In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-10, 10:25   #841
Maciejka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 103
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Juz nie mogę doczekać się tego wszystkiego co teraz czujesz ale narazie na spokojnie poczekam na przyrosty bety.
Odebrałam z wczoraj wynik 9 dpt 153,6 chyba ok..

Maciejko to teraz za Ciebie trzymam mocno kciuki...Będzie super


Wynik super Gratuluje Ale fajnie
Maciejka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 12:05   #842
tygryszek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane, na początku dziękuję, że się jeszcze mną interesujecie miałam zepsutego kompa, w serwisie 3tyg.

Tygryszek jak Cię mdli to dobrze, bo to znaczy, że masz wysoki poziom hcg i ciąża się ładnie rozwija po prostu dużo odpoczywaj, a cukrzycą na razie się nie martw, powtórz badanie i wtedy będziemy się zastanawiać, a na glukozę mam sposób, bo przy mdłościach może Ci ciężko wychodzić picie tego roztworu, więc weź sobie na badanie swoją schłodzoną wodę gazowaną i niech Ci w niej rozpuszczą i dodaj sobie trochę cytryny, przechodzi jak masło
Nie dziękuj, tylko na drugi raz prosze nie psuć komputera, bo tutaj się denerwujemy
Pojechałam dzisiaj na tą krzywą cukrową i cudowna pani mi jej nie zrobiła bo ona chce zobaczyć moje wcześniejsze wyniki (jakbym wszystkie bad w torebce nosiła zawsze), tak się wkurzyłam bo na czczo źle się czuję i jak się wreszcie zebrałam to kobieta z labu wymyśla jakieś dziwne sytuacje i muszę jechać znowu jutro lub w pon

Cytat:
Napisane przez Maciejka5 Pokaż wiadomość

No to teraz kolej na mnie dziś zaczęłam kolejną dawkę leków, już ostatnią przed tą oczekiwaną @. We wtorek jadę do gino, po rozpis stymulacji. wykupuje recepty i jak dobrze wszystko pójdzie to koło 8 sierpnia będzie punkcja. Jeszcze miesiąc
Ale super to powoli zaczynamy zaciskać kciuki, nasze forum teraz bardzo szczęśliwe, więc jeszcze troszkę i będziemy czekać na twoją pozytywną betę

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość

Odebrałam z wczoraj wynik 9 dpt 153,6 chyba ok..
Wiedziałam, że będzie dobrze, pewnie szalejesz z radości teraz
Obserwując to co się dzieje w sprawie ivf to cud, że nam się teraz udało. Obyśmy teraz ciąże utrzymały, reszta dziewczyn szybko zobaczy kreseczki i będzie pięknie

Salsa a jak sytuacja u ciebie?
__________________

XII 2013
X 2014
tygryszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 21:56   #843
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez Maciejka5 Pokaż wiadomość
No to teraz kolej na mnie dziś zaczęłam kolejną dawkę leków, już ostatnią przed tą oczekiwaną @. We wtorek jadę do gino, po rozpis stymulacji. wykupuje recepty i jak dobrze wszystko pójdzie to koło 8 sierpnia będzie punkcja. Jeszcze miesiąc
No nie możesz nas zawieść 3mamy kciuki

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Odebrałam z wczoraj wynik 9 dpt 153,6 chyba ok..
nie chyba ok tylko super!!!

Cytat:
Napisane przez tygryszek Pokaż wiadomość
Nie dziękuj, tylko na drugi raz prosze nie psuć komputera, bo tutaj się denerwujemy
Pojechałam dzisiaj na tą krzywą cukrową i cudowna pani mi jej nie zrobiła bo ona chce zobaczyć moje wcześniejsze wyniki (jakbym wszystkie bad w torebce nosiła zawsze), tak się wkurzyłam bo na czczo źle się czuję i jak się wreszcie zebrałam to kobieta z labu wymyśla jakieś dziwne sytuacje i muszę jechać znowu jutro lub w pon
Poprawię się
A z jakiej racji Cię baba mogła pogonić?! płacisz-wymagasz... no masakra jakaś tym bardziej w ciąży powinna się obejść z Tobą jak z jajkiem a nie odsyłać z kwitkiem
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 07:16   #844
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Nie rozumiem naszej służby zdrowia:-(pielęgniarki myślą że są ponad nami i chcą pokazać swoją wyższość? ?nigdy mnie coś takiego nie spotkało ale chyba bym jej nagadala jakby mnie tak potraktowała..Przykro mi ze musiała cie spotkać taka sytuacja...


Tez tak balyscie się po tej pozytywnej becie? Do poniedziałku musze czekać na wynik z piątku i umieram ze strachu...
Dobrze się czuje,ale brzuch ciągnie jak na @ ciągle latam patrzeć czy nie ma żadnych plamien.
Staram się wyluzować ale w głowie dziwne myśli. .
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 07:45   #845
tygryszek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
.

Tez tak balyscie się po tej pozytywnej becie? Do poniedziałku musze czekać na wynik z piątku i umieram ze strachu...
Dobrze się czuje,ale brzuch ciągnie jak na @ ciągle latam patrzeć czy nie ma żadnych plamien.
Staram się wyluzować ale w głowie dziwne myśli. .
Ja się boję cały czas, podejrzewam, że do końca ciąży już tak będzie. Mnie też ciągnie i boli, ponoć to naturalne więc tego się trzymajmy. Bombka prawda jest taka, że możemy sobie wmawiać, że trzeba wyluzować, ale się nie da, za długo czekamy na te maleństwa, żeby móc sobie przez wszytko przejść bezstresowo niestety. Odezwij się jak powtorzysz bete

teraz doczytalam ze czekasz do pon na bete, wspolczuje czekania, u mnie jest o tyle spoko, ze wyniki mam do 2h
__________________

XII 2013
X 2014

Edytowane przez tygryszek
Czas edycji: 2015-07-11 o 07:47
tygryszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 09:06   #846
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Tez tak balyscie się po tej pozytywnej becie? Do poniedziałku musze czekać na wynik z piątku i umieram ze strachu...
Dobrze się czuje,ale brzuch ciągnie jak na @ ciągle latam patrzeć czy nie ma żadnych plamien.
Staram się wyluzować ale w głowie dziwne myśli. .
Ja do 5-tego miesiąca nosiłam wkładkę i przy każdym sikaniu sprawdzałam, czy nic się tam nie pojawia
Już tak jest, że będziemy się martwić o ciążę, później poród, a potem katarki, przeziębienia brzuch mnie też długo bolał, więc się nie martw... a nie masz laboratorium przy szpitalu?! ja zawsze w takim robię otwarte 24h/7dni w tyg.
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 15:56   #847
Maciejka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 103
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Tez tak balyscie się po tej pozytywnej becie? Do poniedziałku musze czekać na wynik z piątku i umieram ze strachu...
Dobrze się czuje,ale brzuch ciągnie jak na @ ciągle latam patrzeć czy nie ma żadnych plamien.
Staram się wyluzować ale w głowie dziwne myśli. .


Też tak miałam, to chyba normalne przy naszym czasie oczekiwania na maluchy
U mnie też jest przyszpitalne laboratorium, i też robią bete z godziny na godzine. Raz tylko miałam sytuację, gdzie szłam na 9 na pobranie i kazały mi przyjść po 15. No ale to i tak w tym samym dniu


Dzięki dziewczyny za kciuki, przydadzą się na pewno
Maciejka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 20:13   #848
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Dziękuję kochane za pocieszenie..Niby wiem ze może boleć czytałam nieraz o pierwszych objawach podobnych do zbliżającej się @ ale dopiero teraz tak naprawdę to czuje i dopiero teraz to troszkę przeraza.

Mamy szpital i może tam byłoby szybciej ale w sumie troszkę dalej i ze względu ze Tż tam pracuje nie chcieliśmy żeby na tym etapie wszyscy się dowiedzieli..
Jutro jadę powiedzieć mamiepewnie się popłacze tyle lat czekali
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 09:39   #849
salsa 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 128
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Tygryszek: u mnie na razie nic się nie dzieje, czekam na @, myślę, że dostanę w przyszłym tygodniu i zaczynam drugie podejście do in vitro. Boję się tylko tego, że lekarz przesunie to w czasie, bo jak byłam w zeszłym miesiącu (bardzo długo spóźniał mi się okres) to powiedział, że nie podoba mu się moja endometrioza, a jak dopytałam, czy można coś z tym zrobić to powiedział, że operacja wchodzi w gre, ale jest ryzykowna, bo zmniejsza rezerwę jajnikową...generalnie kazał mi się skonsultować z moim lekarzem prowadzącym...u mnie najgorsze jest to, że z przyczyn nieznanych wogóle nie dochodzi do zapłodnienia (in vitro), pomimo dobrej jakości komórek i nasienia. Przy pierwszym podejściu powiedział, że nie ma pojęcia co może być przyczyną, tego się boję, bo jeśli sytuacja się powtórzy to będzie oznaczać koniec drogi...

Natlka: Ty też miałaś jakoś teraz mieć drugie podejście? Co u ciebie?
salsa 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 09:39   #850
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Salsa tak sobie właśnie myśłałam o tobie i Natce.
Mocno wam kibicuje



Beta 231,7 (10dpt )
Progesteron 29,44
chyba jest dobrze?

Serce mi chyba wyskoczy jestem taka podekscytowana
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 10:22   #851
ChausieMist0
Raczkowanie
 
Avatar ChausieMist0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość

Beta 231,7 (10dpt )
Progesteron 29,44
chyba jest dobrze?

Serce mi chyba wyskoczy jestem taka podekscytowana
Szybciutko przyrasta
Kiedy masz wizytę?

Ja idę w środę i chyba zwariuje przez te 2 dni.
Jak to jest z wizytami po transferze - są już płatne?
ChausieMist0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 10:54   #852
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Chausie a to twoja pierwsza wizyta po transferze?
Ja się jeszcze nie umawialam wiec czekam na twoje sprawozdanie bo niewiem jak to jest z tymi wizytami
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 11:25   #853
natlka1360
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 56
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cześć dziewczyny
U mnie chwilowy postój. Moja klinika nie posiada już funduszy na kolejne procedury dla pacjentek z Polic. Tak jak wcześniej pisałam zostałam przeniesiona z Polic do Szczecina. Ministerstwo Zdrowia dało tylko pieniądze na jedną procedurę dla pacjentek z Polic. Mam nadzieję,że coś się w końcu ruszy. Pani dyrektor z Departamentu Matki i Dziecka obiecała ,że znajdzie pieniądze dla pacjentek z Polic.
Mam dzwonić za dwa tygodnie, może będą jakieś dobre wiadomości.
natlka1360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 11:27   #854
ChausieMist0
Raczkowanie
 
Avatar ChausieMist0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

No właśnie pierwsza, nie wiem czy to nie za wcześnie (26dpt) i nie mam pojęcia czy coś już będzie widać.
Ja poszłam zaraz po 1 teście po receptę bo mi się część leków pokończyła i panie w rejestracji uznały, że taki termin będzie ok to nie protestowałam.
Jak ja bym chciała żeby wszystko było dobrze.
__________________
Krótka historia długiego czasu:
1 transfer - luty 2015
2 transfer - kwiecień 2015
3 transfer - czerwiec 2015[*] 8tc
4 transfer - wrzesień 2015
5 transfer - styczeń 2016
6 transfer - marzec 2016 - jest ♡ 29dpt
ChausieMist0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 11:53   #855
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Ja właśnie dzwoniłam teraz do kliniki panie powiedziały ze tak w 7 tc się umówić jak będzie serduszko juz..To wychodzi miesiąc po transferze jak mi pisała znajoma...
U mnie to będzie ok 30 lipca. ..chyba jajo zniose;-)
Poczekam na ciebie..
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:36   #856
Maciejka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 103
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Beta 231,7 (10dpt )
Progesteron 29,44
chyba jest dobrze?

Serce mi chyba wyskoczy jestem taka podekscytowana


Nic nie chce krakać, ale taki ładny przyrost bety może świadczyć o zagnieżdżeniu się oby mrozaczków

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ChausieMist0 Pokaż wiadomość
No właśnie pierwsza, nie wiem czy to nie za wcześnie (26dpt) i nie mam pojęcia czy coś już będzie widać.
Ja poszłam zaraz po 1 teście po receptę bo mi się część leków pokończyła i panie w rejestracji uznały, że taki termin będzie ok to nie protestowałam.
Jak ja bym chciała żeby wszystko było dobrze.


Ja po moim pierwszym transferze szłam na prywatną wizytę, więc płatną. Było to ok 30 - 34 dpt. widać już było ładnie serduszko. Ale u ciebie może być już widać i w tym 26 dpt. Będzie dobrze
Maciejka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:52   #857
loni
Raczkowanie
 
Avatar loni
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 388
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Dziewczyny bardzo ważna sprawa!!!!
Prosimy o podpisywanie petycji.
Środowiska anty-invitrowe od dwóch dni zbierają podpisy, aby skłonić prezydenta RP Bronisława Komorowskiego do odrzucenia ustawy.
To dla naszego środowiska, naszych rodzin i znajomych czas na aktywność. Do wejścia w życie ustawy brakuje tylko podpisu prezydenta. Nie pozwólmy mu nabrać przekonania, że jest nam wszystko jedno i będziemy bierni!
Pod tym linkiem jest dostępna petycja:
https://secure.avaaz.org/pl/petition...nosci/?nTfXAjb
Bardzo was proszę o aktywność w tej akcji, to nasza wspólna sprawa!!!
__________________
"Nie wystarczy pokochać,
Trzeba jeszcze umieć
Wziąć tę miłość w ręce,
I przenieść ją przez całe życie."
loni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 22:31   #858
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez salsa 83 Pokaż wiadomość
jak byłam w zeszłym miesiącu (bardzo długo spóźniał mi się okres) to powiedział, że nie podoba mu się moja endometrioza, a jak dopytałam, czy można coś z tym zrobić to powiedział, że operacja wchodzi w gre, ale jest ryzykowna, bo zmniejsza rezerwę jajnikową...generalnie kazał mi się skonsultować z moim lekarzem prowadzącym...u mnie najgorsze jest to, że z przyczyn nieznanych wogóle nie dochodzi do zapłodnienia (in vitro), pomimo dobrej jakości komórek i nasienia. Przy pierwszym podejściu powiedział, że nie ma pojęcia co może być przyczyną, tego się boję, bo jeśli sytuacja się powtórzy to będzie oznaczać koniec drogi...
Kochana ja mam endometriozę, miałam operacyjnie usuwane jej ogniska ze 3 lata przed ivf, jajniki mam o połowę mniejsze, bo zeżarte przez endometriozę, na 11pobranych komórek tylko jedna nie miała zacieków endometrialnych i właśnie ją noszę pod serduchem, więc pyszczek do góry!!!
zauważyłam, że własnie pacjentki z endometriozą częściej kończą ivf z pozytywnym testem...

Cytat:
Napisane przez ChausieMist0 Pokaż wiadomość
Jak to jest z wizytami po transferze - są już płatne?
Ja już płaciłam

Cytat:
Napisane przez natlka1360 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
U mnie chwilowy postój. Moja klinika nie posiada już funduszy na kolejne procedury dla pacjentek z Polic. Tak jak wcześniej pisałam zostałam przeniesiona z Polic do Szczecina. Ministerstwo Zdrowia dało tylko pieniądze na jedną procedurę dla pacjentek z Polic. Mam nadzieję,że coś się w końcu ruszy. Pani dyrektor z Departamentu Matki i Dziecka obiecała ,że znajdzie pieniądze dla pacjentek z Polic.
Mam dzwonić za dwa tygodnie, może będą jakieś dobre wiadomości.
Natlka, przykro mi, ciągle masz pod górkę z tymi klinikami...
mam nadzieję, że i Tobie się los wkrótce odmieni

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzwoniłam teraz do kliniki panie powiedziały ze tak w 7 tc się umówić jak będzie serduszko juz..To wychodzi miesiąc po transferze jak mi pisała znajoma...
U mnie to będzie ok 30 lipca. ..chyba jajo zniose;-)
Poczekam na ciebie..
Ja betę robiłam w 8dpt, na drugi dzień powtórzyłam z progesteronem i pojechałam do mojego lekarza się pochwalić, przepisał leki, badania i w 23dpt miałam wizytę, widać było pęcherzyk ciążowy z dzieciaczkiem a serduszko biło już 112uderzeń na minutę, dwa tyg później było już 169/minutę
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 10:04   #859
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez Maciejka5 Pokaż wiadomość
Nic nie chce krakać, ale taki ładny przyrost bety może świadczyć o zagnieżdżeniu się oby mrozaczków


Ja po moim pierwszym transferze szłam na prywatną wizytę, więc płatną. Było to ok 30 - 34 dpt. widać już było ładnie serduszko. Ale u ciebie może być już widać i w tym 26 dpt. Będzie dobrze

Kracz kracz ;-) wczoraj beta 1038 10dpt. .
Może coś jest na rzeczy




Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość

Ja betę robiłam w 8dpt, na drugi dzień powtórzyłam z progesteronem i pojechałam do mojego lekarza się pochwalić, przepisał leki, badania i w 23dpt miałam wizytę, widać było pęcherzyk ciążowy z dzieciaczkiem a serduszko biło już 112uderzeń na minutę, dwa tyg później było już 169/minutę
Właśnie też chcę się umówić do swojej gin ok 24 od razu po skierowanie na badania a później pojadę do kliniki jeszcze..
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 10:53   #860
tygryszek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

super dziewczyny gratuluję jeszcze raz.
Bombka ja bym chyba się przekręciła jakbym miała do 7 tyg czekac
zobaczenie pęcherzyka ciążowego też chwilowo uspokaja, bo wiadomo, że wszytko idzie w dobrą stronę

Daisy jak się czujesz, który to już tydzień, córeczka grzeczna, czy daje mamie popalić?
__________________

XII 2013
X 2014
tygryszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 11:12   #861
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Właśnie rozmawialam z lekarzem i wizyta na środę następna żeby zobaczyć pęcherzyki i sprawdzić czy wszystko ok..
Także kciuki trzymamy nadal.

Tygryszku a ty masz swojego lekarza czy nadal korzystasz z kliniki?
Chodzi mi o skierowanie na bezpłatne badania w ciąży.
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 11:19   #862
tygryszek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

jeszcze korzystam z kliniki, bo tu normalnie ciąże prowadzą, ale drogo wychodzi wszystko (chociaż mój pracuje też w szpitalu i ost mnie wziął tam na wizytę i chyba to usg w połowie ciąży mi zrobi na nfz, więc do tego czasu chyba zostanę jeszcze u niego) pewnie w połowie ciąży na stałe się przeniosę do innego (teraz nas po znajomości konsultuje co jakiś czas).
__________________

XII 2013
X 2014
tygryszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 15:16   #863
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez tygryszek Pokaż wiadomość
Daisy jak się czujesz, który to już tydzień, córeczka grzeczna, czy daje mamie popalić?
Już się gubię w tych tygodniach 26t5d
czuję się super, tak to bym mogła cały czas w ciąży chodzić, a mało daje po d..ie strasznie, już się nie cacaka z nami, ostatnio się do męża pleców przytuliłam i normalnie mówił jak go kopie i czuje jakby go spychała z łóżka dużo siły ma dziewczynka, cudowne uczucie, już niedługo same je poczujecie

A Ty jak tam uważasz na siebie? Trochę chłodniej to się pewnie lepiej czujesz, wymioty Cię już dopadły? czy będziesz tą szczęściarą, że Cię ominie

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Właśnie rozmawialam z lekarzem i wizyta na środę następna żeby zobaczyć pęcherzyki i sprawdzić czy wszystko ok..
to dobrze, że się umówiłaś, niby serduszek nie usłyszysz ale lekarz sprawdzi czy pęcherzyki prawidłowe

Cytat:
Napisane przez tygryszek Pokaż wiadomość
jeszcze korzystam z kliniki, bo tu normalnie ciąże prowadzą, ale drogo wychodzi wszystko (chociaż mój pracuje też w szpitalu i ost mnie wziął tam na wizytę i chyba to usg w połowie ciąży mi zrobi na nfz, więc do tego czasu chyba zostanę jeszcze u niego) pewnie w połowie ciąży na stałe się przeniosę do innego (teraz nas po znajomości konsultuje co jakiś czas).
Kochana usg genetyczne po ivf należy Ci się za darmo ze skierowaniem, nikt Ci łaski nie robi ja też chodzę prywatnie, ale już nie do lekarza który wykonywał mi ivf, bo on prowadzi tylko do 12tc, mnie i tak przytrzymał dłużej, badania wbrew pozorom nie kosztują tak dużo, chociaż jak się pozbiera do kupy witaminki, wizyty i badania to się uzbiera ale i tak wydaje mi się, że kosztuje nas to dużo mniej niż jak się staraliśmy poza tym jak zaczniecie kompletować wyprawkę to zobaczycie, że to tylko kropla w morzu

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Dziewczyny potrzebuję pomocy!!! Przeprowadzam ankietę wśród znajomych
Chciałabym sobie kupić całą wyprawkę, plus uszyć wyścielenie koszyków wiklinowych na kosmetyki i pampersy na przewijaku, zasłonki, rogala, moskitierę w jednej tonacji i nie wiem który wzór wybrać czy sówki szare czy groszki szare, doradzicie?! http://allegro.pl/13-el-posciel-120x...912435117.html do tego dokupię sobie ze dwa komplety pościeli z tymi białymi sówkami, a nie chcę aby było tego za dużo... sówki są ładne, ale boję się, że przesadzę z ich ilością, a grochy może i brzydsze ale bardziej stonowane, więcej pościeli będę mogła do nich dopasować...
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 16:51   #864
tygryszek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Dziewczyny potrzebuję pomocy!!! Przeprowadzam ankietę wśród znajomych
Chciałabym sobie kupić całą wyprawkę, plus uszyć wyścielenie koszyków wiklinowych na kosmetyki i pampersy na przewijaku, zasłonki, rogala, moskitierę w jednej tonacji i nie wiem który wzór wybrać czy sówki szare czy groszki szare, doradzicie?! http://allegro.pl/13-el-posciel-120x...912435117.html do tego dokupię sobie ze dwa komplety pościeli z tymi białymi sówkami, a nie chcę aby było tego za dużo... sówki są ładne, ale boję się, że przesadzę z ich ilością, a grochy może i brzydsze ale bardziej stonowane, więcej pościeli będę mogła do nich dopasować...
też bym chyba wybrała groszki, sówki tez są ładne ale wydaje mi się, że jest ich strasznie dużo (są bardzo blisko siebie) i mogą męczyć wzrok. Tym bardziej, że chcesz dokupić i tak pościel z sówkami (swoją drogą też mi się podoba ten motyw i kolorystyka szarości cudna)
__________________

XII 2013
X 2014
tygryszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 17:33   #865
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Nam na szkole rodzenia neurologopeda mówiła, że dzieci na początku rozróżniają jedynie kolor czarny, biały i bordowy i tak je najlepiej stymulować. Ja kupiłam na początek wyprawkę białą w czarne koty
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 20:58   #866
Maciejka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 103
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Jestem po wizycie u mojego gino. Mam trochę słabe wyniki hormonów...
AMH 8,22 (zakres 1,83-7,53)
FSH 7,83 (zakres 1,70-7,70)
Mam nadzieję, że poza tym będzie wszystko ok
Rozpisał stymulacje (tym razem nie hiper) mam Menopur i Cetrotide.
Koło 23 lipca spodziewam się @ więc za dobry tydzień zaczynamy
Trzymajcie kciuki!

Edytowane przez Maciejka5
Czas edycji: 2015-07-15 o 11:02
Maciejka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 20:59   #867
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Oglądałam te komplety co dałaś linka i spoko wszystkie ładne ale jakbym miała wybierać to chyba dla mnie za pstrokate;-)
Ładne te spokojne kropki i pepitki.A najlepsze te owieczki biało czarne - boskie są


Maciejko super dobrze będzie czekamy zatem na @

Edytowane przez bombka666
Czas edycji: 2015-07-14 o 21:01
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 21:03   #868
Maciejka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 103
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pomocy!!! Przeprowadzam ankietę wśród znajomych
Chciałabym sobie kupić całą wyprawkę, plus uszyć wyścielenie koszyków wiklinowych na kosmetyki i pampersy na przewijaku, zasłonki, rogala, moskitierę w jednej tonacji i nie wiem który wzór wybrać czy sówki szare czy groszki szare, doradzicie?! http://allegro.pl/13-el-posciel-120x...912435117.html do tego dokupię sobie ze dwa komplety pościeli z tymi białymi sówkami, a nie chcę aby było tego za dużo... sówki są ładne, ale boję się, że przesadzę z ich ilością, a grochy może i brzydsze ale bardziej stonowane, więcej pościeli będę mogła do nich dopasować...


Ja też bym te dwa materiały połączyła, bo pasują do siebie
Maciejka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 22:16   #869
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Dziekuję dziewczynki, wiedziałam, że mogę na Was liczyć

Maciejka nie bardzo wiem o co chodzi z Twoimi wynikami, bo nawet nie wiedziałam, że amh ma jakieś zakresy ale 8 to chyba dobry wynik
ważne, że Twój lekarz ma plan działania i tego się trzymaj
wszystkie tu będziemy Ci kibicować
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 11:04   #870
Maciejka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 103
Dot.: In vitro refundacja (ivf-program na 3 lata)

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
Maciejka nie bardzo wiem o co chodzi z Twoimi wynikami, bo nawet nie wiedziałam, że amh ma jakieś zakresy ale 8 to chyba dobry wynik
ważne, że Twój lekarz ma plan działania i tego się trzymaj
wszystkie tu będziemy Ci kibicować


No jest ponad normę, ale niby ostatnio miałam 11, więc tym się pocieszam że jest lepiej niż było
Dziękuję
Maciejka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-13 21:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.