Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-20, 22:56   #631
DVGNV
Kocur Kanapowiec
 
Avatar DVGNV
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Hmm, akurat z tym w ogóle się nie zgadzam.
Ja nie mówię, że nie wierzę, że Olimpia nie ma parcia na marki - może nie ma, nie wnikałam. Chodzi mi tylko o formę przekazu. Ona po prostu nie była w tym naturalna według mnie, przerysowała i przegadała sprawę, w związku z czym można - ale nie trzeba - mieć wątpliwości co do jej szczerości.
Dokładnie! Ja mam fundusze ale co mi po nich jesli moge uzywac czegos np. z wibo co jest lepsze i jest zamiennikiem produktu z luksusowej półki - po co przepłacać? szczególnie z produktami jak tusz do rzęs itp. Co innego już bronzery i róże, bo to zużywa sie chyba najdłużej i wole miec jeden a droższy i lepiej dopasowany
DVGNV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 23:01   #632
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

fajna ta kreska, ale w tym wypadku chyba wygodniej będzie malować precyzyjnym pędzlem
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 04:58   #633
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Dulce Candy: https://instagram.com/p/6oHNIahcDV/ nowe ustrojstwo do nakładania podkładu, coś pomiędzy łyżką, a tarką do pięt.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 06:12   #634
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Dulce Candy: https://instagram.com/p/6oHNIahcDV/ nowe ustrojstwo do nakładania podkładu, coś pomiędzy łyżką, a tarką do pięt.

Hm, taką pędzlo szczotkę od dawna ma Mac w ofercie i jakoś sie nie przyjęła, wiec watpię, ze z tą będzie inaczej.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 06:24   #635
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Hm, taką pędzlo szczotkę od dawna ma Mac w ofercie i jakoś sie nie przyjęła, wiec watpię, ze z tą będzie inaczej.
Tego nie widziałam. Nie wygląda to na komfortowe i poręczne w użyciu.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 06:42   #636
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Tego nie widziałam. Nie wygląda to na komfortowe i poręczne w użyciu.

No właśnie, jakoś nie widzę jak tym nałożyć podkład np koło nosa. No nie wiem, też jakoś mnie to nie przekonuje.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 07:15   #637
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że to powiem, ale wolałam jak Ania dodawała filmiki nieco rzadziej. Jak jestem w plecy ze 3 filmiki to już mi się nie chce nadrabiać. Tu 100 seriali,za chwilę lata 90, potem co nowego i omnnomnom. Wolałam czekać na jej produkcje niż mieć w subskrypcjach 5 filmików do nadrobienia.
Ja mam tak samo. Nie mówię, żeby nagle wrzucała raz na tydzień, ale przy codziennej aktualizacji ciężko nadążyć oglądać. No i filmy, mimo tego, że wartościowe, są mniej wyczekiwane.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 07:25   #638
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Dulce Candy: https://instagram.com/p/6oHNIahcDV/ nowe ustrojstwo do nakładania podkładu, coś pomiędzy łyżką, a tarką do pięt.
Mają cały zestaw takich szczotek, łącznie z malutkimi, chyba do full make up u
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 07:28   #639
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez DVGNV Pokaż wiadomość
Dokładnie! Ja mam fundusze ale co mi po nich jesli moge uzywac czegos np. z wibo co jest lepsze i jest zamiennikiem produktu z luksusowej półki - po co przepłacać? szczególnie z produktami jak tusz do rzęs itp. Co innego już bronzery i róże, bo to zużywa sie chyba najdłużej i wole miec jeden a droższy i lepiej dopasowany
W moim przypadku kupowanie takich marek jak wibo jest wywalaniem pieniędzy w błoto. Można znaleźć perełki, ale mimo, że nigdy nie kupuję pod wpływem impulsu (sprawdzam recenzje, opinie itd.) byłam bardzo zadowolona i uznałam to za zamiannik tylko w pojedynczych przypadkach. Dlatego teraz kupuję tylko jeśli mam okazję oś wypróbować. Są za to marki na których się nigdy nie zawiodłam np. the balm czy RBN.

Dla mnie podkład, róż, bronzer, tusz czy cienie są po prostu niedobieralne w tanich markach. Co nie znaczy że jestem oflakonią - mój najlepszy bronzer jest z nyxa, tusz z loreala, cienie z MAP, kredka na linię wodną z essence, a róż z bobby brown, więc naprawdę duży rozstrzał cenowy.

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2015-08-22 o 07:29
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 07:37   #640
cantmakeit
Raczkowanie
 
Avatar cantmakeit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 137
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez DVGNV Pokaż wiadomość
Dokładnie! Ja mam fundusze ale co mi po nich jesli moge uzywac czegos np. z wibo co jest lepsze i jest zamiennikiem produktu z luksusowej półki - po co przepłacać? szczególnie z produktami jak tusz do rzęs itp. Co innego już bronzery i róże, bo to zużywa sie chyba najdłużej i wole miec jeden a droższy i lepiej dopasowany

Wiadomo, że i od Wibo znajdzie się coś fajnego, jak np tusz. Chodziło mi raczej o to, że jeśli masz fundusze i stać Cię na kupienie dobrego podkładu, albo podkładu który jest taki se, ale tańszy, to raczej nie będziesz się zastanawiać

Edytowane przez cantmakeit
Czas edycji: 2015-08-21 o 07:46
cantmakeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 07:40   #641
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez cantmakeit Pokaż wiadomość
dokładnie... ja to widzę tak, ze jak kogoś nie stać to nie kupuje i śmieje się z ludzi, którzy to robią, ale prawda jest taka ze gdyby miało się fundusze to chyba każda z nas chciałaby używać tylko drogich kosmetyków i nosić tylko rzeczy od projektantów... no może niekoniecznie korsa bo w dzisiejszych czasach to już i tak nikt nie uwierzy ze ma się oryginał hahaha
Nie każdy. Nie interesuje mnie metka i cena torebki, którą kupuje ktoś inny.
Mam fundusze, nie rzucam się na metki i musthewy. Jak bym zarabiała dwa razy więcej niż obecnie to prawdopodobnie mój budżet na ubrania, torebki czy kolorówkę by się nie zmienił.


Z drugiej strony owczy pęd w kierunku Korsa jest dość zabawny.

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
mam fundusze
nie mam takiej potrzeby
nie generalizuj


edit: ale co do olimpii i marek to sie zgadzam
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 08:00   #642
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że to powiem, ale wolałam jak Ania dodawała filmiki nieco rzadziej. Jak jestem w plecy ze 3 filmiki to już mi się nie chce nadrabiać. Tu 100 seriali,za chwilę lata 90, potem co nowego i omnnomnom. Wolałam czekać na jej produkcje niż mieć w subskrypcjach 5 filmików do nadrobienia.
Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo. Nie mówię, żeby nagle wrzucała raz na tydzień, ale przy codziennej aktualizacji ciężko nadążyć oglądać. No i filmy, mimo tego, że wartościowe, są mniej wyczekiwane.
ja mam tak nie tylko z filmikami Ani, ale też z innymi dziewczynami

kiedyś myślałam, że jak któraś wprowadziła, że filmik będzie co wtorek to to będzie fajne i rzeczywiście będzie się na to czekać,
ale jak nagle wszystkie we wtorki je dodają to juz nie chce mi się tego oglądać
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się

Edytowane przez juli_jka
Czas edycji: 2015-08-21 o 08:03
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 08:13   #643
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
W moim przypadku kupowanie takich marek jak wibo jest wywalaniem pieniędzy w błoto. Można znaleźć perełki, ale mimo, że nigdy nie kupuję pod wpływem impulsu (sprawdzam recenzje, opinie itd.) byłam bardzo zadowolona i uznałam to za zamiannik tylko w pojedynczych przypadkach. Dlatego teraz kupuję tylko jeśli mam okazję oś wypróbować. Są za to marki na których się nigdy nie zawiodłam np. the balm czy RBN.

Dla mnie podkład, róż, bronzer, tusz czy cienie są po prostu niedobieralne w tanich markach. Co nie znaczy że jestem oflakonią - mój najlepszy bronzer jest z nyxa, tusz z loreala, cienie z MAP, kredka na linię wodną z essence, a róż z bobby brown, więc naprawdę duży rozstrzał cenowy.


miałam kiedyś (nie)przyjemność poznać partnera Hani, ale ten świat mały

ja widzę gigantyczną różnicę między podkładem z jakiegoś lirene czy wibo, a podkładem z shiseido czy lancome. naprawdę wielka przepaść, moim zdaniem nie do przeskoczenia. używałam z półek rossmannowskich już chyba każdego podkładu (poza miss sporty) i naprawdę nie ma porównania ani trochę.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 08:40   #644
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Dawno mnie nie było...ale nadrobiłam czytanie
A zobaczcie co się stało ze sławnym pudrem brązującym z Marca Jacobsa Ja rozumiem, że pojemność 25 g w takiej dużej puderniczce to musi być jakoś rozłożona ale żeby tak puder w powietrzu wisiał, pod taflą pudru jst pusta przestrzeń i delikatnie nawet przejechanie pędzlem powoduje złamanie, u mnie akurat pękł na środku a teraz cały się zapada i kruszy. Nie dość, że jakość w stosunku do ceny mnie nie zadowoliła to jeszcze to...nie polecam nawet ze zniżką w Sephorze, szkoda kasy, wolę puder brązujący z The body Shop. Tak się wszyscy na blogach zachwycali szczególnie zagranicznych a potem u nas też jak do Sephory weszła marka Marc Jacobs. Puderniczka ładna (ale uwaga śliski plastik i może wypaśc z ręki) i ma ogromne lusterko i chyba to wszystkie zalety jak dla mnie, bo kolor taki to można w innych znaleźć a trwałość jaka sobie, na poziomie Rimmela czy Maybelline. Estee lauder czy Clarins ma pudry brązujące o niebo lepsze i jak ktoś chce zaszaleć to raczej te marki bym polecała niż Jacobsa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0058.jpg (67,0 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0059.jpg (44,8 KB, 166 załadowań)
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 08:49   #645
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było...ale nadrobiłam czytanie
A zobaczcie co się stało ze sławnym pudrem brązującym z Marca Jacobsa Ja rozumiem, że pojemność 25 g w takiej dużej puderniczce to musi być jakoś rozłożona ale żeby tak puder w powietrzu wisiał, pod taflą pudru jst pusta przestrzeń i delikatnie nawet przejechanie pędzlem powoduje złamanie, u mnie akurat pękł na środku a teraz cały się zapada i kruszy. Nie dość, że jakość w stosunku do ceny mnie nie zadowoliła to jeszcze to...nie polecam nawet ze zniżką w Sephorze, szkoda kasy, wolę puder brązujący z The body Shop. Tak się wszyscy na blogach zachwycali szczególnie zagranicznych a potem u nas też jak do Sephory weszła marka Marc Jacobs. Puderniczka ładna (ale uwaga śliski plastik i może wypaśc z ręki) i ma ogromne lusterko i chyba to wszystkie zalety jak dla mnie, bo kolor taki to można w innych znaleźć a trwałość jaka sobie, na poziomie Rimmela czy Maybelline. Estee lauder czy Clarins ma pudry brązujące o niebo lepsze i jak ktoś chce zaszaleć to raczej te marki bym polecała niż Jacobsa.
matko, ale numer. Współczuję takiego zakupu.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 08:49   #646
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

https://instagram.com/p/6ow-uGmILJ/?...lsobiesniewski ciekawe porownanie pedzle maca do pedzla Kavai
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 08:54   #647
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
matko, ale numer. Współczuję takiego zakupu.
Hej SALIX na pewno znasz puder brązujacy z Oriflame ten w okrągłej puderniczce, to nawet miał ładniejszy odcień i taką samą trwałość jak ten mój nieszczęsny nabytek, szkoda, że wyrzuciłam końcównkę tego z Ori
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 08:55   #648
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Hej SALIX na pewno znasz puder brązujacy z Oriflame ten w okrągłej puderniczce, to nawet miał ładniejszy odcień i taką samą trwałość jak ten mój nieszczęsny nabytek, szkoda, że wyrzuciłam końcównkę tego z Ori
jakas reklamacja wchodzi w grę ?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 08:58   #649
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było...ale nadrobiłam czytanie
A zobaczcie co się stało ze sławnym pudrem brązującym z Marca Jacobsa .
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 08:59   #650
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
jakas reklamacja wchodzi w grę ?
Jak będę w Sephorze to zapytam, ciekawe co mi Panie powiedzą...
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 09:04   #651
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Hej SALIX na pewno znasz puder brązujacy z Oriflame ten w okrągłej puderniczce, to nawet miał ładniejszy odcień i taką samą trwałość jak ten mój nieszczęsny nabytek, szkoda, że wyrzuciłam końcównkę tego z Ori
ten, co miał na samym początku takie złote falki? Bardzo fajny był Jak widać nie zawsze to, co drogie, jest dobre. To chyba Maxi się tym pudrem z Jacobsa zachwycała, że cudnie wygląda na twarzy?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 09:10   #652
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ten, co miał na samym początku takie złote falki? Bardzo fajny był Jak widać nie zawsze to, co drogie, jest dobre. To chyba Maxi się tym pudrem z Jacobsa zachwycała, że cudnie wygląda na twarzy?
Tak to ten co miał na początku te złote fale z brokatem. Jeśli chodzi o ten MJ to nie widzę nic cudnego, jak dla mnie to zwykły matowy brązer, nawet jak w jednym miejscu więcej się machnie pędzlem to może plamę nieładną zrobić. Ogólnie jest średnio napigmentowany ale i tak trzeba uważać. Dla mnie cudnie to wygląda np. nowy z Clarinsa limitowany na lato, testowałam i uważam, że warto zaszaleć. A najlepszy to dla mnie i tak nr. 1 czyli odcień najjaśniejszy z brązerów z The Body Shop, na zimę muszę go mieć, lekko podkreśla, nie robi plam i super się utrzymuje.
Podsumowując temat brązera MJ nie musicie się martwić, że data ważności od otwarcia to 12 miesiecy a on taki przecież duży bo jeśli nawet ze względu na śliskie opakowanie nie wypadnie wam z ręki to i i tak się złamie i pokruszy
__________________

Edytowane przez fenomeno2000
Czas edycji: 2015-08-21 o 09:21
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 09:41   #653
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Dulce Candy: https://instagram.com/p/6oHNIahcDV/ nowe ustrojstwo do nakładania podkładu, coś pomiędzy łyżką, a tarką do pięt.
nie dość, że wygląda paskudnie, to jeszcze do samego nałożenia podkładu trzeba dwóch różnych "szczotek", bo są mało precyzyjne, jak dla mnie tragedia
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 09:42   #654
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
W moim przypadku kupowanie takich marek jak wibo jest wywalaniem pieniędzy w błoto. Można znaleźć perełki, ale mimo, że nigdy nie kupuję pod wpływem impulsu (sprawdzam recenzje, opinie itd.) byłam bardzo zadowolona i uznałam to za zamiannik tylko w pojedynczych przypadkach. Dlatego teraz kupuję tylko jeśli mam okazję oś wypróbować. Są za to marki na których się nigdy nie zawiodłam np. the balm czy RBN.

Dla mnie podkład, róż, bronzer, tusz czy cienie są po prostu niedobieralne w tanich markach. Co nie znaczy że jestem oflakonią - mój najlepszy bronzer jest z nyxa, tusz z loreala, cienie z MAP, kredka na linię wodną z essence, a róż z bobby brown, więc naprawdę duży rozstrzał cenowy.


miałam kiedyś (nie)przyjemność poznać partnera Hani, ale ten świat mały
Możesz rozwinąć skrót firm: RBN i MAP? Nie znm tych firm.
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 09:59   #655
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
nie dość, że wygląda paskudnie, to jeszcze do samego nałożenia podkładu trzeba dwóch różnych "szczotek", bo są mało precyzyjne, jak dla mnie tragedia
Wygląda to jak mycie twarzy gigantyczną szczoteczką do zębów.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 10:19   #656
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
madzik wraca widze na oba kanały

Jak schudłam 11kg?
Czy tylko ja nie widzę żadneeeej różnicy przed odchudzaniem i po odchudzaniu ? po raz enty.... Na początku roku przecież Madzik też schudł niewidoczne 13 kg
Pics or it didn't happen.
No dobra czepiam się ewidentnie Najważniejsze,że Madzik czuje się cudownie

Ale mogę jej słuchać godzinami tak śmiesznie o wszystkim opowiada
Go Madzik


Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość

Karolina Zientek i koronkowa kreska
Ale to fajne
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 10:21   #657
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

szuszki nikt nie wrzucał ???
nie gada - tylko muzyczka leci
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 10:27   #658
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
szuszki nikt nie wrzucał ???
nie gada - tylko muzyczka leci
Nie podoba mi się ta 'pozycja' na miniaturce po prawej stronie. Takie wannabe sexy
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 10:30   #659
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Doncza i wakacje

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się ta 'pozycja' na miniaturce po prawej stronie. Takie wannabe sexy
miałam własnie to pisac
wygląda jakby cos nieładnie pachniało
albo jakby coś ją bolało
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 10:30   #660
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
szuszki nikt nie wrzucał ???
nie gada - tylko muzyczka leci
O, widzę, że specjalnie zrobiła do filmiku 'okładkę' Dobrze, że się zaczęła w końcu starać i coś się ruszyło na jej kanale.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.