Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 00:12   #2731
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
To, że kobietom imponują faceci przy hajsie, to jest to nawet udowodnione naukowo.
Dlatego galeriankami są młode kobiety, a nie faceci. Dlatego większość kobiet bez skrępowania, odbija innym kobietą faceta jak jest dobrze ustawiony społecznie.

Jak widzisz faceta, w nie firmowych trampkach, tanich jeansach i białym t-shircie. to co ten strój mówi ci o nim? Nic nie mówi?

A jak widzisz faceta ubranego w znaczki od stóp do głów, to wiesz teoretycznie czy będzie miał za co cię zaprosić do restauracji i kupić ci jakiś prezent.
Dlatego wole ubierać się, jak lump bo wtedy kobiety się za mną nie oglądałem. Jak ostatni raz się wyraziłem, to jedna dziewczyna w pociągu niemal na mnie nie wlazła.
Jak dla mnie facet ma być czysty, a nie ometkowany
Tak patrząc po tym co piszesz w tym wątku, to chyba Ty masz mnóstwo kompleksów, co?
__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 00:25   #2732
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Tak patrząc po tym co piszesz w tym wątku, to chyba Ty masz mnóstwo kompleksów, co?
bo?........
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 00:51   #2733
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość

To po części wasza winna, bo za bardzo przywiązujecie wagę do firm jakie faceci mają na sobie niż do tegojacy na prawdę są. A potem się dziwicie, że uważają, że każdą z was można kupić.
Co za złot myśli.... Wiesz, ja tam, na przykład, przywiązuję więcej wagi do ortografii, więc w moim przypadku prawidłowość, którą tutaj w swej mądrości światłej wyłożyłeś nie do końca się sprawdza.

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
To, że kobietom imponują faceci przy hajsie, to jest to nawet udowodnione naukowo.
Dlatego galeriankami są młode kobiety, a nie faceci. Dlatego większość kobiet bez skrępowania, odbija innym kobietą faceta jak jest dobrze ustawiony społecznie.

Jak widzisz faceta, w nie firmowych trampkach, tanich jeansach i białym t-shircie. to co ten strój mówi ci o nim? Nic nie mówi?

A jak widzisz faceta ubranego w znaczki od stóp do głów, to wiesz teoretycznie czy będzie miał za co cię zaprosić do restauracji i kupić ci jakiś prezent.
Dlatego wole ubierać się, jak lump bo wtedy kobiety się za mną nie oglądałem. Jak ostatni raz się wyraziłem, to jedna dziewczyna w pociągu niemal na mnie nie wlazła.
Dziecko dziecko, założę się, że w po nocach beczysz w poduszkę, ponieważ sądzisz, że laski Cię nie chcą, bo nie stać Cię na "metki", a tymczasem prawda jest taka, że z seksiści i palanci mają stosunkowo niewielkie branie (choć nie zerowe, nie wiedzieć czemu ) i to właśnie może być źródłem Twoich problemów.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 01:29   #2734
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
tymczasem prawda jest taka, że z seksiści i palanci mają stosunkowo niewielkie branie (choć nie zerowe, nie wiedzieć czemu ) i to właśnie może być źródłem Twoich problemów.
Raper Ten Typ Mes jest seksistą i kobiety same pchają mu się do łóżka, nawet jedna dla niego usunęła ich dziecko, bo nie chciał płacić alimentów.
Może niektóre kobiety kręcą tacy faceci?

Nie mam problemów z tym, że jakaś kobieta mnie nie chce, bo umawiam się z kilkoma kobietami na raz.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 03:25   #2735
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Nie mam zamiaru z nikogo się naśmiewać itp. tylko oglądając blog jednej z dziewczyn, rzuciło mi się w oczy to zdjęcie.... i dla mnie wszystkie wygladają tak samo.. są ubrane prawie tak samo.... a jak przystało na znane szafiarki to powinny być ubrane " z polotem" każda z własnym stylem.. a tutaj klon na klonie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg barca23.jpg (45,6 KB, 398 załadowań)
__________________
2013
49

Edytowane przez gasta18
Czas edycji: 2011-10-18 o 03:26
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 05:48   #2736
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru z nikogo się naśmiewać itp. tylko oglądając blog jednej z dziewczyn, rzuciło mi się w oczy to zdjęcie.... i dla mnie wszystkie wygladają tak samo.. są ubrane prawie tak samo.... a jak przystało na znane szafiarki to powinny być ubrane " z polotem" każda z własnym stylem.. a tutaj klon na klonie..
Ale tak wygląda moda europejska, że wszyscy kopiują paryską ulice i wyglądają tak samo.

W porównaniu z tokijską ulicą, która jest nieprzewidywalna i nie trzyma się żadnych zasad, Europa wypada strasznie monotonnie.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 06:31   #2737
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Nie wiem, czy mozna to nazwac moda, ale rozwala mnie malowanie paznokci...
...w metro (w metrze? Odmienia sie? :-D )


Dodam, ze pilowanie paznokci j pelny makijaz w tym srodku transportu jest na porzadku dziennym ;-)
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 06:42   #2738
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

jakiś czas temu jechaliśmy do pracy z panią, która je piłowała w tramwafu, bleee
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:27   #2739
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
bo?........
Wątek jest o modzie, która rozwala, a Ty piszesz o wszystkim co Ci nie leży, na co Cię nie stać. Próbujesz nam pokazać jaki Ty masz fajny styl ubierania. Ciągle narzekasz jak to kobiety zwracają uwagę na wygląd i metki. No i jeszcze tekst, że umawiasz się z kilkoma kobietami na raz.
__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:40   #2740
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Wątek jest o modzie, która rozwala, a Ty piszesz o wszystkim co Ci nie leży, na co Cię nie stać. Próbujesz nam pokazać jaki Ty masz fajny styl ubierania. Ciągle narzekasz jak to kobiety zwracają uwagę na wygląd i metki. No i jeszcze tekst, że umawiasz się z kilkoma kobietami na raz.
Cytuję, bo się zgadzam


Bo to wątek, o modzie, która nas rozwala, a nie o Tobie podwodniaku. Co zdanie jest ja, mi, moje, ja, mi moje, ja, ja, ja... do tego wszystkiego ta obsesja na punkcie metek, przesadne generalizowanie i posługiwanie się fałszywymi stereotypami, a na koniec, jako ta wisienka na torcie obsesja na punkcie mody z USA, że to jest super, bo tak się noszą raperzy, gangsterzy i bóg wie co jeszcze... No litości, jak masz problemy, to idź do kogoś, kto Ci pomoże sobie z nimi poradzić, a nie wchodzisz na babskie forum, gdzie sobie kobiety rozmawiają poważnie i mniej poważnie na temat mody i wygłaszasz te swoje mądrości.

Grupies to nie dziewczyny w kieckach odkrywających tyłki, grupies to dziewczyny, które obsesyjnie latają za swoimi idolami z nadzieją na coś więcej, facet w niemarkowych trampkach i białej koszulce mówi mi o sobie tyle samo co ten ubrany jak kloszard w schodzone kapciochy, wbrew temu co Ci się wydaje, wszystko o czymś świadczy.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:18   #2741
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Och, dajcie biedakowi spokój, ciekawe jak wy byście się czuły, gdybyście musiały codziennie ubierać się jak lump żeby ograniczyć ilość zainteresowanych wami facetów do zaledwie kilku i nie musieć odganiać się od napalonych na was tłumów... Chłopak po prostu nie ma innej możliwości zamanifestowania swojego stylu, więc pisze o nim na kobiecym forum!


__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 09:32   #2742
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

A mnie zastanawia czemu moderatorki się nie denerwują tym totalnym offtopem o metkach i stylu Podwodniaka...Jak "rozwalały" nas szafiarki to było źle, a jak jakiś dzieciak trolluje od kilku stron to już spoko
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:38   #2743
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia czemu moderatorki się nie denerwują tym totalnym offtopem o metkach i stylu Podwodniaka...Jak "rozwalały" nas szafiarki to było źle, a jak jakiś dzieciak trolluje od kilku stron to już spoko
Racja.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:50   #2744
stratiformis
Raczkowanie
 
Avatar stratiformis
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
GG do stratiformis
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Noo, zgadzam się, mój facet mnie wyrwał na płaszcz z H&M i koszulkę z House Dziewczyny, nie karmcie trolla
Ale to takie zabawne :P

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
innym kobietą.
kobietom na Boga!
__________________
Znane było złośliwe powiedzenie Peryklesa: zobaczywszy raz mianowicie, jak niewolnik zrywający owoce spadł z drzewa i złamał nogę, wykrzyknął on: Oho, teraz będziesz pedagogiem!

http://rownowaga-chwiejna.blogspot.com/
http://maleglody.blogspot.com/
stratiformis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:52   #2745
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez webro Pokaż wiadomość
wielką literą /z wielkiej litery
Zgłoszę za buractwo, bo wytykać możesz jedynie własne nieuctwo

Mnie rozwala kupowanie wszelkich pandor itp w ilościach hurtowych. Ceny w ogóle są porażające, a wypisywanie w podpisie, że ma się 50 koralików, 5 bransoletek, 120 zawieszek i dalej kupuje się co tydzień zabija całą "magię" (o ile taka istnieje) założenia - żeby każdy koralik o czymś przypominał. Same bransoletki załadowane do oporu wcale mi się nie podobają. Kilka koralików owszem, ale hurt do mnie nie przemawia.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:57   #2746
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Ale tak wygląda moda europejska, że wszyscy kopiują paryską ulice i wyglądają tak samo.

W porównaniu z tokijską ulicą, która jest nieprzewidywalna i nie trzyma się żadnych zasad, Europa wypada strasznie monotonnie.
Absolutnie sie nie zgadzam! jak mozna dyskredytować paryski szyk, skandynawską awangardę czy włoskie wyczucie stylu?
nie wiem, czy chciałabym codziennie widywac tokijskie nastolaty, które zafascynowane ostatnia moda na wampiry ida w kierunku oszpecania swojego wizerunku.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:08   #2747
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Zgłoszę za buractwo, bo wytykać możesz jedynie własne nieuctwo

Mnie rozwala kupowanie wszelkich pandor itp w ilościach hurtowych. Ceny w ogóle są porażające, a wypisywanie w podpisie, że ma się 50 koralików, 5 bransoletek, 120 zawieszek i dalej kupuje się co tydzień zabija całą "magię" (o ile taka istnieje) założenia - żeby każdy koralik o czymś przypominał. Same bransoletki załadowane do oporu wcale mi się nie podobają. Kilka koralików owszem, ale hurt do mnie nie przemawia.
czyżby ktoś tu był zazdrosny?
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:14   #2748
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Dzisiaj rano ja puchowy płaszcz, czapka, szalik, rękawiczki i obok mnie chłopak bluza, krótkie spodenki, gołe stopy odziane w gumowe klapki

Na sam widok zrobiło mi się zimno brrrrr, rozumiem, że odczuwalność temperatur może być różna ale aż tak
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:17   #2749
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano ja puchowy płaszcz, czapka, szalik, rękawiczki i obok mnie chłopak bluza, krótkie spodenki, gołe stopy odziane w gumowe klapki

Na sam widok zrobiło mi się zimno brrrrr, rozumiem, że odczuwalność temperatur może być różna ale aż tak
Ja też

a tez dzisiaj widziałam dziewczyne w bosych stopach w balerinach.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 10:19   #2750
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nic się nie znasz, podwodniak. nawet na budowie można wyglądać stylowo.

http://warsawfashion.blogspot.com/20...t-fakt-ze.html

Wiesz co, myślę, ze mniej mnie razi facet w dobrych gatunkowo, dopasowanych do figury dzinsach (klasycznych, bez udziwnień typu przetarcia, podarcia, ćwieki) i koszulce niż wyświechatne polo z krokodylkiem i obowiązkowo postawionym kołnierzykiem.
U mężczyzn podoba mi się elegancja w stylu włoskim, modnie, ale dużo klasyki. Nie podobaja mi isę faceci przestylizowani, jak z billboardu Rage Age. niedobrze, kiedy mam wrazenie, ze pan spędził przed lustrem pół dnia cyzelujac swoja stylizację na wieczór. zaczyna to wtedy wygladać bardzo niemęsko.





jak ktoś jest na bakier z higiena, to już nie ma sensu dalszej dyskusji. wtedy ani sukienka, ani makijaż ani fryzura nie pomogą.
Świetnie wychwyciłaś to co i mnie zastanawia. Mianowicie w jakim celu mężczyźni stawiają kołnierzyki w koszulach typu polo

Nie rozumiem. Dla mnie wygląda to wsiowo, ot co.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:21   #2751
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano ja puchowy płaszcz, czapka, szalik, rękawiczki i obok mnie chłopak bluza, krótkie spodenki, gołe stopy odziane w gumowe klapki

Na sam widok zrobiło mi się zimno brrrrr, rozumiem, że odczuwalność temperatur może być różna ale aż tak
Ja poruszam się samochodem, więc ubieram się tak na "przelecenie" do auta, jeszcze rękawiczek nie wyjęłam nawet Jak ktoś mnie zobaczy rano, to pewnie też ma dreszcze z zimna, bo w szpilkach pantoflach, żakiecie i okutana szalem. Choć dzisiaj to już poczułam potrzebę kupienia jakichś botków, które mi stopę zakryją jednak.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:21   #2752
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ja też

a tez dzisiaj widziałam dziewczyne w bosych stopach w balerinach.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:46   #2753
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
czyżby ktoś tu był zazdrosny?
Dlaczego tak myślisz? Dziwi mnie takie podejście: coś modnego mi się nie podoba, to znaczy, że mnie na to nie stać/jestem za gruba, żeby to nosić/jestem ze wsi i nie mam tam takich sklepów*. Uwierz, że mimo że coś jest drogie wmawiają Ci, że każdy o tym marzy - tak wcale nie jest.


żart, bez urazy
Edit: sory, trafiłam w czuły punkt Jeśli Tobie się to podoba, zbierasz sobie - Twoja sprawa. Skoro wchodzisz na ten wątek to znaczy, że też Ci się coś nie podoba u ludzi, więc nie rozumiem, dlaczego Tobie może się nie podobać, a ja to pewnie zazdroszczę.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2011-10-18 o 10:49
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:07   #2754
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Dlaczego tak myślisz? Dziwi mnie takie podejście: coś modnego mi się nie podoba, to znaczy, że mnie na to nie stać/jestem za gruba, żeby to nosić/jestem ze wsi i nie mam tam takich sklepów*. Uwierz, że mimo że coś jest drogie wmawiają Ci, że każdy o tym marzy - tak wcale nie jest.


żart, bez urazy
Edit: sory, trafiłam w czuły punkt Jeśli Tobie się to podoba, zbierasz sobie - Twoja sprawa. Skoro wchodzisz na ten wątek to znaczy, że też Ci się coś nie podoba u ludzi, więc nie rozumiem, dlaczego Tobie może się nie podobać, a ja to pewnie zazdroszczę.
zapraszam na wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...u#post30018538
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:13   #2755
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
No właśnie taka odpowiedź nie jest dla mnie satysfakcjonująca, jeśli zarzucasz mi zazdrość. Nie podoba mi się kompulsywne kupowanie i zbieractwo, więc z zaproszenia nie skorzystam, ale dziękuję
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:17   #2756
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
No właśnie taka odpowiedź nie jest dla mnie satysfakcjonująca, jeśli zarzucasz mi zazdrość. Nie podoba mi się kompulsywne kupowanie i zbieractwo, więc z zaproszenia nie skorzystam, ale dziękuję

ok, nie ma sprawy
miłego dnia z dala od kompulsywnych zbieraczek
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:21   #2757
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Świetnie wychwyciłaś to co i mnie zastanawia. Mianowicie w jakim celu mężczyźni stawiają kołnierzyki w koszulach typu polo

Nie rozumiem. Dla mnie wygląda to wsiowo, ot co.


Ja juz to rozkminiam od dłuższego czasu i serio nic mi nie przychodzi do głowy. mam nadzieję, ze kiedys jakiś facet mi to wytłumaczy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:32   #2758
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość

ok, nie ma sprawy
miłego dnia z dala od kompulsywnych zbieraczek
Strasznie Was boli to, że komuś nie podoba się Wasze hobby, ale przecież nikt Was nie krytykuje. Wydajecie swoje własne pieniądze na to, co Wam się podoba i to jest zupełnie Wasza sprawa. Ale nie rozumiem skąd taka agresja - dostałam zaproszenie na wątek więc na chwilę zajrzałam i tu poproszę o cytowanie moich wypowiedzi w całości łącznie z autorem - że komuś może się nie podobać zapchana do pełna koralikami bransoletka i może nie rozumieć potrzeby wydawania pieniędzy na to. Wypowiadam się w wątku o takim a nie innym tytule, nie brużdżę Wam ani nie lżę w wątku tematycznym, więc proszę o zachowanie odrobiny kultury i informowanie mnie, gdzie się mnie cytuje i w jaki sposób wyśmiewa moje słowa. Dziękuję za uwagę.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:39   #2759
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość

ok, nie ma sprawy
miłego dnia z dala od kompulsywnych zbieraczek
Ja tam nie widzę w wypowiedzi mpt zazdrości. Powiedziała że ją to rozwala i ma święte prawo się nie zachwycać Waszym hobby. Same piszecie, że każdy ma prawo wydawać pieniądze na co chce - Wy kochacie koraliki, mpt może woli kolekcjonować apaszki/puszki od piwa/itp - więc nie wiem skąd ta agresja?
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:50   #2760
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
i informowanie mnie, gdzie się mnie cytuje i w jaki sposób wyśmiewa moje słowa
no i cóż napisać, w ramach wzajemnego szacunku opisujesz swoje rozterki bransoletkowe na tym wątku, a przecież powinnaś poinformować na bransoletkowym, ze obrabiasz nam dupsko tutaj, logyczne?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.