Lesbijki i Biseksualistki - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-18, 19:01   #2581
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
była już która na nimfomance von Triera?
Ja bym chciała, ale nie mam z kim.

A byłyście na "Płynących wieżowcach"? Widziałam to ostatnio i mam mieszane uczucia. Mocny film i nietypowy jak na polską produkcję. Bardzo ciekawa forma, treść już trochę mniej, ale daje do myślenia.
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 09:10   #2582
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

to idź sama do kina, ja tak robię, bo to że nie jestem w związku i ciężko się umówić z kimś tak żeby obu osobom pasowało, to nie znaczy że mam siedzieć w domu i gadać, że poszłąbym a nie mam z kim. Bo z takim podejściem to bym sobie w łeb palneła. Już nie te czasy że nie wypada iść samej do kina. kawiarni, itp.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 16:41   #2583
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

[1=5e39f43c776cd63a5691dbe eeb4c12a7b21f7a21_63e1948 2c3766;44677565]Ja bym chciała, ale nie mam z kim.

A byłyście na "Płynących wieżowcach"? Widziałam to ostatnio i mam mieszane uczucia. Mocny film i nietypowy jak na polską produkcję. Bardzo ciekawa forma, treść już trochę mniej, ale daje do myślenia.[/QUOTE]

To się z kimś umów.
Jak okaże się mało interesującą osobą to przynajmniej na film sobie popatrzysz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 18:48   #2584
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Amsterdam przygotowuje się do przyjazdu Putina:
https://24.media.tumblr.com/53a69d47...rd8ho1_500.jpg
http://media.tumblr.com/1f5c579c2213...m0qgo1_500.jpg (patrzcie na drobny druczek)
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 07:35   #2585
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Amsterdam przygotowuje się do przyjazdu Putina:
https://24.media.tumblr.com/53a69d47...rd8ho1_500.jpg
http://media.tumblr.com/1f5c579c2213...m0qgo1_500.jpg (patrzcie na drobny druczek)
Niezłe.. swoją drogą taki las tęczowych flag można by tak u nas przed jakimś Bardzo Ważnym Urzędem

Na "Płynących wieżowcach" byłam jakiś czas temu, też mam mieszane uczucia. Nie chcę robić spojlerów, ale parę rzeczy mi się nie podobało. Dużo stereotypów i nie do końca jestem pewna czy taki przekaz to dobra dla nas robota. Ale sam fakt, że się taki film pojawił, praktycznie pierwszy osadzający tematykę nieheteronormatywnej miłości we współczesnej Polsce, należy niewątpliwie docenić.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 19:14   #2586
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Niezłe.. swoją drogą taki las tęczowych flag można by tak u nas przed jakimś Bardzo Ważnym Urzędem
Przed urzędem, jak już flagi, to tylko biało-czerwone.

Tęczowych o ogóle osobiście nie lubię za bardzo. Pirackie ładniejsze.

Ale jak tak witają Putina, to niezły trolling jest.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 11:34   #2587
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

No to powitałyśmy po tęczowej stronie mocy kolejną osobę, bo aktorka Ellen Page się wyoutowała jako lesbijka na imprezie Human Rights Campaign związanej z młodzieżą LGBT.
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 11:36   #2588
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

mój gejradar zawsze na nią drgał, więc zdziwiona nie jestem
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 12:29   #2589
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
mój gejradar zawsze na nią drgał, więc zdziwiona nie jestem
jak zawszę się niesamowicie cieszę po każdym komyngałtnięciu, a Ellen faktycznie już dawno przyciągała moją uwagę
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 18:26   #2590
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Nawet ja coś podejrzewałam a żony Ellen Degeneris po obejrzeniu całej Ally McBeal nie odkryłam.
Ujawniłam się dziś przed pewną bliską mi osobą. Mimo, że to nie rodzina to się bardzo stresowałam. A wyszło naturalnie
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 18:48   #2591
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Ujawniłam się dziś przed pewną bliską mi osobą. Mimo, że to nie rodzina to się bardzo stresowałam. A wyszło naturalnie
Na takie radujące serce newsy ręce same składają się do oklasków

Edytowane przez patiasym
Czas edycji: 2014-02-16 o 18:49
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 16:42   #2592
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Hej dziewczyny.
Chciałam sie do Was zwrócić po radę, bo całkowicie nie mam do kogo a sytuacja która się we mnie dzieje mnie przerasta.
Mam nadzieję, że żadna nie poczuje się urażona, bo nie chciałabym tego, cieszę się , że Wy jesteście szczęśliwe ze swoją orietacją.
Historyjka będzie dosyć długa
Więc tak: W swoim zyciu byłam dwa razy szczerze zakochana w chłopaku, była to miłosć taka, ze gotowa byłam zrobić dla nich wszystko(niestety bez wzajemności). Ponad to miałam jednego chłopaka, nie dażyłam go takim uczuciem jak chłopaków wspomnianych wcześniej, jednak będąc znim, całując się z nim czułam się tak jak powinna czuć się dziewczyna z chłopakiem. Nie wyszło nam jednak bo był zbyt zarozumiały, nieporadny i kłótliwy. Rok temu poznałam jednego chłopaka który wydał mi się moim ideałem. Miły, przystojny, inteligentny, cud, miód i malinki! Na okrągło oglądałam jego zdjęcia itp itd. A tu okazało się.. Że jest gejem ( pewnie, coś musiało być nie tak....) Potem długo jeszcze nei mogłam sobie go odpuścić, no ale teraz juz tylko się przyjaźnimy I tak od sprawy tego geja nie mam nikogo konkretnego na oku.. Powiedzmy rok. Teoretycznie mi to nie przeszkadzało, jednak zaczęłam się zastanawiać jak to jest możliwe, że nie mam obiektu westchnień skoro zawsze miałam. Aż tu nagle... Jakiś miesiąc temu rozmawiając na fb z koleżanką która też nikogo nie ma i rozmawiałyśmy o chłopakach pomyślałam sobie ,, Boże, może ze mną jest coś nie tak ? " Wtedy pomyślałam, że mogę być homo.. Wiem jak to brzmi! Ale doczytajcie proszę do końca!
Kiedy o tym pomyślałam nie mogłam się pozbierać, nie chciałam tego. Płakałam strasznie. Zawsze marzył mi się związek z wspaniałym, inteligentnym, wykształconym chłopakiem, ze będziemy mieć wspólnie piękny dom i mądre dzieci. To moje marzenie którego nie chcę zaburzyć.
Zawsze patrzyłam na kobiety, uważam, że są ładne i w ogóle, ale nigdy PRZENIGDY nie sądziłam, że mogłabym z nimi coś więcej. Jak w gimnazjum rozmawiałam z koleżankami na ten temat, to pamietam, że szczerze powiedziałam ,, no bo jak chłopak Cię przytuli, to czujesz się tak fajnie, miło.. A jak dziewczyna.. To nic " Spałam u koleżanek w jednym łóżku - też nic.
Jednak od kiedy zrodziło się we mnie to ziarenko myśli zaczęłam mieć wątpliwości.. Czy to aby na pewno normalne, że patrzę na dziewczyny? Moja siostra uważa, ze tak, że też tak robi - jest hetero. Zaczęłam wyobrażać sobie zwiąki z kobietami mimo że bardo chciałam odrzucić tą myśl. Jednocześnie przestałam myśleć o chłopakach, jednak nie do końca, bo śnie o nich, tak jakby moja podświadomość walczyła.
Błagam Was, pomóżcie mi, nie jestem w stanie sama siebie osądzić.
Mam nadzieję, że w zaden sposób nikogo nie uraziłam...
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 16:52   #2593
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Orientacja seksualna nie jest kwestią sztywną i może się zmieniać. Tak więc Twoje dziecięce marzenia o rycerzu na białym koniu nie muszą oznaczać, że nie pokochasz kobiety.
Musisz się zastanowić czy Twoje mysli o kobietach wynikają z tego, że nie możesz znaleźć sobie idealnego faceta, czy dlatego, że właśnie kobiety Cię pociągają. Wyobraź sobie czy mogłabyś być w związku z kobietą, czy mogłabyś całować/uprawiać seks z kobietą.

Cytat:
To moje marzenie którego nie chcę zaburzyć.
Czy faceta w tym marzeniu potrafisz zamienić na kobietę?

I nie próbuj ograniczać myśli o tym, że moze nie jesteś hetero, bo uderzą ze zdwojoną siłą
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 17:08   #2594
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki


Fakt, że patrzysz na kobiety oznacza tylko, że nie jesteś ślepa - kobiety są po prostu piękne, a ludzie lubią piękno.
IMHO niepotrzebnie się nakręcasz, po prostu nie masz szczęścia do facetów.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 17:14   #2595
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

FavolaEroina a ile masz lat? Wychodzi na to, że zaczęłaś brać pod uwagę, że mogą Ci się podobać kobiety dlatego, że nagle przestałaś mieć męski obiekt westchnień w pobliżu. A przecież z wiekiem wszystko się zmienia i wyszło akurat tak, że przez ten rok nie masz nikogo na oku. Bo brak fajnych facetów w pobliżu, inne priorytety, cokolwiek. Może przez to, że tamten chłopak, który Cię zauroczył był gejem i miałaś kontakt z czymś nieco dla Ciebie odmiennym, nagle zaczęłaś zastanawiać się nad wariantami, których nigdy wcześniej nie brałabyś pod uwagę. Ja bym sobie dała czas i nic nie robiła na Twoim miejscu. Pożyjesz i zobaczysz, gdy nagle ktoś Cię sobą zauroczy, spodoba Ci się, czy to będzie facet, czy kobieta. Bo na razie to takie trochę rozmyślanie na sucho.

Ja tu kiedyś coś pisałam... a niedawno w końcu udało mi się poznać świetną kobietkę i się bardzo cieszę
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 17:28   #2596
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Lat mam 19
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 11:06   #2597
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

nie myśl w ten sposób "nie mam faceta to jestem les, czy bi" za wiele takich osób psuje bi opinię, bo stwierdzają że jednak Kobiety to nie to. nie abym się przejmowała takim gadaniem, ale po co nakręcać stereotypy i ranić Inne swoim niezdecydowaniem. Kobiety dostrzegają piękno bardziej niż Mężczyźni (On nie powie o kumplu że jest ładny, bo tego nie widzi). poza tym jesteś młoda jeszcze. 19 lat i nie masz kandydata na męża? żadna zbrodnia. ja swojego poznałam w wieku 21 lat, są późniejsze a są takie do których nikt nie pasuje. nie nakręcaj się zbędnie, szczególnie że pisałaś że źle Ci z tą myślą. masz czas na księcia z bajki. i pamiętaj, to że przystojny nie znaczy, że nadaje się na męża. "z ładnej miski się nie najesz" - jak mawiała moja eksprzyjaciółka (to jedyne mądre zdanie które wygłosiła)
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 15:25   #2598
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Kobiety dostrzegają piękno bardziej niż Mężczyźni (On nie powie o kumplu że jest ładny, bo tego nie widzi).
IMHO to jest tak - kobiety zwracają uwagę na piękno, bo są nauczone patrzenia na inne kobiety - "a bo spójrz córuś jakie X ma śliczne proste włoski, nie to co twoje kudły", a faceci tak nie mają + facet, który stwierdza, że jego kumpel to dobra dupa zostanie zaszufladkowany jako gej, co w jego oczach będzie targnięciem na jego bardzo męską męskość - kobiety tak nie mają, są pewniejsze swojej seksualności (wiadomo, nie wszystkich się to tyczy, ale jest taka tendencja)
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 16:01   #2599
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Może macie racje Prawdę powiedziawszy zastanawiam się czy to nie jest na tle nerwowym
Zawsze z małej głupoty histeryzuję.. Prawdę powiedziawszy dawno powinnam chodzić do psychologa, bo będać mała miałam problemy w domu.
Przepraszam, że zadręczam Was tutaj moimi problemami, ale na prawdę nie mam się do kogo w tej sprawie zwrócić..
Demio93, na prawdę nie chciałam nikogo obrazić
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 17:04   #2600
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ale ja się nie obraziłam, po prostu jak nie używam emotek, to wyglądam jakbym warczała na wszystkich
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 07:30   #2601
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez FavolaEroina Pokaż wiadomość
Może macie racje Prawdę powiedziawszy zastanawiam się czy to nie jest na tle nerwowym
Zawsze z małej głupoty histeryzuję.. Prawdę powiedziawszy dawno powinnam chodzić do psychologa, bo będać mała miałam problemy w domu.
Przepraszam, że zadręczam Was tutaj moimi problemami, ale na prawdę nie mam się do kogo w tej sprawie zwrócić..
Demio93, na prawdę nie chciałam nikogo obrazić
Ale chyba to, że ktoś woli kobiety, nie jest końcem świata, co?

Nie ma w tym nic złego. Jak dojdziesz do wniosku, że to z kobietą wolałabyś stworzyć związek, no to dojdziesz do takiego wniosku i tyle.

Piszesz o przyjacielu geju. Może z nim o tym pogadaj? zna Cię, a pewnie sam przechodził trudne chwile ze sobą. Bo z pewnością wiele osób tak ma. Szczególnie, jeżeli wychowały się w konserwatywnym środowisku.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 23:32   #2602
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

No właśnie, trochę to brzmi jakby dla Ciebie zakochanie w kobiecie było końcem świata
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 00:02   #2603
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
No właśnie, trochę to brzmi jakby dla Ciebie zakochanie w kobiecie było końcem świata
Bo widocznie dla niej to jest koniec świata
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 07:44   #2604
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Dla mnie odkrycie mojego biseksualizmu było końcem świata. teraz cieszę się, z tak dużego wyboru
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 07:53   #2605
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Bo widocznie dla niej to jest koniec świata
Dokładnie tak. Po prostu tego nie chcę.

Co do kolegi geja - rozmawiałam z nim o tym. Powiedział, ze mało prawdopodobne żebym była homo, jeśli już to bi, bo powinnam od zawsze czuć jakiś pociąg do kobiet. A nie da się zaprzeczyć że nigdy tak nie było.
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 09:31   #2606
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Dla mnie to bardziej skomplikowane.. bo można przecież podziwiać piękne kobiety, a np. czuć obrzydzenie na sama myśl o pójściu do łóżka, można pójść do łóżka z kobietą a nie potrafić/nie chcieć stworzyć z nią związku... Moim zdaniem nie da się być lesbijką na siłę, w sensie tego nie chcieć a jednak być bez przesady, nasza psychika ma swoje mechanizmy obronne
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 13:04   #2607
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie da się być lesbijką na siłę, w sensie tego nie chcieć a jednak być bez przesady, nasza psychika ma swoje mechanizmy obronne
A co z tymi, którzy z własnej woli idą na "terapię"?

Cytat:
Powiedział, ze mało prawdopodobne żebym była homo, jeśli już to bi, bo powinnam od zawsze czuć jakiś pociąg do kobiet. A nie da się zaprzeczyć że nigdy tak nie było.
Mnóstwo osób orientację swoją odkrywa już po ślubie, więc nigdy nie jest za późno żeby zacząć
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 12:20   #2608
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

ja w gimnazjum "odkryłam" swój biseksualizm, a dopiero na studiach w pełni przekonałam się, żem jednak lesba, więc nigdy nie jest za późno :P
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 15:53   #2609
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Zawsze się zastanawiałam, jak to jest gdy się nagle 'odkrywa' swoją orientację, bo ja to, że lubię też kobiety wiedziałam od podstawówki

Edytowane przez Hadassah
Czas edycji: 2014-03-09 o 15:54
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 16:05   #2610
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Zawsze się zastanawiałam, jak to jest gdy się nagle 'odkrywa' swoją orientację, bo ja to, że lubię też kobiety wiedziałam od podstawówki
Dokładnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-28 10:29:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.