Wszystko o Avonie - cz.29 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 12:38   #2341
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez wiuniaaa Pokaż wiadomość
Ja też mam na razie na 300zł (bez mojego), ale jeszcze dużo klientek się nie odezwało czy coś chcą.
U mnie póki co najbardziej idą lakiery i pędzelki, perfuma Perceive Dew i reszta to drobne rzeczy tj: żel, szminka, cienie, płyny. I troszkę biżuterii mam.
Ja jednak biorę ten pędzelek w 15, bo ma być za 7,99 ;-) Mi się osobiście nie opłaca na siłę brać jakiegoś lakieru żeby mieć pędzelek Zwłaszcza, że w 15 i 16 szaleje avon i pojawi się duuuużo nowych kolorów lakierów
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 12:41   #2342
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez wiuniaaa Pokaż wiadomość
Ja też mam na razie na 300zł (bez mojego), ale jeszcze dużo klientek się nie odezwało czy coś chcą.
U mnie póki co najbardziej idą lakiery i pędzelki, perfuma Perceive Dew i reszta to drobne rzeczy tj: żel, szminka, cienie, płyny. I troszkę biżuterii mam.
u mnie tez jakos idzie, na 300 zl juz mam, ale cel przekroczylam pierwszy wiec jestem zadowolona
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 12:46   #2343
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez alytjow Pokaż wiadomość
bardzo dawno nie było w kat podkladu z Anew


moze i masz racje ale od dobrych paru/ 5-6 /kat nie było podkladu, juz myslalam ze go nie bedzie, choc dzwoneczka nie widzialam i nadal nie ma, a tu pojawia sie nowy luksusowy Luxe moze bedzie tak dobry jak Anew??
Takie informacje mam ze Staffu i konferencji. Luxe to mają być kosmetyki luksusowe dla bogatych - dla młodziutkich i bardzo statecznych, bo bez podziału na wiek


a czemu są braki w asortymenice 24K to nie wiem, ale zgodnie z zapowiedzią z konferencji, od k1 2013 nie będzie takich sytuacji, bo cały asortyment avonu będzie można kupować w każdym katalogu, bo to czego akurat nie będzie w katalogu papierowym, będzie dostępne do kupienia dla konsultantek na strefie, trzeba będzie tylko wpisać kod tego kosmetyku i dołączy się, ale w jakiej cenie to nie wiem, ale raczej niepromocyjnej, jednakże będzie dostępny. Faktem jest że czasem jakiejś klientce się przypomni, że nie ma czegoś i akurat tego nie mamy w katalogu, to teraz będziemy mogły jej zamówić- jak będzie mocna chciała to niech ma i płaci

Edytowane przez dokia
Czas edycji: 2012-09-23 o 12:52
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 12:50   #2344
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Wiecie może czy seria Luxe zastąpi 24K czy jest wprowadzana niezależnie?
wg mnie Luxe zastąpi Anew, nawet podkład luxe jest podobny to starego anew teraz w k16 zamawiam błyszczyk Luxe i zobaczymy co to za cudo
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 13:06   #2345
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Gwiazdeczki moje złote- czy kojarzycie ten podwójny róż do policzków, który będzie dostępny w Netto 15? Chyba za 18 zł.... Kusi mnie troszkę, ciekawa jestem jak się spisuje- opinie na KWC (ze 3 na krzyż) podzielone...
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 13:07   #2346
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
wg mnie Luxe zastąpi Anew, nawet podkład luxe jest podobny to starego anew teraz w k16 zamawiam błyszczyk Luxe i zobaczymy co to za cudo
który kolorek wzięłaś? bo mi się podoba Elegant Gold,Dazzling Nude i Extravagant Coral
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 13:11   #2347
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Pamiętacie taką mozaikę rozświetlającą, 4 kolorową? 2 odcienie różu, 2 odcienie beżu. Jak ja za nią tęsknię... Myślicie, że jeszcze coś takiego wypuszczą?

Mam jeszcze sentyment do turkusowej kredki do oczu z serii Glow. Zamówiłam teraz turkusową z Color Trend, ale niestety to nie to...

Edit:
Zapytam Was jeszcze o podkład. Jeśli chodzi o krycie to polecacie podkład kryjący czy super trwały? Żadnego z nich nie miałam, a chcę ukryć kilka niespodzianek.
__________________


Edytowane przez Tajemnicza667
Czas edycji: 2012-09-23 o 13:12
Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 13:25   #2348
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Pamiętacie taką mozaikę rozświetlającą, 4 kolorową? 2 odcienie różu, 2 odcienie beżu. Jak ja za nią tęsknię... Myślicie, że jeszcze coś takiego wypuszczą?

Mam jeszcze sentyment do turkusowej kredki do oczu z serii Glow. Zamówiłam teraz turkusową z Color Trend, ale niestety to nie to...

Edit:
Zapytam Was jeszcze o podkład. Jeśli chodzi o krycie to polecacie podkład kryjący czy super trwały? Żadnego z nich nie miałam, a chcę ukryć kilka niespodzianek.
A ja właśnie dobijam resztki tego poczwórnego różu. Mam różowy (czyli dwa odcienie różu i 2 beżu) i brązowy (złoty, beżowy, miedziany, ciemny brąz).
Bardzo dobre oba i szkoda że je wycofali, bo naprawdę można nimi było robić wszystko od konturowania po makijaż oczu....
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 13:43   #2349
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Pamiętacie taką mozaikę rozświetlającą, 4 kolorową? 2 odcienie różu, 2 odcienie beżu. Jak ja za nią tęsknię... Myślicie, że jeszcze coś takiego wypuszczą?
Pamiętam i mam. Oprócz tej różowej mam jeszcze taką sama z brązami.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 14:06   #2350
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dokładnie tak, można nimi robić wszystko. Już ich nie mam niestety Jasny beż był u mnie do rozświetlania, róż jasny na poliki, albo ciemny czasami. A te dwa ciemniejsze odcienie na powieki. Piękny, świeży makijaż wychodził i na szybko rach ciach.
Mam nadzieje, że "góra avonu" to czyta i przywróci je do katalogu.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 15:01   #2351
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

u mnie szał się robi na żelowe kredki.... mam już zamówienie chyba na 5 sztuk i sama się zastanawiam czy sobie nie kupić jednej.... czaje się już któryś katalog na tą cobalt i chyba wezmę sobie teraz jedną... a tak to mam zamówienie jedną rarkę, lbd, szampony, odżywki, tusze i mam zamówienie na Today i z racji tego że w kat 16 jest promocja na perfumy premium to sobie biorę Herve.... ogólnie zamówienie mam już na 600zł ale do celu 2 brakuje mi 100zł jak się już nikt nie odezwie to nie dobijam no chyba że braknie mi np 20zł to dobiję... mama ostatnio marzyła sobie o Secret Fantastic(piszę z pamięci nazwę) więc dałabym jej mały prezencik...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 15:24   #2352
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

A u mnie nadal cisza, ale jeszcze tydzień do pierwszego terminu więc nie stresuję się na zapas
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 15:25   #2353
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

HoneyIlove które żelowe kredki?
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:03   #2354
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
HoneyIlove które żelowe kredki?
żelowe kredki Super Shock w katalogu 16 są na stronie 104 (ja jestem okręg trend) ogólnie kredki są z serii SS ale ta Cobalt jest jak się nie mylę z serii Mega Impact
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:06   #2355
Lencia00
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Ja w czwartek zamawiałam dopiero z 13 i bida z nędzą nie całe 400zł a już zamówienia rosły i znowu spadek. Oby teraz na święta rosły Oczywiście na pogram się nie załapałam, bo skąd 1280zł uzbierać tyle to nawet na ostatnie święta nie miałam ledwo 1200zł.
Dla siebie brałam tylko lakier Lemon Sugar i błyszczyk CT ten fluorescent pink. Lekier straszne smuży, potrzebne 3 warstwy i muszę pokryć jakimś brokatem/flakes'em bo inaczej okropnie to wygląda :/ i czuję niedosyt bo kolorek całkiem fajniutki
Lencia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:17   #2356
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Lencia00 Pokaż wiadomość
Ja w czwartek zamawiałam dopiero z 13 i bida z nędzą nie całe 400zł a już zamówienia rosły i znowu spadek. Oby teraz na święta rosły Oczywiście na pogram się nie załapałam, bo skąd 1280zł uzbierać tyle to nawet na ostatnie święta nie miałam ledwo 1200zł.
Dla siebie brałam tylko lakier Lemon Sugar i błyszczyk CT ten fluorescent pink. Lekier straszne smuży, potrzebne 3 warstwy i muszę pokryć jakimś brokatem/flakes'em bo inaczej okropnie to wygląda :/ i czuję niedosyt bo kolorek całkiem fajniutki
Słoneczko, to może jakiś wadliwy jest? U mnie wystarczą dwie warstwy do idealnego krycia, bez smug.
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:31   #2357
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
który kolorek wzięłaś? bo mi się podoba Elegant Gold,Dazzling Nude i Extravagant Coral
dainty pink a podoba mi się jeszcze romantic rose, extravagant coral, proper pink i dazzling nude flirty pink też, zdecydowanie za dużo
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:32   #2358
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

a u mnie 3, więc Tobie kejti trafił się jakiś lepszy :p

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

chodziło mi oczywiście o lakier Lemonsugar
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:46   #2359
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
żelowe kredki Super Shock w katalogu 16 są na stronie 104 (ja jestem okręg trend) ogólnie kredki są z serii SS ale ta Cobalt jest jak się nie mylę z serii Mega Impact
Faktycznie sa takie bardziej intensywne niż zwykłe kredki?
Mam eyeliner w słoiczku czarny i pędzelek. Jestem zadowolona. Dodam ze używam eyelinera codziennie od lat. Tego trzeba troche nalożyć żeby był intensywny ale za to ładnie rozświetla oko drobinkami, mimo, że to czerń. Niebieski też kupię
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 16:48   #2360
Lencia00
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Słoneczko, to może jakiś wadliwy jest? U mnie wystarczą dwie warstwy do idealnego krycia, bez smug.
Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
a u mnie 3, więc Tobie kejti trafił się jakiś lepszy :p

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

chodziło mi oczywiście o lakier Lemonsugar
Najlepsze że każdy lakier jest zupełnie odmienny
-matowe są ok z jedną warstwą a idealnie dwie,
-Lemon 3 warstwy i nie równości smugi,
-kiedyś miałam Viva Pink i też trzy warstwy ale ładnie pokryte paznokcie,
-Strawberry szybko brzydko zgęstniał nie dało się malować bo na pędzlu był duży glut a żeby było ok potrzebne były również 3 warstwy
-utwardzacz mineralny to jakaś pomyłka wgl
-mam jeszcze 3 kolorki z wymianek i dwie warstwy wystarczą
-przyspieszacz jest super, trochę szybciej schną pazurki i fajnie natłuszcza skórki
Co lakier to czego innego można się spodziewać dlatego trochę nie lubię brać avonowych za to uwielbiam Essence, Safari każdy jest taki sam jeśli chodzi o potrzebną ilość krycia, nie smużą itd
Lencia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 17:01   #2361
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Lencia00 Pokaż wiadomość
Najlepsze że każdy lakier jest zupełnie odmienny
-matowe są ok z jedną warstwą a idealnie dwie,
-Lemon 3 warstwy i nie równości smugi,
-kiedyś miałam Viva Pink i też trzy warstwy ale ładnie pokryte paznokcie,
-Strawberry szybko brzydko zgęstniał nie dało się malować bo na pędzlu był duży glut a żeby było ok potrzebne były również 3 warstwy
-utwardzacz mineralny to jakaś pomyłka wgl
-mam jeszcze 3 kolorki z wymianek i dwie warstwy wystarczą
-przyspieszacz jest super, trochę szybciej schną pazurki i fajnie natłuszcza skórki
Co lakier to czego innego można się spodziewać dlatego trochę nie lubię brać avonowych za to uwielbiam Essence, Safari każdy jest taki sam jeśli chodzi o potrzebną ilość krycia, nie smużą itd
chyba trafił Ci się felerny egzemplarz ja mam swój od kiedy pojawił się w katalogu i nie zgęstniał, a do krycia potrzebuję 1 warstwy
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 17:16   #2362
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Faktycznie sa takie bardziej intensywne niż zwykłe kredki?
Mam eyeliner w słoiczku czarny i pędzelek. Jestem zadowolona. Dodam ze używam eyelinera codziennie od lat. Tego trzeba troche nalożyć żeby był intensywny ale za to ładnie rozświetla oko drobinkami, mimo, że to czerń. Niebieski też kupię
ja osobiście używam żelowej kredki Mega Impact w odcieniu black i jestem bardzo zadowolona, w ogóle się nie rozmazuje cały dzień wytrzymuje na powiece a color cobalt ma moja siostra i kolorek jest super, ładnie go widać i w ogóle ale jeśli jest bez podkładu to się rozmazuje w ciągu dnia nie tak żeby cały się zmywał ale się odbija a jeszcze nie próbowałam na bazie... może po niedzieli będę u siostry to ją przetestuje na bazie....
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 17:29   #2363
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
chyba trafił Ci się felerny egzemplarz ja mam swój od kiedy pojawił się w katalogu i nie zgęstniał, a do krycia potrzebuję 1 warstwy
mnie też wystarczy jedna warstwa, a viva pink 2
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 18:02   #2364
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Lencia00 Pokaż wiadomość
Najlepsze że każdy lakier jest zupełnie odmienny

Co lakier to czego innego można się spodziewać dlatego trochę nie lubię brać avonowych za to uwielbiam Essence, Safari każdy jest taki sam jeśli chodzi o potrzebną ilość krycia, nie smużą itd
ja z Avonowych lakierów mam 9 sztuk i jedyny za którym nie przepadam to wycofany już chyba żółty Sunshine,robi smugi reszta lakierów spoko,zwykle daję dwie warstwy,choć np.Peppermint Leaf wystarczy jedna-a to mi się rzadko w lakierach zdarza lubię Avonowe lakiery teraz będę w 14 brać dwa,w 15 jeden,w 16 jeden lub dwa wolałabym jednak mniejszą pojemność i mniejszą cenę,to miałabym ich jeszcze więcej
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 19:11   #2365
Czarnalady666
Raczkowanie
 
Avatar Czarnalady666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 352
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dziewczyny co jest w programie lojalnościowym przy zamówieniu za tysiaka w katalogu 13 i 14?
Czarnalady666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 19:36   #2366
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Lencia00 Pokaż wiadomość
-Strawberry szybko brzydko zgęstniał nie dało się malować bo na pędzlu był duży glut a żeby było ok potrzebne były również 3 warstwy
Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
chyba trafił Ci się felerny egzemplarz ja mam swój od kiedy pojawił się w katalogu i nie zgęstniał, a do krycia potrzebuję 1 warstwy
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
mnie też wystarczy jedna warstwa, a viva pink 2
mi tez wystarcza jedna warstwa i jestem nim zachwycona rzadzil u mnie na dloniach i stopach tego lata
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 21:18   #2367
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez kosmetoholiczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co powiecie o intensywnej kuracji antycellulitowo-liftingującej z Anew? Czy przy regularnym stosowaniu i ćwiczeniach rzeczywiście ujędrnia, wygładza i zmniejsza obwód np ud?
Ja polecam antycellulitowy z Solutions, jak się regularnie używa itp to działa

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
wielkie brawa
to dobry okres dla nas, konsultantek... zamówienia będą rosły aż do świąt, zobaczysz
U mnie w 13tce zaszalały klientki więc w 14tce krucho i zamówienie dużo mniejsze. w 15tce pewnie też szału nie będzie, ale 16tka powinna już być udana, jak to zawsze na święta
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 22:15   #2368
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
U mnie w 13tce zaszalały klientki więc w 14tce krucho i zamówienie dużo mniejsze. w 15tce pewnie też szału nie będzie, ale 16tka powinna już być udana, jak to zawsze na święta
16-tka to taka przedMikołajowa raczej,bo 17 jest od 29.11-19.12 więc podejrzewam że tutaj będą robić prezenty pod choinkę ja mam mega wish listy od 14-16 buu...skreślam co mogę żeby nie zbankrutować
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 22:18   #2369
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
16-tka to taka przedMikołajowa raczej,bo 17 jest od 29.11-19.12 więc podejrzewam że tutaj będą robić prezenty pod choinkę ja mam mega wish listy od 14-16 buu...skreślam co mogę żeby nie zbankrutować
Nie, u mnie tak na ostatnią chwilę nie robią. A i ja odradzam, bo potem braki są często. Więc zawsze mam największe zamówienia w 16tce
Na Mikołajki to u mnie tylko dzieci dostają prezenty więc Avon nie będzie miał z tego powodu wzięcia u mnie.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 23:18   #2370
Ingusia_sz
Raczkowanie
 
Avatar Ingusia_sz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 323
GG do Ingusia_sz
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Faktycznie sa takie bardziej intensywne niż zwykłe kredki?
Mam eyeliner w słoiczku czarny i pędzelek. Jestem zadowolona. Dodam ze używam eyelinera codziennie od lat. Tego trzeba troche nalożyć żeby był intensywny ale za to ładnie rozświetla oko drobinkami, mimo, że to czerń. Niebieski też kupię
ja mam tą kredkę cobalt Super Shok jak się spieszę z rana to nią nakładam, trzyma się cały dzień, jeżeli cieniutko wzdłuż rzęs to nie odbija się, natomiast jak już grubszą wymodelowaną to myślę że lepiej na bazie nałożyć, chociaż jak mi się odbija to akurat w załamaniu i to tak wygląda jak by miało tak być więc mi bardzo odpowiada ta kredka

w K13 jak dla mnie to duże zamówienie za ok 450zł , więc K14 będzie bida K15 i K16 muszę się ograniczać bo strasznie dużo rzeczy chcę
__________________
KOCHAJ SwyCh WrOgów: tO OnI mÓwIą ci o TwOiCH błędach

bloga mam też ja
Ingusia_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.