Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-06, 21:55   #1171
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Olkie, no nie mogę, za każdym razem, gdy widzę Twój avatar, śmieję się do siebie
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 21:57   #1172
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

moj bananek jesy uroczyurzekl mnie i go wstawilam
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 09:39   #1173
marzena20
Raczkowanie
 
Avatar marzena20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 39
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

suchajcie wax jest naprawde dobry? skoro ja mam rozdwojone koncowki po rozjasnoaniu to co dla mnie? poradzcie
marzena20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 13:16   #1174
sagefighter
Raczkowanie
 
Avatar sagefighter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Z tego co sie zdazylam zorientowac Marzenko to Wax nie dziala na koncowki wlosow, tylko na cebulki wlosowe i pobudza je do wzrostu...Mysle ze najlepiej bedzie jak bedziesz sobie robila na noc oklad z olejku rycynowego na koncowki...albo je troszke podetnij...Wydaje mi sie ze Wax tutaj nic nie zdziala, moze tylko poprawic ogolna kondycje wlosow i poprawic ich wyglad, "pogonic" zeby rosly...Zreszta poczytaj sobie troszeczke na tym watku o Waxie, dziewczyny same mowily, ze na koncowki ta maska nie dziala...Albo sprawdz na KWC tam powinnas znalezc ciekawe propozycje na ratunek twoim zniszczonym koncowkom...
sagefighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 20:01   #1175
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Dziewczyny i jak Wam idzie zapuszczanie??
Mi całkiem nieźle, ale nadal musze chodzic w kucyku
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 10:08   #1176
cute_girl0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 26
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Zgadzam się, olejek rycynowy jest znakomity! Myję nim włosy co dwa dni, są miękkie. Robię to od ok 3 tygodni i wydaje mi się, że włoski po ostatnim obcięciu podrosły.
Mam również długie rzęsy, ale tego nie widać. Jak zaczęłam używać olejka rycynowego na rzęsy od razu było widać, że są długie i gęste. Używam go przed wyjściem gdzieś, podkręcam rzęsy zalotką i efekty murowane!!!

Pozdrowionka for all
cute_girl0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 10:12   #1177
cute_girl0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 26
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Gaga pisze że olejek jestdo bani, ona najwyraźniej go nie używała, więc nie wie o jego właściwościach. Dlatego radzę: nie wzorujcie się na opiniach innych tylko sami próbujcie! Gaga jest na pewno doświadczoną fryzjerką, ale dziwię się, że nie zna dobrych, sprawdzonych domowych sposobów na wzrostb włosów. Na którymś forum napisała, że 1,5 cm na miesiąc to ona rozumie, ale 3 cm to niemożliwe! Więc do dzieła dziewczyny, nie słuchajcie się fryzjerek tylko same zadbajcie o siebie!
cute_girl0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-09, 10:14   #1178
cute_girl0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 26
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Polecam Humavit ma 200 tabletek za 10 zl i starcza na 14-18 dni, ponieważ trzeba brać od 10-12 tabletek dziennie. Mi po nim nie wypadają włoski
cute_girl0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 10:56   #1179
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez aSkaaa_88
a ten wax jest poddany recenzji bo jakos nie moge go znalesc;/ ;**
o waxie możesz poczytac na www.wax.com.pl
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 13:00   #1180
Kasica 1982
Raczkowanie
 
Avatar Kasica 1982
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kłobuck
Wiadomości: 288
GG do Kasica 1982
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez ank@
Ja zapuszczam moją nieszczęsną "wykoszoną na Jasia" grzywkę. Używam waxa+seboradinu niger i jest dobrze. Od czasu ścięcia minął miesiąc, a że wtedy też robiłam farbkę, widzę odrost ok 2,5 cm (w każdą strone), także mam już na moim ciemnym mocca brązie myszowato-brązowopopielaty pas startowy .
Już nie moge patrzyć na wszelkie spinki do włosków... Blee.... Pocieszam sie ze jeszcze miesiąc-dwa i grzywka będzie na tyle długa, że powinna się sama trzymać zaczesana na bok... bez tych cholernych (sorry) motylków
Również używam seboradinu ale wypadające włosy i przyznaje że jest najlepszy ale nie zauważyłam żeby jakoś szybciej mi po nim rosły a używan go dość długo.
Kasica 1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 13:07   #1181
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez cute_girl0
Gaga pisze że olejek jestdo bani, ona najwyraźniej go nie używała, więc nie wie o jego właściwościach. Dlatego radzę: nie wzorujcie się na opiniach innych tylko sami próbujcie! Gaga jest na pewno doświadczoną fryzjerką, ale dziwię się, że nie zna dobrych, sprawdzonych domowych sposobów na wzrostb włosów. Na którymś forum napisała, że 1,5 cm na miesiąc to ona rozumie, ale 3 cm to niemożliwe! Więc do dzieła dziewczyny, nie słuchajcie się fryzjerek tylko same zadbajcie o siebie!
ja szczerze wątpie, żebys kiedykolwiek urosły komus włosy 3 cm na miesiac Dziewczyny bez przesady jest wiele maseczek i preparatów na porost włosów, ale 3 cm to przesada - musialbyby te włosy rosnąć 1 cm na tydzień Jak ktoś kiedys tego dokona to prosze z udokumentowaniem tego zjawiska się zgłosić
Spytajcie osób w Waszym kręgu, czy którakolowiek doświadczyła tak expresowego porostu
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-09, 13:30   #1182
_bu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 61
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

no wlasnie jak jest z tym nakladaniem olejku na rzesy? czy nie beda sie kruszyc lubcos w tym stylu?
__________________
bez podtekstow
_bu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 13:47   #1183
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

a ja mam kolezanke, ktorej strasznie szybko rosna wlosy a absolutnie nie uzywa zadnych dopalaczy.3 cm na miesiac to duzo, ale moze niektorym faktycznie tak rosna...tylko ze przechlapane wtedy z odrostami
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 13:50   #1184
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa
a ja mam kolezanke, ktorej strasznie szybko rosna wlosy a absolutnie nie uzywa zadnych dopalaczy.3 cm na miesiac to duzo, ale moze niektorym faktycznie tak rosna...tylko ze przechlapane wtedy z odrostami
hehehe no tak wtedy po miesiacu ma sie odrosty jak niektorzy po 3 miesiacach
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 16:23   #1185
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Dluuugo sie tu nie odzywalam!! oprocz waxu i rycyny, zaczelam stosowac czarna rzepe... BOZE!!!!!!!!! w ZYCIU mi tak wlosy nie rosly!!! od ok. 2-3 tyg nakladam sobie sok z niej i tak siedze z tym na glowie piecze jak cholera, ale przysiegam ze przez ten czas, urosly mi z 1,5cm!!! jak na mnie, to duzo. czy ktos ma jakies doswiadczenia z czarna rzepa? i czy ktos wie czy biala rzodkiew dziala podobnie?bo tez piecze w glowe, a jest latwiej obecnie dostepna niz czarna. i czemu wlasciwie rzepa cos daje na porost???
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 18:21   #1186
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<=
Dluuugo sie tu nie odzywalam!! oprocz waxu i rycyny, zaczelam stosowac czarna rzepe... BOZE!!!!!!!!! w ZYCIU mi tak wlosy nie rosly!!! od ok. 2-3 tyg nakladam sobie sok z niej i tak siedze z tym na glowie piecze jak cholera, ale przysiegam ze przez ten czas, urosly mi z 1,5cm!!! jak na mnie, to duzo. czy ktos ma jakies doswiadczenia z czarna rzepa? i czy ktos wie czy biala rzodkiew dziala podobnie?bo tez piecze w glowe, a jest latwiej obecnie dostepna niz czarna. i czemu wlasciwie rzepa cos daje na porost???
ooo Vicki zaciekawilas mnie gdzie kupiłas czarna rzepe, za ile i jak przyrządzasz ta maskę na głowę?? będę bardzo wdzięczna za odpowiedz
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 19:14   #1187
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Na mnie czarna rzepa nie działa, na mnie nic nie działa a to że tak bardzo piecze to właśnie pobudza cebulki do rośnięcia Najbardziej mnie pieką jednak dłonie od tego soku podczas ucierania.

Rzepa teraz jest za śmieszne pieniądze (w Realu na przykład i w każdym sklepie warzywnym), za kilogram 2zł z groszami, ale wystarczy na jeden raz jedna rzepka, bo bardzo szybko one jednak więdną i lepiej na świeżo kupować.


Trzeba obrać rzepę, zetrzeć na drobnej tarce jarzynowej i odciskać ją mocno w gazie, potem wcierać w skórę głowy, nałorzyć na to folię, ręcznik i tak posiedzieć 2 godzinki Radzę wysmarować przy samych włosach skórę czymś tłustym, bo piecze koszmarnie jak spłynie po twarzy, ostatnio ten sok mi się dostał do ucha, myślałam, że oszaleję, wrrrrrrr.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 19:55   #1188
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Nio wlasnie tak jak trojka napisala tylko ze ja wyciskam ten "miasz" prosto na skore glowy, bo nie mam gazy w domu. apropos robienia od razu na swiezo-popieram!!! wycisnelam z kg i wlalam sok do szklanego pojemniczka-3 dni pozniej taki SMROD byl i w lodowce i w calym domu jak to otworzylam. w ogole nie chcialo sie wywietrzyc!!! no i radze z rekawiczkami lateksowymi wyciskac, bo na glowie znosze pieczenie, ale na rekach NIE!!!
ja jak powcieram ten sok w glowe, to zakladam taki zwykly czepek do plywania na glowe i siedze ile sie da!!

PODSUMOWANIE-mimo pieczenia i okropnego smrodu- POLECAM!!!!
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 21:19   #1189
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

A ja zauważyłam,że włosy rosną szybcij po owsiance
Kiedy jem owsiankę codzennie rano to rzeczywiście obserwuje,że włosy rosną szybciej. Pewnie dlatego,że płatki owsiane zawierają duzo krzemu i inych takich...
A poza tym od czasu do czasu robię maseczkę z nafty kosmetycznej - też robi dobrze!
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 21:23   #1190
Mefi-86
Przyczajenie
 
Avatar Mefi-86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gostyń koło Kunowa :>
Wiadomości: 14
GG do Mefi-86
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Hey!

Moje wlosy ruszyly z miejsca odkad mam Seboradin Niger i tabsy ze skrzypu polnego. WAX mi bardziej poprawia wyglad niz przyspiesza porost sierści. Bardzo mozliwe ze ma to zwiazek rowniez z nadejsciem ukochanej wiosny <jupi>
Mefi-86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 23:12   #1191
rafi26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

witam!!Mam pytanko! Ostatnio fryzjerka zaproponowala mi preparat na wzmocnienie i porost wlosow -zaczalem go stosowac ale niestety nigdzie nie moge uzyskac informacji co to jest!Na ampulce liczacej mniej wiecej 8ml pisze tylko "fpr men- lozione coadiuvante-prevenzione caduta" Domyslam sie ze jest to wloski preparat! Jedna kuracja to 8 takich kapsulek wcieranych w glowe 2-3 razy w tygodniu!! Slyszeliscie o czyms takim ??
rafi26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 13:39   #1192
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez rafi26
witam!!Mam pytanko! Ostatnio fryzjerka zaproponowala mi preparat na wzmocnienie i porost wlosow -zaczalem go stosowac ale niestety nigdzie nie moge uzyskac informacji co to jest!Na ampulce liczacej mniej wiecej 8ml pisze tylko "fpr men- lozione coadiuvante-prevenzione caduta" Domyslam sie ze jest to wloski preparat! Jedna kuracja to 8 takich kapsulek wcieranych w glowe 2-3 razy w tygodniu!! Slyszeliscie o czyms takim ??
zaintrygowalas mnie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 13:51   #1193
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

jem Skrzypowite , czarowałam tez z olejkiem rycynowym , ale włosy nie rosna szybciej
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 13:54   #1194
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

mam włoski o długości zapałki, obciełam bo miałam bardzo zniszczone farbowaniem i rozjasnianiem , teraz chce miec długie, tzn nie baaardzo długie ale na pewno dłuzsze niz teraz, tak do ramion powiedzmy. włosy nie za szybko mi rosną wiec postanowiłam ten proces przyspieszyc i dzis zaczełam kuracje waxowo- skrzypovitowa...ciekawa jestem czy to pomoze, kiedy moge sie spodziewac efektu? jak myślicie? czy do wakacji bede mogła robic juz kucyka?

pozdrawiam cieplutko
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 15:50   #1195
paula2096
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20
Lightbulb Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

kupilam dzis Seboradin niger. Ciekawe czy zadziała na moje wloski i ta straszną skóre głowy
paula2096 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 17:18   #1196
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Mi od obcięcia [pół roku temu] urosły o 13 cm. Czyli 2,1 cm miesięcznie. Nie jest źle. Może zdobędę się na kontynuowanie zabawy z waxem,ale moje włosy robią się po nim kiepściutkie :/
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 15:21   #1197
olka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Ja tez dzisiaj odwiedze apteke. Mam zamiar kupic ten olejek, szampon seboradin i odzywke Wax. Ale tak sie zastanawiam czy to dobre rozwiazanie jesli mam wlosy zniszczone po rozjasnianiu???

Co do mycia wlosow, to na poczatku czytalam jak ktos pisal ze szmpon miesza z woda w kubeczku. To jest prawidlowy sposob na mycie wlosow!!! Dzisiaj mialam wyklady z chemii kosmetycznej i Pan nam tlumaczyl, ze nalezy niewielka ilosc szamponu wymieszac z woda i pozostawic na 3 minutki. Pozniej mozna juz myc wlosy!!!
olka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 17:59   #1198
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Ja kilka dni temu scielam wloski i teraz mam takie do ramion a z przodu do brody Teraz zaluje patrzac na te dziewczyny z pieknymi dluuugimi wlosami Wasz topik stał sie dla mnie ratunkiem Własnie wysłałam brata po olejek i zaczynam zapuszczac, mam nadzieje, ze efekty beda dosc szybko widoczne Tylko kurcze troszke mi zal ze przyciemnia wlosy bo niedawno robilam sobie baleage ktory i tak mi sie splukal, ale moze dzieki temu naturalne przejde na wlasne ciemne kudełki Włosy i tak mi szybko rosna wiec mam nadzieje ze cos nie cos z tego wyjdzie
ehhh ile ja bym dala zeby do wakacji mi odrosły takie dluuuugie i ładne
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 18:28   #1199
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Jedynym tanim i w 100% skutecznym sposobem jaki znam na porost włosów jest po prostu czas. Ja ostatnio przyciełam moje włosy i trochę żałuję, zresztą jak pod każdym podcinaniu... Teraz mam takie niewiadomo co... waham się czy pofarbować, czy poczekać aż odrośnie 'mój' kolor ??
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 08:48   #1200
ryba1001
Raczkowanie
 
Avatar ryba1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 95
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Witam.Tez używam WAX i jestem bardzo zadowolona jakość włosów sie polepszyła, używam też szampon SEBORADIN tylko że po nim wychodzi mi łupiez, pytałam w aptece to mi powiedzieli że jest tylko ten jeden rodzaj czyli kuracja do włosów słabych i przetłuszczających sie. Może któraś z was coś wie wiecej czy jest inny rodzaj szamponu z tej firmy czy tylko ten jeden.
ryba1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.