Niemcy :) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 19:59   #3391
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
I ja mam do oddania kupon Esprita na 10€ Nie mogli kilka dni wczesniej przyslac... Teraz to juz mi sie nie przyda
dokladnie... do mnie tez przyszedl pare dni po tym jak zlozylam zamowienie
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 20:14   #3392
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Niemcy :)

chyba jednak bede musiala wstrzymac sie do tego pobytu w PL ;P bo jakos nie mam ochoty wydawac kupe kasy na fryzjera i do tego nie majac pewnosci co mi wymysla na tej mojej glowce :P
moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 09:17   #3393
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam do oddania Esprit Gutschein na 10 euro (zakupy na min. 50 Euro) wazny do 28.03
Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
I ja mam do oddania kupon Esprita na 10€ Nie mogli kilka dni wczesniej przyslac... Teraz to juz mi sie nie przyda
I ja mam taki Gutschein do oddania,jesli ktos chetny ...

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Ja sie wkrotce wybieram do zachwalanej przez kolezanke fryzjerki Tutaj zwykle tylko podcinalam, teraz mam zamiar porwac sie na cos w stylu balejazu i mam stracha Balejaz do tej pory robilam zawsze w PL, a ze nie wiem, kiedy nastepna wizyty, to musze pokonac moj strach, bo na razie to ja strasze tym, co mam na glowie
Jolku,bede trzymac kciuki za fajna fryzurke...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 15:42   #3394
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Ja ogolem nie mam problemow. Robie pasemka nie balejaz i nie za duzo tych pasemek. Chce miec moj kolor wlosow a tylko lekko rozjasnione wlosy , wiec i odrosty sa naturalne u mnie, wiec moge sobie pozwolic robic pasemka raz na rak w Pl. Kiedys robilam tutaj, ale ta moja znajoma fryzjerka uzywa produktow od Basler i niestety , one slabo dzialaja. trzymala mi na glowie rozjasniacz godzine i dluzej ( na moja odpowiedzialnosc) i chodz pasemka wyszly jasne to juz po miesiacu zolte byly, jak u kurczaka, a ze ja chlodne popielate lato jestem to nie musze wam pisac jak mnie taka zolc "zdobila". No i chodz mowilam jej zeby mi tak duzo pasemek nie robila to i tak bylo za duzo i bylam jasna blondynka jaka bylam w dziecinstwie, wogole nie bylo widac ze mam pasemka. Ok, bylo widac, ale jak wlosy byly mokre, potem sie to jakos stapialo i na suchych nic a nic bylam jasna blondynka. Niby nadal z odrostem nie bylo zle, bo ten kolor nie dosc ze zolkl to jeszcze szybko sie jakos spieral, ze odrosl nadal wygladal naturalnie. Postanowilam wiec ze pasemka robie w Pl i ewentualnie tez obcinanie jesli potrzeba, a przez reszte roku jak wlosy odrosna to jade do niej i mnie podcina
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 09:23   #3395
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Moni,robisz na foliach?
Ja mysle ze balejaz i pasemka to to samo tylko nazwa balejaz to taki chwyt marketingowy,by podniesc range uslug w salonach
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2009-03-25 o 09:35
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 10:44   #3396
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Niemcy :)

Ktos mi kiedys mowil, ze pasemka to... pasemka w jednym kolorze, a balejaz to pasemka w roznych kolorach.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 10:51   #3397
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

A mi moja fryzjerka robi balejaz jednokolorowy I czesto sie mnie pyta czy robimy taki sam balejaz jak zawsze,czy moze tym razem dwukolorowy...
Ale jakby nie bylo pasemka to paski i balejaz to tez paski a zwal jak zwal...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 11:10   #3398
Tinky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Niemcy :)

Witajcie Zalogowałam się na forum dość dawno, ale jestem tylko obserwatorem Do dziś
Od poniedziałku jestem w Niemczech, w Monachium i zostaję tu rok. Szukam jakichś fajnych połączeń, głównie lotniczych.
Czy możecie polecić (pasuje tu to słowo) jakiegoś przewoźnika? Mi jak na razie najlepszy(=najtańszy) wydaje się nasz LOT.
A może organizujecie się jakoś, żeby wspólnie wracać czy coś? Planuję 9 kwietnia rano jechać do Wawy lub do Gdańska, albo gdzieś po drodze.
Czy ktoś jeszcze?
Tinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 11:14   #3399
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
A mi moja fryzjerka robi balejaz jednokolorowy I czesto sie mnie pyta czy robimy taki sam balejaz jak zawsze,czy moze tym razem dwukolorowy...
Ale jakby nie bylo pasemka to paski i balejaz to tez paski a zwal jak zwal...
Wlasnie, jak zwal, tak zwal, wazne, zeby fryzjerka zrozumiala o co nam chodzi. I nie mowie tu o barierze jezykowej, polskie fryzjerki tez czasem nie do konca rozumieja co sie do nich mowi
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 11:23   #3400
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Wita Tinky

Na szybko znalazlam polaczenie na trasie Monachium -Warszawa w Germanwings
Ale ja nie z tamtych stron,wiec wiecej nie podpowiem...

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Wlasnie, jak zwal, tak zwal, wazne, zeby fryzjerka zrozumiala o co nam chodzi. I nie mowie tu o barierze jezykowej, polskie fryzjerki tez czasem nie do konca rozumieja co sie do nich mowi
Zgadzam sie w calej rozciaglosci a szczegolnie z podkreslonym
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:57   #3401
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Ktos mi kiedys mowil, ze pasemka to... pasemka w jednym kolorze, a balejaz to pasemka w roznych kolorach.

Dokladnie z ta roznica ze mozna miec pasemka i w dwoch kolorach np blond i czerwony ( takie tez juz mialam).
Do balejazu uzywa sie wicej niz jednego koloru i nie moga to by eksptemalnie kolory ze widac pasemka, a kolory dopasowane do naszego typu urody, tak ze wlosy nie wygladaja na razjasniane/ malowane. Chodzi o to zeby efekt byl jak by nasze wlosy zostaly naturalnie rozjasnione przez slonce, ze nie widac ingerencji fryzjera, to jest prawdziwy balejaz, a taki to ja juz dawno nie widzialam na ulicy.

U ciebie Majus tez nigdy efektu rozjasnienia wlosow przez slonce nie widzialam, tylko zwykle pasemka, ktore bardzo odrozniaja sie od naturalnego koloru wlosow, a to juz nie balejaz.

Zapomnialam ci odpisac na pytanie. Tak pasemka mam robione na folie, przy takiej dlugosci wlosow jak moje nie da rady robic na czepek
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 14:30   #3402
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
U ciebie Majus tez nigdy efektu rozjasnienia wlosow przez slonce nie widzialam, tylko zwykle pasemka, ktore bardzo odrozniaja sie od naturalnego koloru wlosow, a to juz nie balejaz.
No wlasnie a zawsze chodze na balejaz ...

Moni,wypadaloby sie spotkac znowu Moze tym razem sprobujemy zrobic spotkanie wizazanek (jesli sie jakies chetne znajda) a jak nie,to moze skoczymy same polazic po miescie?
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2009-03-25 o 14:38
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:35   #3403
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

dobry pomysl, wlasnie dzis myslalam ze przydalo by sie wyskoczyc do miasta, nawet nic nie kupowac, od tak polazic po sklepach i poogladac( chodz mam male zakupy w planie u TBS heheheh)

No to jak jakies wizazanki sa chetnie na spotkanie to prosze sie meldowac i proponowac termin. Zobaczymy jak ktorej pasuje i jakos ustalimy konkretna date spotkania.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:40   #3404
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
No to jak jakies wizazanki sa chetnie na spotkanie to prosze sie meldowac i proponowac termin. Zobaczymy jak ktorej pasuje i jakos ustalimy konkretna date spotkania.
Dziewczyny,ktora chetna na spotkanie w Düsseldorf?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:47   #3405
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy :)


Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
I ja mam taki Gutschein do oddania,jesli ktos chetny ...

Jolku,bede trzymac kciuki za fajna fryzurke...
Dzieki Majek Dam znac dokladnie kiedy
Podobno za jakies 3 tygodnie sie kolezanka wybiera, to sie zabiore z nia

A tak przy okazji... moja karta Esprit ciagle nie dotarla Zaraz klece maila, bo to juz przegiecie. Wprawdzie do szczescia mi nie bardzo potrzebna, ale skoro sie nalezy

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny,ktora chetna na spotkanie w Düsseldorf?
Chetna to ja jestem... Gorzej ze zrealizowaniem tej chetnosci...

Mnie sie zawsze wydawalo, ze pasemka sa tylko na wierzchniej warstwie wlosow, a balejaz na calych wlosach Przynajmniej ja taka roznice zauwazylam, bo kiedys robilam tylko pasemka, a teraz tylko balejaz No, ale dokladnie to nie wiem, jak jest. Z ciekawosci podpytam jakas fryzjerke

U mnie dzis znow chmury i cos z nieba leci Wczoraj snieg padal Gdzie ta piekna wiosna z poprzedniego tygodnia

I jeszcze sie pochwalic musze... Mam za soba najlepsza sesje w calej mojej karierze studenckiej Wszystko super zaliczone Wlasnie zobaczylam ocene z poniedzialkowego egzaminu
To rowniez dzieki tym trzymanym kciukom Zatem - dziekuje
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...

Edytowane przez ~~~JOLA~~~
Czas edycji: 2009-03-26 o 09:33
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 09:41   #3406
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Morze Baltyckie
No szkoda. Bo ja się wybieram nad Północne

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Ktos mi kiedys mowil, ze pasemka to... pasemka w jednym kolorze, a balejaz to pasemka w roznych kolorach.
Też tak myslałam.

co do fryzjera, to ja juz kiedys opisywałam moje fryzury po wyjściu od niemieckich fryzjerek. Wtedy nie było mi do śmiechu

Śnieg pada, śnieg pada... No to już przegiecie jest!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 09:51   #3407
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Niemcy :)

W okoliach Frankfurtu osiem w plusie i lekkie zachmurzenie. Samoloty lataja nisko, bedzie ladna pogoda
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 09:55   #3408
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Czesc dziewczyny

Jolus ciesze sie razem z Toba z powodu super zaliczen-trzeba to oblac
No i mysle,ze w to lato uda nam sie wypic po lampeczce wina nie tylko wirtualnie

Widze,ze my tu wszystkie niezadowolone z wizyt u tutejszych mistrzow nozyczek -a moze za bardzo wybredne jestesmy i powinnysmy dumnie nosic na glowach dziela tutejszych fryzjerow
na pewno sa tez tacy co sie znaja na rzeczy,ale ja jakos nie mam ochoty placic 150 Euro za wizyte (przy mojej tonie wlosow ceny sa koszmarne) A w maju komunia TZ bratanicy,a do Pl sie przed komunia nie wybieramy....
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:16   #3409
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
No szkoda. Bo ja się wybieram nad Północne
Eeee tam... Polnocne zimne jest Nie, zebym na zmiane planow namawiala

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Jolus ciesze sie razem z Toba z powodu super zaliczen-trzeba to oblac
No i mysle,ze w to lato uda nam sie wypic po lampeczce wina nie tylko wirtualnie
No ja tez tak mysle Ale to najwczesniej we wrzesniu... Za to nadrobimy i na jednej lampeczce sie nie skonczy

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Widze,ze my tu wszystkie niezadowolone z wizyt u tutejszych mistrzow nozyczek -a moze za bardzo wybredne jestesmy i powinnysmy dumnie nosic na glowach dziela tutejszych fryzjerow
na pewno sa tez tacy co sie znaja na rzeczy,ale ja jakos nie mam ochoty placic 150 Euro za wizyte (przy mojej tonie wlosow ceny sa koszmarne) A w maju komunia TZ bratanicy,a do Pl sie przed komunia nie wybieramy....
Ja tam bym wolala miec takie wlosy jak Ty Ciagle sie dziwie, ze jeszcze Cie Pantene do reklamy nie zatrudnil
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 10:21   #3410
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
No ja tez tak mysle Ale to najwczesniej we wrzesniu... Za to nadrobimy i na jednej lampeczce sie nie skonczy

Aha,to musze troche pocwiczyc z tymi lampeczkami,bo ja to po tej jednej moge odpasc


Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Ja tam bym wolala miec takie wlosy jak Ty Ciagle sie dziwie, ze jeszcze Cie Pantene do reklamy nie zatrudnil
nie mam nic przeciwko,chociaz ostatnio odkrylysmy z Syla Johna Fride,super sa te odzywki
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:29   #3411
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość

Aha,to musze troche pocwiczyc z tymi lampeczkami,bo ja to po tej jednej moge odpasc
To ja chyba tez juz zaczne Bo z tym u mnie tez kiepsko
Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
nie mam nic przeciwko,chociaz ostatnio odkrylysmy z Syla Johna Fride,super sa te odzywki
Ooo, musisz mi dokladniej o nich opowiedziec Bardzo intensywnie sie nad nimi niedawno zastanawialam... Juz nawet w koszyku kilka mialam Ale nie mam zadnych opinii i zrezygnowalam
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:36   #3412
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Niemcy :)

Ktore z Friedy? Te do okreslonych kolorow wlosow? Kiedy bylam brunetka kupowalam serie Brillant Brunette do tych jasniejszych odcieni brazu. Byla super. Najlepszy byl taki nablyszczacz w malej tubce do brazow w ogole.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:53   #3413
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Ja mam John Frieda Frizz Eaze Erste Hilfe Glättungs Conditioner i z tej samej serii Wunderkur
Kupilam w Rossmannie w Angebocie po 4,44 Euro kazda

Tutaj -KLIK- mozna zamowic Gratis -Probe jakiegos serum
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FE_Glattungs-Conditioner_rdax_144x384.jpg (10,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FE_Wunderkur_Tiegel_rdax_165x198.jpg (7,3 KB, 4 załadowań)
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2009-03-26 o 10:55
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 09:38   #3414
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy :)

Witam ze zwariowanej pogodowo Polnocy Przed chwila sypal grad, bylo ciemno jak przed koncem swiata , a teraz piekne slonce swieci Az strach wyjsc z domu, bo nie wiadomo, co zaraz bedzie

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Ja mam John Frieda Frizz Eaze Erste Hilfe Glättungs Conditioner i z tej samej serii Wunderkur
Kupilam w Rossmannie w Angebocie po 4,44 Euro kazda

Tutaj -KLIK- mozna zamowic Gratis -Probe jakiegos serum
Majek - to Ci sie superpromocja trafila Ja wlasnie przede wszystkim to Wunderkur chcialam i znalazlam w promocji za 9,50€ Dobrze, ze jednak nie kupilam No i na razie mam Wax z PL i jest suuuper I jeszcze sie nad wszystkim, co zwieksza objetosc zastanawialam


Mialam probke tego serum Byla w jakiejs babskiej gazecie Pamietam, ze nic szczegolnego, ale to dlatego, ze nie do mojego rodzaju wlosow Chyba najbardziej sie do kreconych nadaje - zamiast siana na glowie ma sie piekne loki czy jakos tak
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 10:08   #3415
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Majek - to Ci sie superpromocja trafila Ja wlasnie przede wszystkim to Wunderkur chcialam i znalazlam w promocji za 9,50€ Dobrze, ze jednak nie kupilam No i na razie mam Wax z PL i jest suuuper I jeszcze sie nad wszystkim, co zwieksza objetosc zastanawialam
9,50€ i to w promocji? Powariowali na tej zakreconej polnocy U mnie wszystkie kosmetyki JF w dm kosztuja 7,95 € ...
Ale bede znowu polowac na ta Rossmannowa promocje,bo chyba ta odzywka JF pobila moja dotychczasowa faworytke ...
Ja na objetosc wlosow uzywam od niedawna pianke Welli 2 dniowa objetosc (czy jakos tak) -dziala!


Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Mialam probke tego serum Byla w jakiejs babskiej gazecie Pamietam, ze nic szczegolnego, ale to dlatego, ze nie do mojego rodzaju wlosow Chyba najbardziej sie do kreconych nadaje - zamiast siana na glowie ma sie piekne loki czy jakos tak
Zamowilam ta probke,zobaczymy co to za cudo
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2009-03-27 o 10:10
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 12:14   #3416
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Niemcy :)

Dziewczyny to ja zapraszam do siebie na trening "lampeczkowy" Chciaz ja mam dowody jak to majka nie ma treningu....majka pamieta ten dzien na balkonie jak z butelki pila i swiadkow tez mam
Na spotkanie chetnie bym sie wybrala, ale dopiero po swietach, bo teraz bede jechac do PL.
Kupilam pyyyyyyyyszna herbate roobios w plusie frühlings Duft. Polecam!
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 20:39   #3417
Nikka1221
Raczkowanie
 
Avatar Nikka1221
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 115
Dot.: Niemcy :)

A ja znalazlam super stronke, gdzie mozna poczytac co gdzie mozna dostac za darmo - probki, plakaty, srodki czystosci, przyprawy, jedzonko dla dzieci itp. Ciekawe rzeczy mozna czasami dorwac
http://www.produktproben-blogger.de/
Milego czytania i zamawiania
__________________
A House is made of brick and stone
But only Love can make a Home...




Nikka1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 20:47   #3418
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Niemcy :)

A ja znam taka strone z probkami http://www.nulltarif.de/proben/produ...-24/index.html
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 10:44   #3419
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez mloda71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ja zapraszam do siebie na trening "lampeczkowy" Chciaz ja mam dowody jak to majka nie ma treningu....majka pamieta ten dzien na balkonie jak z butelki pila i swiadkow tez mam
mam nawet zdjecie za ta butelka
Fajnie byloby powtorzyc ta bibke no i w ogole spotkac sie z Justyna na jakies party
Dzwonie do Ciebie,musisz nam cos z Pl przywiesc

Dziewczyny,fajne te strony z probkami
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2009-03-30 o 12:40
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 12:26   #3420
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Smile Dot.: Niemcy :)

Dzien Dobry,
znalazlam te strone pare tygodni temu, kiedy szukalam opinii nt pewnego podkladu, ale dopiero wczoraj odkrylam jej wszystkie mozliwosci! (pewnie tez nie wszystkie, niektore rzeczy przychodza u mnie z opoznieniem ). Jak ja moglam bez tego portalu zyc??? Jestem zachwycona! Melduje sie z Monachium, mam nadzieje, ze mozna sie jeszcze do Was przylaczyc?
Duzo slonca na dzis mimo pogody
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.