Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-24, 14:26   #2251
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Jakis czas temu kupilam puder Lily Lolo Flawless silk i wczesniej nie mogłam go używac bo był za ciemny
Teraz sie troche opaliłam i przypomniałam sobie o nim -jest super
Utrwala, wygładza i nie daje pudrowego efektu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie mi o nim przypomniałaś
Muszę rozpocząć poszukiwania pod tytułem "gdzie ja go schowałam"

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
U mnie już paczka dojechala
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie Pat pobila rekord, w 3 dni dotarla paczka
W sumie zazdroszczę nabytków, choć po moim ostatnim zakupie od Pat czyli czwórki cieni Blitz Astral Eyeshadow Quad mam mieszane uczucia, bo najbardziej "oczekiwany" cień w prawym górnym rogu bardzo mnie rozczarował - wiele sposobów aplikacji a efekt ciągle ten sam - złoty brokat fruwający wszędzie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 14:33   #2252
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
U mnie już paczka dojechala
Szkoda, że zamknięte te skarby, człowiek by oczy nacieszył

Dostawa powietrznym DHLem idzie bardzo szybko.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
złoty brokat fruwający wszędzie

Oooo, to czegoś takiego wprost nie znoszę, a u Pat to dość częste, niestety.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 15:28   #2253
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Właśnie mi o nim przypomniałaś
Muszę rozpocząć poszukiwania pod tytułem "gdzie ja go schowałam"

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------




W sumie zazdroszczę nabytków, choć po moim ostatnim zakupie od Pat czyli czwórki cieni Blitz Astral Eyeshadow Quad mam mieszane uczucia, bo najbardziej "oczekiwany" cień w prawym górnym rogu bardzo mnie rozczarował - wiele sposobów aplikacji a efekt ciągle ten sam - złoty brokat fruwający wszędzie
ja mam wszystko razem, ale czesto zapominam o czyms i uzywam tylko pierwszych rzeczy z brzegu

Wlasnie sobie przypomniałam o palecie Pat ktora uzyłam tylko killa razy 🤪
Wróciłam ostatnio do moich starutkich cieni Maca i kurcze fajne są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 16:06   #2254
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89512424]
Oooo, to czegoś takiego wprost nie znoszę, a u Pat to dość częste, niestety.[/QUOTE]
No właśnie - cienie za przysłowiowe miliony monet, a fruwania brokatu ogarnąć nie potrafili
Żeby nie było - doceniam w paletach Pat maty i inne wykończenia, ale wspomniany quad i flagowy w nim kolor mnie mocno rozczarowały, zwłaszcza, że internety i jutuby piały z zachwytu

Udało mi się też kupić paletę, w której wszystkie cienie są do To paletka Kiko, kolorystyka fajna, chłodna, ale jakościowo przeniosła mnie do czasów liceum, uwaga - w lata dziewięćdziesiąte . Zdolni są - 10 cieni w palecie, a w praktyce, po nałożeniu, wychodzi, że może dwa kolory można odróżnić na skórze

I jeszcze jedno ostatnie rozczarowanie - tusz Lancome 8 Hypnose. Opakowanie piękne i to tyle z plusów. Jeszcze chyba nie miałam tuszu, który tak dramatycznie nie robił nic. Może jakimś cudem, po jakimś czasie, będę musiała to odszczekać, ale póki co się nie zanosi


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam wszystko razem, ale czesto zapominam o czyms i uzywam tylko pierwszych rzeczy z brzegu

Wlasnie sobie przypomniałam o palecie Pat ktora uzyłam tylko killa razy 🤪
Wróciłam ostatnio do moich starutkich cieni Maca i kurcze fajne są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tylko dokupuję kolejne koszyczki nie tylko do szuflad, ale już i do ustawiania na toaletce i na parapecie nawet, a do tych koszyczków dokładam kolejne warstwy, a to, co znajdzie się pod spodem, niestety popada w zapomnienie, aż któregoś dnia mnie olśni, że przecież mam fajny róż/brązer/paletkę itp. i zaczyna się gorączkowe szukanie po wszystkich szafkach, szufladach i koszyczkach. Masakra jakaś
Niemniej miło, że nie tylko ja tak mam

MACa chyba zawsze będę darzyć sentymentem, a w sumie wszytko, co zgromadziłam, zwłaszcza róże, cienie i szminki - nadal kocham.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 22:22   #2255
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie - cienie za przysłowiowe miliony monet, a fruwania brokatu ogarnąć nie potrafili
Żeby nie było - doceniam w paletach Pat maty i inne wykończenia, ale wspomniany quad i flagowy w nim kolor mnie mocno rozczarowały, zwłaszcza, że internety i jutuby piały z zachwytu

Udało mi się też kupić paletę, w której wszystkie cienie są do To paletka Kiko, kolorystyka fajna, chłodna, ale jakościowo przeniosła mnie do czasów liceum, uwaga - w lata dziewięćdziesiąte . Zdolni są - 10 cieni w palecie, a w praktyce, po nałożeniu, wychodzi, że może dwa kolory można odróżnić na skórze

I jeszcze jedno ostatnie rozczarowanie - tusz Lancome 8 Hypnose. Opakowanie piękne i to tyle z plusów. Jeszcze chyba nie miałam tuszu, który tak dramatycznie nie robił nic. Może jakimś cudem, po jakimś czasie, będę musiała to odszczekać, ale póki co się nie zanosi



Ja tylko dokupuję kolejne koszyczki nie tylko do szuflad, ale już i do ustawiania na toaletce i na parapecie nawet, a do tych koszyczków dokładam kolejne warstwy, a to, co znajdzie się pod spodem, niestety popada w zapomnienie, aż któregoś dnia mnie olśni, że przecież mam fajny róż/brązer/paletkę itp. i zaczyna się gorączkowe szukanie po wszystkich szafkach, szufladach i koszyczkach. Masakra jakaś
Niemniej miło, że nie tylko ja tak mam

MACa chyba zawsze będę darzyć sentymentem, a w sumie wszytko, co zgromadziłam, zwłaszcza róże, cienie i szminki - nadal kocham.
Nie tylko Ty tak masz 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 10:39   #2256
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89510804]

Ja czekam na wiosenną kolekcję makijażu od Chantecaille, ale coś się nie pojawia na Culcie. Napaliłam się na róż z tej kolekcji, idealnie jakby wchodziła na to zniżka, a tu cisza

Coś mnie ostatnio Cult wkurza z wysyłką. Wysyłają różnymi przewoźnikami. Raz przychodzi pocztą albo inpostem (wtedy idzie tydodniami) a czasem przez DPD i paczka jest w krócej niż tydzień. Irytujące to jest, nie wiadomo czego się spodziewać.
Dochrapałam się tam już statusu pod wezwaniem spender freak level 3 ale to niestety nie gwarantuje szybkiej dostawy. Kurde, żeby trzy tygodnie czekać na zamówienie...[/QUOTE]

Ehem... Pisałyśmy o tym jakiś czas temu - że do Cult trafia tylko część ich kolekcji... więc mam teraz takie "I told you so!" (sorry zawsze chciałam to powiedzieć )
W każdym razie ja także chciałam ten róż kupić a teraz jak wyszły nowe róże od bobbi brown (poluje na kolor peach - niedostępny na stronie douglas i notino - gdybyście gdzieś widziały dajcie znać) więc już odpuszczam sobie ten Chantecaille

Z ciekawostek - dostałam kilka róży, rozświetlaczy z sheglam i są bdb jakości - moim zdaniem jak rare beauty ale mniej napigmentowane (dopiero potem się dowiedziałam, że to chińskie kosmetyki... no ale cóż nie wywalę)
https://pl.shein.com/SHEGLAM-Color-B...-cat-2257.html

Jakie macie opinie o kosmetykach westman atelier?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 10:55   #2257
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ehem... Pisałyśmy o tym jakiś czas temu - że do Cult trafia tylko część ich kolekcji... więc mam teraz takie "I told you so!" (sorry zawsze chciałam to powiedzieć )
W każdym razie ja także chciałam ten róż kupić a teraz jak wyszły nowe róże od bobbi brown (poluje na kolor peach - niedostępny na stronie douglas i notino - gdybyście gdzieś widziały dajcie znać) więc już odpuszczam sobie ten Chantecaille

Z ciekawostek - dostałam kilka róży, rozświetlaczy z sheglam i są bdb jakości - moim zdaniem jak rare beauty ale mniej napigmentowane (dopiero potem się dowiedziałam, że to chińskie kosmetyki... no ale cóż nie wywalę)
https://pl.shein.com/SHEGLAM-Color-B...-cat-2257.html

Jakie macie opinie o kosmetykach westman atelier?
Ten?

https://www.flaconi.pl/makijaz/bobbi...AaAp8AEALw_wcB
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-26, 14:25   #2258
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam wszystko razem, ale czesto zapominam o czyms i uzywam tylko pierwszych rzeczy z brzegu

Wlasnie sobie przypomniałam o palecie Pat ktora uzyłam tylko killa razy 🤪
Wróciłam ostatnio do moich starutkich cieni Maca i kurcze fajne są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też i cienie Maca są chyba jednak dla mnie najlepsze. Chodzi o taką łatwość użytkowania, one się w ogóle nie osypują, stopniowo budują, kolory są wyważone, takie same na powiece, jak w palecie... Od jakiegoś czasu jest moda na przepigmentowane cienie, które robią straszny osyp przy aplikacji i ostatecznie psują makijaż. W ogóle nadal bardzo lubię Maca, większość rzeczy ma solidną jakość. Teraz czaję się na nowe płynne matowe szminki.
A z Pat wszystko, co miałam, to było wielkie rozczarowanie. Opakowania i swatche producenta są kuszące, a potem klops, jak dla mnie w ogóle nie warte ceny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 15:12   #2259
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ehem... Pisałyśmy o tym jakiś czas temu - że do Cult trafia tylko część ich kolekcji... więc mam teraz takie "I told you so!" (sorry zawsze chciałam to powiedzieć )
Hahaha Przyjmę to na swoją wątłą klatę.
Ale tej kolekcji nigdzie jeszcze nie ma; tylko na brytyjskiej stronie tej marki ją widziałam (która nie wysyła do Polski), a tak to cicho sza. W Stanach jest też dostępna, bo recenzje amerykańskich jutuberek pojawiają się sukcesywnie.
Mam nadzieję, że później będzie szerzej do kupienia. Nie poddaje się
A jak się nie uda, to też dobrze.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
W każdym razie ja także chciałam ten róż kupić a teraz jak wyszły nowe róże od bobbi brown (poluje na kolor peach - niedostępny na stronie douglas i notino - gdybyście gdzieś widziały dajcie znać) więc już odpuszczam sobie ten Chantecaille
Ciekawy, owszem.
Peach faktycznie kuszący....

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja też i cienie Maca są chyba jednak dla mnie najlepsze.
Dla mnie na pewno jedne z lepszych Lepsze ma, moim zdaniem, Denona.
Ale maczki trzymają poziom bez dwóch zdań.
Niedawno sobie skomponowałam paletkę z pojedynczych cieni i uwielbiam ją. Są właśnie takie jak mówisz - nieprzesadzone, trudno z nimi przegiąć, są idealne dla mojej delikatnej pigmentacji Pat nie dla mnie, zbyt mocne i zbyt nasycone proponuje kolory. Ewidentnie dla ciemnych karnacji (w większości).
Niezmiennie od lat kocham róże MACa. Są petardami.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 16:53   #2260
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
o dziękuję! ale poszaleli z ceną - drożej jak w douglasie

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A z Pat wszystko, co miałam, to było wielkie rozczarowanie. Opakowania i swatche producenta są kuszące, a potem klops, jak dla mnie w ogóle nie warte ceny.
Zgadzam się - ogromny hype, marka wygląda zewsząd łącznie z lodówką a jak przychodzi co do czego to takie meh...
I przykro mi to mówić ale podobne odczucia mam z natashą denona - jest dużo lepsza jak pat ale i tak przereklamowana, błyski piękne ale ogólnie takie 3+, natasha jest bladolica a jej produkty na mnie wychodzą mega ciemne (cienie, szminki), te kremowe róże z palet do twarzy są beznadziejne jakościowo..
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 18:32   #2261
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
o dziękuję! ale poszaleli z ceną - drożej jak w douglasie

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------



Zgadzam się - ogromny hype, marka wygląda zewsząd łącznie z lodówką a jak przychodzi co do czego to takie meh...
I przykro mi to mówić ale podobne odczucia mam z natashą denona - jest dużo lepsza jak pat ale i tak przereklamowana, błyski piękne ale ogólnie takie 3+, natasha jest bladolica a jej produkty na mnie wychodzą mega ciemne (cienie, szminki), te kremowe róże z palet do twarzy są beznadziejne jakościowo..
A propos - Tż kupił mi na urodziny ABH Rose Metals, a póżniej sama sobie dokupiłam Glam Denony i- o mamo, ale przepaść w pigmentacji
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-26, 18:50   #2262
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
o dziękuję! ale poszaleli z ceną - drożej jak w douglasie

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------



Zgadzam się - ogromny hype, marka wygląda zewsząd łącznie z lodówką a jak przychodzi co do czego to takie meh...
I przykro mi to mówić ale podobne odczucia mam z natashą denona - jest dużo lepsza jak pat ale i tak przereklamowana, błyski piękne ale ogólnie takie 3+, natasha jest bladolica a jej produkty na mnie wychodzą mega ciemne (cienie, szminki), te kremowe róże z palet do twarzy są beznadziejne jakościowo..
A po ile w Douglasie?

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
A propos - Tż kupił mi na urodziny ABH Rose Metals, a póżniej sama sobie dokupiłam Glam Denony i- o mamo, ale przepaść w pigmentacji
W sensie na niekorzyść ABH?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 19:00   #2263
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dla mnie cienie ABH to spore rozczarowanie, nie lubią się chyba z moją skórą. Są rzeczywiście bardzo trwałe, pigmentacja i rozcieranie bez zarzutu, ale jakoś tak dziwnie 'siedzą' na powiece. Nie wiem jak to wytłumaczyć...widać warstwę cieni, sprawiają, że powieki wyglądają starzej - jakąś taką dziwną teksturę dostają.

Szczególnie tej nowej małej paletki to dotyczy:
https://www.sephora.pl/p/glam-to-go-...ek-582199.html

Jak dla mnie tylko Natasza, potem MAC, Viseart, Suqqu i Surratt. Dior też ma dobre cienie.
Rozczarowanie to Pat i Chanel.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-02-26 o 19:02
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 19:19   #2264
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A po ile w Douglasie?



W sensie na niekorzyść ABH?
Na niekorzyść Natashy, jest o wiele słabsza. Ale mówię to na podstawie tylko tych dwóch konkretnych palet.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89514441]Dla mnie cienie ABH to spore rozczarowanie, nie lubią się chyba z moją skórą. Są rzeczywiście bardzo trwałe, pigmentacja i rozcieranie bez zarzutu, ale jakoś tak dziwnie 'siedzą' na powiece. Nie wiem jak to wytłumaczyć...widać warstwę cieni, sprawiają, że powieki wyglądają starzej - jakąś taką dziwną teksturę dostają.

Szczególnie tej nowej małej paletki to dotyczy:
https://www.sephora.pl/p/glam-to-go-...ek-582199.html

Jak dla mnie tylko Natasza, potem MAC, Viseart, Suqqu i Surratt. Dior też ma dobre cienie.
Rozczarowanie to Pat i Chanel.[/QUOTE]

Mac jest super, do tej pory używałam tylko ich cieni, na zmianę z Hudą. Chanel faktycznie, zazwyczaj wygląda ładnie tylko w opakowaniu, na oku słabiutko.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 21:02   #2265
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89514075]Hahaha Przyjmę to na swoją wątłą klatę.
Ale tej kolekcji nigdzie jeszcze nie ma; tylko na brytyjskiej stronie tej marki ją widziałam (która nie wysyła do Polski), a tak to cicho sza. W Stanach jest też dostępna, bo recenzje amerykańskich jutuberek pojawiają się sukcesywnie.
Mam nadzieję, że później będzie szerzej do kupienia. Nie poddaje się
A jak się nie uda, to też dobrze.



Ciekawy, owszem.
Peach faktycznie kuszący....

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------



Dla mnie na pewno jedne z lepszych Lepsze ma, moim zdaniem, Denona.
Ale maczki trzymają poziom bez dwóch zdań.
Niedawno sobie skomponowałam paletkę z pojedynczych cieni i uwielbiam ją. Są właśnie takie jak mówisz - nieprzesadzone, trudno z nimi przegiąć, są idealne dla mojej delikatnej pigmentacji Pat nie dla mnie, zbyt mocne i zbyt nasycone proponuje kolory. Ewidentnie dla ciemnych karnacji (w większości).
Niezmiennie od lat kocham róże MACa. Są petardami.[/QUOTE]Ze wszystkim się zgadzam! Tak, Denona ma rzeczywiście trochę lepsze. Pat dla mnie też za mocna pigmentacja, podtrzymuję zdanie, że to kosmetyki dla osób z ciemniejszą karnacją, a np. tusz, czy szminki nie są zbyt trwałe i jakość jest lepsza w niektórych produktach Eveline Rozświetlacze i róże Maca mają różne wykończenia, odcienie, nigdy się nie kończą, są trwałe, elegancko wyglądają na skórze. Od jakiegoś czasu trwa szał na Dior Rosy Glow i ponieważ uwielbiam róże, kupiłam i co? Formuła mnie nie powaliła, a jeśli chodzi o odcień... to już było, z 10 razy, chociażby właśnie w Macu, do tego kolor w opakowaniu wyglądał tak, jak potem na policzku. Tak, tak, wiem, że Dior to niby magiczny róż, grający z pH skóry itd., ale jak dla mnie to taki trochę pic na wodę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
o dziękuję! ale poszaleli z ceną - drożej jak w douglasie

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------



Zgadzam się - ogromny hype, marka wygląda zewsząd łącznie z lodówką a jak przychodzi co do czego to takie meh...
I przykro mi to mówić ale podobne odczucia mam z natashą denona - jest dużo lepsza jak pat ale i tak przereklamowana, błyski piękne ale ogólnie takie 3+, natasha jest bladolica a jej produkty na mnie wychodzą mega ciemne (cienie, szminki), te kremowe róże z palet do twarzy są beznadziejne jakościowo..
Mam wrażenie, że z Natashą to zależy od produktu. Ceny ma rzeczywiście nieźle wywindowane i nowe kolekcje owiane otoczką magii Na szczęście nie zdarzyła mi się u niej żadna wtopa, no, może szminki są przeciętne. Mam kolor Natasha i Athena i one akurat nie wypadają ciemno, za to zaskoczyły mnie konturówki, na żywo wszystkie wydały mi się ciemne. Unikam raczej tych kremowych formuł produktów i z tego, co piszesz, to dobrze. Ostatnio po swatchach moją uwagę zwróciła paleta Dream, choć na fotkach w necie wydała mi się nieciekawa, ale właśnie zastanawiam się, czy nie będzie za ciemna, bo np. Bronze od razu odpuściłam z tego powodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89514441]Dla mnie cienie ABH to spore rozczarowanie, nie lubią się chyba z moją skórą. Są rzeczywiście bardzo trwałe, pigmentacja i rozcieranie bez zarzutu, ale jakoś tak dziwnie 'siedzą' na powiece. Nie wiem jak to wytłumaczyć...widać warstwę cieni, sprawiają, że powieki wyglądają starzej - jakąś taką dziwną teksturę dostają.

Szczególnie tej nowej małej paletki to dotyczy:
https://www.sephora.pl/p/glam-to-go-...ek-582199.html

Jak dla mnie tylko Natasza, potem MAC, Viseart, Suqqu i Surratt. Dior też ma dobre cienie.
Rozczarowanie to Pat i Chanel.[/QUOTE]Kurczę, mam podobne odczucia. Ostatnio kupiłam tą jedną z nowszych palet ABH, z lawendowym cieniem, Noveau chyba. Widziałam po rezenzjach, że cienie sypią się przeokropnie, ale jakoś zaciekawiła mnie ta kolorystyka i olałam rozsądek. I co? Podkreśla na powiekach wszystko, czego wolałabym nie widzieć, jakoś tak staro wyglądają, pomarszczone, warstwa makijażu jest grubsza, niż zwykle. Nie wiem, dla kogo taki kosmetyk, dla nastolatek to chyba za drogi, a ja nie jestem jakoś bardzo stara, dopiero co miałam 32 urodziny
Z marek, o których piszesz, miałam tylko cienie Diora i zawsze lubiłam, muszę przetestować jeszcze te pozostałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Na niekorzyść Natashy, jest o wiele słabsza. Ale mówię to na podstawie tylko tych dwóch konkretnych palet.



Mac jest super, do tej pory używałam tylko ich cieni, na zmianę z Hudą. Chanel faktycznie, zazwyczaj wygląda ładnie tylko w opakowaniu, na oku słabiutko.
Huda też ma fajne cienie, przypomniało mi się, że miałam z nich dużo frajdy. Niestety z taką kolekcją nie nadążam z używaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Jeszcze polecę kilka fajnych konturówek nude po moich nowych testach: taniutkie Miyo, mam Cinnamon, ale są jeszcze inne odcienie, ABH Deep Taupe i nowa Muted Mauve

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 21:42   #2266
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Ja palety Pat lubie ale ja sroka jestem, juz same opakowania mnie kupują, no i te ich cienie duochromy, żuczki . Jakiś czas temu kupiłam paletę Fagaty dla jednego, srebrnego cienia . Miałam jakieś 2 starsze Palety Pat i nawet chciałam sprzedać ale nie sprzedam . Z Denoną to chybił trafił. Lubię ta szarą Glam chociaż jak dla mnie te cienie suchelce straszne, miałam też kilka innych od Denony i zupełnie nie moja formuła. Błyski bardzo dzienniaczkowe, maty suchawe, no nie umiem w Denone. Jedyna paleta od niej która pasuje mi tak w 100 % to Glam Face Palette, lubię ją na tyle, że dokupiłam i ciemniejszą wersję. ABH jest spoko ale jakoś nie używam tych starszych, wyjątkiem jest ta wielka, różowa paleta Norviny, Rose Metals też polubiłam . Ogólnie to dziś popełniłam zakup najdroższej palety cieni w moim życiu ale była ostatnia sztuka to no . Ostatnio kupiłam też paletę Nimya od NickiTutorials ale jeszcze nie zdążyłam przetestować.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 07:30   #2267
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A po ile w Douglasie?
275zł i jest -20% ale co z tego skoro peach nie ma

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jedyna paleta od niej która pasuje mi tak w 100 % to Glam Face Palette, lubię ją na tyle, że dokupiłam i ciemniejszą wersję.
Ogólnie to dziś popełniłam zakup najdroższej palety cieni w moim życiu ale była ostatnia sztuka to no .
to tez moja ulubiona paleta od Natashy - ale róż taki sobie jej w tej palecie wyszedł

pochwal się co kupiłaś?

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89514441]
Jak dla mnie tylko Natasza, potem MAC, Viseart, Suqqu i Surratt. Dior też ma dobre cienie.
Rozczarowanie to Pat i Chanel.[/QUOTE]

Ja jeszcze bardzo lubię cienie ChT
Lisa jest ok ale nic odkrywczego (a nawet bym powiedziała, że Muse to bardzo przeciętna paletka)
Chanel zawsze były wtopami dla mnie.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ostatnio po swatchach moją uwagę zwróciła paleta Dream, choć na fotkach w necie wydała mi się nieciekawa, ale właśnie zastanawiam się, czy nie będzie za ciemna, bo np. Bronze od razu odpuściłam z tego powodu

[/COLOR]Huda też ma fajne cienie, przypomniało mi się, że miałam z nich dużo frajdy. Niestety z taką kolekcją nie nadążam z używaniem.
My Dream Palette Natashy jest ciemna, ja jestem zawiedziona... Ona bladolica a zrobiła swoją wymarzoną paletę taką ciemną U mnie na oku większość z tych cieni wygląda na szaro bure... Będę się pozbywać bo zupełnie nieużytkowa przy mojej karnacji.

Racja Huda jest fajna, nieprzesadzona pigmentacja i noszalne kolory.
Czaiłam na tę nową matową (jest już w sepho) ale przypomniało mi się, że nie rozpakowałam nawet Born this way od Too faced.
Po laserze kilka tygodni nie można malować oczu - dziś pierwszy raz delikatnie się pomiziałam i nareszcie wyglądam jak człowiek Bo chodziłam do pracy z całą twarzą pomalowaną poza oczami i bidnie to wyglądało
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 08:36   #2268
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
275zł i jest -20% ale co z tego skoro peach nie ma

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------



to tez moja ulubiona paleta od Natashy - ale róż taki sobie jej w tej palecie wyszedł

pochwal się co kupiłaś?

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------



Ja jeszcze bardzo lubię cienie ChT
Lisa jest ok ale nic odkrywczego (a nawet bym powiedziała, że Muse to bardzo przeciętna paletka)
Chanel zawsze były wtopami dla mnie.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------



My Dream Palette Natashy jest ciemna, ja jestem zawiedziona... Ona bladolica a zrobiła swoją wymarzoną paletę taką ciemną U mnie na oku większość z tych cieni wygląda na szaro bure... Będę się pozbywać bo zupełnie nieużytkowa przy mojej karnacji.

Racja Huda jest fajna, nieprzesadzona pigmentacja i noszalne kolory.
Czaiłam na tę nową matową (jest już w sepho) ale przypomniało mi się, że nie rozpakowałam nawet Born this way od Too faced.
Po laserze kilka tygodni nie można malować oczu - dziś pierwszy raz delikatnie się pomiziałam i nareszcie wyglądam jak człowiek Bo chodziłam do pracy z całą twarzą pomalowaną poza oczami i bidnie to wyglądało
Na Zalando jeszcze jest, a tam bywają promki
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 09:05   #2269
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Marigold- sory za brak cytowania, kupiłam nową paletę Danessy Myricks
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-27, 10:57   #2270
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja też i cienie Maca są chyba jednak dla mnie najlepsze. Chodzi o taką łatwość użytkowania, one się w ogóle nie osypują, stopniowo budują, kolory są wyważone, takie same na powiece, jak w palecie... Od jakiegoś czasu jest moda na przepigmentowane cienie, które robią straszny osyp przy aplikacji i ostatecznie psują makijaż. W ogóle nadal bardzo lubię Maca, większość rzeczy ma solidną jakość. Teraz czaję się na nowe płynne matowe szminki.
A z Pat wszystko, co miałam, to było wielkie rozczarowanie. Opakowania i swatche producenta są kuszące, a potem klops, jak dla mnie w ogóle nie warte ceny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mam problem z pigmentacją-tzn czuje sie przemalowana tymi intrnsywnymi kolorami, ale może to juz wiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 11:30   #2271
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Na Zalando jeszcze jest, a tam bywają promki
wrzuciłam do koszyka i czekam na ich ruch z promkami : D
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 21:49   #2272
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Podkreśla na powiekach wszystko, czego wolałabym nie widzieć, jakoś tak staro wyglądają, pomarszczone, warstwa makijażu jest grubsza, niż zwykle.
No właśnie, dokładnie to miałam na myśli !

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
275zł i jest -20% ale co z tego skoro peach nie ma
Ale za to na niche-beauty.com (nie wiem czy znasz ten sklep, jest w Niemczech, wysyłka do Polski DHLem, płaci się złociszami i ogólnie - bardzo w porządku) pojawiła się dzisiaj wiosenna kolekcja od Chantecaille Wchodzi na nią 20% zniżki z kodem SPRING20.
Cena różu i po zniżce miażdży. Ale co zrobić skoro nie ma się czy malować....

Link do różu:

https://www.niche-beauty.com/en-de/p...-blush/305-559

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze bardzo lubię cienie ChT
Faktycznie, zapomniałam o Szarlocie ! Też bardzo lubię jej cienie; czołówka w moim rankingu.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
kupiłam nową paletę Danessy Myricks
Ta paletka jest piękna, ale jak dla mnie tylko do oglądania. Nie umiem - niestety - w takie kolory i wykończenia. Rozumiem, że mówisz o palecie Beauty Lightwork IV Transcendence Palette, tej co mam w załączniku ? Jest boska No ale nie dla psa kiełbasa

Danessa niedawno wypuściła też kremowe róże:

https://www.beautylish.com/s/dadanes...-rose-n-brunch
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 22:36   #2273
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89515693]No właśnie, dokładnie to miałam na myśli !



Ale za to na niche-beauty.com (nie wiem czy znasz ten sklep, jest w Niemczech, wysyłka do Polski DHLem, płaci się złociszami i ogólnie - bardzo w porządku) pojawiła się dzisiaj wiosenna kolekcja od Chantecaille Wchodzi na nią 20% zniżki z kodem SPRING20.
Cena różu i po zniżce miażdży. Ale co zrobić skoro nie ma się czy malować....

Link do różu:

https://www.niche-beauty.com/en-de/p...-blush/305-559



Faktycznie, zapomniałam o Szarlocie ! Też bardzo lubię jej cienie; czołówka w moim rankingu.



Ta paletka jest piękna, ale jak dla mnie tylko do oglądania. Nie umiem - niestety - w takie kolory i wykończenia. Rozumiem, że mówisz o palecie Beauty Lightwork IV Transcendence Palette, tej co mam w załączniku ? Jest boska No ale nie dla psa kiełbasa

Danessa niedawno wypuściła też kremowe róże:

https://www.beautylish.com/s/dadanes...-rose-n-brunch[/QUOTE]


Uuuu dzięki za info, czekałam tez na ten róż i paletkę cieni, teraz się zastanawiam czy klikać czy czekać na cult (mam voucher na 20€ plus jeszcze jakieś 10€ z punktów ).
Ja bardzo polecam od nich ten spf, który ma niby być tez baza, drogi ale jest super! Ma taka lepka konsystencje jak te wszystkie bazy typu Milk Grip coś tam :p pięknie na nim wyglada podkład.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 23:57   #2274
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89515693]No właśnie, dokładnie to miałam na myśli !



Ale za to na niche-beauty.com (nie wiem czy znasz ten sklep, jest w Niemczech, wysyłka do Polski DHLem, płaci się złociszami i ogólnie - bardzo w porządku) pojawiła się dzisiaj wiosenna kolekcja od Chantecaille Wchodzi na nią 20% zniżki z kodem SPRING20.
Cena różu i po zniżce miażdży. Ale co zrobić skoro nie ma się czy malować....

Link do różu:

https://www.niche-beauty.com/en-de/p...-blush/305-559



Faktycznie, zapomniałam o Szarlocie ! Też bardzo lubię jej cienie; czołówka w moim rankingu.



Ta paletka jest piękna, ale jak dla mnie tylko do oglądania. Nie umiem - niestety - w takie kolory i wykończenia. Rozumiem, że mówisz o palecie Beauty Lightwork IV Transcendence Palette, tej co mam w załączniku ? Jest boska No ale nie dla psa kiełbasa

Danessa niedawno wypuściła też kremowe róże:

https://www.beautylish.com/s/dadanes...-rose-n-brunch[/QUOTE]

Tak, to ta paletka, jutro ma juz przyjsc
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 07:38   #2275
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Uuuu dzięki za info, czekałam tez na ten róż i paletkę cieni, teraz się zastanawiam czy klikać czy czekać na cult (mam voucher na 20€ plus jeszcze jakieś 10€ z punktów ).
Ja bardzo polecam od nich ten spf, który ma niby być tez baza, drogi ale jest super! Ma taka lepka konsystencje jak te wszystkie bazy typu Milk Grip coś tam :p pięknie na nim wyglada podkład.
Do usług

Ja tam biorę to w ciemno gdzie się pojawiło. Weszła zniżka 20% także mniej tyłek szczypie.
Byłam napalona na tę kolekcję jak komornik na wypłatę

Jeszcze chciałabym róż z wiosennej kolekcji Chanel. Pojawił się nawet na polskiej stronie, ale był niedostępny, a za kilka dni w ogóle zniknął.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 08:36   #2276
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
275zł i jest -20% ale co z tego skoro peach nie ma

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------



to tez moja ulubiona paleta od Natashy - ale róż taki sobie jej w tej palecie wyszedł

pochwal się co kupiłaś?

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------



Ja jeszcze bardzo lubię cienie ChT
Lisa jest ok ale nic odkrywczego (a nawet bym powiedziała, że Muse to bardzo przeciętna paletka)
Chanel zawsze były wtopami dla mnie.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------



My Dream Palette Natashy jest ciemna, ja jestem zawiedziona... Ona bladolica a zrobiła swoją wymarzoną paletę taką ciemną U mnie na oku większość z tych cieni wygląda na szaro bure... Będę się pozbywać bo zupełnie nieużytkowa przy mojej karnacji.

Racja Huda jest fajna, nieprzesadzona pigmentacja i noszalne kolory.
Czaiłam na tę nową matową (jest już w sepho) ale przypomniało mi się, że nie rozpakowałam nawet Born this way od Too faced.
Po laserze kilka tygodni nie można malować oczu - dziś pierwszy raz delikatnie się pomiziałam i nareszcie wyglądam jak człowiek Bo chodziłam do pracy z całą twarzą pomalowaną poza oczami i bidnie to wyglądało
A to dziękuję, już mi przeszła na nią ochota
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Tez mam problem z pigmentacją-tzn czuje sie przemalowana tymi intrnsywnymi kolorami, ale może to juz wiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co, po prostu niektórym typom urody nie pasuje taki makijaż, tego się trzymajmy W ciągu ostatnich trzech lat dużo rzadziej się maluję i czasem jak zrobię mocniejszy makijaż na jakąś okazję, nie w neutralnych kolorach, to czuję się jak aktor cyrkowy i zazwyczaj to zmywam. Tak samo nie akceptuję widocznych na twarzy, obciążających podkładów. Już weszła na 100% fiksacja na młodość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 08:46   #2277
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

hej hej dziewczyny, czy orientujecie się może, czy ta wiosenna szminka Guerlain w kwiecistym opakowaniu jest już dostępna? Online jej nie widzę, a ponieważ utknęłam z dala od sephorowych cywilizacji to boję się, że przegapię
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 11:02   #2278
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89515863]Do usług

Ja tam biorę to w ciemno gdzie się pojawiło. Weszła zniżka 20% także mniej tyłek szczypie.
Byłam napalona na tę kolekcję jak komornik na wypłatę

Jeszcze chciałabym róż z wiosennej kolekcji Chanel. Pojawił się nawet na polskiej stronie, ale był niedostępny, a za kilka dni w ogóle zniknął.[/QUOTE]Wiosenna kolekcja Chanel już weszła? Muszę zerknąć, bo chcę mazidełko do ust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 11:09   #2279
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Wiosenna kolekcja Chanel już weszła? Muszę zerknąć, bo chcę mazidełko do ust

No właśnie nie wiem...tylko ten róż na chwilę się pojawił i zniknął ze strony (mówię o polskiej). Reszty chyba jeszcze w ogóle nie było. Dziwne to jest.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 15:22   #2280
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89516099]No właśnie nie wiem...tylko ten róż na chwilę się pojawił i zniknął ze strony (mówię o polskiej). Reszty chyba jeszcze w ogóle nie było. Dziwne to jest.[/QUOTE]Właśnie przed chwilą zerknęłam na stronę i kolorów Rouge Coco Baume nie mogę rozwinąć. Może coś na stronce kombinują i zaraz będą wszystkie nowości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.