Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-01-31, 19:54   #2731
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, czyli jednak musieli¶cie kupiæ t± ortezê? Za 500, czyli na NFZ siê nie da³o. Czemu mnie to nie dziwi...

No to có¿, nie kupisz sobie szczotki, a radê sobie daæ jako¶ musisz. Jak co¶ to tak jak mówisz, w kucyk i heja.



Ej, te z rana nie s± tragiczne, czego tu szop± straszy³a¶? Widzê te¿, ¿e w kucyku chyba dzi¶ ¶miga³a¶, prawda?
Najpierw bulisz a potem zwrot z NFZ. Znale¼li¶my jedyny sklep z tym butem, który ma wszystko i jest refundowany. Dlatego szybko pojechali¶my kupiæ.

Z rana w³oski s± jeszcze po fryzjerce. Ta druga fota po myciu i po kucyku

Ma³y mi siê rozniós³ z chorob±. Gor±czka wzros³a i zbijam j± w³a¶nie i ibuprofenem i paracetamolem. Do d..y. Mia³am i¶æ do lekarza jak siê pogorszy a jutro sobota! Szlag. Chyba ostry dy¿ur mi zostaje.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Uciekam spaæ bo bêdê mia³a kolejn± noc nie przespan±. Nienawidzê jak mi dzieciaki tak mocno choruj±. Tak mi ich szkoda, bo nie mogê nic sama zrobiæ bez lekarza.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-01-31 o 19:49
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-31, 20:08   #2732
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Najpierw bulisz a potem zwrot z NFZ. Znale¼li¶my jedyny sklep z tym butem, który ma wszystko i jest refundowany. Dlatego szybko pojechali¶my kupiæ.

Z rana w³oski s± jeszcze po fryzjerce. Ta druga fota po myciu i po kucyku

Ma³y mi siê rozniós³ z chorob±. Gor±czka wzros³a i zbijam j± w³a¶nie i ibuprofenem i paracetamolem. Do d..y. Mia³am i¶æ do lekarza jak siê pogorszy a jutro sobota! Szlag. Chyba ostry dy¿ur mi zostaje.
Aha. No to musisz sobie poæwiczyæ uk³adanie Ja te¿ przez to przechodzi³am i nadal do koñca dobrze sobie nie dajê rady, ale mam to gdzie¶

Ty biedulko walczysz z gor±czk±, a ja tylko mamie robiê zabiegi na mordkê. Wypróbowa³am na niej dzi¶ ¿el z³uszczaj±cy z Mizona, potem dowali³am plasterek peel off na nos, a teraz siedzi z koreañsk± maseczk± bawe³nian± na bu¼ce i narzeka, ¿e "mokre, przykleja siê, zimne, bla, bla, ale przynajmniej ³adnie pachnie"
Idzie jutro jako go¶æ na studniówkê w swojej szkole (jak co rok ca³a kadra szkolna) to musia³am co¶ jej zrobiæ, ¿eby bu¼ka wygl±da³a na wypoczêt±.

W ka¿dym razie mam nadziejê, ze synkowi siê poprawi, bo wycieczka do szpitala to niezbyt weso³a perspektywa.
Dobranoc
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 08:12   #2733
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Dzien dobry dziewczyny

Du¿o zdrówka Wam ¿yczê
Ja przez to juz przesz³am cale szczê¶cie
Teraz popijam kofeinke i rozmyslam nad koloryzacja

Weronisia, który numer polecilabys z ct bez czerwieni ale miedziany ?
Mia³am 66,44 ale wysz³o czerwonawo
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 09:04   #2734
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Dzien dobry dziewczyny

Du¿o zdrówka Wam ¿yczê
Ja przez to juz przesz³am cale szczê¶cie
Teraz popijam kofeinke i rozmyslam nad koloryzacja

Weronisia, który numer polecilabys z ct bez czerwieni ale miedziany ?
Mia³am 66,44 ale wysz³o czerwonawo
Metaxa, z tego co pamiêtam, to br±zowe odcienie x.04 (ew. x.4) wydawa³y mi siê tak prawdziwie miedziane w próbniku, a x.44 czerwonawe. Choæ ja mówiê o linii WCT, WCT plus nie ogl±da³am na ¿ywo.

Ja te¿ popijam kofeinkê i te¿ tradycyjnie zdrowia Wam ¿yczê.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-02-01 o 09:05
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 09:39   #2735
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Aha. No to musisz sobie poæwiczyæ uk³adanie Ja te¿ przez to przechodzi³am i nadal do koñca dobrze sobie nie dajê rady, ale mam to gdzie¶

Ty biedulko walczysz z gor±czk±, a ja tylko mamie robiê zabiegi na mordkê. Wypróbowa³am na niej dzi¶ ¿el z³uszczaj±cy z Mizona, potem dowali³am plasterek peel off na nos, a teraz siedzi z koreañsk± maseczk± bawe³nian± na bu¼ce i narzeka, ¿e "mokre, przykleja siê, zimne, bla, bla, ale przynajmniej ³adnie pachnie"
Idzie jutro jako go¶æ na studniówkê w swojej szkole (jak co rok ca³a kadra szkolna) to musia³am co¶ jej zrobiæ, ¿eby bu¼ka wygl±da³a na wypoczêt±.

W ka¿dym razie mam nadziejê, ze synkowi siê poprawi, bo wycieczka do szpitala to niezbyt weso³a perspektywa.
Dobranoc
Ostry dy¿ur rano i zapalenie oskrzeli Mnie od wczoraj boli pó³ szczêki od zêba ale co¶ przy dzi±¶le, bo najmocniejsze przeciwbólowe nie daj± rady. Roznosi mi pó³ g³owy od bólu. Zachcia³o mi siê p±czków i twardych paluszków Do tego cos mnie ³amie. Starszego na razie obserwujê ale chyba coraz lepiej a m±¿ ju¿ swoim nic nie mogê dobija. On nawet nie mo¿e dzieciakom nic przynie¶æ z kuchni jak zupa czy co¶, bo musi o dwóch kulach chodziæ. Ja jak mia³am rzepkê z³aman± jako¶ przesz³am z chor± nog± ale on stawiaæ nie mo¿e aby niczego w ¶rodku znowu nie zerwaæ. Do dupy ten rok siê zacz±³. Ale mam chocia¿ blond, tyle ¿e po³owy w³osów te¿ mniej. Ech...

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Dzien dobry dziewczyny

Du¿o zdrówka Wam ¿yczê
Ja przez to juz przesz³am cale szczê¶cie
Teraz popijam kofeinke i rozmyslam nad koloryzacja

Weronisia, który numer polecilabys z ct bez czerwieni ale miedziany ?
Mia³am 66,44 ale wysz³o czerwonawo
Hej! Zdrowia potrzebuje sporo.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 10:01   #2736
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

dzien dobry

Ja dzis jeszcze nie do konca zdrowa ale czas do pracy za to slonce swieci wiec zrobie dla Was zdjecia moich czarnych wlosow

Kachula zycze Wam zdrowka

Wlosy niestety rzeczywiscie nie wygladaja dobrze po umyciu takie ogryzki. Mam podobnie. bez szczotki to chyba ani rusz?
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 11:15   #2737
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez asmenaa Poka¿ wiadomo¶æ
dzien dobry

Ja dzis jeszcze nie do konca zdrowa ale czas do pracy za to slonce swieci wiec zrobie dla Was zdjecia moich czarnych wlosow

Kachula zycze Wam zdrowka

Wlosy niestety rzeczywiscie nie wygladaja dobrze po umyciu takie ogryzki. Mam podobnie. bez szczotki to chyba ani rusz?
Dziêkujê i Tobie zdrówka ¿yczê!
Czy ogryzki? Jakie¶ s±... Zastanawiam siê nad okr±g³± szczotk± lub grubymi, du¿ymi wa³kami. Postawiê chyba na wa³ki aby w³osy same sch³y. Ciep³o suszarki mi nie pomo¿e w walce z suchymi w³osami. A teraz po rozja¶niaczu troszkê bardziej siê podsuszy³y.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 11:27   #2738
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê i Tobie zdrówka ¿yczê!
Czy ogryzki? Jakie¶ s±... Zastanawiam siê nad okr±g³± szczotk± lub grubymi, du¿ymi wa³kami. Postawiê chyba na wa³ki aby w³osy same sch³y. Ciep³o suszarki mi nie pomo¿e w walce z suchymi w³osami. A teraz po rozja¶niaczu troszkê bardziej siê podsuszy³y.
Wa³ki-rzepy na dopiero co wysuszone suszark± w³osy, na te partie, gdzie w³osy s± pocieniowane. 5-6 wa³ków za³atwi sprawê. Takie rozja¶nione w³osy s± podatne na nakrêcanie. Praktykowalam kiedy¶, jak naprawdê nie mia³am czasu. Zak³ada siê chwilkê i na chwilê . ¦ci±ga lekkim poci±gniêciem.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-02-01 o 11:28
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 11:32   #2739
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Dzien dobry dziewczyny

Du¿o zdrówka Wam ¿yczê
Ja przez to juz przesz³am cale szczê¶cie
Teraz popijam kofeinke i rozmyslam nad koloryzacja
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ popijam kofeinkê i te¿ tradycyjnie zdrowia Wam ¿yczê.
Hello
Ja siê wy³amiê, bo popijam herbatkê, poniewa¿ kofeinka to by³a 3 godziny temu

Rumpleteazer, a mogê zapytaæ, które odcienie by¶ okre¶li³a jako takie czekoladowe? Bo oczywi¶cie ja jak zwykle jestem tak zdecydowana, ¿e hej i rozmy¶lam nad po³o¿eniem ciep³ego czekoladowego odcienia CT.
Bo i tak siê teoretycznie sp³ucze, prawda?
Zastanawiam siê miêdzy 6/7, 6/77 i mo¿e 6/71, ale nie wiem czy np. ta fotka oddaje choæ trochê kolor:
CTdeep2.jpg

Cytat:
Napisane przez asmenaa Poka¿ wiadomo¶æ
dzien dobry

Ja dzis jeszcze nie do konca zdrowa ale czas do pracy za to slonce swieci wiec zrobie dla Was zdjecia moich czarnych wlosow
D¿em dobry Mi jest ju¿ sporo lepiej, g³owa mi nie ci±¿y, katar na wykoñczeniu A najlepsze, ¿e posz³am do apteki obstawiaj±c, ¿e Jantaru nadal nie bêdzie. Kupi³am 2

A z info o mo¿liwo¶ci zrobienia foty w s³oneczku siê wkopa³a¶, nie odpuszczê ci i bêdê nêkaæ póki nie wstawisz


Kachula, ZDRÓWKA ¿yczê tobie i rodzince. Z du¿ych liter, bo du¿o go wam trzeba.
http://blog-imgs-42.fc2.com/a/m/e/am.../yb_ep3_10.jpg

Weronisi te¿ ¿yczê zdrówka, bo tego nigdy za wiele
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-02-01 o 11:45
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 11:42   #2740
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Wa³ki-rzepy na dopiero co wysuszone suszark± w³osy, na te partie, gdzie w³osy s± pocieniowane. 5-6 wa³ków za³atwi sprawê. Takie rozja¶nione w³osy s± podatne na nakrêcanie. Praktykowalam kiedy¶, jak naprawdê nie mia³am czasu. Zak³ada siê chwilkê i na chwilê . ¦ci±ga lekkim poci±gniêciem.
nastêpne zakupy - 6 wa³ków w takim razie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

D¿em dobry Mi jest ju¿ sporo lepiej, g³owa mi nie ci±¿y, katar na wykoñczeniu A najlepsze, ze posz³am do apteki obstawiaj±c, ¿e Jantaru nadal nie bêdzie. Kupi³am 2

A z info o mo¿liwo¶ci zrobienia foty w s³oneczku siê wkopa³a¶, nie odpuszczê ci i bêdê nêkaæ póki nie wstawisz


Kachula, ZDRÓWKA ¿yczê tobie i rodzince. Z du¿ych liter, bo du¿o go wam trzeba.
http://blog-imgs-42.fc2.com/a/m/e/am.../yb_ep3_10.jpg
Dziêkujemy. Mnie coraz bardziej rozk³ada. Jedyna sprawna osoba w domu i mnie rozk³ada
Mcromance a ty d³ugo tym Jantarem smagasz skalp? Mi na d³u¿sz± metê odrasta³y takie przesuszone k³aki. Jantar potrafi przesuszyæ i skalp i w³oski. Przynajmniej mi.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-02-01 o 11:43
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 11:49   #2741
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujemy. Mnie coraz bardziej rozk³ada. Jedyna sprawna osoba w domu i mnie rozk³ada
Mcromance a ty d³ugo tym Jantarem smagasz skalp? Mi na d³u¿sz± metê odrasta³y takie przesuszone k³aki. Jantar potrafi przesuszyæ i skalp i w³oski. Przynajmniej mi.
Takie ¿ycie, ja te¿ by³am jedna sprawna w domu jak mamê roz³o¿y³o. To jak j± podleczy³am i postawi³am mniej wiêcej na nogi, to mnie wziê³o...

Jantar stosowa³am dawno, chyba z rok temu, jak by³ jeszcze stary sk³ad. U mnie raczej wzmaga³ przet³uszczanie, a nie przesusza³. przynajmniej ten o stary sk³adzie. Zobaczymy ten nowy "ulepszony"
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 13:25   #2742
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Metaxa, z tego co pamiêtam, to br±zowe odcienie x.04 (ew. x.4) wydawa³y mi siê tak prawdziwie miedziane w próbniku, a x.44 czerwonawe. Choæ ja mówiê o linii WCT, WCT plus nie ogl±da³am na ¿ywo.

Ja te¿ popijam kofeinkê i te¿ tradycyjnie zdrowia Wam ¿yczê.
Dziêki
Niestety na ¿ywo probnika nie widzia³am
W necie wygl±da³ na intensywny miedziany a w rzeczywisto¶ci gdy sie ufarbowalam wpada³ troche w czerwony

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez asmenaa Poka¿ wiadomo¶æ
dzien dobry

Ja dzis jeszcze nie do konca zdrowa ale czas do pracy za to slonce swieci wiec zrobie dla Was zdjecia moich czarnych wlosow

Kachula zycze Wam zdrowka

Wlosy niestety rzeczywiscie nie wygladaja dobrze po umyciu takie ogryzki. Mam podobnie. bez szczotki to chyba ani rusz?
Czekamy na te foty

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Hello
Ja siê wy³amiê, bo popijam herbatkê, poniewa¿ kofeinka to by³a 3 godziny temu

Rumpleteazer, a mogê zapytaæ, które odcienie by¶ okre¶li³a jako takie czekoladowe? Bo oczywi¶cie ja jak zwykle jestem tak zdecydowana, ¿e hej i rozmy¶lam nad po³o¿eniem ciep³ego czekoladowego odcienia CT.
Bo i tak siê teoretycznie sp³ucze, prawda?
Zastanawiam siê miêdzy 6/7, 6/77 i mo¿e 6/71, ale nie wiem czy np. ta fotka oddaje choæ trochê kolor:
Za³±cznik 5564691



D¿em dobry Mi jest ju¿ sporo lepiej, g³owa mi nie ci±¿y, katar na wykoñczeniu A najlepsze, ¿e posz³am do apteki obstawiaj±c, ¿e Jantaru nadal nie bêdzie. Kupi³am 2

A z info o mo¿liwo¶ci zrobienia foty w s³oneczku siê wkopa³a¶, nie odpuszczê ci i bêdê nêkaæ póki nie wstawisz


Kachula, ZDRÓWKA ¿yczê tobie i rodzince. Z du¿ych liter, bo du¿o go wam trzeba.
http://blog-imgs-42.fc2.com/a/m/e/am.../yb_ep3_10.jpg

Weronisi te¿ ¿yczê zdrówka, bo tego nigdy za wiele
Jak dla mnie najbardziej czekoladowy jest kolor 6,75
Ct zmywa sie do¶æ szybko wiec mozna testowaæ ró¿ne odcienie
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 13:26   #2743
irysik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

mcromance , rumpleteazer dziêkujê Wam!

Macie racje, w sumie od dekoloryzacji minê³o ju¿ sporo czasu ale bezpieczniej bêdzie farbowaæ tymi naturalnymi kolorkami. I te¿ mi siê wydaje, ¿e wolê d³u¿ej dochodziæ do tego popielatego, to bêdzie bezpieczniejsze. Pofarbuje 2 razy farb± o naturalnym odcieniu i pó¼niej zobaczê co dalej.
Dzisiaj uda³o mi siê zrobiæ kilka fotek w³osów, mo¿e tym razem widaæ co¶ wyra¼niej i bêdziecie mia³y jaki¶ pomys³ czy wybraæ farbê z poziomu 6 czy mo¿e innego.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC0004888.jpg (81,8 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00054.jpg (76,4 KB, 14 za³adowañ)
irysik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 13:43   #2744
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dla mnie najbardziej czekoladowy jest kolor 6,75
Ct zmywa sie do¶æ szybko wiec mozna testowaæ ró¿ne odcienie
Mi te¿ siê 6/75 taki wydawa³, ale Weronisia powiedzia³a, ¿e ona robi 5/75 bodaj¿e i wychodzi jej mahoñ, wiêc u mnie to by prawdopodobnie by³o podobnie z 6/75. A na mahoñ siê jeszcze nie odwa¿ê, bo moje w³osy i tak lubi± szybko rudzieæ po bezamoniakowych farbach, wiêc mo¿e kiedy¶ (czyt. je¶li siê CT u mnie sprawdzi ).
Dlatego zastanawiam siê nad tymi 3, co wymieni³am.

Cytat:
Napisane przez irysik Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance , rumpleteazer dziêkujê Wam!

Macie racje, w sumie od dekoloryzacji minê³o ju¿ sporo czasu ale bezpieczniej bêdzie farbowaæ tymi naturalnymi kolorkami. I te¿ mi siê wydaje, ¿e wolê d³u¿ej dochodziæ do tego popielatego, to bêdzie bezpieczniejsze. Pofarbuje 2 razy farb± o naturalnym odcieniu i pó¼niej zobaczê co dalej.
Dzisiaj uda³o mi siê zrobiæ kilka fotek w³osów, mo¿e tym razem widaæ co¶ wyra¼niej i bêdziecie mia³y jaki¶ pomys³ czy wybraæ farbê z poziomu 6 czy mo¿e innego.
Nie ma za co, po to tu jeste¶my, ¿eby wstêpnie odwie¶æ od pomys³ów, które mog± zafundowaæ kuku na g³ówce i nakierowaæ na bezpieczniejszy kurs

Nowe zdjêcia s± zupe³nie inne od tego co by³o poprzednio zamieszczone Bo tutaj widzê raczej mahoñ (czerwieñ), a nie miedziano-rude refleksy jak poprzednio. Powinno ³atwiej pój¶æ zakrycie tego natur± i mo¿e ju¿ 1 raz starczy.
Nadal uwa¿am, ¿e poziom 6 powinien ci wystarczyæ. 7 mog³aby nie zakryæ dobrze, a 5 bêdzie na bank za ciemna. Czyli poziom 6 i odcieñ naturalny. Nadal polecam te¿ popatrzenie na farby profesjonalne, bo wbrew pozorom na allegro zestaw farba i oxydant/aktywator wychodzi podobnie jak np. drogeryjny L'Oreal.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 14:50   #2745
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dla mnie najbardziej czekoladowy jest kolor 6,75
6/75 nie jest czekoladowy U¿ywam go i na 100% nie wychodzi czekolada, tylko tak jak nawet sama nazwa koloru wskazuje - mahoniowy br±z

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê miêdzy 6/7, 6/77 i mo¿e 6/71, ale nie wiem czy np. ta fotka oddaje choæ trochê kolor:
Ja ci wczoraj wstawi³am fotki palet CT, które do¶æ dobrze pokazuj± kolor. Chyba przeoczy³a¶.
6/71 na pewno nie jest czekoladowy Te¿ go u¿ywa³am. Spiera siê na rudo. Daleko mu do czekolady nawet od razu po pofarbowaniu. On wychodzi jak br±z ni to ciep³y, ni to ch³odny.

My¶lê, ¿e najbardziej czekoladowy wyszed³by 6/77 ale na bank bêdzie rudzia³. Mo¿e niebieski mix go och³odzi.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia, który numer polecilabys z ct bez czerwieni ale miedziany ?
Mia³am 66,44 ale wysz³o czerwonawo
Ja nie u¿ywa³am miedzianych, ani czerwonych.
Ale jak farbowa³am /7 i /75 to mi miedziane wychodzi³y, z tym ¿e /75 jest mahoniowy .
Piêkny miedziany kolor to 6/74
A patrza³a¶ na 6/4 albo 7/4 albo 7/43, 6/43 ?
Ja tych kolorów nie testowa³am, wiêc nie wiem jak wyjd±, ale na palecie wygl±daj± piêknie

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-02-01 o 15:05
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:16   #2746
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ci wczoraj wstawi³am fotki palet CT, które do¶æ dobrze pokazuj± kolor. Chyba przeoczy³a¶.
6/71 na pewno nie jest czekoladowy Te¿ go u¿ywa³am. Spiera siê na rudo. Daleko mu do czekolady nawet od razu po pofarbowaniu. On wychodzi jak br±z ni to ciep³y, ni to ch³odny.

My¶lê, ¿e najbardziej czekoladowy wyszed³by 6/77 ale na bank bêdzie rudzia³. Mo¿e niebieski mix go och³odzi.
Widzia³am, ale te kolory tam jakie¶ dziwne by³y, ciemne i jedno do drugiego podobne.
My¶lê nad 6/77, bo on jest nazwany czekoladowym br±zem bodaj¿e, wiem ¿e bêdzie rudzia³ bo to taki odcieñ. A gdybym chcia³a mieszaæ z mixem dla och³odzenia, to lepiej wzi±æ 6/71, bo ju¿ wyj¶ciowo jest ch³odniejszy
Nie wiem sama ju¿
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-02-01 o 15:19
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:43   #2747
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Mcromance to ja ciebie ju¿ nie rozumiem. Skoro chcesz czekoladê, to czemu chcesz och³adzaæ? Przecie¿ czekolada jest ciep³ym kolorem. A je¶li 6/77 wyjdzie ci rudo, to mo¿esz dodaæ mixa nastêpnym razem. W czym problem? Ja och³adzam moje 6/75 niebieskim mixem i jest dobrze.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:51   #2748
irysik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma za co, po to tu jeste¶my, ¿eby wstêpnie odwie¶æ od pomys³ów, które mog± zafundowaæ kuku na g³ówce i nakierowaæ na bezpieczniejszy kurs

Nowe zdjêcia s± zupe³nie inne od tego co by³o poprzednio zamieszczone Bo tutaj widzê raczej mahoñ (czerwieñ), a nie miedziano-rude refleksy jak poprzednio. Powinno ³atwiej pój¶æ zakrycie tego natur± i mo¿e ju¿ 1 raz starczy.
Nadal uwa¿am, ¿e poziom 6 powinien ci wystarczyæ. 7 mog³aby nie zakryæ dobrze, a 5 bêdzie na bank za ciemna. Czyli poziom 6 i odcieñ naturalny. Nadal polecam te¿ popatrzenie na farby profesjonalne, bo wbrew pozorom na allegro zestaw farba i oxydant/aktywator wychodzi podobnie jak np. drogeryjny L'Oreal.
Okeeej W poniedzia³ek wybiorê siê i do drogerii i do sklepu fryzjerskiego. Zorientuje siê co i jak i podejmê decyzjê jak± farbê kupiæ. Jak ju¿ co¶ siê zmieni na mojej g³owie to postaram siê wstawiæ zdjêcia

I jeszcze mam tylko pytanie, czy lepiej wybraæ oxydant 6% czy 9%?
irysik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:53   #2749
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez irysik Poka¿ wiadomo¶æ
Okeeej W poniedzia³ek wybiorê siê i do drogerii i do sklepu fryzjerskiego. Zorientuje siê co i jak i podejmê decyzjê jak± farbê kupiæ. Jak ju¿ co¶ siê zmieni na mojej g³owie to postaram siê wstawiæ zdjêcia

I jeszcze mam tylko pytanie, czy lepiej wybraæ oxydant 6% czy 9%?
Oczywi¶cie 6%
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 16:03   #2750
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance to ja ciebie ju¿ nie rozumiem. Skoro chcesz czekoladê, to czemu chcesz och³adzaæ? Przecie¿ czekolada jest ciep³ym kolorem. A je¶li 6/77 wyjdzie ci rudo, to mo¿esz dodaæ mixa nastêpnym razem. W czym problem? Ja och³adzam moje 6/75 niebieskim mixem i jest dobrze.
Eeee... Ale to ty powiedzia³a¶, ¿e jak co¶ to ¿eby dodaæ mixa dla och³odzenia Ja sama siê z tym nie wyrywa³am w przypadku odcienia czekoladowego
Tylko muszê zdecydowaæ jak mocno czekoladowy ja chcê. Pewnie stanie na 6/77 bo taki najbardziej "neutralny w tej jego czekoladowo¶ci" () jest spo¶ród reszty i chyba najciemniejszy. Bo inne to albo za rude, albo za ch³odne.
Oj, wiesz przecie¿, ¿e mi ciê¿ko dogodziæ Gdybym mia³a sklep fryzjerski w moim mie¶cie, to ju¿ dawno bym siê zdecydowa³a, a tak przegl±daj±c palety w necie to oczopl±su dostajê

Ty pewnie sobie och³adzasz mixem, bo wtedy ci siê lepiej odrost zgrywa z reszt±? Bo mówi³a¶ chyba, ¿e na twoim ja¶niutkim blondziku CT za jasno wychodzi.

Cytat:
Napisane przez irysik Poka¿ wiadomo¶æ
Okeeej W poniedzia³ek wybiorê siê i do drogerii i do sklepu fryzjerskiego. Zorientuje siê co i jak i podejmê decyzjê jak± farbê kupiæ. Jak ju¿ co¶ siê zmieni na mojej g³owie to postaram siê wstawiæ zdjêcia

I jeszcze mam tylko pytanie, czy lepiej wybraæ oxydant 6% czy 9%?
W drogerii nie patrz ani na obrazek, ani na nazwê, bo jedno to inwencja grafika, a drugie widzimisiê producenta. Wa¿ny jest tylko numerek farby.
W sklepie fryzjerskim dobrze poogl±daæ palety, ale kupowaæ to ju¿ na allegro. Czasem po³owê taniej mo¿na profeski znale¼æ w porównaniu do ceny stacjonarnego sklepu

6% jest standardowo przy br±zach i ciemnych blondach, 9% do ja¶niejszych blondów siê daje, bo mocniej rozja¶nia.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:09   #2751
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Eeee... Ale to ty powiedzia³a¶, ¿e jak co¶ to ¿eby dodaæ mixa dla och³odzenia Ja sama siê z tym nie wyrywa³am w przypadku odcienia czekoladowego
Tylko muszê zdecydowaæ jak mocno czekoladowy ja chcê. Pewnie stanie na 6/77 bo taki najbardziej "neutralny w tej jego czekoladowo¶ci" () jest spo¶ród reszty i chyba najciemniejszy. Bo inne to albo za rude, albo za ch³odne.
Oj, wiesz przecie¿, ¿e mi ciê¿ko dogodziæ Gdybym mia³a sklep fryzjerski w moim mie¶cie, to ju¿ dawno bym siê zdecydowa³a, a tak przegl±daj±c palety w necie to oczopl±su dostajê

Ty pewnie sobie och³adzasz mixem, bo wtedy ci siê lepiej odrost zgrywa z reszt±? Bo mówi³a¶ chyba, ¿e na twoim ja¶niutkim blondziku CT za jasno wychodzi.
Tak, ja dodajê mixa do farbowania moich blond odrostów, bo tylko w tym miejscu chwyta mi rudo. Reszta w³osów jest ³adna, tylko ten odrost za jasny i przez to rudy bez wzglêdu na to jak± farbê dam. Dzieki mixowi mogê k³a¶æ nawet 6 poziom i wychodzi ch³odno. Tyle, ¿e ju¿ w porównaniu z reszt± ciemnych w³osów i tak 6 jest dla mnie za jasne.
Odrosty robiê wiêc 5 z mixem, a resztê w³osów jak chcê od¶wie¿yæ kolor to dajê 6 bez mixa.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:54   #2752
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
6/75 nie jest czekoladowy U¿ywam go i na 100% nie wychodzi czekolada, tylko tak jak nawet sama nazwa koloru wskazuje - mahoniowy br±z


Ja ci wczoraj wstawi³am fotki palet CT, które do¶æ dobrze pokazuj± kolor. Chyba przeoczy³a¶.
6/71 na pewno nie jest czekoladowy Te¿ go u¿ywa³am. Spiera siê na rudo. Daleko mu do czekolady nawet od razu po pofarbowaniu. On wychodzi jak br±z ni to ciep³y, ni to ch³odny.

My¶lê, ¿e najbardziej czekoladowy wyszed³by 6/77 ale na bank bêdzie rudzia³. Mo¿e niebieski mix go och³odzi.


Ja nie u¿ywa³am miedzianych, ani czerwonych.
Ale jak farbowa³am /7 i /75 to mi miedziane wychodzi³y, z tym ¿e /75 jest mahoniowy .
Piêkny miedziany kolor to 6/74
A patrza³a¶ na 6/4 albo 7/4 albo 7/43, 6/43 ?
Ja tych kolorów nie testowa³am, wiêc nie wiem jak wyjd±, ale na palecie wygl±daj± piêknie
Weronisia, wiem ze 5 daje mahoñ
Ocenialam kolor ze zdjecia

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
6/75 nie jest czekoladowy U¿ywam go i na 100% nie wychodzi czekolada, tylko tak jak nawet sama nazwa koloru wskazuje - mahoniowy br±z


Ja ci wczoraj wstawi³am fotki palet CT, które do¶æ dobrze pokazuj± kolor. Chyba przeoczy³a¶.
6/71 na pewno nie jest czekoladowy Te¿ go u¿ywa³am. Spiera siê na rudo. Daleko mu do czekolady nawet od razu po pofarbowaniu. On wychodzi jak br±z ni to ciep³y, ni to ch³odny.

My¶lê, ¿e najbardziej czekoladowy wyszed³by 6/77 ale na bank bêdzie rudzia³. Mo¿e niebieski mix go och³odzi.


Ja nie u¿ywa³am miedzianych, ani czerwonych.
Ale jak farbowa³am /7 i /75 to mi miedziane wychodzi³y, z tym ¿e /75 jest mahoniowy .
Piêkny miedziany kolor to 6/74
A patrza³a¶ na 6/4 albo 7/4 albo 7/43, 6/43 ?
Ja tych kolorów nie testowa³am, wiêc nie wiem jak wyjd±, ale na palecie wygl±daj± piêknie


Patrzy³am w necie ale to nie to samo :/
Nastêpnym razem wybiorê co¶ z tego co polecasz
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:58   #2753
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, ja dodajê mixa do farbowania moich blond odrostów, bo tylko w tym miejscu chwyta mi rudo. Reszta w³osów jest ³adna, tylko ten odrost za jasny i przez to rudy bez wzglêdu na to jak± farbê dam. Dzieki mixowi mogê k³a¶æ nawet 6 poziom i wychodzi ch³odno. Tyle, ¿e ju¿ w porównaniu z reszt± ciemnych w³osów i tak 6 jest dla mnie za jasne.
Odrosty robiê wiêc 5 z mixem, a resztê w³osów jak chcê od¶wie¿yæ kolor to dajê 6 bez mixa.
U mnie ta 6 powinna spokojnie wystarczyæ, bo nie mam tak jasnego naturalnego jak ty. Zobaczymy co bêdzie, jak zbli¿y siê czas farbowania u mnie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:11   #2754
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Nie wiem jak ja to zrobi³am bo wy³±czy³a mi siê subskrypcja w±tku
i siedzê i siê dziwiê czemu nikt nic nie pisze

Kachula du¿o zdrówka ¿yczê Widzê ¿e po umyciu wysz³a ca³a prawda o w³osach? mi siê wydaje ¿e masz za krótk± t± warstwê z góry... bez modelowania dziwnie to wygl±da... jakby Twoja fryzjerka mia³a ma³e pojêcie o cieniowaniu
Wola³am Twojego boba

Dzi¶ zrobi³am sobie szamponetkê 4-8myæ Marion platynowy blond i ³adnie mi zgasi³a kurczaka Tak¿e bêdê pewnie siê tym wspomagaæ co jaki¶ czas.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie ta 6 powinna spokojnie wystarczyæ, bo nie mam tak jasnego naturalnego jak ty. Zobaczymy co bêdzie, jak zbli¿y siê czas farbowania u mnie
Ja wiem co bêdzie - wymy¶lisz 10 ró¿nych koncepcji co by¶ chcia³a mieæ, po czym zafarbujesz odrost tym samym i stwierdzisz ¿e siê jeszcze musisz zastanowiæ
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:15   #2755
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem jak ja to zrobi³am bo wy³±czy³a mi siê subskrypcja w±tku
i siedzê i siê dziwiê czemu nikt nic nie pisze

Dzi¶ zrobi³am sobie szamponetkê 4-8myæ Marion platynowy blond i ³adnie mi zgasi³a kurczaka Tak¿e bêdê pewnie siê tym wspomagaæ co jaki¶ czas.
Zdarza siê i najlepszym Wa¿ne, ze wróci³a¶

A fotki gdzie?

Cytat:
Ja wiem co bêdzie - wymy¶lisz 10 ró¿nych koncepcji co by¶ chcia³a mieæ, po czym zafarbujesz odrost tym samym i stwierdzisz ¿e siê jeszcze musisz zastanowiæ
Pud³o Nie mam ju¿ "tego samego", bo skoñczy³am 5/0 z Inebryi, a ¿e ja farb hurtowo nie kupujê, to pozostaje kombinowanie i tworzenie koncepcji
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:21   #2756
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Zdarza siê i najlepszym Wa¿ne, ze wróci³a¶

A fotki gdzie?



Pud³o Nie mam ju¿ "tego samego", bo skoñczy³am 5/0 z Inebryi, a ¿e ja farb hurtowo nie kupujê, to pozostaje kombinowanie i tworzenie koncepcji
Ja ju¿ Ci nie wierze tyle razy mia³a¶ co¶ robiæ...
to co - czekoladka ?

Na zdjêciach nic mi nie wychodzi teraz w tym ¶wietle. Jutro zrobiê za dnia.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:25   #2757
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ Ci nie wierze tyle razy mia³a¶ co¶ robiæ...
to co - czekoladka ?

Na zdjêciach nic mi nie wychodzi teraz w tym ¶wietle. Jutro zrobiê za dnia.
Wiesz, ja ju¿ sama g³upiejê. Bo serce mówi czekoladka, ale rozum i do¶wiadczenie twierdzi popiel. W wiêkszo¶ci kolory jakie tu wkleja³am by³y be¿ami lub czekoladkami, tylko ja strachliwa dupa jestem, ze mi za rudo wyjdzie.
Musze siê ¶wiadomie zdecydowaæ i odwa¿yæ na rudawy odcieñ, to poleci z górki.
No i czekoladka ma przewagê cenow±, bo musia³abym na pierwszy ogieñ kupiæ tylko tubkê farby i oxy, a nie farbê + mix + oxy jak planowa³am przy robieniu ch³odnego odcienia.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:30   #2758
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

heeej

zdrówka chorym!

jestem po jednym egzaminie. jutro drugi.

mcromance my¶lê, ¿e 2miesi±ce min± zanim siê zdecydujesz bo dopiero wtedy odrost zacznie Ciê raziæ ale to dobre jest bo nie podejmiesz nieprzemy¶lanej decyzji.

powiem Wam, ¿e zu¿y³am 2 tubki inebryi i jednak nie polecam tej farby. Wolê ju¿ Vitality's od niej. tak mnie nasz³o na refleksje

Palette mi siê lekko sp³uka³a, fot nie dam bo jestem u Mamy. Ale w³oski nadal miêkkie i b³yszcz±ce. Nie wypadaj± ju¿. Mo¿ecie na mnie krzyczeæ ale chyba chwilowo przechodzê na drogeryjne farby

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

rób czekoladkê! mi te¿ siê popiele odwidzia³y. Poszarzaj± cere mocno.

Morgan tak jak pisa³a¶ palette wyp³uka³a mi siê do takiej ciemnej czekolady. Bardzo fajny kolor. Nawet moja mama pochwali³a, ¿e ³adny. A ona odk±d mam ciemne w³osy ani razu nie powiedzia³a, ¿e ³adnie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:36   #2759
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Hej Goldika Ci±gniesz biedna ten wózek do przodu, to dobrze
No przecie¿ ci nie nakopiê, ¿e chcesz drogeryjn± Zarówno ty, Kachula, jak i Morgan w wiêkszo¶ci drogeryjnymi ¿e¶cie siê rozja¶nia³y i ¿yjecie Ka¿demu co innego s³u¿y, mi drogeryjne nie podchodz± i wolê profeski.

To mówisz, ze mam waliæ czekoladkê? Bo ja kocham czekoladkê wielk± mi³o¶ci±, t± do jedzenia i kolor. Tylko jak mia³am takie czekoladki z drogeryjnych, to wychodzi³o bardzo mocno rude
Wychodzi na to, ¿e muszê teraz obczaiæ jak to jest przy profeskach
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-02-01 o 17:37
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:55   #2760
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Goldika Ci±gniesz biedna ten wózek do przodu, to dobrze
No przecie¿ ci nie nakopiê, ¿e chcesz drogeryjn± Zarówno ty, Kachula, jak i Morgan w wiêkszo¶ci drogeryjnymi ¿e¶cie siê rozja¶nia³y i ¿yjecie Ka¿demu co innego s³u¿y, mi drogeryjne nie podchodz± i wolê profeski.

To mówisz, ze mam waliæ czekoladkê? Bo ja kocham czekoladkê wielk± mi³o¶ci±, t± do jedzenia i kolor. Tylko jak mia³am takie czekoladki z drogeryjnych, to wychodzi³o bardzo mocno rude
Wychodzi na to, ¿e muszê teraz obczaiæ jak to jest przy profeskach
próbuj!
mnie Koleston nie zachwyci³, lepsza by³a Illumina moim zdaniem. A chêtnie zobaczê jak u Ciebie sprawdzi siê CT.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.