Mamusie Maj -Czerwiec 2014 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-06, 04:33   #331
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co moze byc przyczyna ciągłego ulewania?

Czy to pierś czy butla czy odbije czy nie to ulewa...Dzis zwymiotowala taką fontanną wszystko co zjadła o 17.30 :/ po 15 min to zwymiotowala....

Az sie wystraszyłam tyle tego bylo...
Prawie każde jedzenie uleje

U nas 1 karmienie wlasnie.Ale przez to ulewanie zasnęła kolo 22... Jadła o 20 butle,potem ulala ... Dalam jej pierś bo szukała..zjadła o 21 potem ulala i zas szukała przed 22.00 płakała i dalam 60 butki... Moze zle robie? Kurcze sama nie wiem.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sylvunia moja też ulewa bardzo, powodem tego jest fakt, że zbyt lapczywie je i zad dużo, normalnie"pasie się"

Ale najlepsze że w nocy tak nie ulewa i nawet nie odbije mi mimo że ją trzymam do odbicia.

Jeśli Cię to niepokoi idz do pediatry by wykluczyć / stwierdzić czy ma refluks. Jest specjalny preparat do zageszczenia pokarmu, Nutrion czy jakoś tak, ale to bys musiala wtedy za każdym razem odciągnąć pokarm, bo w mm szkoda sie bawić skoro masz swoje i ładnie ssie.
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 04:38   #332
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

U nas drugie karmienie w trakcie

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 04:51   #333
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Zaliczamy 2 karmienie.

Jutro przejdę sie do pediatry.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 05:01   #334
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
A na plaży wszystkie kompleksy sie rozmyly
A widzisz większość babek po ciazy się właśnie wstydzi wyjsc na plażę a tu widać właśnie ze plaża leczy kompleksy to i ja się pakuje i trzeba jechać!
simka straszny ten sen ja potem chyba byłabym się już z małym spać razem :P
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 05:12   #335
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dzien dobry niedzielnie. Dzisiaj wybieramy sie z Malym ba grilla do znajomych ich synek ma 6 tygodni wiec Kacperek pozna pierwszego kolege he he

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 05:50   #336
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Hej,

My wybieramy się dziś w odwiedziny do babci i dziadka

I będę po raz pierwszy odciagac pokarm właśnie na wizytę, zobaczymy co z tego wyjdzie. I z karmienia butelka
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 06:36   #337
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Witam

Wlasnie odbijamy, ale jadlysmy spokojnie i nie duzo, wiec chyba tylko potrzymam... Amelka spi na ramieniu a ja jestem padnieta... Niby tylko raz wstalam w nocy, ale godzine czuwalam... Spac na karmieniu jednak jest wygodniej... Zastanawiam sie, czy wstac teraz i cos poogarniac, czy spac dalej...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-06, 07:28   #338
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Vanpirka spij,odpoczywaj..jest niedziela.
my wlasnie sie karmimy.Od 6 mała leżała u mnie w wyrku,popila cyca i zasnęła to ja zostawiłam.
Teraz dalam butle.Wypila 90 mll mam nadzieje ze poleży spokojnie troche bo ja tez głodna jestem.Wczoraj mama juz pojechała i sama sobie musze dac rade.Tz - ta nie ma a corce tez nie chce zawracać wszystkim głowy....




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 07:30   #339
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Beatusia odżywkę w sprayu

Ramona bo w nocy dzieci jedzą o wiele spokojniej i tak jakby na półśnie.

Naiat a dlaczego odciągać pokarm na wizytę ? Nie chcesz kp na odwiedzinach ?

Vampirka kładź się spać.


Dobry u Nas 1 pobudka dopiero o 4.45 , ale za to nie spanie do ok 7. A jak już udało mi się zasnąć to 7.15 pobudka starszaka . No i donosze że mamy sukces pierwsza noc bez pampersa
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 07:36   #340
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Witam się niedzielnie z komputera

jest w szoku bo moje dziecię pierwszy raz od kilku, kilkunastu dni łądnie śpi od rana
nakarmiłam i zasnęła, trochę postękała, może prezencik zrobiła, a matka ma czas dla siebie w końcu

w nocy karmienie co 3-4 godziny, moze w końcu przeszła przez ten skok rozwojowy
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 07:59   #341
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Vampirko przyzwyczaisz się, ja wnocy zawsze karmię na siedzaco, na początku tez bylam zombie
u nas pierwsza bezkolkowa noc!!!

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Zapomnialam tez dopisać,że zwazylismy i zmierzyliśmy sami Hankę wczoraj i wyszlo 5,1 kg i 63 cm zweryfikujemy w przychodni..

a justiwi zdaje się że chwaliłaś sie einsteinem, moja miała taki obwód główki w chwili urodzenia
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-06, 08:18   #342
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Witam

Wlasnie odbijamy, ale jadlysmy spokojnie i nie duzo, wiec chyba tylko potrzymam... Amelka spi na ramieniu a ja jestem padnieta... Niby tylko raz wstalam w nocy, ale godzine czuwalam... Spac na karmieniu jednak jest wygodniej... Zastanawiam sie, czy wstac teraz i cos poogarniac, czy spac dalej...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Vampirko ja też na początku karmiłam na leżąco, bo śpimy z małą razem, fakt, że wygodniej i byłam bardziej wypoczeta
ale dopóty dopóki mała raz mi wisząc na cycku ulała nosem, to zaprzestałam, bo na dodatek ona ogólnie ulewa, to nie chciałam dokładac oliwy do ognia, teraz przyniosłam sobie do sypialni stary mężowy fotel biurowy i tak się karminy - matka na siedząco, a dziecię z główką nieco wyżej niż tułów i nóżki
i też wstaję jak zombi do karmienia, a o jeszcze przewinąć trzeba, a mała domaga się cyca co 2 godziny nawet w nocy

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
u nas pierwsza bezkolkowa noc!!![COLOR="Silver"]
)


u nas wczoraj było duuużo lepiej dzięki infacolowi
mała dostaje 2 dawki dziennie, odstawiłam za to dicoflor, bo kupki robiła takie luźne, że szok
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 08:24   #343
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Ramona cieszę się że i u Was lepiej ja podaje bobotic, a wczoraj zanim zaczelo się na dobre wsadziłam Małą w chustę, zasnęła sekundę
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 08:26   #344
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Czy to, że mały nie chce spać, a jak zasnie to się szybko budzi i potrafi marudzic prawie cały czas to skok rozwojowy? Mam nadzieję że szkrab mi wroci w końcu do normy bo kurcze nie wyrabiam. Pobudka o 5 i oczy otwarte do 8:30 a ją swoje na zapalkach podpieralam Ale przynajmniej z brzuszkiem już wszystko w porządku
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 08:35   #345
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Ramona cieszę się że i u Was lepiej ja podaje bobotic, a wczoraj zanim zaczelo się na dobre wsadziłam Małą w chustę, zasnęła sekundę
ja tez przymierzam się do zakupu chusty, ale dopiero po wypłacie, także jeszcze trochę się musze pomęczyć

z tego co się orientowałam, polecane są tkane skośnokrzyzowo lenylamb??
Wiem, że Madziuuula wyczerpująco nt temat pisała, ale teraz nie pamiętam co polecała
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 08:52   #346
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cześć. Wczoraj nie miałam czasu żeby zaglądać do WAS. Sprzątałam, segregowałam ciuszki małej, wszystko z komody wywaliłam, i od nowa układałam. (Brak zajęcia czy co )
U nas tak jakoś trochę dziwnie dla mnie, bo wczoraj mała zjadła o 20 tylko 80ml, i jak zasnęła, to 02.50 się kręciła, i przez godzinę czasu jadła 100ml A jak się złościła - butelka jej przeszkadzała, chciała kupkę zrobić.. Później jak wmusiła w siebie mleko, to na zabawę jej się wzięło... No a przed 6 zrobiła sobie pobudkę i nam, zjadła trochę lepiej niż w nocy i teraz sobie śpi w huśtawce, huśtając się.. Więc pewnie za niedługo będzie chciała jeść.. (Co do huśtawki u nas baterie wytrzymały tydzień, z tym że huśtawka codziennie chodziła ) No i chyba skok przechodzi, bo nigdy tak się nie zachowywała z tym jedzeniem, i może jeszcze to że po szczepieniu ?
Ktoś używa uniwersalnego opakowania z canpol babies ? Na pojedynczą butelkę ? Mogę znać waszą opinie, bo mi się wydaję że to słabo trzyma.. I na dłuższą trasę się nie nadaję.
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!

Edytowane przez gosius91
Czas edycji: 2014-07-06 o 08:53
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 09:17   #347
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dziendobry

Jak Olaf śpi do 9 to młodszy o 6 budzi i nawija za brata

Gosius ale na aktualna pogode to chyba zwykly termoforek styknie, mi dobrze trzymal zimą taki co można go podgrzać w aucie nie wiem jakiej firmy ale drogie to, teraz mam zwykly z rosmana bo w prezencie dostAlim i na spacery styka no ale lato

Ramona no skośnokrzyżowa najlepsza ale i cieżej ja zawiazac chyba, ja nie mam

Nikki gratulacje nasz jak sam podjał tą meską decyzje to jeszcze sie w nocy nie zsikał wiec spoko


Co ile obcinacie paznokcie? Ja nie wiem czym karmie bo obcinalam w czw po kapieli a dzis i ja i nos Papryka podrapany:/
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 09:27   #348
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dzien dobry

Madziula my raz na tydzien tniemy paznokcie

Ramona lenny lamb to jedna z firm, tak ze sredniej polki bym powiedziala ja polecam poszukac uzywanej bo jest juz zlamana i latwiej sie wiaze.
My codziennie chustujemy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 09:41   #349
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Nikki u rodziców mogę karmić piersią ale jak będę wychodzić gdzieś indziej to wolałabym karmić odciagnietym

Vampirka ja karmie tylko na siedzaco, w nocy co trzy godziny, można się przyzwyczaić choć rzeczywiście ciężko się wyspać

Dziewczyny dacie namiar na jakiś dobry filmik jak wiąząc chustę elastyczna?
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-06, 09:58   #350
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Madziula my raz na tydzien tniemy paznokcie

Ramona lenny lamb to jedna z firm, tak ze sredniej polki bym powiedziala ja polecam poszukac uzywanej bo jest juz zlamana i latwiej sie wiaze.
My codziennie chustujemy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja juz robilam trzy próby do chusty i za każdym razem małemu nie pasowało
Raz bylo goraco wiec sie w chuscie zaczal migiem gotowac, razbyla mokra pielucha a trzecie raz jak juz w koncu dobrze podociagalam i mialo byc git to tez kwekal, nie wiem czy nie chodzilo czasem o pole widzenia bo on teraz mega ciekawy co sie dookoloa dzieje.
Najlepiej mu jak jest noszony na ramieniu i widzi co sie dzieje, jak go mam w kolysce (glowa w zgieciu lokcia) to jeszcze jakos tako choc nie zawsze (najlepsza u nas pozycja do wydalania,haha)

Ja mam chuste tkana ale nie skosnokrzyzowa tylko prosta. Nie wiem czy jest zlamana ale ostatnio zaplotlam ja w warkocz a teraz ja poskrecalam w taki ciasny motek i lezy pod przewijakiem zeby wlasnie "zmiekla".


Sprobuje jeszcze zrobic z niej hamak w lozeczku bo to niby pozwala lepiej sie z chusta oswoic.

Kupilabym elastyka albo uzywana tkana gdybym wiedziala, ze mu przypasi a ttak to jestem w kropce

A tak poza tym to Dzien dobry

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 10:07   #351
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Justiwi musialabys zignorowac nerwy poczatkowe i wyruszyc w trase, u nas tez poczatkowo byl bunt a teraz juz wytrzymuje motania bo wie chyba z czym to siw wiaze szkoda tylko ze teraz takie upaly i o ile o 7 rano bylo fajnie to teraz juz trpche lipa

My mamy uzywana didymos i o wiele lepiej mi sie wiaze niz nows lenny lamb ktora kupilam dla Hani

U nas trwa skok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 10:48   #352
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Chansons za noc i oby było tak już częściej

Ramona Tobie również życzę by poprawa trwała jak najdłużej i już się nie pogarszało

Kasian dobrze wiedzieć, że nie tylko u nas był bunt. Poczekamy aż upały miną i spróbujemy znów

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 11:01   #353
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Beatusia – ja piję Karmi i nie czuję w nim bąbelków, więc wydaje mi się, że nie jest gazowane, a na pewno nie tak, jak zwykłe piwo. Gazowanego nie piję, chociaż ciężko było mi się przestawić na wodę niegazowaną, bo latami piłam gazowaną...
Co do karmi jeszcze, to ktoś pisał o alkoholu – tam jest mniej niż 0,5%. A podobno karmi ma jakiś specjalny rodzaj słodu jęczmiennego, który działa na laktację.


Sylvunia – mój Franek też ulewa, od początku i to czasem duże ilości. Przyczyną najczęściej jest niedojrzały jeszcze u takich maluszków układ pokarmowy, a dokładniej to problemy z refluksem. Wiem też, że może to być też objaw uczulenia pokarmowego, ale to chyba rzadziej i muszą być też jakieś inne objawy. Najlepiej pogadaj o tym z lekarzem.
My dostaliśmy na ulewanie jakiś syrop specjalny dla dzieci – ale nie pomógł, a Franek średnio go lubi, więc już mu nie podaje i mamy mleko mm Enfamil A.R., ale też średnio działa – jedynie to, że w żołądku robi się gęściejsze i mniejsze są te ilości, którymi ulewa. Ale jak go dostanie za dużo, to potem ma problem ze zrobieniem kupy..
Na ulewanie też dobrze podłożyć coś pod materacyk – książkę, ręcznik lub klin, jak już dziewczyny pisały, kłaść dzieciaczka na boku (bo jak uleje, może się zakrztusić) i jak podnosisz do odbijania, to nie poklepywać po pleckach, bo wtedy oklepujesz przełyk, co sprzyja ulewaniu.


Ramona – u nas z odbijaniem przy ulewaniu jest bardzo dziwnie, bo moje dziecko rzadko odbija, a czasem np. odbije mu się jak rasowemu menelowi, a za chwilę ulewa mu się duża ilość...
Co do chusty, to ja kupiłam Natibaby, właśnie skośnokrzyżową, one też są bardzo polecane np. na tym forum od chust. Dałam za nią jakieś 170 zł na allegro, z przesyłką to ok 180zł. Ale na razie Franusia nie noszę jeszcze, boję się, że go źle zamotam. Może poszukam warsztatów, żeby się dobrze nauczyć. Lennylamb też są polecane, ale chyba troszkę droższe.


Justiwi- ja też parę razy próbowałam z chustą, kilka na misiu i raz na Franku i jakoś niespecjalnie mu się podobało, poza tym niby się to wydaje łatwe, a jakoś bałam się, że źle go ułożę, ale teraz jak jest większy to może znów się odważę poćwiczyć...



Franusiek dziś kończy 7 tygodni, ale to zleciało.. I zauważyłam, że w końcu unormowały mu się godziny spania w nocy , budzi się o 1, potem o 4 i o 7
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 11:25   #354
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Justiwi
Ramona ja na początek kupilam jakas zwykla chustę, za niewielką kase bo nie wiedziałam czy Hani podpasuje. I jest ok, a dalam ok.50 zl. Teraz zainwestuję w cos lepsiejszego

naiat jedna z wizaxanek polecila mi stronę kangurkowo.pl. Fajnie pokazane jak wiazac

Madziula Hani tez szybko rosna pazurycierpię na tym ja mój dekolt

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

a jeszcze co do ulewania to Hania miala taki okres, ze az chlustalo.. Wydaje mi sie, ze to bylo z przejedenia, bardzo cxesto wolala jesc, jadla duzo i lapczywie, a potem nie mogla odbic. teaz jak je co 3 godz.jrst ok
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 11:29   #355
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość

[/COLOR]Zapomnialam tez dopisać,że zwazylismy i zmierzyliśmy sami Hankę wczoraj i wyszlo 5,1 kg i 63 cm zweryfikujemy w przychodni..

a justiwi zdaje się że chwaliłaś sie einsteinem, moja miała taki obwód główki w chwili urodzenia
Strasznie długa
Aleks przy 5,6 kg 61 cm

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość

Franusiek dziś kończy 7 tygodni, ale to zleciało.. I zauważyłam, że w końcu unormowały mu się godziny spania w nocy , budzi się o 1, potem o 4 i o 7
To wstajemy o tych samych godzinach


Tak ciepło na zewnątrz, że nawet nie chce nam się z wózkiem wyjść. Zjemy obiad, odpoczniemy i może potem na działkę. Ostatnio musiałam Aleksa oprowadzić po całej działce, bo nie chciał leżeć. A tak ciepło było,
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 11:36   #356
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Light uprzedziłam ze sama mierzylam, ale wg wskazówek poloznej ona jest dluga i wydaje mi sie szczupla, no ale przybrala 1,4kg w 6 tyg.
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 11:57   #357
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Light uprzedziłam ze sama mierzylam, ale wg wskazówek poloznej ona jest dluga i wydaje mi sie szczupla, no ale przybrala 1,4kg w 6 tyg.
My od wyjścia ze szpitala do piątku czyli też w 6 tygodni mamy do przodu 2260 więc na pewno nie jesteśmy szczupli co było widać na zdjęciu
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 12:19   #358
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

dziekuje za odp w sprawe chusty

to w takim razie popatrze za używanymi tkanymi lub nowymi elastykami
moje dziecię się obudziło o 11:20 na karmienie i tak sobie nie śpi od tego czasu a zaraz nastepne bedzie
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 12:30   #359
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Oli dzisiaj pół nocy nie spał... na szczęście nad ranem zasnął na dłużej, ale i tak jestem padnięta...

Która dawała dziecku BioGaie? Pomogło? ? Ją od przedwczoraj daje i do tego Bobotic...

Nikki zazdroszczę l, mój Adaś nie chce nawet usiąść na nocniku, jedynie na głowę sobie go zakłada :p
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 12:48   #360
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Moja mała to glodomorek.Doradzcie mi czy mam ja przetrzymac z jedzeniem czy dawać na zawołanie.
Zjadła o 8.00 butle.90mll
O 11.00 butla 90mll
12,15 pierś dostała
I jest juz głodna bo sie zaczyna robic niespokojna i pcha paluszki do buzi a jest dopiero 14.00 ...
Cały czas ulewa to mam wrażenie ze jest wręcz przejedzona a ona jest głodna.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Miedzy 8-11 dalam jej jeszcze pare łyków wody.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 22:03:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.