Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 17:50   #1321
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jestem w szoku A ja katowałam się 75B. Aż wstyd przyznać
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:51   #1322
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

e, no bez przesady, rozmiar miseczki zależy od obwodu - miseczka w 60G jest duuuużo mniejsza od całkiem sporego 90G. poza tym polska i brytyjska rozmiarówka różnią się;] w Twoim wypadku powinno pasować brytyjskie 65E (czyli 30E), a to rozmiar wcale nie abstrakcyjny, nie musisz się bać;]
majka_mw wklejała powyżej zdjęcia 30E bodajże, widzisz sama, że to nie są dwa namioty
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:58   #1323
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
e, no bez przesady, rozmiar miseczki zależy od obwodu - miseczka w 60G jest duuuużo mniejsza od całkiem sporego 90G. poza tym polska i brytyjska rozmiarówka różnią się;] w Twoim wypadku powinno pasować brytyjskie 65E (czyli 30E), a to rozmiar wcale nie abstrakcyjny, nie musisz się bać;]
majka_mw wklejała powyżej zdjęcia 30E bodajże, widzisz sama, że to nie są dwa namioty
No właśnie widzę to po sobie, skoro powinnam taki nosić a nie mam jakiś strasznych rozmiarów...powiedziałaby m nawet, że przeciętne Tak szczerze to faktycznie mało kto potrafi dobrze dobrać stanik...bo zawsze i pewnie nie tylko mi jako osobie zupełnie nie w temacie rozmiar E i wyższe kojarzyły mi się z naprawdę imponującymi rozmiarami Bardzo dziękuje za pomoc
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:03   #1324
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

napisz skąd jesteś, może masz koło siebie dobry sklep, ale o tym nie wiesz?
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:20   #1325
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny, czy ta Curvy Kate Emily jest taka przeźroczysta czy bardziej zakrywająca? Skonczyłam z szukaniem usztywniacza, teraz poszukuję czegoś z grubszym spodnim materiałem najlepiej 2 warstwy. Takie np rio by mi pasowało. Jakie jeszcze staniczki (z bardziej zabudowanych po bokach) są z grubszego materiału na dole?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:39   #1326
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez motyleczek Pokaż wiadomość
Juz dokumentuje czemu ''za mała''
Kiedy przesuniesz sobie fiszbine ze strony 'zewnetrznej', tak aby zbierała cała Twoją pierś z boku, zobaczysz ze koncówka fiszbiny wewnetrznej' celuje w pierś bądź ją spłaszcza, bądź odkrywa za dużo a na pewno uwidoczni sie buła
Pozatym wydaje sie za duza bo jest za duzy obwód (i to o wiele), przy roznym obwodzie rozna miseczka, ale rowniez inna szerokosc fiszbin i inna glebokosc miseczki. Jakbys przymierzyla stanik o odpowiednim obwodzie (60 lub ew. 65) odpowiednia miseczka moglaby byc w sam raz (czyli literkowo na pewno wyzej)

Co do kostara, podalam przyklad , niektore 60 moga miec obwod jak 65, co nie zmienia faktu ze tak czy siak sa strasznie rozciagliwe.Wiecej o tym producencie mozna poczytac na lobby - nieszczególnie pochlebne opinie z doborem i kompatyblinoscia

mam nadzieje ze nie nagmatwalam za duzo- mam dzis dzien pokreconego jezyka
Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Motylek ma rację, jeśli obwód byłby ciaśniejszy, miska automatycznie zrobi się dużo mniejsza. Wydaje Ci się za duża, bo odstaje, a odstaje dlatego, że obwód jest za szeroki.
.
W takim razie już nie mierze 70, tylko 65 lub 60 - choć mam na sobie 70 i powiem szczerze ze ciężko mi oddychać,a w moim przypadku tj sprawa ważna A tak w ogóle to umówiłam sie z panią Z BigBra na mierzenie staników, ciekawe co z tego wyniknie- czy bedzie mi wcisac dobre i bede zadowolna czy moze takie które sie nie sprzedaja Zobaczymy w piatek.

A tak wogóle- wymieniałam biusonosz tamten na mniejsza miseczke, bo zwrotów nie przyjmowali, a wymiane tylko na innna miseczke a nie na fasown - coz przemecze sie kilka mc-y.
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:45   #1327
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ta Curvy Kate Emily jest taka przeźroczysta czy bardziej zakrywająca? Skonczyłam z szukaniem usztywniacza, teraz poszukuję czegoś z grubszym spodnim materiałem najlepiej 2 warstwy. Takie np rio by mi pasowało. Jakie jeszcze staniczki (z bardziej zabudowanych po bokach) są z grubszego materiału na dole?
Emilka ma dwie warstwy cienkiej koronki na dole, ale jak widzisz na foto nie jest az tak bardzo przezroczysta. St Tropez Pour Moi? ma na dole tez dwie warstwy i jest mniej przeswitujacy niz emilka. jak na raziemoge wypowiedziec sie tylko o tych 2 modelach
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 19:04   #1328
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
A jakie są tam ceny? I czy są tylko te firmy Fantasie?

Szczerze to nie wiem czy mają tam np. Panche czy Freya.
Weszłam do sklepu i pytałam o konkretny kroj i kolor oraz o najwiekszy dostępny rozmiar (tu miłe zaskoczenie), więc inne mnie nie interesowały. W przymierzalni zbadałam metkę i zobaczyłam, że mam w rękach Fantasie.

w moim wypadku był to ten biustonsz- Fantasie smoothing strapless
http://stylebakery.com/images/recipe...s/fantasie.gif
chcieli za niego 250, więc się wstrzymałam.


dla porównania jego ceny to: £29.50 i 69$ nic polskiego niestety nie znalazłam.
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:12   #1329
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ten adres jest podany na stronie Freyi - http://www.freya.com.pl/
Więc możliwe, że będą tam i Freye i Fantasie
A Fantasie są zazwyczaj dość drogie :/
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:16   #1330
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Po przeczytaniu na lobby opinii o kostarze stwierdziłam, że dam sobie spokój z tą firmą. Curvy Kate jest w końcu nie wiele droższa
Ogladałam na dopasowanej portię i emily, i albo to zależy od modelki, albo emily ładniej zbiera biust
Chciałam jasny, a jasny będzie dopiero za 11 dni, kiedy ja mam delegację na 3 tygodnie więc nawet nie przymierzę w razie co ... Chyba jednak zaryzykuję czarny.
Pytanie do majka_mw, piszesz że nosisz rozmiar 30FF, to tak jak ja, rozumiem że emilkę też masz taką? Masz jeszcze coś innego (mierzyłaś np arabelkę) w tym rozmiarze? Jakie masz wymiary?
Sorki, że tak wypytuję, ale chyba się skuszę na coś z Curvy Kate (no chyba że modyfikacja fiszbin w jednym staniku będzie rewelką) a nie wiem jak dobierać tą firmę. Czy to są raczej ściśliwe czy rozciągliwce?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:33   #1331
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

laseczki doszły moje staniczki
wklejam fotki, dwa pierwsze chyba leza niegłupio, ale ten trzeci-polka to masakra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4650.jpg (37,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4651.jpg (70,1 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4652.jpg (96,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4653.jpg (63,4 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4654.jpg (64,3 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4655.jpg (70,0 KB, 162 załadowań)
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 19:34   #1332
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

i reszta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4656.jpg (39,0 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4657.jpg (62,4 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4658.jpg (60,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4659.jpg (62,1 KB, 102 załadowań)
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:51   #1333
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
laseczki doszły moje staniczki
wklejam fotki, dwa pierwsze chyba leza niegłupio, ale ten trzeci-polka to masakra
Jak na moje niedoświadczone oko to leżą ładnie. Widzę, że kupiłaś obydwa modele i portię i emily. Mogłabyś mi porównać, który lepiej zbiera i trzyma (moje uciekające cycuszki tego potrzebują). Jaki masz rozmiar i wymiary i czy one są rozciągliwe? Jestem polekturze na lobby i dziewczyny piszą, że się naciągają troszkę obwody.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:00   #1334
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak na moje niedoświadczone oko to leżą ładnie. Widzę, że kupiłaś obydwa modele i portię i emily. Mogłabyś mi porównać, który lepiej zbiera i trzyma (moje uciekające cycuszki tego potrzebują). Jaki masz rozmiar i wymiary i czy one są rozciągliwe? Jestem polekturze na lobby i dziewczyny piszą, że się naciągają troszkę obwody.
wiec tak moje wymiary 72/93-95
emily zamowilam 32 e , tak troszke odstaje koroneczka na gorze miski i przy podskakiwaniu piersi faluja sobie / ale zostawie bo podoba mi sie , a za takie pieniazki to moge miec czasem cos na zmniane
portia - 30 G, idelana, fiszbiny ladnie oddzielaja piersi, bardzo dobrze sie trzyma, ma 3 rzedy haftek wiec dosc szeroki na plecach, ale wlasnie ten najbardziej mi podszedł. Zapiełam na pierwsza z brzegu haftke i lekko ciasnawo mam, ale zapewne sie za jakis czas rozciagnie.... wiec nie wiem, moze zamienic go na 28 i zastosowac przedluzacz .... ? co doswiadczone kobitki o tym mysla?
polka - 30 G, masakra normalnie, strasznie cizko bylo mi podciagnac go pod same piersi, zostawal na zebrach, strasznie duze miski, dla mnie beznajdziejny, odsylam jutro
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:06   #1335
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Pytanie do majka_mw, piszesz że nosisz rozmiar 30FF, to tak jak ja, rozumiem że emilkę też masz taką? Masz jeszcze coś innego (mierzyłaś np arabelkę) w tym rozmiarze? Jakie masz wymiary?
Sorki, że tak wypytuję, ale chyba się skuszę na coś z Curvy Kate (no chyba że modyfikacja fiszbin w jednym staniku będzie rewelką) a nie wiem jak dobierać tą firmę. Czy to są raczej ściśliwe czy rozciągliwce?
Ja nosze 30E i Emilke tez mam 30E. Jest ściśliwa, zapinam się na środkową haftkę, a w Pour Moi np w tym samym obwodzie na najciasniejsza moge sie zapiac. Niestety nie mam Arabelki, jedyny mój w miare dobry stanik to właśnie pour moi. i emilka ma węższe fiszbiny. Co do wykonania to nie mam zastrzezen jak na razie
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:08   #1336
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
laseczki doszły moje staniczki
wklejam fotki, dwa pierwsze chyba leza niegłupio, ale ten trzeci-polka to masakra
no no , emilka na tobie pięknie leży też chce tak
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:13   #1337
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
laseczki doszły moje staniczki
wklejam fotki, dwa pierwsze chyba leza niegłupio, ale ten trzeci-polka to masakra
Emilka tak ślicznie na Tobie wygląda nie to co na moich maluchach a ta Polka to chyba za duza
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:14   #1338
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10561213]no no , emilka na tobie pięknie leży też chce tak [/QUOTE]

dziekuje
kurcze tak sie napalilam na te staniczki, ze chyba w roznych kolorach te same sobie zamówie
a widziałyscie, na dopasowanej nowa dostawa Curvy kate


Cytat:
Napisane przez majka_mw Pokaż wiadomość
Emilka tak ślicznie na Tobie wygląda nie to co na moich maluchach a ta Polka to chyba za duza
och nawet nie wiesz ile bym dała za maluchy kiedys jak mniejsza byłam to plakałam normalnie, ze ani bluzki normalnej kupic nie mozna a ni nic, ale juz jakos sie pogodzilam z nimi czasem nawet je lubie
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...

Edytowane przez MisQa
Czas edycji: 2009-01-19 o 20:16
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:17   #1339
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
wiec tak moje wymiary 72/93-95
emily zamowilam 32 e , tak troszke odstaje koroneczka na gorze miski i przy podskakiwaniu piersi faluja sobie / ale zostawie bo podoba mi sie , a za takie pieniazki to moge miec czasem cos na zmniane
Powiem Ci że masz takie wymiary jak ja 72/94. Nawet nie myślałam o 32 tylko 30/28 ... teraz muszę zmienić podejście, no chyba, że masz za luźne
Gdzie kupowałaś? Ja szukałam na necie, znalazłam tylko na dopasowanej i niestety mój rozmiar jest niedostępny, tzn 30FF stąd kombinacja z 28 GG
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 20:22   #1340
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Powiem Ci że masz takie wymiary jak ja 72/94. Nawet nie myślałam o 32 tylko 30/28 ... teraz muszę zmienić podejście, no chyba, że masz za luźne
Gdzie kupowałaś? Ja szukałam na necie, znalazłam tylko na dopasowanej i niestety mój rozmiar jest niedostępny, tzn 30FF stąd kombinacja z 28 GG

wiesz ja wzielam jeden 30 a drugi 32 zeby zobaczyc w ogole jak ich rozmiarowka, bo to moje pierwsze staniczki z C kate. naczytalam sie gdzies ze emily taka starsznie scisliwa i dlatego wzielam 32, ale nie wiem, zaraz jeszcze raz pomierze i wtey podumam
a zamawialam wlasnie na dopasowanej
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:23   #1341
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak na moje niedoświadczone oko to leżą ładnie. Widzę, że kupiłaś obydwa modele i portię i emily. Mogłabyś mi porównać, który lepiej zbiera i trzyma (moje uciekające cycuszki tego potrzebują). Jaki masz rozmiar i wymiary i czy one są rozciągliwe? Jestem polekturze na lobby i dziewczyny piszą, że się naciągają troszkę obwody.
CK są rozciągliwe ale z czasem. Nowego stanika nie naciągiesz jakoś imponująco dużo, sprawiaja nawet wrazenie ścisłych, ale z czasem się wyciągają i po paru miesiącach moga wymagać podszycia. chociaż moje po około 4 miesiącach nosze na 2ga haftkę. Przymierzam się do 3ciej. Obwód w spoczunku ma teraz 2cm wiecej niz w dniu zakupu.

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
wiec tak moje wymiary 72/93-95
emily zamowilam 32 e , tak troszke odstaje koroneczka na gorze miski i przy podskakiwaniu piersi faluja sobie / ale zostawie bo podoba mi sie , a za takie pieniazki to moge miec czasem cos na zmniane
portia - 30 G, idelana, fiszbiny ladnie oddzielaja piersi, bardzo dobrze sie trzyma, ma 3 rzedy haftek wiec dosc szeroki na plecach, ale wlasnie ten najbardziej mi podszedł. Zapiełam na pierwsza z brzegu haftke i lekko ciasnawo mam, ale zapewne sie za jakis czas rozciagnie.... wiec nie wiem, moze zamienic go na 28 i zastosowac przedluzacz .... ? co doswiadczone kobitki o tym mysla?
polka - 30 G, masakra normalnie, strasznie cizko bylo mi podciagnac go pod same piersi, zostawal na zebrach, strasznie duze miski, dla mnie beznajdziejny, odsylam jutro
Miski w Emilce lezą na tobie przecudnie. masz 72 pod i wziełaś obwód 70 - na która haftkę zapinasz?? Nie wiem czy za miesiac lub dwa nie bedzie ci podjeżdżał na plecach

Potria tez prześlicznie.
gratuluje udanych zakupów

Jeśli chodzi o obwód 28 to mysle ze nie ma co przesadzac z zanizaniem obwodu. 28 przy 72 pod byłoby chyba zbyt bolesne

polka... no cóż.. chyba rzeczywiście nie dla ciebie
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

Edytowane przez Aska87
Czas edycji: 2009-01-19 o 20:24
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:33   #1342
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o obwód 28 to mysle ze nie ma co przesadzac z zanizaniem obwodu. 28 przy 72 pod byłoby chyba zbyt bolesne
Myślałam o przedłużce, ale w sumie fakt, chyba może i przegięłam z tym zaniżaniem. Wygląda na to że trzeba zaryzykować 30FF, czyli to co przeważnie pasuje.
Żeby leżało tak cudnie jak na MisQa ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:37   #1343
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

MisQa, wydaje mi się, że jeśli fiszbiny Curvy Kate 30 są na Ciebie dobre to powinnaś ją zostawić. W 28 pewnie są węższe.
Musisz się jednak z tym liczyć, że niedługo będziesz musiała jej podszyć obwód.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:42   #1344
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
CK są rozciągliwe ale z czasem. Nowego stanika nie naciągiesz jakoś imponująco dużo, sprawiaja nawet wrazenie ścisłych, ale z czasem się wyciągają i po paru miesiącach moga wymagać podszycia. chociaż moje po około 4 miesiącach nosze na 2ga haftkę. Przymierzam się do 3ciej. Obwód w spoczunku ma teraz 2cm wiecej niz w dniu zakupu.



Miski w Emilce lezą na tobie przecudnie. masz 72 pod i wziełaś obwód 70 - na która haftkę zapinasz?? Nie wiem czy za miesiac lub dwa nie bedzie ci podjeżdżał na plecach

Potria tez prześlicznie.
gratuluje udanych zakupów

Jeśli chodzi o obwód 28 to mysle ze nie ma co przesadzac z zanizaniem obwodu. 28 przy 72 pod byłoby chyba zbyt bolesne

polka... no cóż.. chyba rzeczywiście nie dla ciebie

pomierzylam jeszcze raz, na spokojnie
emilke zapinam na ostatnia haftke, wiec jest na pewno za duza w obwodzie, kurcze chyba zamienie na jakas 65, jak tylko miske odpowiednia znajde, bo juz tam niezle przebrane

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
MisQa, wydaje mi się, że jeśli fiszbiny Curvy Kate 30 są na Ciebie dobre to powinnaś ją zostawić. W 28 pewnie są węższe.
Musisz się jednak z tym liczyć, że niedługo będziesz musiała jej podszyć obwód.
a jak podszyc obwód.. sory za glupie pytanie, ale nigdy tego nie robilam
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:49   #1345
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
a jak podszyc obwód.. sory za glupie pytanie, ale nigdy tego nie robilam
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/K8q3
Różne i różniste kombinacje ze stanikami.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:50   #1346
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Zamieszało mi się trochę w głowie po twojej uwadze o topie, ale już wszystko rozumiem. Shock Absorber ma topy/staniki sportowe w czterech poziomach podtrzymania: pierwszym (i to są właśnie topy, gdzie nie ma rozmiaru miseczki, a jedynie rozmiary uniwersalne 36,38), drugim (tylko małe miseczki i średni poziom podtrzymania), trzecim (wysoki poziom podtrzymania, koszykówka, step)i czwartym (największy poziom podtrzymania, rozmiary od 28 w obwodzie do miski HH).

Oczywiście ja chcę kupić stanik o czwartym poziomie podtrzymania. Przyczytałam, że te staniki są bardzo mało rozciągliwe i żeby do nich nie zaniżać obwodu. Z tym, że ja mam 64cm pod biustem, więc może 60tka nie będzie za ciasna (czy może lepiej 65 zamówić?)
No właśnie ja też o tym czytałam, ale PO tym, jak kupiłam stanik
Wydaje mi się, że to dość subiektywne wrażenie - ja mam 77 cm pod biustem i wszystkie aktualne biustonosze z obwodem 70, więc tego absorbera też kupiłam 70 i nie wydaje mi się, żeby był dużo ciaśniejszy niż zwykłe nie-sportowe Może to kwestia tego, że używam go tylko do biegania, czyli mam go na sobie jednorazowo przez max. 90-100 minut, a najczęściej dużo krócej - może po całym dniu noszenia byłby z nim jakiś problem, ale tak to nie.
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:52   #1347
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ja robię tak, że podwijam "obwód" i zaszywam Robię to w takim miejscu, żeby nie było tak bardzo widać- zazwyczaj blisko boków, żeby zszywać pasek mniej więcej tej samej szerokości ze sobą.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:53   #1348
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/K8q3
Różne i różniste kombinacje ze stanikami.
dziekuje slicznie jutro poczytam sobie, bo dzis juz sil nie mam

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Ja robię tak, że podwijam "obwód" i zaszywam Robię to w takim miejscu, żeby nie było tak bardzo widać- zazwyczaj blisko boków, żeby zszywać pasek mniej więcej tej samej szerokości ze sobą.

ok, rowniez dziekuje za pomoc

dobranoc kobitki, lece spac bo na twarzyczke padam
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...

Edytowane przez MisQa
Czas edycji: 2009-01-19 o 20:55 Powód: dopisek
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 23:07   #1349
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ja z polka mialam jeszcze wieksze cyrki, miseczka pusta, a cycki na wierzchu
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 23:12   #1350
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez majka_mw Pokaż wiadomość
mam taką nadzieję dziękuje bardzo za słowa pocieszenia liczę na szybką migrację.
Cytat:
Napisane przez majka_mw Pokaż wiadomość
w tym miesiacu zaszalalam z zakupami stanikowymi normalnie w jakas stanikomanie popadlam czekam jeszcze na Freye Rio Scarlett, Millie half cup i casablance jeszcze tylko jakis plunge i przystopuje na razie z zakupami
Fajnie leży, tylko to oczekiwanie na migrację z takimi zakupami trochę się kłóci , ale życzę Ci by wszystko ładnie się nosiło.

MisQa, Twoje CK też bardzo ładnie leżą

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
aragon zrobil mi stożki, a nie jabluszka, a rozmiar mneijsza miseczka bułki
fotki sa tutaj na watku, albo na poprzednim

antoska, ale juz jej nie ma, sahara, oba modele z masquerade i ogolnie wszystkie bardotki/balkoniki (nie rozrozniam)
wątek poprzedni, a konkretnie tutaj
pushit, mam pytanie co do tego Aragona, z tamtego postu zrozumiałam że to rozmiar 65DD, a jaki nosisz normalnie, i jaki jest rozmiar tej atoinette - 65DD?
a mierzyłaś może Saharę - jak z rozmiarem
ja właśnie na samym początku w Peachfield mierzyłam Saharę 65D i robiła prawie czwórpierś, a w Aragonie 65D wyglądałam tak groteskowo że nawet fotki nie machnęłam (więcej wiatru niż piersi); chciałabym lekko dojść do ładu z tymi jabłuszkującymi modelami
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2009-01-19 o 23:13
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.