jak uzyskać taaaaki efekt?? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-19, 11:18   #1
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89

jak uzyskać taaaaki efekt?? :)


Witammmm wszystkich!!!
Mam pyatnko.. otóż znalazłam tą foteczke w jednym z ostatnich postów i chciałam sie zapytać.. jak uzyskać taki efekt... tzn chodzi mi o cere.... jest taka błyszcząca.... i ..... wogóle wygląda na super nawilżoną i.... i wogóle [img]icons/icon7.gif[/img] Mam suchą cere, więc moja wygląda na zmęczoną [img]icons/icon9.gif[/img] a szczególnie teraz.....po opalaniu [img]icons/icon9.gif[/img] wygląda jakby należała do 40 letniej kobiety, a nie 22 letniej [img]icons/icon9.gif[/img] A właśnie.....może jakiś kremik by wystarczył żeby rozjaśnić buzie? i żeby wyglądała na ładnie nawilżoną i nawodnioną. Nie chciałabym podkładu na lato....aczkolwiek.....mo ge to rozważyć [img]icons/icon12.gif[/img] Powiecie mi jak zrobić coś takiego a buzi ?? [img]icons/icon7.gif[/img]

Dziękuje z góry.
Monika
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 11:56   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: jak uzyskać taaaaki efekt?? :)

Taki jak na zdjęciu efekt? Zel do wlosów albo oliwka albo wazelina a potem obróbka komputerowa
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 12:15   #3
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: jak uzyskać taaaaki efekt?? :)

Potwierdzam [img]icons/icon10.gif[/img]
Spojrz na jej ucho, grafik troche przesadzil i rzucil tam podobne swiatlo, ale zaponmial wycieniowac tak jak na twarzy [img]icons/icon7.gif[/img] Efekt "doczepianego" ucha [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 12:40   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jak uzyskać taaaaki efekt?? :)

Witaj Moniu [img]icons/icon7.gif[/img]
To fakt, większość zdjęć makijaży jakie zamieszczają firmy są "podrasowane", ale możesz osiągną zbliżony efekt.

Niestety przede wszystkim musisz zadbać o bardzo dobre nawilżenie skóry. Bez tego każdy podkład będzie wyglądał fatalnie. Poszukaj w KW dobrych maseczek nawilżających np. DaX Cosmatics..

Niestety również musisz użyć podkładu. Nie powinien być matujący. Wybierz, któryś z lżejszych fluidów. Lekko pudrujesz buzię, musisz koniecznie użyć różu na przykład na policzki, na koniuszek nosa, na łuk brwiowy, czy czoło przy nasadzie włosów.. Róż musi być delikatny i ma ładnie dodać zdrowszego kolorytu cerze.

Potem cienie - tutaj zostały użyte intensywnie perłowe na łuku brwiowym. Dodaj ich jeszcze koniecznie w wewnętrznym kąciku oka i na dolnej powiece.

Na koniec musisz z wyczuciem pobawić się rozświetlaczem. Polecam Ci jakich delikatny świetlisty puder w kolorze jasnego złota jeśli jesteś opalona albo srebrzysty lub srebrzysto różowy jeśli blada [img]icons/icon7.gif[/img]

Wysyp go odrobinę na rękę, rozetrzyj palcem i delikatnie wklepuj go w buzię w tych miejscach tak jak to jest na zdjęciu - kości policzkowe dość blisko zew. kącików oka, odrobina na skrzydełka nosa, odrobina na grzbiet nosa, czoło przy skroniach.

Tu musisz wykazać się dużym wyczuciem. Nie mogą to być złote placki a delikatny roztarty blask.

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 14:08   #5
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: jak uzyskać taaaaki efekt?? :)

Mnie tam się nie podoba ten kolor na twarzy, ta modelka wygląda wręcz paskudnie - okropna tapeta z mnustwem pudru, różu i tak jakby osypana była złotym pudrem - z niej się poprostu leje, jakby była wysmarowana smalcem na spalonej do czerwoności skórze, a na to nałożona mocna tapeta błeee.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 20:21   #6
Kira01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 103
Re: jak uzyskać taaaaki efekt?? :)

Jestem na 100% pewna jak ona te cere zrobila(CHYBA).Zdaje mi się,ze jest to zdjecie z taniej firmy-Oriflame.

Wystarczy,ze kupisz dobry krem nawilzający(np.Vichy-Oligo25 do suchej skory)Potem jakos przyciemnisz skore(krem brązujący lub samoopalacz).Efekt świecenia uzyskasz gdy cere musniesz nabłyszczajaco-brązującym pudrem pyłkowym z Oriflame( http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1142 ). Drozszą wersje tego makijażu oferuje Estee Lauder ( https://polki.pl/wiadomosc.html?wid=...j+sobie+blasku )

P.S.
W tych nawiasach są linki do kosmetyków i makijażu)
Kira01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 19:50   #7
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jak uzyskać taaaaki efekt?? :)

oj.........duuuuuuuuuuużo pracy trzeba w to włożyć widze.....ale te oczka są super....... dziękuje za pomoc.... spróbuje coś podobnego zrobić [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdarwaim!!
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-21, 19:55   #8
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: jak uzyskać taaaaki efekt?? :)

DominikaS napisał(a):
> Taki jak na zdjęciu efekt? Zel do wlosów albo oliwka albo wazelina a potem obróbka komputerowa
TROCHĘ ???
Toć TO DZIECKO grafiki komputerowej ...
a EFEKT ? samplastic ... tzn. Syntetyka Photoshopa + filtry....


Ti.
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.