PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 14:01   #301
lasiczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 206
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

nogi cwicze na rowerze, czasem tez biegam.
nie robie tego sama. jezdze z koleznaka z ktora ucze sie reklmay w ap i z kumpela z ktora pracuje
lasiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:05   #302
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
jutro postaram sie zrobic nowe fotki i wstawie ,u mnie tez problem polega na tym ,ze mam bardzo slabo umiesnione lydki i bardzo szczuple kolana (raczej jestem cienkiej kosci) co niestety poteguje uczucie ,ze nogi sa zbyt szczuple (gl.lydki) .

no,wlasnie to jest problemte chude kosci. ja jestem bardzo drobno koscista wiec zeby wygladac niormalnie musze duzo jesc zeby przytyc, tylko ze wtedy znowu ten tluszcz odklada sie nie w tych miejscach co potrzeba ,albo duzo cwiczyc ale troche wydaje mi sie ze osobom drobnokoscistym tez jest trudno jakos tam bardzo znaczaco rozbudowac miesnie (tu czekam na sprzeciwy podparte dowodami..).a aaliyah ile masz w kolanie i nad kolanem?
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:12   #303
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

wklejam 2 zdjecia

Edytowane przez momomomomomomo
Czas edycji: 2010-07-01 o 09:29
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:16   #304
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,przechodze sobie tu do was z watku:"chude nogi, co robic zeby je optycznie pogrubic?".chyba wiadomo od razu co mi sie nie podoba w moich nogach...moje wymiary nie sa niby jakies tagiczne ale nie moge sie do nich przekonac...mam straszne kompleksy. cwicze praktycznie codzeinnie przysiady, ostatnio staram sie ich robic 180 w seraich po 30.przybylo mi juz tak ok 2 cm mysle odkad zaczelam cwiczyc,co dla mnie jest od razu zauwazalne. no ale nadal uwazam, ze mam chude nogi. dla mnie to jest niezrozumiale ze niektore dziewczyny tu na forum wklejaja zdjecia z nogami o wymiarach mniejszych od moich a maja lepsze nogi. mysle ze duzo zalezy od kosca. ja mam bardzo chude kolana, mam 36 cm w kolanie.co od razu wypacza i zweza cala sylwetke. aha, no i wazne sa tez wymiary w polowie uda bo niektore nogi, w tym takze moje w polowie sa wyzlobione i znacznie mniejsze niz na gorze.
panika,pamietasz na ktorej stronie na forum wklejalas swoje wczesniejsze zdjecia?mamy chyba takie same wymiary ale twoje wygladaja super ,a ile masz wzrostu i obwod kolana?
aalhiya,jestes bardzo wysoka ale twoje wymiary wydaja sie byc proporcjonalne.jak masz to wklej jeszcze jakies swoje zdjecia,bo dziwne ze ludzie mowia ze masz 2 patyki z takimi wymiarami!

moje wymiarki :
wzrost 169
udo w najszerszym:54
udo mniej wiecej w srodku: 47
udo nad kolanem:38!
kolano:36
lydka:36
tu masz link do strony ze wcześniejszymi zdjęciami
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=133781&page=97
wzrost 170, kolano(a raczej trochę nad) 38 cm
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:34   #305
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez Panikaa Pokaż wiadomość
tu masz link do strony ze wcześniejszymi zdjęciami
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=133781&page=97
wzrost 170, kolano(a raczej trochę nad) 38 cm
O!tylko ze ty masz same miesnie!

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

widze, ze moje zdjecia nie daja sie powiekszyc.nie wiem czemu, ale potem os wykombinuje
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 08:31   #306
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Moje uda w spięciu po lekkim odtłuszczeniu
Załącznik 3224408Załącznik 3224409Załącznik 3224410
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 08:45   #307
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Świetnie, po prostu obłędnie Ale oglądając Twoje uda wiem, że trzeba mieć predyspozycje, aby taki wygląd nóg osiągnąć Tak samo z brzuchami... czasami czego by się nie zrobiło, to się nie osiągnie tego co się chce, bo po prostu nie ma z podstaw
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 08:46   #308
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez Panikaa Pokaż wiadomość
Moje uda w spięciu po lekkim odtłuszczeniu
Załącznik 3224408Załącznik 3224409Załącznik 3224410
jak dla mnie idealne!
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 08:52   #309
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Świetnie, po prostu obłędnie Ale oglądając Twoje uda wiem, że trzeba mieć predyspozycje, aby taki wygląd nóg osiągnąć Tak samo z brzuchami... czasami czego by się nie zrobiło, to się nie osiągnie tego co się chce, bo po prostu nie ma z podstaw
dziękować
Zgadza się, trzeba mieć predyspozycje
Martwię się jednak, że cm znowu polecą, bo dalej zrzucam fat. Nie mogę odtłuścić brzucha - najpóźniej w tym miejscu mi leci
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 09:06   #310
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

I po raz kolejny widzę, że jestem Twoim przeciwieństwem Mi ZAWSZE nogi lecą ostatnie, jak już brzuch jest prawie prawie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 09:36   #311
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

ok,dziewczyny naprawilam zdjątka ..no wiec mi chodzi o to, zeby nogi byly masywne i nie ma dla mnie az tak duzej roznicy czy ta masą beda miesnie czy tluszczyk. nad jednym i drugim usilnie pracuje .od razu dodam ze na adjeciu wygladaja lepiej (czytaj grubiej) niz w rzeczywistosci.widze ze tluszczyk tez jest bardziej widoczny.cwiczenia ktore robie to przysiady, w roznym rozkroku.najbardziej zalezy mi na rozbudowaniu wewnetrznej strony ud, bo tam mam wyzlobienie...

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

no a z malutkimi kolankami to nic juz sie nie da zrobic...dziewczyny jak mozecie to podawajcie swoje wymiary tez w kolanach, nad i podJa pod mam 32
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 09:44   #312
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość

no a z malutkimi kolankami to nic juz sie nie da zrobic...dziewczyny jak mozecie to podawajcie swoje wymiary tez w kolanach, nad i podJa pod mam 32
ja mam pod kolanem 30 cm i co w związku z tym? Kolana??? Że staw za mały? Bo w ogóle nie rozumiem...

No i te zdjęcia są mało czytelne: na jednym noga jest ucięta i w dodatku w strasznym cieniu.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2010-07-01 o 09:46
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 10:15   #313
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
ja mam pod kolanem 30 cm i co w związku z tym? Kolana??? Że staw za mały? Bo w ogóle nie rozumiem...

No i te zdjęcia są mało czytelne: na jednym noga jest ucięta i w dodatku w strasznym cieniu.

to ze sa troche w cieniu to sie zgodze, ale na zadnym ze zdjec nie mam ugietej nogi, ale stoje prosto..a z kolanem chodzi mi o to, ze ludzie maja kosci i stawy mniejsze lub wieksze, to zalezy od budowy kośca itd.Ja mam na przyklad kosci bardzo drobne, no i co za tym idzie stawy tez sa niewielkiej wielkosci. a to wplywa na ogolny obraz sylwetki niestety i ja wyszczupla. sorry, ale nie wiem, co tu jest do rozumienia...ameryki raczej nie odkrywam...

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

jak potem zrobie sobie zdjecia, to pokaze wam lydki, bo akurat lydki mam mocno umiesnione...Zawsze byly moja bolączką, bo uwazam, ze nie wygladaja kobieco, ale mesko...jak cwicze nogi, to czuje zakwasy na lydkach a na udach prawie nic.zawsze tak bylo..
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 10:21   #314
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
to ze sa troche w cieniu to sie zgodze, ale na zadnym ze zdjec nie mam ugietej nogi, ale stoje prosto..a z kolanem chodzi mi o to, ze ludzie maja kosci i stawy mniejsze lub wieksze, to zalezy od budowy kośca itd.Ja mam na przyklad kosci bardzo drobne, no i co za tym idzie stawy tez sa niewielkiej wielkosci. a to wplywa na ogolny obraz sylwetki niestety i ja wyszczupla. sorry, ale nie wiem, co tu jest do rozumienia...ameryki raczej nie odkrywam...
UCIĘTA, nie ugięta. Nie ma zdjęcia całych nóg. Sam udziec to trochę mało do oceny wyglądu.

Nadal uważam, że płakanie nad wielkością stawu to wymyślanie sobie problemów. Jak już nie ma się do czego przyczepić, to do rzepki.... I jakoś (jako miłośnicza antropologii i szkieletów wszelkiej maści) nie zauważyłam, by to, co zwie się popularnie "drobnokościstością" istniało naprawdę - wszystkie szkielety zdrowych osobników danej płci są podobnej budowy, oczywiście uwzględniając proporcje (tzn. osoba 180 cm z pewnością ma większy np. obwód kości udowej niż osoba 15o cm).

Ta "drobnokościstość" to głównie różnica w ilości tkanki mięśniowej dająca efekt filigranowości i niezwyklej smukłości (zwana na tym forum popularnie: tłustym chudzielcem, tzn. bardzo szczuplutka figura i prawie zero mięśni, a masę daje głównie podskórna tkanka tłuszczowa).
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2010-07-01 o 10:24
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 10:23   #315
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
jak cwicze nogi, to czuje zakwasy na lydkach a na udach prawie nic.zawsze tak bylo..
Moim zdaniem oznacza to, że robisz nie takie ćwiczenia, jakie powinnaś, aby umięśnić uda albo wykonujesz te ćwiczenia nieprawidłowo. Mnie podczas wykonywania ćwiczen na uda i pośladki, to właśnie uda i pośladki pracują, uda to czasami aż się trzęsą z wysiłku

PS
Nikt nie mówił, że noga ogięta, ale że ucięta
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:51   #316
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
I po raz kolejny widzę, że jestem Twoim przeciwieństwem Mi ZAWSZE nogi lecą ostatnie, jak już brzuch jest prawie prawie
Zazdroszczę Ja muszę się cała wysuszyć, żeby brzuch jakoś wyglądał,

a z cyca zostają mi rodzynki
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 12:00   #317
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez Panikaa Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ja muszę się cała wysuszyć, żeby brzuch jakoś wyglądał,

a z cyca zostają mi rodzynki
wyglądał, tzn. mocno wyrzeźbiony? Czy że plaski? Bo na nogach to zero tłuszczu.... Może nie zazdroszczę, ale wygląda na to, że duuużo pracy w nie włożyłaś i tu jestem pod ogromnym wrażeniem.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 12:04   #318
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
wyglądał, tzn. mocno wyrzeźbiony? Czy że plaski? Bo na nogach to zero tłuszczu.... Może nie zazdroszczę, ale wygląda na to, że duuużo pracy w nie włożyłaś i tu jestem pod ogromnym wrażeniem.
Wyrzeźbiony, bo płaski to jest
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 12:13   #319
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nikt nie mówił, że noga ogięta, ale że ucięta
LOL
przepraszam, ale "ciekawie" to zdanie zabrzmiało w momencie kiedy się je przeczytało znając sens dyskusji, a jednak wyjęte z jej ciągłości
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 14:39   #320
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez Panikaa Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ja muszę się cała wysuszyć, żeby brzuch jakoś wyglądał,

a z cyca zostają mi rodzynki
no u mnie to samo ;/ ciezko spalic to pod pepkiem ;/
i z biustem mam to samo na zime taki ladny, a na lato, jak chce sie ladnie wypelnic stanik od bikini, to jak na zlosc nie ma prawie czym
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 16:12   #321
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
UCIĘTA, nie ugięta. Nie ma zdjęcia całych nóg. Sam udziec to trochę mało do oceny wyglądu.

Nadal uważam, że płakanie nad wielkością stawu to wymyślanie sobie problemów. Jak już nie ma się do czego przyczepić, to do rzepki.... I jakoś (jako miłośnicza antropologii i szkieletów wszelkiej maści) nie zauważyłam, by to, co zwie się popularnie "drobnokościstością" istniało naprawdę - wszystkie szkielety zdrowych osobników danej płci są podobnej budowy, oczywiście uwzględniając proporcje (tzn. osoba 180 cm z pewnością ma większy np. obwód kości udowej niż osoba 15o cm).

Ta "drobnokościstość" to głównie różnica w ilości tkanki mięśniowej dająca efekt filigranowości i niezwyklej smukłości (zwana na tym forum popularnie: tłustym chudzielcem, tzn. bardzo szczuplutka figura i prawie zero mięśni, a masę daje głównie podskórna tkanka tłuszczowa).

ah,annanwidze ze jestes kopalnia wiedzy.wiec naprawde z tego co wiesz nie istnieje drobnokościstość,a to ze ludzie roznia sie wielkoscia np stawow to sprawka podskornej tkanki tluszczowej i miesni? to w sumie ma sens, bo ja jestem tez osoba ogolnie ze znikoma iloscia miesni i musze ciezko pracowac zeby je sobie wypracowac
takze nie pozostaje nic jak dalej cwiczyc...

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

[QUOTE=hihi;20388531]Moim zdaniem oznacza to, że robisz nie takie ćwiczenia, jakie powinnaś, aby umięśnić uda albo wykonujesz te ćwiczenia nieprawidłowo. Mnie podczas wykonywania ćwiczen na uda i pośladki, to właśnie uda i pośladki pracują, uda to czasami aż się trzęsą z wysiłku

PS
Nikt nie mówił, że noga ogięta, ale że ucięta[/QUO

to ze jest ucieta to nie ma watpliwosci.cwiczenia wykonuje raczej dobrze, po prostu szybciej mi sie umiesniaja lydki.zawsze tak bylo, jako dziecko maialam lydki takiej samej wielkosci jak uda, bo strasznie szybko mi sie umiesnialy lydki podczas np jazdy na rowerdze...eh
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 16:53   #322
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
ah,annanwidze ze jestes kopalnia wiedzy.wiec naprawde z tego co wiesz nie istnieje drobnokościstość,a to ze ludzie roznia sie wielkoscia np stawow to sprawka podskornej tkanki tluszczowej i miesni? to w sumie ma sens, bo ja jestem tez osoba ogolnie ze znikoma iloscia miesni i musze ciezko pracowac zeby je sobie wypracowac
takze nie pozostaje nic jak dalej cwiczyc...
powiem tak: nigdy w życiu nie widziałam nikogo z za małym kolanem czy łokciem (pomijam osoby z niepełnosprawnością) - taki problem nie istnieje. I Ty też nie masz co mierzyć się w kolanie, bo kolana są zdrowie i na miejscu

I to prawda: ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Nawet, jak komuś łatwo wyrabia się masa mięśniowa (np. mi), nie znaczy, że ona urośnie od leżenia na kanapie. Poza tym, oprócz ćwiczeń potrzeba jest dobra dieta (dodatni bilans!).

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
dziecko maialam lydki takiej samej wielkosci jak uda, bo strasznie szybko mi sie umiesnialy lydki podczas np jazdy na rowerdze...eh
raczej jest tak, że mięśnie nóg same z siebie dużo pracują (bo noszą nas cały zień) i aby je ruszyć dodatkowo, trzeba sporych obciążeń, bo ćwiczenia z samą masą własnego ciała nie są wystarczające. Ale o tym już pisała, bodajże, Rzabba.

A od jazdy na rowerze co najwyżej ujędrniały ci się mięśnie dotychczas zwiotczałe, ale na pewno nic nie urosło.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 17:52   #323
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez Panikaa Pokaż wiadomość
Moje uda w spięciu po lekkim odtłuszczeniu
Załącznik 3224408Załącznik 3224409Załącznik 3224410


sliczny motywator!
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 20:43   #324
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Panikaa albo inne dziewczyny, jakie znacie najleprze cwiczenia na umasywnienie wewnetrznej strony ud? ja robie przysiady w lekkim rozkroku, wydaje mi sie, ze najlepiej dzialaja.
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 07:22   #325
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Ró przysiady z obciążeniem
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 08:32   #326
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
Panikaa albo inne dziewczyny, jakie znacie najleprze cwiczenia na umasywnienie wewnetrznej strony ud? ja robie przysiady w lekkim rozkroku, wydaje mi sie, ze najlepiej dzialaja.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nog...i/image053.gif
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nog...i/image054.gif
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nog...i/image055.gif
wiecej znajdziesz wlasnie w atlasie cwiczen.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 10:17   #327
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez Panikaa Pokaż wiadomość
Moje uda w spięciu po lekkim odtłuszczeniu
Załącznik 3224408Załącznik 3224409Załącznik 3224410
wowwwwwwwwwwwww pieknie ogromna motywacja dla mnie
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 10:19   #328
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez Panikaa Pokaż wiadomość
Moje uda w spięciu po lekkim odtłuszczeniu
Załącznik 3224408Załącznik 3224409Załącznik 3224410
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 11:50   #329
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

dontknow a wedlug ciebie przysiady w lekkim rozkroku tez dobrze dzialaja?
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 13:07   #330
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez kristoff1177 Pokaż wiadomość
[...] Ja osobiście uwielbiam umięśnione nogi ( inie tylko nogi) u kobiet i takich właśnie bul (oczywiście i znacznie wyraźniejszych) na które skarży się Sissleys wypatruję np na ulicy...
Acha to dobrze, ale raczej z tego co sama widzę na ulicach, w spódniczkach czy w szortach, chodzą w większości same dziewczyny z nóżkami jak patyczki, bez ani jednego mięśnia... zatem wnioskuję, że za często to nie wypatrujesz takich jednostek

Ja w takim 'szkieletowym' towarzystwie czuję się jak robocop

Nie wiem skąd to się bierze, ale mam wrażenie, że u nas panuje przekonanie o tym, że w mini to mogą pokazywać się wyłącznie sylwetki anorektyczne Czy to tylko mój wymysł?



P.S. Dodam tylko tyle, że gdybyśmy miały wszystkie być takie piękne, beztłuszczowe, umięśnione, z 6-pakiem na brzuchu i tyłeczkami jak dwa meloniki to jedynym naszym zajęciem musiałoby być ćwiczenie i dbanie o dietę

Natomiast pracując, robiąc dużo nadgodzin (w mojej branży - architektura - to jest standard) i mieć jeszcze czas na sen, trochę ćwiczeń oraz jako takie dobre odżywianie jest naprawdę wyczynem

Więc dziewczyny nie róbcie sobie wyrzutów, że nie jesteście tak idealne jak te wszystkie fitnesski na zdjęciach bo to jest ich PRACA i JEDYNE zajęcie którym się trudnią. Amen
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-02 20:51:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.