Nowa seria Sunsilk - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-18, 20:59   #61
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nowa seria Sunsilk

mam to samo po odżywce Sunsilk do blondu już na drugi dzień przetłuszczone -w dzień trochę a pod wieczór to już na maxA a planowałam kupić jeszcze krem bez spłukiwania ale chyba odpuszcze sobie i będę sobie płukać w rumianku ... Nogala przeraziłaś mnie tym łupieżem !!! Dostałam łupieżu po przeklętej odżywce Loreala różowa coś tam z perłą dopiero niedawno się go pozbyłam odżywki sunsilka użyłam do tej pory tylko raz a teraz boje się że może wróci jak dalej będę używać po tym co piszesz (oczywiście używam odzywek z dala od skóry)

kupowałam tańsze odżywki bo wolałam zainwestować w prof.szampony i maski i kosmetyki do prostowania chyba odżywki też będę brać profesjonalne bo mam dosyć

Nie wiem czy używać dalej tego sunsilku ten łupież mnie zniechęca
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 23:18   #62
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Anulek - a z rumiankiem to o co chodzi ?? sama go sporzadzasz czy jak ?? jak go uzywasz ?? Tez chodzi mi o blond wlosy ...
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 08:14   #63
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Pantene do blondu REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!! ! włosy błyszcza i sa odzywione gładkie poprostu cudowne!!!!! POLECAM POLECAM I jeszcze raz POLECAM
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 08:20   #64
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Cytat:
Napisane przez asiunia
Chcialabym kupic krem bez splukiwania do wlosow blond i nie wiem czy polecacie czy nie ?? Mam naturalne ciemne blond wlosy, beda po tym produkcie blyszczace i choc lekko jasniejsze...??
Ja jestem zadowolona z niego, wlosy sa jakby rozswietlone
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 10:14   #65
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Asiunia poprostu parzysz rumianek (sprzedają w saszetkach jak herbate) i pozniej płuczesz w tym włosy to daje taki zlocisty kolor ...
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 14:24   #66
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Anulek dzieki za odp., chyba jednak kupie ten krem do blondu, zobaczymy co to bedzie ... ?
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 15:04   #67
kiciuchna
Raczkowanie
 
Avatar kiciuchna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 60
GG do kiciuchna
Dot.: Nowa seria Sunsilk

nie no ja za sunsilkiem tez nie przepadam, kupiłam jedyną odżywkę (pamiętacie "a może Brazylijką?") voliume + i lakier do włosów "ze specjalnie wygiętym aplikatorem umozliwiającym...(sprzeda nie tego badziewia)" Daje tyle co okrągłe (NIC)! Po odżyce włosy nachwile super ekstra puszyste jak u Wielkiego Ptaka (bez skojażeń zboczuchy, chodzi mi o tego z ulicy sezmokowej ) a pod wieczór to normalnie mega klapa Lakier nie lepszy, ten wygięty aplikator to sobie mogą do.... wetknąć.
Ogónie nie testowałam jeszcze kosmetyków z seri "dodającej kolor" obojetnie jakiej firmy. Mam naturalnie jasne blond włosy i nawet jak idzie lato to słońce tak mi je rozjaśnia, że są jak mleko Wtedy każdy łazi za mną i pyta "o farbowałas włosy!" jak ja tego niecierpie! Nie- nie farbowałam, nie każda jasna blondynka jest farbowana. Dlatego chyba też boje sie tych serii rozświetlających itp. zeby po efekcie nie było "o farbowałaś"... zbulwersowałam się, ide sie wykrzyczeć
kiciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-20, 21:22   #68
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Cytat:
Napisane przez kiciuchna
nie no ja za sunsilkiem tez nie przepadam, kupiłam jedyną odżywkę (pamiętacie "a może Brazylijką?") voliume + i lakier do włosów "ze specjalnie wygiętym aplikatorem umozliwiającym...(sprzeda nie tego badziewia)" Daje tyle co okrągłe (NIC)! Po odżyce włosy nachwile super ekstra puszyste jak u Wielkiego Ptaka (bez skojażeń zboczuchy, chodzi mi o tego z ulicy sezmokowej ) a pod wieczór to normalnie mega klapa Lakier nie lepszy, ten wygięty aplikator to sobie mogą do.... wetknąć.
Ogónie nie testowałam jeszcze kosmetyków z seri "dodającej kolor" obojetnie jakiej firmy. Mam naturalnie jasne blond włosy i nawet jak idzie lato to słońce tak mi je rozjaśnia, że są jak mleko Wtedy każdy łazi za mną i pyta "o farbowałas włosy!" jak ja tego niecierpie! Nie- nie farbowałam, nie każda jasna blondynka jest farbowana. Dlatego chyba też boje sie tych serii rozświetlających itp. zeby po efekcie nie było "o farbowałaś"... zbulwersowałam się, ide sie wykrzyczeć
Też tak mam w lecie. Planuje sobie nawet pofarbować Garnierem (z ostatniej reklamy billboardowej J.Brodzik) al eto na razie plany. Kosmetyków sie nie boje ale chyba one boją sie mnie bo od kilku dni usiłuję dorwac krem Sunsilka i nigdzie go nie widzę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 22:48   #69
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Juz troche uzywam szampon i "odswiezacz" koloru dla brazu-jestem coraz bardziej zadowolona,jestem obecnie na etapie "sprania" farby a mimo wszystko kolor nie jest wyplowialy,poza tym super wygladza wlosy,sa miekkie,dobrze sie ukladaja.Nie wiem jak przy dluzszym stosowaniu poniewaz ja myje wlosy codziennie wiec trudno wypowiedziec sie w kwestii przetluszczania wlosow

Przyznam sie,ze jestem pozytywnie zaskoczona tym efektem,nie sadzilam,ze bede tak zadowolona.Przy okazji uszczesliwilam mame seria dla blondu i tez wypowiada sie pochlebnie.
Pewnie siegne po kolejne opakowanie tylko nie wiem jaki kolor bo planuje male zmiany na wiosne.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 16:39   #70
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Cytat:
Napisane przez kiciuchna
nie no ja za sunsilkiem tez nie przepadam, kupiłam jedyną odżywkę (pamiętacie "a może Brazylijką?") voliume + i lakier do włosów "ze specjalnie wygiętym aplikatorem umozliwiającym...(sprzeda nie tego badziewia)" Daje tyle co okrągłe (NIC)! Po odżyce włosy nachwile super ekstra puszyste jak u Wielkiego Ptaka (bez skojażeń zboczuchy, chodzi mi o tego z ulicy sezmokowej ) a pod wieczór to normalnie mega klapa Lakier nie lepszy, ten wygięty aplikator to sobie mogą do.... wetknąć.
Ogónie nie testowałam jeszcze kosmetyków z seri "dodającej kolor" obojetnie jakiej firmy. Mam naturalnie jasne blond włosy i nawet jak idzie lato to słońce tak mi je rozjaśnia, że są jak mleko Wtedy każdy łazi za mną i pyta "o farbowałas włosy!" jak ja tego niecierpie! Nie- nie farbowałam, nie każda jasna blondynka jest farbowana. Dlatego chyba też boje sie tych serii rozświetlających itp. zeby po efekcie nie było "o farbowałaś"... zbulwersowałam się, ide sie wykrzyczeć
bardzo podoba mi się Twoja wypowiedź! ale się uśmiałam! Ten Wielki Ptak! Big Bird!
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 16:48   #71
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Cytat:
Napisane przez manila.sosil
bardzo podoba mi się Twoja wypowiedź! ale się uśmiałam! Ten Wielki Ptak! Big Bird!

Też się uśmiałam A co do koloru: zawsze farbuje co 3 gora co 4 tygodnie, a teraz - niespodzianka. Po 1,5 m-ca włosy maja nadal żywy kolor, bardzo miło
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 20:06   #72
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Ja mam i serie Pantene serie Sansilk... wyglada to mniej więcej tak.. myje codzienie szamponem Pantene, pozniej nakładam odżywke do spłukiwania jeden dzien sunsilk drugi pantene, na zmiane. a na koncu codziennie nakładam krem bez spłukiwania sunsilk.... robie tak do tygodnia

moje spostrzezenia.. po pierwsze.. szampon miłe zaskoczenie... po umyciu włosy nie sa ani szorstkie ani splatane ( a zazwyczaj po umyciu jedynie szamponem były jak druty nie do rozczesania)... po odzywkach do spłukiwania dobzre sie rozczesuja i sa mięciutkie.. a po kremie.. to juz zupełna rewelacja.. moje włosy nareszcie na koncach nie sa przesuszona... w dotyku sa zdrowe i miłe.. kolor bardziej błyszczący i ogólnie duzo mniej sie pusza... Niestety nie sa włosy bardziej proste ani "lejące sie" ale nikt tego nie obiecywał.. więc ciesze się z tego co mam.. a jesli chodzi o przetłuszczanie sie.. to nic nie moge na to powiedziec bo myje i zawsze myłam włos codziennie wieczorem... ale pomiedzy dwoma myciami nie sa napewno przetłuszczono.. nie wiem jak by to wygladało gdybym zostawiła je jeden dziendłuzej...

Podsumowując jestem zadowolona z obu tych serii i napewno zagoszczą one na półce na długi czas
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 14:18   #73
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Nowa seria Sunsilk

hmmm, a ja z serii pantene jestem średnio zadowolona,

na pewno włosy są błyszczące i o wiele lepiej się rozczesują, ale u mnie po tym szamponie wyglądają trochę sianowato :/
mabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 14:26   #74
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Cytat:
Napisane przez mabo
hmmm, a ja z serii pantene jestem średnio zadowolona,

na pewno włosy są błyszczące i o wiele lepiej się rozczesują, ale u mnie po tym szamponie wyglądają trochę sianowato :/
mam takie same spostrzezenia po pantene moje wlosy zrobiły się bardzo suche jak siano
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 15:05   #75
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Dopiero po trzech myciach nową serią Sunsilk do włosów brązowych zauważyłam pozytywną różnicę niedość, że nabrały połysku do to tego pociemniały owszem ma minus, bo sa troche oklapłe i szybko się przetłuszczają. Ale jak narazie jestem zadowolona
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 13:11   #76
55ff8d5dbec04623312de1a12d29170a421c357a_6190518357ca6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 357
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Cytat:
Napisane przez cosma
Mnie bardziej kręci nowa seria pantene też do róznych kolorów włosów.
Patrzyłam w sklepach i jeszcze jej nie ma:
http://kobieta.interia.pl/uroda/kosm...ews?inf=699469
Ja polecam nową serię Pantene do włosów blond. Jest na prawdę świetna. Używałam wszelkich zestawów do włosów blond i muszę przyznać, zę pantene Blond jest lepszy nawet od Shine Blond Loreal proffessionel (seria z salonu). Mama cały zestaw (szampon, odżywka i maska do spłukiwania), włosy są super, błyszczą się, są delikatne, miękkie, super się układają a co najważniejsze, bo mam cienkie włosy, nie obciąza ich i nie przetłuszcza. Dla mnie rewelacja i szczerze polecam. A i cena jest przystępna bo za całość zapłaciłam w Carrefour ok. 35 zł.
55ff8d5dbec04623312de1a12d29170a421c357a_6190518357ca6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 15:06   #77
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Smile Sunsilk

Kupilam odzywke i szampon Sunsilka do brazowych wlosow za 12 zl w Polo Markecie i wszedzie zreszta sa te zestawy i w nich blyszczyk gratis uzywam i jestem zadowolona
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 18:35   #78
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Sunsilk

Cytat:
Napisane przez ilo16na
Kupilam odzywke i szampon Sunsilka do brazowych wlosow za 12 zl w Polo Markecie i wszedzie zreszta sa te zestawy i w nich blyszczyk gratis uzywam i jestem zadowolona
Ja też kupiłam.
Ale już wcześniej używałam odżywki. Jestem bardzo zadowolona.
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 20:12   #79
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: Nowa seria Sunsilk

A ja uzywam kremu do wlosow blond i odzywki do brazowych hehehehe
ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 21:56   #80
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Dziewczyny, powiedzcie mi, ile bym zapłaciła za całą serię Sunsilka? Ogólnie nastawiam się na niego, bo miałam już serię fioletową i byłam oczarowana
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 17:36   #81
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Smile Dot.: Nowa seria Sunsilk

ZooZoleQ=* a jaki masz kolor włosów? I jakie są efekty?
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 14:12   #82
_PINK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 32
Dot.: Nowa seria Sunsilk

hej dziewczyny, ja ostatnio kupiłam sobie sunsilk do n
_PINK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 14:16   #83
_PINK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 32
Dot.: Nowa seria Sunsilk

hej dziewczyny, ostatnio kupiłam sobie sunsilk do włosów blond szampon i mleczko bez spłukiwania.Oba przyjemnie pachną,szampon dobrze się pieni,niestety mleczko (nakłąda sie je na wilgotne lub suche włosy) nie jest rewelacyjne bo włosy są po nim jakby takie posklejane i wysuszone.ogólnie kolor tez sie duzo nie zmienia więc od 1-10 moj ocena to 5.Za to seria Panten jest supr!!
_PINK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 15:33   #84
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Cytat:
Napisane przez kama1985
ZooZoleQ=* a jaki masz kolor włosów? I jakie są efekty?
Ciemny blond
Ale żadnej różnycy nie ma Używam tak bo mam kupiła sobie do włosów blond krem a siostra do brązowych odżywke Wiec musialam wypróbowac hihi Buśśśśka;*
ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 10:41   #85
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Nowa seria Sunsilk

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Cała seria powstała by pielęgnować kolor włosów zarówno farbowanych, jak i naturalnych. Do każdego z trzech kolorów włosów przeznaczone są 3 produkty: szampn, odzywka oraz krem bez spłukiwania; zamknięte w tubkach. "Słonczny blond" zawiera ekstrakt z rumianku, "Płomiennie rudy"- z cynamonu a "Głęboki brąz"- z kasztanowca.
Używałyście już tych produktów może?
Ja posiadam "Głeboki brąz" i co :
  1. Wspaniały zapach
  2. Mam długie włosy,wiec zapupiłam tez odzywkę - WSPANIAŁA - włosy fantastycznie sie rozczesują - jak dotąd najlepsza ( nawert od ELSEWE)
  3. Włosy sa lśniące, cudnie się układają, wprost się mienią
... przynajmniej w moim przypadku

Na pewno wrócę do tej serii! Jednym słowem - baaardzo dobry produkt SUNSILK ! Polecam
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 19:44   #86
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Ja mam krem bez splukiwania do wlosow blond, ladny zapach - fakt, a gdzie ta glebia koloru
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:15   #87
Gwiazdka2o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 12
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Witam ja mam szampon i odzywke sunsilk do włosów brazowych, choc mam tylko pasemka braz i jestem bardzo zadowolona włoski sa poprostu miodzio
Gwiazdka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 18:04   #88
ina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Używałam szamponu i odżywki pantene do włosów brązowych i zawiodłam się, totalna beznadzieja< w sumie nigdy nie lubiłam tej firmy>. kupiłam więc szampon i krem do włosów sunsilk i jestem zaskoczona!! włosy sa śliczne, mięciutkie <jak nigdy > pięknie lśnią, super się rozczesują i lepiej układają. Już mnie kumpele pytały czy farbowalam włosk, bo ślicznie wyglądająi nigdy wcześniej nie miałam takich włosków, poza tym ślicznie ta linia pachnie i jest tania. polecam wszystkim. ja nie dostałam po nich żadnego łupieżu, nie zauważyłam też szybszego przetluszczania < ale należy z umiarem używac tego kremiku>. dla mnie R E W E L A C J A ! ! !
ina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 08:49   #89
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Cytat:
Napisane przez kasienka.b
Jak myslicie, czy ta seria do blondu nadawalaby sie do wlosow brazowych z blond pasemkami???
Kasienko nadaje sie bo sama wypróbowałam to na sobie
naturalny mój kolor włosów to blondzik ale przefarbowałam na ciemny braz i mama miała odzywke sunsilk do blondu
musze powiedziec ze nie złe wrazenie na mnie zrobiła włosy miały taki połysk i blask i swietnie sie rozczesywały
rewelka jak dla mnie
nigdy wczesniej sie z czyms takim sie spotkałam
ciekawe jak działaja odzywki do brązu ??
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 12:53   #90
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Nowa seria Sunsilk

A ja muszę przyznać, że seria Sunsilk do włosów brązowych mnie rozczarowała. Odżywka jest po prostu beznadziejna, jej konsystencja rzadka, efekt pielęgnacyjny ŻADEN. Nawet nie ułatwiała rozczesywania. Szampon z kolei taki sobie - ładnie się pieni, myje porządnie, ale żeby poprawił kondycję włosów to nie mogę powiedzieć.

Za to Pantene do brązowych włosów - rewelacja! Od pięknego zapachu, poprzez łatwe rozczesywanie aż do widocznego efektu pielęgnacyjnego. Włosy są gładsze i bardziej miękkie aż po końcówki, które po sunsilku mi się jeszcze bardziej przesuszyły. Na pewno będę go jeszcze kupować, mimo że jest prawie dwa razy droższy od Sunsilka.

Miałam zamiar jeszcze wypróbować serię Gliss Kur do włosów brązowych, ale chyba na razie sobie odpuszczę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.