Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :* - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 10:53   #91
metamo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 79
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

mukaa - ja wczoraj dokończyłam ciasto,a od dziś już się pilnuję, choc kusi mnie wiele pyszności

kasiula1693 - no to się zgrałyśmy bo ja dzisiaj też dostałam okres,a planowałam wiele, ale brzuch mnie okropnie boli,więc dzis jakieś lekkie cwiczonka porobię i może spacer,śnieg tak fajnie prószy. Na śniadanie dziś zjadłam mleko z otrębami śliwkowymi, kiwi, dwie mandarynki, jogurt a do tego zielona herbata.
Mam nadzieję, że wytrwam ten pierwszy dzień bez słodkości...
Trzymajcie się

Edytowane przez metamo
Czas edycji: 2009-01-02 o 11:02 Powód: Dopisanie jednego zdania
metamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:21   #92
kasiula1693
Przyczajenie
 
Avatar kasiula1693
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 27
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Ja zjadłam całe białko z jednego jajka + kromkre ciemnego razowego chlebka z masełkiem + plaster baleronkuu xd
zaraz zrobie sobie herbaty

czy to nie za mało ?
__________________
Do wakacji ;DD
kasiula1693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:36   #93
AanDziAaAaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 107
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez kasiula1693 Pokaż wiadomość
Ja zjadłam całe białko z jednego jajka + kromkre ciemnego razowego chlebka z masełkiem + plaster baleronkuu xd
zaraz zrobie sobie herbaty

czy to nie za mało ?

wydaje mi sie ze nie za malo to zalezy czy czekasz do obiadu czy do 2 sniadania
ja na sniadanie jak zwykle kroomka z jakas wedina i wypicie zielonej herbatki...

ale jestem juz po spacerku :P fakt faktem zakupy i miasto ale to tez spacerek :P
__________________
Bo WyStaRczY wiErZyC W SiEbIe By CoS OsIaGnAC
AanDziAaAaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:41   #94
plotkers
Przyczajenie
 
Avatar plotkers
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
GG do plotkers
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Dziewczyny... potrzebna rada... Myślę nad kupnem rowerka stacjonarnego... tzn moja mama konkretnie, hehe, ale na jedno wychodzi. Mam tez zamiar ćwiczyc z hula- hopem i skakanką, no i zapisać się na siłkę. Ale nie wiem czy tak tylko, żeby samemu ćwiczyć na sprzętach, czy może lepiej na jakiś aerobik z instruktorem? Co sądzicie? ;> Bo skoro będę już miała ten rowerek i będę ćwiczyć w domu, to w klubie mogłabym chyba potańczyć? ;D Co będzie bardziej efektywne?
__________________
'Bo najlepsze co potrafię to jest być' .

Edytowane przez plotkers
Czas edycji: 2009-01-02 o 11:44
plotkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:44   #95
Aptekarz
Raczkowanie
 
Avatar Aptekarz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 38
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez metamo Pokaż wiadomość
mukaa - ja wczoraj dokończyłam ciasto,a od dziś już się pilnuję, choc kusi mnie wiele pyszności
Dziewczyny, na diecie wcale nie trzeba unikać ciast itp tylko trzeba je zrobić w inny sposób ja np właśnie sobie wcinam pyszne słodziutkie ciasto dałem płatki owsiane, słodzik w płynie, kilka jajek, kilka białek z jaj, proszek do pieczenia, rozkruszony twaróg chudy.. na wierzchu posypałem słonecznikiem i nerkowcami pyszna odskocznia od ryżu i makaronów... wy jako kobiety powinnyście lepiej gotować niż faceci więc napewno coś wymyślicie jeśli chcecie moge wam jeszcze podrzucić pare przepisów zeby dieta nie była taką męczarnią a przyjemnością pozdrawiam

Plotkers.. zapisz się na siłownię, w razie czego pomoge z ułożeniem planu, aerobik nie zastąpi treningu siłowego
__________________
Aptekarz
były mod kilku for kulturystycznych

Edytowane przez Aptekarz
Czas edycji: 2009-01-02 o 11:47
Aptekarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:00   #96
AanDziAaAaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 107
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez plotkers Pokaż wiadomość
Dziewczyny... potrzebna rada... Myślę nad kupnem rowerka stacjonarnego... tzn moja mama konkretnie, hehe, ale na jedno wychodzi. Mam tez zamiar ćwiczyc z hula- hopem i skakanką, no i zapisać się na siłkę. Ale nie wiem czy tak tylko, żeby samemu ćwiczyć na sprzętach, czy może lepiej na jakiś aerobik z instruktorem? Co sądzicie? ;> Bo skoro będę już miała ten rowerek i będę ćwiczyć w domu, to w klubie mogłabym chyba potańczyć? ;D Co będzie bardziej efektywne?

oj jak ja bym miala mozliwosc od razu zapisywalabym sie do jakiegos klubu zawsez najlepiej polaczyc przyjemnosc z pozytecznym fakt faktem racja areobik to nie jest to samo co silowania ale jak cwiczyc w domku tooo areobik lub cos podobnego moim zdaniem bedzie super dopelnieniem
__________________
Bo WyStaRczY wiErZyC W SiEbIe By CoS OsIaGnAC
AanDziAaAaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:01   #97
kasiula1693
Przyczajenie
 
Avatar kasiula1693
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 27
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez plotkers Pokaż wiadomość
Dziewczyny... potrzebna rada... Myślę nad kupnem rowerka stacjonarnego... tzn moja mama konkretnie, hehe, ale na jedno wychodzi. Mam tez zamiar ćwiczyc z hula- hopem i skakanką, no i zapisać się na siłkę. Ale nie wiem czy tak tylko, żeby samemu ćwiczyć na sprzętach, czy może lepiej na jakiś aerobik z instruktorem? Co sądzicie? ;> Bo skoro będę już miała ten rowerek i będę ćwiczyć w domu, to w klubie mogłabym chyba potańczyć? ;D Co będzie bardziej efektywne?
Myślę, że jakiś aerobik czy siłka z instruktorem jest baardzo trafne gdyż ponieważ bo xdd istruktor zna się na rzeczy i dobierze wszystko tak żeby było dobrze
__________________
Do wakacji ;DD
kasiula1693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 12:02   #98
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez kasiula1693 Pokaż wiadomość
Myślę, że jakiś aerobik czy siłka z instruktorem jest baardzo trafne gdyż ponieważ bo xdd istruktor zna się na rzeczy i dobierze wszystko tak żeby było dobrze
ale aerobik na nasze ciało ma mały wpływ i lepsze efekty osiagnie cwiczac siłowo i jeźdzac na rowerku. ogólnie aerobik to jest dobry jako sposób na przyjemna "zabawe"
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:15   #99
Aptekarz
Raczkowanie
 
Avatar Aptekarz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 38
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

dokładnie Anniaa 100% racji
__________________
Aptekarz
były mod kilku for kulturystycznych
Aptekarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:18   #100
kasiula1693
Przyczajenie
 
Avatar kasiula1693
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 27
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Troche źle napisałam, faktycznie mialam na myśli z tym instruktorem o siłkee bardziej niz o aeroba
__________________
Do wakacji ;DD
kasiula1693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:53   #101
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez mukaa Pokaż wiadomość

i mam kłopot ze słodyczami - to jedyny nałóg który mi pozostał i przetrzebić go za chiny ludowe nie umiem!

metamo - ja mam jeszcze biszkopt do zjedzenia - bo nie wywalę przecież no i potem zaczynam walkę hehe
Najlepiej jednak wywalić - wiesz, jak się gołębie ucieszą?

Jak gdzieś tu niedawno pisałam, nawet niewielka ilość słodyczy jest szkodliwa z punktu widzenia redukcji. Po pierwsze jedząc je, fundujecie sobie wahania poziomu insuliny, więc coraz trudniej jest przestać je jeść. Po drugie, takie przetworzone produkty najczęściej zawierają też tłuszcze trans, które są rakotwórcze i powodują tycie, zwłaszcza w połączeniu z cukrami.

Nic dziwnego, że nie możesz "zerwać z nałogiem", jak masz pod ręką biszkopt, fizjologia jest silniejsza od zdrowego rozsądku i mało kto mógłby się powstrzymać... Jedyna rada - pozbyć się tego z mieszkania i nie kupować nowych zapasów. A jak ktoś z domowników przyniesie i nie zje od razu sam, to spokojnie włożyć do czystej torbki foliowej i powiesić gdzieś obok śmietnika, na pewno ktoś zabierze i się nie zmarnuje.

I jeszcze a propos śniadań i innych posiłków. Dziewczyny, na redukcji bardzo ważne są białka (na forum Dietetyka jest o tym ciekawy artykuł, polecam). Ale "białko" to w uproszczeniu znaczy "porcja białka", czyli jakieś 15-20 g MINIMUM w każdym posiłku. Więc białko z jednego jajka czy pół litra mleka, czy 1 plaster wędliny raczej nie W necie jest sporo tabel makroskładników, popatrzcie i policzcie. Jeśli np. w twarogu jest 20% białka, to pełną porcję białka na 1 posiłek da 100 g twarogu. Jeśli 1 średnie jajko (białko + żółtko) ma 7 g białka, to porcja będzie się składała z 2 jajek i 2 białek (dla przykładu, żeby nie jeść za dużo żółtek ze względu na cholesterol i bilans tłuszczów). I tak dalej.
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 13:20   #102
kasiula1693
Przyczajenie
 
Avatar kasiula1693
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 27
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Aaaaaaaaa... dziewczynkii !
Musze się Wam pochwalić
Zrobiłam całą serię ćwiczeń na płaski brzuszek i serię na pośladki D mmm jaka radocha mówie Wam ;DD

Ajć teraz jestem spocona i śmierdzaca ale szczęsliwa ;] idęę się wykapać;p

zw.
__________________
Do wakacji ;DD
kasiula1693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:33   #103
gracja00
Raczkowanie
 
Avatar gracja00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hades; Gliwice
Wiadomości: 97
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

ojj tez sie dolaczam, zwlaszcza ze przed chwila pochlonelam lody:P
moim glownym problemem jest brzuch i uda milion razy probowalam cwiczyc najdluzej wytrwalam miesiac i koniec nie chce mi sie po prostu a za pasem studniowka waze teraz 55kg a marzy mi sie 47kg
__________________
~I love to plan - when you plan everything goes fucking wrong!
~~everybody lies!




Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
...niepokonanym
gracja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:34   #104
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

ale aerobik na nasze ciało ma mały wpływ i lepsze efekty osiagnie cwiczac siłowo i jeźdzac na rowerku. ogólnie aerobik to jest dobry jako sposób na przyjemna "zabawe"

uwazam inaczej ja chodzilam na aerobik i bylam zadowolona fakt ze nie mialam zadnej diety no ale lepiej sie czulam i naprawde efekty bylyby super gdybym nie jadla wtedy tak duzo
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:34   #105
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

tzn mialo byc zacytowane hehe wypowiedz od ANNIAA
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:36   #106
kasiula1693
Przyczajenie
 
Avatar kasiula1693
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 27
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

wrócilam, chyba wrzuce na ruszt jakąś zdrowa przekąske ;]
__________________
Do wakacji ;DD
kasiula1693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:55   #107
malineczkaaaaa
Przyczajenie
 
Avatar malineczkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: moje miasteczko:)
Wiadomości: 16
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

To i ja się do was dołąnczam próbowałam się wiele razy odchudzać ale nigdy nic mi z tego nie wyszło.Chce do wakacji zrzucić 10 kg.Nie wiem czy mi się to uda od dziś dieta 1000 kcal i oczywiście jakieś ćwiczenia.Postaram się chodzić na siłownie i basen może coś z tego wyjdzie aa no i jeszcze gram w siateczke
malineczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:56   #108
gracja00
Raczkowanie
 
Avatar gracja00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hades; Gliwice
Wiadomości: 97
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

zastanawialysmy sie z kolezankami nad joga albo piletesem tzn zeby sie zapisac do klubu myslicie ze to dobry pomysl?
__________________
~I love to plan - when you plan everything goes fucking wrong!
~~everybody lies!




Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
...niepokonanym
gracja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:21   #109
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez Fluffy91 Pokaż wiadomość

uwazam inaczej ja chodzilam na aerobik i bylam zadowolona fakt ze nie mialam zadnej diety no ale lepiej sie czulam i naprawde efekty bylyby super gdybym nie jadla wtedy tak duzo
Hm takie stwierdzenie "efekty bylyby super" jest malo przekonujace bo nie jest powiedziane ze jakbys nie jadla duzo to one by sie w ogole pojawily. No chyba ze bylaby to dieta i przez diete bys chudla a po prostu na aerobiku troche sie ruszala tak jak Ania powiedziala dla zabawy .

Aerobik wplywa bardziej na samopoczucie, cialo za wiele sie nie zmieni, ale samoocena pewnie wzrosnie bardziej niz by wynikalo z efektow ale to dlatego ze jezeli cos sie dla siebie robi to nieraz jest tak ze ma sie wrazenie ze sie po prostu lepiej wyglada .

Ja chodzilam prawie 2 lata na aerobik, minimum 2, czasami 3 razy w tygodniu na naprawde intensywne zajecia. Na poczatku troche przytylam [minimalnie] bo wydawalo mi sie ze skoro cwicze to moge wiecej jesc [oczywiscie ze tak, ale ja sobie wtedy pozwalalam na wiecej slodkiego. ahh to glupie myslenie]

Potem po jakis 3 miesiacach to co przytylam to schudlam [nie pamietam jak, moze ograniczylam slodycze,nie potrafie powiedziec bo to bylo ze 2-3 lata temu, to jakos samo sie stalo ] .

A potem przez 1,5 roku wygladalam praktycznie tak samo. Oczywiscie samopoczucie mialam wspaniale ale co do wygladu to chyba sie za wiele nie zmienilo. Oczywiscie dla niektorych moze sie wydawac na plus to ze nie przytylam (ale ogolnie mam mala tendencje do tycia wiec nie wiem czy u mnie ten aerobik w ogole mial jakis sens oprocz zabawy) ale schudnac na pewno nie schudlam, a wydaje mi sie ze wiekszosc z was w tym watku ma wlasnie taki zamiar.

To tak na potwierdzenie poprzednich slow Ani

Oj ale sie rozpisalam. Tak czy siak od jakiegos czasu stosuje trening silowy + aeroby lub interwaly i to jest to [oczywiscie odpowiednio jedzac]
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria





Edytowane przez mmooonia
Czas edycji: 2009-01-02 o 14:25 Powód: dopisek
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 15:06   #110
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

hehe no widzicie trudno przekonywac aerobik to bardzo dobre cwiczenie dotleniajace jak pisalam byly efekty ale jadlam do pozna wiec to tak jakbym praktycznie z tego aerobiku zrezygnowala. ale widzialam u siebie lepsza kondycje, schudlam napewno mi aerobik pomogl ale jak macie inne zdanie to ok kazdy ruch jest dobry a ja z aerobiku bylam bardzo zadowolona
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 15:55   #111
metamo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 79
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Ból brzucha mi przeszedł, więc troszkę dziś pocwiczyłam na rowerku stacjonarnym, potem skakanka i hula hop, a na koniec brzuszki i rozciąganie. Pogoda dziś ładna,więc wyszłam też na godzinkę na spacer. uf,że się do tego zmusiłam to szok...

Co do aerobiku to nie mam bogatych doświadczeń, ale moja przyjaciółka chodziła 4 razy w tygodniu przez 2 miesiące i nic, ani grama, dopiero po siłowni sporo schudła...
metamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:07   #112
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Ma któraś w was jakiś sprzęt do ćwiczeń typu rowerek, gazelle freestyle, stepper ? Zastanawiam się nad kupnem jednego z nich i nie mogę się zdecydować xD
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:10   #113
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

ja mam rowerek stacjonarny na poczatku duzo na nim jezdzilam a pozniej mi sie znudzil i juz mi sie nie chcialo wczoraj na niego usiadlam od ponad miesiaca
__________________
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:16   #114
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

A znacie jakieś ćwiczenia nie obciążające stawów kolanowych ? Chodzi mi głównie o ćwiczenia aerobowe. Mam problemy z kolanami, nawet na wuefie nie ćwiczę i od tamtej pory regularnie tyję
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:21   #115
kasiula1693
Przyczajenie
 
Avatar kasiula1693
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 27
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Ojoj dziewczyny , jestem pod wrażeniem ile Wy ćwiczycie ;oo
Ja sie staram ale jakos mi tak nie wychodzi, albo jedno cwicenia tra u mnie z 10 min w konsekwencji tego wszystko co robie wydaje sie jakby trwaloo wieeeki ;/ co robić ? ;(

zaraz idęę na spacerek na godzinke
__________________
Do wakacji ;DD
kasiula1693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:26   #116
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez kasiula1693 Pokaż wiadomość
Ojoj dziewczyny , jestem pod wrażeniem ile Wy ćwiczycie ;oo
Ja sie staram ale jakos mi tak nie wychodzi, albo jedno cwicenia tra u mnie z 10 min w konsekwencji tego wszystko co robie wydaje sie jakby trwaloo wieeeki ;/ co robić ? ;(

zaraz idęę na spacerek na godzinke
Co robic? zabrac sie za taka aktywnosc ktora Cie interesuje
Bo inaczej wszystko sie szybko nudzi i juz nie jest tak kolorowo, bo jak sie cwiczy z przymusu to czasem to krotka droga A moze byc tak ze jak wezmiesz sie za cos interesujacego to pozniej bedziesz miala ochote na inne cwiczenia wpadniesz w rytm i bedzie Ci wszystko jedno co robisz byle cwiczyc
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:35   #117
plotkers
Przyczajenie
 
Avatar plotkers
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
GG do plotkers
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Hm.. więc jeżeli chodzi o ten aerobik, to byłam dzisiaj w tym klubie, o którym pisałam, dowiadywać się co i jak.. i owszem powiedziano mi, że aerobik to raczej forma zabawy, ale myślę, że na poczatek będzie to w sam raz, szczególnie, że sama w domu także planuje ćwiczyć- na rowerku, skakance z hh no i oczywiscie z youtubem, hehehe ;D.

A na aerobik już kiedyś chodziłam i wtedy schudłam kilka kilo... choć wtedy były to same układy, a teraz będe miała i układy i step i pilates... po godzince z każdego. W sumie 4 godz tygodniowo- na początek. Ah, i co do youtuba... znacie jakies dobre ćwiczenia, nietrudne(!) na uda i pośladki? ;>
__________________
'Bo najlepsze co potrafię to jest być' .
plotkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:48   #118
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

na uda kiedyś robiłam 8 minute legs. Nie jadłam słodyczy i ćwiczyłam codziennie pół godziny , między innymi 8 minute legs. Schudłam 2 kg i 2 cm w udzie
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:57   #119
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Ma któraś w was jakiś sprzęt do ćwiczeń typu rowerek, gazelle freestyle, stepper ? Zastanawiam się nad kupnem jednego z nich i nie mogę się zdecydować xD
BeaS, jak masz problemy z kolanami, to tego typu sprzęt raczej odpada Tej gazeli nie znam, ale i steppery, i rowery obciążają stawy kolanowe.
Skoro masz zwolnienie z wf, to pewnie Twoje kolana są pod opieką lekarza i jego najlepiej zapytać o dozwolone w Twoim przypadku dyscypliny sportu i formy aktywności. My przecież nie wiemy, jakie to problemy z kolanami
Na pewno nie obciąża stawów pływanie
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:58   #120
plotkers
Przyczajenie
 
Avatar plotkers
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
GG do plotkers
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

A ćwiczyłaś rano? Bo ja czytam i czytam i większość ćwiczy rano.. wtedy jest niby lepiej.. ale jesli nie mam czasu? Wieczorem np potrzeba dłuższych ćwiczeń? Orientujecie sie?
__________________
'Bo najlepsze co potrafię to jest być' .
plotkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.