Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :* - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 19:06   #451
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

to 29 cieszy jak .. no ale uda ani rusz bleeeh
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:26   #452
izusiaa93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 965
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez vesper11 Pokaż wiadomość
No dzieczęta co u was?
Ja z tygodnia na tydzień czuję się coraz lepiej
Brzuszek mi się zmniejszył i bioderka
Warto ćwiczyć, polecam wszystkim
Dzisiaj zaczynam jeszcze ćwiczenia na nóżki i oczywiście obowiązkowo rowerek ;D
A co ćwiczysz ?
__________________

izusiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 11:16   #453
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez xxxSweetPoisonxxx Pokaż wiadomość
to 29 cieszy jak .. no ale uda ani rusz bleeeh
Ojjjj bardzo bardzo:rolley es:,z udami nie mam problemu ale trzymam za Ciebie kciuki bo wiem że z nmi to jest ciężko.

Dziewczyny kupiłam taki przyrząd do masażu oriflame juz trzeci dzień intensywnie masuje brzuch uda i posladkiefekt natychmiastowy do gladziutka skóra narazie tyle zobaczymy co dalej czy pomoże mi coś w ujędrnieniu skóry
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 13:09   #454
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

oj ciezko ciezko :/ ale coz trzeba lubic co sie ma i starac sie zmieniac... Tz wraca 28 :jup: boziu jak sie ciesze ... kupujemy obraczki z grawera naszych imion szkoda ze narazie srebrne ale to jest pierwszy wiekszy krok hehe i minie 8 mechow... glupie wojsko mi go zabrało
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:12   #455
vesper11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 121
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

O heja dziewczynyyy
Ale zaniedbałam forum

izusiaa93 hmm zależy na co mam ochotę Ale tak głównie to rowerek stacjonarny, skakanka(to jest cudo nad cudami!), hula hop (bardzo na brzuch i wyszczuplenie talii), na początku robiłam A6W, ale skończyłam chyba na 5 czy 6 dniu, bo jakieś takie monotonne :P O i ćwiczenia na nogi, które opisała tutaj lejdiiix3, naprawdę są skuteczne

xxxSweetPoisonxxx gratulujęja ważę już 64 kg, a było 67! I powiem wam, że ta waga mi się trzyma, nawet jak jem bez diety:P Chyba teraz mam jakiś kryzys, bo nie chce spadać, ale etna w wątku rowerowym wkleiła bardzo fajny opis spadania kilogramów :P ja chcę mieć 27 albo 26, mam dość tych ponurych 30 :P ale i tak mam problem ze spodniami na długość :P Bozia mi centymetrów na nogi nie szczędziła niestety i musze szukać długości między 34 a 36, raz mi się zdarzyło, że musiałam wiecej :P

Enaffi a ile dałaś za ten z ori?ja mam masło rebuild z ziaji i z eveline serum slim coś tam, takie zielone chłodzące i jestem baaaaaaardzo zadowolona Eveline stosuję na całe nogi przy okazji masaż wykonuję i skóra jest super napięta, gładka, ziaję stosuję na pupę, brzuch i ramiona i też jestem zadowolona :P Do tego mam taki przyrząd dziwny, do masażu ale nie korzystam za dużo z niego

miniaczka trzymaj się kochana wiesz, nie można zrzucić tylko z wybranych miejsc, ale mi także zależy najbardziej na dolnych partiach:P

Pamiętajcie dziewczyny, w kupie siła! Daaaamy radę
vesper11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 14:43   #456
miniaczka
Raczkowanie
 
Avatar miniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Praszka
Wiadomości: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez vesper11 Pokaż wiadomość
miniaczka trzymaj się kochana wiesz, nie można zrzucić tylko z wybranych miejsc, ale mi także zależy najbardziej na dolnych partiach:P

Pamiętajcie dziewczyny, w kupie siła! Daaaamy radę

A może uda mi się zachować biust ćwicząc siłowo, aby podnieść piersi, a na dolne partie siłowo i aerobowo, tylko że na czczo?
miniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 20:53   #457
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Heja ! Wciaz trzymam sie niejedzenia chleba Mam nadzieje ze moje chudniecie tez zostanie spotegowane prze to ze rzucilam tabletki anty na jakis czas.

W ogole znowu zaczynam prace od poniedzialku . I tak sie zastanawiam co ja mam barc do jedzenia jak juz nie jem chleba. Kiedys bralam kanapki, jogurt. A teraz ? Macie jakies pomysly ?
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 11:08   #458
miniaczka
Raczkowanie
 
Avatar miniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Praszka
Wiadomości: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Heja ! Wciaz trzymam sie niejedzenia chleba Mam nadzieje ze moje chudniecie tez zostanie spotegowane prze to ze rzucilam tabletki anty na jakis czas.

W ogole znowu zaczynam prace od poniedzialku . I tak sie zastanawiam co ja mam barc do jedzenia jak juz nie jem chleba. Kiedys bralam kanapki, jogurt. A teraz ? Macie jakies pomysly ?


Może jogurt, owoce i wafle ryżowe?
miniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 11:43   #459
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

jogurt , owoce i wafle ryzowe to nie posilek niestety :/ i praktycznie same weglowodany..

skoro nie jesz chleba to moze jakies salatki.. pokombinuj z kurczakiem albo z tunczykiem. ryz, salata , cokolwiek tam wrzucisz mozesz zrobic warzywna i do tego dodac np. kawalki kurczaka
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 07:44   #460
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Dzieki za rady. TEz wlasnie myslalam o salatkach, tylko nie wiem czy mi sie bedzie chcialo tak codziennie robic je. Kanapli to zawsz raz dwa i gotowe. Ryby przeciez nie wyjme czy jajek sobie nie zrobie. Jutro juz pierwszy dzien
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 08:32   #461
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Hm jajka to jeszcze nie taki zly pomysl znaczy jesli chodzi o drugi/trzeci posilek to b.dobry tylko pewnie chodzi Ci o to ze smierdza troszke ale to zawsze mozesz odejsc od ludzi i zjesc jak bedzie to innym przeszkadzac

Ja jak robie nieraz salatki to tyle zeby akurat bylo na powiedzmy 3 dni bo wtedy wygodniej i szybciej bo codzienne robienie salatek to faktycznuie za duzo roboty :/ Mozesz tez usmazyc sobie kawalki kurczaka i do tego warzywa , nawet nie jako salatka tylko tak. Rybe tez tak mozna wziac.
Serek wiejski tez dobry.
Mysle ze mozna na forum [pewnie na dietetyce] jakies pomysly i szybkie przepisy na posilki w pracy
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 08:43   #462
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Tak wlasnie bede robic. alatki z kurczakiem, z ryzem. Bede tez robic danie chinskie ( ryz, kura, sos sojowy) . Mam o tyle dobrze ze ja nawet takie cos na zimno zjem CZasme tez bede brala sam ryz i zjem go z jogurtem. Bo po prostu nie chce jesc chleba. Juz sie odzwyczailam to po co znowu. Bede brala pieczywo ryzowe, ale tez 8 godzin nie wyrobie o samym takim chlebku. Tak wiec juz dzis pierwszy posilek bede robic
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 15:41   #463
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Tak wlasnie bede robic. alatki z kurczakiem, z ryzem. Bede tez robic danie chinskie ( ryz, kura, sos sojowy) . Mam o tyle dobrze ze ja nawet takie cos na zimno zjem CZasme tez bede brala sam ryz i zjem go z jogurtem. Bo po prostu nie chce jesc chleba. Juz sie odzwyczailam to po co znowu. Bede brala pieczywo ryzowe, ale tez 8 godzin nie wyrobie o samym takim chlebku. Tak wiec juz dzis pierwszy posilek bede robic
No i brawo ! Jak widac dla chcacego nic trudnego.
Powinny wziac to pod uwage osoby ktore zawsze wyszukuja 100 innych problemow na temat tego ze nie moga jesc prawdziwych porzadnych posilkow bo w szkole czy w pracy do dyspozycji tylko np. slodkie bulki czy jogurciki. [eh ta wygoda :/ ] Koniec z wymowkami
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 15:47   #464
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Tak jest !

Jak juz mi sie udalo odzwyczaic od chleba to nawet mnie nie ciagnie by zjesc swieza ciepla buleczke Ja od kilku tyg- z dwa czy 3 nie jem wcale chleba . Zawsze kiedys jadlam kanapki, a teraz robilam inaczej. Zamiast kanapek dwa jajka, albo pol makreli.

No i jutro do pracy wezme salatke z pekniskiej ( szkoda ze kury nie bylo w sklepie) . Dam tam ogora, kukurydze i spokoj Wezme tez makrele w puszce , pieczywo ryzowe i serek wiejski ze szczypiorkiem. Mam nadzieje, ze nie umre tam z glodu

Mniej jest mnie dokad to praktukuje i cwicze nieraz J kiedys jak mialam z 16 lat potrafilam zjesc obiad i za chwile pol chleba swiezego ! ! Bosz..
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:02   #465
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Hej


Dziewczyny jak tam idzie wam odchudzanko?U mnie ok jestem z siebie zadowolona bo zrobiłam sie systematyczna w ćwiczeniachi codziennie sie masuje masażerem z oriflame do tego codziennie smaruje sie różnymi specyfikami

vesper11 za masażer dałam 15 zł w katalogu jest coś około 20 alekoleżanka wzieła mi za tą cene dla konsultantek dlatego troche mniej .Gratuluje wagi a to że stoi chwilowo w miejscu to sie nie przejmuj za jakiś czas ruszy tylko nie zniechęcaj sie tym i nie rezygnuj z diety i ćwiczeń powodzenia

xxxSweetPoisonxxx gratuluje


Dziewczyny skusiłam się na ten gorsetciekawe jaki będzie efekt wiem że trzeba te fałdki zlikwidowac nie ukrywać no ale skusiłam sie niedługo mam impreze i chciałam dobrze wygladać w sukiencehttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=547545639

Edytowane przez Enaffi
Czas edycji: 2009-02-17 o 10:10
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 19:55   #466
vesper11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 121
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

aale mnie tutaj dawno nie było :d (chyba z 4 dni ;p)
trochę się podłamałam tą przerwą wagową, ale już coś zaczęło się ruszać znowu :P
wczoraj sobie tak fajnie poćwiczyłam na rowerku i później HH + ćwiczenia na uda :P
dziewczyny ja uwielbiam te ćwiczenia, jak czytam książkę to nawet tak się układam, żeby sobie je robić ;p
szkoda, że spadają cm z bioder i brzuszka, ale uda ani rusz :p
teraz mam ferie
więc się bardziej za siebie wezmę, rano więcej będę ćwiczyć i systematyczniej się smarować tymi kremidłami wszystkimi
ale raz posmarowałam się tym eveline, 3d slim coś tam i tak zmarzłam, że nie wiem :P
Mam nadzieję, że do kwietnia uda mi się zejść do 5 z przodu, czyli jeszcze 4 kg!
enaffi ten gorset bardzo przydatny może być dobry pomysł na wyszczuplenie brzuszka;P

Edytowane przez vesper11
Czas edycji: 2009-02-17 o 19:58
vesper11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 08:23   #467
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

vesper11 też kręce hula hopemi jezdze na rowerku stacjonarnympomaga pomaga ale systematyczność przedewszystkimPowi edz co to za ćwiczenia na uda .Trzymam kcuki za piątke z przodu
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 08:50   #468
vesper11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 121
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez lejdiiix3 Pokaż wiadomość
Kucyku ja również gratuluję

xxxSweetPoisonxxx hm... postaram się opisać moje ćwiczenia xD
One są na wewnętrzną stronę ud.
No to tak:
kładziemy się na prawym boku, głowę kładziemy na prawej ręce prosto wyciągniętej
(jako przedłużenie linii ciała) a lewą ręką "podpieramy" się przed sobą.
hm.... dalej...
Lewą nogę wolno podnosimy do góry, jak najwyżej możemy, a na 'samej górze' robimy kilka takich małych powtórzeń, jakbyśmy chciały ją podnieść jeszcze dalej. Wolno opuszczamy (ale nie dotykamy prawej nogi po opuszczeniu). I kilkanaście powtórzeń (to już od Was zależy ile).
Później zmiana stron i nóg.

Później na rozluźnienie jedno ćwiczenie. Kładziemy się na plecach. Obie nogi do góry(pionowo do podłogi). Wolno je "rozkraczamy" jak najbardziej możemy i 'wracamy' z powrotem.
P.S. jeżeli zrobicie pierwszego ćwiczenia 20 na jedną nogę, to i drugiego powinno być 20 razy.
Mam nadzieję, że zrozumiałyście ćwiczonka ;D
a jak nie, to postaram się wytłumaczyć inaczej xD

Enaffi
to są te ćwiczonka, znałam je już trochę wcześniej ale są i tak uzależniające ;p Ja szczególnie lubię to ostatnie, bo czuje jak tam mięśnie pracują
A do pierwszego ćwiczenia ja widziałam taką wersję jeszcze, żeby tą leżącą nogę dołączyć do tej w powietrzu. A te kremy naprawdę trochę działają, jedno używam prawie trzy tygodnie i skóra jest gładka, bardziej napięta etc.
a znacie może jakieś fajne ćwiczona na ramiona?

AAAA! dziewczyny nowina
po prysznicu stwierdziłam, że czas na mierzenie
w udach - uwaga - 2 cm mniej!
Ale się cieszę

Edytowane przez vesper11
Czas edycji: 2009-02-18 o 09:18
vesper11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:51   #469
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Dzięki za opis ćwiczeńja robie coś podobnego tylko że dotykam jedną nogą drugiej przy wracaniu pewnie jest to prościejsza wersjaspróbuje tej twojej

Gratuluje -2cm to naprawde dużo
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 13:57   #470
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

2 cm ?! zeby mi chociaz jeden zszaedł a tu nic Gratuluje musze kupic sobie ta syrenke w koncu a tak sie przymierzam i przymierzam i kupic nie moge

Vesper na ramiona uwielbiam Tamilee ramiona dla mnie wprost cudowne mam moce łapki i wogole ale skonczylam 30 min tych i na drugi dzien tak rece i ramiona bolałyyyyyy
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png

Edytowane przez xxxSweetPoisonxxx
Czas edycji: 2009-02-18 o 13:59
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:15   #471
vesper11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 121
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cudne 2 cm ;p
oddaję cześć rowerkowi, skakance, ćwiczeniom i dwóm kremom na ujędrnianie i cellulit :p i oczywiście mojej systematyczności i wytrwałości ;D

SweetPoison a ćwiczysz coś jeszcze z tej Tamilee?;p
vesper11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:18   #472
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Vesper11 kupiłam ten rebuild ukierunkowane ujedrnianie pisze na nim że w połączeniu z masażem pomaga spalić tkanke tłuszczowąjest doskonała do masażuużywam go już drugi dzień a jestem nim zachwycona czekam na efekty wiadomo nie będą widoczne juz jutro ale ja cierpliwa jestema więc masażeż +rebuild i do dzieła

A co do ćwiczeń na ramiona kiedyś ćwiczyłam 8 min Arms ze sztangielkami 0,5 kg ,fajne bardzo przyjemne ćwiczenia

Edytowane przez Enaffi
Czas edycji: 2009-02-20 o 10:24
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 13:45   #473
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Vesper cwicze na brzuszek i teraz bd dodawac Tamilee na posladki jesuuu jestem juz 2 dzien po aerobiku kilka godzin bo uklad tanczymy na zawody i od szpagatu juz mnie miesnie bola z deczka ale czuje miesnie na calym ciele szczegolnie biceps ( przez pompki ) oj jak fajnie miec zakwasy
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:28   #474
vesper11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 121
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

No ja właśnie nie mam hantli, muszę chyba sobie zakupić tylko, że myślałam raczej o 1 kg. To nie będzie za dużo jak na początek?;p No ale z drugiej strony zamiast kupować 0,5 kg to mogę sobie dwie butelki wody, nie?

Sweet,
a jak efekty?:p To tylko kształtuje mięśnie czy tłuszczyk też spala?:d

Ten rebulid ziaji jest przecudowny! <.3
kocham go nad życie ;d
skóra jest niesamowicie gładka i napięta po nim,a cellulicik schodzi powolutku, ale jednak ;d
Enaffi masz to duże masło?:d
vesper11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 09:03   #475
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

wiesz u kazdej beda sie miesnie robic w innym tempie. u mnie idzie to po japonsku : jako tako ale miesnie fajnie czuc i troszke mniej tego sadełka cwicze teraz tak ze 3 razy na tydzien. jestem zadowolona z tych cwiczen jak i z mojego bebecha wczoraj cwiczylam z hantelkami tylko ze moje sa 3 kg juz raczki fajne są.. oby tak dalej

Mówisz ze ten z Ziaji rebuild jest taki dobry ? myslaklam nad kupnem tego czarnego na cell. ale jeszcze mam jais z bielendy i eveline tak po polowie obydwa i pierwsze te chce skonczyc

wiecie co.. zaraz mi nogi odpadną wzielam mojej siostrzenicy taka duza pilke z tymi rogami co sie skacze wiecie jaka hehe i wsadilam miedzy kolana i sciskalam jakie 5-10 minut mniej wiecej. na razy boskie nie moge chodzić !!!!! tak mnie bola wewnetrzne miesnie uda ze masakra ale widac ze pracują ciezko bo zycie koncze... a pozniej mam pokaz aerobiku tanecznego i jak ja bede hulac i szpagatu nie zrobie no chyba ze pozniej mnie z tamtad beda zbierac wszystkie ta pilka jest super i moze zastapic "agrafke/motylka" mowie wam
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 10:05   #476
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

sweetPoison skąd ty na to wszystko bierzesz siłyaerobik lubi wykończyć....,ale fakt fajnie się jest tak zmęczyć

A mnie nogi bolą po wczorajszym szaleństwie na desce masakraczuje łydki jak nigdy

vesper11 mam to opakowanie 200ml,i też się w nim zakochałam w połączeniu z tym masa zerem rewelacja!!!!.
A co do hantli to ja radziła bym Ci jednak te 0,5 kg jak dla mnie to robią sie strrrasznie cięzkie po 5 min ćwiczeń,a butelki z wodą pewnie super pomysł

Edytowane przez Enaffi
Czas edycji: 2009-02-21 o 10:08
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 10:42   #477
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

hej dziewczyny dawno nie pisalam ale bylam na malych wakacjach daleko daleko nie schudlam ani nie przytylam ;p ale nie jetsem zadowolona z mojego brzucha bo jest taka mala oponka ktorej chce sie pozbyc ;D tylko jak ?? robilam brzuszki takie do polowy ale strsznie mnie cos wtedy kluje pod sercem tak jakby zebro ... czym to moze byc spowodowane ?? co mam cwiczyc zeby ta oponka znikla ...??
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:46   #478
miniaczka
Raczkowanie
 
Avatar miniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Praszka
Wiadomości: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez Majeczka993xy Pokaż wiadomość
hej dziewczyny dawno nie pisalam ale bylam na malych wakacjach daleko daleko nie schudlam ani nie przytylam ;p ale nie jetsem zadowolona z mojego brzucha bo jest taka mala oponka ktorej chce sie pozbyc ;D tylko jak ?? robilam brzuszki takie do polowy ale strsznie mnie cos wtedy kluje pod sercem tak jakby zebro ... czym to moze byc spowodowane ?? co mam cwiczyc zeby ta oponka znikla ...??
Chodzi Ci o oponkę tuż na wzgórkiem łonowym?
Bo ja takową mam i też nie wiem jak się jej pozbyć .
miniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:51   #479
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

ja tez ja mam ale lybie to moje masełko hehehe z czasem pewnie troszke zejdzie podczas cwiczen ciwczy sie caly miesien brzuch jednak najmniej ta dolna jego czesc czyli nasza oponka masaze i krem antycell napewno cos pomogą dzis zakupilam Syrenke ktora tak chwalą wizazanki i ciekawe jakie bd efekty ( mowia ze super po niej jest ) wiec mam cichą nadzieje ze moj cell z uda i boczkow oraz bebeszka choc troszke ruszy
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 15:12   #480
vesper11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 121
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Sweet jak tylko będziesz widziała jakieś efekty po syrence pisz :p
Jestem ciekawa, czy to coś daje. Dziewczyny pisały, że działa jak peeling, ale ja tak lubię te różne mazidła do szorowania, że z nich nie zrezygnuję :p

Na boczki the best hula hop
Polecam wszystkim jak najbardziej, efekty są i to nie tylko w boczkach, ale też w talii :P

Enafii wiesz co, ćwiczyłam tą Tamilee z dwoma butelkami wody 0,5 l i nic nie czułam :p Ćwiczonka bardzo przyjemne, ale obciążenie dla mnie za małe. Może przez to, że trenuję siatkę, a tam mamy pompki na prawie każdym treningu i mięśnie mam trochę wyrobione, ale ten tłuszczyk...;p
vesper11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.