Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-26, 20:55   #2011
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez JaxXx Pokaż wiadomość
Bardzo fajne te twoje warkoczyki Luiza) ja mialam w sumie 183 tez w sumie dosyc cienkie) i zabraklo mi wlosow z tych 6 paczek i musialam kolezankom podbierac;DD mi sie moje tez strasznie podobaly, ale nastepnym razem chcialabym miec dluzej dlatego sie jeszcze raz was pytam jaki masz sposob splotu )?
poszukajfilimkow na youtube. awjaki sposob je zaplatalas?

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataBuczek Pokaż wiadomość
Witam, witam.
Przez pół życia miałam długie włosy, ostatnio pod wpływem impulsu ciachłam je na krótkie, średnio się z tym czuje. Pomyślałam, że miłą alternatywą byłyby warkoczyki.

Kwestia leży w tym, że wiem, że takie cudeńka pięknie wyglądają przy szczuplutkich twarzyczkach.
Moja twarz jest dość pyzata, robią mi się spore 'pucki' jak się śmieję. . .generalnie ma dość okrągły kształt.
Dorzucam zdjęcie, chciałabym poznać Waszą opinię i poradzić się, czy warto ryzykować i jak Wam się to widzi...
Dziewczyny które zajmują się tym profesjonalnie pewnie nie jedną taką 'klientkę' zaplatały, dlatego może mogłyby mi rzucić dobrą radą.

Z góry serdecznie dziękuję
powiem ci, ze w warkoczykach wygladają dobrze zarowno osoby szczuple jak i o pelniejszej twarzy. dlatego najważniejsze jest jak bedziesz sie czula z tak bardzo odsłołonięta twarza.poza tym to nie jest fryzura tylko dla szczupłych dziewczyn. inna kwestia, ze 98% brunetek i szatynek wyglada w warkoczykach super
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 21:00   #2012
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

baglyshop czyli,że blondynki wyglądają gorzej?:P kolejny powód dla którego sie waham-nie wiem dlaczego, ale zawsze widuje laski z ciemnymi włosami,które maja dredy lub warkocze :P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 23:27   #2013
JaxXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

no to tak..bralysmy sztuczne pasemko pod naturalne i dwa razy obwiazywalysmy wokol wlosa i mocno zaciskalysmy..pozniej ten naturalny wlos rozdzielalysmy na dwa albo 3..zalezy jak sie ulozylo;p..no i potem to juz robienie warkoczyka to banal;pp albo drugi sposob to oplatywalysmy naturalny wlos sztucznymi na przemian i tez dociskalysmy..ale poszukujemy jeszcze innych sposobow) treing czyni mistrza;DD takze czekam na odpowiedzi
JaxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 09:05   #2014
karoollka93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 105
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

up
__________________
' Be happy for this moment … this moment is your life

mój koralikowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=420221
karoollka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 13:03   #2015
AgataBuczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi!
Ciągle się waham, ale brak włosów doprowadza mnie do szału.

Jeżeli chodzi o odkrytą twarz, postawiłabym prędzej na coś takiego jak na załączonym zdjęciu (swoją drogą, fotka pożyczona ze strony, wymienionej gdzieś wyżej)- na taką pół-grzywkę
Czy, żeby układać w ten sposób warkoczyki na czoło, trzeba je w inny sposób zapleść?
Nie często tak dziewczyny noszą. . .
__________________
MAKE UP folio
AgataBuczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 15:50   #2016
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hej
to może ja też się podzielę moimi doświadczeniami z warkoczykami. Warkoczyki mam juz zaplatane 3 raz, wlasnie wczoraj bylam na 3 razie zaplatac. Robi mi to znajoma z sochaczewa, ona bierze od 300 do 400zł w zaleznosci od dlugosci. Wiadomo pierwsza noc jest ciezka, ale teraz dala mi taki spray na rozluznienie skory glowy i musze powiedziec ze prynosi ulge. Uwielbiam warkoczyki i to jak w nich wygladam. Mam pyzata buzie i mi pasuje (to tak na marginesie bo padlo tu takie pytanie). Co do zniszczenia wlosow, na pewno sie troche niszcza ale nie przesadzajmy. Wiadomo ze tracimy jakas czesc wlosow dziennie, a jezeli sa zaplecione w warkoczyki to nie maja gdzie wypasc - stad ten efekt przy rozplataniu, wydaje sie ze tyle wlosow wypadlo, a tak naprawde nie wiecej niz normalnie tylko jak sie uzbieralo z 2-3 miesiecy to sie wydaje duzo. Moja znajoma wrocila w ten sposob do naturalnego kolorku i zapuscila wlosy. Przez 2 lata chodzila w warkoczykach(oczywiscie zdejmowala i zaplatala ponownie, nie tak ze ciagle w tych samych) i zapuscila naturalne wloski i wcale nie byly bardzo zniszczone. wiadomo koncowki do obciecia i troche odzywiania. A tak w ogole jak sie ma warkoczyki to rowniez mozna dbac o wlosy. ile latwiej jest wcierac ampulki w skore glowy miedzy warkoczykami i mozna uzywac odzywek w sprayu np glisskur bo nie sklejaja wlosow. Ktos wczesniej pissal ze pokudlacily sie wlosy przy skorze -odrosty ale to przez zaniedbanie. Najlepiej jest spac w jakiejs chustce czy szerokiej opasce i nic sie nie dzieje. Ja mialam zniszczone wlosy i dzieki warkoczykom dzyly. Codziennie smarowalam ampulkami, odzywki w sprayu, zero farbowania, zero prostownicy czy suszzarki, po zdjeciu podciecie koncowek i kuracja waxem i wlosy zupelnie inne niz przed zalozeniem. Jak dla mnie warkoczyki sa super. Farbowalam wlosy na czarno, ale juz mi sie znudzilo i chcialabym miec teraz pasemka.. Mysle ze zrobie jak moja znajoma - warkoczyki dopoki nie odrosna naturalne i pasemka

p.s. odradzam warkoczyki osoboom ktore maja bardzo slabe cebulki wlosow, mozna to sprawdzic, ja za pierwszym razem mialam zaplecione 3 warkoczyki na skoroni tam gdzie najslabsze wloski i nosilam je przez kilka dni zeb sprawdzic czy nie odpadna albo czy za duzo cebulek nie bedzie widocznych
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 19:33   #2017
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
baglyshop czyli,że blondynki wyglądają gorzej?:P kolejny powód dla którego sie waham-nie wiem dlaczego, ale zawsze widuje laski z ciemnymi włosami,które maja dredy lub warkocze :P
tak,czesciej wygladaja gorzej-50% wyglada slabo
bo blondy nie wygladaja naturalnie.natomiast blond dredloki sa IMO super.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataBuczek Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi!
Ciągle się waham, ale brak włosów doprowadza mnie do szału.

Jeżeli chodzi o odkrytą twarz, postawiłabym prędzej na coś takiego jak na załączonym zdjęciu (swoją drogą, fotka pożyczona ze strony, wymienionej gdzieś wyżej)- na taką pół-grzywkę
Czy, żeby układać w ten sposób warkoczyki na czoło, trzeba je w inny sposób zapleść?
Nie często tak dziewczyny noszą. . .
moze nieczesto tak nosza, bo to niewygodne nosic warkoczyki zaczesane na czoło-sprawdzilam-okropnosc.nie ma znaczenia jak sie zrobi przedzialki

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez karoollka93 Pokaż wiadomość
to znowu ja.. za miesiac czekaja mnie warkoczyki i mama do wyboru cienkie albo o standardowej grubosci jakie wybrac czy oplaca mi esie dopłacac 50 zł do cienkich czyy to jest lepszy efekt??
ja np wole grubsze warkoczyki, mysle, ze to kwestia gustu
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 19:36   #2018
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
tak,czesciej wygladaja gorzej-50% wyglada slabo
bo blondy nie wygladaja naturalnie.natomiast blond dredloki sa IMO super.
hahaha dzieki xD
to dlatego widuje zazwyczaj z ciemnymi włosami :P
ja mam ciemne blond włosy. Niestety
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 21:03   #2019
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
hahaha dzieki xD
to dlatego widuje zazwyczaj z ciemnymi włosami :P
ja mam ciemne blond włosy. Niestety
Zarówno blondynki jak i brunetki wygladaja fajnie w warkoczykach w odcieniach dobranych do ich włosów. Mi osobiście nie pododają się warkoczyki jakieś zielone rózowe czy fioletowe, wole odcienie natury, ale to kwestia gustu.
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 21:05   #2020
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

sunshine mi sie strasznie podoba jak ktos ma takie mega czarne włosy i wtedy warkoczyki czy tam dready. Kojarzycie Marie z You Caan Dance to ona miała śliszne te warkoczki.
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 12:56   #2021
AgataBuczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Mogłybyście polecić kogoś ze Śląska? Najlepiej okolic Katowic?
Macie takie info?
__________________
MAKE UP folio
AgataBuczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 16:24   #2022
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

oo Agata jak sie dowiesz to daj znac bo ja tez szukam kogos takiego z okolic Kato
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 18:49   #2023
JuliaJ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 429
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Dziewczyny mam ogromną prośbę do tych co plotą warkoczyki, chce sobie zrobić tak z 5-6 i potrzebuje pomocy w tym jak doczepić te syntetyczne włosy żeby móc zapleść tego warkoczyka ?
Pomoże ktoś ?
Pewnie pojawiło się już takie pytanie na forum ale niestety nie mam czasu przejrzeć tych 60 kilku stron. Więc byłabym bardzo wdzięczna.
JuliaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 09:01   #2024
synthetic_kid
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez JuliaJ Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam ogromną prośbę do tych co plotą warkoczyki, chce sobie zrobić tak z 5-6 i potrzebuje pomocy w tym jak doczepić te syntetyczne włosy żeby móc zapleść tego warkoczyka ?
Pomoże ktoś ?
Pewnie pojawiło się już takie pytanie na forum ale niestety nie mam czasu przejrzeć tych 60 kilku stron. Więc byłabym bardzo wdzięczna.
Tutaj masz rysunki pokazujące jak to zrobić:
http://www.angrycaninelovestick.org >> dział "Braids"
Może Ci to pomoże
synthetic_kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 11:48   #2025
sweetangel22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
GG do sweetangel22
Dot.: !!!warkoczyki!!!

Witam...moglabym prosic o jakies zdjecia fryzurek i upiec z warkoli.bede bardzo wdzieczna...
pozdrawiam Marta

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez korbiontko Pokaż wiadomość
Ach, miełam jeszcze napisać, że tu już są troche brzydsze, przed samym zdjęciem ale nie mam zdjęć wcześniejszych Zapraszam na Warkoczyki. Łódź
Sa ładne Polecam zrobienie warkoli u Korbiontka -ja zrobiłam i jestem bardzo zadowolona!!!

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Jestem szczesliwa posiadaczka warkoli. Jedynym minusem jest swedzenie glowy ale wyprobuje ten kwas borny-mam nadzieje ze pomoze
http://nasza-klasa.pl/profile/240413...ery/album/2/32- tu sa moje warkole
Pozdrawiam
sweetangel22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 06:08   #2026
karoollka93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 105
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

W końcu sie odzywam po małej przerwie...czekaja mnie niedługo warkoczyki i musze wybrac kolorek chciałabym taki jak moje włosy wysyłam zdjecie moich włosków i kolorystyke doradzcie bo ja komletnie nie wiem co wybrac.
__________________
' Be happy for this moment … this moment is your life

mój koralikowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=420221
karoollka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:33   #2027
cranberi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 74
GG do cranberi
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

jesli chcesz naturalnie to sredni braz
cranberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:45   #2028
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez karoollka93 Pokaż wiadomość
W końcu sie odzywam po małej przerwie...czekaja mnie niedługo warkoczyki i musze wybrac kolorek chciałabym taki jak moje włosy wysyłam zdjecie moich włosków i kolorystyke doradzcie bo ja komletnie nie wiem co wybrac.
nr 6 lub 8-jeszcze nigdy sie nie pomylilam a jesli masz niefarbowane wlosy to pewnie nie sa jednolite kolorystycznie, wiec w takiej sytuacji nr 6 i 12
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 06:14   #2029
karoollka93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 105
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Dzięki jeszcze jedno pytanie do bagladyshop która 6i 12 bo sa dwie ??..dodam ze jeszcze nie farbowałam włosków..
__________________
' Be happy for this moment … this moment is your life

mój koralikowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=420221

Edytowane przez karoollka93
Czas edycji: 2009-10-22 o 19:55
karoollka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 18:45   #2030
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez karoollka93 Pokaż wiadomość
Dzięki jeszcze jedno pytanie do bagladyshop która 6 bo sa dwie ta ciemniejsza czy jasniejsza.??..dodam ze jeszcze nie farbowałam włosków..
nie ma dwoch nr 6, jest jeden jak powiesz nr 6 to kazdy bedzie wiedzial oco kaman
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 21:05   #2031
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Tleniona Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jeszcze pytanko - czy da sie tak zakrecic warkoczyki tak jak na tych dwoch zdjeciach ??
Dzielisz po kilka warkoczykow i zaplatasz z nich warkoczyki.Robisz tak cala glowe i polewasz goraca woda (musi Ci to najlepiej ktos Zrobic) trzymasz az wstygna i wyschna ja trzymalam cala noc ,albo suszysz suszarka.
Potem rozplatasz i sa pokrecone.

ta dziewczyna na zdjeciu po prawej zaplastala warkoczyki w salonie mojej znajomyj.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Oczywiście, żę się da . Nawijasz włosy na coś okrągłego (im mniejsza średnica tym mocniejszy skręt) i moczysz we wrzątku. Wtedy skręt się utrwala. Moja metoda jest jest taka troche "domowa" więc pewnie są jakieś lepsze pomysły . Należy pamiętać o tym, że żeby później warkoczyk wrócił do naturanego kształtu należy znowu zastowować wrzątek. I przede wszystkim ostrożnie ! Żeby siebie nie poparzyć
Zaplata sie warkoczyki z warkoczykow moga byc rozne grobosci ,wtedy beda te fale mniejsze albo wieksze.
Mialam to robione wlasnie w tym salonie z ktorego jest ta dziewczyna po prawej.Sama w domu tez to robie tylko samemu jest bardzo ciezko z goraca woda.Raz sie oparzylam.
To sie nazywa warkoczyki krecone.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 16:07   #2032
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hej
a mozecie polecic kogos z warszawy, albo okolic najlepiej na zachod od warszawy? sochaczew, blonie, grodzisk mazowiecki, ożarow, milanowek, pruszkow? bede wdzieczna za info
pozdrawiam
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 21:07   #2033
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez majka_mw Pokaż wiadomość
hej
a mozecie polecic kogos z warszawy, albo okolic najlepiej na zachod od warszawy? sochaczew, blonie, grodzisk mazowiecki, ożarow, milanowek, pruszkow? bede wdzieczna za info
pozdrawiam
ja jestem z warszawy-dokladniej z ursynowa
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 21:03   #2034
key_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: round the world
Wiadomości: 4
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Witam, jestem nowa ale staralam sie przebrnac przez wasze forum
mam kilka pytan:
1. czym jest kanekalon?
2. jakiej produkcji "wlosy" polecacie?
3. czy miala ktoras z was doczynienia z hurtownia ASS Male z Gdyni? chce u nich kupic i nie wiem czy warto...
4. jaki kolor "wlosow" dobrac aby bylo jak najbardziej naturalnie (ewentualnie jakies 4 pasemka z zielenia bym sobie doplotla)? zalaczam ze dwa zdjecia mojej lepetyny (kolor czesto zmienia sie zaleznie od pory roku
5. czy jesli chce warkoczyki do ramion ew. lopatek to moge kupic "wlosy" o dlugosci 130 cm i przeciac je na pol?
6. i czy polecacie kogos sprawdzonego w okolicy 3-miasta?

bede wdzieczna za pomoc!
pozdrawiam

Edytowane przez key_la
Czas edycji: 2009-10-24 o 21:13
key_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 22:20   #2035
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez key_la Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa ale staralam sie przebrnac przez wasze forum
mam kilka pytan:
1. czym jest kanekalon?
2. jakiej produkcji "wlosy" polecacie?
3. czy miala ktoras z was doczynienia z hurtownia ASS Male z Gdyni? chce u nich kupic i nie wiem czy warto...
4. jaki kolor "wlosow" dobrac aby bylo jak najbardziej naturalnie (ewentualnie jakies 4 pasemka z zielenia bym sobie doplotla)? zalaczam ze dwa zdjecia mojej lepetyny (kolor czesto zmienia sie zaleznie od pory roku
5. czy jesli chce warkoczyki do ramion ew. lopatek to moge kupic "wlosy" o dlugosci 130 cm i przeciac je na pol?
6. i czy polecacie kogos sprawdzonego w okolicy 3-miasta?

bede wdzieczna za pomoc!
pozdrawiam
1. takie tworzywo sztuczne
2.firm la trend, mermaid byle z kanakelonu
3. nie
4.nr 12 i6
5.nie. z takich włosów uzyskasz warkoczyki odlugosci 30cm czyli do ramion, ale aby uzyskac takie do łopatek nie mozesz przecinac wlosow
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 23:59   #2036
key_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: round the world
Wiadomości: 4
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

dzieki!
key_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 00:25   #2037
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hurtowania ASS male? hihi śmieszna nazwa

eeeee jeśli cena którą widzę na ich stronie jest za jedną paczkę włosów to zdecydowanie nie polecam!
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 09:07   #2038
migutowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 41
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hej chce zrobić córce warkoczyki mała ma 4 lata i mam pytanko ile paczek starczy na taką głowkę z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez migutowa
Czas edycji: 2009-10-25 o 17:47
migutowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 10:24   #2039
key_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: round the world
Wiadomości: 4
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez PoisonCandy Pokaż wiadomość
hurtowania ASS male? hihi śmieszna nazwa

eeeee jeśli cena którą widzę na ich stronie jest za jedną paczkę włosów to zdecydowanie nie polecam!

heh - moja kolezanka jest zawodowa fryzjerka i zaproponowala mi te warkoczyki zawsze tam zaopatruje swoj zaklad w chemie i sprzet... wiec beda mieli je w cenie dla firm (jakies 27 zl za paczke...) tylko ze nie moge tam znalezc jakiej to firmy jest ten kenkalon...

dzieki

Poison Candy - ty z Gdanska? fajnie - bo widzisz ja sie zastanawiam na ile ta moja kolezanka jest wprawna - jest zawodowcem i wiem ze robila juz warkoczyki, ale moze lepiej isc do kogos kto tylko glownie to robi...

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

a do hurtowni chcialam sie wybrac zeby "w realu" obejrzec wlosy i dobrac je jak najdokladniej

Edytowane przez key_la
Czas edycji: 2009-10-25 o 09:59 Powód: dopisek
key_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 20:43   #2040
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

27 zł za paczkę to nadal cholernie drogo
to już lepiej podjechać do Gdyni po włosy, poszukaj na allegro użytkownika BetaHair
kupowałam parę razy od nich włosy i mogę polecić

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez key_la Pokaż wiadomość

Poison Candy - ty z Gdanska? fajnie - bo widzisz ja sie zastanawiam na ile ta moja kolezanka jest wprawna - jest zawodowcem i wiem ze robila juz warkoczyki, ale moze lepiej isc do kogos kto tylko glownie to robi...

ja sie głównie dredlokami zajmuję
w warkoczykach specjalistką jeszcze nie jestem
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.