Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-09, 11:12   #1321
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Nephalem Poka¿ wiadomo¶æ
Edit: jeszcze ma³y spam pytaniowy. Je¿eli zafarbujê farb± z amoniakiem o tym kolorze:

http://img.redmega.ru/catalog/cosmet...00051154K3.jpg

Przyjmuj±c, ¿e uzyskam efekt jak ta bloggerka (u¿ywa tej samej farby):
http://fashionmugging.com/wp-content.../050820141.jpg

Co (i za jaki czas) powinnam zrobiæ, by ostatecznie uzyskaæ...powiedzmy taki kolor jak w za³±czniku?
Docelowy kolor, który wklei³a¶ to dla mnie nadal be¿owa 7 Czyli najpierw próbuj 8.0, sprawd¼ jak wyjdzie, czy siê nie wyp³uka za szybko, itd. a je¶li dojdziesz do wniosku, ze nadal za jasno dla ciebie to wtedy mo¿esz kombinowaæ z poziomem 7


Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance nie mo¿liwe, ¿e siê tak cichaczem zdecydowa³as bez zamêczania nas
Nie pamiêtasz ju¿ jak mia³am chwilê zw±tpienia z jaki¶ miesi±c temu, czy nadal CT czy mo¿e teraz amoniaczkiem dowaliæ, a ty mi ³opatologicznie przypomnia³a¶ informacje o farbowaniu na ró¿nych oxy?


Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
masz racjê z tymi w³osami z obrazka.
Nie mo¿na jednak tego poweidzieæ o profeskach bo nie maj± obrazka

Wy¿³a weimarskiego
co do powiêkszenia rodziny to raczej temat oddalony. Póki nie mam pracy na umowê i to na czas nieokre¶lony to nie ma szans. Teraz pracujê na zlecenie praktycznie 5-6dni w tyg po 12h, od dwóch tygodni. Praca do ty³ka ale kasy potrzebujemy.
O matuchno, weimarski !!!! Jak ja ci zazdroszczê teraz Piêkne psy
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-09, 11:22   #1322
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

mcromance wybra³a¶ farbê? :szok: ale faktycznie cena mega atrakcyjna.

Mi akurat Koleston wybitnie nie przypad³ do gustu. Wolê Inebryê. Kolor 6/7 wyjdzie Ci pewnie bardzo ³adnie. Mi 7/7 lekko siê sp³uka³a ale nie na rudo
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-09, 11:30   #1323
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance wybra³a¶ farbê? :szok: ale faktycznie cena mega atrakcyjna.

Mi akurat Koleston wybitnie nie przypad³ do gustu. Wolê Inebryê. Kolor 6/7 wyjdzie Ci pewnie bardzo ³adnie. Mi 7/7 lekko siê sp³uka³a ale nie na rudo
A co mia³am do wybierania? Mia³am ostatnio Wellê Color Touch 6/7, kolor fajny, wiêc wziê³am taki sam z Kolestona
Zastanawia³am siê te¿ nad Inebryj± w tym odcieniu, ale ona jest tak bardzo wydajna, a ja nie wiem co mi do ³ba strzeli za kolejnym farbowaniem
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-09-09 o 11:31
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-10, 06:39   #1324
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A nic... kibicujê przemianie

Wrzucisz fotkê? Chyba nigdy nie wrzucala¶ tu zdjêæ w zimnym odcieniu, jestem bardzo ciekawa

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Co do problemu kolezanki Nephalem - ja kiedy¶ na w¶ciek³y rudy po rozjasnianiu robi³am Loreal (chyba preference) kolorem w³a¶nie 7.0. Kolor by³ nijaki i spra³ siê do zera po dwóch tygodniach. Jedyna farba sklepowa która ³adnie mi z³apa³a rozjasniane w³osy to by³a Palette.
Az tak chlodny to on nie jest
Ale na pewno mniej rudy
Postaram sie zrobic jakas fote w miare oddajaca kolor
Choc bedzie to trudne
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-10, 13:20   #1325
Pokrzywka555
Przyczajenie
 
Avatar Pokrzywka555
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witajcie dziewczyny
Z racji tego, ¿e moja przygoda z farbowaniem w³osów trwa od niedawna, potrzebujê Waszej pomocy. Wczoraj pomalowa³am w³osy na Z³ocisty Jasny Br±z z Olii Garniera (6.3) i by³oby fajnie, gdyby moje do¶æ spore odrosty nie z³apa³y rudego, w niektórym ¶wietle nawet trochê ¿ó³tawego koloru. Wygl±da to co najmniej dziwnie, poniewa¿ w³osy na pozosta³ej d³ugo¶ci s± o wiele ciemniejsze. Szukam farby, która pokry³aby w miarê jednolicie moje w³osy. Kolor to jaki¶ br±z (mo¿e byæ ch³odny, a mo¿e jaki¶ czekoladowy? Byleby tylko te rude refleksy siê nie pog³êbi³y), ale najwa¿niejsze jest to, aby nie wyszed³ za ciemny a ju¿ tym bardziej na pewno nie czarny, poniewa¿ chcia³abym stopniowo wróciæ do mojego naturalnego, br±zowego koloru. Efekt wczorajszej koloryzacji poni¿ej (w rzeczywisto¶ci reszta w³osów nie jest a¿ tak ciemna, za³±czam drugie zdjêcie).
I tutaj pytanie do Was: jak± farbê i jaki odcieñ mog³yby¶cie mi poleciæ? Osobi¶cie zastanawia³am siê siêgn±æ raz jeszcze po Oliê lub Castinga z L'Oreala. Co o tym my¶licie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0563.jpg (79,6 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0566.jpg (24,2 KB, 19 za³adowañ)
Pokrzywka555 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-10, 13:31   #1326
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka555 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie dziewczyny
Z racji tego, ¿e moja przygoda z farbowaniem w³osów trwa od niedawna, potrzebujê Waszej pomocy. Wczoraj pomalowa³am w³osy na Z³ocisty Jasny Br±z z Olii Garniera (6.3) i by³oby fajnie, gdyby moje do¶æ spore odrosty nie z³apa³y rudego, w niektórym ¶wietle nawet trochê ¿ó³tawego koloru. Wygl±da to co najmniej dziwnie, poniewa¿ w³osy na pozosta³ej d³ugo¶ci s± o wiele ciemniejsze. Szukam farby, która pokry³aby w miarê jednolicie moje w³osy. Kolor to jaki¶ br±z (mo¿e byæ ch³odny, a mo¿e jaki¶ czekoladowy? Byleby tylko te rude refleksy siê nie pog³êbi³y), ale najwa¿niejsze jest to, aby nie wyszed³ za ciemny a ju¿ tym bardziej na pewno nie czarny, poniewa¿ chcia³abym stopniowo wróciæ do mojego naturalnego, br±zowego koloru. Efekt wczorajszej koloryzacji poni¿ej (w rzeczywisto¶ci reszta w³osów nie jest a¿ tak ciemna, za³±czam drugie zdjêcie).
I tutaj pytanie do Was: jak± farbê i jaki odcieñ mog³yby¶cie mi poleciæ? Osobi¶cie zastanawia³am siê siêgn±æ raz jeszcze po Oliê lub Castinga z L'Oreala. Co o tym my¶licie?
Skoro szukasz farby, która ma dobrze pokryæ, to nie wybieraj farb zmywaj±cych siê, a tylko farby trwale koloryzuj±ce. Akurat Olia i Casting, to farby nietrwa³e, a wiêc mog± te¿ s³abiej kryæ nierówno¶ci. Z Loreala wybierz Excellence albo Preference.
Kolor wybierz z zerem po kropce, czyli 6.0 lub 6.00 A na przysz³o¶æ mo¿esz och³odziæ podcieñ z 1 lub 2 po kropce czyli np. 6.1
Najlepiej by bylo po³o¿yæ teraz farbê tylko tam gdzie wysz³o ja¶niej/rudziej i potrzymaæ tyle ile pisze w ulotce. Dopiero jakie¶ 5-10 minut przed koñcem czasu rozsmarowaæ farbê na pozosta³e w³osy.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-13, 17:32   #1327
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

uda³o mi siê zrobiæ w miarê wiarygodn± fotkê
jest na pewno mniej rudo
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu³u.jpg (16,6 KB, 50 za³adowañ)
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 18:19   #1328
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
uda³o mi siê zrobiæ w miarê wiarygodn± fotkê
jest na pewno mniej rudo
¦wietny kolor, jak dla mnie taka z³otawa, lekko miedziana 7 ci wysz³a. Cudny kolorek

Jak widaæ po moich komentarzach i tym co obecnie nosze na g³owie "nawróci³am siê" na rudawe kolory
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-13, 18:24   #1329
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
¦wietny kolor, jak dla mnie taka z³otawa, lekko miedziana 7 ci wysz³a. Cudny kolorek

Jak widaæ po moich komentarzach i tym co obecnie nosze na g³owie "nawróci³am siê" na rudawe kolory
hm...teraz tak siê przygl±dam i na kompie kolor jest odrobinê ciemniejszy
dziêki
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-13, 18:40   #1330
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
uda³o mi siê zrobiæ w miarê wiarygodn± fotkê
jest na pewno mniej rudo
Piêknie wygl±dasz w takim jasnym kolorze
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-13, 18:57   #1331
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Piêknie wygl±dasz w takim jasnym kolorze
a ju¿ siê zacze³am zastanawiac nad zmian±
dziêkujê
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 19:00   #1332
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a ju¿ siê zacze³am zastanawiac nad zmian±
dziêkujê
Jak zmiana to tylko na ja¶niejsze ¯artujê, ten kolor bardzo pasuje do Ciebie (no mo¿e nie do koñca ¿artujê bo mam teraz fazê na blondy )
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-13, 19:11   #1333
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Jak zmiana to tylko na ja¶niejsze ¯artujê, ten kolor bardzo pasuje do Ciebie (no mo¿e nie do koñca ¿artujê bo mam teraz fazê na blondy )
w jasniejszych jest mi okropnie mia³am takie
a ostatnio mia³am ci±gotki do br±zów
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-13, 20:07   #1334
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

to ja sie wylamie bo wolalam Cie w bardziej rudych teraz jestes taka (bez urazy ofc) zwyczajna
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-13, 20:13   #1335
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to ja sie wylamie bo wolalam Cie w bardziej rudych teraz jestes taka (bez urazy ofc) zwyczajna
wiesz......... nic straconego
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-13, 20:22   #1336
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

dziewczyny, znalaz³am fotkê bardziej oddaj±c± rzeczywisty kolor
jest jasniejszy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu³u.jpg (13,2 KB, 41 za³adowañ)
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 12:27   #1337
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, znalaz³am fotkê bardziej oddaj±c± rzeczywisty kolor
jest jasniejszy
Leæ w ciemniejsze odcienie, albo bardziej rudawe
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 15:54   #1338
celine9987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hej dziewczyny to mo¿e i mi pomo¿ecie, bo dalej szukam dla siebie odpowiedniego ale przede wszystkim trwa³ego br±zu.Prze kilka lat mia³am w³osy czarne (g³upota a raczej nie widza w wieku 16 lat,w³osy mia³y byæ br±zowe a na amen z³apa³o na czarno) ciê¿ko by³o mi z niego zej¶æ,potem ju¿ siê przyzwyczai³am.Problem te¿ polega na tym,¿e kolor ³apie mi nawet po 5 min trzymania farby (farby drogeryjne w br±zach) na prawie czarno.Wiêc zdecydowa³am siê na dekoloryzacjê no i mam br±z ju¿ drugi rok.Fryzjerka miesza dwie farby (br±z mahoniowo-miedziany) tylko,¿e kolor jest ³adny jakie¶ 2-3 tyg, do 4 tyg s± ju¿ odrosty i niestety przechodzi w rudy.Z reszt± jak kilka farb które próbowa³am z drogerii.Nie wiem czym je w koñcu pofarbowaæ ¿eby ten kolor by³ minimum miesi±c ale faktycznie ³adny i g³êboki.Mój kolor na zdjêciach, ciekawi mnie równie¿ odcieñ ostatniego zdjêcia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_8200.jpg (17,1 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SAM_8584.jpg (24,2 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SAM_8878.jpg (67,7 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy dlugie fryzury damskie, fajne, modne 9a.jpg (35,0 KB, 26 za³adowañ)

Edytowane przez celine9987
Czas edycji: 2014-09-14 o 15:56
celine9987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 05:18   #1339
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez celine9987 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny to mo¿e i mi pomo¿ecie, bo dalej szukam dla siebie odpowiedniego ale przede wszystkim trwa³ego br±zu.Prze kilka lat mia³am w³osy czarne (g³upota a raczej nie widza w wieku 16 lat,w³osy mia³y byæ br±zowe a na amen z³apa³o na czarno) ciê¿ko by³o mi z niego zej¶æ,potem ju¿ siê przyzwyczai³am.Problem te¿ polega na tym,¿e kolor ³apie mi nawet po 5 min trzymania farby (farby drogeryjne w br±zach) na prawie czarno.Wiêc zdecydowa³am siê na dekoloryzacjê no i mam br±z ju¿ drugi rok.Fryzjerka miesza dwie farby (br±z mahoniowo-miedziany) tylko,¿e kolor jest ³adny jakie¶ 2-3 tyg, do 4 tyg s± ju¿ odrosty i niestety przechodzi w rudy.Z reszt± jak kilka farb które próbowa³am z drogerii.Nie wiem czym je w koñcu pofarbowaæ ¿eby ten kolor by³ minimum miesi±c ale faktycznie ³adny i g³êboki.Mój kolor na zdjêciach, ciekawi mnie równie¿ odcieñ ostatniego zdjêcia
Piekny masz ten kolor
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 14:44   #1340
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez celine9987 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny to mo¿e i mi pomo¿ecie, bo dalej szukam dla siebie odpowiedniego ale przede wszystkim trwa³ego br±zu.Prze kilka lat mia³am w³osy czarne (g³upota a raczej nie widza w wieku 16 lat,w³osy mia³y byæ br±zowe a na amen z³apa³o na czarno) ciê¿ko by³o mi z niego zej¶æ,potem ju¿ siê przyzwyczai³am.Problem te¿ polega na tym,¿e kolor ³apie mi nawet po 5 min trzymania farby (farby drogeryjne w br±zach) na prawie czarno.Wiêc zdecydowa³am siê na dekoloryzacjê no i mam br±z ju¿ drugi rok.Fryzjerka miesza dwie farby (br±z mahoniowo-miedziany) tylko,¿e kolor jest ³adny jakie¶ 2-3 tyg, do 4 tyg s± ju¿ odrosty i niestety przechodzi w rudy.Z reszt± jak kilka farb które próbowa³am z drogerii.Nie wiem czym je w koñcu pofarbowaæ ¿eby ten kolor by³ minimum miesi±c ale faktycznie ³adny i g³êboki.Mój kolor na zdjêciach, ciekawi mnie równie¿ odcieñ ostatniego zdjêcia
S³ysza³am i czyta³am o farbach goldwell elumen , ¿e trzymaj± siê bardzo d³ugo i wychodz± przepiêkne g³êbokie kolory z po³yskiem. Maj± szerok± paletê kolorów. Tylko trzeba j± k³a¶æ na swoje naturalne w³osy czyli pozbyæ siê koloru. Sama na ni± polujê bo jest bez amoniaku i nie trzeba nic mieszaæ farbê nak³ada siê prosto z opakowania. tutaj na tej stronie jest broszura do tej farby

http://www.goldwell-northamerica.com...20Brochure.pdf

niestety znalaz³am tylko po angielsku
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, w³osy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczó³ .

www.magichoney.weebly.com

Edytowane przez Nymphea
Czas edycji: 2014-09-15 o 14:46
Nymphea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 15:03   #1341
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

mcromance i jak testy minera³ów?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 16:28   #1342
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance i jak testy minera³ów?
A le¿± sobie w kuferku nadal. Wspomina³am ju¿, ¿e jestem niesamowicie leniwa je¶li idzie o mazianie siê?
Ostatnio w³osowo kupi³am sobie suchy szampon z Batiste i te¿ le¿y nawet nie wypróbowany Obecnie to jedyne co u¿ywam regularnie to myd³o, ¿el pod prysznic, Lactacyt, szampon i od¿ywka do w³osów z Equilibry + odzywka z L'Oreal jako b/s, olejek myj±cy, peeling z Mizona, krem do gêbuni i tyle Totalny minimalizm a'la "nie chce mi siê..."
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 17:46   #1343
celine9987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Piekny masz ten kolor

Dziêkuje chocia¿ latanie do fryzjerki co 4 tygodnie uci±¿liwe, ju¿ nie chodzi finansowo ale w³osy...szkoda mi bardzo
celine9987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 19:40   #1344
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez celine9987 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje chocia¿ latanie do fryzjerki co 4 tygodnie uci±¿liwe, ju¿ nie chodzi finansowo ale w³osy...szkoda mi bardzo
A masz mozliwo¶æ podpatrzyæ jakie numerki i markê farby miesza fryzjerka? Wtedy mo¿esz znale¼æ podobne z farb fryzjerskich pó³-permanentnych (Wella Color Touch, Matrix ColorSync, itp.). Wtedy zamiast katowaæ w³osy od¶wie¿aniem koloru farb± z amoniakiem (bo tak± ci fryzjerka k³adzie?)co 4 tygodnie mo¿esz na³o¿yæ taki toner i przed³u¿yæ odstêp miêdzy farbowaniem farb± permanentn±. Od¶wie¿y kolor a nie zniszczy tak jak amoniakowa, bo ma du¿o ni¿sze oxy (aktywator, oksydant, utleniacz).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-17, 15:02   #1345
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witajcie ponownie Wiza¿anki


Mo¿ecie mi powiedzieæ jaki to kolor? (za³±czniki)
Jakim Kolestonem go uzyskam?

Przypominam- moje naturalki poziom 4/3, na d³ugo¶ci W. Koleston 4/77 ( jednak mi siê nie podoba- jest do¶æ sztuczny, czerwonawy, a wolê cos naturalniejszego)


Je¶li jest kto¶ kto ogl±da M jak Mi³o¶æ lub kojarzy Agnieszkê Sienkiewicz i jej aktualn± fryzurê i kolor w³osów to niech mi podpowie.

Co¶ czujê, ¿e taki ch³odny kolor to z jakim¶ popielem pewnie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (10,8 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kolor w³osów.jpg (29,0 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (11,9 KB, 11 za³adowañ)
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-18, 15:10   #1346
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Jak dla mnie jej kolor jest po prostu naturalny, czyli z 0 po przecinku.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-18, 15:54   #1347
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII



By³am od¶wiezyæ kolorek, zja¶nia³y mi od lipca od s³onca mocno.. i ogólnie nak³ada³a mi ten sam odcieñ, a wysz³y mi na moje oko du¿o ciemniejsze. A¿ wesz³am tu zeby obczaiæ bo dodawa³am fotki.
Mo¿e jak je umyje to troszkê jeszcze siê farba wyp³uka. Mam z pwno¶ci± o ton ciemniejsze ni¿ chcia³am.
Gomra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-22, 09:13   #1348
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dzieñ dobry

Wróci³am z wakacji, nadrobi³am zaleg³o¶ci.

Metaxa, bardzo ³adnie wygl±dasz, ale wolê Ciê w ciemniejszych w³osach
Mcromance, a ja zamówi³am dzi¶ CT 6/71, zobaczymy co mi wyjdzie

Mi³ego tygodnia (u mnie pada, ale tu¿ za oknem mam drzewo pe³ne ¿ó³tych li¶ci, wygl±da jak s³oñce ).
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-09-22 o 10:13
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-22, 09:40   #1349
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry

Wróci³am z wakacji, nadrobi³am zaleg³o¶ci.

Metaxa, bardzo ³adnie wygl±dasz, ale wolê Ciê w ciemniejszych w³osach
Mcromance, a ja zamówi³am dzi¶ CT 6/71, zobaczymy co mi wyjdzie

Mi³ego tygodnia (u mnie pada, ale za tu¿ oknem mam drzewo pe³ne ¿ó³tych li¶ci, wygl±da jak s³oñce ).
ooo to w ciemne idziesz
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-22, 10:14   #1350
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ooo to w ciemne idziesz
nawet my¶la³am o jeszcze ciemniejszym, ale z drugiej strony chcê mieæ br±z a nie czerñ

Goldika, jak ³adnie wypisa³a¶ w stopce farbowania
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-09-22 o 10:18
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.