Do "ADMINISTRATORA" ZŁOŚLIWCA - @:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-04, 19:36   #1
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168

Do "ADMINISTRATORA" ZŁOŚLIWCA - @:(


Charlotta1 napisał(a):
> Myślę Złosiu, że nie wystąpiłeś tu w roli admina, Twój post ma charakter prywatny.

Nie, nie wystąpiłem jako admin.

moze porostu nie dażysz mnie sympatia i z tad to wszystko? powód osobisty. tak? jesli tak to czemu? wiem juz o co chodzi o o co administratora ma do mnie pretensje. Przyznaje przesadzałam ztymi zdjęciami wpadłam w jakis amok i teraz przez to wszystko otworzyły mi się oczy poprostu jest to moja pasja i przez przypadek zamęczyła bym innych. wiec przepraszam raz jeszcze i obiecuje ze zwolnie tępo i postaram się urozmaicic watek na ile bede mogła, juz w nowym wkleiłam zdjecia i tez się niczym nie róznia wiem to było ostatni raz teraz bedzie troszkę inaczej. propozycje wizazanek i moje wykonanie moze bezdie lepiej. ogólnie miałam dzisiaj dzien do niczego i jeszce to narazie musze Was pocieszyc mój zapał zgasł moze nawet o to chodziło.wiec pozdrawiam i do zobaczenia. pa @
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 00:22   #2
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: Do "ADMINISTRATORA" ZŁOŚLIWCA - @:(

monna@, z calym szacunkiem, czy to naprawde trzeba bylo publicznie?... Nie moglas mu maila wyslac? Po co wciagac wizazanki w takie rozgrywki?
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.