Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-11, 14:31   #3181
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

noo Babki z sfd są naprawdę mądre i kompetentne, poza tym stepper to nuuuuda lepiej na rolki w plener iść
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 14:50   #3182
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie to vlogowanie Szusz z ukrycia, niby mówi, że się nie wstydzi, a ewidentnie widać, że chowa aparat i mówi szeptem. To już wolę, żeby w ogóle nie nagrywała w miejscach publicznych
A cera i brwi - okropne...
tytuł vloga i zdjęcie z miniaturki - myślałam, że naczytała się nas i teraz się stresuje
a ona
mogłaby normalnie kamerę wyjąć i pokazać jak Łódź wygląda
mało to osób foto robi
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 14:50   #3183
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziołszki warto kupić stepper z takimi kijami na aktywne ramiona? Ma któraś? Na moim metrażu orbitrek nie wchodzi w grę, rowerek nie angażuje rąk, więc myślę o tym.
Ja mam rowerek i hantle na ręce. Rowerek jest spoko bo ja mam właśnie problemy z kolanami i każde bieganie w terenie kończy się dla mnie potem tygodniową przerwą a tak sobie jadę i oglądam tv
Jak chcesz zbudować mięśnie na rękach to polecam hantle (ja ćwiczę ręce co mniej więcej 2 (czasem 3) dni z małą wagą, bo zawsze miałam słabiuśkie i już po 3 tygodniach widzę dużą różnice jak napinam ramiona). Broniłam się przed tymi ćwiczeniami rękami i nogami ale muszę przyznać że zgubiłam już nieco w obwodzie ramienia i ogólnie ręka lepiej wygląda.
A i jeszcze raz w tygodniu robię tabatę i na rowerku niby mam też interwałami jeździć ale zawsze coś pomieszam :P

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2015-06-11 o 14:51
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 14:51   #3184
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Wszystkie juciuberki z DermoTV są z LifeTube'a. Tu nie chodziło o specjalistki tylko vlogerki z dużą ilością subskrypcji, lubiane przez widzów Mnie to tam jakoś bardzo nie razi, ot akcja promocyjna marki jakich wiele. No mogłoby być lepiej i zaangażować kogoś kto bardziej się zna na pielęgnacji niż RLM, tylko kogo? Na polskim podwórku to najbardziej Nissiax, ale ona takich współprac nie robi.
Jeszcze RLM bym "zaufała" pod tym wzgledem, ale Pannie Joannie juz nie. Choc moim zdanien jest duzy brak youtuberek, ktore zajmowaly sie by sfera pielęgnacji.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 14:58   #3185
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziołszki warto kupić stepper z takimi kijami na aktywne ramiona? Ma któraś? Na moim metrażu orbitrek nie wchodzi w grę, rowerek nie angażuje rąk, więc myślę o tym.
Ja mam stepper skrętny od niedawna, bardzo przyjemnie mi się na nim ćwiczy. Do rąk nie mam kijków tylko elastyczne linki.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 15:01   #3186
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/3vy-ZftruQ/?...jastrzalkowska
Pusia wybitnie nie podoba mi się ten strój, źle mi się kojarzy
MI tez sie stroj nie podoba. Zbyt przekombinowany.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 15:08   #3187
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Ja jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Doskonała jakość obrazu, przemyślany montaż, brak przypadkowych, psujących kadr elementów, całość wygląda jak produkcja w którą włożono grube pieniądze - tylko że to jest przeraźliwie nudne i interesuje chyba tylko samą Baszakową. Nie dałam rady obejrzeć całości, mniej więcej po 40 sekundach musiałam zacząć przewijać.
O, to mi się w całym wizerunku KB podoba właśnie. Jej produkcje wszelkie są takie "czyste".
Ja to mam już z główką coś nie tak, bo dziś, mając na sobie zegarek i okulary, musiałam po kilku minutach zdjąć zegarek, bo czułam się jak odstrojona. Najchętniej pochowałabym wszystko do półek, powycinała ludzi ze zdjęć, wyrzuciła Oleśce bransoletki z zawieszkami

Skrócić ten film o połowę, byłoby fajnie. KB romantyczno-dziarska jazda na rowerze skojarzyła mi się z filmem Płynącee Wieżowce, gdzie bohaterzy dużo czasu spędzali krążąc po parkingu i trzeba było to oglądać. Rozumiem przesłanie, ale raz by wystarczyło, a nie przez cztery minuty co siódmą scenę. Sztuka bywa okrutna.

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Już myślałam, że jestem osamotniona w odczuciach wobec filmu Karoliny Baszak. Niby ładne to, ale bez pomysłu, przy grze w kółko i krzyżyk parsknęłam śmiechem, pewnie to miało mieć jakiś głębszy sens, ja za płytka jestem Chociaż nie, to nawet nie jest niby ładne, pomysł chyba był, ale wykonanie jednak mi się nie podoba. Przyznam, że chciałabym zobaczyć reklamę w wykonaniu K. Napiórkowskiej, o ile nie byłaby przeładowana seksem :brzydal: wyszłaby pewnie najlepiej.


Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziołszki warto kupić stepper z takimi kijami na aktywne ramiona? Ma któraś? Na moim metrażu orbitrek nie wchodzi w grę, rowerek nie angażuje rąk, więc myślę o tym.
Myślę, że szkoda kasiory na jakąkolwiek maszynę aerobową do postawienia w domu. Znudzi Ci się zaraz, będzie zagracało, efekty kiepskie. Za cenę stepera możesz mieć zestaw wolnych cieżarów, które wykorzystasz na miliony sposobów, całe ciało zadowalając. Chyba, że dla relaksu - to wiadomo . Tylko stawów szkoda.

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2015-06-11 o 15:20
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 15:10   #3188
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Już myślałam, że jestem osamotniona w odczuciach wobec filmu Karoliny Baszak. Niby ładne to, ale bez pomysłu, przy grze w kółko i krzyżyk parsknęłam śmiechem, pewnie to miało mieć jakiś głębszy sens, ja za płytka jestem Chociaż nie, to nawet nie jest niby ładne, pomysł chyba był, ale wykonanie jednak mi się nie podoba. Przyznam, że chciałabym zobaczyć reklamę w wykonaniu K. Napiórkowskiej, o ile nie byłaby przeładowana seksem wyszłaby pewnie najlepiej.

Nie poznałam instagrama!
Napiórkowska mogłaby to zrobić naprawdę dobrze!
Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jeszcze RLM bym "zaufała" pod tym wzgledem, ale Pannie Joannie juz nie. Choc moim zdanien jest duzy brak youtuberek, ktore zajmowaly sie by sfera pielęgnacji.
też nad tym ubolewam. Już wiem jak nałożyć róż, brązer (czego i tak nie robię) i jak dobrać podkład, a o mezoterapii dopiero niedawno się konkretnie dowiedziałam co to jest od Nissiac, o prądach d'Arvala tak samo. W ogóle jeśli idzie o pielęgnację, to od Nissiax dowiaduję się najwięcej na YT, widać, że na tym temacie stoi jej kanał. A reszta... tu trochę o kremie, tu grwm, tam haul. Eh :/
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 15:20   #3189
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Pobieżnie obejrzałam dzisiejsze makijaże Maxi i Bigosi. Mówcie co chcecie, o wiele bardziej przemawia do mnie Bigosiowy Ale nie o tym w sumie miałam. Zauważyłyście jak ona dziwnie trzyma pędzle gdy maluje powiekę? Próbowałam sobie wyobrazić, że maluję się w ten sposób i nie ma szans, chyba nie trafiłabym nawet w oko
Ona wszystkie pedzle dziwnie trzyma
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 15:29   #3190
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ja mam rowerek i hantle na ręce. Rowerek jest spoko bo ja mam właśnie problemy z kolanami i każde bieganie w terenie kończy się dla mnie potem tygodniową przerwą a tak sobie jadę i oglądam tv
Jak chcesz zbudować mięśnie na rękach to polecam hantle (ja ćwiczę ręce co mniej więcej 2 (czasem 3) dni z małą wagą, bo zawsze miałam słabiuśkie i już po 3 tygodniach widzę dużą różnice jak napinam ramiona). Broniłam się przed tymi ćwiczeniami rękami i nogami ale muszę przyznać że zgubiłam już nieco w obwodzie ramienia i ogólnie ręka lepiej wygląda.
A i jeszcze raz w tygodniu robię tabatę i na rowerku niby mam też interwałami jeździć ale zawsze coś pomieszam :P

Proszę mocno o konkretne ćwiczenia, jakie wykonujesz


---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja mam stepper skrętny od niedawna, bardzo przyjemnie mi się na nim ćwiczy. Do rąk nie mam kijków tylko elastyczne linki.
Ooo! Pozytywna opinia Mnie linki jakoś przerażają Wolałabym te takie metalowe kije. Ćwiczysz od dawna? Widzisz efekty? Masz zakwasy?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 15:38   #3191
jjjuliet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Selfie tag u lamakeupbella. Lubie ja, taka sympatie we mnie wzbudza
jjjuliet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 15:42   #3192
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Szkoda kasiory na jakąkolwiek maszynę aerobową do postawienia w domu. Znudzi Ci się zaraz, będzie zagracało, efekty kiepskie. Za cenę stepera możesz mieć zestaw wolnych cieżarów, które wykorzystasz na miliony sposobów, całe ciało zadowalając. Chyba, że dla relaksu - to wiadomo . Tylko stawów szkoda.
Hmm, mam wrażenie, że najchętniej będę ćwiczyła w domu, ale właśnie wyłącznie z maszyną Kolejny raz porzuciłam Jillian po niecałym miesiącu to już nudne. Próbuję odnaleźć siebie w świecie ćwiczeń i mam wrażenie, że orbitrek byłby idealny - jednak nie ma szans na niego tu, gdzie mieszkam. Szukam, szukam
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:12   #3193
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Hmm, mam wrażenie, że najchętniej będę ćwiczyła w domu, ale właśnie wyłącznie z maszyną Kolejny raz porzuciłam Jillian po niecałym miesiącu to już nudne. Próbuję odnaleźć siebie w świecie ćwiczeń i mam wrażenie, że orbitrek byłby idealny - jednak nie ma szans na niego tu, gdzie mieszkam. Szukam, szukam
Mało to odkrywczy pomysł, ale możesz iść na siłownię, wypróbować wszystkie maszyny i zobaczyć, do której poczujesz uczucia i ją nabyć. Jeśli okaże się, że atlasu/a - to masz problem Obawiam się, że jeśli dążyć chcesz do sylwetki ze zdjęć, które linkujesz z serduszkami, ćwiczenia z obciążeniem są nieuniknione. A może jesteś z drużyny Azjatyckiego Cukru i dla Ciebie ruch rekreacyjny, a nie wyczynowy? Miałam maszynę eliptyczną w mieszkaniu i najwięcej wysiłku z nią popełniłam znosząc z drugiego piętra, po tym jak ją opchnęłam na aukcji. Nawet pranie na tym nie chciało schnąć.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:20   #3194
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Munka,orbitrekiem też szybko można się znudzić, uwierz mi
Co do Jillian, pomimo,że ją uwielbiam to też po jakimś czasie się poddałam.
W moim wypadku działa jedynie ruch który skłania do wyjścia z domu- typu rower albo bieganie.Jak oddalę się o dobrych pare km, to potem nie ma bata trzeba wrócić


Ja z tych które za dziećmi nie bardzo,ale jak zobaczyłam córkę Doriski mówiącą"Zacynamy" która potem podnosi palce u stóp do góry to po prostu awwwwwww
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:30   #3195
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Mało to odkrywczy pomysł, ale możesz iść na siłownię, wypróbować wszystkie maszyny i zobaczyć, do której poczujesz uczucia i ją nabyć. Jeśli okaże się, że atlasu/a - to masz problem Obawiam się, że jeśli dążyć chcesz do sylwetki ze zdjęć, które linkujesz z serduszkami, ćwiczenia z obciążeniem są nieuniknione. A może jesteś z drużyny Azjatyckiego Cukru i dla Ciebie ruch rekreacyjny, a nie wyczynowy? Miałam maszynę eliptyczną w mieszkaniu i najwięcej wysiłku z nią popełniłam znosząc z drugiego piętra, po tym jak ją opchnęłam na aukcji. Nawet pranie na tym nie chciało schnąć.

Fajny pomysł! Jednorazowe wejście na siłkę kosztuje 20-30, a możesz siedzieć do oporu i zobaczyć czy dana maszyna to faktycznie to Ja nie chciałabym mieć maszyny w domu - korzystam z nich na silowni, ale nie potrafiłabym ćwiczyć w kółko tylko na jednym sprzęcie. I tak, jeśli chcesz Munka sylwetki z fajnymi udami, tyłkiem i ładnym brzuszkiem, to zdecydowanie pomyśl o ćwiczeniach z obciążeniem No chyba, że chodzi Ci o poprawienie kondycji, wydolności itp.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:31   #3196
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość



Ooo! Pozytywna opinia Mnie linki jakoś przerażają Wolałabym te takie metalowe kije. Ćwiczysz od dawna? Widzisz efekty? Masz zakwasy?
Jakieś 1,5 tygodnia temu kupiłam a parę dni mnie w domu nie było, więc wiesz... Ale ćwiczy się przyjemnie, czuje się to na drugi dzień. Koleżanka bardzo szybko poleciała z wagi ćwicząc na takim samym stepperze, widziała pierwsze efekty już po tygodniu. Widziałam jej przemianę, więc też sobie sprawiłam - YT jest do tego idealny, żeby nie paść z nudów
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:34   #3197
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Mało to odkrywczy pomysł, ale możesz iść na siłownię, wypróbować wszystkie maszyny i zobaczyć, do której poczujesz uczucia i ją nabyć. Jeśli okaże się, że atlasu/a - to masz problem Obawiam się, że jeśli dążyć chcesz do sylwetki ze zdjęć, które linkujesz z serduszkami, ćwiczenia z obciążeniem są nieuniknione. A może jesteś z drużyny Azjatyckiego Cukru i dla Ciebie ruch rekreacyjny, a nie wyczynowy? Miałam maszynę eliptyczną w mieszkaniu i najwięcej wysiłku z nią popełniłam znosząc z drugiego piętra, po tym jak ją opchnęłam na aukcji. Nawet pranie na tym nie chciało schnąć.
jakoś mnie to rozbawiło.
Nie, chyba nie, ja tam nie wierzę, że każdy mógłby mieć sylwetkę Kylie Jenner, bo domyślam się, że to miałaś na myśli. Po prostu chcę zrzucić oponisko i podnieść zad. Nie mobilizuje mnie myśl o ćwiczeniach na dworze, bieganiu to już w ogóle. Myślałam o siłowni, ale chodzenie samej na siłkę mnie odstrasza i mówcie, co chcecie, ale trudno mi się przełamać. Myślałam też o basenie, ale w związku z moim lękiem nie wyobrażam sobie sama chodzić w miejsce tak ogromne, z przeszklonym dachem (takimam w okolicy) - no i chudnij tu człowieku (tak, zdaję sobie sprawę, ze marudzę, męczę bułę i jestem trudna ).


---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

Fajny pomysł! Jednorazowe wejście na siłkę kosztuje 20-30, a możesz siedzieć do oporu i zobaczyć czy dana maszyna to faktycznie to Ja nie chciałabym mieć maszyny w domu - korzystam z nich na silowni, ale nie potrafiłabym ćwiczyć w kółko tylko na jednym sprzęcie. I tak, jeśli chcesz Munka sylwetki z fajnymi udami, tyłkiem i ładnym brzuszkiem, to zdecydowanie pomyśl o ćwiczeniach z obciążeniem No chyba, że chodzi Ci o poprawienie kondycji, wydolności itp.
Chcę ale wiem, że żeby coś rzeźbić, musiałabym spalić warstwę tłuszczu. Poza przysiadami i takim jakby wyrzucaniem nóg sa jakieś szczególnie dobrze współgrające z obciążeniem ćwiczenia?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:35   #3198
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Hmm, mam wrażenie, że najchętniej będę ćwiczyła w domu, ale właśnie wyłącznie z maszyną Kolejny raz porzuciłam Jillian po niecałym miesiącu to już nudne. Próbuję odnaleźć siebie w świecie ćwiczeń i mam wrażenie, że orbitrek byłby idealny - jednak nie ma szans na niego tu, gdzie mieszkam. Szukam, szukam

A myślałaś o Leg Magic/ Leg Master? I do tego jakieś ćwiczenia na ramiona
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:48   #3199
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość



Proszę mocno o konkretne ćwiczenia, jakie wykonujesz


---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------







Ooo! Pozytywna opinia Mnie linki jakoś przerażają Wolałabym te takie metalowe kije. Ćwiczysz od dawna? Widzisz efekty? Masz zakwasy?


To i ja się wypowiem jeśli można. Mam stepper z linkami od około pół roku i ćwiczę codziennie, nie opuściłam ani jednego dnia, ale ja nie mam problemów z samodyscypliną i też nie znudziło mi się, przede wszystkim dlatego że widzę efekty. Nie mierzę się i nie ważę, nie jestem fitnessowym freakiem, ale wyszczuplałam (wszyscy wokół mi to mówią więc i ja zaczęłam to widzieć ) no i ogólnie lepiej się czuję - chociażby objawia się to tym, że nie łapię zadyszki jak idę do pracy na piechotę lub jadę rowerem. Polecam, kocham mój stepper <3
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 16:48   #3200
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Hmm, mam wrażenie, że najchętniej będę ćwiczyła w domu, ale właśnie wyłącznie z maszyną Kolejny raz porzuciłam Jillian po niecałym miesiącu to już nudne. Próbuję odnaleźć siebie w świecie ćwiczeń i mam wrażenie, że orbitrek byłby idealny - jednak nie ma szans na niego tu, gdzie mieszkam. Szukam, szukam

Nim zainwestujesz w sprzęt rozejrzałabym się za innymi programami do ćwiczeń w domu.
I kwestia tego czego tj. jakich efektów oczekujesz.

Aktualnie robię Insanity Max 30. Jest to kiler okropny, świetny o tyle, że 30 minut i po sprawie, a człowiek czuje się po tym cudnie wypluty. Na nudę nie ma co narzekać w tym programie.

Mimo, ze program nie uwzględnia ćwiczeń z hantlami to moje możliwości np. co do wykonywania pompek wzrosły znacznie.
Poza tym pięknie mi lecą cm z obwodów (a to jest jeden z moich głównych celów).



Z domówek jeszcze Zuzka jest fajna.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:54   #3201
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość

Aktualnie robię Insanity Max 30. Jest to kiler okropny, świetny o tyle, że 30 minut i po sprawie, a człowiek czuje się po tym cudnie wypluty. Na nudę nie ma co narzekać w tym programie.
Słyszałam o tym od kilku osób w pracy i podobno jest to program, który naprawdę 'widać' na ciele po niedługim czasie. Zawsze mogę spróbować, ale jakoś czuję, że to nie dla mnie. Aczkolwiek dzięki, każdy mądry głos mi się rpzyda

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
To i ja się wypowiem jeśli można. Mam stepper z linkami od około pół roku i ćwiczę codziennie, nie opuściłam ani jednego dnia, ale ja nie mam problemów z samodyscypliną i też nie znudziło mi się, przede wszystkim dlatego że widzę efekty. Nie mierzę się i nie ważę, nie jestem fitnessowym freakiem, ale wyszczuplałam (wszyscy wokół mi to mówią więc i ja zaczęłam to widzieć ) no i ogólnie lepiej się czuję - chociażby objawia się to tym, że nie łapię zadyszki jak idę do pracy na piechotę lub jadę rowerem. Polecam, kocham mój stepper <3
O! Czy mogłabyś podlinkować steper, na którym ćwiczysz?

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
A myślałaś o Leg Magic/ Leg Master? I do tego jakieś ćwiczenia na ramiona
Wygląda zacnie, ale gdzie ja to dziołszka postawię takie szerokie
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:57   #3202
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Chcę ale wiem, że żeby coś rzeźbić, musiałabym spalić warstwę tłuszczu. Poza przysiadami i takim jakby wyrzucaniem nóg sa jakieś szczególnie dobrze współgrające z obciążeniem ćwiczenia?
Na insta widać, że nie masz nadwagi, jedynie może przeszkadza Ci kilka nadprogramowych kg? więc spokojnie byś je zrzuciła wykonując siłowe To nie jest tak, że robiąc ćwiczenia z obciążeniem robią Ci się tylko mięśnie, a cały tłuszcz zostaje
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 17:03   #3203
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Słyszałam o tym od kilku osób w pracy i podobno jest to program, który naprawdę 'widać' na ciele po niedługim czasie. Zawsze mogę spróbować, ale jakoś czuję, że to nie dla mnie. Aczkolwiek dzięki, każdy mądry głos mi się rpzyda

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------



O! Czy mogłabyś podlinkować steper, na którym ćwiczysz?

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------



Wygląda zacnie, ale gdzie ja to dziołszka postawię takie szerokie



Nie umiem podlinkować w tym głupim tapatalku Ale to klasyk z decathlonu, nazywa się stepper twister
__________________
insta

Edytowane przez fableux
Czas edycji: 2015-06-11 o 17:08
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 17:06   #3204
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Nie umiem podlinkować w tym głupim tapatalku Ale to klasyk z decathlonu, nazywa się stepper twister
Mam ten sam! Różowy Domyos ma napisane na czole.

http://www.fandecathlon.pl/mini-stepper-twister-rozowy-domyos/

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2015-06-11 o 17:07
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 17:10   #3205
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
jakoś mnie to rozbawiło.
Nie, chyba nie, ja tam nie wierzę, że każdy mógłby mieć sylwetkę Kylie Jenner, bo domyślam się, że to miałaś na myśli. Po prostu chcę zrzucić oponisko i podnieść zad. Nie mobilizuje mnie myśl o ćwiczeniach na dworze, bieganiu to już w ogóle. Myślałam o siłowni, ale chodzenie samej na siłkę mnie odstrasza i mówcie, co chcecie, ale trudno mi się przełamać. Myślałam też o basenie, ale w związku z moim lękiem nie wyobrażam sobie sama chodzić w miejsce tak ogromne, z przeszklonym dachem (takimam w okolicy) - no i chudnij tu człowieku (tak, zdaję sobie sprawę, ze marudzę, męczę bułę i jestem trudna )
Nie mów tak brzydko o pupie! #KochajSwójPuponJakKanyeK ochaKanye

Nie musisz robić typowych aerobów, żeby spalić tłuszcz. Ważne, żeby wysiłek będzie na tyle intensywny, żeby się spocić i posapać ("tłuszczu" pozbywamy się z organizmu z wodą i dwutlenkiem węgla - dlatego np. sekwencyjna joga spala tłuszcz, mimo że to takie niby pitu pitu). Możesz na przykład intensywnie ćwiczyć 10-15 min z Zuzką, po czym przez 10-15 min skakać na skakance. Albo interwały Szona T. zapodać. Krótszy wysiłek wcale nie jest gorszy, a jeśli sportu nie kochasz, szybciej masz z głowy ćwiczenia.


---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość

Nim zainwestujesz w sprzęt rozejrzałabym się za innymi programami do ćwiczeń w domu.
I kwestia tego czego tj. jakich efektów oczekujesz.

Aktualnie robię Insanity Max 30. Jest to kiler okropny, świetny o tyle, że 30 minut i po sprawie, a człowiek czuje się po tym cudnie wypluty. Na nudę nie ma co narzekać w tym programie.

Mimo, ze program nie uwzględnia ćwiczeń z hantlami to moje możliwości np. co do wykonywania pompek wzrosły znacznie.
Poza tym pięknie mi lecą cm z obwodów (a to jest jeden z moich głównych celów).



Z domówek jeszcze Zuzka jest fajna.


Wszystko, pod czym podpisuje się Szon T. jest złote. On jest najzłotszy. Cudowny człowiek.
Zuzka też wspaniała. Dziewczyna z historią.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 17:10   #3206
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mam ten sam! Różowy Domyos ma napisane na czole.

http://www.fandecathlon.pl/mini-stepper-twister-rozowy-domyos/


Pjona!
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 17:12   #3207
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Boogie jest zachwycona pampersem z lewkiem
Nie dałam rady obejrzeć do końca...
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 17:14   #3208
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Pozdrawiam!
DSCI0315.jpg
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 17:26   #3209
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

U Kretki też reklama
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 17:46   #3210
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Wygląda zacnie, ale gdzie ja to dziołszka postawię takie szerokie
Niunia to się składa na pół i jeszcze rączke można złozyć.
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-23 14:28:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.