przyłączacie się? =)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-12, 14:43   #1
kaaasiaaak89
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaak89
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
GG do kaaasiaaak89

przyłączacie się? =))


HEj
Dużo słyszałam o dietach w których rezygnuje się całkowicie z chleba i częściowo z ziemniaków i makaronu.Na forum jakaś dziewczyna wypowiadała sie ze w ciągu 2 tygodni schudła aż 9 kg Ja od dawna chciałam zabrać się za jakąś dietę.Dla mnie ta będzie najlepsza Tylko problem w tym że czasami się zapominam i w rezultacie rezygnuję z odchudzania
Ale mam nadzieje, że tym razem mi sie uda Od września zaczynam nauke w nowej szkole i trzeba jakoś wyglądać
A może Wy równeż się do mnie przyłączycie?? Jeśli będzie nas więcej ... będzie łatwiej
Liiczę na Was dziewczyny

TO DO DZIEŁA
kaaasiaaak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 15:07   #2
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: przyłączacie się? =))

Ja z chleba nie potrafilabym zrezygnowaci z makaronu takze,jem to w rozsadnych ilosciach a jak sie zapomne to ide sobie pocwiczyc
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 15:23   #3
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166
Wink Dot.: przyłączacie się? =))

Ja się chętnie dołącze, co prawda nie jem już ziemniaków, chleba, i makaronów zbyt często, ale neistety czasem nie moge sie powstrzymac i zjadam ehmm oprócz tego nie jem słodyczy już dość długo i w sumie nie mam juz na nie ochoty Schudłam ok.2 kg, ale to zapewne woda. teraz wyjeżdżam na weekend i po weekendzie biore sie juz za siebie!! Mam w planach systematycznie skakac na skakance i robic brzuszki, bo nic nie zastapi ćwiczen a jezeli bede stosowała tylko diete to nie schudne tam gdzie tego chce,a zalezy mi na brzuchu i udach!
A ty masz w planach jakies cw czy chcesz stosowac sama diete? Ile chcesz schudnac? Pozdrawiam paa
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 16:34   #4
kaaasiaaak89
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaak89
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
GG do kaaasiaaak89
Dot.: przyłączacie się? =))

Cytat:
Napisane przez Malinka24
Ja się chętnie dołącze, co prawda nie jem już ziemniaków, chleba, i makaronów zbyt często, ale neistety czasem nie moge sie powstrzymac i zjadam ehmm oprócz tego nie jem słodyczy już dość długo i w sumie nie mam juz na nie ochoty Schudłam ok.2 kg, ale to zapewne woda. teraz wyjeżdżam na weekend i po weekendzie biore sie juz za siebie!! Mam w planach systematycznie skakac na skakance i robic brzuszki, bo nic nie zastapi ćwiczen a jezeli bede stosowała tylko diete to nie schudne tam gdzie tego chce,a zalezy mi na brzuchu i udach!
A ty masz w planach jakies cw czy chcesz stosowac sama diete? Ile chcesz schudnac? Pozdrawiam paa
oo suuper!!! to już nie jestem sama ja planuje schudnąc jakieś 5-10 kg w sumie to siostra mówi że wystarczy jak zrzucę 5 ale jednak im więcej tym dla mnie lepiej Czyli zaczynasz po weekendzie? Ja zaczęłam dziś A co do ćwiczeń to nic szczególnego... troche brzuszków i jogging
powodzeenia
kaaasiaaak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 16:37   #5
kaaasiaaak89
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaak89
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
GG do kaaasiaaak89
Dot.: przyłączacie się? =))

Cytat:
Napisane przez Tuchajbej
Ja z chleba nie potrafilabym zrezygnowaci z makaronu takze,jem to w rozsadnych ilosciach a jak sie zapomne to ide sobie pocwiczyc
hej Tez myślałam ze nie potrafiłabym zrezygnować z chleba.. ze świeżych bułeczek....<mniaam> ale muusze A podobno dla chcącego nic trudnego Ale to sie jeszcze okaze
pozdrawiam papa
kaaasiaaak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 17:32   #6
Queen_Mary
Raczkowanie
 
Avatar Queen_Mary
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 259
Smile Dot.: przyłączacie się? =))

Moim zdaniem an i chleb ani makaron nie są wcale tuczące, tylko dodatki do nich!
Queen_Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 17:41   #7
kaaasiaaak89
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaak89
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
GG do kaaasiaaak89
Dot.: przyłączacie się? =))

Cytat:
Napisane przez Queen_Mary
Moim zdaniem an i chleb ani makaron nie są wcale tuczące, tylko dodatki do nich!
właśnie że odstawiając chleb i makarony odstawiasz równiez wiele tuczących rzeczy <masło, sosy itp> a to daje dbre efekty.Można naprawdę dużo schudnąc
kaaasiaaak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 18:25   #8
haga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: przyłączacie się? =))

ja baaaardzo chętnie się przylczę zwlaszcza ze pare dni temu postanowilam sie odchudzać.ale co w takim razie jeśc zeby nie paćś z głodu mogę zrezygnować z makaronu i ziemniakow ale z pieczywem to będzie trudno
haga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 18:44   #9
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Smile Dot.: przyłączacie się? =))

Sens niejedzenia chleba, makaronu, kasz itd. wynika z tego, że ogranicza się węglowodany. Nie chodzi tu o kaloryczność. Gdy nie dostarczamy organizmowi nadmiernej ilości węglowodanów pobiera on energię z zapasów tłuszczu, ponoć najszybciej z brzucha i ud Poczytajcie o diecie South Beach, są na jej temat wątki na Wizażu z linkami do fajnych stron.
Ja nie jem chleba, ziemniaków już prawie trzeci tydzień i jestem bardzo zadowolona. Schudłam prawie 3 kg. Może to mało, jednak ja nie mam dużo do zrzucenia, chce tylko zlikwidować tłuszczyk z brzuszka.
Nie jest źle, ja też nie wyobrażałam sobie śniadania bez chleba. Wykorzystajcie to, że jest sezon na warzywa i można robić smaczne surówki.

Trzymam kciuki za Was, utrata paru kg bedzie motywowała do dalszej pracy
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 18:50   #10
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: przyłączacie się? =))

Nie potrafię zrezygnować (a moze nie chcę) z ziemniaków, pieczywa czy makaronów. Zaczęłam stosować wiec dietę MŻ (Mniej Żreć) + unikam słodyczy + codziennie trochę ćwiczonek + codzienne masaże ud (stosowane razem z oliwką Ziai + dużo picia (woda mineralna i czerwona herbata). Efekt wprawił mnie w dzikie zdumienie - w ciągu niecałych dwóch tygodni 3 cm mniej w udach. Niby tego nie widać, ale mierzę się i inaczej być nie chce
Zmotywowałam się jak nie wiem co. Teraz zastanawiam się nad włączeniem do zestawu ćwiczeń z hula hop. Chciałam też kupić sobie twistera, ale w mojej "metropolii" jak na razie ni ma.
Verena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 18:55   #11
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166
Dot.: przyłączacie się? =))

Kaasiaak89 no i jak ci idzie ???? dajesz rade bez chleba, ziemniaków i makaronów? Co dziś jadłas ?? Ja zaczynam od jutra bo na weekendzie oczywiście nie dało sie uniknąc grilla, pieczonek itp. Pozdrawiam
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 23:16   #12
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: przyłączacie się? =))

ja tez nie jem od dluzszego czasu ziemniakow,makaronu i chleba i sie nie waze wiec nie wiem czy schudlam czy nie czasem (od swieta) lyknac jakies frytki,kilka klusek albo mala "pietke" ale to sporadycznie.musze przyznac ze dobrze sie z tym czuje
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 08:00   #13
kaaasiaaak89
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaak89
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
GG do kaaasiaaak89
Dot.: przyłączacie się? =))

A ja juz od kilku dni nie miałam w ustach chleba ziemniaków i makaronów... Jakoś tak dziwnie jest Ale zaczynam sie przyzwyczajac
Np naśniadanie jem wędnine z pomidorem , na obiad samo mięso z warzywami a na kolacje owoce
Ciesze sie ze sie przyłączacie
A Wy jaki macie jadłospis??
3mam za Was kciuki
pozdrawiam papa
kaaasiaaak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:12   #14
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: przyłączacie się? =))

czesc laski,

ja juz od pol roku nie jem chleba i makaronu.Ziemniakow nie jadlam nigdy bo nie lubie.Dolaczylam cwiczenia w domciu przez ok 45min 3x w tyg i schudlam 10 kg. Mam 165 i wazylam zawsze 52,potem za granica przytylam do 63.Teraz waze znowu 51-52.
Bardzo sie ciesze!

pozdrawiam!!!
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:39   #15
kaaasiaaak89
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaak89
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
GG do kaaasiaaak89
Dot.: przyłączacie się? =))

Cytat:
Napisane przez agolek
czesc laski,

ja juz od pol roku nie jem chleba i makaronu.Ziemniakow nie jadlam nigdy bo nie lubie.Dolaczylam cwiczenia w domciu przez ok 45min 3x w tyg i schudlam 10 kg. Mam 165 i wazylam zawsze 52,potem za granica przytylam do 63.Teraz waze znowu 51-52.
Bardzo sie ciesze!

pozdrawiam!!!
OOO juz od pół roku?? i przez ten czas schudłas 10 kg?? ja słyszałam o dziewczynie ktora w taki sposów w dwa tygodnie 9 kg schudła..nie wiem czy to prawda
pozdrawiaam
kaaasiaaak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:58   #16
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: przyłączacie się? =))

moim zdaniem malo prawdopodbne chociaz....poza tym takie duze spadki wagi w tak krotkim czasie sa niekorzystne dla organizmu i naszego ciala.mozna sie nabawic anemi, z organizmu uciekaja mineraly itp,robia sie gigant rozstepy,cialo traci elastycznosc i jedrnosc....ja bedac na diecie schudlam 4 kg w 2tyg a wygladalo jakbym schudla z 7kg.uwazam ze nie nalezy sie kierowac waga i kg
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 11:28   #17
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: przyłączacie się? =))

hej,

schudlam w pierwszy miesiac ok 6-7 kg a potem bardzo stopniowo bo nie chcialm efektu jo-jo i w sumie wyszlo super.Pewnie,ze mozesz schudnac wczesniej ale po co?Kilogramy wroca a ty wykonczysz organizm.U mnie najgorsze jest to,ze jem za duzo owocow, a one maja duzo cukru wiec moze dlatego wolniej zrzucalam..Ogolnie jem duzo ryb,kurczaka,warzyw,serow (nawet tych smierdzacy i kalorycznych)i wszystko co nie zawiera weglowodanow(duzych ilosci wegl.).Waga mi sie utrzymuje ta sama mimo,ze ostatnio wrocilam po precelkow solonych i popcornu,ale ciagle cwicze

Zycze powodzenia i pozdrawiam serdecznie
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:01   #18
kaaasiaaak89
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaak89
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
GG do kaaasiaaak89
Dot.: przyłączacie się? =))

hej
Wiecie czego sie dowiedziałam?? U tatusia mojej przyjaciółki lekarze podejzewali jakąs chorobe - musiał jak najszybciej schudnąc... tak sie przejął ze codziennie jadł sam kisiel i baardzo dużo schudł.Efekty utrzymują sie do teraz...
Może warto zastosować przez jakis czas taką "kisielową" dietę??
Co o tym myślicie??
pozdrawiam paa
kaaasiaaak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:03   #19
Ania S.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Dot.: przyłączacie się? =))

Hej dziewczyny!
Dle tych z was, którym trudniej rozstac się z chlebem, makaronem itp. polecam dietę niełączenia (można ją stosować jednocześnie z ograniczaniem chleba itp.).
Przez 10 dni tej diety schudłam 4 kg. a polega to po prostu na tym, że nie wolno w jednym posiłku łączyć ze soba potraw z grupy białkowiej (mięso, nabiał, jaja) z grupą węglowodanową (ziemniaki, ryż, chlem, makaron, słodycze). Trzecia grypa to grupa neutralna czyli warzywa i owoce.

Krótko mówiąc surówki je się albo z chlebem, albo z mięsem, a nie wszystko na raz, przy czym rośliny strączkowe (fasola, groszek, bób, soja) zalicza się do tej grupy co mięso (grupa białkowa). Oczywiście to wszystko połączone z unikaniem słodyczy itp.

W sumie dieta nieskoplikowana a naprawde skuteczna.
Ania S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 14:03   #20
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: przyłączacie się? =))

Obecnie waże 58kg. Jestem z siebie dumna, bo po powrocie z Niemczech ważyłam 62kg
Nie stosuje żadnej diety, jem na co mam ochote tylko z ograniczeniami. Nie jest słodyczy, a ni innych pustych kalorii. No i wlasnie pieczywo ograniczam. Staram się nie jesc, jednak pączek, kołoczyk czy bułeczka się zdaża. Dużo sie ruszam- dziennie rowerek, biegam, plywam albo na skakance. Czasami mam leniwca i tylko się rozciągam

Jeszcze chcę schudnąć 6 kg i wierze, ze dam rade
Każda z nas da rade! Tylko trzeba chcieć
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 15:53   #21
Elektra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 67
GG do Elektra
Dot.: przyłączacie się? =))

Pomysł dobry :-D

Ale trudno będzie..a może na początku chleb zastąpić chrupkim pieczywem?Nie jest tak bardzo kaloryczne,kromka 20-30 kalorii ???
Elektra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 17:41   #22
kaaasiaaak89
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaak89
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
GG do kaaasiaaak89
Dot.: przyłączacie się? =))

Cytat:
Napisane przez Elektra
Pomysł dobry :-D

Ale trudno będzie..a może na początku chleb zastąpić chrupkim pieczywem?Nie jest tak bardzo kaloryczne,kromka 20-30 kalorii ???
Ja całkowicie zrezygnowalam z pieczywa.Nawet z tego chrupkiego
Kromka Wasy ma ok. 40 kcal więc mysle za na początku możesz je śmiało jeść
Życzę powodzenia
pozdrawiam
kaaasiaaak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 18:14   #23
kaaasiaaak89
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaak89
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
GG do kaaasiaaak89
Dot.: przyłączacie się? =))

hej
i jak Wam idzie dziewczyny?? Są już jakieś efekty?? Ja się już przyzwyczaiłam do jedzenia bez chleba itp Nawet nie jest źle Na wadze 2 kg mniej
Pozdrawiam papa
kaaasiaaak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 10:29   #24
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: przyłączacie się? =))

kaaasiaaak 89 - Gratuluje!!! Tak trzymac! Pamietaj zebys jadla duzo warzyw i pila duzo wody.Nie zapominaj o rybach i kurczaku (bez skorki oczywiscie) i owocach.

pozdrawiam serdecznie
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 11:54   #25
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: przyłączacie się? =))

Dziewczyny a czym zastepujecie ten chleb? ja probowalam jesc wase i takie chrupkie pelnoziarniste... ale ja po tym bylam glodna
a pozatym jak pracowalam, to bralam do pracy kanapki, no i tak prawie caly dzien jechalam na tych kanapkach i niewyobrazam sobie czym bym je mogla zastapic, no bo w pracy nie mialam mozliwosci ugotowania sobie jakiejs zupki, czy obiadu. Moze macie jakies pomysły ??
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 12:36   #26
KoNiCzYnKa :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: przyłączacie się? =))

nio właśnie... czym zastępujecie pieczywo??? np. w pracy, szkole też trzeba cosik jeść hehe napiszcie jakie macie "przepisy" na obiady (takie dość szybkie) między szkołą a zajęciami przykładowo? pozdrawiam=]
KoNiCzYnKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 12:57   #27
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Talking Dot.: przyłączacie się? =))

To i ja się przyłączam

Zawsze ważyłam 54, 55 kg, a teraz 59... Nigdy nie przywiązywałam wagi do... wagi , bardziej do tego, jak wyglądam i jak się czuję, bo waga zawsze była dla mnie nieistotna, dlatego się nie ważyłam. Ale ostatnio postanowiłam się zważyć i okazało się że sporo przytyłam (co z resztą czuję i widzę).
Niestety, diety żadnej zastosować nie umiem, nie mam tyle silnej woli i chęci do przygotowywania posiłków. Dlatego przyłączam się do Was i będę stosować dietę: niełączenia, MŻ i zrezygnuję z chleba, ziemniaków i makaronu (a wczoraj jadłam spaghetti, ehhh ).
Nie no poważnie, trzeba się za siebie wziąć, od nowego miesiąca zapisuję się też na aerobik czy coś. Może z Wami będzie mi łatwiej, bo samej ciężko się zmobilizować.

Ściskam Was serdecznie dziewczyny!
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 16:14   #28
kaaasiaaak89
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaak89
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
GG do kaaasiaaak89
Dot.: przyłączacie się? =))

jest nas coraz więcej
Jaaaak faajnie
Ja tam nie wymyślam zadnych specjalnych dań.Po prostu jem mniej więcej to co dotychczas tylko ze bez ziemniaków chleba.Makaronu i tak nigdy nie jadłam
Pozdrawiam gorąco
kaaasiaaak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 18:01   #29
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: przyłączacie się? =))

Cytat:
Napisane przez kaaasiaaak89
Na forum jakaś dziewczyna wypowiadała sie ze w ciągu 2 tygodni schudła aż 9 kg
no no tylko pozazdrościć ale średnio jej zazdroszczę, że pewnie szybciej niż stracila, to z nawiązką odzyskała (nie żebym była złośliwa )

Cytat:
Napisane przez kaaasiaaak89
hej
Wiecie czego sie dowiedziałam?? U tatusia mojej przyjaciółki lekarze podejzewali jakąs chorobe - musiał jak najszybciej schudnąc... tak sie przejął ze codziennie jadł sam kisiel i baardzo dużo schudł.Efekty utrzymują sie do teraz...
Może warto zastosować przez jakis czas taką "kisielową" dietę??
Co o tym myślicie??
pozdrawiam paa
oo tak! to jest świetna dieta! ... żeby wyniszczyć organizm i wypłukać go z wszystkich witamin, mikro i makroelementów.

Ehh kobitki.. odchudzanie ok, ale z głową. Radzę robić to rozsądnie, bo przecież chcemy dodać sobie urody, a nie odjąć np. wypadającymi włosami i brzydką cerą. Nie rezygnowałabym z pieczywa, ale białe zastąpiła pełnoziarnistym czy razowym. Owszem nie jest najmniej kaloryczne, ale jakie zdrowe! I ile daje energii! I jak szybko syci! Nie sugerujmy się tym, że Marysia schudła 10kg w miesiąc, bo na pewno nie wyszło to na dobre jej organizmowi. No i jak ćwiczycie pamiętajcie, że tych kalorii powinno być dziennie trochę więcej, nie głodujmy!
Pozdrawiam i życzę udanej diety ja zmieniam swój tryb życia od września
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 12:18   #30
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: przyłączacie się? =))

Ja równiez sie przyłączma. Nie mam siły stosować żadnych diet, zbyt dużo w nich gotowania jest. Od wczoraj nie jem pieczywa, makaronów, ziemniaków no i oczywiście słodyczy.

Wczoraj jadłam:
Miseczke płatków bez mleka, jogurt,sałatke warzywną,brzoskwinie

Zamierzam się podobnie żywić do końca wakacji. Mam nadzieje że mi sie uda. Do tego dochądzą jeszcze codzienne ćwiczenia.

Po wakacjach oczywiscie nie wróce odrazu do narmalnego jedzenia, oczywiscie dalej nie będe jeść słodyczy, jedynie od święta no i zmienie pieczywo na ciemne bo ono jest podobno bardziej zdrowe.

Trzymcie za mnie kciuki żeby mi sie udało.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.