Manicure hybrydowy ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 14:43   #121
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dziewczyny, czyli co dokladnie trzeba zakupic zeby zaczac przygode z hybrydami???
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:47   #122
dariaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Mam problem jesli chodzi o zdejmowanie hybrydy. Mam lakiery i wszystko firmy Orly i wszystko super, trzyma się, nie odpryskuje, ładnie błyszczy, rzadki kolor ( i o to właśnie chodzi), nie pasuje mi jedynie zdejmowanie. Nie bardzo rozumiem zależność, raz mi ładnie zeszło samo wszystko i zostało w folii, a innymi razy (zdecydowanie częściej) się męczyłam i nie mogłam dłutkiem zeskrobać. Nie wiem co ma znaczenie, czy musi byc duzo removera, czy folia np. matowa do wewnątrz, czy temperatura otoczenia ma znaczenie, czy podgrzewanie zawijątków przyspiesza odchodzenie, próbowałam remowerem orly, płynem do zdejmowania tipsów allepaznokcie i acetonem i nie widzę różnicy w szybkości zdejmowania a właściwie zeskrobywania, bo po 20 min kończy mi się cierpliwość i skrobię dłutkiem. Czy ktoś ma jakąś radę?
dariaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 09:48   #123
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czyli co dokladnie trzeba zakupic zeby zaczac przygode z hybrydami???

musisz miec baze i top coat - czasami sa 2 w 1, kolor/kolory, lampe 36w i cleaner. Pomijam rzeczy do przygotowania plytki typu pilniczek do nadania ksztaltu, dlutko, patyczek, czy jeszcze cos innego do skorek....


Ja wczoraj dostalam zamowiona pake, a w niej hybrydy z 3 roznych firm - juz sa polozone na naturaklne pazurki moich testerek - zobaczymy jak dlugo wytrzymaja i jak sie beda usuwac...Pod koniec tygodnia dostane jeszcze pewnie shellac - potestuje...

Jedno co moge napisac od razu - hybrydy BelArte sa dosc geste - ciezko nabrac mala ilosc i cienko polozyc. Juz po jednej warstwie koloru mialam wrazenie ze druga nie jest potrzebna...BAza i top sa w jednym...

Edytowane przez olack
Czas edycji: 2011-11-08 o 10:08
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:48   #124
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dariaf Pokaż wiadomość
Mam problem jesli chodzi o zdejmowanie hybrydy. Mam lakiery i wszystko firmy Orly i wszystko super, trzyma się, nie odpryskuje, ładnie błyszczy, rzadki kolor ( i o to właśnie chodzi), nie pasuje mi jedynie zdejmowanie. Nie bardzo rozumiem zależność, raz mi ładnie zeszło samo wszystko i zostało w folii, a innymi razy (zdecydowanie częściej) się męczyłam i nie mogłam dłutkiem zeskrobać. Nie wiem co ma znaczenie, czy musi byc duzo removera, czy folia np. matowa do wewnątrz, czy temperatura otoczenia ma znaczenie, czy podgrzewanie zawijątków przyspiesza odchodzenie, próbowałam remowerem orly, płynem do zdejmowania tipsów allepaznokcie i acetonem i nie widzę różnicy w szybkości zdejmowania a właściwie zeskrobywania, bo po 20 min kończy mi się cierpliwość i skrobię dłutkiem. Czy ktoś ma jakąś radę?
trudniej sie usuwa jeśli nałożyłaś nieco grubszą warstwę lakieru ... a rada - przed nałożeniem acetonu po prostu blokiem zmatowić każdy pazurek
to w jakim tempie usuwa się hybryda ma nawet wpływ czy np. właścicielka ma zimne dłonie ..
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 15:46   #125
dariaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Orly nie da się grubo położyć, bo jest bardzo rzadki, co dla mnie jest zaletą, przez to się długo trzyma, aż nie można go zdjąć
Piłowałam przed moczeniem, ale tez nie było lepiej, następnym razem ręce klientki będę trzymać nad kaloryferem
Eksperymentowałam z bazą i finishem orly i kolorem lacco, ale porażka, po jednym dniu juz odpryski. Wcześniej miałam sn i musiałam zareklamować, gdyż w ogóle nie dało się tym malować, kurczył się i marszczył.
Próbowałam też Nsi i bez rewelacji, jak sie lekko podwadzi schodzi całym płatkiem.
Obecnie szukam jakiegoś dobrego koloru (rzadkiego) w dobrej cenie. Jak nie znajdę to pozostanie mi Orly. Może ktoś wię czy można mieszać Orly z Shellakiem, tzn baza orly a kolor shellac.
Jak coś wykombinuje to dam znać.
dariaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:05   #126
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dariaf Pokaż wiadomość
Mam problem jesli chodzi o zdejmowanie hybrydy... ....Czy ktoś ma jakąś radę?
Zauważyłam pewną zależność.
Gruba warstwa bazy - szybciej odpryskuje - łatwiej schodzi.
Cieniutka warstwa bazy - dłużej lakier wytrzymuje bez uszczerbku na urodzie - trzeba skrobać. Ciepło przyspiesza działanie acetonu.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 12:24   #127
Ciotka_Klotka
Przyczajenie
 
Avatar Ciotka_Klotka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 28
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Mam pytanie: czy taka lampka do banknotów utwardzi lakierożel ? Albo lampka UV?
__________________

21.02.2008
<= Razem

01.01.2013 <= Zaręczeni

21.06.2014 <= Ślub
Ciotka_Klotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 11:24   #128
hemoglobina77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Miałam hybrydowy 2 razy, z Groupona, i raczej nie polecam. Owszem, trzyma się (u mnie 2 tygodnie to był maks ze względu na odrosty), wygląda ładnie, nie odpryskuje przy myciu czy praniu ale... bardzo osłabił mi paznokcie. Miałam robiony w 2 różnych gabinetach - w jednym wyglądało to dosyć profesjonalnie - kosmetyczka ściągnęła mi poprzedni wacikiem nasączonym w acetonie - w drugim natomiast spiłowała pilnikiem - wrażenie bardzo nieprzyjemne, paznokcie zniszczone - wiadomo. Kupiłam zestaw do takiego manicure, z lampą, aby od czasu do czasu zrobić sobie hybrydowy we własnym zakresie - super sprawa na wakacje czy wyjście, ale na pewno nie do codziennych zastosowań. Powiem więcej - lakier, który kupiłam łatwo ściągnąć - wystarczy leciutko podważyć lakier i po prostu usunąć z paznokcia jak maskę 'peel-off' - nie trzeba męczyć się z acetonem czy, o zgrozo!, piłowaniem.
hemoglobina77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:57   #129
Tygrysiczka
Raczkowanie
 
Avatar Tygrysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 110
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Właśnie dziś zrobiłam sobie manicure hybrydowy i zaczynam tego żałować :/ Wizja piłowania paznokci już mi zepsuła humor.
Tygrysiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:52   #130
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Tygrysiczko, ale piłowanie przy dobrym lakierze hybrydowym nie jest konieczne, shellac schodzi samym acetonem i później patyczkiem drewnianym.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 09:45   #131
hemoglobina77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dokładnie tak miałam w jednym przypadku - kosmetyczka nasączyła wacik, po minucie podważyła patyczkiem i 'zerwała'. Być może zależy to od lakieru, ewentualnie profesjonalizmu kosmetyczki, ponieważ w drugim przypadku było właśnie to okropne opiłowanie. Nie zauważyłam marki stosowanych lakierów. Gdy raz na jakiś sama robię hybrydowy w domu, lakier też wystarczy podważyć i bez problemów usunąć (korzystam z NeoNails).
hemoglobina77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 18:59   #132
Tygrysiczka
Raczkowanie
 
Avatar Tygrysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 110
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dzięki za pocieszenie Nie pamiętam jakiego lakieru użyła kosmetyczka, ale wydaje mi się, że NeoNails...
Zobaczymy, czy nie będzie tak źle. Na razie paznokcie a raczej lakier spisuje się świetnie W piątek mam kilkudniowy wyjazd służbowy i nie muszę martwić się o odpryskujący lakier
Tygrysiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:05   #133
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Mama problem

Mam hybrydy La Femme i nakładam baze, potem białym nakłądam końcówkę french, a potem nabłyszczacz. I końcówka odchodzi po 2 dniach natomkiast reszta na płytce trzyma sie rewelacyjnie. KIedy całość pokrywam kolorem, to odchodzi całość. Myślałam, żę kolor nie wiąże sie z bazą, ale kolor odpada razem z bazą, a sama baza bez koloru sie trzyma genialnie.

Ratujcie!!
Tholie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:12   #134
AnKa0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam serdecznie chciałbym wybrac sie na manicure hybrydowy z jakiej firmy polecacie//

Edytowane przez AnKa0904
Czas edycji: 2012-11-19 o 20:00
AnKa0904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:04   #135
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez hemoglobina77 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak miałam w jednym przypadku - kosmetyczka nasączyła wacik, po minucie podważyła patyczkiem i 'zerwała'. .
po minucie???
mam rozne hybrydy ale po minucie? nawet jak usuwam Shellac z CND to
potrzeba na to okolo 10min. I nie schodzi w calosci tak ze mozna podwazyc. To zrywanie to dobre dla paznokcia?
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:35   #136
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja pracuje na harmony od roku i nie zawodzi
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:33   #137
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez AnKa0904 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie chciałbym wprowadzić do swojego salonu manicure hybrydowy, już parę Pań się pytało więc jakieś zainteresowanie już jest.
Tylko mam jeden mały problem jest tyle różnych form że sama już nie wiem co wybrać a nie uśmiecha mi się tak próbować każdej firmy bo to wcale nie jest tani "interes"
Wyszukałam trochę firm chyba takich w miarę dobrych chyba :
1. Indigo
2. Gelac IBD
3. OPI
4. Gelish
5. Harmony
6. Mistero Milano

tylko w ogóle nie wiem co wybrać. Chyba że macie jakieś dobre hybrydy z trochę niższej półki cenowej ???
Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedź
........
Mistero Milano-ma dwa systemy oraz Indigo..polecam
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:55   #138
marysiak1
Przyczajenie
 
Avatar marysiak1
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez hemoglobina77 Pokaż wiadomość
Miałam hybrydowy 2 razy, z Groupona, i raczej nie polecam. Owszem, trzyma się (u mnie 2 tygodnie to był maks ze względu na odrosty), wygląda ładnie, nie odpryskuje przy myciu czy praniu ale... bardzo osłabił mi paznokcie. Miałam robiony w 2 różnych gabinetach - w jednym wyglądało to dosyć profesjonalnie - kosmetyczka ściągnęła mi poprzedni wacikiem nasączonym w acetonie - w drugim natomiast spiłowała pilnikiem - wrażenie bardzo nieprzyjemne, paznokcie zniszczone - wiadomo. Kupiłam zestaw do takiego manicure, z lampą, aby od czasu do czasu zrobić sobie hybrydowy we własnym zakresie - super sprawa na wakacje czy wyjście, ale na pewno nie do codziennych zastosowań. Powiem więcej - lakier, który kupiłam łatwo ściągnąć - wystarczy leciutko podważyć lakier i po prostu usunąć z paznokcia jak maskę 'peel-off' - nie trzeba męczyć się z acetonem czy, o zgrozo!, piłowaniem.
Ja też własnie z groupona miałam hybrydowy, bo wyjezdzałam na 2 tygodnie na wakacje. Dobry salon i cena tez przystepna, lakier Shelac, trzymał się 2 tygodnie bez problemu, ale odrosty po dwóch tygodniach byly nie do przyjęcia i zaczelam przy nich grzebać, miałam własny aceton zeby uniknąc kosztówzdejmowania u kosmetyczki. Nasączyłam wacik i przyłoyzlam do palca, skóra zrobila się cała biała i się przeraziłam, i zauważyłam ze kiedy podważe lakier to schodzi jak maeczka peel-of, i tak pozbyłam się lakieru, nie wiem czy to zdrowo zrobiłam, czy tak sie powinno, no ale jak już zerwałam jeden to reszte az glupio bylo oztsawiac. Ale paznokcie byly w oplakanym stanie bo zdjęciu lakieru i pozostały w niezby dobrym stanie przez ok 2 miesiące. Fajnie jest to zrobić na jakąś okazję, ale tak na stałe to drogo i niszcza sie paznokcie, przyjamniej mi.
marysiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:30   #139
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Fajne sa hybrydy La Femme... Maja zestaw startowy w fajnej cenie i ogromny wybor kolorow. Na innych niestety nie pracowalam...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 21:16   #140
lelewelka
Przyczajenie
 
Avatar lelewelka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
GG do lelewelka
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja pracuję na Shellac CND i jestem zadowolona w 100%. Moje klientki również
Mogę podpowiedzieć jedynie, żeby nie kupować Top Coat w dużej buteleczce, bo jest on najgęstszy z całej serii i z czasem jeszcze gęstnieje, więc pod koniec męczyłam się trochę z jego nakładaniem i przedłużał się przez to czas usługi.
lelewelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 22:59   #141
pralinka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej dziewczyny,ja już robię sobie manicure hybrydowy od 8 miesięcy,niestety odrost szybki i widoczny więc tak co 2 tygodnie muszę sie zajwiać u kosmetyczki.Czasem robię przerwę paznokciom,i mam albo opi albo essie.Jest to super wygoda i jak dla mnie najlepsza opcja na zadbane paznokcie(dodam ze lakier mi sie nie trzyma plytki).Niestety jednak stan paznokci jest równie fatalny jak po tipsach czy żelu (grubym) i wyglądają po ściągnięciu jak bibułka..Także ja polecam ale ostrożnie z tym moje drogie.
pralinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 11:21   #142
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez pralinka25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,ja już robię sobie manicure hybrydowy od 8 miesięcy,niestety odrost szybki i widoczny więc tak co 2 tygodnie muszę sie zajwiać u kosmetyczki.Czasem robię przerwę paznokciom,i mam albo opi albo essie.Jest to super wygoda i jak dla mnie najlepsza opcja na zadbane paznokcie(dodam ze lakier mi sie nie trzyma plytki).Niestety jednak stan paznokci jest równie fatalny jak po tipsach czy żelu (grubym) i wyglądają po ściągnięciu jak bibułka..Także ja polecam ale ostrożnie z tym moje drogie.
...
troche jestem dziwiona tym co piszesz,a jak kosmetyczka przygotowuje paznokcie przed nałożeniem lakieru? moze poprostu za mocno je matuje.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 17:37   #143
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Tholie Pokaż wiadomość
Mama problem

Mam hybrydy La Femme i nakładam baze, potem białym nakłądam końcówkę french, a potem nabłyszczacz. I końcówka odchodzi po 2 dniach natomkiast reszta na płytce trzyma sie rewelacyjnie. KIedy całość pokrywam kolorem, to odchodzi całość. Myślałam, żę kolor nie wiąże sie z bazą, ale kolor odpada razem z bazą, a sama baza bez koloru sie trzyma genialnie.

Ratujcie!!
Może problem leży w nakładaniu zbyt grubej warstwy koloru. Lepiej więcej, a cienkich... Pozdrawiam
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 21:53   #144
anad17
Przyczajenie
 
Avatar anad17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja na hybrydach pracuję od kwietnia i próbowałam różnych firm. Zauważyłam, że im gęstszy lakier tym gorzej się nakłada i gorzej trzyma. Nawet mimo cienkiej warstwy te gęstsze odpryskują szybciej.
A co do ściągania to nie widzę problemów. Zaczynam od zmatowienia lakieru delikatnym pilnikiem lub bloczkiem (staram się jak najbardziej uszkodzić top), nakładam nasączony remover'em wacik i zawijam folią aluminiową. Zanim nałożę na ostatni paznokieć to ten pierwszy mogę już zdejmować (lekko zeskrobuję kopytkiem).
Żadna z klientek nie skarżyła się na zniszczenie lub uszkodzenie płytki, wręcz przeciwnie - tym, które miały kruchą i łamliwą płytkę w końcu udało się uhodować paznokcie
anad17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 23:33   #145
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez marysiak1 Pokaż wiadomość
lakier Shelac, trzymał się 2 tygodnie bez problemu,
Nasączyłam wacik i przyłoyzlam do palca, skóra zrobila się cała biała i się przeraziłam,
Ale paznokcie byly w oplakanym stanie bo zdjęciu lakieru i pozostały w niezby dobrym stanie przez ok 2 miesiące.
mi.
nie wiem w takim razie czy naprawde shillac zostal polozony na twoje pazurki. Mam klientki ktore z uporem maniaka robia shillac przez pare miesiecy, potem krotka przerwa i znowu. I nie chca sluchac - chca shillac i juz.
I nawet kiedy zdejme shillac to pazurek jest jak idealny. Nie jest cienki, nie jest matowy, nie jest slaby.
Nie matowie przed polozeniem shillac bo nie ma takiej potrzeby, wiec po usunieciu paznokiec jest normalny.

Nie lubie tylko gdy klientki z mega krotkimi paznokciami przychodza i chca french-shillac - masakra, zreszta z kolorkiem na ogryzkach tez nie jest latwo...

Lelewelka - ja juz koncze 4 buteleczke duzego top-coat i nie zauwazylam zeby byl gesciejszy czy trudniejszy w aplikacji... caly zabieg jak zwykle zajmuje mi okolo 40min max - w tym przygotowanie paznokci - skorki, ksztalt, dlugosc...
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:35   #146
martynek_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej dziewczyny Ja robię manicure hybrydowy co około 2-3 tygodnie. 2 tygodnie noszę ciemniejsze kolory, przy których odrost widoczny jest szybciej, a 3 tygodnie kolory jasne.Robię manicure na firmie Shellac i jest bardzo bardzo zadowolona. Naturalnie mam tendencję do rozdwajających się paznokci, jednak przy hybrydzie mogę je ładnie zapuścić i nie zauważyłam pogorszenia ich stanu w żadnych wypadku uważam, że jest to świetny zabieg jeżeli nie chcemy co chwilę od nowa malować paznokci, a dodatkowo mając nałożoną hybrydę naprawdę ciężko jest złamać pazurka Jeżeli chodzi o koszt zabiegu, to jest bardzo rożnie. Z tego co wiem, to produkty shellac są dość drogie, ale za to dobrej jakości. Ja chodzę na manicure we Wrocławiu na ul. Polaka (okolice placu grunwaldzkiego - w tym samym miejscu, gdzie jest salon no+vello ), jeżeli chodzi o koszt, to z 20% zniżką studencką płacę 56 zł ) myślę, że jak na zabieg 2-3 tygodniowy, to na prawdę znośna cena Pozdrawiam
martynek_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 06:16   #147
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny powiedzcie mi co ja zle robie? Mam hybrydy firmy Perfect Beauty oraz harmony. Produkty PB spisują sie naprawde swietnie, jedynie top coat firmy Harmony kurczy mi sie pod lampą:/ Jak to możliwe? Ja cos robie zle? Lampe UV 36W ustawiam na 120 sec
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:41   #148
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Przeczytałam parę stron o zdejmowaniu i dalej mam dylemat...
Pracuję na produktach Magic Nails. Na stronie tej firmy jest artykył na czym polega różnica pomiędzy lakierem w żelu a żelem w lakierze. Przede wszystkim na zdejmowniu.
Lakier w żelu musi mieć bazę inną niż nabłyszczacz.Trzyma się maksymalnie 2 tygodnie i rozpuszcza sie w acetonie.
Żel w lakierze ma jako bazę i top cot jeden produkt.Trzyma się minimum 3 tygodnie i niczym tego nie rozpuścimy. Trzeba spiłować frezarką.
I jest to prawda.Przetestowałam obydwa produkty. Lakier w żelu wykorzystam na stopy ponieważ jest mniej trwały.Jest cieńszy i po tygodniu pęka.A żel w lakierze próbowałam rozpuścić we wszystkim co mam i nawet po 25 minutach nie drgnie. Szkoda tylko własne paznokcie trzymać w acetonie.
Gdyby ktoś miał wątpliwośi o czym ja mówię, to oczywiście o hybrydowych
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:49   #149
satisfaxion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dariaf Pokaż wiadomość
Mam problem jesli chodzi o zdejmowanie hybrydy. Mam lakiery i wszystko firmy Orly i wszystko super, trzyma się, nie odpryskuje, ładnie błyszczy, rzadki kolor ( i o to właśnie chodzi), nie pasuje mi jedynie zdejmowanie. Nie bardzo rozumiem zależność, raz mi ładnie zeszło samo wszystko i zostało w folii, a innymi razy (zdecydowanie częściej) się męczyłam i nie mogłam dłutkiem zeskrobać. Nie wiem co ma znaczenie, czy musi byc duzo removera, czy folia np. matowa do wewnątrz, czy temperatura otoczenia ma znaczenie, czy podgrzewanie zawijątków przyspiesza odchodzenie, próbowałam remowerem orly, płynem do zdejmowania tipsów allepaznokcie i acetonem i nie widzę różnicy w szybkości zdejmowania a właściwie zeskrobywania, bo po 20 min kończy mi się cierpliwość i skrobię dłutkiem. Czy ktoś ma jakąś radę?

Z tego co czytałam to przed zdjęciem należy zmatowić delikatnie warstwę wierzchnią( przeciąć ciągłość topcoatu) ja robię to pilniczkiem o gradacji 180. Ilość removera też ma znaczenie, wacik musi być solidnie nasączony ale nie tak bardzo by ściekał po dłoni. Możesz tak zawinięte(dokładnie) palce owinąć ręcznikiem by trzymał temperaturę Jeśli chodzi o folię to nie ma znaczenia czy strona matową przyłożysz czy błyszcząca, ważne jest by wacik nasączony płynem idealnie przylegał do całego paznokcia
satisfaxion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:08   #150
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Kochane
Powiedzcie mi co ja robie zle.

opisze krok po kroku co robie:
1. matowie plytke lekko bloczkiem
2.odtluszczam
3. nakladam base and top coat
4.utwardzam 2min
5.nakladam kolor 2 razy utwardzam po kazdym razie
6.nakladam base top coat
7. odtlusczam

problem polega na tym iz lakier kolor bardzo sie sciaga przy wale paznokciowym. maluje ladnie i za chwile sie sciaga nawet jak to lampy nie wkladam. nie wiem czy powinnam warstwe bazowa odtluscic przed polozeniem koloru. juz kombinuje jak sie da;/

licze na odpowiedz

i zycze wesolych swiat
__________________




Edytowane przez gonia1203
Czas edycji: 2012-01-20 o 08:53
gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.