Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-14, 09:35   #151
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Dziewczyny, używała już któraś z Was En Taupe z Zoevy? Zrobiłam dziś wielkie zamówienie na Minti, tę paletkę też wrzuciłam, bo kolory bardzo mi się podobają no i cienie Zoevy wszyscy zachwalają. Teraz jednak wzięłam się za szukanie opinii no i są raczej średnie jeśli chodzi o pigmentację. Wiem, że już "po ptokach" bo zamówienie potwierdzone, no ale chętnie poczytam wasze opinie .
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:36   #152
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:38   #153
Enpleurs
profesor nadzwyczajny
 
Avatar Enpleurs
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 243
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Moja reakcja:


Hahha ale dama
Enpleurs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:41   #154
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

zauważyłyście, że Szusz prawie co vlog (a przynajmniej w tych co ja oglądam) ciągle się o jakieś rady pyta swoje widzki? Rozumiem raz, dwa, pięć, no ale ile można? Jakby sama nie mogła sobie najpierw wygooglować, a potem się zapytać, które rozwiązanie byłoby najlepsze? Albo jakieś rozeznanie chociaż zrobić w temacie.

No i jako, że Szusz wizaż czyta i ostatnio znowu ma taki ogromny problem, to tutaj mam dla niej rozwiązanie:

http://lmgtfy.com/?q=jak+wyczy%C5%9B...5%82acan%C4%85
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:43   #155
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
To chyba według niej miało być zabawne i na luzie, niczym heheszki we vlogu Laury. Inna, radosna i spontaniczna twarz Szusz
Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że ona robiąc coś w teorii zabawnego, luźnego i spontanicznego i tak jest mega spięta. To daje efekt zażenowania, tak myślę.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:48   #156
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
zauważyłyście, że Szusz prawie co vlog (a przynajmniej w tych co ja oglądam) ciągle się o jakieś rady pyta swoje widzki? Rozumiem raz, dwa, pięć, no ale ile można? Jakby sama nie mogła sobie najpierw wygooglować, a potem się zapytać, które rozwiązanie byłoby najlepsze? Albo jakieś rozeznanie chociaż zrobić w temacie.

No i jako, że Szusz wizaż czyta i ostatnio znowu ma taki ogromny problem, to tutaj mam dla niej rozwiązanie:

http://lmgtfy.com/?q=jak+wyczy%C5%9B...5%82acan%C4%85
Nie ma o czym mówić to pyta widzki :P zresztą Szusz jest tak zapracowana ze nie ma czasu na wygooglowanie takich rzeczy! Przecież musi nagrać i zmontowac vloga
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:51   #157
Enpleurs
profesor nadzwyczajny
 
Avatar Enpleurs
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 243
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
zauważyłyście, że Szusz prawie co vlog (a przynajmniej w tych co ja oglądam) ciągle się o jakieś rady pyta swoje widzki? Rozumiem raz, dwa, pięć, no ale ile można? Jakby sama nie mogła sobie najpierw wygooglować, a potem się zapytać, które rozwiązanie byłoby najlepsze? Albo jakieś rozeznanie chociaż zrobić w temacie.

Ona pyta zeby jej sie komentarze zgadzały a nie po to zeby sie czegokolwiek dowiedzieć. Kiedys było tak ze pytała jaki blender widzowie polecają a w następnym vlogu powiedziała, ze juz kupiła wiec nie musza jej jednak polecać...
Enpleurs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 09:53   #158
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że ona robiąc coś w teorii zabawnego, luźnego i spontanicznego i tak jest mega spięta. To daje efekt zażenowania, tak myślę.
Dooookładnie.. Mnóstwo ludzi wydurnia się przed kamerą i choć czasem mnie to nie śmieszy to zażenowania też nie ma.
A ona jest sztuczna w każdym swoim zachowaniu, właśnie taka jakby spięta..
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:56   #159
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że ona robiąc coś w teorii zabawnego, luźnego i spontanicznego i tak jest mega spięta. To daje efekt zażenowania, tak myślę.
sztuczność, po prostu.

Cytat:
Napisane przez Enpleurs Pokaż wiadomość
Ona pyta zeby jej sie komentarze zgadzały a nie po to zeby sie czegokolwiek dowiedzieć. Kiedys było tak ze pytała jaki blender widzowie polecają a w następnym vlogu powiedziała, ze juz kupiła wiec nie musza jej jednak polecać...
Oczywiście, że tak. "Tworzenie interakcji z widzami"
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:58   #160
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Szusz Adele...ehehehehe


i jak jej nic nie pomoże bo jest tak bardzo mdła jak carbonara Bogusi
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:59   #161
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Enpleurs Pokaż wiadomość
Ona pyta zeby jej sie komentarze zgadzały a nie po to zeby sie czegokolwiek dowiedzieć. Kiedys było tak ze pytała jaki blender widzowie polecają a w następnym vlogu powiedziała, ze juz kupiła wiec nie musza jej jednak polecać...
no tak, zapomniałam, że hajs się musi zgadzać :|
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 10:10   #162
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

super montaz LGS

__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:20   #163
Neva_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używała już któraś z Was En Taupe z Zoevy? Zrobiłam dziś wielkie zamówienie na Minti, tę paletkę też wrzuciłam, bo kolory bardzo mi się podobają no i cienie Zoevy wszyscy zachwalają. Teraz jednak wzięłam się za szukanie opinii no i są raczej średnie jeśli chodzi o pigmentację. Wiem, że już "po ptokach" bo zamówienie potwierdzone, no ale chętnie poczytam wasze opinie .
Mam kilka paletek z Zoevy, tę akurat uważam za najsłabszą. Pigmentacja całkiem w porządku, ale kolory – ładne w palecie - na powiece wyglądają nieciekawie, jakieś takie zbyt szare, zbyt zimne, zbyt brudne. Sama nie wiem, co konkretnie mi nie pasuje, bo niby wszystko z nią w porządku, ale po prostu nie zachwyca - właściwie to tylko 2 cienie naprawdę mi się podobają. Dla mnie to paletka do łączenia z innymi, makijaż wykonany tylko nią sprawia, że wyglądam trupio – szara, zmęczona, przygaszona, rozmyta. Na pewno będę z niej korzystać, skoro już mam, ale nie czułabym jakiegokolwiek niedosytu, gdybym nie miała.
Neva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:23   #164
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Neva_ Pokaż wiadomość
Mam kilka paletek z Zoevy, tę akurat uważam za najsłabszą. Pigmentacja całkiem w porządku, ale kolory – ładne w palecie - na powiece wyglądają nieciekawie, jakieś takie zbyt szare, zbyt zimne, zbyt brudne. Sama nie wiem, co konkretnie mi nie pasuje, bo niby wszystko z nią w porządku, ale po prostu nie zachwyca - właściwie to tylko 2 cienie naprawdę mi się podobają. Dla mnie to paletka do łączenia z innymi, makijaż wykonany tylko nią sprawia, że wyglądam trupio – szara, zmęczona, przygaszona, rozmyta. Na pewno będę z niej korzystać, skoro już mam, ale nie czułabym jakiegokolwiek niedosytu, gdybym nie miała.
Ale to nie musi być wcale wina palety, tylko tego, że jesteś typem, któremu pasują ciepłe i intensywne, a nie chłodne i delikatne kolory.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:26   #165
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Aaaaa.... :< ciarki żenady milion.
To chyba przebiło Hanię i Black Widow.
https://instagram.com/p/rzjsTSNPzd/ dla porównania ;-)
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:30   #166
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
No dobra, musiałam to obejrzeć, żeby stwierdzić, że jednak Hania dalej jest na 1 miejscu.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:33   #167
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
omg...
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:35   #168
Neva_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ale to nie musi być wcale wina palety, tylko tego, że jesteś typem, któremu pasują ciepłe i intensywne, a nie chłodne i delikatne kolory.
No właśnie nie. Bardzo dobrze się czuję (i chyba wyglądam) w delikatnych, chłodnych odcieniach. Dlatego tym bardziej nie potrafię wyjaśnić, dlaczego nie zachwyca, skoro powinna. Gdybym miała określić ją jednym słowem, powiedziałabym: nijaka.
Neva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:42   #169
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Neva_ Pokaż wiadomość
No właśnie nie. Bardzo dobrze się czuję (i chyba wyglądam) w delikatnych, chłodnych odcieniach. Dlatego tym bardziej nie potrafię wyjaśnić, dlaczego nie zachwyca, skoro powinna. Gdybym miała określić ją jednym słowem, powiedziałabym: nijaka.
To rzeczywiście dziwnie. Ja ją miałam klikać jak weszła, ale się powstrzymałam póki co - wydaje mi się, że ma sporo podobnych do siebie, bardzo jasnych odcieni, wpadających w szarość - a takich na sobie nie cierpię. Podobają mi się te z fioletem, ale trochę mało ich jest, żeby brać całość. No nie wiem, na razie chętnie poczytam opinie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 10:44   #170
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
To chyba według niej miało być zabawne i na luzie, niczym heheszki we vlogu Laury. Inna, radosna i spontaniczna twarz Szusz
moimz daniem jest sztuczna,"wyluzowana i fajna" na sile

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Moja reakcja:
haha, ekstra
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:58   #171
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Tu się nie zgodzę, bo na perfumesco była ostatnio zniżka i lakiery były po 24,50zł.
A wiesz jak długo trwała promocja? Niedawno też miała być zniżka (chyba) na ekobieca i na drugi dzień zamieścili info, że muszą ją odwołać, bo producent Smilaców zabronił im sprzedawać w niższej cenie. Dziwna polityka firmy.

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Moja reakcja:


Aż chyba sobie włączę do kawy. Tylko nie wiem czy mój dzień nie zrobi się cięższy od samego oglądania.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:02   #172
Neva_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
To rzeczywiście dziwnie. Ja ją miałam klikać jak weszła, ale się powstrzymałam póki co - wydaje mi się, że ma sporo podobnych do siebie, bardzo jasnych odcieni, wpadających w szarość - a takich na sobie nie cierpię. Podobają mi się te z fioletem, ale trochę mało ich jest, żeby brać całość. No nie wiem, na razie chętnie poczytam opinie.
To na pewno nie jest zła paleta, choćby ze względu na porządną – jak to w przypadku Zoevy - jakość. Nie mam poczucia, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Będę używać. Odcienie z fioletem są naprawdę ładne (to właśnie te, które mi się podobają ), ale całemu zestawowi brakuje jakiejś wyjątkowości. Takie tam zwyczajne, pospolite kolorki. Może po prostu moje oczekiwania były zbyt duże, bo zanim zobaczyłam (i wypróbowałam) na żywo, ekscytowałam się jak głupia. To miała być moja dzienna paletka idealna. A potem spróbowałam i zrobiłam: łeeeee, tylko tyle???
Neva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:05   #173
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
A wiesz jak długo trwała promocja? Niedawno też miała być zniżka (chyba) na ekobieca i na drugi dzień zamieścili info, że muszą ją odwołać, bo producent Smilaców zabronił im sprzedawać w niższej cenie. Dziwna polityka firmy.





Aż chyba sobie włączę do kawy. Tylko nie wiem czy mój dzień nie zrobi się cięższy od samego oglądania.
tydzień minimum
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:06   #174
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś fajny filmik instruktażowy jak konkurować twarz. Chodzi mi o to aby bylo krok po kroku wyjaśnione, jak nakładać rozświetlacz, bronzer, róż etc. Będę wdzięczna
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:16   #175
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś fajny filmik instruktażowy jak konkurować twarz. Chodzi mi o to aby bylo krok po kroku wyjaśnione, jak nakładać rozświetlacz, bronzer, róż etc. Będę wdzięczna

Może Karima i konturowanie na mokro? U niej wygląda to zawsze naturalnie:

http://youtu.be/oyAT2kE4lMI
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:34   #176
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Witam w nowym watku! W koncu przebrnelam do konca... was nadrobic ;P wczoraj luby zgodzil sie na kupno komody z ikea i tak podekscytowana mozliwoscia ulozenia moich cennych szpargalow i kosmetykow zapomnialam o swiecie.
Gify z Szusz zawsze na propsie! Nie musze juz filmiku oglądać moj dzien i tak jest ciezki bo jakos psychicznie lacze sie z Paryżem i smuci mnie ta tragedia.
O 8 zwleklam mwza z wyra i wyruszlisny do Rossmanow na lowy i upolowalam nieotwarty TrueMatch najjasniejszy i Duet z Lasting puder i podklad. Reszty bie bylo albo zmacana obrzydliwie. Tylko szafa Loreala wygladala jak nietknieta o.O olejek z Evree tez dorwalam dziekuje za podpowiedz po prostu nie w kazdym rossku jest sklad evree w jednym wzielam olejek w innym nie bylo ale mieli plyn do demakijazu co polecala Karo a ze firma sie dobrze spisuje to chcialam dac szanse.
Pozdrowienia i podziekowania dla Munki od mojego meza
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:44   #177
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Witam w nowym watku! W koncu przebrnelam do konca... was nadrobic ;P wczoraj luby zgodzil sie na kupno komody z ikea i tak podekscytowana mozliwoscia ulozenia moich cennych szpargalow i kosmetykow zapomnialam o swiecie.
Gify z Szusz zawsze na propsie! Nie musze juz filmiku oglądać moj dzien i tak jest ciezki bo jakos psychicznie lacze sie z Paryżem i smuci mnie ta tragedia.
O 8 zwleklam mwza z wyra i wyruszlisny do Rossmanow na lowy i upolowalam nieotwarty TrueMatch najjasniejszy i Duet z Lasting puder i podklad. Reszty bie bylo albo zmacana obrzydliwie. Tylko szafa Loreala wygladala jak nietknieta o.O olejek z Evree tez dorwalam dziekuje za podpowiedz po prostu nie w kazdym rossku jest sklad evree w jednym wzielam olejek w innym nie bylo ale mieli plyn do demakijazu co polecala Karo a ze firma sie dobrze spisuje to chcialam dac szanse.
Pozdrowienia i podziekowania dla Munki od mojego meza
moja mama dzis pobiła wszelkie rekordy, budząc mnie przed siódmą, bo musimy jechac na targ po pomidory XD
ale przynajmniej jest tam rossmann otwarty od siódmej... szkoda, ze nie ma ani szafy bourjois ani mannhatanu :/
ale podjechalam sobie potem do innego i tam tez spokój o 9 rano. Chyba urok małych miejscowości


boze, szusz, ale żenada
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:47   #178
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Neva_ Pokaż wiadomość
To na pewno nie jest zła paleta, choćby ze względu na porządną – jak to w przypadku Zoevy - jakość. Nie mam poczucia, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Będę używać. Odcienie z fioletem są naprawdę ładne (to właśnie te, które mi się podobają ), ale całemu zestawowi brakuje jakiejś wyjątkowości. Takie tam zwyczajne, pospolite kolorki. Może po prostu moje oczekiwania były zbyt duże, bo zanim zobaczyłam (i wypróbowałam) na żywo, ekscytowałam się jak głupia. To miała być moja dzienna paletka idealna. A potem spróbowałam i zrobiłam: łeeeee, tylko tyle???
Neva_ dzięki za opinię . To będzie moja pierwsza Zoeva, więc w sumie nie będę miała porównania z jakością innych palet. Miałam dłuuuugą (z nielicznymi wyjątkami kilkuletnią) przerwę od malowania się cieniami, teraz zrobiłam porządek ze starymi kosmetykami i chciałam coś świeżego, do delikatnych, dziennych makijaży, więc mam nadzieję, że jednak będę zadowolona. A jeśli nie to pewnie skuszę się kolejnym razem na Naturally Yours .
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:48   #179
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Hej dziewczyny, można do Was dołączyć?
Natknęłam się ostatnio na poprzednią część wątku w poszukiwaniu jakichś ciekawych kanałów i bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam, że nie tylko ja mam krytyczne podejście do najnudniejszych vlogów pod słońcem, czyli "dzieł" szusz. Swoją drogą jestem w szoku, że naprawdę kogoś to może interesować.

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Może Karima i konturowanie na mokro? U niej wygląda to zawsze naturalnie:

http://youtu.be/oyAT2kE4lMI
Uwielbiam sposób, w jaki ona mówi! nagle angielski staje się taki łatwy do zrozumienia
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 12:06   #180
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Weszłam wczoraj do Rossmana tylko po dwa korektory (True Match, L'oreal, dla siebie i siostry), a potem, z tego względu, że nie było ludzi zaczęłam oglądać róże. Nie powinnam tego robić, nie powinnam, no i mam nowy, tysięczny róż Max Factor- seductive pink
Jest taki piękny...
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.