Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 15:41   #1
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347

Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2


Poprzedni wątek rozwijał się bardzo dynamicznie. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie, za chęć pomocy, za włączanie się do akcji poszukiwawczych oraz za rozprowadzanie plakatów.

Przypomnijmy co się zdarzyło:
W piątek w nocy z 16-go na 17-go lipca zaginęła 19-letnia Iwona Wieczorek. Po raz ostatni na sopockiej plaży kontaktowała się z telefonu komórkowego ze swoją koleżanką. Ale połączenie to – około czwartej nad ranem – zostało przerwane.


Iwona o 22 bawiła się ze znajomymi na Zaspie, wypili alkohol. Zamówili około 00:30 taksówkę, podjechali nią na ulicę Bema w Sopocie. Poszli do Dream Clubu w krzywym domku.
O godzinie 3:00 Iwona kłóci się z koleżanką, wychodzi.
O godzinie 3:07 zarejestrowana jest na monitoringu przy klubie papryka i restauracji sanatorium.
Około 3:30 rozmawia z koleżanką, ma do niej iść na noc.
O 3:49 telefon wysyła ostatni sygnał, w okolicy baru Koliba bądź molo.
o 4:12 Iwona na monitoringu wzdłuż plaży. I tutaj prośba do was. Wątek przegląda chwilami 200 osób, może któraś z was wie KIM JEST TEN MĘŻCZYZNA?
http://www.youtube.com/watch?v=ayH660GD8gU
tutaj jego zdjęcie-rysopis
http://www.flickr.com/photos/oko_sokole/4867117973/

Dnia 31 lipca znaleziono w krzakach biały ręcznik na którym najprawdopodobniej znajdowała się sperma.
2 sierpnia znaleziono mężczyznę - rzekomo tego samego co na nagraniu.
Dnia 3 sierpnia dowiedzieliśmy się iż była to pomyłka - nie był to ten sam mężczyzna co na nagraniu, jego dna nie zgadzało się z dna na ręczniku (rzekomo).
Więc nadal nie wiemy co się stało a po Iwonie słuch zaginął.

Proszę wszystkich zainteresowanych o zachowanie umiaru w dyskusji, zdarzały się nagminne sprzeczki i kłótnie - bardzo proszę bez wycieczek personalnych.
Rozumiem że bardzo łatwo można oceniać jej znajomych, jednak nie nam to czynić.

Edytowane przez muszynianka
Czas edycji: 2010-08-07 o 10:43
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:43   #2
ravik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 85
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Ciekawa uwaga a propos kempingu..to mógłbyś ktoś stamtąd...
ravik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:47   #3
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez ravik Pokaż wiadomość
Ciekawa uwaga a propos kempingu..to mógłbyś ktoś stamtąd...
właśnie bardzo prawdopodobne, koleś z monitoringu sprawia wrażenie jakby ubierał się w pośpiechu, moze rzeczywiście szedł pod prysznic i nagle zauważył Iwonę?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:48   #4
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

ciekawe czy policja na to wpadła
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:48   #5
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Rozumiem że bardzo łatwo można oceniać jej znajomych, jednak nie nam to czynić.
no doba to idąc takim tokiem rozumowania nie możemy także oceniać kolesia z monitoringu...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:49   #6
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Hmm a czy tam są prysznice, publiczne toalety gdzieś w pobliżu?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:49   #7
kisia0912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 111
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Sopot to nadmorska miejscowość więc wczasowiczów jest tam od groma. ten kemping może też coś wyjaśnić.
kisia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 15:53   #8
558fe7df0ceabebb8cf4d537e95b2859a6095933_609daf72764f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Treść usunięta
558fe7df0ceabebb8cf4d537e95b2859a6095933_609daf72764f9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:53   #9
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

konkretnie na jakiej ulicy są kempingi
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:56   #10
kisia0912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 111
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Wiesz jak jestem samotny to i na wakacje pojechał sam. Chyba,że miał kogoś kto zaczaił się przed nimi. Wiele jest teorii.
kisia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:59   #11
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Która to ta Iwona??

Ok już doczytałam,przeoczyłam.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2010-08-03 o 16:01
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 16:01   #12
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez kisia0912 Pokaż wiadomość
Sopot to nadmorska miejscowość więc wczasowiczów jest tam od groma. ten kemping może też coś wyjaśnić.
ten camping jest sporo wczeniej i teoretycznie nie mial intencji isc na piechote w strone gdanska. tez wiem gdzie ten camping bo jak pisalam akurat tam mialam przez tydzien namiot jak tam przebywalam od 16. i wiem tez ze o 21 juz sa zamykane wejscia od strony plazy trzeba wchodzic od glownej strony. a o 24 juz trzeba przelazic przez plot bo pozamykane wszytko
__________________
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:01   #13
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Która to ta Iwona??

Ok już doczytałam,przeoczyłam.
N a samej gorze masz linki wiec sobie zobacz
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:02   #14
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Nie rozumiem pytania
Chodzilo o pytanie odnosnie Iwony
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:03   #15
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

[1=558fe7df0ceabebb8cf4d53 7e95b2859a6095933_609daf7 2764f9;21120531]Treść usunięta[/QUOTE]

na bitwy pod plowcami. rownolegla do promenady z tym ze ten camping byl sporo wczesniej niz ostatnia kamera iwone widziala.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:04   #16
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

no ale przeciez..były rozwieszone plakaty..napewno by go ktos rozpoznał..zreszta tak po wszytkim wróciłby do campingu..i mieszkał tam dalej..zreszta wczasowicz nie znał dokladnie terenu..

a moze jakis inny znajomy był tam na imprezie nie koniecznie z nimi zobaczył ze Iwona wyszła i jechał za nia autem..i moze ona wsiadła do niego..do auta..?

jakos nie chce mi sie wierzyc, ze na całym filmie sa ludzie a pozniej nikogo nie było..nikt nic nie widział, słyszał...przeciez to nie tak łatwo kogos napasc...musiała sie jakos bronic..szarpac z nim..jakas chwile to musiało trwac..
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:04   #17
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Hmmm no właśnie więc gdyby był na kempingu jaki by miał cel by iść tam?
Chyba że konkretnie za Iwoną ale to wydaje mi się dziwne.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:05   #18
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

[1=558fe7df0ceabebb8cf4d53 7e95b2859a6095933_609daf7 2764f9;21120531]Treść usunięta[/QUOTE]

W 'centrum' Jelitkowa (tam gdzie fontanna) kiedyś była (nie wiem czy jeszcze jest) toaleta.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:10   #19
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

tak czy inaczej mam taka teorie ze jesli juz to nie przez 1 osobe zostala uprowadzona. pewnie przez turystow ktorzy czuja sie bezkarni bo nie sa z danego miasta i wiedza ze trudniej ich namierzyc. pewnie w granichach 18-30 lat. maja pewnosc ze sa bezkarni :przyjechali, pojechali jak inni turysci malo kto ich bedzie szukal no bo jak ? pewnie mysleli tez ze ona jest turystka i jeszcze bardziej wszytko sie latwe wydawalo. mozna ja zawsze oskarzyc ze uciekla z domu bedac na wakacjach. do tego tez jej nikt by nie szukal bo przeciez jest na wakacjach. co jak co ale jest wielu cwaniakujacych turystow co jada by sobie zadupczyc ( za przeproszeniem) pija, zachowuja sie po chamsku i wydaje sie ze wszytko im wolno bo sa nie u siebie i czuja sie bezkarni. moze ja uprowadzili gdzies nafaszerowali np tabletkami gwaltu ktore nie dosc ze sa dostepne to jeszcze tanie jak barszcz i ja wypuszcza jak beda wracac z wakacji.



z drugiej strony jak patrze na mape w kierunku gdzie poszla iwona i facet to tam ne ma chyba zadnych pensjonatow w okolicy tylko haszcze i pola wiec jaki interes moglby miec ten koles idac tam? bo jak patrze to czy nie na piastowskiej sa ostatnie jakies przyzwoite noclegi?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-08-03 o 16:21 Powód: przypadkowo mi sie usunelo co wczesniej pisalam;/
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 16:14   #20
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
no ale przeciez..były rozwieszone plakaty..napewno by go ktos rozpoznał..zreszta tak po wszytkim wróciłby do campingu..i mieszkał tam dalej..zreszta wczasowicz nie znał dokladnie terenu..
no niby tak

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
a moze jakis inny znajomy był tam na imprezie nie koniecznie z nimi zobaczył ze Iwona wyszła i jechał za nia autem..i moze ona wsiadła do niego..do auta..?
Żadnej hipotezy nie można wykluczyć.
Wkurza mnie, że minęło tyle czasu od zaginięcia Iwony i nadal nic nie wiadomo


Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
jakos nie chce mi sie wierzyc, ze na całym filmie sa ludzie a pozniej nikogo nie było..nikt nic nie widział, słyszał...przeciez to nie tak łatwo kogos napasc...musiała sie jakos bronic..szarpac z nim..jakas chwile to musiało trwac..
Tak, mnie to też dziwi...
Jedyne co przychodzi mi do głowy: ktoś kto napadł na Iwonę w okolicy promenady był na tyle silny, że szybko uciszył dziewczynę. Lub dziewczyna dotarła do osiedla (lub znajdowała się blisko miejsca zamieszkania) i tam stało się coś złego.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość

z drugiej strony jak patrze na mape w kierunku gdzie poszla iwona i facet to tam ne ma chyba zadnych pensjonatow w okolicy tylko haszcze i pola wiec jaki interes moglby miec ten koles idac tam? bo jak patrze to czy nie na piastowskiej sa ostatnie jakies przyzwoite noclegi ?
Może szedł na molo w Brzeźnie. Są tam kamery, ale na nieszczęście tej nocy nie działały
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:17   #21
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
no niby tak



Żadnej hipotezy nie można wykluczyć.
Wkurza mnie, że minęło tyle czasu od zaginięcia Iwony i nadal nic nie wiadomo




Tak, mnie to też dziwi...
Jedyne co przychodzi mi do głowy: ktoś kto napadł na Iwonę w okolicy promenady był na tyle silny, że szybko uciszył dziewczynę. Lub dziewczyna dotarła do osiedla (lub znajdowała się blisko miejsca zamieszkania) i tam stało się coś złego.
chyba nie doszła bo nie złapała jej 2ga kamera..najgorsza jest ta niewiedza..
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:18   #22
mrowcia1616
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

"1. Jako bardzo prawdopodobna brana jest pod uwagę wersja, że Iwona padła ofiarą przypadkowego napastnika. Mógł to być ktoś miejscowy lub turysta. Dziewczyna w takim przypadku zostałaby zapewne zgwałcona, pobita i uwięziona w którymś z pobliskich budynków lub zamordowana i ukryta. Po godz. 4 nad ranem na promenadzie jest już spory ruch. Gdyby została zaatakowana, Iwona zapewne krzyczałaby. Są dwie możliwości: sprawca użył paralizatora lub był bardzo sprawny i silny fizycznie - zatkał dziewczynie usta i błyskawicznie wciągnął w krzaki.

2. Uprowadził ją ktoś, kogo dobrze znała. Policja bierze m.in. pod uwagę, że sprawcą mógł być ktoś z towarzystwa, które bawiło się z Iwoną feralnej nocy w Sopocie - a więc ktoś, kto wiedział, że Iwona idzie promenadą do domu. Sprawca musiałby podjechać samochodem i zaprosić Iwonę do środka. To mogłoby tłumaczyć, dlaczego dziewczyna zniknęła bez śladu. Do domu miała ok. 20 minut marszu. Po forsownym spacerze z Sopotu nie tylko by nie protestowała, ale propozycję podwiezienia przyjęłaby z ulgą. W tym wariancie jednak żywa czy martwa byłaby ukryta w każdym punkcie Trójmiasta lub poza nim - z dala od rejonu Jelitkowa-Brzeźna, gdzie obecnie są prowadzone poszukiwania."
mrowcia1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:25   #23
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
chyba nie doszła bo nie złapała jej 2ga kamera..najgorsza jest ta niewiedza..
Fakt

Tak, ta niewiedza dobija
Ale dopóki nie odnaleziono ciała Iwony jest nadzieja, że dziewczyna jednak żyje...
Nadzieja umiera ostatnia

Boję się tylko sytuacji, że kolejne tygodnie, miesiące, lata nic nie przyniosą. Nie będzie ciała, nie będzie sprawcy. To też się zdarza i to jest straszne.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:25   #24
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez mrowcia1616 Pokaż wiadomość
"2. Uprowadził ją ktoś, kogo dobrze znała. Policja bierze m.in. pod uwagę, że sprawcą mógł być ktoś z towarzystwa, które bawiło się z Iwoną feralnej nocy w Sopocie - a więc ktoś, kto Jako bardzo prawdopodobna brana jest pod uwagę wersja, że Iwona padła ofiarą przypadkowego napastnika. Mógł to być ktoś miejscowy lub turysta. Dziewczyna w takim przypadku zostałaby zapewne zgwałcona, pobita i uwięziona w którymś z pobliskich budynków lub zamordowana i ukryta. Po godz. 4 nad ranem na promenadzie jest już spory ruch. Gdyby została zaatakowanawiedział, że Iwona idzie promenadą do domu. Sprawca musiałby podjechać samochodem i zaprosić Iwonę do środka. To mogłoby tłumaczyć, dlaczego dziewczyna zniknęła bez śladu. Do domu miała ok. 20 minut marszu. Po forsownym spacerze z Sopotu nie tylko by nie protestowała, ale propozycję podwiezienia przyjęłaby z ulgą. W tym wariancie jednak żywa czy martwa byłaby ukryta w każdym punkcie Trójmiasta lub poza nim - z dala od rejonu Jelitkowa-Brzeźna, gdzie obecnie są prowadzone poszukiwania."
mi sie wydaje ze to jest najbardzie prawdopodobny scenariusz..
bo kto jedzie na wkakacje z zamiarem zabicia jakies dziewczyny..? zreszta pomyslcie sobie atakujecie kogos..robicie cos szybko..zeby nikt Was nie zauwazył..i w takiej sytuacji mylicie o butach dziewczyny..? jak Iwona miała buty to pierwsze co to pewnie prała nimi tego goscia..
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:28   #25
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Czy moglby mi ktos wytlumaczyc kwestie z kluczami?
Iwonka miala nocowac u kolezanki (u Adrii?), ale jak miala tam wejsc? Cos byla mowa o kluczach na balkonie, nie doczytalam i nie wiem o co chodzilo, a nasuwa mi sie kolejna mysl co moglo sie stac

Nie znam dziewczyny, ale strasznie to przezywam. W pracy, w domu-ciagle o tym mysle
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2010-08-03 o 16:30
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:30   #26
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

sub.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:30   #27
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze to jest najbardzie prawdopodobny scenariusz..
bo kto jedzie na wkakacje z zamiarem zabicia jakies dziewczyny..? zreszta pomyslcie sobie atakujecie kogos..robicie cos szybko..zeby nikt Was nie zauwazył..i w takiej sytuacji mylicie o butach dziewczyny..? jak Iwona miała buty to pierwsze co to pewnie prała nimi tego goscia..
no moze nie zabic ale napewno wielu jedzie z nadzieja ze tak powiem "zadupczenia"( jak to niektorzy obrazowo ujmuja) a na takich wyjazdacih czuja sie odwazni i bezkarni bo po 1 miejscowosc turystyczna kazdy mogl to zrobic po 2gie zmyja sie i wroca do domu na 2gi koniec polski i kto ich bedzie podejrzewal?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:31   #28
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze to jest najbardzie prawdopodobny scenariusz..
bo kto jedzie na wkakacje z zamiarem zabicia jakies dziewczyny..? zreszta pomyslcie sobie atakujecie kogos..robicie cos szybko..zeby nikt Was nie zauwazył..i w takiej sytuacji mylicie o butach dziewczyny..? jak Iwona miała buty to pierwsze co to pewnie prała nimi tego goscia..
Trzeba czekać na wyniki przesłuchań znajomych. O ile będą one przekazane do informacji publicznej.

A może wsiadła z kimś do auta, ale niekoniecznie był to ktoś z tamtej imprezy, ale też osoba, którą znała?
Albo ktoś ją siłą wciągnął do auta...(jakiś nieznajomy...)
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:32   #29
558fe7df0ceabebb8cf4d537e95b2859a6095933_609daf72764f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Treść usunięta
558fe7df0ceabebb8cf4d537e95b2859a6095933_609daf72764f9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:32   #30
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Czy moglby mi ktos wytlumaczyc kwestie z kluczami?
Iwonka miala nocowac u kolezanki (u Adrii?), ale jak miala tam wejsc? Cos byla mowa o kluczach na balkonie, nie doczytalam i nie wiem o co chodzilo, a nasuwa mi sie kolejna mysl co moglo sie stac

Nie znam dziewczyny, ale strasznie to przezywam. W pracy, w domu-ciagle o tym mysle
Adria miała zostawić Iwonie klucze na balkonie - mieszka na parterze.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.