Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-10, 10:39   #991
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Cytat:
Napisane przez Miniaa88 Pokaż wiadomość
Pytam o te leki, bo strasznie mi się tego dużo wydaje ;/ i oczywiście mam myśli, że coś jest przesadzone, no ale widocznie tak musi być.
Ja miałam 3 dniowy. W poniedziałek miałam punkcje, a dzisiaj transfer...ehhh oby się wszystko udało!!

co do leków to ja tyle brałam i bez ivf, no ale czego się nie robi dla Maluszka
Cytat:
Napisane przez Dejzi85 Pokaż wiadomość
Już po stresie... dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej w klinice i wszystko w jak najlepszym porządku. Dzisiaj również zaczęliśmy przygotowania do trzeciej procedury in vitro ultra długim protokołem. Dostałam pierwszy zastrzyk na wyciszenie jajników, jeszcze przede mną dwa a w połowie września już konkretna stymulacja do in vitro. Tyle stresu czy uda mi się zakwalifikować do programu, ale na całe szczęście dobrze się skończyło.
super
Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość

Odebrałam wyniki bety z wczoraj153.6..chyba jest ok teraz czekam na przyrost trzymajcie kciuki proszę :-*
piękna beta
nadal mocne kciuki
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 16:09   #992
Dejzi85
Raczkowanie
 
Avatar Dejzi85
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Dziewczyny bardzo gratuluje tym co się już udało i trzymam kciuki, aby teraz już wszystko było dobrze do rozwiązania, a tym co czekają na swój cud życzę z całego serca powodzenia i wytrwania, aby i my już nie długo mogły się cieszyć razem ze wszystkimi
Dejzi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:06   #993
Calineczka 27
Zakorzenienie
 
Avatar Calineczka 27
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 622
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Ustawa o ivf jest już przekazana do podpisania dla prezydenta. PSL chciał, żeby z procedury mogły korzystać tylko małżeństwa. Jakiś kościelny się jeszcze wypowiedział, że to absolutnie niemoralne. Aż mną zatrzęsło Gdzie my żyjemy....
Calineczka 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 07:19   #994
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Dzięki jeszcze raz za wszystkie ciepłe slowa

W pon odbieram betę z piątku..Strasznie się denerwuję czy nic się nie wydarzy:-( brzuch boli jak na @i co chwile latam patrzeć czy nie plamie:-(
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 19:09   #995
Dejzi85
Raczkowanie
 
Avatar Dejzi85
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Dzięki jeszcze raz za wszystkie ciepłe slowa

W pon odbieram betę z piątku..Strasznie się denerwuję czy nic się nie wydarzy:-( brzuch boli jak na @i co chwile latam patrzeć czy nie plamie:-(
Będzie dobrze trzymam mocno kciuki powodzenia
Dejzi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 19:14   #996
aleksia_29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 57
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

bombka666 z taką betą to miesiączka nie przyjdzie - sama zresztą pisalaś, że takie jest samopoczucie na początku. Ja stawiam, że mogą być bliźniaki i tego się trzymajmy mimo tak wielu lat starań jesteś szczęściarą bo pierwsze in-vitro przyniosło Ci sukces, także nie masz powodów do zamartwiań tylko do radości...
aleksia_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 20:38   #997
TysiaK1982
Przyczajenie
 
Avatar TysiaK1982
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 23
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Dejzi no widzisz i po stresie.Wszystko będzie dobrze już teraz

Tysiak u Ciebie tez nie martw się na zapas,albo chociaż spróbuj.Kiedy ty masz jakąś wizytę?

Odebrałam wyniki bety z wczoraj153.6..chyba jest ok teraz czekam na przyrost trzymajcie kciuki proszę :-*
Ja nie mam jeszcze umówionej wizyty. We wtorek pojadę zmienić klinikę, ale jutro zadzwonię czy nie umówić się od razu na wizytę.

Cytat:
Napisane przez Dejzi85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo gratuluje tym co się już udało i trzymam kciuki, aby teraz już wszystko było dobrze do rozwiązania, a tym co czekają na swój cud życzę z całego serca powodzenia i wytrwania, aby i my już nie długo mogły się cieszyć razem ze wszystkimi
Oby wszystkie z nas w niedługim czasie miały takie dobre wieści jak Bombka

Cytat:
Napisane przez Calineczka 27 Pokaż wiadomość
Ustawa o ivf jest już przekazana do podpisania dla prezydenta. PSL chciał, żeby z procedury mogły korzystać tylko małżeństwa. Jakiś kościelny się jeszcze wypowiedział, że to absolutnie niemoralne. Aż mną zatrzęsło Gdzie my żyjemy....
Czarnogród, ale może będzie dobrze, chociaż w październiku może się wszystko zmienić...
TysiaK1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 20:53   #998
Slonko333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 43
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Cześć Dziewczyny, od dłuższego czasu śledzę Wasze wpisy ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać. Na wstępie gratuluję z całego serca wszystkim, którym się udało! !! Ja również od roku jestem pacjentka Kliniki Angelus-moim lekarzem jest Pani dr P. Jesteśmy wraz z mężem po trzech (niestety) nieudanych inseminacjach. Teraz podjęliśmy decyzję że pozostało nam już tylko in vitro. Niestety tak jak już któreś z Was pisały niestety nasza pani Dr nie poradziła nam żebyśmy się zapisali do rządowego programu i teraz najprawdopodobniej będziemy płacić całą kwotę . W połowie sierpnia mam mieć laparoskopie i histeroskopia. Prawdę mówiąc jestem przerażona. Stąd moje pytanie czy któraś z Was miała laparoskopia robioną przez pania dr P., jak wyglądało znieczulenie, czy macie duże blizny i najważniejsze jak długo dochodzilyscie do siebie (ja mam mieć podczas laparoskopii usuwana torbiel endometrialna jajnika)? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Slonko333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 10:33   #999
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Cytat:
Napisane przez aleksia_29 Pokaż wiadomość
bombka666 z taką betą to miesiączka nie przyjdzie - sama zresztą pisalaś, że takie jest samopoczucie na początku. Ja stawiam, że mogą być bliźniaki i tego się trzymajmy mimo tak wielu lat starań jesteś szczęściarą bo pierwsze in-vitro przyniosło Ci sukces, także nie masz powodów do zamartwiań tylko do radości...



Dziękuję kochana :-* wiem ze teraz nie powinnam się zamartwiac.
Ale nadal nie mogę uwierzyć że pierwsza próba i sukces..
Ciężko to ogarnąć;-)
Tobie też się uda uwierz w to :-*


Cytat:
Napisane przez TysiaK1982 Pokaż wiadomość
Ja nie mam jeszcze umówionej wizyty. We wtorek pojadę zmienić klinikę, ale jutro zadzwonię czy nie umówić się od razu na wizytę.



Oby wszystkie z nas w niedługim czasie miały takie dobre wieści jak Bombka
..
Tego wam życzę

Dzwoniłas do kliniki?






Cytat:
Napisane przez Slonko333 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, od dłuższego czasu śledzę Wasze wpisy ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać. Na wstępie gratuluję z całego serca wszystkim, którym się udało! !! Ja również od roku jestem pacjentka Kliniki Angelus-moim lekarzem jest Pani dr P. Jesteśmy wraz z mężem po trzech (niestety) nieudanych inseminacjach. Teraz podjęliśmy decyzję że pozostało nam już tylko in vitro. Niestety tak jak już któreś z Was pisały niestety nasza pani Dr nie poradziła nam żebyśmy się zapisali do rządowego programu i teraz najprawdopodobniej będziemy płacić całą kwotę . W połowie sierpnia mam mieć laparoskopie i histeroskopia. Prawdę mówiąc jestem przerażona. Stąd moje pytanie czy któraś z Was miała laparoskopia robioną przez pania dr P., jak wyglądało znieczulenie, czy macie duże blizny i najważniejsze jak długo dochodzilyscie do siebie (ja mam mieć podczas laparoskopii usuwana torbiel endometrialna jajnika)? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Miałam laparo w klinice robiona przez mojego lekarza dr Orlinskiego.
Co prawda nic mi nie usuwali bo sprawdzali tylko droznosc,ale chyba nie masz się czego bac.
Ja mam dwie małe blizny,jedna w pępku jedna niżej po lewej stronie..Po zabiegu funkcjonowałam normalnie,nie mogłam tylko dźwigać i czasem coś tam w środku zabolało ale wszytko idzie znieść...

Poczytaj wcześniej dużo pisalysmy na ten temat..

Moja beta z piątku 231,7
Progesteron 29,44

Chyba mogę się cieszyc
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 10:53   #1000
Slonko333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 43
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Dzięki Bombka666 za info. Jeszcze raz gratuluję . Teraz to już na spokojnie. Trzymam mocno kciuki.
Slonko333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:35   #1001
loni
Raczkowanie
 
Avatar loni
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 388
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Dziewczyny bardzo ważna sprawa!!!!

Prosimy o podpisywanie petycji.
Środowiska anty-invitrowe od dwóch dni zbierają podpisy, aby skłonić prezydenta RP Bronisława Komorowskiego do odrzucenia ustawy.
To dla naszego środowiska, naszych rodzin i znajomych czas na aktywność. Do wejścia w życie ustawy brakuje tylko podpisu prezydenta. Nie pozwólmy mu nabrać przekonania, że jest nam wszystko jedno i będziemy bierni!
Pod tym linkiem jest dostępna petycja:
https://secure.avaaz.org/pl/petition...nosci/?nTfXAjb

Bardzo was proszę o aktywność w tej akcji, to nasza wspólna sprawa!!!
__________________
"Nie wystarczy pokochać,
Trzeba jeszcze umieć
Wziąć tę miłość w ręce,
I przenieść ją przez całe życie."
loni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 21:36   #1002
Dejzi85
Raczkowanie
 
Avatar Dejzi85
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Cytat:
Napisane przez Slonko333 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, od dłuższego czasu śledzę Wasze wpisy ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać. Na wstępie gratuluję z całego serca wszystkim, którym się udało! !! Ja również od roku jestem pacjentka Kliniki Angelus-moim lekarzem jest Pani dr P. Jesteśmy wraz z mężem po trzech (niestety) nieudanych inseminacjach. Teraz podjęliśmy decyzję że pozostało nam już tylko in vitro. Niestety tak jak już któreś z Was pisały niestety nasza pani Dr nie poradziła nam żebyśmy się zapisali do rządowego programu i teraz najprawdopodobniej będziemy płacić całą kwotę . W połowie sierpnia mam mieć laparoskopie i histeroskopia. Prawdę mówiąc jestem przerażona. Stąd moje pytanie czy któraś z Was miała laparoskopia robioną przez pania dr P., jak wyglądało znieczulenie, czy macie duże blizny i najważniejsze jak długo dochodzilyscie do siebie (ja mam mieć podczas laparoskopii usuwana torbiel endometrialna jajnika)? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Witam ja na początku lipca miałam robioną laparoskopię wraz z histeroskopią przez panią dr P i jestem mega zadowolona. Znieczulenie miałam ogólne i troszkę po nim bolało mnie gardło, ale nic strasznego naprawdę!!!! Mam trzy malusieńkie blizny, które wyglądają jak bym się zadrapała. Pierwsze dwa dni pobolewał mnie dół brzucha, ale o wiele bardziej boli mnie podczas @, a wiec też nic strasznego. Trzy dni po zabiegu poszłam już do pracy a pracuje 12 h na nogach i dosłownie nic mi nie dolegało. Więc głowa do góry nie ma czego się bać a warunki i opieka w klinice są bardzo dobre i jak wszystko jest ok to tego samego dnia wychodzi się do domu.
Dejzi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 07:44   #1003
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Cytat:
Napisane przez Calineczka 27 Pokaż wiadomość
Ustawa o ivf jest już przekazana do podpisania dla prezydenta. PSL chciał, żeby z procedury mogły korzystać tylko małżeństwa. Jakiś kościelny się jeszcze wypowiedział, że to absolutnie niemoralne. Aż mną zatrzęsło Gdzie my żyjemy....
ja jak czytałam co senatorzy wygadywali na ten temat to się zastanawiałam czy jakiś serial z epoki średniowiecza oglądam czy co jestem przerażona na kogo nasi rodacy głosują, serio makabra .....
No ale prezydent podpisze mam nadzieję, obiecał przecież.
Szkoda tylko że na jesieni może wygrać pis i wrócimy do ciemnogrodu
Cytat:
Napisane przez Slonko333 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, od dłuższego czasu śledzę Wasze wpisy ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać. Na wstępie gratuluję z całego serca wszystkim, którym się udało! !! Ja również od roku jestem pacjentka Kliniki Angelus-moim lekarzem jest Pani dr P. Jesteśmy wraz z mężem po trzech (niestety) nieudanych inseminacjach. Teraz podjęliśmy decyzję że pozostało nam już tylko in vitro. Niestety tak jak już któreś z Was pisały niestety nasza pani Dr nie poradziła nam żebyśmy się zapisali do rządowego programu i teraz najprawdopodobniej będziemy płacić całą kwotę . W połowie sierpnia mam mieć laparoskopie i histeroskopia. Prawdę mówiąc jestem przerażona. Stąd moje pytanie czy któraś z Was miała laparoskopia robioną przez pania dr P., jak wyglądało znieczulenie, czy macie duże blizny i najważniejsze jak długo dochodzilyscie do siebie (ja mam mieć podczas laparoskopii usuwana torbiel endometrialna jajnika)? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
witaj i powodzenia
Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość

Moja beta z piątku 231,7
Progesteron 29,44

Chyba mogę się cieszyc
pięknie

kiedy wizyta?
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 08:24   #1004
Slonko333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 43
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Dejzi85 wielkie dzięki. Troszkę się uspokoiłam ale pewnie im bliżej laparoskopia to nerwy wezmą górę. Z tego co wcześniej doczytałam to Ty przygotowywana jesteś do in vitro długim protokołem. Jeśli mogłabyś mi dokładnie opisać byłabym wdzięczna bo na wczorajszej wizycie nie o wszystko dopytalam-tyle tego było. Z góry dziękuję. I trzymam kciuki!!!!
Slonko333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 09:49   #1005
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Myśłałam ze zemdleje jak zobaczyłam wczorajsza betę
1038
Jeszcze jestem w szoku ;-)
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 10:05   #1006
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Myśłałam ze zemdleje jak zobaczyłam wczorajsza betę
1038
Jeszcze jestem w szoku ;-)
cudnie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 10:55   #1007
marie_sol
Rozeznanie
 
Avatar marie_sol
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 527
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Bombka GRATULACJE!!! czułam że będzie dobrze.
Dobrych ludzi spotykają dobre rzeczy
__________________
Jesteś, tyle na Ciebie czekaliśmy!

Dbam o loki od 1.06.2010

marie_sol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 11:09   #1008
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Jestem po rozmowie z lekarzem.Wizyta w następną środę zobaczymy ile jest pęcherzyków i czy wszystko gra a potem już na początku sierpnia powinno być serduszko
Dzięki kochane ale kciuki nadal trzymajcie.

Fanfelka jak zajrzysz to napisz proszę czy wizyty po transferze są płatne? ?
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 13:21   #1009
Slonko333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 43
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Bombka GRATULACJE z całego serducha!!!!!
Slonko333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 14:36   #1010
Calineczka 27
Zakorzenienie
 
Avatar Calineczka 27
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 622
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Ciekawe, czy bliźniaki. Mnie w sumie beta rosła w zastraszającym tempie - zamiast dwukrotnie to rosło czterokrotnie i bliźniaków nie ma, ale u ciebie mogą być!!!! Ale by było fajnie. Koleżanka z twoich stron ma chłopczyka i dziewczynkę z ivf (niepłodność idiopatyczna, 6 lat starań, też się udało za 1 razem). Ciesz się

Ewa, robisz już jakieś zakupy dzidziusiowe?

Wszystkim życzę powodzenia a najlepiej wakacyjnego cudu.
Calineczka 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 14:49   #1011
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Cytat:
Napisane przez Slonko333 Pokaż wiadomość
Bombka GRATULACJE z całego serducha!!!!!
Dzięki bardzo :-*





Cytat:
Napisane przez Calineczka 27 Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy bliźniaki. Mnie w sumie beta rosła w zastraszającym tempie - zamiast dwukrotnie to rosło czterokrotnie i bliźniaków nie ma, ale u ciebie mogą być!!!! Ale by było fajnie. Koleżanka z twoich stron ma chłopczyka i dziewczynkę z ivf (niepłodność idiopatyczna, 6 lat starań, też się udało za 1 razem). Ciesz się

Ewa, robisz już jakieś zakupy dzidziusiowe?

Wszystkim życzę powodzenia a najlepiej wakacyjnego cudu.
Tez jestem bardzo ciekawa,tym bardziej teraz jak napisałaś ze u Ciebie wzrosła tak szybko.
Ja nie ukrywam uciesze się tak samo z dwójki jak z jednego byleby tylko ciąża przebiegła bez komplikacji.

U mnie było tak
153,6 9 dpt
231,7 10dpt
1038 13dpt


Co ma być to będzie

Cali a ty jak się masz?to już niedługo,boisz się trochę?
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 14:56   #1012
kruszynka__22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 48
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Dziś się dowiedziałam że z 6 pęcherzyków zapłodniło się tylko 2 z czego chca moi podać w 3 dobie a to ponoć słabsze i mam doła czy są jakieś szanse żeby był z tego mały bobasek. Co wy myślicie o tym?
kruszynka__22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 15:05   #1013
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Kruszynko zawsze są szanse musisz wierzyć że będzie dobrze..
Jeden podadzą a ten drugi zostawią do piątej doby? Czy zamrozą w trzeciej?
Bardzo mocno trzymam kciuki
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 17:03   #1014
Slonko333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 43
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Kruszynko mocno trzymam kciuki!!!!!
Slonko333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 18:06   #1015
aleksia_29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 57
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

bombka gratuluję pięknej bety - nie dziwię się, że jesteś w szoku, pewnie nie wierzysz, że to się dzieje naprawdę...! A jednak to nie sen...
Kruszynka nie martw się na zapas, im więcej o tym będziesz myśleć tym gorzej. Ja po tym moim niepowodzeniu często łapię doły, płacze mimo woli i czuję taką okropną bezsilność. W piątek mam wizytę u mojej lekarki - w mojej klinice powiedzieli, że pierwsza wizyta po transferze jest bezpłatna, a potem trzeba już płacić. Zobaczymy co ona powie na to wszystko. Ja od jutra mam urlop i zamierzam naładować baterie, odpocząć, a potem trzeba coś działać... Czas pokaże.
aleksia_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 19:52   #1016
kruszynka__22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 48
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Dziekuję dziewczyny za słowa otuchy. To mój 3 transfer będzie i już psychicznie nie wytrzymuję. A tobie bombka gratuluję!!! Przepiękna beta może być nawet blizniacza bo dość wysoka.
kruszynka__22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 19:54   #1017
Calineczka 27
Zakorzenienie
 
Avatar Calineczka 27
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 622
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Kruszynka tak jak dziewczyny piszą to nie matematyka. Jak ma się udać to się uda. Trzymamy kciuki.

Bombka, tak miałam właśnie, że miała się podwajać a rosła mi czterokrotnie. Wiedziałam, że miałam jeden pęcherzyk tylko i byłam tak pos..ana, że to ciąża zaśniadowa, że wyłam w poduszkę. Albo bliźniaki albo silny dzidziuś.
Nawet mi nic nie mów. Zaraz zacznę 36 tydzień i boję się jak jasny gwint. Jak już urodzę to będę tu wchodzić patrzeć jak rośniecie i kompletujecie wyprawkę.

Do 3 razy sztuka.

Edytowane przez Calineczka 27
Czas edycji: 2015-07-14 o 19:55
Calineczka 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 20:10   #1018
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Ojej to może się okazać że beta rośnie tak bardzo bo coś jest nie tak??

Trochę mnie wystraszyłas:-(
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 20:46   #1019
Dejzi85
Raczkowanie
 
Avatar Dejzi85
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 41
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Cytat:
Napisane przez Slonko333 Pokaż wiadomość
Dejzi85 wielkie dzięki. Troszkę się uspokoiłam ale pewnie im bliżej laparoskopia to nerwy wezmą górę. Z tego co wcześniej doczytałam to Ty przygotowywana jesteś do in vitro długim protokołem. Jeśli mogłabyś mi dokładnie opisać byłabym wdzięczna bo na wczorajszej wizycie nie o wszystko dopytalam-tyle tego było. Z góry dziękuję. I trzymam kciuki!!!!

Witam wiem że jak ci powiem że nie masz czego się bać to i tak nerwy będą, ale na pewno wszystko pójdzie gładko i sprawnie bo jesteś w dobrych rękach. Ja teraz jestem przygotowywana "ultra długim protokołem" tzn: 9.07 dostałam pierwszy zastrzyk z diphereline, następny dostane 6.08 i trzecią dawkę dostanę 3.09 i po 11 dniach od trzeciej dawki zacznie się konkretna stymulacja już do IVF. Za moim pierwszym podejściem do IVF byłam stymulowana na krótkim protokole i wyhodowałam 8 komórek z czego 7 było dojrzałych i w drugiej dobie miałam podane 2 zarodki a pozostałe 4 nie dotrwały nawet 4 dnia. Przy drugim podejściu byłam stymulowana na długim protokole i pozyskano 11 komórek. Wtedy transfer miałam w 5 dobie i jedynie przetrwały dwa zarodki, które mi podano i również nic z tego nie wyszło. Niestety nie wiadomo jaka jest przyczyna, że zarodki mi obumierają. Mam nadzieję, że teraz mi się uda bo to jest moja ostatnia szansa, ale przynajmniej czuję że jestem w dobrych rękach. Ufam mojej pani dr, bo we wcześniejszej klinice zostałam sama sobie z problemem i miałam wrażenie że tylko im zależy na pieniądzach a na pewno nie na tym że by nam pomóc. Tutaj chociaż wiem że chcą zrobić wszystko, aby nasze szanse na dzidziusia były jak największe.
Dejzi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 20:56   #1020
Calineczka 27
Zakorzenienie
 
Avatar Calineczka 27
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 622
Dot.: Klinika nieplodnosci Angelius-Katowice

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Ojej to może się okazać że beta rośnie tak bardzo bo coś jest nie tak??

Trochę mnie wystraszyłas:-(
No przestań! Ja się naczytałam u dr googla o ciąży zaśniadowej, co było totalną bzdurą. Masz silne dziecko albo dwoje i koniec.
Jezusie, nie chciałam cię wystraszyć. Jak mnie tak rosła i jest dobrze, to u ciebie też jest dobrze.

Edytowane przez Calineczka 27
Czas edycji: 2015-07-14 o 20:59
Calineczka 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 19:45:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.