książka dla przyszłej mamy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-28, 11:56   #1
liz@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 93

książka dla przyszłej mamy??


Wizażanki kochane !Chciałabym zrobić prezent mojej koleżnace ,która nosi w sobie małego dzidziusia(2-gi miesiąc)i kupić jakąś dobrą książkę o ciąży,pielęgnacji dziecka itp.Może mi coś polecicie?
liz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-28, 12:04   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: książka dla przyszłej mamy??

Witaj
"W oczekiwaniu na dziecko" to najlepsza książka na polskim rynku

http://www.merlin.com.pl/sklep/sklep...&oferta=108973

Również "Pierwszy rok dziecka" - następny tom jest niezastąpiona

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-28, 12:07   #3
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: książka dla przyszłej mamy??

hehe, własnie wyszukałam ten sam link Mialam tą ksiązkę i bardzo ją sobie cenię, chociaż trzeba brać poprawkę na to że autorka jest Amerynakanka i żyje w nieco innych realiach
Zreszta proponuje przejrzeć też i inne książki w dziale "rodzina" w Merlinie.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-28, 12:10   #4
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Re: książka dla przyszłej mamy??

Mogę polecić książkę, którą powinien przeczytać każdy rodzic. Nie jest ona fizycznie o pielęgnacji, ale jest nieodzowna w trudzie wychowania. Do tego napisana z humorem. http://www.merlin.com.pl/sklep/sklep...et=wys30538665
Świetna pozycja! Pozwala wiele zrozumieć i wiele uczy.
Pozdrawiam
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-28, 12:36   #5
liz@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 93
Re: książka dla przyszłej mamy??

kochane dziewczyny, dzięki za wskazówki!Coś napewno wybiorę!
liz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 11:45   #6
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Re: książka dla przyszłej mamy??

ja jestem za przedszkolami i mam nadzieje ze moje dziecie za rok uda sie zapisać do 3 istniejących w mym"mieście"--15 tys ludzi zero żłobka 3 przedszkola
i spotkałam sie tu z taką opinią rok temu będąc na spacerze mimowolnie podsłuchując rozmowę dwóch pań o 3 pani--"widzisz jaka A cwana siedzi w domu nic nie robi(sic!) i jeszcze dzieckiem nie chce jej sie zajmować no to go do przedszkola zapisała!! zaprowadzi go rano odbierze o 15 i ma wzsystko w d..i jeszcze takie dziecko A zabiera miejsce bo przecież matka siedzi na d nic nie robi a ludzie nie mają jak posłać dzieciaka do przedszkola(a pracują)
normalnie zamarłam i przy najbliższej okazji poruszyłam ten temat przy jakiejś tam kawie u teśćiów akurat była siostra teścia która też zaczeła ze niektóre dzieci"zabierają" miejsca innym dzieciom

i tu mi żyła pękła i zaczełam a ciocia np niech sie postawi na moim miejscu przyjechałam tu z miasta o 300 km oddalonego nie znam tu nikogo na palcach jednej ręki mogę wymienić dzieci które znam w wieku Julki(raptem 2 o siedem miesięcy starsze i o 7 tyg młodsze) i jak moje dzecko am poznac rówiesników na 2 placach zabaw??które sa tutaj(serio 2 i to jeden "danonkowy" 3 lata zrobiony temu) o żadnej kuleczkowni basenie i innych fajnych atrakcjach dla dzieci można sobie pomarzyć) i jak Julka trafi do przedszkola też ciocia stwierdzi ze też zabiera komuś miejsce??
normalnie mnie szlag trafia na takie opinie

Violette nie pisz ze we wszystkich żłobkach tak jest powiem ci ze to patologia i jeżeli wiesz o takich miejscach to je gdzieś zgłaszaj a nie generalizujesz ze w żłobkach daja srodki uspokajające albo robią specjalnie przeciągi

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

a co tu robi mój post

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

a co tu robi mój post
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.