Żółte paznokcie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-02, 08:50   #1
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465

Żółte paznokcie..


Mam problem.
A mianowicie: Kupiłam sobie żółty lakier do paznokci. I jakoś pół roku temu pomalowałam nim pazury..
I do tej pory utrzymuje mi się żółte przebarwienie na niektórych paznokciach..
Wie któraś może:Jak się tego cholerstwa można pozbyć?
Próbowałam cytryną,polerką do paznokci i nic nie ruszyło
A wygląda to okropnie..Szczególnie,że jestem nałogowym palaczem,to mam wrażenie,że ludzie,gdy mnie widzą z papierosem myślą,że to już od palenia mi żółkną..
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 11:00   #2
patusia12110
Raczkowanie
 
Avatar patusia12110
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Żółte paznokcie..

Niektóre lakiery barwią płytkę paznokcia, niezależnie od tego, jakie mają kolory. Na przebarwienia możesz kupić jakąś odżywkę do paznokci. Piszesz, że próbowałaś cytryną, w sensie trzeć? Czy moczyć? Bo ponoć pomaga moczenie paznokci przez 15 min (lub więcej) w podgrzanym olejku rycynowym i sokiem z cytryny. Palenie, niestety, także w dużej mierze przyczynia się do powstawania przebarwień na paznokciach. Szczególnie na tych, w których trzymasz papierosa (przeważnie palec wskazujący i środkowy). Kiedy malujesz paznokcie, zawsze przed nałożenie lakieru, pomaluj je bazą, która zapobiegnie żółknięciu paznokci
patusia12110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 11:28   #3
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Żółte paznokcie..

miałam podobny problem gdy pomalowałam sobie paznokcie żółto neonowym lakierem. Mimo stosowania bazy pod lakier żółta poświata została na kilka miesięcy. Kup sobie odżywkę wybielającą z Pierre Rene. Na mnie poskutkowało. Po tyg stosowania to zeszło
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 11:57   #4
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: Żółte paznokcie..

Wszystko spoko, ale jakim cudem NIBY pół roku masz już pożółke paznokcie od jednego pomalowania lakierem??? Przecież płytka stale rośnie więc jest to niemożliwe by własnie z tego powodu przez pół roku utrzymywał Ci się żółty odcień..

Paznokcie żółką od wielu lakierów kolorowych jeśli stosujemy je od razu na płytkę bez podkładu.. Więc moim zdaniem to nie przez lakier użyty pół roku temu.. może faktycznie palenie Ci nie służy^^ (zresztą nikomu nie służy :P)

Również jak reszta dziewczyn polecam odżywkę wybielającą a jak nie podziała udaj się do lekarza może to być też jakaś odmiana grzybicy.
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 14:10   #5
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Żółte paznokcie..

Cytat:
Niektóre lakiery barwią płytkę paznokcia, niezależnie od tego, jakie mają kolory. Na przebarwienia możesz kupić jakąś odżywkę do paznokci. Piszesz, że próbowałaś cytryną, w sensie trzeć? Czy moczyć? Bo ponoć pomaga moczenie paznokci przez 15 min (lub więcej) w podgrzanym olejku rycynowym i sokiem z cytryny. Palenie, niestety, także w dużej mierze przyczynia się do powstawania przebarwień na paznokciach. Szczególnie na tych, w których trzymasz papierosa (przeważnie palec wskazujący i środkowy). Kiedy malujesz paznokcie, zawsze przed nałożenie lakieru, pomaluj je bazą, która zapobiegnie żółknięciu paznokci
A ja tylko w samej cytrynie moczyłam. To teraz pora moczyć w olejku rycynowym..

Cytat:
Wszystko spoko, ale jakim cudem NIBY pół roku masz już pożółke paznokcie od jednego pomalowania lakierem??? Przecież płytka stale rośnie więc jest to niemożliwe by własnie z tego powodu przez pół roku utrzymywał Ci się żółty odcień..

Paznokcie żółką od wielu lakierów kolorowych jeśli stosujemy je od razu na płytkę bez podkładu.. Więc moim zdaniem to nie przez lakier użyty pół roku temu.. może faktycznie palenie Ci nie służy^^ (zresztą nikomu nie służy :P)

Również jak reszta dziewczyn polecam odżywkę wybielającą a jak nie podziała udaj się do lekarza może to być też jakaś odmiana grzybicy.
Tu akurat dałam dużą warstwę lakieru,bo miał wodną konsystencję. A nie był on jakiś super firmowy,tylko zwykły za 4 zł ze sklepu chińskiego do wypróbowania..
Teraz i tak mam barwę mniej intensywną,ale taki żółtawy jest widoczny jednak.. Choć już z dwóch paznokci zeszło :P Zostały tylko dwa kciuki i jeden wskazujący.
Może też dużo w tym mojej winy,bo ja co drugi dzień mam inny kolor paznokci
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 15:28   #6
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Dot.: Żółte paznokcie..

RED Rouge ma rację, to samo chciałam tu napisać. Przez pół roku dawno ci zrosły paznokcie wtedy pomalowane na żołto. Na bank fajki i następne kolory wcale nie żółte. Większość barwników farbuje paznokieć na żółto-pomarańczowo, czerwienie, brązy, pomarańcze.Nakładaj podkład zawsze pod lakier.
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 21:47   #7
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Żółte paznokcie..

moze nie powinnam pisac, bo to nie profesjonalne ale jak to mowia " tonacy brzytwy sie chwyta "

lekko bloczkiem przejedz paznokcie... a na drugi dzien zrob pranie z reczne z oxy action

jak mam problem z pozloknieciem od lakieru ( nakladam baze) to robie odplamanie w domu ubran a przy okazji paznokcie robia sie biale ze hej

potem dobrze umyc rece i nalozyc odzywke... oczywiscie nie polecam tego czesto

nie wiem czy w ogole polecam po prostu wiem ze to dziala
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.