Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 16:27   #181
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
no i przyszła dostałam bowiem ofertę pracy w Zusie i jestem bardzo szczęśliwa cieszę się, że zrezygnowałam z wcześniejszych ofert pracy w sklepie, bo zarabiałabym tam marne grosze za wiele godzin przestanych tak mam stałą pensję ( całkiem dobrą ), określony czas pracy i weekendy wolne
Gratulacje
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 16:29   #182
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

ja za pare dni zaczynam prace w kwiaciarni-niby wydaje sie mila i latwa,ale kolezanka przede mna nie wyrabiala 1000 zl za mc,od 8-20 co 2 dzien...wreszcie bede cos robic bo cholernie sie nudze..
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 15:48   #183
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

1000zl to sporo jak na pracę w kwiaciarni. Mam nadzieje że Tobie się poszczęści. Zwykle w kwiaciarniach wymagają doświadczenia a ja nawet nazw kwiatków nie znam.
Ja czekam na pracę u mojego taty. Jak to nie wypali to juz sama nie wiem gdzie szukać.
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 16:56   #184
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

ajj kurcze troche mnie wystraszyłyście tymi opiniami i wrażeniami ,bo sama zamierzałam po maturze wskoczyć na jakieś 4-5 miesięcy do jakiegoś sklepu odzieżowego na sprzedawcę ,ale teraz sie zastanawiam...no ale 5 miesiecy jestem w stanie chyba wytrzymac a mniej wiecej jakie sa wynagrodzenia ? koło 600 zł miesięcznie czy więcej/mniej ? aa i załączam wymagania jednego ze sklepów :
Od kandydatek oczekujemy:

doświadczenie w handlu detalicznym odzieżą
znajomość mody młodzieżowej
młodzieżowy styl bycia
umiejętność obsługi komputera
znajomość j. angielskiego
kreatywność
zaangażowanie

powiedzcie dziewczyny czy oni sprawdzaja jakoś obsluge kompa i jezyk ,trzeba sie jakos przygotowac do tego ? a moze miec jakies certyfikaty czy cuś ?
bo na kompie poruszam sie raczej swobodnie ,a ang mam na poziomie średniozaawansowanym ,czyli raczej dogadam sie bez problemu ale zadnych certyfikatów nie mam
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 17:08   #185
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
ajj kurcze troche mnie wystraszyłyście tymi opiniami i wrażeniami ,bo sama zamierzałam po maturze wskoczyć na jakieś 4-5 miesięcy do jakiegoś sklepu odzieżowego na sprzedawcę ,ale teraz sie zastanawiam...no ale 5 miesiecy jestem w stanie chyba wytrzymac a mniej wiecej jakie sa wynagrodzenia ? koło 600 zł miesięcznie czy więcej/mniej ? aa i załączam wymagania jednego ze sklepów :
Od kandydatek oczekujemy:

doświadczenie w handlu detalicznym odzieżą
znajomość mody młodzieżowej
młodzieżowy styl bycia
umiejętność obsługi komputera
znajomość j. angielskiego
kreatywność
zaangażowanie

powiedzcie dziewczyny czy oni sprawdzaja jakoś obsluge kompa i jezyk ,trzeba sie jakos przygotowac do tego ? a moze miec jakies certyfikaty czy cuś ?
bo na kompie poruszam sie raczej swobodnie ,a ang mam na poziomie średniozaawansowanym ,czyli raczej dogadam sie bez problemu ale zadnych certyfikatów nie mam

wytrzymasz 5 miesiecy . Chyba ze trafisz na jakis wyzysk lub fatalne szefostwo, wtedy moze byc ciezko...
Co do wynagrodzenia to to oczywiscie zalezy od sklepu. Ja zarabiam ponad 2 razy wiecej a pracuje przez ok. 16 dni w miesiacu.

Co do tych wymagań - muszą coś napisać. Inaczej byloby zbyt wiele chetnych . Znajomosci jezyka raczej nie musisz potwierdzac certyfikatami. Ewentualnie moga Cię na rozmowie troche przepytac. Najwazniejsze zeby jako tako sie dogadywać. U mnie angielski byl wazna sprawa bo szefostwo nie mowi po polsku. Ale tak to rzadko trafiaja sie obcojezyczni klienci. Z reszta naprawde wystarczy znac kilka zwrotow zeby ich jako tako obsluzyc i czasami troszke poplotkowac .

Co do komputera - najwazniejsze żebyś nie miala problemow z przyswajaniem nowych programow itp. Najczesciej sklepy maja jakiś swój jeden program i trzeba tylko nauczyć się jego obslugi. Nic trudnego

A masz jakieś doświadczenie? Dla niektórych to uważne . Chociaz kazdy sklep ma jakąś swoją technike obsługi klienta i zazwyczaj to zdobyte wcześniej doświadczenie na nic się nie przydaje

Jeszcze jakieś pytania ?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 17:50   #186
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Ines dzieki za objaśnienia
w zasadzie doświadczenie mam marne w zeszłe wakacje sprzedawałam ciuszki w takim centrum handlowym za miastem ,ale to w zasadzie wszystko na świstku pisałam żadnej komputeryzacji nie było ,no i firma też żadna znana ,taka bardziej bazarkowa
a ten program komputerowy to poznaje sie chyba w czasie pracy czy juz wczesniej przed rozmową kwalifikacyjną musze go umiec obslugiwac ?
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:03   #187
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
Ines dzieki za objaśnienia
w zasadzie doświadczenie mam marne w zeszłe wakacje sprzedawałam ciuszki w takim centrum handlowym za miastem ,ale to w zasadzie wszystko na świstku pisałam żadnej komputeryzacji nie było ,no i firma też żadna znana ,taka bardziej bazarkowa
a ten program komputerowy to poznaje sie chyba w czasie pracy czy juz wczesniej przed rozmową kwalifikacyjną musze go umiec obslugiwac ?

Wszystkiego Cię nauczą na dniach próbnych/szkoleniu, nic się nie martw. Różne sklepy mają różne programy. Ten który jest u mnie jest bardzo prosty
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 18:15   #188
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Teraz dużo widzę,że sklepy firmowe zatrudnią sprzedawców wiek do 25 lat,wykształcenie średnie i doświadczenie.Ale jak ktos nie ma tego doswiadczenia to ma szanse na pracę.Ja kończe liceum profilowane-usługowo-gospodarcze o nachyleniu turystycznym i tak myslę że jeśli bym nie dostała pracy w turystyce to może w takim sklepie.A tak mniej więcej ile się zarabia??( najlepszy byłby przykład sklepu i zapłaty)I jeszce jedno czy na okres wakacji mozna się zadrudnić-łatwo czy trudno??
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:26   #189
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
Teraz dużo widzę,że sklepy firmowe zatrudnią sprzedawców wiek do 25 lat,wykształcenie średnie i doświadczenie.Ale jak ktos nie ma tego doswiadczenia to ma szanse na pracę.Ja kończe liceum profilowane-usługowo-gospodarcze o nachyleniu turystycznym i tak myslę że jeśli bym nie dostała pracy w turystyce to może w takim sklepie.A tak mniej więcej ile się zarabia??( najlepszy byłby przykład sklepu i zapłaty)I jeszce jedno czy na okres wakacji mozna się zadrudnić-łatwo czy trudno??
Raczej trudniej bo jest więcej chętnych, więc jest większa konkurencja .
Co do zarobków - ja nie podam dokladnej kwoty z resztą "mój" sklep nie jest żadną sieciówką więc to i tak niewiele Ci podpowie.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:04   #190
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Zarobki w sklepach (przynajmniej we Wrocławiu) to przeciętnie ok. 800 zł. zdarza się więcej (premie za sprzedaż etc.) ale większość moich znajomych nie ma więcej niż 1000.
Z tym wiekiem do 25 to bez przesady
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 09:30   #191
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
ajj kurcze troche mnie wystraszyłyście tymi opiniami i wrażeniami ,bo sama zamierzałam po maturze wskoczyć na jakieś 4-5 miesięcy do jakiegoś sklepu odzieżowego na sprzedawcę ,ale teraz sie zastanawiam...no ale 5 miesiecy jestem w stanie chyba wytrzymac a mniej wiecej jakie sa wynagrodzenia ? koło 600 zł miesięcznie czy więcej/mniej ? aa i załączam wymagania jednego ze sklepów :
Od kandydatek oczekujemy:

doświadczenie w handlu detalicznym odzieżą
znajomość mody młodzieżowej
młodzieżowy styl bycia
umiejętność obsługi komputera
znajomość j. angielskiego
kreatywność
zaangażowanie

powiedzcie dziewczyny czy oni sprawdzaja jakoś obsluge kompa i jezyk ,trzeba sie jakos przygotowac do tego ? a moze miec jakies certyfikaty czy cuś ?
bo na kompie poruszam sie raczej swobodnie ,a ang mam na poziomie średniozaawansowanym ,czyli raczej dogadam sie bez problemu ale zadnych certyfikatów nie mam
za 600zł. naprawdę nie opłaca się podejmować pracy w sklepie tym bardziej, że chcesz pracować przez 4-5 miesięcy, zastanów się czy nie lepiej wyjechać gdzieś za granicę i przywieść o wiele pieniędzy więcej, nie być poniżaną i przemęczoną w Polsce lecz normalnie żyć poza granicami naszego kraju...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 10:16   #192
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

...to i ja się dołączam do pracujących w sklepie odzieżowym,prac uję w Galerii w jednym z Centrów Handlowych na Śląsku,system pracy 12 godzin/dzień wolny,świątki,piątki i niedziele ale jestem bardzo zadowolona,bardzo mi się podoba,uwielbiam tę pracę,kontakt z ludźmi,szefostwo jest jak najbardziej ok. i wypłata jak narazie naprawdę świetna,pozdrawiam wszytskie wizażanki
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:56   #193
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

czyli pracujesz od 8 do 20 tak ? jeej a nie jesteś potem lekko padnięta ?
i jeśli można spytać jakie masz wynagrodzenie i czy to jakiś firmowy sklep typu : Cropp ,Troll itp.
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:11   #194
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
czyli pracujesz od 8 do 20 tak ? jeej a nie jesteś potem lekko padnięta ?
i jeśli można spytać jakie masz wynagrodzenie i czy to jakiś firmowy sklep typu : Cropp ,Troll itp.
Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Ja zaczynałąm swoją karierę zawodową właśnie w sklepie z ciuchami (ładnych parę lat temu,ale zawsze) i byłam zadowolona. Kontakt z fajnymi (przeważnie) ludźmi, własne pieniądze,poczucie samodzielności..
Zmęczona za bardzo nie byłam, wolnego czasu w sumie miałam więcej niż pracując na etacie pon-pt, ogólnie dobrze pracę wspominam (poza "gorączką przedświąteczną", wtedy )
Teraz sobie powrotu do tego jednak nie wyobrażam.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:48   #195
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Ja zaczynałąm swoją karierę zawodową właśnie w sklepie z ciuchami (ładnych parę lat temu,ale zawsze) i byłam zadowolona. Kontakt z fajnymi (przeważnie) ludźmi, własne pieniądze,poczucie samodzielności..
Zmęczona za bardzo nie byłam, wolnego czasu w sumie miałam więcej niż pracując na etacie pon-pt, ogólnie dobrze pracę wspominam (poza "gorączką przedświąteczną", wtedy )
Teraz sobie powrotu do tego jednak nie wyobrażam.
Dla mnie goraczka przedświateczna była super . Pracowalysmy po dwie i akurat trafila mi się praca z kolezanką która bardzo lubie wytworzylysmy w sklepie fajna atmosfere... A momentami płakałysmy ze śmiechu... Autentycznie, nie przesadzam .
No i te wysokie utargi
Dla mnie przez cały rok mogłoby tak być .

Praca w sklepie to na pewno nie jest praca na całe życie. Jednak to swietne zajęcie na czas nauki. Bardzo doceniam fakt, że moge się w wolnych chwilach w pracy uczyć. Szczegolnie teraz. Styczeń w pracy jest okresem martwym, a w szkole baaardzo gorącym.
W ostatnim tygodniu na przykład w pracy napisałam dwa referaty na geografie w domu jakoś nie mogłam się zmobilizować
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 14:20   #196
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

hmm zaczęłam się troche zastanawiać nad pracą za granicą ,ale szczerze mówiąc kompletnie nie wiem jak to sobie załatwić ? bo przecież nie pojade na ślepo i a nuż się coś znajdzie ,bo na dobrą sprawę mogę tam pojechać po nic i tylko stracić kase na bilety
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 15:01   #197
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Ja zaczynałąm swoją karierę zawodową właśnie w sklepie z ciuchami (ładnych parę lat temu,ale zawsze) i byłam zadowolona. Kontakt z fajnymi (przeważnie) ludźmi, własne pieniądze,poczucie samodzielności..
Zmęczona za bardzo nie byłam, wolnego czasu w sumie miałam więcej niż pracując na etacie pon-pt, ogólnie dobrze pracę wspominam (poza "gorączką przedświąteczną", wtedy )
Teraz sobie powrotu do tego jednak nie wyobrażam.
ja jakoś nie wyobrażam sobie siebie w sklepie ale jeśli komuś sprawia to przyjemność to gratuluję
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:59   #198
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Dla mnie goraczka przedświateczna była super . Pracowalysmy po dwie i akurat trafila mi się praca z kolezanką która bardzo lubie wytworzylysmy w sklepie fajna atmosfere... A momentami płakałysmy ze śmiechu... Autentycznie, nie przesadzam .
No i te wysokie utargi
Dla mnie przez cały rok mogłoby tak być .

Praca w sklepie to na pewno nie jest praca na całe życie. Jednak to swietne zajęcie na czas nauki. Bardzo doceniam fakt, że moge się w wolnych chwilach w pracy uczyć. Szczegolnie teraz. Styczeń w pracy jest okresem martwym, a w szkole baaardzo gorącym.
W ostatnim tygodniu na przykład w pracy napisałam dwa referaty na geografie w domu jakoś nie mogłam się zmobilizować
Ja też (już w innej pracy) z koleżanką po 2 i też to w sumie dobrze wspominam, ale nie zawsze tak było. I fakt, uczyć się mogłam ile chciałam (z nudów nawet )
w obecnej mojej pracy jest to niemożliwe.

Smerfeta. Ja sobie teraz też nie wyobrażm, ale źle nie wspominam. Od czegoś trzeba zacząć, nabierać doświadczenia i zorientować się, na jakim świecie się żyje. Lepiej pracować np. w sklepie niż nie robić nic i od rodziców hajs wyciągać, nie?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 20:24   #199
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

12 h za 4zł...przecież to czysty wyzyskK<szok> ja tez parcowałam przez 3 miesiące w sklepie i to nie w jakimś butiku tylko w Tesco w dziale odzieżowym. Szczerze mówiąc obijałam się jak tylko mogłam, stwierdzałam,że za 6zł za godzine nie warto sie wysilać miło wspominam tamten czas, miałam dużo śmiechu i fajnych ludzi poznałam jedyne co mnie drażnilo to strasze panie tam pracujące...takich plotkar nigdy nie spotkałam, były tak zazdrosne o każdego,że szlag mnie trafiał jak musialam z nimi pracować...oczywiście były wyjątki denerwowała mnie też ochrona:/ tam pracowały kobietony<hahaha>
ale po 3 miesiącach miałąm już dość...teraz pracuje w biurze...pensje mam 2 razy większą...dużo czasu do nauki i nikt mnie nie kontroluje co chwila
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 10:54   #200
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Ja też (już w innej pracy) z koleżanką po 2 i też to w sumie dobrze wspominam, ale nie zawsze tak było. I fakt, uczyć się mogłam ile chciałam (z nudów nawet )
w obecnej mojej pracy jest to niemożliwe.

Smerfeta. Ja sobie teraz też nie wyobrażm, ale źle nie wspominam. Od czegoś trzeba zacząć, nabierać doświadczenia i zorientować się, na jakim świecie się żyje. Lepiej pracować np. w sklepie niż nie robić nic i od rodziców hajs wyciągać, nie?
oczywiście, ze lepiej zarabiać i mieć na swoje wydatki niż siedzieć w domu i nic nie robic, pozostawac na utrzymaniu rodziców ale warto też rozglądnać się za lepiej płatną pracą
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:35   #201
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

;po
__________________
-

Edytowane przez eM!
Czas edycji: 2012-08-04 o 14:51
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 14:49   #202
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez eM! Pokaż wiadomość
Sama chcialam zachaczyc sie do jakiejs pracy, bo jestem teraz po maturze, i mam duzo czasu wolnego, ale teraz to juz sama nie wiem..
słuchaj wyjatki potwierdzaja regułe...od miesiąca pracuje w znanym exkluzywnym butiku.bardzo sobie chwale .pracuje na pół etatu a zarabiam więcej niz np na kasie w tesco na całym etacie...praca spokojna -bo na dziale z ubrankami dziecięcymi -wiadomo nieraz trzeba składac układac poprawiac ...żeby tylko coś robic ...ale i tak jest fajnie.pracuje przeciętnie 4,5 h dziennie lub 8 h i 2-3 dni wolnego....
idealne rozwiązanie dla mnie.nie mogłabym pracowac na cały etat bo nie mam z kim zostawiac dziecka...a tak na 5 godz zawsze cos zorganizuje.a zawsze troche kasy wpłynie do budżetu domowego...
zanim się gdzies zaczepisz - to popytaj ludzi pracujących jakie sa warunki...bo można wtopic i trafic na oszustów a równie dobrze można być zadowolonym.
powodzenia
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 15:06   #203
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Moniolla a w jakim sklepiej pracujesz ?
Pytam z ciekawości bo moja koleżanka szukała pracy w sklepie Louisa Vuittona, ale były niesamowite wymagania, m.in. znajomość chińskiego, japońskiego, umiejętność obchodzenia się z luksusowymi rzeczami (potwierdzona kursem) i jakies 100 innych kursów dotyczących np. wkładania kapeluszy do pudełek
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 15:56   #204
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
m.in. znajomość chińskiego, japońskiego, umiejętność obchodzenia się z luksusowymi rzeczami (potwierdzona kursem)

to ja im powodzenia zycze w szukaniu...
i ciekawe gdzie organizuja kursy na obchodzenie sie luksusowymi rzeczami
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 16:06   #205
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

to ja im powodzenia zycze w szukaniu...
i ciekawe gdzie organizuja kursy na obchodzenie sie luksusowymi rzeczami
No moja droga, śmiejesz się a tam kolejka kandydatek jak tylko jakieś miejsce się zwolni . Dziwie się bo ja ze znajomością tylu języków i innymi wymaganymi umiejętnościami, szukałabym innej pracy.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 16:19   #206
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

naprawde wspolczuje dziewczynom pracujacym w sklepach odziezowych..bulam na dniu probnym i po godzinie mialam dosyc musialam podchodzic do kazdego klijenta i pytac czy moze w czyms pomoc itp,szukanie rozmiarow,poprawianie porozrzucanych rzeczy...ciezka praca potem bylam na rozmowie w innym sklepie lecz nawet jesli sie odezwa chyba nie podejme sie tej pracy.Poza tym mam juz cos lepiej platenego na oku
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:57   #207
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Po ponad roku pracy w sklepie mam troche dosc

Wady:
-Prawie nikt tam nie pracuje-wiekszosc sie obija (bo zarobki niskie to po co sie starac)(przy okazjii-mamy nowego menagera ktory zatrudnil'swoich" znajomych i placi im znacznie wiecej niz ludziom ktorzy pracuja tu juz ponad rok albo dluzej-wszyscy sa wkurzeni i nie chce im sie starac.
-Z kolezanka przyjelysmy podobna strategie(po co sie przemeczac za marne grosze-oczywiscie wykonujemy swoja prace ale juz nie z takim zapalem-raczej nie mamy motywacjii)
-Szefostwo tam wogole nie dba o pracownikow(juz 3 miesiac prosze o odliczenie moich podatkow a oni ciagle tego nie zrobili)
-Po roku pracy kazdy ma dostac podwyzke w wysokosci-UWAGA-25 cents-ale to zalezy czy menager Cie lubi-niektorzy dostaja 12 CEnts,niektorzy 10 cents a niektorzy nicCiekawe ile ja dostane-przekonam sie w poniedzialek.
-Klienci wogole nie dbaja o ten sklep(Meksykanie chyba przychodza do tego sklepu sie wyladowac-rozwalaja ciuchy-do lazienki nie da sie wejsc-Klenci wrzucaja zuzyty papier toaletowy do kosza albo na podloge Z kolezanka chodzimy do lazienki do innego sklepu.
-Ogolnie jezeli ktos ogladal Office Space-to motywacja w tej pracy jest podobna.


Zalety:
-podoba mi sie grafik(tylko 3 dni w tygodniu od czwartku do niedzieli mam wolne)
-przerwy mamy co dwie godziny-w tym jedna na lunch 30 min.
-mozna kupic fajne ciuchy za grosze(chociaz ostatnio jakosc sie cos popsula)
-moja praca polega tylko na skanowaniu ciuchow-nie mam raczej kontaktu z klientem-czyli nikt mi nie zawraca glowy.
-mam tu kolezanke i znajomych ktorych b lubie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:31   #208
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

Cytat:
Napisane przez moniolla Pokaż wiadomość
napisze ci że pracowałam kiedyś w znanej perfumerii "ross***" i sytuacja była tam identyczna...z tym że od 6 rano -bo dostawa przed otwarciem ,nieraz do 20-tej -po zamknięciu sprzatanie itp....
nie dośc że trzeba obsługiwac wybredne klientki to jeszcze pilnowac porządku w swoim dziale,zrobić sobie zamówienie,pztrzeć czy ktoś czagoś nie niszczy ,nie kradnie,donieśc towar -bo za luki w półce dostawało sie po głowie-a nieraz całą dniówke siedzi sie na kasie.w takiem układzie kiedy to robic ?? oczywiście przed albo po godzinach pracy -jasne że za freeeeeeee -bo za nadgodziny nikt nie płacił ....
mówie wam a do tego dźwiganie tych wszystkich ciężkich zgrzewek proszków,płynów....
nie wspomne o tym że jedyne miejsce gdzie mozna było usiąśc to właśnie kasa-poza tym -cały dzien na nogach i to w biegu!!!nie ma mowy żeby zjeść spokojnie śniadanie albo napić sie kawy.posiłek to ugryziona w biegu bułka albo drozdźówka zapita w drodze powrotnej łykiem wody mineralnej albo z kranu -bo przecież kto by tam marnował czas na parzenie herbaty albo kawy....dzięki tej pracy schudłam 10 kg....
nawet nie wiecie jak się ciesze że juz tam nie pracuje......wole bycie na zasiłku dla bezrobotnych niz taka orke!!!!
przykre to ale co zrobic ...
a czy moglabym wiedziec, jaka jestem stawka na godzine w tejze drogerii? bardzo jestem ciekawa, patrzac na te panie, ktore tam pracuja


Cytat:
Napisane przez Juda Pokaż wiadomość
Może co prawda nie zatrudniłam się w sklepie, ale i tak dostaniecie dużą stawkę w porównaniu do mojej.
Otóż ostatnio porobiłam kursy przygotowawcze na opiekuna kolonii.
Konkurencja nie powiem- była duża.
W każdym bądź razie kiedy już przeszłam wszystkie testy i dostałam ofertę pracy- podpisałam ją.
Z dziaciakami jadę na dwa tygodnie nad morze.
Dostanę na rękę 350zł-400zł.
ps. Pracuję całe 24 h na dobę
Uroki bycia wychowawcą
a ile kosztuje taki kurs, jesli moge wiedziec?
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 15:26   #209
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

"zara".tam własnie pracuje
jest ok.
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 20:09   #210
Czekoladaa
Rozeznanie
 
Avatar Czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 788
GG do Czekoladaa
Dot.: Dziewczyny pracujące w sklepach-podziwiam i współczuję.

hej dziewczyny,
Ja dzisiaj znalazłam pracę w sklepie spożywczo monopolowym i od razu mnie przyjęli. Dzisiaj miałam dzień próbny i już za niego szef mi do wypłaty policzył. Dostane 5,50 zł za godzinę na czysto już i 8 godzin dziennie.
Po tym pierwszym dniu już inaczej myślę np. staram się dawać odliczone pieniądze itp.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąc jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką. "
Czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.