Mirga przedstawia się .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 20:07   #1
Mirga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9

Mirga przedstawia się ....


Witam

Dotarłam tu dwa dni temu, jestem początkującą "dekupażystką", swoje pierwsze kroki postawiłam niecałe dwa miesiące temu, pochwalę się dotychczasowym dorobkiem.
Mam nadzieję nauczyć się od Was różnych sztuczek i liczę na przychylność oraz pomoc.
__________________
Moje serwetki - http://img6.imageshack.us/gal.php?g=60799207.jpg
Mirga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:25   #2
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 310
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Witaj na forum
Bardzo ładne prace Szczególnie podoba mi się ten pomarańczowo-czerwony chustecznik i zestaw lawendowy
__________________

ulpu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 21:30   #3
emi58a
Rozeznanie
 
Avatar emi58a
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Swords/IE
Wiadomości: 668
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Hej,hej....Bardzo ladne poczatki
Witaj.
emi58a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 23:12   #4
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Bardzo ładne początki. Jak każda początkująca jesteś zafascynowana krakiem jednoskładnikowym, ale bardzo ładnie Ci wychodzi
Podoba mi się taca z motywem włoskim, bardzo oryginalny jest chustecznik i pomarańczowy i brązowy, brązowy podoba mi się o wiele bardziej.
I komplet lawendowy jest bardzo starannie wykonany, właściwie tylko na jednej podkładce dopatrzyłam się pomarszczonej lekko serwetki - to mogłaś spokojnie zgubić pod większą ilością lakieru
No i ta mocno postarzona deseczka czy podstawka w róże - super efekt.

Witaj wśród pozytywnie zakręconych
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 08:07   #5
Mirga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Dziękuję bardzo za miłe przywitanie i przychyle opinie

Z krakiem to prawda uważam, że przedmioty nim potraktowane wyglądają znacznie ciekawiej.
Jak na razie mam fazę i tworzę niemal na akord
Wielu myków jeszcze nie znam, ale mam nadzieję podszkolić się korzystając z Waszych doświadczeń.
Ta grzebanina bardzo mnie relaksuje, lubię te zajęcie.
Co do mediów, to staram się te profesjonalne i drogie zastępować substytutami, to naprawdę duża oszczędność pieniędzy, np. do drewna używam gęstej papki zrobionej z kleju do tapet, przepięknie łączy papier z drewnem, kraka wynalazłam w Leroyu, za litr zapłaciłam 70 zł.

Teraz zaprezentuję następne "wyczyny"
__________________
Moje serwetki - http://img6.imageshack.us/gal.php?g=60799207.jpg
Mirga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 16:44   #6
Mirga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Widzę, że tu nie ma zwyczaju powitań nowych użytkowników (pomijam trzy miłe Koleżanki) trochę to przykre i zniechęcające
__________________
Moje serwetki - http://img6.imageshack.us/gal.php?g=60799207.jpg
Mirga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 16:58   #7
emi58a
Rozeznanie
 
Avatar emi58a
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Swords/IE
Wiadomości: 668
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Cytat:
Napisane przez Mirga Pokaż wiadomość
Widzę, że tu nie ma zwyczaju powitań nowych użytkowników (pomijam trzy miłe Koleżanki) trochę to przykre i zniechęcające
Jest to fakt,ale sie nie martw my poczatkujace i nie wszystkim sie nasze prace podobajaMoze potem bedzie lepiej
Ja dodalam swoje wypociny i nikt sie w moim temacie nie wypowiedzial,ale sie nie zniechecam,tylko sie zastanawiam czy dalej prowadzic swoj watek
Ladne poczatki.Podobaja mi sie swieczkowe kompleciki , ale reszta tez bardzo ladna.Papier ryzowy tez jest fajny,co widac u Ciebie na pracach.
Pozdrawiam.

Edytowane przez emi58a
Czas edycji: 2010-03-04 o 17:00
emi58a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 17:45   #8
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Cytat:
Napisane przez Mirga Pokaż wiadomość
Co do mediów, to staram się te profesjonalne i drogie zastępować substytutami, to naprawdę duża oszczędność pieniędzy, np. do drewna używam gęstej papki zrobionej z kleju do tapet, przepięknie łączy papier z drewnem, kraka wynalazłam w Leroyu, za litr zapłaciłam 70 zł.
Moim skromnym zdaniem uważam, że szkoda 70 zł na litr kraka - będziesz go chyba używać latami, a z krakiem jednoskładnikowym już tak jest, że jak mija pierwsza euforia to 99,9% dziewczyn zaczyna przygodę z krakiem dwuskładnikowym lub używa w ogóle kraków sporadycznie, bardziej zwracając uwagę na cieniowania, schabby schic, pittorico lub użycie szablonów. Kleju do tapet na dłuższą metę też bym Ci nie polecała, generalnie zasadą jest żeby również z wierzchu zabezpieczyć motyw klejem. Klej pozwala na lepsze wtopienie wzoru, a do tych funkcji nie nadaje się klej do tapet. Poza tym raczej nie będzie kochał się z innymi dekupażowymi mediami ani zwykłym lakierem gdyż pozostawia białe smugi Ale na początek możesz nim pracować, potem jak spróbujesz najzwyklejszego kleju - chociażby Stamperii do decu za 7 zł to już nie wrócisz do kleju do tapet, ani do białka ani do wikolu

Cytat:
Napisane przez Mirga Pokaż wiadomość
Widzę, że tu nie ma zwyczaju powitań nowych użytkowników (pomijam trzy miłe Koleżanki) trochę to przykre i zniechęcające
Nie możesz się zniechęcać bo pomiędzy wstawieniem przez Ciebie prac a kolejnym komentarzem upłynęło 8-10 godzin i to godzin, w których jesteśmy w pracy. Poza tym jak na każdym forum - o Twoim istnieniu dowiadują się inni bo odwiedzasz ich wątki i komentujesz prace Jeśli tego nie zrobisz nie będą wiedzieć, że istniejesz Nie ma tutaj wątka powitalnego, każda z nas zaczynała z bólem swoją egzystencję na forum i czasem przez kilka dni nie było odzewu na wstawione przez nas prace Ale przychodził weekend i sytuacja się zmienia. Większość dziewczyn ma zasubskrybowane wątki do których wchodzi Ja też tak mam i generalnie odwiedzam tylko te wątki, nie sprawdzając nawet czy ktoś nowy zaistniał na forum. Ale jak już "nowicjusza" spotkam w jakimś zasubskrybowanym wątku to oczywiście odwiedzę, choć nie zawsze zostawię komentarz Także musisz się uzbroić w cierpliwość, w weekend znajdą się forumowiczki i u Ciebie na wątku Tak jest generalnie na wszystkich forach więc nie masz się co zrażać, bo i tak pierwszego dnia masz już kilka odzewów

Nowe prace też dobre, najbardziej podoba mi się pierwszy talerz, kawowa podstawka czy tacka i deseczka z fioletowymi kwiatkami. I na tej deseczce fajnie się komponują te ślady z kleju, dają takie wrażenie "starości", pleśni. Wygląda to super
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]


Edytowane przez Pupil
Czas edycji: 2010-03-04 o 23:04
Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 18:31   #9
bachurka
Raczkowanie
 
Avatar bachurka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 162
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Ewa ma swieta racje Nie mozesz zrazac sie po paru godzinach, ze nie posiadasz kilku stron odpowiedzi Przeciez, oprocz siedzenia w internecie musimy miec czas na dekupazenie, dom, rodzine, dzieci, prace i inne zainteresowania (moze to wszystko troche w innej kolejnosci, ale to wedle uznania) A tak na marginesie: prace bardzo ladne Mnie najbardziej podoba sie taca , brazowy serwetnik i komplet lawendowy . Bardzo starannie wykonany Zgadzam sie tez z Ewa, ze nie zawsze zaoszczedzisz na zastepczych materialach Czasem, zeby osiagnac EXTRA efekt, musisz dac maksimum z siebie i kasy.
________________________
Pozdrawiam, Basia
bachurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 19:57   #10
bognakw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 188
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Witaj! Jak na początkującą to bardzo ładne prace
Mi najbardziej spodobała się kawowa podstawka i lawendowy komplecik.
Bardzo ładnie dobierasz kolory.I skorzystaj z rad jakie dały Ci dziewczyny
czasami nie warto oszczędzać na preparatach.
Bardzo udany debiut
bognakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 13:14   #11
mikilukasza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Morskie klimaty...
Wiadomości: 594
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Właśnie spotkałam "na forumowej drodze" Twój wątek i muszę zasadniczo podkreślić, że tworzysz śliczne prace !
Wspaniała jest świeca w bratki z podstawką, chusteczniki.
-Wszystko jest u Ciebie piękne !
Co do wykonania się nie wypowiem bo mnie się ogromnie podoba a ja nie działam w tej materii to i się nie znam za bardzo.
-Nie zniechęcaj się!!!
-Twórz i pokazuj nam dalej swoje prace!
__________________
......................... ......................... ........................
Pozdrawiam cieplutko ! -Marlena


Mój skromny kącik: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=385125

Mój mały (skromny) blog: http://chwilapasji.blogspot.com/
mikilukasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 16:32   #12
babagaga
Wtajemniczenie
 
Avatar babagaga
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: prawie Góry Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 742
GG do babagaga
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Witaj, mam nadzieję że sie nie zniechęciłaś do pokazywania mam nadal swoich prac ( tym bardziej ,że nie mialaś powodu), i niebawem zobaczymy nastepne dzieła. Twoje prace są napradę ładne i ciekawe, najbardziej spodobała mi okrągła różana tacka, super poprzecierana i lawendowy komplet, a także deseczka z kwiatuszkami fioletowymi.
Pokazuj co tam nastepnego zmalowałaś
babagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 07:43   #13
Mirga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Mirga przedstawia się ....

O jak miło przeczytać takie komentarze
Nie zniechęcam się, zauważyłam, że to forum jest "powolne" ja do tej pory pisałam na forach gdzie był spory ruch , stąd moje dotychczasowe wrażenie.
Nie oszczędzam na mediach, sprawa dotyczy tylko kleju, o jego stosowaniu przeczytałam na innym forum, sprawdziłam i okazało się, że jest równie dobry jak te profesjonalne.
Aktualnie tworzę serię różaną ...i nie tylko, wynik tej twórczości postaram się wkleić w najbliższym czasie.
__________________
Moje serwetki - http://img6.imageshack.us/gal.php?g=60799207.jpg
Mirga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 14:00   #14
jagajag
Raczkowanie
 
Avatar jagajag
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Węgój (Warmia)
Wiadomości: 307
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Ja również Cie witam na forum
Ładne rzeczy zrobiłaś
Bardzo mi się podoba chustecznik w muszelki
Świeca w bratki
jagajag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:47   #15
gabii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 626
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Bardzo podobają mi się Twoje prace, zwłaszcza chustecznik w muszelki i ten z aniołkami
Napisz, jak będziesz miała ochotę na jakąś wymiankę
gabii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:07   #16
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Mirga przedstawia się ....

Witaj!Jest taki zwyczaj,jest-jak widać,tylko nie codziennie każdy tu bywa.Ale jak pobędziesz tu trochę zobaczysz jak tu dobrze . Ciekawe pracki.Na różnorodnych materiałach.Ciekawie skomponowane,ładnie dobrane kolorystycznie.Trochę jeszcze marszczą Ci sie serwetki ale praktyka czyni mistrza.Rób i pokazuj!I podglądaj innych.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.