Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić? - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 12:08   #871
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
wiem wiem ...

przyszło moje zamówienie, no i pomieszali przysłali mi zwykłą Amandę w saszetkach zamiast Pajarito jabłkowego. złożyłam reklamację. mają dosłać Pajarito. i znowu obejdę się smakiem,a miałam sobie dzisiaj spróbować...
Ale dzięki temu będziesz miała gratisową yerbkę No bo chyba tej pomylonej nie musisz im odsyłać?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
to dziwne bo ja wyczuwam owocowy smak,ale to chyba każdy ma inaczej bo ja np w ogole nie czuje pomarańczy w Amandzie Naranja,dla mnie to zwykła yerba i tyle,a dla mojego tż-ta jest owocowa a co do zamówienia to dobrze,że doślą,pewnie przed weekendem będziesz miała
To chyba faktycznie zależy od smaku (a może od partii?) bo ja w mojej CEBSie pomelo czuję wyraźnie grapefruita A z kolei nie czuję pomarańczy i cytryny w tych CEBSowych, więc albo to kwestia smaku albo partii po prostu.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 12:18   #872
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ale dzięki temu będziesz miała gratisową yerbkę No bo chyba tej pomylonej nie musisz im odsyłać?



To chyba faktycznie zależy od smaku (a może od partii?) bo ja w mojej CEBSie pomelo czuję wyraźnie grapefruita A z kolei nie czuję pomarańczy i cytryny w tych CEBSowych, więc albo to kwestia smaku albo partii po prostu.
może i od partii to też zależy,ale w ogóle to nie ma zapachu owoców! raczej już tego się nie napiję... tej amandy nie muszę odsyłać,ale to marna pociecha. czekam na tę jabłuszkową

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

dziewczyny,jak któraś chce ode mnie próbkę tego pomelo,to dajcie adresy na priv
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 12:24   #873
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
może i od partii to też zależy,ale w ogóle to nie ma zapachu owoców! raczej już tego się nie napiję... tej amandy nie muszę odsyłać,ale to marna pociecha. czekam na tę jabłuszkową

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

dziewczyny,jak któraś chce ode mnie próbkę tego pomelo,to dajcie adresy na priv
Ja mam, także ja dziękuję
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 12:58   #874
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
ale porażka chyba porozdaję na próbki to pomelo. jeśli chcesz Agatko,to daj adres na priva i Ci prześlę tego pomelo,jeśli lubisz. część mamie wyślę,może ona w tym zagustuje...

tę amandę powąchałam i też nieciekawie pachnie w tych saszetkach,co za dzień... dali mi ją w ramach przeprosin,nie muszę odsyłać,ale pewnie i tak tego nie wypiję
Asiaczku głupio tak za darmo,a na razie nie mam pieniędzy żeby odkupić od Ciebie a chętnie bym to zrobiła bo mi smakujemoże daj mamie ucieszy się?
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 21:18   #875
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Asiaczku głupio tak za darmo,a na razie nie mam pieniędzy żeby odkupić od Ciebie a chętnie bym to zrobiła bo mi smakujemoże daj mamie ucieszy się?
dlaczego Ci głupio? u mnie i tak raczej będzie leżała. mamie część wyślę, może siostrze i Tobie też mogę wysłać nie wygłupiaj się. przecież nie będę od każdej brała po 2 zł, bez przesady. daj adres,bo jutro i tak się wybieram na pocztę
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:12   #876
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
jak już jesteśmy takie dokładne to podaję z pudełka skład tej kakaowej:

yerba mate 38%
kakao 33%
laska wanilii 20%
wiórki kokosowe
aromaty

więc jest mniej yerby niż podawałaś,ale mnie te yerby smakowe i tak za bardzo nie pobudzają,tylko te siekiery mocniejsze typu despalada piję smakowe dla przyjemności te drinki może wypróbuję
Na mojej jest dokładnie tak:
yerba mate kakao i wanilia
secret od machu picchu: herbatka z yerba mate z dodatkiem kakao i wanilii, aromatyzowana, ekspresowa

Skład: yerba mate(57,5%), kakao (31%), wiórki kokosowe, aromaty, wanilia (2%)

Wniosek jest jeden: albo piszemy o innej herbatce, albo są różne wersje.

Ja CBS smakowe lubię, pobudzają mnie. Lubię to yerbowe pobudzenie, jednak prawdą jest też, że nie sięgam po nie teraz często. A chyba 5 kg yerby stoi w szafce i czeka na lepsze dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-05-29_23-00-02_935.jpg (93,6 KB, 8 załadowań)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:54   #877
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

może zmienili recepturę,tylko nie wiadomo,która była pierwotna trochę dziwne,w każdym razie mnie ona smakuje

a ta amanda co mi przysłali też jest całkiem całkiem, już dwie wysiorbałam

Edytowane przez _Asiaczek_
Czas edycji: 2012-05-29 o 22:58
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 12:56   #878
redsugar
Raczkowanie
 
Avatar redsugar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 301
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Hej ja również jestem yerbosiorbaczką już od 1,5 miesiąca póki co próbowałam tylko tych firmy CBSe - energia guarana, pomelo i silueta. A w szafie czeka naranja, limon, regulase i guarana. Kupiłam hurtem, żeby wypróbować różne smaki Pomelo miała jak dla mnie intensywny smak i bardzo ją polubiłam. Zobaczę jutro czy naranja mi zasmakuje
pozdrawiam
redsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 14:08   #879
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
może zmienili recepturę,tylko nie wiadomo,która była pierwotna trochę dziwne,w każdym razie mnie ona smakuje

a ta amanda co mi przysłali też jest całkiem całkiem, już dwie wysiorbałam
A widzisz, jednak smakuje i to darmowa

Cytat:
Napisane przez redsugar Pokaż wiadomość
Hej ja również jestem yerbosiorbaczką już od 1,5 miesiąca póki co próbowałam tylko tych firmy CBSe - energia guarana, pomelo i silueta. A w szafie czeka naranja, limon, regulase i guarana. Kupiłam hurtem, żeby wypróbować różne smaki Pomelo miała jak dla mnie intensywny smak i bardzo ją polubiłam. Zobaczę jutro czy naranja mi zasmakuje
pozdrawiam
Witaj nowa Siorbaczko To konkretne zapasy masz Mi pomelo też bardzo smakuje, a z kolei cytrynowa jak dla mnie to zwykła yerba.

Boszzzzzzzze ale ja dziś senna jestem Nawet mi yerba nie pomaga, a wypiłam już Cruz de maltę desperadę, a teraz Taragui Energia i nic najchętniej poszłabym spać, ale specjalnie nie mogę, bo walczę w domku, niedługo wymiana okien połączona z remontem i przemeblowanie, także się nie nudzę
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 21:26   #880
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez redsugar Pokaż wiadomość
Hej ja również jestem yerbosiorbaczką już od 1,5 miesiąca póki co próbowałam tylko tych firmy CBSe - energia guarana, pomelo i silueta. A w szafie czeka naranja, limon, regulase i guarana. Kupiłam hurtem, żeby wypróbować różne smaki Pomelo miała jak dla mnie intensywny smak i bardzo ją polubiłam. Zobaczę jutro czy naranja mi zasmakuje
pozdrawiam
to rzeczywiście ładny zapasik jak spróbujesz tych pozostałych to zdaj relację,czy Ci smakowało

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
A widzisz, jednak smakuje i to darmowa



Witaj nowa Siorbaczko To konkretne zapasy masz Mi pomelo też bardzo smakuje, a z kolei cytrynowa jak dla mnie to zwykła yerba.

Boszzzzzzzze ale ja dziś senna jestem Nawet mi yerba nie pomaga, a wypiłam już Cruz de maltę desperadę, a teraz Taragui Energia i nic najchętniej poszłabym spać, ale specjalnie nie mogę, bo walczę w domku, niedługo wymiana okien połączona z remontem i przemeblowanie, także się nie nudzę
to masz teraz troszkę urwanie głowy nie zapominaj o siorbaniu a ja wzięłam do pracy tę amandę gratisową i przyznam,że świetnie się sprawdza i smakuje mi ale nadal czekam na jabłkową pajarito
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 07:47   #881
Armilaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 20
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Ja się tak zastanawiam czym się różni mateina od kofeiny, szukam informacji po necie i wygląda na to jakby to był ten sam związek pod względem chemicznym. Czy tak faktycznie jest?
Armilaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 08:21   #882
redsugar
Raczkowanie
 
Avatar redsugar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 301
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Naranja jednak nie podbiła mojego serca tak jak pomelo nie ma aż tak intensywnego smaku, zobaczę jeszcze jak będzie smakować w terere. A może dodać trochę pomarańczy, żeby podbić smak? będę musiała spróbować taragui naranja, bo widziałam na forum, że smakuje wam

Yerbe zaczęłam pić jako alternatywę dla kawy i przepadłam bez reszty
kawa poszła w odstawkę od razu przyzwyczaiła się do smaku yerby, pewnie dlatego, że nie słodzę i nie była dla mnie gorzka jak dla niektórych przy pierwszym siorbnięciu

Edytowane przez redsugar
Czas edycji: 2012-05-31 o 08:22
redsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 08:59   #883
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Armilaria Pokaż wiadomość
Ja się tak zastanawiam czym się różni mateina od kofeiny, szukam informacji po necie i wygląda na to jakby to był ten sam związek pod względem chemicznym. Czy tak faktycznie jest?
mi się wydaje,że to ta sama substancja kofeina=teina=mateina tylko w różnych napojach

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez redsugar Pokaż wiadomość
Naranja jednak nie podbiła mojego serca tak jak pomelo nie ma aż tak intensywnego smaku, zobaczę jeszcze jak będzie smakować w terere. A może dodać trochę pomarańczy, żeby podbić smak? będę musiała spróbować taragui naranja, bo widziałam na forum, że smakuje wam

Yerbe zaczęłam pić jako alternatywę dla kawy i przepadłam bez reszty
kawa poszła w odstawkę od razu przyzwyczaiła się do smaku yerby, pewnie dlatego, że nie słodzę i nie była dla mnie gorzka jak dla niektórych przy pierwszym siorbnięciu
mi z pomarańczowych smakuje Silueta Naranja a kawę też ograniczyłam, ale nie odstawiłam całkowicie, jednak lubię ten kawowy smaczek
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:17   #884
redsugar
Raczkowanie
 
Avatar redsugar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 301
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Armilaria Pokaż wiadomość
Ja się tak zastanawiam czym się różni mateina od kofeiny, szukam informacji po necie i wygląda na to jakby to był ten sam związek pod względem chemicznym. Czy tak faktycznie jest?
Według badań naukowców wygląda to tak:
http://www.national-geographic.pl/ar.../yerba-mate/2/

natomiast tutaj można się doczytać nieco odmiennej opinii
http://www.andrzej-blaszczyk.pl/9.html

Edytowane przez redsugar
Czas edycji: 2012-05-31 o 09:30
redsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:07   #885
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
to rzeczywiście ładny zapasik jak spróbujesz tych pozostałych to zdaj relację,czy Ci smakowało

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



to masz teraz troszkę urwanie głowy nie zapominaj o siorbaniu a ja wzięłam do pracy tę amandę gratisową i przyznam,że świetnie się sprawdza i smakuje mi ale nadal czekam na jabłkową pajarito
Nie da się zapomnieć o siorbaniu Właśnie chwila przerwy na zobaczenie co tam w świecie i przy okazji yerbka już przy mnie stoi

Cytat:
Napisane przez redsugar Pokaż wiadomość
Naranja jednak nie podbiła mojego serca tak jak pomelo nie ma aż tak intensywnego smaku, zobaczę jeszcze jak będzie smakować w terere. A może dodać trochę pomarańczy, żeby podbić smak? będę musiała spróbować taragui naranja, bo widziałam na forum, że smakuje wam

Yerbe zaczęłam pić jako alternatywę dla kawy i przepadłam bez reszty
kawa poszła w odstawkę od razu przyzwyczaiła się do smaku yerby, pewnie dlatego, że nie słodzę i nie była dla mnie gorzka jak dla niektórych przy pierwszym siorbnięciu
Właśnie tu chyba jest klucz, że jeśli ktoś słodzi kawę to mu yerba nie zasmakuje, bo ona w sumie gorzka Tak mi się wydaje, że mogą tak pomyśleć fani słodkiej kawy
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:08   #886
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez redsugar Pokaż wiadomość
Według badań naukowców wygląda to tak:
http://www.national-geographic.pl/ar.../yerba-mate/2/

natomiast tutaj można się doczytać nieco odmiennej opinii
http://www.andrzej-blaszczyk.pl/9.html
jak zwykle,co ośrodek,to inne wyniki wiem jedno,że jak wczoraj wieczorkiem wypiłam 0,6l mate,to popylałam na stepperku jak mały samochodzik najlepszy mój TŻ: "najpierw piłaś kawę litrami,a teraz yerbę, więc się nie zdziw,jak za chwilę nic już na Ciebie nie będzie działało"

dziewczyny, dzisiaj poszły priorytetem przesyłeczki, więc może na poniedziałek dojdą
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:24   #887
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
jak zwykle,co ośrodek,to inne wyniki wiem jedno,że jak wczoraj wieczorkiem wypiłam 0,6l mate,to popylałam na stepperku jak mały samochodzik najlepszy mój TŻ: "najpierw piłaś kawę litrami,a teraz yerbę, więc się nie zdziw,jak za chwilę nic już na Ciebie nie będzie działało"

dziewczyny, dzisiaj poszły priorytetem przesyłeczki, więc może na poniedziałek dojdą
Dziękuję ja mi zapasy się kończą jak zamówię sobie Taragui i jabłkową union to też do Ciebie poleci

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Teresko,ja aby wysiorbię sobie termos i lecę na pocztę pewnie koło środy dojdzie,znając pocztę

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

dziewczyny jak mocno słodziłam kiedyś kawę i piłam ją z dużą ilością mleka,ale yerba mi odrazu posmakowała także chyba niema reguły
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:53   #888
redsugar
Raczkowanie
 
Avatar redsugar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 301
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
jak zwykle,co ośrodek,to inne wyniki wiem jedno,że jak wczoraj wieczorkiem wypiłam 0,6l mate,to popylałam na stepperku jak mały samochodzik najlepszy mój TŻ: "najpierw piłaś kawę litrami,a teraz yerbę, więc się nie zdziw,jak za chwilę nic już na Ciebie nie będzie działało"

dziewczyny, dzisiaj poszły priorytetem przesyłeczki, więc może na poniedziałek dojdą
może faktycznie metaina=kofeina, ale ze względu na fakt podkreślenia odrębnych właściwości kawy i yerba mate naukowcy nazwali ten związek metaina
A właśnie chciałam poruszyć temat ćwiczeń ćwiczę od 2 tyg, zawsze rano i zastanawiam się kiedy pić yerbę. Przed czy po treningu. Przed właśnie mnie pobudza, ale za to jak zaczynam ćwiczyć to jakoś suszy mnie, i muszę co chwilę wodę pić na początku i dopiero po chwili mija to pragnienie a też tak zalewam, że pije z 0,5 l rano
redsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:57   #889
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez redsugar Pokaż wiadomość
może faktycznie metaina=kofeina, ale ze względu na fakt podkreślenia odrębnych właściwości kawy i yerba mate naukowcy nazwali ten związek metaina
A właśnie chciałam poruszyć temat ćwiczeń ćwiczę od 2 tyg, zawsze rano i zastanawiam się kiedy pić yerbę. Przed czy po treningu. Przed właśnie mnie pobudza, ale za to jak zaczynam ćwiczyć to jakoś suszy mnie, i muszę co chwilę wodę pić na początku i dopiero po chwili mija to pragnienie a też tak zalewam, że pije z 0,5 l rano
ja piję przed,w trakcie i po jak Cię suszy to pij. jak chodziłam na treningi do klubu,to kazali nam co jakiś czas łyczek wody zrobić,żeby się nie odwodnić za bardzo
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 12:06   #890
redsugar
Raczkowanie
 
Avatar redsugar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 301
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
ja piję przed,w trakcie i po jak Cię suszy to pij. jak chodziłam na treningi do klubu,to kazali nam co jakiś czas łyczek wody zrobić,żeby się nie odwodnić za bardzo
a mnie własnie tak po yerbie suszy ;D muszę po opić się wody, żeby zacząć ćwiczyć, bez tego uczucia ściągnięcia w gardle. A woda w trakcie to już swoją drogą, zawsze jest pod ręką
redsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:09   #891
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez redsugar Pokaż wiadomość
a mnie własnie tak po yerbie suszy ;D muszę po opić się wody, żeby zacząć ćwiczyć, bez tego uczucia ściągnięcia w gardle. A woda w trakcie to już swoją drogą, zawsze jest pod ręką
po takiej bardziej aromatyzowanej to też mam wrażenie,że mnie suszy. ale ogólnie yerba dobrze działa na moje gardło
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:18   #892
redsugar
Raczkowanie
 
Avatar redsugar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 301
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
po takiej bardziej aromatyzowanej to też mam wrażenie,że mnie suszy. ale ogólnie yerba dobrze działa na moje gardło
Spróbuje zrobić z 20 min przerwy po yerbie i zobaczę jak mi się będzie ćwiczyć. Albo ograniczę ilość zalań przed, ale może być ciężko ;D bo ja lubię tak dolewać i dolewać...
redsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 21:38   #893
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez redsugar Pokaż wiadomość
Spróbuje zrobić z 20 min przerwy po yerbie i zobaczę jak mi się będzie ćwiczyć. Albo ograniczę ilość zalań przed, ale może być ciężko ;D bo ja lubię tak dolewać i dolewać...
ja lubię mocną yerbę,więc nie zalewam ile wlezie najbardziej lubię jak mnie tak dobrze trzepnie właśnie zalałam Colona ziołowego i będę się delektować pycha
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 08:32   #894
Armilaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 20
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Dzisiaj zgodnie z waszymi radami dodałam do yerby zamiast miodu lukrecji i muszę przyznać, że smaczek jest fajny
Armilaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 09:11   #895
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Armilaria Pokaż wiadomość
Dzisiaj zgodnie z waszymi radami dodałam do yerby zamiast miodu lukrecji i muszę przyznać, że smaczek jest fajny
w takim razie cieszę się,że mogłyśmy pomóc
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 11:09   #896
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Dziewczynki,patrzcie jaki fajny pomysł na terrere
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 557915_10150775636156241_315211531240_12136653_1989281897_n.jpg (15,2 KB, 10 załadowań)
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 11:31   #897
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Dziewczynki,patrzcie jaki fajny pomysł na terrere
wygląda smakowicie chociaż ja jeszcze terere nie piłam, nie lubię zimnej yerby, musi być chociażby taka "letnia" z kostkami lodu to brrrr...
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 11:57   #898
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

niesamowite jesteście z tymi prezentami,bo nie wiem jak to inaczej nazwać spodziewałam się małej próbki a dostałam praktycznie cały woreczek yerbyi próbkę Amandy.Asiaczku to od Ciebie?jak ja Wam się odwdzięczę przy moim następnym zamówieniu lecą prezenty do Was

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Teresko wczoraj po południu wysłałam Tobie,tą dawno obiecaną próbkę jeszcze raz przepraszam za ociąganie
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 12:14   #899
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
niesamowite jesteście z tymi prezentami,bo nie wiem jak to inaczej nazwać spodziewałam się małej próbki a dostałam praktycznie cały woreczek yerbyi próbkę Amandy.Asiaczku to od Ciebie?jak ja Wam się odwdzięczę przy moim następnym zamówieniu lecą prezenty do Was

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Teresko wczoraj po południu wysłałam Tobie,tą dawno obiecaną próbkę jeszcze raz przepraszam za ociąganie
tak,ode mnie mam nadzieję,że będzie Ci smakować. to ta amanda,co przysłali przez pomyłkę wysłałam Ci na spróbowanie,a yerba sypana oczywiście pomelo smacznego

a swoją drogą to nasza poczta się uwinęła tym razem

Edytowane przez _Asiaczek_
Czas edycji: 2012-06-01 o 12:16
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 12:17   #900
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
tak,ode mnie mam nadzieję,że będzie Ci smakować. to ta amanda,co przysłali przez pomyłkę wysłałam Ci na spróbowanie,a yerba sypana oczywiście pomelo smacznego
słów brak,dziękuję za taką ilość w takim razie jak będę zamawiała jabłuszko nie długo to wyślę Ci bo chyba byłaś ciekawa zarówna jabłkowej yerby jak i Taraguia właśnie te dwie mam zamiar zamawiać bo zapasy na wykończeniu
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-14 20:07:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.