moralny kac. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 21:11   #31
niepoprawnakociara
Raczkowanie
 
Avatar niepoprawnakociara
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: moralny kac.

nie było koleżanek, musiały się zmyć wcześniej.
i to mnie dobija - tam prawie nikt nie był tak ostro wstawiony.
niestety poza tym obleśnym kolesiem. on chodzi do mojej szkoly, jak ludzie sie dowiedza, niezla bede miala jazde. ;/

więcej niż 3 piwa lub 2 kieliszki wodki nie wypije nigdy.
niepoprawnakociara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 21:18   #32
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: moralny kac.

Kochana jak masz słaba główkę to nie mieszaj alkoholu.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 21:39   #33
niepoprawnakociara
Raczkowanie
 
Avatar niepoprawnakociara
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: moralny kac.

teraz już to wiem
niepoprawnakociara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 21:52   #34
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: moralny kac.

Jeśli ktoś zacznie o tym mówić, obróć wszystko w żart. W takich sytuacjach podstawa to dystans do siebie. Często jest tak, ze jak się ktoś wkurza, za wszelką cenę nie chce o tym rozmawiać, ucisza wszystkim to potem jeszcze więcej się o tym gada.

Głowa do góry.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 22:25   #35
niepoprawnakociara
Raczkowanie
 
Avatar niepoprawnakociara
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: moralny kac.

Dziewczyny ..
głupio mi, ale powiedzcie - co mogę kupić na przeprosiny koledze z klasy, który się zmył wcześniej, a ja go potem zwyzywałam, co uwiecznione na filmiku zostało?

trochę prawdy w tym było. ale jednak ..
przeprosiłam go, ale i tak nie jest ok.
niepoprawnakociara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 22:30   #36
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: moralny kac.

Nie przejmuj się, bo naprawdę nie warto, gorsze rzeczy dzieją się na imprezach.
Podejrzewam, że każdy, kto pije na imprezach miał taką lub podobną sytuację... Ja sama miałam trochę takich przygód, następnego dnia moralniak, a potem już tylko śmiech (sama z siebie + ze znajomymi). Nikt nie będzie tego roztrząsać, zaraz pewnie będzie kolejna impreza, kolejne urwania filmu, zgony... Rozumiem, gdybyś odleciała, do tego wymiotowałabyś przez pół nocy, coś rozwaliła to byłby problem, a tak... wyluzuj trochę

Z ciekawości zapytam, chodziłaś wcześniej na takie imprezy?
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 22:39   #37
niepoprawnakociara
Raczkowanie
 
Avatar niepoprawnakociara
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: moralny kac.

chodziłam, chodziłam. może nie co sobotę - od okazji do okazji
ale zwykle w towarzystwie innym - takim, co też lepsi nie byli (a często gorsi). były śmieszne sytuacje, ale pamiętałam w miarę. i to byli znajomi, a wczoraj tylko znałam 2 osoby. pijana dziewczyna wśród w miarę trzeźwych chłopaków.
a na co dzień mało kto by się tego po mnie spodziewał

wiem, że to wygląda jakbym była nie wiadomo jak spięta, tylko po prostu mi wstyd.
szczególnie, że nagrywali filmiki. żenua.
i teraz będą pewnie pokazywać znajomym itd., może na yt wrzuci.

Edytowane przez niepoprawnakociara
Czas edycji: 2009-01-01 o 22:40
niepoprawnakociara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 22:49   #38
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: moralny kac.

No więc widzisz, nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Moim zdaniem najgorsze w tym wszystkim jest to, że przy obcych ludziach, bo wśród swoich to pół biedy.. ale i to da się przeżyć. A filmikami się nie przejmuj, obróć to w żart i po prostu miej świadomość, że nie jesteś wyjątkiem, tak naprawdę to każdy mógł być w takim stanie jak Ty. A co yt, nie sądzę, żeby ktoś wrzucił, inaczej yt pękałoby w szwach od tego
Idź spać, jutro spojrzysz na to trochę inaczej, emocje opadną..

Dodam, że jestem w Twoim wieku, niejedno widziałam i przeżyłam na różnorakich imprezach (wiem wiem nie mam się czym chwalić, ale staram się podnieść autorkę na duchu ) i mówię z doświadczenia
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.

Edytowane przez kleo14
Czas edycji: 2009-01-01 o 22:51
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 23:55   #39
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: moralny kac.

Radzę` do tego podejść tak jak mowią inni "było-minęło" rozumiem, że jest wstyd, przezywalam tez takie sytuacje. Ale tak to jest inni nie powinni mieć Ci za złe, przeprosiłaś, to była impreza było widome, że ktoś będzie w gorszym stanie niż inni.
U mnie jest taka zasada ze jak pijemy razem, zostajemy razem i w miarę opiekujemy się innymi osobami nawet tymi nowo poznanymi, także nie jest tak źle mówię Ci niczego nie zepsulas tylko trochę poszalałaś zapomnisz szybko inni jeszcze szybciej

Nie martw się, będzie dobrze pogadasz z nimi w szkole na pewno obrocą to w żart, co najwyzej spytaja się jak się czujesz.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 00:02   #40
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: moralny kac.

Domyślam się, że jest Ci strasznie głupio, ale też uważam, że dobrze się stało... Patrząc na to z drugiej strony, będziesz na przyszłość bardziej się pilnować i może uda Ci się nie dopuścić więcej do podobnych sytuacji W ogólnym rozrachunku może Ci to wyjść na plus. Gorzej by było, gdybyś miała to w nosie i powtarzała takie akcje co weekend
Człowiek się uczy na błędach, potraktuj to jako nauczkę na przyszłość i coś, na czym się nauczyłaś paru rzeczy.
Wstyd przejdzie za jakiś czas
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 00:36   #41
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: moralny kac.

Co się stało, to się nie odstanie. Teraz możesz jedynie spróbować pokazać mamie i znajomym, że umiesz zachować się z klasą. Możesz się do tego wszystkiego zdystansować, zacząć się z siebie śmiać albo po prostu poprosić, żeby na ten temat nie rozmawiać. Nie Ty pierwsza i nie Ty ostatnia - na pocieszenie poczytaj ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118393 Zapewne Ty też za jakiś czas będziesz się z siebie śmiać
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 08:58   #42
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: moralny kac.

Szczerze powiedziawszy nie. Nie urywa mi sie film po alkoholu. Albo sie bawie i jestem dusza towarzystwa, bo wtedy jestem taaaka miła, taaaka wesoła, przyjazna, otwarta do swiata, no jak nie ja)), albo ide do domu spac jak mam dosc.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 09:11   #43
niepoprawnakociara
Raczkowanie
 
Avatar niepoprawnakociara
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: moralny kac.

dzięki dziewczyny za odpowiedzi

teraz najbardziej mnie wkurzają te komentarze na nk między tymi ludźmi: "wyślę Ci filmiki itp. itd."
z dwoma chodzę do szkoły, jeden z nich chodzi do klasy z dziewczynami, których serdecznie nie znoszę:/
śmiałabym się z siebie, gdyby nie ewentualne konsekwencje teraz - będą gadać, filmiki sobie przekazywać, bo są naprawdę śmieszne (sama się nawet z nich śmiałam), ale żenujące też.

szkoda, że to z obcymi ludźmi.
niepoprawnakociara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:23   #44
electric blue
Zadomowienie
 
Avatar electric blue
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 054
Dot.: moralny kac.

Ja też zostałam uwieczniona na kamerce Zobaczysz pośmieją się pośmieją i w końcu ktoś inny się spije i zrobi lepsze akcje i Twoje wyczyny pójdą w niepamięć A z kumplem którego wyzywałaś pogadaj, czy jest o to zły. Ja wtedy też niezbyt grzecznie odzywałam się do mojej przyjaciółki, ale ona tylko się potem z tego śmiała. No i właśnie dużo zależy na jakich ludzi tam trafiłaś, czy jest to paczka, gdzie wszystkie takie akcje zostają między nimi, czy potem cała szkoła będzie o tym trąbić Ja miałam to szczęście, że u tych znajomych to jak u rodziny, wszystko zostaje między nimi.

Pewnie jeszcze nie raz przydarzy Ci się "urwany film" No ale ten pierwszy raz jest najgorszy
__________________
together
we can
do more
electric blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:07   #45
niepoprawnakociara
Raczkowanie
 
Avatar niepoprawnakociara
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: moralny kac.

macie rację - moralniak był straszny tylko wczoraj.
dziś już mi lepiej.
przeboleję jakoś komentarze

jak tak trzeźwo patrzę, to lepiej, że trafiłam na takich spokojnych chłopaków
jakby na połowinkach tak mi się zdarzyło, zapewne doszło by do seksualnych konsekwencji ..
niepoprawnakociara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:29   #46
Patkik
Raczkowanie
 
Avatar Patkik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Seven Heaven
Wiadomości: 48
GG do Patkik
Dot.: moralny kac.

E tylko sie cieszyc ze to sie tak skonczylo.
Masz nauczke niemala ; ]
Teraz sie martwisz, za miesiac troche przejdzie i bedziesz o tym nie wspominac, a za rok bedziesz sie smiac choc wiecej tego nie zrobisz ;']
__________________
((;
Patkik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 21:28   #47
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: moralny kac.

Takie sytuacje się zdarzają, szczegolnei w mlodym wieku Lepiej sie upic i gadac glopty niz calkowicie zepsuc sobie reputacje.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 21:35   #48
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: moralny kac.

Cytat:
Napisane przez niepoprawnakociara Pokaż wiadomość
nie, na szczęście nie.
wymiotować to mi się chce jak te zdjęcia oglądam. :/

nie umiem tego potraktować jako kolejne życiowe doświadczenie.
nie rozumiem jak kumpele tak mogą co 2 sobotę i się jeszcze tym chwalą.
I dobrze. Naucz się czegoś dzięki temu doświadczeniu, ciesz się, że nic Ci się nie stało, bo doszło do tej sytuacji w gronie normalnych ludzi (w sensie: że Cię ktoś nie wykorzystał). Coś takiego zdarza się wielu osobom, jak nie większości. Tylko rzadko kto się do tego potrafi przyznać. Mnie się nieraz zdarzyło i jakoś żyję. Nie ma z czego być dumnym, ale też nie warto się samobiczować.

Kumpla przeprosiłaś, to bardzo fajnie, możesz również na żywo, ale potem koniec tematu, bo w końcu go wkurzą te ciągłe przeprosiny. Ostatecznie nic się nie stało aż takiego.

Znam kilka mega świętoszek, które się tak potrafiły spić, że aż kible wyrywały wymiotując.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-01-02 o 21:37
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 23:24   #49
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: moralny kac.

Cóż, co się stało, to się nie odstanie. Nie przejmuj się. Na przyszłość będziesz wiedziała na ile możesz sobie pozwolić.

Mnie się w sumie nigdy film nie urwał, ale zdążyłam już zrobić kilka ciekawych rzeczy. ;p

Głowa do góry.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 19:46   #50
Iga015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 12
Dot.: moralny kac.

hej...chciałabym dołączyć się do tego wątku i zapytać o radę bo nie wiem czy jestem winna....
więc zacznę od tego że po każdej imprezie dopada mnie taki kac moralny;/ zawsze zle się czuje ze wszystkim, mimo ze nigdy nic nie zrobię..ale tym razem nie wiem czy jest w tym trochę mojej winy...
były moje urodziny impreza świetna....3 koleżanki sie uchlały i zahowywały sie już troszkę nie taktownie..w końcu jedna rozwaliła sobie łokieć o ściane i chłopak jednej z dziewczyn zaczął prosić żeby się uspokoiła, oczywiście ona dalej źle się zachowywała z dwójką dziewczyn...była już 2 w nocy oni zaczęli trzaskać drzwiami i się drzeć..po chwili zauważyłam że jedna z nich wyniosła po kryjomu z mojej szafy alkohol który dostałam w prezencie..wkurzyłam się bo były już mocno pijane po zatym dałam już im jedną butelkę ekskluzywnego szampana który także dostałam na urodziny....zabrałam im wino które wyniosły cichaczem i powiedziałam że mają być ciszej bo moja ciocia i rodzice już śpią( muzyka była głośna, tańczyć i śpiewać mogliśmy ale trzaskanie i wydzieranie się to już przeginka) zaraz jedna się uspokoiła ale moja przyjaciółka poszła z koleżanka gdzieś( mieszkam na odludziu i nie powinny same chodzić po pijanemu) chłopak przyjaciółki wybiegł za nimi...za chwile słyszę wydzieranie się i wtedy powiedziałam innemu koledze ze trzeba ich poszukać, poszliśmy razem...chłopaka przyjaciółki znaleźliśmy ale dziewczyn niee, okazało sie ze siedzą w krzakach..wyciągneliśmy je z tamtąd ale one uciekły i znowu się schowały, byłam już wściekła..znaleźliśmy je i poszliśmy do domu..one znowu uciekły, poszłam ich szukać z kolegą i wróciliśmy one siedziały na tarasie wszyscy byli zmęczeni była już 3;30...poszliśmy spac ale na dole one się dosyć głośno zachowywały z innymi ze swojego pokoju, poprosiłam żeby byli ciszej raz i drugi.. póżniej nie chciało mi się już tam iść więc zadzwoniłam, powiedziałam żeby w końcu się zamknęli(byłam już wściekła bo dostali pokój do spania a mieli spać w namiocie) oni nie posłuchali i powiedzieli ze mam zejść na dół...zeszłam i zobaczyłam zę swiatło na przdpokoju się pali a dzrzwi otwarte są na oścież , pokój zamknęli na klucz..walnęłam w drzwi i powiedziałam ze mają wypie*****ć na dwór jak nie potrafią się zachować...i że mają natychmiast otworzyć drzwi.. otworzyli powiedziałam że albo się uspokoją albo mają wypier****ć, spojrzałam na przyjaciółkę i powiedziałam:"ty też jak nie umiesz się zachować" ona wstała i chciała wyjść nie powstrzymywałam jej ale zrobił to jej chłopak...poszłam na górę, byłam roztręsiona bo nigdy nie przeklinam i tak się nie zachowuje, druga przyjaciółka przytulała mnie i ukołysała do snu...wstałam 0 8 rano spałam nie całe 4 godz..nie budziłam nikogo, zaczęłam sprzątać...moja ciocia ich pobudziła..koleżanki które ze mną spały w pokoju pomogły mi sprzątać i te z drugiego też ale przyjaciółka nie odezwała się słowem...na koniec ze wszystkimi się pożegnałam, przytuliłam i wgl i ona nawet nie podeszła powiedziała tylko cześć...nie wiem czy kłótnia to moja wina czy jej...jak myślicie?
Iga015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 20:17   #51
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: moralny kac.

To nie Twoja wina. Jak ktos nie potrafi zapanowac nad soba po alkoholu to niech nie pije. Ja na Twoim miejscu wyjelabym z garazu waz ogrodowy i oblalabym ich wszystkich lodowata woda. Moze chociaz troche glupoty by im z glow wylecialo. Na przyszlosc juz wiesz kogo nie zapraszac na impreze...
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 20:35   #52
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: moralny kac.

Zgadzam się z Merys, to nie Twoja wina. Na miejscu Twojej przyjaciółki spaliłabym się ze wstydu a ta się jeszcze dąsa.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 20:41   #53
Iga015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 12
Dot.: moralny kac.

piszesz,że wiem kogo nie zapraszać...tylko ja chcę ją zapraszać, szykuje się już zakończenie wakacji - też u mnie...tyle imprez już u mnie było ona zawsze po alko się kłoci ze swoim chłopakiem, trzaskają drzwiami i wgl, ale jeszcze nigdy nie było starych..po za tym bardzo mi na niej zleży i nie chcę być zła a jestem wściekła...to głupie uczucie..wczoraj napisałam esa do kilku osób z tamtego głośnego pokoju, że przepraszam i że powinnam to zalatwić to inaczej..do niej nawet nie miałam zamiaru napisać, i nie wiem czy dlaczego że tak nabroiła czy dlatego że zawsze to ja wyciągam rękę do niej..niestety dzisiaj napisałam ale tylko tyle że jestem zła i że nie żałuje że tak sie wydarłam i że ma sie zastanowić dlaczego jestem zla, nie odpisała...gadałam z drugą przyjaciółką (tą co mnie uspokoiła) i okazało sie że ta pierwsza myśli że nic nie zrobiła... nie wiem czy znowu wyciągnąć rękę czy dać sobie spokuj( tą opcję mi trudno zaakceptować) czy może wyjaśnić o co jestem zła i poczekać aż sama dojdzie do odpowiednich wniosków?
Iga015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 06:14   #54
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: moralny kac.

Skoro chcesz zapraszac, to przygotuj sie na tego typu akcje i nie miej pozniej do nikogo zalu.
Ja nie wyciagalabym reki do tej kolezanki, ona nabroila wiec niech sie teraz postara.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.