Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-20, 18:11   #2581
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Ja sie przyznam, że kp nie sprawia mi jakiejś mega frajdy, jest to dla mnie coś oczywistego, na co psychicznie nastawiałam sie pół ciąży, a głównym motywatorem była cena mm

Nawet nieco zazdroszcze pewnej wygody jaka daje butelka, głownie tego, że nie jest się "przykutym" do dziecka i można wyjść z domu do sklepu bez odmierzania czasu do końca drzemki i martwienia sie o syrenę na mleczarnię
Ja mam takie samo zdanie, wiem że kp jest dla dziecka najlepsze. Ja w ciąży myślałam, że nie będę miała pokarmu albo coś innego się wydarzy i nie będę mogła karmić, nastawiałam się na mm. A tu psikus wszystko się ładnie rozkręciło i karmię piersią. Ale tak jak justiwi brakuje mi wyjścia bez patrzenia na zegarek i komfortu że mogę się ubrać na wyjście jak chcę i nie myśleć jak ja teraz dziecko nakarmię?
Chyba tak to jest że po prostu każdej się wydaje że to czego nie ma jest lepsze. Mi się wydaje, że kto daje mm ma lepiej, a Tym co dają mm wydaje się że lepiej jest kp.
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 18:15   #2582
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
Ja mam takie samo zdanie, wiem że kp jest dla dziecka najlepsze. Ja w ciąży myślałam, że nie będę miała pokarmu albo coś innego się wydarzy i nie będę mogła karmić, nastawiałam się na mm. A tu psikus wszystko się ładnie rozkręciło i karmię piersią. Ale tak jak justiwi brakuje mi wyjścia bez patrzenia na zegarek i komfortu że mogę się ubrać na wyjście jak chcę i nie myśleć jak ja teraz dziecko nakarmię?
Chyba tak to jest że po prostu każdej się wydaje że to czego nie ma jest lepsze. Mi się wydaje, że kto daje mm ma lepiej, a Tym co dają mm wydaje się że lepiej jest kp.



Podpisuję sie pod tym ręcami, nogami i rzęsami

Innymi słowy, babie nie dogodzisz


Madziuula ale masz kawał faceta w domu, brawo
jak Ci idzie odchudzanie starszaka? odstawiliście te słodyczce albo chociaż zredukowaliście?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 18:20   #2583
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

beatusia - moja blizna (jesli tak mozna nazwac) rozeszla sie i nikt mi na to nic nie poradz, takze moja szanowna jest rozpruta w kierunku pupy!
narazie przykładam rivanol, stosuje tantum rosa (od porodu) i octenisept - na zmianę
szwy wyłażą i wszystko jest zaognione obrzękniete- nie wygląda to najlepiej
jeszcze pójdę do gina na kontrolę ale podejrzewam, że trzeba będzie na nowo wycinać i zszywać równo tą bliznę
wyglądam krocza jestem załamana- ładnie nacięteprzez położną a do dupy zszyte krzywo i z wciągniętą wargą do środka szanownej

ulrika ja KP i czasami dokarmiam butelką
moja dziunia nie była szczepiona w szpitalu

santom, gdzie ty rodziłaś , że ci szczepień nie zrobili dziecka? bo u mnie jak nie wyraziłam zgody na szczepienie noworodka to chcieli mnie zabić za to i straszyli czym się dało
i czemu dopiero w 3 miesiącu będziecie mieć szczepienie ( jestem w szoku )

ps. ja juz chyba pisałam, że jak bylam szczepiona to chorowalam na wszystko co mi podali ze strzykawki
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 18:28   #2584
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Karlain- wspolczuje bardzo, za cos takiego to powinni odszkodowania wyplacac, moze by sie wtedy przykladali, a nie robili na odwal sie:-(

U Nas nocka slaba, a dzien to juz w ogole dramat. Patryk calutenki dzien placze i w ogole nie spi. Jedynie przy cycku zmruzy oczka,ale to max na 5 minut i najmniejszy ruch od razu wywoluje placz. Jestem juz ledwo zywa:-( pieprzone szczepienie:-(

Madziula- nooo Papryk pieknie wazy:-D

Justiwi- wez juz daj spokoj z tym goraczkowaniem, zdrowiej kobieto;-)
__________________
30.04.2014

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2014-06-20 o 18:33
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 18:45   #2585
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

beatusia współczuje za kazdymr azem gdy szczepie dziecko boję się reakcji....
karlain wspołczuje tego zszycia, według mnie to karygodne;/ zamierzasz cos z tym robic?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:09   #2586
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Ja też sie boje tych szczepień :/


Justiwi nie odchudzamy bo to aktywny maluch, nie chce by mi w jakąś anemie wpadł, jedynie słodyczy nie je, choć nigdy jakoś dużo nie jadł, predzej chipsy tacie podkradał ale chipsow teraz też nie ma Olaf pije wode od poczatku, sokow nie bardzo, jeeyne co to nie dostaje dokładki mleka bo wieczorem potrafił spokojnie 2butle wciagnąc a to prawie 1/2litra jakoś tak nam to umknelo a chyba od tego brzuszek urusł
Paradoksalnie teraz ma mega apetyt, duzo je ale konkrety, miecho, owoce, warzywa, jogurty, no nie odmówie mu bo ma sporo ruchu i bułki na potege zaczął wcinać ale z ziarenkami wi3c też oki:p zresztą teraz nie smaże w sumie od porodu, wszystkim na zdrowie wyjdzie a osobiście smażonego nie lubie licze że na placu zgubi a zreszta skoro wzrost 90 centyl to i waga za mala być nie może

Właściwie jedyne słodycze ostatnio to codzienne lody z mamusią

Bardziej to pilnuje diety tżta ale ten to mi sie na delegacjach wyłamuje a jeszcze teraz te mistrzostwa i piwko do meczu by pił
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:42   #2587
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

no p.Bog to sie tylko smieje z naszych planow daje czasem malej pocyckac ot tak dla naszej pwspolnej przyjemnosci, albo jak juz sobie nie radze z uspokojeniem jej. widze ze lubi sie tak poprzytulac, chociaz juz pewnie tego tez sie kres zbliza, bo wiadomo jak cos pocieknie to bardziej smakuje, a na sucho nie bardzo. ja jakies reztki jeszcze mam, ale juz koncowka i w ogole wlasnie przez ten kulawy poczatek macierzynstwa stracilam ochote na nastepne dzieciatko. mam nadzieje, ze kiedys mi sie odmieni.

Mysia to widze, ze Anula tez ma mega apetycik moja potrafi wciagnac juz 160ml szalona ale tyje w sam raz, srednio chyba 850g miesiecznie. a co do ulewania, ja zauwazylam, ze Lilcia ulewa wlasnie wiecej jak sobie pocycka cycka, albo jak sie przeje, chociaz coraz rzadziej teraz.


za to teraz juz malenstwo zaczyna sie tak pieknie usmiechac, ze serce sie cieszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lilcia.jpg (91,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lilcia2.jpg (80,7 KB, 43 załadowań)
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 19:47   #2588
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
no p.Bog to sie tylko smieje z naszych planow daje czasem malej pocyckac ot tak dla naszej pwspolnej przyjemnosci, albo jak juz sobie nie radze z uspokojeniem jej. widze ze lubi sie tak poprzytulac, chociaz juz pewnie tego tez sie kres zbliza, bo wiadomo jak cos pocieknie to bardziej smakuje, a na sucho nie bardzo. ja jakies reztki jeszcze mam, ale juz koncowka i w ogole wlasnie przez ten kulawy poczatek macierzynstwa stracilam ochote na nastepne dzieciatko. mam nadzieje, ze kiedys mi sie odmieni.

Mysia to widze, ze Anula tez ma mega apetycik moja potrafi wciagnac juz 160ml szalona ale tyje w sam raz, srednio chyba 850g miesiecznie. a co do ulewania, ja zauwazylam, ze Lilcia ulewa wlasnie wiecej jak sobie pocycka cycka, albo jak sie przeje, chociaz coraz rzadziej teraz.


za to teraz juz malenstwo zaczyna sie tak pieknie usmiechac, ze serce sie cieszy
słodkości
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:48   #2589
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
beatusia - moja blizna (jesli tak mozna nazwac) rozeszla sie i nikt mi na to nic nie poradz, takze moja szanowna jest rozpruta w kierunku pupy!
narazie przykładam rivanol, stosuje tantum rosa (od porodu) i octenisept - na zmianę
szwy wyłażą i wszystko jest zaognione obrzękniete- nie wygląda to najlepiej
jeszcze pójdę do gina na kontrolę ale podejrzewam, że trzeba będzie na nowo wycinać i zszywać równo tą bliznę
wyglądam krocza jestem załamana- ładnie nacięteprzez położną a do dupy zszyte krzywo i z wciągniętą wargą do środka szanownej

ulrika ja KP i czasami dokarmiam butelką
moja dziunia nie była szczepiona w szpitalu

santom, gdzie ty rodziłaś , że ci szczepień nie zrobili dziecka? bo u mnie jak nie wyraziłam zgody na szczepienie noworodka to chcieli mnie zabić za to i straszyli czym się dało
i czemu dopiero w 3 miesiącu będziecie mieć szczepienie ( jestem w szoku )

ps. ja juz chyba pisałam, że jak bylam szczepiona to chorowalam na wszystko co mi podali ze strzykawki
w Norwegii a w 3 miesiacu, bo akurat wtedy zaczynaja sie planowe szczepienia.
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:52   #2590
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Ja też sie boje tych szczepień :/


Justiwi nie odchudzamy bo to aktywny maluch, nie chce by mi w jakąś anemie wpadł, jedynie słodyczy nie je, choć nigdy jakoś dużo nie jadł, predzej chipsy tacie podkradał ale chipsow teraz też nie ma Olaf pije wode od poczatku, sokow nie bardzo, jeeyne co to nie dostaje dokładki mleka bo wieczorem potrafił spokojnie 2butle wciagnąc a to prawie 1/2litra jakoś tak nam to umknelo a chyba od tego brzuszek urusł
Paradoksalnie teraz ma mega apetyt, duzo je ale konkrety, miecho, owoce, warzywa, jogurty, no nie odmówie mu bo ma sporo ruchu i bułki na potege zaczął wcinać ale z ziarenkami wi3c też oki:p zresztą teraz nie smaże w sumie od porodu, wszystkim na zdrowie wyjdzie a osobiście smażonego nie lubie licze że na placu zgubi a zreszta skoro wzrost 90 centyl to i waga za mala być nie może

Właściwie jedyne słodycze ostatnio to codzienne lody z mamusią

Bardziej to pilnuje diety tżta ale ten to mi sie na delegacjach wyłamuje a jeszcze teraz te mistrzostwa i piwko do meczu by pił
Sama lubię piwko wieczorem czasem z tz wypić

Co do Olafka to słuszne podejście
Zwłaszcza że wy spacerujecie do oporu i młody się wybiega sam i pchając wózek też.


Beatusia zgodnie z życzeniem ogłaszam koniec chorowania

Zmierzyłam dziś wieczorem temperaturę i było 36.8 i ja już nic nie rozumiem
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:55   #2591
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

justiwi, a wez trzasnij sobie morfologie, chociaz to pewnie pozostalosci po zapaleniu.

w ogole w nocy horror przezylam wlaczyl nam sie alarm w niani, zryw, biegiem do pokoju malej a ta w najlepsze sobie macha nozkami wesolutka, lezac w poprzek lozka przy zaglowku czujnik ruchu jest polozony posrodku lozeczka i chyba *zgubil sygnal*
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 20:51   #2592
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Santom tak jak już tu któraś pisała macierzyństwo nie dzieli się na te co kp i te co karmią mm. Czasem jest to świadomy wybór matki , a czasem konieczność. Każda matka jest idealna dla swojego dziecka niezależnie czy karmi je piersią czy mm. Wiem po części jak się czujesz bo przy synu planowałam karmić Go przynajmniej rok. Niestety udało się tylko 2,5m i musiałam przejść na mm. Również z tego powodu przeryczałam, ale czy to sprawiło że moje dziecko było mniej kochane?NIE. Czy było mniej szczęśliwe? NIE.
Najważniejsze dla dziecka jest to że jesteś obok, dbasz o nie, kochasz.
Tak więc dziewczyny proszę głowy do góry bo jesteście idealne dla swoich dzieci i nie macie czego się wstydzić czy czuć się winne !!

Madziula za wagę, wzrost i szczepienie
PS. Też bd szczepić standardem

Po cichu się chwalę że chyba udało mi się znaleźć smoczek który podpasował Majce mianowicie MAM
Może skończy się te wiszenie na cycku.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

aaa.. i Santom sliczna Lilka
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 21:11   #2593
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Santom przepięknie się śmieje Lilka i na pewno widać, że jest szczęśliwa

Morfo na pewno zrobię bo to nie jest normalne.Nie miałam zapalenia, a zwykły zastój bo to było miejscowe
Nie wiem dlaczego mój organizm tak reaguje?


W dodatku mój syn chyba przechodzi skok rozwojowy bo od 17 do 18 i od 20 do 21 wisiał CIĄGIEM na cycku ssąc w dodatku zamiast twardej popołudniowej drzemki jak zawsze spał na czuwaniu i większy szmer powodował otwarcie oczu i kwękanie. Nieco poratował nas smoczek, uff

Wiszenie na cycku prawie całkiem zlikwidowało zastój

Nie spał od 17 do 21,40 i ostatecznie spacyfikowałam go kokonieniem
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-06-20 o 21:12
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 21:25   #2594
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Mój spał dzisiaj tylko raz, koło poludnia przez 2godz. Tak to chwilę leżał i ciągle cyc.. mam dość. Aż się boję co to będzie w nocy...

Karlain współczuję Ci strasznie, aż mnie krocze zabolalo jak to przeczytałam.. nie wyobrażam sobie tego, co teraz przezywasz... jak lezalam po pierwszym porodzie, to była taka sytuacja w szpitalu, że dziewczynę źle zszyli. Tyle, że ona na drugi dZień po porodzie dostała krwotoku przez to. Musieli ją uśpić, od nowa naciac i zszyć...
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 21:40   #2595
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;46969730]Mój spał dzisiaj tylko raz, koło poludnia przez 2godz. Tak to chwilę leżał i ciągle cyc.. mam dość. Aż się boję co to będzie w nocy...

Karlain współczuję Ci strasznie, aż mnie krocze zabolalo jak to przeczytałam.. nie wyobrażam sobie tego, co teraz przezywasz... jak lezalam po pierwszym porodzie, to była taka sytuacja w szpitalu, że dziewczynę źle zszyli. Tyle, że ona na drugi dZień po porodzie dostała krwotoku przez to. Musieli ją uśpić, od nowa naciac i zszyć...[/QUOTE]

A próbowałaś kokonić metodą Karpa??
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 21:43   #2596
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Czyli jak?
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 21:49   #2597
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

santom gratuluję uśmiechów. My już też tego doświadczamy my chyba jakiś wadliwy model maty dostaliśmy bo nam się już sporo razy alarm włączył. Ten pierwszy raz był straszny jak zerwalismy się z kanapy i biegiem do łóżeczka.
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 23:37   #2598
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;46970010]Czyli jak?[/QUOTE]

Wpisz w you tube Harvey Karp i wyskoczyc powinien jako pierwszy filmik o hiszpanskim tytule "parar chorro bebe" czy cos takiego ale jest po angielsku z hiszpanskimi napisami.Tam zobaczysz jak zawijac dziecko w kocyk czyli kokonic.U nas wielokrotnie pomogla na takie marudno-rozdraznione zachowania

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:26 ----------

Pisałyście o kwestii zszycia...

Ja też dziś w końcu zajrzałam na dół z lusterkiem i tak jak na zewnątrz jest ładnie, nawet blizny nie widać tak w środku szanownej powstało mi coś "nowego" taki mały "dyndaczek" iście k***a uroczy
Niedoszyty należycie fragment tkanki. Kto tych patałachów uczy szyć? Może powinny to robić Panie krawcowe i szwaczki albo członkinie koła gospodyń wiejskich bo na pewno nie kadra naukowa akademii medycznej :banghead::banghead: :banghead:
Zastanawiam się, co mam sobie z nim zrobić??
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 00:24   #2599
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Hej! Melduje ze karmie, tz karmilam po polnocy, ale sika jak z weza strazackiego i maly w pewnym
Momencie zaczal sie denerwowac. No i tak wscieka sie ju od godziny i ani nie pomaga noszenie, ani sMoczek, nie wiem o co chodzi, czy glodny czy najedzony jakos mniej je mi ostatnio, tzn czesto a krotko, potem piersi przepelnione i sika a on sie wscieka, to sie wygadalam, o!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------

Justwiwi wspolczujr dyndadelka, potwierdzam, wolalabym krawcowa a nie lekarzy na odwal szyjacych


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 01:16   #2600
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

My po pierwszym.karmieniu... Franek zasypia w lozeczku...

Widze ze rozmowa.dotyczy wyzszosci kp nad mm. Nie wypowiem sie bo karmie mm a swoje przezylam zeby psychicznie dojrzec do takiego stamu rzeczy...

JUSTIWI mam.nadzieje ze ze zdrowkirm lepiej

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 03:00   #2601
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Jest ktos?
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 03:08   #2602
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Witam na odbijanku - dzis pierwszym. Amelcia ok 23-ej dopelnila brzuszek po kapieli i dopiero o 3:30 wstala... i to bez syreny nocnej :plis:

W koncu mam okazje nadrobic.. chociaz wczsnuej tez troche czytalam...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 03:29   #2603
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

U nas kolejne karmienie!

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 03:56   #2604
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Nadrobilam. Ja tez sporo walczylam o kp, byl moment, ze stracilam naezieje, ale się udalo owszem, szczyce się tym, ale tez nie uwazam, ze jak komus się nie udalo, to jest gorszy...
Tyle dzieci nawet nie poznalo smaku mleka mamy, a nic im nie jest... Ta roznica w mlekach chyba nie jest az tak wyrazna jak pisza...

Justiwi, a ktory artysta Cie tak zszywal? Nie wiem czy mozna porownywac, ale mi po cesarce to idealnie zszyli (zszywali mnie ten blondyn z kucykiem i ten czarny z brodka). Tyle się naplakalam ze nie rodze sn, a tu jak czytam o zj(!!!!) dolach to az zaraz zaczne nowy temat, o wyzszosci cc nad sn

I się rozczytalam, rozpisalam a mala juz dawno zasnela w lozeczku... chyba się leczyc powinnam z uzaleznienia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 04:03   #2605
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Nam.cos karmienia noca nie wychodza. O 21 Franek.zjda 150 a o 1,30 ledwo 60.
Teraz nam jedzenie przerwala wielka kupa... no i Franek nie ma.zamiaru.konczyc konsumpcji. A mi sie jakos nie usmiecha wstawac znow.za godzine

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 04:53   #2606
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

justynaaa ja dziś wstaje co godzinę . Juz nawet nie odkładam głodomora do łóżeczka bo nie chce mi się wstawać. Juz mnie plecy czasem od tego schylania zabola ze ojezu.
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 05:10   #2607
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Hej ja wlasnie zaliczam pierwsze karmienie od wczorajszego wieczora bo wczesniej wstawal moj maz a wczoraj po polozeniu dziewczynek walnelismy sobie po piwku i to jest wlasnie moja wypowiedz w temacie kp kontra mm



Justiwi co do Twojego pyt to nie dam rady odpisac z komorki za duzo do opowiadania wiec kiedys jak mi sie uda odpalic kompa to odpowiem
Dobrze ze goraczka zeszla

Santom sliczna Lilka

Santom, Justyna moja Hania karmiona od poczatku mm a jest najcudowniejszym, najmadrzejszym, najpiekniejszym i najweselszym dzieckiem na swiecie, niczego jej nie brakuje takze glowki do gory Mamuski chociaz przyznam ze wtedy przezywalam to co Wy ale teraz juz jak widac u gory potrafie z tego zartowac
Wszystko ma swoje plusy i minusy nie dajmy sie zwariowac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 05:24   #2608
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

I ja sie witam dxiecie.me sywierdzilo, ze 5 rano to swietny czas na zabawe. Teraz je, ale nie wierze w to, ze uda sie ja ot tak spacyfikowac do spania. O tej porze ona juz sie burzy na samodzielne zasypianie i trzeba bujac a ja leniwa.o tej.porze;p wiec przytachalam koldre do jej pokoju i bede walczyla z dziadem malym.
Sent from my SAMSUNG-SGH-I997
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...

Edytowane przez santom
Czas edycji: 2014-06-21 o 05:25
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 06:14   #2609
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dzieńdobry

Chyba skok minął, młode jak zasnęło (same, nawet nie wiedziam że potrafi ) po 21 to wstalo o 3 a moke piersi plawie eksplodowały, bo konkretnie jadł o 18.30 potem o 20 pociamkał jedną, a ostatnie noce to co 1-2 godz wiec spora nadprodukcja była...
No i teraz wstał, a ja i tak od 6 nie śpie, chyba wbiłam sie w rytm starszego tuptusia, a Oliś u babci

Jej chyba kluczem do sukcesu lepszego spania jest samodzielne zasypianie, Olaf po odstawieniu z piersi automatycznie przestał jeść w nocy ale budził sie dopóki nie zasypiał samodzielnie sam w łóżku...



Phdwao jak tryskanie denerwuje Wojtusia to może karm na leżąco tzn Wojtuś na tobie i wtedy do gory jest slabszy wyplyw?
Coś ten Twoj Wojtuś ma podobne fazy do mojego a przecież młodszy Papryk też krzyczy na cycki i ostatnio apetytu nie ma teraz też pociamkał 5 min po nocy...
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 07:21   #2610
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dzień dobry
A ja się wyspałam Oskar zasnął o 20 Majka coś po 21 i obudziła się na jedzonko dopiero o 4.50. No i nadal jeszcze śpi, chociaż juz w niani słyszę że zaczyna się odzywać.
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 08:59:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.