cierpię z nią gdziekolwiek wychodzić, bo traktuje wszystkich sprzedawców / barmanów / kelnerów / portierów itp. z tak wielkopańską manierą, że wstyd po prostu; na szczęście obsługa zawsze ma więcej klasy i traktuje ją z chłodną co prawda uprzejmością.
Myślę, że czasami warto spuścić z tonu "bo nam się należy jak jesteśmy klientem", a po drugiej stronie to też przecież człowiek, a nie maszyna i kontakt z nim nie jest jednostronny - innymi słowy my też musimy się wysilić
(tylko niech się na mnie nikt nie obraża - ja nie widziałam waszych interakcji, ale czasami jak obserwuję dziewczyny w sklepach z ich roszczeniową postawą , to zastanawiam się skąd się właściwie biorą takie zachowania )

Więcej serdeczności dla siebie nawzajem na co dzień - jak ktoś się pierwszy do nas nie uśmiechnie, to my to zróbmy


aha - i dzięki za odpowiedzi co do WW

Ja sie z Tobą zgadzam w zupełności
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 22:13   #3922
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
lepszy od Blota?
Na mojej mieszanej cerze zdecydowanie TAK.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 22:42   #3923
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: KKosmetyki M.A.C. cz. 4

Właśnie przeczytałam w wątku o zaproszeniu na makijaż.
Kupiłam ostatnio w MAC we Wrocławiu paletkę na 4 cienie i 3 cienie wkłady do niej. Pani, która mi sprzedawała, nie powiedziała mi, że mogę się umówić na makijaż, jak kupię 3 produkty. "Zapomniała" czy trzeba kupić jakieś inne rzeczy, żeby je dostać?
Czy można się umówić na taki makijaż, jeżeli mam jeszcze rachunek?
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 22:49   #3924
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: KKosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam w wątku o zaproszeniu na makijaż.
Kupiłam ostatnio w MAC we Wrocławiu paletkę na 4 cienie i 3 cienie wkłady do niej. Pani, która mi sprzedawała, nie powiedziała mi, że mogę się umówić na makijaż, jak kupię 3 produkty. "Zapomniała" czy trzeba kupić jakieś inne rzeczy, żeby je dostać?
Czy można się umówić na taki makijaż, jeżeli mam jeszcze rachunek?
Wystarczą 3 produkty. Mi ostatnio 2 razy z złotych tarasach zapomnieli dać zaproszenie, za drugim razem sama się upomniałam
możesz spróbować iść z paragonem, ale nie wiem co oni na to
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 06:55   #3925
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
To jeszcze mała uwaga co do obsługi sklepów - czy w Krk, czy gdzie indziej, czy MAC, czy co innego...
(i nie odczytajcie tego jako przytyk do konkretnych osób, tylko taką luźną uwagę )
... to często jest tak, że to od nas samych - klientów też dużo zależy, to jak zostaniemy potraktowani
niestety mam taką koleżanką, którą bardzo lubię, ale nie cierpię z nią gdziekolwiek wychodzić, bo traktuje wszystkich sprzedawców / barmanów / kelnerów / portierów itp. z tak wielkopańską manierą, że wstyd po prostu; na szczęście obsługa zawsze ma więcej klasy i traktuje ją z chłodną co prawda uprzejmością.
Myślę, że czasami warto spuścić z tonu "bo nam się należy jak jesteśmy klientem", a po drugiej stronie to też przecież człowiek, a nie maszyna i kontakt z nim nie jest jednostronny - innymi słowy my też musimy się wysilić
(tylko niech się na mnie nikt nie obraża - ja nie widziałam waszych interakcji, ale czasami jak obserwuję dziewczyny w sklepach z ich roszczeniową postawą , to zastanawiam się skąd się właściwie biorą takie zachowania )

Więcej serdeczności dla siebie nawzajem na co dzień - jak ktoś się pierwszy do nas nie uśmiechnie, to my to zróbmy


aha - i dzięki za odpowiedzi co do WW
W pełni się z Tobą zgadzam. Chodzi tylko o fakt ,że jeśli jestem miła i do kogoś grzecznie zwracam się z prośbą o pomoc to jej w równie miłym wydaniu oczekuję.
Masz również racje w pierwszym zdaniu, chodzi o wiele więcej sklepów i instytucji niż opisywana.

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2011-03-01 o 08:53
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 07:47   #3926
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
... to często jest tak, że to od nas samych - klientów też dużo zależy, to jak zostaniemy potraktowani

Więcej serdeczności dla siebie nawzajem na co dzień - jak ktoś się pierwszy do nas nie uśmiechnie, to my to zróbmy
no oczywiście, że to tak samo od nas zależy. Zgadzam sie z Tobą w zuepłeności, tylko o sytuacje, o których wspomniała agniecha4791- my
jesteśmy mili, a traktuje sie nas źle. Przecież my nie idziemy si komuś naprzykrzać tylko coś kupić, ewentualnie zasięgnąć porady. Mnie w weekend spotkała niemiła sytuacja-wpadłam w przerwie zajęć do sephory, żeby kupić parę rzeczy. Cały czas jak cień dosłownie poruszała sie za mną sprzedawczyni (byłąm wtedy sama w sklepie, a ona zamiast stanąć ciut dalej i ewentaulnie dyskretnie czuwać normalnie gapiła mi sie na ręce). Przy okazji miałam do wykorzystania zniżkę na ich produkty, wiec pomyślałam, ze spytam ją co by polecała (oprócz pędzli i pomadek). To akurat stwierdziła, że za chwileczkę przyjdzie i kazała czekać na siebie prawie 15 minut a sama gadała wtedy z ochroniarzem. Nie chodziło mi, że musi mi usługiwać czy pokazywać wszystko, ale chociaż mogła rzucić nazwą a sama bym tam poszła i pooglądała. Na szczęście muszę przyznać, że za to innym razem niezwykle sympatyczna pani po pytaniu o jeden pędzelek od razu przystąpiła do robienia mi pełnego makijażu oka ze szczegółowym pokazem w jaki nietypowy sposób można każdy z ich pędzelków wykorzystać.

ponawiam pytanie o twardość /zbicie tego pędzla używanego przez Was do rozświetlaczy

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-03-01 o 11:46 Powód: dodanie pytania
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 08:59   #3927
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Mnie w weekend spotkała niemiła sytuacja-wpadłam w przerwie zajęć do sephory, żeby kupić parę rzeczy. Cały czas jak cień dosłownie poruszała sie za mną sprzedawczyni (byłąm wtedy sama w sklepie, a ona zamiast stanąć ciut dalej i ewentaulnie dyskretnie czuwać normalnie gapiła mi sie na ręce).
Kochana w kieleckiej perfumerii sieciowej "D" masz na plecach nie tylko namolną sprzedawczynię, która za wszelką cenę stara się pomóc , ale jeszcze dodatkowo ochroniarza, który właśnie cały czas patrzy Ci na ręce.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Mam pytanie do użytkowników Studio Fix Fluid czy Wam też się tak utlenia i koszmarnie ciemnieje???
Mam próbkę koloru NW 20 zbyt jasnego dla mnie, po ok 2 godzinach wyglądam jakbym się co najmniej 30-ką wytapetowała....
Dla mnie jest to bardzo dziwne, bo przy próbkach ciemniejszych odcieni ten efekt nie występował.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 09:02   #3928
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość

Mam pytanie do użytkowników Studio Fix Fluid czy Wam też się tak utlenia i koszmarnie ciemnieje???
Mam próbkę koloru NW 20 zbyt jasnego dla mnie, po ok 2 godzinach wyglądam jakbym się co najmniej 30-ką wytapetowała....
Dla mnie jest to bardzo dziwne, bo przy próbkach ciemniejszych odcieni ten efekt nie występował.
ja jestem bladzioch, mam NC15 studio fixa i nie ciemnieje...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:24   #3929
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

widziałyście to
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,1...nnych,,ga.html

może to i jest jakaś ciekawa awangarda, może przy uwielbieniu dla bardziej szalonego MACa powinnam uznać, że to też fajne, ale... chyba konserwatywna jestem - zdecydowanie wolę, kiedy makijaż upiększa
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:39   #3930
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Kochana w kieleckiej perfumerii sieciowej "D" masz na plecach nie tylko namolną sprzedawczynię, która za wszelką cenę stara się pomóc , ale jeszcze dodatkowo ochroniarza, który właśnie cały czas patrzy Ci na ręce.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Mam pytanie do użytkowników Studio Fix Fluid czy Wam też się tak utlenia i koszmarnie ciemnieje???
Mam próbkę koloru NW 20 zbyt jasnego dla mnie, po ok 2 godzinach wyglądam jakbym się co najmniej 30-ką wytapetowała....
Dla mnie jest to bardzo dziwne, bo przy próbkach ciemniejszych odcieni ten efekt nie występował.
Co do perfumerii w Galerii Echo to potwierdzam. Zadko bywam w Kielcach ale jak juz jestem to najczseciej wlasnie w Galerii i zawsze to samo, nie chodze do D bo nie dosc ze ceny okrutne (wole meza do Debenhamsa wyslac, albo poczekac jak bede w Irlandii) to jeszcze Ci ochroniaze
A co do Studio fix, mam co prawda tylko probke , kolor ten sam co Ty czyli NW20 i mi tez ciemnial a poza tym strasznie mnie zapchal, do tej pory chodze z podskornymi bolacymi bulwami
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .

Edytowane przez lexxie
Czas edycji: 2011-03-01 o 12:46
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.