Czarna lista part 2 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 07:02   #571
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez basia.lex Pokaż wiadomość
jeśli dziewczyna napisała definitywnie, że nie wyśle, wystaw odpowiednią przekupkę, nie ma na co czekać
zgadzam się.
Co da takich wycofań z byle powodu jestem za wystawianiem negatywa. Oczywiście po podaniu adresu.
Choć jak dla mnie to przed podaniem adresu też powinnyśmy móc wystawiać przekupki- neutrale. Ostatnio zdarzyło mi się, że wymiana trwała kilka dni i była bardzo czasochłonna. Gdy już zostało wszystko dogadane i zapraszałam wizażankę na PW by podała adres ta na PW odpisywała , że adresu nie poda bo jednak rezygnuje (wyciągnęła ciuszki z szafy- zobaczyła, że ich sporo i by za paczkę 9zł musiała zapłacić). A ja kilka dni trzymałam dla niej rzeczy, odmawiałam innym dziewczyną wymianę na nie.... i straciłam masę czasu, którego niestety nie mam.

Edytowane przez majka242007
Czas edycji: 2010-03-09 o 07:13
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 07:07   #572
LucyJordan
Zakorzenienie
 
Avatar LucyJordan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 973
Przekupka: 181 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
zgadzam się.
Co da takich wycofań z byle powodu jestem za wystawianiem negatywa. Oczywiście po podaniu adresu.
Choć jak dla mnie to przed podaniem adresu też powinnyśmy móc wystawiać przekupki- neutrale. Ostatnio zdarzyło mi się, że wymiana trwała kilka dni i była bardzo czasochłonna. Gdy już zostało wszystko dogadane i zapraszałam wizażankę na PW by podała adres ta na PW odpisywała , że adresu nie poda bo jednak rezygnuje (wyciągnęła ciuszki z szafy- zobaczyła, że ich sporo i by za paczkę 9zł musiała zapłacić). A ja kilka dni trzymałam dla niej rzeczy, odmawiałam innym dziewczyną wymianę na nie.... i straciłam masę czasu, którego niestety nie mam.
taaaaaaaa, skąd my to znamy.....
__________________
wszystkowątek
LucyJordan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 07:12   #573
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez LucyJordan Pokaż wiadomość
taaaaaaaa, skąd my to znamy.....
ty tu zamiast pisać znalazłabyś lepiej coś u mnie za te rzeczy co ci pisałam - a nie - "nic" mi odpisujesz
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 18:01   #574
Kinior20
Zadomowienie
 
Avatar Kinior20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 533
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Chciałabym zauważyć że inny portal to inny portal , nie przeprowadzałyśmy transakcji tutaj i nie wiem po co się tu udzielasz odnośnie mnie. To raz. Po 2 napisałam skąd to opóźnienie i to że ty tego nie zrozumiałaś nie oznacza że ja jestem oszustką i nie mam zamiaru się tu z tobą kłócić bo tą sprawę mogę jedynie obgadywać przez allegro. Jeżeli chcesz to możemy wznowić tą sprawę przez spory czy inne takie, nie mam nic przeciwko.

Edit: A zresztą niewazne nie zamierzam sie kłócic chcialam tylko Ci uswiadomic ze nie powinnas dawac rad innym jak maja postepowac z osobami nie do konca uczciwymi i nie powinnas tych osob obrazac bo sama uczciwa tak do konca nie jestes i niewazne na jakim portalu
Pozdrawiam
__________________
Moja wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post20971276




Proszę abyś odpisywała nawet jeśli wymianka którą Ci zaproponowalam nie pasuje))

Edytowane przez Kinior20
Czas edycji: 2010-03-09 o 18:10
Kinior20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:09   #575
Anusiak1986
Rozeznanie
 
Avatar Anusiak1986
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 657
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Szkoda słów, wiem że jestem tutaj nowa ale nie głupia...wysłałam jednej z użytkowniczek - Emilci-czarne rurki jako pierwsza ona uznała ze to nie są rurki(chociaż wcześniej nie pytała o zadne wymiary a rurki widziała na zdjęciu), a wogóle że są pewnie z taniej odzieży (chociaż spodnie były nowe z metkami), na zwrot spodni czekałam 2 miesiące, ignorowała moje wiadomości, potem jak napisałam ze tą sprawą zajmie się policja odpisała że spodnie już mi wysłała po czym spodnie od tego momentu przyszły za miesiąc...Kłamczucha, nie polecam...
__________________
[SIZE=4][COLOR=magenta]mój wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post51050060
Anusiak1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:23   #576
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Anusiak1986 Pokaż wiadomość
Szkoda słów, wiem że jestem tutaj nowa ale nie głupia...wysłałam jednej z użytkowniczek - Emilci-czarne rurki jako pierwsza ona uznała ze to nie są rurki(chociaż wcześniej nie pytała o zadne wymiary a rurki widziała na zdjęciu), a wogóle że są pewnie z taniej odzieży (chociaż spodnie były nowe z metkami), na zwrot spodni czekałam 2 miesiące, ignorowała moje wiadomości, potem jak napisałam ze tą sprawą zajmie się policja odpisała że spodnie już mi wysłała po czym spodnie od tego momentu przyszły za miesiąc...Kłamczucha, nie polecam...
Niektórzy to przesadzają... Ja rozumiem, że pewne osoby mają miliony na koncie i wszystko u Diora kupują, ale czy trzeba się z tym tak obnosić? Wiem, że takie coś widać w około, kiedy ktoś uważa się za kogoś lepszego, bo ma np więcej pieniędzy, stać go na kolacje w restauracjach i jeździ samochodami max 2 letnimi ale.. Myślałam, że wizaż jest miejscem, w którym takich podziałów aż tak nie widać.

Skoro dla pewnych osób inni mają "szmaty", to wystarczy się nie wymieniać...

Któraś z wizażanek już pisała, że wizaż to nie sklep i często mamy inne wyobrażenie na temat jakiejś rzeczy! Jeśli ktoś się z tym nie godzi, wystarczy się nie wymieniać i chodzić do sklepu

Grunt, to aby rzecz była zgodna z opisem (bez dziur, plam, czysta, wymiary zgodne z opisem) !

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-03-09 o 20:31
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:33   #577
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Przekupka: 99 pkt / 100% pozyt.
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czarna lista part 2

Kinior20 nie wiem co masz na celu ?! Oczernienie mnie ? Bo? Może dlatego że wysłałam paczkę później o czym cię poinformowałam? O tym że niby stan nietoperza odbiega od opisu ? W takim razie dlaczego dowiaduję się o tym pół roku później ?

Nie oszukuję , nie oszukiwałam i nie mam w planach , tyle ode mnie.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 21:25   #578
madziunnka
Zadomowienie
 
Avatar madziunnka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 228
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
GG do madziunnka
Dot.: Czarna lista part 2

W końcu musze się odezwać, bo wybaczcie ale niektóre rzeczy już mnie trochę śmieszą po dłuższej lekturze

Zalogowałam sie tu wiadomo z chęcia pozbycia się rzeczy których już nie używam, w zamian chętnie przyjmuje inne które będą mi przydatne. Ale z tego co tu widze to wymiany są traktowane naprawde maksymalnie poważnie, jak dla mnie to po części także zabawa
Wiadomo nie jest miło zostać oszukanym, ale no podejmujemy takie ryzyko przy wymianach.
Już nie mówie o wizażankach które oczekują tutaj ubrań oryginalnych najlepiej z metkami kosztujących po 300 zł za sztukę :/
Jeśli takie macie podejscie wystarczy iść do sklepu i zrezygnować z wymianek...Każdemu podoba się coś innego, i każdy inaczej ocenia rzeczy innych dla jednej będą to "szmaty" dla kogoś innego super ciuch.
I miejcie tego świadomość.

Pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=573066
Ostatni raz

PROSZĘ ...odpisuju mnie ja u ciebie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=442249
pomóż zwierzakom

11.09.09 *
madziunnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 08:52   #579
graffka
Zadomowienie
 
Avatar graffka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Germany
Wiadomości: 1 732
Przekupka: 51 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

hej dziewczyny mam pytanie nie wiem czy tu czy w plotkowym;umowilam sie na wymiane,wymienilam adresy i na szczescie nie wyslalam jeszcze swojej paczki awizazanka napisala ze nie moze znalezc tej rzeczy i ze mam poczekac.Od tej pory minelo sporo czasu ok 2 tyg a ja nie mam od niej zadnej wiadomosci i nie odpisuje na PW-wystawic negatywa,neutrala czy poczekac?
__________________
Wymiana książek
Wymiana kosmetyków
Wymiana ciuchów

Kochać i być kochanym to jakby z dwóch stron grzało nas słońce
graffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:06   #580
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Przekupka: 158 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Anusiak1986 Pokaż wiadomość
Szkoda słów, wiem że jestem tutaj nowa ale nie głupia...wysłałam jednej z użytkowniczek - Emilci-czarne rurki jako pierwsza ona uznała ze to nie są rurki(chociaż wcześniej nie pytała o zadne wymiary a rurki widziała na zdjęciu), a wogóle że są pewnie z taniej odzieży (chociaż spodnie były nowe z metkami), na zwrot spodni czekałam 2 miesiące, ignorowała moje wiadomości, potem jak napisałam ze tą sprawą zajmie się policja odpisała że spodnie już mi wysłała po czym spodnie od tego momentu przyszły za miesiąc...Kłamczucha, nie polecam...

obiecalam sobie ze tego nie sklomentuje ale musze cos napisac, Ty napisalas i ja tez. a pozniej nie chce wchodzic w jaks dyskusje bo to juz minelo. jesli bylo napisane ze to sa rurki to nie myslalam ze dla ciebie nogawka ktora jest ewidentnie prosta jest dla Ciebie typem rurki! po drugie spodnie byly czym oblezione i byla cena 35 napisana dlugopisem wiec moglam sobie tak pomyslec. po trzecie w takich sklepach tez sa rzeczy z metkami a na tych oryginalnej ceny nie bylo wiec co? nie moglam sobie pomyslec tak? policji ja sie nie wystraszylam poprostu nie mialam wczesniej mozliwosci wyslania paczki.

a zreszta prawda jest taka ze wolalam dostac negatywa niz wyslac ci za takie spodnie moja torebke i sukienke. i sie tego nie wstydze.

capuccino Twojej wypoiwedzi wogole nie bede komentowac bo Cie poniosla fantazja a szczerze to jej nie rozumiem, bo z Diorem mam malo wspolnego.

podrawiam wszystkich serdecznie
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-03-10 o 09:08
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:38   #581
anulkaczarna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 724
Przekupka: 7 pkt / 82% pozyt.
GG do anulkaczarna
Dot.: Czarna lista part 2

A może tak lepiej pisać tu tylko o tych, którzy naprawdę nas okradli albo oszukali? To chyba nie jest wątek smutków i żalów!
anulkaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 09:57   #582
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Przekupka: 158 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

ja nie zaczelam
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 08:04   #583
~iwcia~
Zakorzenienie
 
Avatar ~iwcia~
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 5 236
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

pomyłka
__________________
WYMIANA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=545273
PROSZĘ ODPISUJ U MNIE
DOKŁADKA 24.09

Edytowane przez ~iwcia~
Czas edycji: 2010-03-15 o 11:13
~iwcia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 08:11   #584
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

wpisuję : PannaNietykalna
wymieniłyśmy się adresami pod koniec lutego. Miała wysłać pierwsza (o przekupek)
Nie wysłała, nie odzywa się. Od 27 lutego nie odwiedza stronki.
Moim zdaniem przyszła, pobawiła się i poszła....
Wystawiam negatywa za brak wysyłki.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 08:13   #585
anulkaczarna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 724
Przekupka: 7 pkt / 82% pozyt.
GG do anulkaczarna
Dot.: Czarna lista part 2

To jest chyba rezygnacja po wymianie adresów, więc powinien być moim zdaniem negatyw, tym bardziej, że ta rezygnacja trwała tak długo. Jeśli dostaniesz negatywa w rewanżu możesz zgłosić się do moderatora i on wykasuje Twojego niezasłużonego nega.
anulkaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 15:22   #586
Kinior20
Zadomowienie
 
Avatar Kinior20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 533
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Kinior20 nie wiem co masz na celu ?! Oczernienie mnie ? Bo? Może dlatego że wysłałam paczkę później o czym cię poinformowałam? O tym że niby stan nietoperza odbiega od opisu ? W takim razie dlaczego dowiaduję się o tym pół roku później ?

Nie oszukuję , nie oszukiwałam i nie mam w planach , tyle ode mnie.

Na celu nie mam oczernienie Ciebie tylko uśiwadomienie ze w kwestii takiej jak nie wysylanie przesylek w terminie i "oczernianie" innych uzytkowniczek Ty zabierac glosu nie powinnas bo sama jestes nieuczciwa.
__________________
Moja wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post20971276




Proszę abyś odpisywała nawet jeśli wymianka którą Ci zaproponowalam nie pasuje))
Kinior20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 15:26   #587
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Przekupka: 99 pkt / 100% pozyt.
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Kinior20 Pokaż wiadomość
Na celu nie mam oczernienie Ciebie tylko uśiwadomienie ze w kwestii takiej jak nie wysylanie przesylek w terminie i "oczernianie" innych uzytkowniczek Ty zabierac glosu nie powinnas bo sama jestes nieuczciwa.
Jestem uczciwa.
Napisałam Ci że paczkę wysle pozniej , to że ty tego nie umialas zrozumiec to nie świadczy o mojej nieuczciwosci. Nie mam zamiaru się z tobą kłócić. paczkę wysłałam, fakt ze z opoznieniami , ale takimi o ktorym wiedzialas , przeprosilam Cię . Konczę ten temat. A jak masz coś jeszcze do powiedzenia to zgłoś to na allegro a nie tu, na wizażu nie miałam z tobą żadnej styczności.
pozdrawiam
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:54   #588
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Anusiak1986 Pokaż wiadomość
Szkoda słów, wiem że jestem tutaj nowa ale nie głupia...wysłałam jednej z użytkowniczek - Emilci-czarne rurki jako pierwsza ona uznała ze to nie są rurki(chociaż wcześniej nie pytała o zadne wymiary a rurki widziała na zdjęciu), a wogóle że są pewnie z taniej odzieży (chociaż spodnie były nowe z metkami), na zwrot spodni czekałam 2 miesiące, ignorowała moje wiadomości, potem jak napisałam ze tą sprawą zajmie się policja odpisała że spodnie już mi wysłała po czym spodnie od tego momentu przyszły za miesiąc...Kłamczucha, nie polecam...
miałam się nie wypowiadać na ten temat ale jak zobaczyłam, że zaistniała prawie identyczna sytuacja nie mogłam się powstrzymać
co do użytkowniczki Emilcia_1616 miałam taką samą systuację, umówiłam się z nią na jednoczesną wysyłkę mój żakiet za jej spodnie, paczka ode mnie do niej doszła po czym oznajmiła mi że ona nie wysłała bo podobno była chora i że nie wyśle mi spodni bo jej się żakiet nie podoba i jest z poprzedniego wieku czy jakoś tak a do tego, że jest grafitowy a nie czarny tak jak myślała- mimo, że nie napisałam nigdzie że jest czarny a na zdj widać że jest grafitowy jeśli tak się podchodzi do wymianek to lepiej iść do sklepu coś dotknąć, przymierzyć żeby mieć 100 % pewność anie bawić się w wymianki i ludziom głowę zawracać
użytkowniczka jest jedną z osób która ma najwięcej do powiedzenia na czarnej liście a jej zachowanie ma wiele do życzenia więc neich nie ocenia innych ;]
jeśli mnie się coś nie spodoba to wystawaim sama na wymiankę a nie odsyłam ;]

a co do spodni nawet jeśli byłyby z lumpeksu to co z tego? spodnie to spodnie nie ważne przeciez skąd? przecioeż jak wstawiamy nasze rzeczy też są używane więc co za różnica

Edytowane przez admirable
Czas edycji: 2010-03-13 o 09:39
admirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 23:47   #589
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Kochane,


Wlasnie wystawilam neutrala uzytkowniczce Vanessa176.


Ciuszki sa super, sama wizazanka przemila. Jednak jest to nasza druga wymianka i ponownie czekalam i czekalam na paczke od niej.


Dlaczego neutral? Umowilysmy sie na termin, ktory sama zaproponowala, ja sie dostosowalam i tego dnia wyslalam paczke. Swojej nie otrzymalam. Zero odzewu. Po tygodniu pytam, czy dostala moja i czy wyslala do mnie ciuszki. Okazalo sie, ze jeszcze nie.

Pracuje jako stewardessa, sama jestem dosc zabiegana i rozumiem wszelkie opoznienia, jednak zawsze o nich informuje druga wymiankowa strone. W tym przypadku poirytowala mnie pewna ignorancja i zero odzewu, czasem wystarczy napisac, przeciez zrozumiem.


Ciuszki otrzymalam po 2 tygodniach i sa super, ale ponownie musialam sie o nie dopytywac i czekac, stad neutral. Mam nadzieje, ze zmobilizuje on Vaneske do wywiazywania sie z umowy, czy chociazby informowania o opoznieniach
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 12:07   #590
MILA25*
Wtajemniczenie
 
Avatar MILA25*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 879
Przekupka: 55 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Niestety jestem zmuszona wpisać tu wizażanke
zoola08
Umówiłysmy się na wysyłke 26 lutego.
Swoją paczuszke wysłałam w terminie.
Nie wiem czy ją dostała ????? O co tez pytałam - wiadomo z pocztą różnie bywa. Inne osoby do których wysyłałam w tym dniu przesyłki otrzymały je.
Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam nic w zamian.
Logowała się od tego czasu 2 razy. Więc moje wiadomości
z zapytaniem co z przesyłką musiała odczytać.
Sprawę zgłosiłam do jednej z moderatorek. Wysłała jej @
Niestety od tego czasu się nie logowała.
Jestem zła
Rozumiem to że w życiu róznie bywa ale od tego są @ aby się informować.
Wymianki dla mnie to zabawa ale po czymś takim poprostu się odechciewa.
Może nie spodobała jej się moja biżuteria ??? Ale nie jest to powodem nie przysłania paczki. Nie wiem co mam zrobić .

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Znalazłam wizażanke na nk.
Przeprosiła i obiecała wysłać paczuszke .
MILA25* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 11:55   #591
666Martus666
Rozeznanie
 
Avatar 666Martus666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 714
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
GG do 666Martus666 Send a message via Skype™ to 666Martus666
Dot.: Czarna lista part 2

Pewna Wizażanka o nicku Nataljaaaa umowila sie ze mna na wymianke..z racji , iz mialam mniej przekupek wyslalam jej paczke pierwsza ,wyslalam jej potwierdzenie nadania. Swoja paczke powinna wyslac po otrzymaniu takiego nadania ale byla cisza.. po jakims czasie odezwala sie , ze moja paczuszka do niej dotarla..ale ze ona swoja wysle na poczatku marca bo ma jakis remont cos tam i nie moze znalesc ciuchow. Zaznacze , ze zanim wyslalam paczke napisalam jej ze wysle od razu jak wyschnie ciuszek, a ona na to, ze tez juz wyciagnie i upierze swoje. Myslalam ze ta wizazanka jest konkretna.. na poczatku milo sie bylo dogadac.. do dzis nie mam paczki.. do dzis sie nie odzywa. Czekac dluzej mi sie nie oplaca, tym bardziej ze stracilam cierpliwosc. Nie polecam tej dziewczyny. Rozumiem, ze kazdemu moze cos wypasc i moze wyslac pozniej ale no sorry nie ma rąk i nie potrafi na klawiaturze tego napisac? Tym bardziej ze ta wizazanka loguje sie normalnie na wizaz, a odpisac to juz nie laska. ehh szkoda slow naprawde.
__________________
Moje Ciuszki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247797

WishLista! za to dam sie pokroic
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=14282856



Proszę odpisywać u mnie ;-))
666Martus666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 15:11   #592
Mynietka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 629
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

jesli miala wiecej przekupek niz ty, to wcale nie 'powinna' wyslac paczki po okazaniu nadania, tylko po otrzymaniu paczki od ciebie, bo rownie dobrze moglabys ja oszukac przysylajac smieci.
ale mam wrazenie ze o tej Wizazance bylo cos na poprzednich stronach juz tez.. zbiera sie
__________________
weź wyciągnij wnioski,
życie to nie konkurs piękności.


WYMIANKA KOSMETYCZNA!


WYMIANKA CIUCHOWA!
Mynietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:11   #593
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

reszkaaaa
dostala bana za manipulacje przy kontach

Pannie wyżej wymienionej sie tez zbiera na kilo pomaranczy, dostala pw ode mnie, ma 24h.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 22:46   #594
666Martus666
Rozeznanie
 
Avatar 666Martus666
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 714
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
GG do 666Martus666 Send a message via Skype™ to 666Martus666
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Mynietka Pokaż wiadomość
jesli miala wiecej przekupek niz ty, to wcale nie 'powinna' wyslac paczki po okazaniu nadania, tylko po otrzymaniu paczki od ciebie, bo rownie dobrze moglabys ja oszukac przysylajac smieci.
ale mam wrazenie ze o tej Wizazance bylo cos na poprzednich stronach juz tez.. zbiera sie
No racja z tym nadaniem fakt, ale nawet po otrzymaniu mojej paczki napisala mi pw ze dostala paczuszke i ze wszystko ok podoba sie itp no i juz krecenie jakies, paczke dostala juz hohoho temu i jeszcze troche wiec mysle ze powinna zebrac na tyle odwagi w sobie i chociaz odpisac , a nie unikac kontaktu. Naprawde takie cos jest denerwujace, pozniej przez to trudno zaufac innym wizazankom bo przez 1 osobe traca w oczach inne.
__________________
Moje Ciuszki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247797

WishLista! za to dam sie pokroic
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=14282856



Proszę odpisywać u mnie ;-))
666Martus666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 21:32   #595
MILA25*
Wtajemniczenie
 
Avatar MILA25*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 879
Przekupka: 55 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Informuję iż otrzymałam paczuszke od zooli08. Bardzo się z tego faktu ucieszyłam. Wszystko zgodne z opisem + gratisik za opóźnienie .
MILA25* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 14:48   #596
MILA25*
Wtajemniczenie
 
Avatar MILA25*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 879
Przekupka: 55 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Dopisuje do listy wizażanke carmelca
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post17185851
Około połowy lutego umówiłyśmy się na wymianę. Jej bluzka + torebka za moje 3 bluzki.
Carmelka po otrzymaniu mojej przesyłko od razu wystawiła mi negatywa gdyż nie podobały jej się moje rzeczy. Podobno biała bluzeczka była szara
(nie wstawiłabym poszarzałego ciuszka na wymiane) , bordowa miała za wąski golf i nie mogła przełożyć głowy (mi się udawało ) a grafitowa była cała podobno skulkowana - miałam ją z wymianki z Iwcia - i nie przypominam sobie aby była zniszczona. Poprosiła o odmianke. Dla świętego spokoju zgodziłam się na to. Odesłałam jej rzeczy(mam potwierdzenie nadania). Niestety mimo wielu wysłanych wiadomości nadal nie mam z powrotem swoich rzeczy.
30 marca dostałam wiadomość że przesyłe już dawno nadała i powinna być już u mnie w połowie marca. Poprosiłam o numer nadania. I wczoraj dostałam odpowiedz że nie ma go !!!! Chciałam wysłać kolejną wiadomość do niej ale niestety mnie zablokowała. Nie wiem czy ma sens wysyłać wiadomości do moderatorów gdyż z jej pw wynika że ma to i tak gdzieś.
A wizaż nie jest jej całym światem.
Najprawdopodobniej muszę pożegnać się z moimi rzeczami. Nie nosiłam ich już a może ktoś inny byłby na nie chętny. A jak nie to oddałabym na czerwony krzyż .
Wystawiłam jej negatywną przekupke. Ale nie za jej rzeczy tylko za to że nie otrzymałam swoich rzeczy z powrotem .
MILA25* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 15:39   #597
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Przekupka: 43 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Mogłaś poczekać, aż ona pierwsza odeśle rzeczy..masz dużo więcej przekupek...tymczasem ulotniła się z targowiska..ubrania ma wykasowane..
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 15:40   #598
sexysoul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: tu i tam ♥
Wiadomości: 3 027
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Dziewczyny nie darujcie takim osobom.
MAsz jej adres, daleko od Ciebie mieszka? Albo chociaż numer telefonu sprobować znaleźć.
Takich osób na targowisku będzie coraz więcej jeśli się będzie odpuszczało.
Skoro Twoje rzeczy podobno były inne niż opisałaś to mogła zrobić zdjęcia, aby udowodnić jaki jest ich faktyczny stan jeżeli nie zgadzałaś się z jej opinią.
W ogóle własnie dziwi mnie czemu wysłałaś pierwsza; <

Edytowane przez sexysoul
Czas edycji: 2010-04-01 o 15:41
sexysoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:52   #599
riley_22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 561
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
GG do riley_22
Dot.: Czarna lista part 2

jestem bardzo niezadowolona z ALEXIZZ
wysłałam jej koszulę H&M i spodnie rurki z CROPPA a dostałam ciuchy kupione na ryneczku, zniszczone, zmechacone, wyblakłe i generalnie FUJ. napisałam do niej z prośbą o zwrot, to odpowiedziała że nie widzi ku temu powodów.
JASNE ŻE NIE WIDZI BO DOSTAŁA ŚWIETNE MARKOWE CIUCHY a ja jakiś szmatex.. i teraz nawet mi nie odpisuje. ;/


i jeszcze jedno.. czy któraś z was miała kiedyś problemy z ANULKACZARNA??? bo niby dziewczyna ok, wszystko pięknie, ja miałam 0 przekupek ona chyba 4 to ja wysłałam pierwsza. dostałam od niej przekupkę że jest ok itp itd. ale paczki nie ma. i sprawa maluje się tak. pisze do mnie z jej konta niby jej mama że przeprasza ale córka w szpitalu bla bla, że wyśle paczke w poniedziałek. no ok, różnie bywa. minął tydzień niby dostała laptopa do szpitala i że zajmie się tym. no to super. i czekam dalej i teraz mimo że widzę że była zalogowana nie odpisuje na moje prywatne wiadomości, wysłałam jej teraz ostatnie ostrzeżenie, jak się zaloguje i nie odpisze... to nie wiem co mam zrobić.
dziewczyny co radzicie zrobić???
riley_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 18:38   #600
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Przekupka: 43 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

raczej nie powinnaś mieć obiekcji co do tego, gdzie zostały zakupione ubrania..
jeśli nie chciałaś "ryneczkowych" mogłaś zapytać wizażankę o nazwę producenta...

co do stanu ubrań.... jeśli chcesz odmiany, możesz wkleić zdjęcia stanu ubrań tutaj na wątek...wtedy moderator może pomóc w rozstrzygnięciu sporu...
__________________
http://www.pmiska.pl/

Edytowane przez lotta_983
Czas edycji: 2010-04-01 o 18:40
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-29 07:24:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.