Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 17:35   #1
quadra616
Zadomowienie
 
Avatar quadra616
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 446

Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...


Hej Wizażanki!

Mam taką małą sprawę. Jestem z moim chłopakiem od dwóch miesięcy razem. Dzis wlasnie jest nasza druga rocznica. No i wlasnie, on jakiś dziwny się robi. Rzadziej pisze sms'y. Rzadziej się ze mną spotyka. Jakby był pewny, że już ma mnie w garści i po prostu mnie "ma".
Nie chcę takiego czegoś. Chcę miłych słówek, spotkań i czułości. Ostatnio mu to powiedziałam, to na następny dzień zaaranżował spotkanie u mnie. Oglądaliśmy film. Oczywiście starał się być czuły, ale to było jakieś wymuszone.
Jak mam sprawdzić, czy jemu dalej zależy na mnie? Co zrobić, żeby go zmobilizować do uczucia gorącego?
Jakieś pomysły?

Dziekuje z góry za przeczytanie tych bazgrołków.

Edytowane:
Poza tym, gdy piszę mu jakiegoś ładnego sms'ka, to z drugiej strony echo. Zadnej odpowiedzi... No i mam przestać pisać? Głupio czuję się z tym, że nie dostaję odpowiedzi... ;(
__________________
------------------------------
wege

happy, happy, happy, happy!
always so cheerful xxx



Edytowane przez quadra616
Czas edycji: 2009-03-01 o 18:14
quadra616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:38   #2
KasiaKiiSS
Raczkowanie
 
Avatar KasiaKiiSS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 79
GG do KasiaKiiSS
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Jej Kotku... dopiero dwa miesiące i już uważasz że nie ma dla Ciebie czasu??? najprostsza sprawa... pogadaj z nim o tym... Bo po takim cdzasie Twojego związku nie będe Ci doradzac zebys robila wszystko żeby go zaskakiwac i urozmaicać związek bo to naprawę za wcześnie.... pogadaj z nim mówie Ci
KasiaKiiSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:41   #3
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Cytat:
Napisane przez quadra616 Pokaż wiadomość
Hej Wizażanki!

Mam taką małą sprawę. Jestem z moim chłopakiem od dwóch miesięcy razem. Dzis wlasnie jest nasza druga rocznica. No i wlasnie, on jakiś dziwny się robi. Rzadziej pisze sms'y. Rzadziej się ze mną spotyka. Jakby był pewny, że już ma mnie w garści i po prostu mnie "ma".
Nie chcę takiego czegoś. Chcę miłych słówek, spotkań i czułości. Ostatnio mu to powiedziałam, to na następny dzień zaaranżował spotkanie u mnie. Oglądaliśmy film. Oczywiście starał się być czuły, ale to było jakieś wymuszone.
Jak mam sprawdzić, czy jemu dalej zależy na mnie? Co zrobić, żeby go zmobilizować do uczucia gorącego?
Jakieś pomysły?

Dziekuje z góry za przeczytanie tych bazgrołków.
A jaką rocznicę dziś obchodzicie?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:44   #4
yelle
Przyczajenie
 
Avatar yelle
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 14
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

2 miechy i juz rocznice liczysz?
spokojnie dziewczyno, mysle ze to tylko Twoja wyobraznia mówi Ci, ze on ma mniej czasu.
__________________
A Cause des Garçons
yelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:51   #5
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Podobno na takie sprawy sprawdza się stara zasada '1 krok w przód, 3 do tyłu', czy jakoś tak generalnie chodzi o to żeby nie czuł się tak pewnie, że Cię 'ma'. Może jednego dania spraw wszystko, żeby był wyjątkowy dla Was, okazuj jak bardzo go kochasz, zaskakuj, a przez następnych kilka bądź zajęta innymi sprawami, spotkaj sie z dawno nie widzianymi przyjaciółkami, idź do kosmetyczki, na zakupy do klubu, jednym słowem ogranicz kontakty z nim, mniej smsów, zero spotkań albo takie króciótkie... niech zatęskni, może trochę wzbudzisz w nim zazdrość, i przejrzy na oczy, zobaczy jaki skarb ma
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:59   #6
quadra616
Zadomowienie
 
Avatar quadra616
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 446
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Tak, tak wiem, ja panikuję
No może to nie jest wielka "rocznica" ale cieszę się tym, co mam już.
Delikatnie wypróbuję metodę "Krok w przód, trzy w tył"

Jestem panikarą ) A Wasze wypowiedzi mnie pocieszają
__________________
------------------------------
wege

happy, happy, happy, happy!
always so cheerful xxx


quadra616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:12   #7
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Spokojnie teraz juz chyba inaczej nie będzie bo wydaje mi się że jesteście w czasie stabilizacji,ze skonczył się czas zabiegania o siebie i trzeba będzie się przyzwyczaic do tego ze macie się już na wzajem,więc troche mniej starań będziesz zauważać co nie wiąże się z tym ze Twojemu chłopakowi nie zalezy.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 18:27   #8
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Cytat:
Napisane przez quadra616 Pokaż wiadomość
Tak, tak wiem, ja panikuję
No może to nie jest wielka "rocznica" ale cieszę się tym, co mam już.
Delikatnie wypróbuję metodę "Krok w przód, trzy w tył"

Jestem panikarą ) A Wasze wypowiedzi mnie pocieszają
osobiscie nie polecam tej metody.
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:35   #9
TeQuiero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 168
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Hmm.. P a n i k u j e s z.
To dopiero 2 miesiąc... początki zawsze są trudne...
__________________

I will always love you.
You, my darling you
....
TeQuiero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:55   #10
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Myśle że niepotrzebnie sie stresujesz.
Mów mu o tym czego oczekujesz ale daj mu troche wolności.
Każdy ma swoje sprawy i obowiązki, poza tym trzeba mieć też swój kawałek świata.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:47   #11
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Skąd ja to znam... tez mam takie odczucia choc czasem sie zastanawiam czy nie przesadzam...
Dla niego jest wiecej wartosciowych rzeczy niz ja...
Moze powinnas z nim powaznie porozmawiac?
U mnie niestety nie skutkuje
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 21:49   #12
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Wiesz na początku samym jak z kimś jesteś to jest burza hormonów, totalne zakręcenie , układasz plany pod tą drugą osobę, istne szaleństwo. Chce sie być ze sobą cały czas. Potem życie wraca powoli do normy, nie można być ciągle w takim szoku, świat czeka. Są osoby i sprawy które całkiem sie zaniedbywało przez ten pierwsazy imppuls. Zaczyna się miec ochote na wygospodarowanie czasy tylo dla siebie i porobienie tego co sie lubi. To norma. Miałam kiedyś chłopaka który chciał koniecznie widywac sie ze mną CODZIENNIE. Jak nie miałam czasu to on chciał żebym chociaż na chwile sie wieczorem z nim przespacerowała z nim przyjeżdżał pod mój blok z drugiego końca miasta. Na początku byłam mile połechtana itp, to było urocze. Ale po 2 tygodniach miałam totalnie dość. Musiałam z nim przeprowadzic rozmowe że max co 2 dni, chociaż sama wolałam bym raczej 2 razy na tydzień. szkoła, robienie praktyk, nauka, dom, zero czasu żeby sie spotkac z koleżankami czy poprostu poczytac ksiażke. Kompletnie nie miałam kiedy sie za tym facetem stęsknić. Może u Was też tak było - przestawił sobie życie dogóry nogami bo szalał z zakochania, ale ile tak można, chce odetchnąć trochę i ponadrabiac co zaniedbał?
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 10:37   #13
princessss
Raczkowanie
 
Avatar princessss
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 98
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

czy to ilosc smsow jest wyznacznikiem jak glebokie jest Wasze uczucie ???

... Moja droga.. jestescie ze soba od dwoch miesiecy i juz liczysz rocznice ??.. to co bdzie przy dwoch latach - 24 rocznica?? przy dwudziestu -240 rocznica?!... lekka przesada wg mnie..

przede wszystkim gdy nie odpisuje Ci na smsa- moze nie ma kasy, czasu i czasem nawet humoru odpisac.. przystepuj i daj mu szanse sie wykazac.. nie naciskaj ...
.. moze ma ciezko w pracy/szkole/inne.. porozmawiaj z nim .. prosto, szczerze..
princessss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 10:38   #14
nadira1204
Raczkowanie
 
Avatar nadira1204
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 34
GG do nadira1204
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Porozmawiaj z Nim, może poprostu ma więcej zajęć, a Ty niepotrzebnie wywołujesz wilka z lasu Bez nerwów, jeśli uważasz, że On poczuł się zbyt pewnie zrób dla Niego coś spontanicznie niezywkłego i oczaruj Go Zawsze pomaga
nadira1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 11:32   #15
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

proponuje udać się do ZOO
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 12:06   #16
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
proponuje udać się do ZOO





Autorko watku przesadzasz.Czemu oststnio dla wszystkich szczytem udanego zwiazku sa wysyłane smsyNie umiem tego zrozumiec.Obchodzenie rocznicy po 2 miesiacach zwiazku też jest dla mnie dziwne.Moze on nigdy nie obchodził takich rocznic i nie wie,ze tak "trzeba"

Ja nie wiem ale dla mnie zawsze byla i jest rozmowa wskazana,aby okreslic swoje potrzeby,wachania czy co tam jeszcze.
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 14:16   #17
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

ja to zaczynam odczuwa po roku.
Fakt to jest przykre kiedy wczesniej chcial spędzac ze mna kazda minutę a teraz nawet pare dni potrafimy sie nie widziec i nie ma problemu.
Jak sie powie to zrobi , ale juz pare dni jest od nowa i trzeba dac kolejna wskazówkę cos powiedziec zeby on sie wysilil.
tez w sumie jestem ciekawa czy to jest do zmiany czy co to jest .
beznadzieja
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 14:28   #18
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Jest na to sposób totalnej olewki faceta, jak zobaczy , że mu uciekasz wymykasz się, jesteś nieuchwytna sam będzie Cię gonił i zabiegał o Ciebie.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 14:29   #19
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Po prostu to zdrowa sytuacja gdy partner chce miec troche wlasnych spraw i nie zyje zyciem drugiej osoby. Zakochanie i zwiazana z tym zaborczosc zniknely. pojawia sie partnerstwo. Gila bym dostala jakby na mnie moj TŻ uwiesil sie na 24 h.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 16:19   #20
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Ja tam do swojego chłopaka wysyłam tylko smsy:
- pozwalające się określić w czasie i przestrzeni (zagapiłam sie i będę 15 min później :P"
- jak mi nie działa net przez burze czy coś i nie mogę wejść na gg
- jak mi sie przydarzy coś wesołego i poczuję konieczną potrzebę podzielenia się ta rewelacją/ Jak wypije trochę winka z koleżankami i jestem bardzo wesolutka :P

Edytowane przez koniczyna82
Czas edycji: 2009-03-02 o 18:47 Powód: literówka zmieniająca sens wypowiedzi ;)
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:01   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Cytat:
Napisane przez quadra616 Pokaż wiadomość
Hej Wizażanki!

Mam taką małą sprawę. Jestem z moim chłopakiem od dwóch miesięcy razem. Dzis wlasnie jest nasza druga rocznica. No i wlasnie, on jakiś dziwny się robi. Rzadziej pisze sms'y. Rzadziej się ze mną spotyka. Jakby był pewny, że już ma mnie w garści i po prostu mnie "ma".
Nie chcę takiego czegoś. Chcę miłych słówek, spotkań i czułości. Ostatnio mu to powiedziałam, to na następny dzień zaaranżował spotkanie u mnie. Oglądaliśmy film. Oczywiście starał się być czuły, ale to było jakieś wymuszone.
Jak mam sprawdzić, czy jemu dalej zależy na mnie? Co zrobić, żeby go zmobilizować do uczucia gorącego?
Jakieś pomysły?

Dziekuje z góry za przeczytanie tych bazgrołków.

Edytowane:
Poza tym, gdy piszę mu jakiegoś ładnego sms'ka, to z drugiej strony echo. Zadnej odpowiedzi... No i mam przestać pisać? Głupio czuję się z tym, że nie dostaję odpowiedzi... ;(
Ja rozumiem, że możesz chcieć by zawsze było jak na początku, ale zazwyczaj związek ewoluuje i zmienia się. Na początku są motylki i szaleństwo, fascynacja, chęć spędzania ze sobą każdej chwili. Ale potem się wraca do normalnego życia, ludzie mają swoje sprawy.
Nie każdy lubi słodkie smski, niektórzy w ogóle nie lubią ich pisać. Może on nie lubi.

Zastanów się na ile Twój problem polega na tym, że facet Cię olewa, a na ile na tym, że związek się zmienia.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:49   #22
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Cytat:
Napisane przez quadra616 Pokaż wiadomość
Hej Wizażanki!

Mam taką małą sprawę. Jestem z moim chłopakiem od dwóch miesięcy razem. Dzis wlasnie jest nasza druga rocznica. No i wlasnie, on jakiś dziwny się robi. Rzadziej pisze sms'y. Rzadziej się ze mną spotyka. Jakby był pewny, że już ma mnie w garści i po prostu mnie "ma".
Nie chcę takiego czegoś. Chcę miłych słówek, spotkań i czułości. Ostatnio mu to powiedziałam, to na następny dzień zaaranżował spotkanie u mnie. Oglądaliśmy film. Oczywiście starał się być czuły, ale to było jakieś wymuszone.
Jak mam sprawdzić, czy jemu dalej zależy na mnie? Co zrobić, żeby go zmobilizować do uczucia gorącego?
Jakieś pomysły?

Dziekuje z góry za przeczytanie tych bazgrołków.

Edytowane:
Poza tym, gdy piszę mu jakiegoś ładnego sms'ka, to z drugiej strony echo. Zadnej odpowiedzi... No i mam przestać pisać? Głupio czuję się z tym, że nie dostaję odpowiedzi... ;(

Widzisz ja poznałam Tż w wakacje, pierwsze zauroczenie po 20 esów dziennie, flirt czułe słówka. Wszystko się rozkręcało 3 miesiące. Teraz kilka esów dziennie, dzień dobry, jak mija Ci dzień, albo nie wiem jak sie nie widzimy z tydzien to np. tęsknię za Tobą. Ale w porównaniu do początków to jest nic. I jest dobrze, bo miłość się okazuje przez to jakim sie jest dla tej 2-giej osoby, a nie ilością wysłanych esów. Co do spotkań, pracuje albo studiuje Twój Tż, a Ty np jeszcze chodzisz do liceum? Widzisz ja z perspektywy 1 roku studiów widze, że w liceum miałam mnóstwo czasu, teraz mam go o wiele wiele mniej... Jak mieliśmy wolne to widywaliśmy sie z Tż 4 razy w tygodniu na długie godziny. Teraz raz dwa razy. I to nie jest dla nas dziwne bo jak sie ma tydzien w tydzień zaliczenia, on prace i studia, ja studia i 50km dojazdy... To się człowiek cieszy z tych 2 wspólnych powiedzmy 6h wieczorów, które potrafi wygospodarować. Poza tym wracajac do tych esów, jak się jest zalatanym zabieganym to naprawdę czasami ciężko skupić się na tym: NAPISAĆ DO TŻ. Może u was występuje różnica światów (np ty liceum on studia albo podobna) i dlatego cieżko ci go zrozumieć, i Ci się wydaje, że mu nie zależy. A czasami... moj Tż w pewnym momencie przestał mi wogóle mówić, że mnie kocha. Odpowiedzieć odpowiadał, ale sam nie... Było mi troche przykro, potem był jakiś zalatany i sporadycznie mówił nawet kochanie (o innych czułościach nie wspomnę). Nie zrobiłam awantury bo awantury nie pomagają, tylko psują. Porozmawiałam mu, powiedziałam, że mi trochę przykro, że nie rozumię dlaczego tak się dzieje, i zaczynam się mimo wszystko przez takie szczególiki martwić o nas. On powiedział, ze nie zdawał sobie z tego sprawy, i że miał jakoś zakodowane, że skoro wiem, że mnie kocha to nie musi mi o tym co jakiś czas mówić. Porozmawiaj z Tż ale na spokojnie, z prośbą o zrozumienie a nie z pretensjami jak stąd na plutona, i przed rozmową sama pomyśl jakie mogą być inne powody poza Twoim domniemaniem, że coś w zwiazku nie gra. Powodzenia
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:50   #23
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Nie wiem - ja bylabym przerazona jakby mi facet obchodzil 'rocznice' po dwoch miesiacach spotykania.

Ja to nawet nie wiem kiedy taka 'okragla rocznice' w moim zwiazku obchodzic - jak go poznalam, jak sie z nim umowilam czy jak go 1szy raz bzyknelam.

Nie przesadzajmy - mozna sobie symbolicznie jakos milo spedzic czas po uplywie tego faktycznego ROKU.

Zreszta - kazdy ma zycie - praca/szkola i nie zawsze mozna wysylac smski co 10 minut. I zreszta co w nich pisac?
Nawet zreszta najslodsze misiowanie co 10 minut moze czlowieka wyprowadzic z rownowagi.

A poza tym - zycie to nie je bajka i nie ma tak, ze zwiazek to 56 lat motyli, poezji spiewanej pod balkonem, platkow roz i kolacji przy swiacach. To sobie trzeba uswiadomic, zeby nie wpadac w doly potem z powodu wykrzywionych wyobrazen na temat relacji dwojga ludzi.

Czyli nie panikuj.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 19:28   #24
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Nie wiem - ja bylabym przerazona jakby mi facet obchodzil 'rocznice' po dwoch miesiacach spotykania.

Ja to nawet nie wiem kiedy taka 'okragla rocznice' w moim zwiazku obchodzic - jak go poznalam, jak sie z nim umowilam czy jak go 1szy raz bzyknelam.

Nie przesadzajmy - mozna sobie symbolicznie jakos milo spedzic czas po uplywie tego faktycznego ROKU.

Zreszta - kazdy ma zycie - praca/szkola i nie zawsze mozna wysylac smski co 10 minut. I zreszta co w nich pisac?
Nawet zreszta najslodsze misiowanie co 10 minut moze czlowieka wyprowadzic z rownowagi.

A poza tym - zycie to nie je bajka i nie ma tak, ze zwiazek to 56 lat motyli, poezji spiewanej pod balkonem, platkow roz i kolacji przy swiacach. To sobie trzeba uswiadomic, zeby nie wpadac w doly potem z powodu wykrzywionych wyobrazen na temat relacji dwojga ludzi.

Czyli nie panikuj.
pierwsze: my tam sobie z TŻ spędzamy symbolicznie miły dzień na każdy kolejny "miesiąc" co prawda spędzamy też niesymboliczne miłe dni na codzień uważam że każda okazja jest dobra na przykład to, że się widzimy, a widujemy się codziennie. Jedyne, co różni ten dzień od innych to to, że jeśli dostanę kwiatek bez okazji to jestem zaskoczona, a w "miesięcznicę" wiem, że dostanę

drugie: jak to?! zburzyłaś cały mój światopogląd!
A serio: Autorko, przesadzasz. Ilość smsów itp to kiepski miernik tego, czy w związku jest dobrze czy źle. Wrzuć na luz i ciesz się że związek się rozwija
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:23   #25
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

to ze nie pisze wierszy w smsach nic nie znaczy. faceci maja inny mozg. uzywaja smsow do napisana krotkich zwiezlych wiadomosci w stylu " wracam o 8smej, bede glodny, tesknie"
my baby uzywamy smsow do nawiazywania relacji, czesto emocjonalnej, lubimy pisac dlugie wiadomosci, mowic o uczuciach. oni tego nie robia w wiekszosci.

2 miesiace to krotko, ale tez i dlugo. jesli facet jest toba znudzony i chce cie zostawic , to zacznie miec mniej czasu, wazne sprawy itp itd. po jakims czasie znajdzie (albo juz znalazl) sobie panne ktore zabije mu nude...

albo tez, po prostu po dwoch miesiacach wasze uczucia ochlonely i teraz z jego strony zacznie sie normalny etap zwiazku, a w takim etapie nie pisze sie romantycznych smsow co chwila, nie wyznaje milosci codziennie przy ksieczycu itp....

zycze powodzenia
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 23:01   #26
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Cytat:
Napisane przez quadra616 Pokaż wiadomość
Hej Wizażanki!

Mam taką małą sprawę. Jestem z moim chłopakiem od dwóch miesięcy razem. Dzis wlasnie jest nasza druga rocznica. No i wlasnie, on jakiś dziwny się robi. Rzadziej pisze sms'y. Rzadziej się ze mną spotyka. Jakby był pewny, że już ma mnie w garści i po prostu mnie "ma".
Nie chcę takiego czegoś. Chcę miłych słówek, spotkań i czułości. Ostatnio mu to powiedziałam, to na następny dzień zaaranżował spotkanie u mnie. Oglądaliśmy film. Oczywiście starał się być czuły, ale to było jakieś wymuszone.
Jak mam sprawdzić, czy jemu dalej zależy na mnie? Co zrobić, żeby go zmobilizować do uczucia gorącego?
Jakieś pomysły?

Dziekuje z góry za przeczytanie tych bazgrołków.

Edytowane:
Poza tym, gdy piszę mu jakiegoś ładnego sms'ka, to z drugiej strony echo. Zadnej odpowiedzi... No i mam przestać pisać? Głupio czuję się z tym, że nie dostaję odpowiedzi... ;(
dwa miesiace i rocznice macie? To raczej miesiecznice by wyszly. ...
Przyznaj sie masz jakis uraz po wczesniejszym facecie i chcesz to sobie teraz odbic?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 07:23   #27
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

eee jak dla mnie jestes przewrazliwiona. zajmij sie czyms a nie siedzisz i rozmyslasz o nie wiadomo czym.....
moj TŻ potrafi nie odezwac sie przez prawie dwa dni, nie odpowiada na moje smsy albo nawet nkiedy zostawie mu wiadomosc na gg to nie odpisze .....i nie robie z tego hallo. ale ja wiem ze ma taka prace jaka ma i stara sie do mnie odezwac jak tylko moze .
pogadaj z nim , dowiedz sie .....moze rzczywiscie tak jak dziewczyny pisza ma jakies tam swoje sprawy i juz ....
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 08:40   #28
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

smsy.. smsami.. nie są wyznacznikiem uczucia ani zaangażowania, ale gorzej jeśli traci się ten "codzienny" kontakt i się ze sobą nie rozmawia..

Obecnie mam teraz taki problem, spotykam sie z facetem od 1,5 miesiąca, ale dochodze do wniosku, ze my ze soba w ogole prawie nie rozmawiamy, a spotkania 2 razy w tygodniu nie wystarczają aby podzielić się wszystkimi codziennymi wrażeniami itd.
I teraz nie wiem czy to ja przesadzam, czy coś w tym jest..? :/
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 13:51   #29
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
smsy.. smsami.. nie są wyznacznikiem uczucia ani zaangażowania, ale gorzej jeśli traci się ten "codzienny" kontakt i się ze sobą nie rozmawia..

Obecnie mam teraz taki problem, spotykam sie z facetem od 1,5 miesiąca, ale dochodze do wniosku, ze my ze soba w ogole prawie nie rozmawiamy, a spotkania 2 razy w tygodniu nie wystarczają aby podzielić się wszystkimi codziennymi wrażeniami itd.
I teraz nie wiem czy to ja przesadzam, czy coś w tym jest..? :/
To zalezy.
Wiesz - poczatki sa trudne. Poznajesz druga osobe. Ciezko to wszytsko wywazyc. Ta chemie, chec poznania, ostroznosc. Nie wiem jak Ty, ale raczej na poczatku kontroluje sie co sie mowi i ile.

Nie mowie, ze mam idealny zwiazek, albo ze ja przyklad do nasladowania (Bron Bog!) ale poczatki mojego zwiazki spedzilam glownie na uciechach cielesnych. W zasadzie to ja niczego nie oczekiwalam, nie angazowalam sie.
Ale z czasem zaczelismy ze soba poprostu rozmawiac. Z czasem takze zaczelismy sie spotykac czesciej, czesciej.

To chyba samo przychodzi. Jesli przyjsc ma.

Ja weszlam w ten zwiazek bez wiekszych emocji, wlasciwie na tym 'zwiazku' mialam postawiony krzyzyk - ze pobawimy sie i narazie.
A jednak w tym momemncie serce by mi peklo przy rozstaniu.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:57   #30
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Chłopak ... przestaje miec dla mnie czas...

Przecież normalnym zachowaniem jest tzw."ustatkowanie" w związku,ze juz nie musimy o siebie tak zabiegać ,ze normalnym jest ze nasze okzywanie uczucia się już zmieni względem siebie.Patrzmy na to jakie zachowania dajemy i dostajemy gdy jestesmy obok siebie a nie przez sms,faktem moze być ze jesli na poczatku było tego bardzo duzo a z czasem się zmieniło to można wyobrazić sobie ze ktos dla nas nie ma czasu,ale należy podejść do tego z dystansem.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.