Włosy bez połysku- co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 08:54   #1
czarnaasia
Raczkowanie
 
Avatar czarnaasia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 376

Włosy bez połysku- co robić?


Zawsze miałam włosy długie i farbowane na czarno. Z powodu zaburzeń hormonalnych zaczęły strasznie wypadać, przetłuszczać się. Ściełam je do ramion, przestałam farbować. Mój naturalny kolor to ciemny brąż. Jednak źle się układają gdy są krótsze i je prostowałam, ale starałam się używać do tego ochronnych kosmetyków. Mam teraz zrobionych kilka pasemek blond( 1 balejaż). Od 2 m-cy nie prostuję włosów. Włosy mniej wypadają, zjadłam minerały , biorę hormony. Jednak straciły blask. Są matowe. Co robić? Jakich kosmetyków powinnam uzywać? Teraz kupiłam szampon Elseve nutri-blask, stosuję odżywke-maseczkę Dove Therapy pomarańczową. Kolor mam nijaki, bez wyrazu. Podoba mi się kolor ciemnego kasztana, czy byłoby wielkim błędem jakbym je zafarbowała i pielęgnowała dalej? Nie mogę patrzeć na swoje włosy.
czarnaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:03   #2
lennyGIRL
Raczkowanie
 
Avatar lennyGIRL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 246
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Zainwestuj w jedwab do włosów
Na Twoim miejsu nie farbowałabym włosów, poczekałabym aż całkiem odrosną
__________________

Life is like a coin
you can spend it any way you want to
but you can only spend it once
l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n . . .
lennyGIRL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:06   #3
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Cytat:
Napisane przez czarnaasia Pokaż wiadomość
Zawsze miałam włosy długie i farbowane na czarno. Z powodu zaburzeń hormonalnych zaczęły strasznie wypadać, przetłuszczać się. Ściełam je do ramion, przestałam farbować. Mój naturalny kolor to ciemny brąż. Jednak źle się układają gdy są krótsze i je prostowałam, ale starałam się używać do tego ochronnych kosmetyków. Mam teraz zrobionych kilka pasemek blond( 1 balejaż). Od 2 m-cy nie prostuję włosów. Włosy mniej wypadają, zjadłam minerały , biorę hormony. Jednak straciły blask. Są matowe. Co robić? Jakich kosmetyków powinnam uzywać? Teraz kupiłam szampon Elseve nutri-blask, stosuję odżywke-maseczkę Dove Therapy pomarańczową. Kolor mam nijaki, bez wyrazu. Podoba mi się kolor ciemnego kasztana, czy byłoby wielkim błędem jakbym je zafarbowała i pielęgnowała dalej? Nie mogę patrzeć na swoje włosy.
tez mam podobny problem.. i jeszcze strasnie mi wypadają.. już sama nie wiem jakich odzywek mam używac .
może ktoś poleci jakieś dobre odżywki na wypadanie, łamanie się włosów ?
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:38   #4
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

ja mam zniszczone wlosy a kazdy mowi ze starsznie blyszcza ;D odkad zaczelam uzywac rozowej serii elseve i nivea diamond gloss
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:24   #5
cornellia33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 118
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

moje włosy potrafi pięknie nabłyścic olejek z Avonu nakładam dosłownie dwie kropelki na suche włosy.
cornellia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 18:43   #6
kosmetolog1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

odżywka zawierająca Phenyl Dimethicone, lub phenyl Trimethicone powinna pomóc. Te substancje nadają włosom blask
kosmetolog1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:42   #7
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
ja mam zniszczone wlosy a kazdy mowi ze starsznie blyszcza ;D odkad zaczelam uzywac rozowej serii elseve i nivea diamond gloss
mam to samo zniszczone ale mowia ze blyszczace tylko ze one same jakies takie sa bez pomocy kosmetykow. Niby ostatnio uzywalam Elseve ale nie zauwazylam jakiejs znacznej roznicy w polysku.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
tez mam podobny problem.. i jeszcze strasnie mi wypadają.. już sama nie wiem jakich odzywek mam używac .
może ktoś poleci jakieś dobre odżywki na wypadanie, łamanie się włosów ?
odzywek raczej zadnych ci nie polece bo za bardzo sie nie orientuje mojej siostrze kiedys a nawet to bylo ostatnio, strasznie wypadaly wlosy. Byla z tym u lekarza i przepisal jej jakies tabletki tylko nie pamietam nazwy...
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 06:39   #8
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
odzywek raczej zadnych ci nie polece bo za bardzo sie nie orientuje mojej siostrze kiedys a nawet to bylo ostatnio, strasznie wypadaly wlosy. Byla z tym u lekarza i przepisal jej jakies tabletki tylko nie pamietam nazwy...
to może i ja się wybiorę . tylko że u mnie nie ma dobrego lekarza ;/
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 08:37   #9
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Czarnaasia - ja mogę Ci polecić oleje do włosów, zwłaszcza kokosowy i vatikę - efekt nie jest natychmiastowy, ale już po kilku użyciach (najlepiej na całą noc) widać różnicę, a ponadto jest to efekt trwały, a nie utrzymujący się do pierwszego mycia.
Jest cały wątek o olejach - poczytaj i pooglądaj zdjęcia włosomaniaczek, które używają olejów
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 11:21   #10
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Zafarbowac możesz henną. Będzie kolor i odżywienie i połysk, ale chemiczne farby nie będą się tego trzymały. Włosy płucz chłodna woda a do ostatniego płukania dodaj trochę octu (np jabłkowego, ale zwykły tez sie nada). Włosy po tym NIE śmierdzą, a ładnie błyszczą.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 12:41   #11
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Cytat:
Napisane przez czarnaasia Pokaż wiadomość
Zawsze miałam włosy długie i farbowane na czarno. Z powodu zaburzeń hormonalnych zaczęły strasznie wypadać, przetłuszczać się. Ściełam je do ramion, przestałam farbować. Mój naturalny kolor to ciemny brąż. Jednak źle się układają gdy są krótsze i je prostowałam, ale starałam się używać do tego ochronnych kosmetyków. Mam teraz zrobionych kilka pasemek blond( 1 balejaż). Od 2 m-cy nie prostuję włosów. Włosy mniej wypadają, zjadłam minerały , biorę hormony. Jednak straciły blask. Są matowe. Co robić? Jakich kosmetyków powinnam uzywać? Teraz kupiłam szampon Elseve nutri-blask, stosuję odżywke-maseczkę Dove Therapy pomarańczową. Kolor mam nijaki, bez wyrazu. Podoba mi się kolor ciemnego kasztana, czy byłoby wielkim błędem jakbym je zafarbowała i pielęgnowała dalej? Nie mogę patrzeć na swoje włosy.
A ja zaczęłabym od kuracji oczyszczającej.
Przez jakiś czas używaj szamponu i odżywki bez silikonów, które być może nadbudowały się na włosach i przez to straciły blask. U mnie taki krok sprawdził się bezbłędnie [po 2 latach używania Fructisów].
O tym jak rozpoznać silikony w składzie przeczytasz w odpowiednim wątku.

Teraz wróciłam do używania masek z silikonami, ale dbam o to by nie powstała nadbudowa - czyli regularnie włosy oczyszczam szamponem z SLES.

Inne metody, o których już wspomniały Wizażanki, to nabłyszczacze, oleje bądź jedwab.

Ja dorzucę: ostatnie płukanie czymś kwaśnym, np. wodą z sokiem z cytryny lub octem [nie trzeba dodawać tego dużo, wystarczy łyżka, dwie];
płukanie chłodną wodą [uważać jednak by nie była zbyt zimna, aby się nie przeziębić].
Niektóre odżywki w sprayu - ale to musisz przetestować sama, bo dużo zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji włosa.


Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
tez mam podobny problem.. i jeszcze strasnie mi wypadają.. już sama nie wiem jakich odzywek mam używac .
może ktoś poleci jakieś dobre odżywki na wypadanie, łamanie się włosów ?
Wątek o wypadaniu - tam znajdziesz porady
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 14:04   #12
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Polecam WAX i szampony/odżywki do włosów matowych
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 14:30   #13
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
to może i ja się wybiorę . tylko że u mnie nie ma dobrego lekarza ;/
Spoko, nie musi byc taki dobry moja siostra wybrala sie do zwyklego w przychodni, zadnego tam specjalisty ale jesli ci zalezy na jakims dobrym to wybierz sie do jakiegos pobliskiego miasta i poszukaj chyba ze juz mieszkasz w miescie...
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 16:42   #14
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Spoko, nie musi byc taki dobry moja siostra wybrala sie do zwyklego w przychodni, zadnego tam specjalisty ale jesli ci zalezy na jakims dobrym to wybierz sie do jakiegos pobliskiego miasta i poszukaj chyba ze juz mieszkasz w miescie...
w miasteczku
jak Twoja siostra wybrała się do zwykłego i coś tam jej przepisał.. to też tak zrobię dzięki za rady.
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 17:13   #15
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
w miasteczku
jak Twoja siostra wybrała się do zwykłego i coś tam jej przepisał.. to też tak zrobię dzięki za rady.
w sumie przepisal jej cos takiego typu skrzypovita czy belissa tylko takie w formie bardziej ,,lekarskiej" i malo znane, dlatego nazwy nie pamietam mam nadzieje ze cos ci to pomoze
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 19:32   #16
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Gdzie ten olejek Vatika mozna kpic?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 21:13   #17
maczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

ja mam dosładnie takie wlosy o jakich tu piszecie i do tego mi sie kruszą przy kazdym myciu czy czesaniu odpada mniej wiecej 3-5cm włosów z końcówek....
moja fryzjerka poleciła mi kerastase z cementem ale jeszcze nie kupiłam. Kupiłam natomiast na allegro zestaw l'oreal force vector szampon maske i odzywke a i do tego pare ampułek.... i nie widze zadych rezultatów........
moze sprzedają jakieś przeterminowane
maczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 12:01   #18
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Gdzie ten olejek Vatika mozna kpic?

np http://www.helfy.pl/vatika-dabur
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 16:56   #19
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Ostatnio czytałem o rewolucyjnej metodzie nabłyszczania i rekonstrukcji włosów. Bardzo pozytywne opinie. Mianowicie jest to metoda "nanomax". Niestety nie znalazłem żadnego dystrybutora w Polsce. Bardzo dobrą sławą cieszy się w U.K.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 11:01   #20
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałem o rewolucyjnej metodzie nabłyszczania i rekonstrukcji włosów. Bardzo pozytywne opinie. Mianowicie jest to metoda "nanomax". Niestety nie znalazłem żadnego dystrybutora w Polsce. Bardzo dobrą sławą cieszy się w U.K.
bede miec nanomax zrobiony w przyszly czwartek, zdam relacje
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:09   #21
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Mnie na matowe włosy pomagało serum Ce-Ce Med w takiej malutkiej, błękitnej buteleczce. Kosztowało ok 10 zł w Super-pharmie, dostępne jest też w sklepach fryzjerskich (tam kupiłam pierwsze opakowanie). Włąsciwie jest to serum na końcówki i nałożone na całe włosu może je troche przetłuścić. Na połysk pomaga mi też maska z jajka, cytryny i nafty kosmetycznej
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:16   #22
Liluska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Co prawda ja nie miałam farbowanych, ale strasznie zniszczone. No i nawet nie wiem od czego, bo nie używałam prostownicy, lokówki, suszarki... ale miałam suche, matowe sianko.
I kupiłam naftę kosmetyczną (za ok.6 zł w aptece) i... super ;D Byłam zachwycona chociaż nie każdy szampon dokładnie zmywa, a nawet taki dobry trzeba użyć pare razy. Ale efekt świetny. Jest tylko jedna wada. Nie można potem prostować, kręcić itp., bo Ci się włosy po prostu spalą.

Jeżeli nie nafta to u mnie zadziałał jeszcze szampon Pantene Gęste i Mocne. Już po pierwszym użyciu stały się miękksze, a po jakichś dwóch tygodniach nawet ta twarda, sztywna słoma spod spodu stała się mięciutka i lśniąca Sama się zdziwiłam
Liluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 23:12   #23
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Cytat:
Napisane przez Liluska Pokaż wiadomość
Co prawda ja nie miałam farbowanych, ale strasznie zniszczone. No i nawet nie wiem od czego, bo nie używałam prostownicy, lokówki, suszarki... ale miałam suche, matowe sianko.
I kupiłam naftę kosmetyczną (za ok.6 zł w aptece) i... super ;D Byłam zachwycona chociaż nie każdy szampon dokładnie zmywa, a nawet taki dobry trzeba użyć pare razy. Ale efekt świetny. Jest tylko jedna wada. Nie można potem prostować, kręcić itp., bo Ci się włosy po prostu spalą.

Jeżeli nie nafta to u mnie zadziałał jeszcze szampon Pantene Gęste i Mocne. Już po pierwszym użyciu stały się miękksze, a po jakichś dwóch tygodniach nawet ta twarda, sztywna słoma spod spodu stała się mięciutka i lśniąca Sama się zdziwiłam

Ja używałam po nafcie prostownicę i nic się nie działo możesz to dokładniej wytłumaczyć
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 01:03   #24
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Oleje, olejki - swietne sa .

Porozgladaj sie na forum, mnostwo przydatnych porad i informacji znajdziesz.

Ja bardzo goraco polecam maseczke z kilku kropli oleju rycynowego (do kupienia w aptece), zoltka i paru kropli soku z cytryny lub octu (jesli sie boisz rozjasniajacych wlasciwosci cytryny).

I plukanie w zimnej wodzie, tak .

Bardzo natomiast nie polecam wiekszosci drogeryjnych szamponow, zwlaszcza tych najbardziej znanych z reklam .
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 20:05   #25
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Chyba nic więcej co dziewczyny tutaj powiedziały nie warto dodawać, ale ja tylko potwierdzę fakt, że trzy miesiące zajęło mi regenerowanie moich długich(za łopatki) farbowanych (na miodowy blond) włosów. Może nie będę się rozpisywać jak je zregenerowałam, ale na błyszczące włosy polecam sok z cytryny i płukanie włosów po umyciu nie bardzo ciepłą wodą,a chłodną - to domyka łuskę włosa.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 20:11   #26
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Ja używałam po nafcie prostownicę i nic się nie działo możesz to dokładniej wytłumaczyć
Zapewne chodzi o to, że nafta, jak alkohol, jest łatwopalna Ale bez obaw, wiele kosmetyków do stylizacji włosów zawiera alkohol i nikomu od tego się włosy nie spaliły przy prostowaniu czy kręceniu. To wysoka temperatura, ale nie ogień.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:50   #27
klarisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 22
GG do klarisss
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

hej hej

dla mnie rewelacyjna jest maska mleczna do włosów firmy MILA, do kupienia w sklepach profesjonalnych (na allegro tez chyba jest), 1000ml kosztuje okolo 25zł. Starcza na baaardzo długo!

Wystarczy odrobine wmasowac we wlosy, pozostawic ze 2 min i splukac...włosy bajecznie miękkie i błyszczące, polecam!!
klarisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 06:23   #28
Frecia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 52
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Schwarzkopf - Gliss Kur (szampon+odżywka) ma w składzie hydrolized silk czyli po prostu jedwab. Włosy się po nim ładnie błyszczą.
Frecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 11:49   #29
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy bez połysku- co robić?

Cytat:
Napisane przez Frecia Pokaż wiadomość
Schwarzkopf - Gliss Kur (szampon+odżywka) ma w składzie hydrolized silk czyli po prostu jedwab. Włosy się po nim ładnie błyszczą.
Taaa... tylko szkoda, że proteiny jedwabiu są na końcu składu i jest ich tyle co nic. Sama lubię tę serię, ale jest mnóstwo dużo lepszych kosmetyków do pielęgnacji
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.