Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 23:20   #1021
firanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: ??

Ja zamówiłam philipsa 4600 muszę powiedzieć ze jestem zadowolona..
a mam naprawde mam straszne włosy kazda strona inna LOL
sa proste wytrzymują wilgoc
polecam chciaz wiem ze narzekacie na philipsy ale zobaczymy po dłuższym czasie mam ją tydzień :P
na ten dzien mam taką opinię
firanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 00:29   #1022
evagie
Przyczajenie
 
Avatar evagie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: prostownica babyliss ST88E

ja mam tą pro 230 ionic titanium i jestem z niej baaaardzo zadowolona
pozdrawiam.
evagie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 08:12   #1023
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Co jak co, ale zeby moja ocena WAHLa byla obiektywna to musze dodac ze po nocy mam wlosy idealnie proste
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:22   #1024
Malaaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

no wyprostowałam dzisiaj. Dobrze nawet prostuje, chociaż ja jeszcze nie mam takiej wprawy ;D Najbardziej mi jednak przeszkadza to elektryzowanie się ;/

ej wizażanki mam pytanie - w jakich temperaturach najczęściej prostujecie ?
Malaaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 11:04   #1025
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Ja 180'-190'
Czasami jest tak że włosy mi się wyprostują na 180 a czasami muszę podkręcić na więcej.
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:37   #1026
amelle
Przyczajenie
 
Avatar amelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
vs0048e


moniczko!!! a jakie masz włosy? ja się zastanawiam poważnie nad tą prostownicą. Włosy mam takie, że po myciu się puszą, są trochę zniszczone poprzednią prostownicą, cieńkie. Prostownicę brauna ess próbowałam- musiałam kilka razy przejechać po paśmie
No i tak się zastanawiam czy ta vidal o której piszesz da sobie z nimi radę Jak tam jest u ciebie i jakie masz włoski opisz dokładnie
amelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 14:42   #1027
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

ghd sama dostosowuje temperaturę do rodzaju włosów
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 15:03   #1028
Soline
Zadomowienie
 
Avatar Soline
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Just Like Heaven :-)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Hej dziewczyny
Przeglądałam ten wątek, ale nadal nie mogę się zdecydować. Chciałabym kupić prostownicę, niezbyt drogą (poniżej 100zł, myślę o 80zł jako o górnej granicy), żebym mogła też na niej kręcić loki (byle nie były to drobniuteńkie spiralki, jak u baranka :P ). Co polecacie? Widziałam na all szklane, z jonizacją, za 69zł, ale jakoś nie jestem przekonana.. Czym się różnią płytki? Aktualnie mam ceramiczną, wiele się o nich naczytałam, ale szklanej nigdy nie miałam okazji sprawdzić.
Liczę na Was
Buziaki
__________________

Do pracy rodacy!

I shoot photos not people
Soline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 16:01   #1029
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Malaaja Pokaż wiadomość

ej wizażanki mam pytanie - w jakich temperaturach najczęściej prostujecie ?
Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Ja 180'-190'
Czasami jest tak że włosy mi się wyprostują na 180 a czasami muszę podkręcić na więcej.

ja w podobnych temperaturach
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 16:43   #1030
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ??

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
weszłam dziś do media markt i od ręki kupiłam Vidal Sassoon pro-elite teraz ide umyc kudelki i bede prostowac Jestem ciekawa efektu ^^ Zapłaciłam niecałe 150zł
wczoraj po prostowaniu wlosy byly super..
rano wstalam i po przeczesaniu wlosow grzebieniem mialam gotowa puszysta fryzure jak bym poswiecila wlosom mnostwo czasu na ukladanie.. bosko Polecam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 17:31   #1031
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez amelle Pokaż wiadomość
moniczko!!! a jakie masz włosy? ja się zastanawiam poważnie nad tą prostownicą. Włosy mam takie, że po myciu się puszą, są trochę zniszczone poprzednią prostownicą, cieńkie. Prostownicę brauna ess próbowałam- musiałam kilka razy przejechać po paśmie
No i tak się zastanawiam czy ta vidal o której piszesz da sobie z nimi radę Jak tam jest u ciebie i jakie masz włoski opisz dokładnie
O swoich włosach pisałam już
Mam długie włosy, które równiez się puszą po umyciu i końcówki wywijają się..
Dla mnie jest idealna..
Już 4 wizażanki maja tę prostowniczkę i zadowolone są...
Ja myślę, że warto zaryzykować....
Ale niech może napiszą opinię dziewczyny, które także ją mają
Pozdrawiam..
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 18:47   #1032
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Soline Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Przeglądałam ten wątek, ale nadal nie mogę się zdecydować. Chciałabym kupić prostownicę, niezbyt drogą (poniżej 100zł, myślę o 80zł jako o górnej granicy), żebym mogła też na niej kręcić loki (byle nie były to drobniuteńkie spiralki, jak u baranka :P ). Co polecacie? Widziałam na all szklane, z jonizacją, za 69zł, ale jakoś nie jestem przekonana.. Czym się różnią płytki? Aktualnie mam ceramiczną, wiele się o nich naczytałam, ale szklanej nigdy nie miałam okazji sprawdzić.
Liczę na Was
Buziaki
Ja mialam szklana, nie pamietam firmy, ale uzytkowalam ja krotko bo szarpala za wlosy
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 10:04   #1033
Soline
Zadomowienie
 
Avatar Soline
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Just Like Heaven :-)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Soline Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Przeglądałam ten wątek, ale nadal nie mogę się zdecydować. Chciałabym kupić prostownicę, niezbyt drogą (poniżej 100zł, myślę o 80zł jako o górnej granicy), żebym mogła też na niej kręcić loki (byle nie były to drobniuteńkie spiralki, jak u baranka :P ). Co polecacie? Widziałam na all szklane, z jonizacją, za 69zł, ale jakoś nie jestem przekonana.. Czym się różnią płytki? Aktualnie mam ceramiczną, wiele się o nich naczytałam, ale szklanej nigdy nie miałam okazji sprawdzić.
Liczę na Was
Buziaki
up


prostowniczka dzięki też już gdzieś o tym słyszałam, więc chyba raczej szklaną sobie odpuszczę
__________________

Do pracy rodacy!

I shoot photos not people
Soline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 10:27   #1034
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Soline. Poczytaj opinie o prostownicach na KWC. Juz keidys pisalam, ze jak szukalam prostownicy do 100 zl to zastanawialam sie nad tą: http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=CS5002 Poczytaj na tym KWC pozniej opinie w necie i na pewno cos znajdziesz. Ta ma całkiem niezłe.

A jesli chodzi o loki to zrobisz je każdą prostownicą, która ma zaokraglone brzegi a wiekszosc takie wlasnie ma. baranek Ci nigdy nie wyjdzie bo prostownica musialaby miec szerokosc kolo 1 cm.. no ja takiej nie widzialam jezcze chociaz moze i są Przy takiej standardowej szerokości to wlasnie sie bedą robić raczej fale, zawijac sie beda w rozne strony choc to tez zalezy czesto od wlosów, od ich długości i od umiejetnosci MI np tylko na prostownicy kręcą sie ladnie po prawej stronie wlosy, po lewej za nic
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:51   #1035
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez agata.c Pokaż wiadomość
To chyba o mnie mowa
Faktycznie mam obie te prostownice i jednak po nieco dłuższym używaniu GHD ( Farouka używam tak jakoś pół roku, GHD ok. miesiąca) muszę stwierdzić że wprawdzie włosy są po niej fajnie miękkie i szybko się prostują, to jednak efekt prostych włosów utrzymuje się zdecydowanie dłużej po prostowaniu Faroukiem ( tym granatowym, nie wiem jak Farouk Nano). Potwierdza to, że u każdej z nas włosy reagują inaczej na prostownice A co do ceny GHD trzeba pamiętać, że zamawiając poza Polską do jej ceny w funtach musimy dołozyć cenę przesyłki i opłatę za kartę ( czy jakoś tak) więc cena niebezpiecznie zbliża się wtedy do prawie 550zł...
Czyli po Farouku włosy sa prostsze na dłużej niz po GHD? Hm.. A mogłabys mi powiedziec jaki masz rodzaj włosów? Bo moje maja tendencje do puszenia sie zwłaszcza pod wpływem wilgoci I dlatego chciałabym miec taka prostownicę która pomogłaby mi nad tym puszeniem zapanowac
Kiedyś widzialam tego granatowego Farouka (albo to był niebieski, chybaze to nie ten sam który Ty masz) na allegro u Grabci, ale teraz ostatnio go nie widuje juz chyba z miesiąc Wtedy kosztował ok. 320zł. A mogłabys mi podac dokładną nazwę Twojego Farouka, bo moze to jest inny od tego o ktorym ja mówię
Teraz u Grabci widze takiego Farouka: http://www.allegro.pl/item533167065_...teedition.html
:conf used:
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:17   #1036
amelle
Przyczajenie
 
Avatar amelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Ja bym jeszcze chciała wiedzieć czy tą prostownicą vidal sasson da się prostować krótką grzywkę?
amelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:48   #1037
agata.c
Raczkowanie
 
Avatar agata.c
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 233
GG do agata.c
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Czyli po Farouku włosy sa prostsze na dłużej niz po GHD? Hm.. A mogłabys mi powiedziec jaki masz rodzaj włosów? Bo moje maja tendencje do puszenia sie zwłaszcza pod wpływem wilgoci I dlatego chciałabym miec taka prostownicę która pomogłaby mi nad tym puszeniem zapanowac
Kiedyś widzialam tego granatowego Farouka (albo to był niebieski, chybaze to nie ten sam który Ty masz) na allegro u Grabci, ale teraz ostatnio go nie widuje juz chyba z miesiąc Wtedy kosztował ok. 320zł. A mogłabys mi podac dokładną nazwę Twojego Farouka, bo moze to jest inny od tego o ktorym ja mówię
Teraz u Grabci widze takiego Farouka: http://www.allegro.pl/item533167065_...teedition.html
:conf used:
No niestety moje włosy nie są w najlepszej kondycji - po umyciu mam na głowie jedną wielką szopę, poza tym, mimo licznych zabiegów z mojej strony, włosy są bardzo przesuszone. Dawniej (jakieś 5 lat temu) włosy były w miarę proste, ale niestety, dla lepszego efektu zaczęłam je doprostowywać prostownicą zakupioną w Tesco, potem był Efalock flat master a później Gama z laserem i jonizacją, do tego codzienne prostowanie, na początku bez żadnych ochronnych kosmetyków (cóż, głupota nie boli ) no i na efekt zniszczonych, przesuszonych włosków nie trzeba było długo czekać. Żadna z tych powyższych prostownic jakoś specjalnie mnie nie powaliła, włosy krótko były proste, do tego nie tak proste jak chciałam Poza tym nie wiem jak to jest, ale w przypadku tych prostownic im dłużej ich używałam, tym efekt był gorszy. No i trafiłam na Farouka CHI 1, to jest taka granatowa wersja z żółtymi płytkami (nie ta błękitna) - nie wiem czy wskoczy mi link - http://www.kalamis.pl/data/include/c...rostownica.jpg . Jak dla mnie sprawdziła się bardzo dobrze, płytki idealnie się stykają, poza tym jest bardzo starannie zrobiona. Na pierwszy rzut oka może nie wygląda zbyt profesjonalnie, przynajmniej dla mnie, ale w porównaniu np. z Gamą to dla mnie niebo a ziemia ( mówię o obudowie). Pomimo że byłam z niej zadowolona, gdzies tak po pół roku zaczęłam czytać te wszystkie ochy i achy o GHD i postanowilam też ją wypróbować. Napewno nie mogę o niej powiedzieć nic złego, jak już mówiłam jest leciutka, poręczna i szybko prostuje, ale w przypadku moich włosów lepiej sprawdza się Farouk. Ma troszkę szersze płytki także włosy prostuję z nią szybciej, ( mam włosy do ramion) no i tak jak pisałam, w przypadku moich włosów - efekt jest trwalszy niż w przypadku GHD. Ale tak jak widzisz na forum - większość dziewczyn jest GHD zachwycona, także myślę że wybór prostownicy to wbrew pozorom naprawdę bardzoo indywidualna kwestia - każdy włos reaguje inaczej Także niestety, chyba nie ma innej opcji jak tylko próbować, próbować i szukać na co Twoje włosy reagują najlepiej

Kurczę ale strzeliłam elaborat
__________________
Punkt 'G' u kobiety?Jest na końcu słowa shoppinG https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=686784

Edytowane przez agata.c
Czas edycji: 2009-01-18 o 18:50 Powód: problemy z linkiem
agata.c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 19:24   #1038
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez agata.c Pokaż wiadomość
No niestety moje włosy nie są w najlepszej kondycji - po umyciu mam na głowie jedną wielką szopę, poza tym, mimo licznych zabiegów z mojej strony, włosy są bardzo przesuszone. Dawniej (jakieś 5 lat temu) włosy były w miarę proste, ale niestety, dla lepszego efektu zaczęłam je doprostowywać prostownicą zakupioną w Tesco, potem był Efalock flat master a później Gama z laserem i jonizacją, do tego codzienne prostowanie, na początku bez żadnych ochronnych kosmetyków (cóż, głupota nie boli ) no i na efekt zniszczonych, przesuszonych włosków nie trzeba było długo czekać. Żadna z tych powyższych prostownic jakoś specjalnie mnie nie powaliła, włosy krótko były proste, do tego nie tak proste jak chciałam Poza tym nie wiem jak to jest, ale w przypadku tych prostownic im dłużej ich używałam, tym efekt był gorszy. No i trafiłam na Farouka CHI 1, to jest taka granatowa wersja z żółtymi płytkami (nie ta błękitna) - nie wiem czy wskoczy mi link - http://www.kalamis.pl/data/include/c...rostownica.jpg . Jak dla mnie sprawdziła się bardzo dobrze, płytki idealnie się stykają, poza tym jest bardzo starannie zrobiona. Na pierwszy rzut oka może nie wygląda zbyt profesjonalnie, przynajmniej dla mnie, ale w porównaniu np. z Gamą to dla mnie niebo a ziemia ( mówię o obudowie). Pomimo że byłam z niej zadowolona, gdzies tak po pół roku zaczęłam czytać te wszystkie ochy i achy o GHD i postanowilam też ją wypróbować. Napewno nie mogę o niej powiedzieć nic złego, jak już mówiłam jest leciutka, poręczna i szybko prostuje, ale w przypadku moich włosów lepiej sprawdza się Farouk. Ma troszkę szersze płytki także włosy prostuję z nią szybciej, ( mam włosy do ramion) no i tak jak pisałam, w przypadku moich włosów - efekt jest trwalszy niż w przypadku GHD. Ale tak jak widzisz na forum - większość dziewczyn jest GHD zachwycona, także myślę że wybór prostownicy to wbrew pozorom naprawdę bardzoo indywidualna kwestia - każdy włos reaguje inaczej Także niestety, chyba nie ma innej opcji jak tylko próbować, próbować i szukać na co Twoje włosy reagują najlepiej

Kurczę ale strzeliłam elaborat
Dziękuję za odpowiedz
Tą swoją tez kupowałas w kalamis? Z tego linku co podałaś to kosztuje ona 399zł - czyli w sumie wyszła by taniej niż GHD.. A jezeli mówiesz że jest niezła to może było by warto?

Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 19:48   #1039
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez amelle Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze chciała wiedzieć czy tą prostownicą vidal sasson da się prostować krótką grzywkę?
ja mam krótką grzyweczkę.. czasem prostą..czasem na boczek..
i jakoś prostuję... więc się da

a są prostownice, którymi nie da się wyprostować grzywki?
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 20:24   #1040
agata.c
Raczkowanie
 
Avatar agata.c
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 233
GG do agata.c
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz
Tą swoją tez kupowałas w kalamis? Z tego linku co podałaś to kosztuje ona 399zł - czyli w sumie wyszła by taniej niż GHD.. A jezeli mówiesz że jest niezła to może było by warto?


Nie nie, ja swoją kupowałam w sklepie internetowym Pro-sprzęt, tyle że wtedy sklep wystawiał tą prostownicę na allegro. Płaciłam też około 380 zł chyba, z tego co pamiętam wszystko obyło się bez najmniejszych problemów, sklep przeprowadził wzorową transakcję, dostałam oczywiście roczną gwarancję ale na szczęście w przypadku tej prostownicy gwarancja to chyba tylko formalność
A co do wypróbowania to nie będę Cie namawiać, bo tak jak pisałam wcześniej, jedni zachwalają prostownicę pod niebiosa, a innym zupełnie nie pasuje .. Także nie chciałabym żebyś przeze mnie kupiła coś, co nie będzie Ci pasować. Mogę Ci jedynie powiedzieć że tak jak pisałam, moje włosy prostownica daje rade ( i to bardzo bardzo dobrze) poskromić, od czasu do czasu prostuję nią włosy siostrom, które robią to naprawdę okazjonalnie ( jedna ma włosy w bardzo dobrym stanie, bardzo grube, takie z grubymi lekkimi lokami, a druga mocno podniszczone, falujące się) i zawsze są bardzo zadowolone z efektów.
Także wybór należy do Ciebie
Pozdrawiam!
__________________
Punkt 'G' u kobiety?Jest na końcu słowa shoppinG https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=686784
agata.c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:29   #1041
Soline
Zadomowienie
 
Avatar Soline
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Just Like Heaven :-)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Camarilla Pokaż wiadomość
Soline. Poczytaj opinie o prostownicach na KWC. Juz keidys pisalam, ze jak szukalam prostownicy do 100 zl to zastanawialam sie nad tą: http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=CS5002 Poczytaj na tym KWC pozniej opinie w necie i na pewno cos znajdziesz. Ta ma całkiem niezłe.

A jesli chodzi o loki to zrobisz je każdą prostownicą, która ma zaokraglone brzegi a wiekszosc takie wlasnie ma. baranek Ci nigdy nie wyjdzie bo prostownica musialaby miec szerokosc kolo 1 cm.. no ja takiej nie widzialam jezcze chociaz moze i są Przy takiej standardowej szerokości to wlasnie sie bedą robić raczej fale, zawijac sie beda w rozne strony choc to tez zalezy czesto od wlosów, od ich długości i od umiejetnosci MI np tylko na prostownicy kręcą sie ladnie po prawej stronie wlosy, po lewej za nic
Dzięki, właśnie o tych Remingtonach się dużo naczytałam
A i w ogóle to nie wiedziałam, że na KWC są prostownice
__________________

Do pracy rodacy!

I shoot photos not people
Soline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:57   #1042
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Soline Pokaż wiadomość
Dzięki, właśnie o tych Remingtonach się dużo naczytałam
A i w ogóle to nie wiedziałam, że na KWC są prostownice
Też się dowiedziałam jak szukałam czegoś dla siebie
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 07:22   #1043
amelle
Przyczajenie
 
Avatar amelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
ja mam krótką grzyweczkę.. czasem prostą..czasem na boczek..
i jakoś prostuję... więc się da

a są prostownice, którymi nie da się wyprostować grzywki?
tak są !!moja obecna nie prostuje grzywki w ogóle wierz lub nie - moja grzywka nawet nie opada na czoło tylko "wisi" w powietrzu nad czołem - jak dach spadzisty domu - poprostu pod kątem jakichś 30 stopni - nie kładzie się masakra... ta moja prostownica jest stara i ma bardzo duże płytki i jest strasznie ciężka.. dlatego pytam się o tą ale dziękuję za odpowiedzi jak się zdacyduję na którąś to dam znać - jeszcze się waham (zastanawiam się jeszcze na babyliss pro tourmaline pulse 24 mm - niby mała poręczna -nie widziałam jej... tylko fotki
vidala widziałam , ale była szczelnie zapakowana i nie mogłam jej sobie przymierzyć do ręki
amelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 09:54   #1044
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez amelle Pokaż wiadomość
tak są !!moja obecna nie prostuje grzywki w ogóle wierz lub nie - moja grzywka nawet nie opada na czoło tylko "wisi" w powietrzu nad czołem - jak dach spadzisty domu - poprostu pod kątem jakichś 30 stopni - nie kładzie się masakra... ta moja prostownica jest stara i ma bardzo duże płytki i jest strasznie ciężka.. dlatego pytam się o tą ale dziękuję za odpowiedzi jak się zdacyduję na którąś to dam znać - jeszcze się waham (zastanawiam się jeszcze na babyliss pro tourmaline pulse 24 mm - niby mała poręczna -nie widziałam jej... tylko fotki
vidala widziałam , ale była szczelnie zapakowana i nie mogłam jej sobie przymierzyć do ręki
moja kiedyś też "wisiała"..
miałam taki problem jak nie rozczesałam np włosów i nie ułożyłam tej grzywki od razu po umyciu...
ale odkryłam, na moich włosach że np jam umyję włosy i kładę potem balsam to wcieram go w grzywkę i jakoś ona nie sterczy mi w górę..
Potem rano biorę moją prostowniczkę i mam cudną grzywkę
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 11:55   #1045
yene
Przyczajenie
 
Avatar yene
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

może kogoś to zainteresuje - przeprowadziłam małe śledztwo w sprawie GA.MA CP 3. Od oficjalnego sprzedawcy na terenie Francji ( wskazanego przez samą GA.MA we Włoszech) dowiedziałam się że tak wygląda produkcja dla krajów poza Italią.
yene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:50   #1046
sylwusia401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

witam dziewczyny, prosze o rade bo kompletnie nie wiem co mam robic:/ mam prostownice ghd, zamowilam ja na allegro od sprzedawcy z anglii. bylam ja zachwycona bardzo dobrze prostowala wlosy.kiedy zaczelam przedladac ten watek okazalo sie ze jest duzo podrobek i mozna sprawdzic swoja prostownice na ich stronie. co sie okazalo nie jest orginalana. zalamalam sie ale z czasem mi przeszlo bo co do efektu bylam zadowolona. mam ją pól roku, tydzien temu sie zepsuła nie nagrzewa sie. napisalam do sprzedawcy z allegro- oczywiscie bez odzewu. dlatego mam pytanie czy wiece moze czy sa jakies serwisy gdzie mozna naprawic prostownice? pozdrawiam i zycze zadowolenia ze swoich sprzetow
sylwusia401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:32   #1047
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Ja bym jednak próbowała pisać na allegro jeśli masz gwarancje. Mozesz pisac do allegro a nie do konkretnego sprzedawcy, mogą zainterweniować.
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 09:40   #1048
karooolcia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Mam do was pytanie poniewaz zdecydowałąm sie na kupno nowej prostownicy marki Remington tylko nie mam pojecia ktora wybrać, prosze o pomoc i ewentualne porady.

http://www.allegro.pl/item523805236_...a.html#gallery

http://www.allegro.pl/item530314504_...0.html#gallery

http://www.allegro.pl/item532843753_...d.html#gallery


Proszę o pomoc.
karooolcia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 09:52   #1049
amelle
Przyczajenie
 
Avatar amelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

a może w tej cenie kup sobie tą prostownicę vidal sassoon vs 0048e - ja sama się nad nią zastanawiam - dziewczyny ją chwalą. Jest prównywana z GHD.

Edytowane przez amelle
Czas edycji: 2009-01-20 o 09:55
amelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:17   #1050
ewelka08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

dziewczyny możę któraś z was używała prostownicy BRAUN ES 3 ????
ewelka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.