Problem z samooceną ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-13, 21:38   #1
Monika165
Raczkowanie
 
Avatar Monika165
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 42

Problem z samooceną ;/


Otoz,mam niska samoocene..Gdy zauwaze,ze jakis koles sie na mnie patrzy od razu sobie wmawiam,ze pewnie sie gapi,bo jestem brzydka albo cos.To jest dosc ciezkie i nie pozwala mi sie przebic do innych ludzi.

Dolaczam zdjecie,powiedzcie mi co o mnie sadzicie tak na prawde,krytyka mile czytana,bo moze to mnie jakos zmobilizuje do dzialania.
I jeszcze jedno,napiszcie co moge zrobic,zeby juz tak nie myslec,zeby patrzec na siebie jakos pozytywniej i co mam robic,zeby nie bac sie kontaktu z ludzmi a szczegolnie z chlopakami,zeby nie myslec,ze jestem paskudna i w ogole blee,ze jednak moge sie podobac..

Zdjecie bezndziejne i robione na tle lazienki,troche niekorzytnie wyszlam,ale co tam xD


http://img359.imageshack.us/my.php?i...cia0013xx4.jpg
Monika165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 21:43   #2
Tamafune
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: Problem z samooceną ;/

:/
kocham takie tematy.
Tamafune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 21:46   #3
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Problem z samooceną ;/

Monika165 o rany...wiesz co, nie wiem co Ci napisać, ale jak zobaczyłam to zdjęcie to napiszę tylko tyle: jesteś naprawdę śliczna dziewczyna!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 21:47   #4
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Problem z samooceną ;/

powiem Ci, że dzieki Tobie i podobnym kobietom lecze swoje kompleksy nie dlatego, ze Tobie czegos brakuje, a ja jestem za***ista du... tylko dlatego, że widze jak wymyslamy i niepotrafimy doceniac tego co mamy. Naprawde u mnie to dziala. Szczegolnie, ze chodze na babska silownie i tam codziennie pokazaujemy sobie swoj tluszczyk, rozstepy itp. i po prostu jak ktos ma cos w sobie, fajna osobowosc to te rzeczy w ogole przestaja sie liczyc, az jestem zszkowana jak wiele zalezy od charakteru. Widze jak fajne laski maja cos super, ale szukaja jeszcze itp.

moze pomysl o ludziach, ktorzy naprawde maja sie czym przejmowac, maja okropne choroby skorne, ktore nie pozwalaja im normalnie egzystowac. Masz ladna buzie, fajna fryzurke, ladna skore, dziewczyno idz i nie grzesz. Naprawde pracuj nad swoim mysleniem, tlumacz sobie

ewentualnie polecam lekture ksiazki: "lustereczko powiedz przecie"

wiecej dystansu do siebie, pamietaj, ze nie tylko wyglad sie liczy. Dzisiaj nam na kazdym kroku wmawiaja, ze wyglad taki wazny itp. Jest wazny, w sensie wazne byc zadbanym, ale nie wygladajmy jak klony tych z okladek.

jak chcesz sie lepiej poczuc cwicz sobie troche, to naprawde pomaga czuc sie pewniej, cwiczy charakter

naprawde kopas w dupas dla Ciebie
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 21:47   #5
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Problem z samooceną ;/

piękna muszla klozetowa...

sory za uszczypliwość ale takich tematów był stos

muszla w tle oczywiście
__________________
oszalałam

Edytowane przez nenowka152900
Czas edycji: 2008-09-13 o 21:51 Powód: głupote napisałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 21:49   #6
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Problem z samooceną ;/

Cytat:
Napisane przez Monika165 Pokaż wiadomość
Otoz,mam niska samoocene..Gdy zauwaze,ze jakis koles sie na mnie patrzy od razu sobie wmawiam,ze pewnie sie gapi,bo jestem brzydka albo cos.To jest dosc ciezkie i nie pozwala mi sie przebic do innych ludzi.

Dolaczam zdjecie,powiedzcie mi co o mnie sadzicie tak na prawde,krytyka mile czytana,bo moze to mnie jakos zmobilizuje do dzialania.
I jeszcze jedno,napiszcie co moge zrobic,zeby juz tak nie myslec,zeby patrzec na siebie jakos pozytywniej i co mam robic,zeby nie bac sie kontaktu z ludzmi a szczegolnie z chlopakami,zeby nie myslec,ze jestem paskudna i w ogole blee,ze jednak moge sie podobac..

Zdjecie bezndziejne i robione na tle lazienki,troche niekorzytnie wyszlam,ale co tam xD


http://img359.imageshack.us/my.php?i...cia0013xx4.jpg
Chyba sobie żartujesz.. Nie rozumiem skad ta niska samoocena.. jestes ładną dziewczyną..
Nie chciałabym tego podpinać pod prowokację,bo czytajac Twoj post ,a potem oglądając zdjęcie można by pomysleć,ze doskonale wiesz o tym,ze ładna jesteś tylko chcesz trochę komplementów nazbierać.. No,a jesli rzeczywiście masz niską samoocenę to mówie Ci - NIE MA POWODU BY TAKA BYŁA U CIEBIE.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 21:50   #7
Monika165
Raczkowanie
 
Avatar Monika165
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 42
Dot.: Problem z samooceną ;/

ale wlasnie ja zawsze sobie mysle,ze inna jest ode mnie ladniejsza itp.
Na serio jestem opor zakompleksiona a komplementy slysze tylko od rodziny,ale ich nie przyjmuje,bo oni tak zawsze beda gadac,bo to moja rodzina
Za to duzo razy slyszalam,ze mam niezbyt ladna twarz,ale figure spoko,chociaz tez nie jest idealna,bo brzuch juz nie tak plaski,boki powylazily xD
A ja nie mam silnej woli do cwiczen,bo ja musze miec efekty juz a wie,ze tak nie bedzie
I nie ma idealnej cery,bo mi sie swieci xP

wiem Tamafaune czy jakos tak,beznadziejny jest ten temat,ale ja mam z tym problem no xP
Monika165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 21:56   #8
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Problem z samooceną ;/

Cytat:
Napisane przez Monika165 Pokaż wiadomość
ale wlasnie ja zawsze sobie mysle,ze inna jest ode mnie ladniejsza itp.
noi ma prawo byc ładniejsza, ale nie tylko to sie liczy. Wlasnie prócz wygladu warto ksztaltowac osobowosc, interesowac sie czyms itp. spełniać sie w jakiś dziedzinach. Dobrze sie ubrac żeby czuc sie pewnie itp.

pracuj nad tym mysleniem, to tylko glupie mysli

a co w sobie lubisz?
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 21:58   #9
Monika165
Raczkowanie
 
Avatar Monika165
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 42
Dot.: Problem z samooceną ;/

z wygladu?
hmm....oczy jedynie
i byc moze jeszcze nogi i pupa,ale mam za dlugie nogi,dluzsze niz tulowi male biodra,wiec wyglada to beznadziejnie
Moze uda mi sie zrobic zdjecie calosciowo to zalacze,ale to pozniej ;p

I ja mysle,ze kazda jest ladniejsza a ja paszczur najgorszy..
Jak ja bym chciala byc ladniejsza ;/
Monika165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 22:00   #10
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Problem z samooceną ;/

Jesteś naprawdę atrakcyjna Jedyna rada jaką mogę ci dać to chyba po prostu uwierzyć w to, że faceci patrzą na Ciebie jak na atrakcyjną dziewczyne i wcale nie uważają, że jesteś ble Gdybyś była brzydka zapewniam Cię, że nie zwracaliby na Ciebie uwagę,nie przykuwali by wzroku.
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 22:01   #11
Monika165
Raczkowanie
 
Avatar Monika165
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 42
Dot.: Problem z samooceną ;/

i ja wlasnie Olga tego zbytnio nie widze,no nie licze tego,jak jada samochodem,bo wtedy sie na kazdego gapia ;p
A tak bym chciala
Monika165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 09:49   #12
k_sagitta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 146
Dot.: Problem z samooceną ;/

Śliczne, duże oczy
Ładny kształt twarzy.
Boska fryzurka, w której ładnie wyglądasz.
Czego chcieć więcej ??
Każdy ma niedoskonałości, jedne więcej, drugie mniej. Z tym trzeba żyć, poza tym właśnie te wady sprawiają, że jesteśmy inne, niepowtarzalne i oryginalne!
Trzymaj się
__________________
Who dares, wins.
k_sagitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 10:23   #13
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Problem z samooceną ;/

Dlaczego tak płytko oceniasz siebie? A co z Twoim charakterem? Umięjętnościami? Talentami? Wygląd jest ważny, nie można temu zaprzeczyć, ale nie najważniejszy. Jeżeli sprowadzasz swoją wartość do tego, jak się prezentujesz wizualnie, Twoja samoocena zawsze będzie niska; banalne, ale nikt nie jest idealny, każdy doszuka się w sobie wad. Znajdź coś, w czym jesteś naprawdę dobra i realizuj się, osiągaj małe i wielkie sukcesy - to naprawdę się liczy, a nie szczuplejszy brzuch czy inna twarz.

A muszla rzeczywiście ładna.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 10:36   #14
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Problem z samooceną ;/

zawsze będzie ktoś ładnijeszy od Ciebie.
Zawsze będzie ktoś lepszy od Ciebie.
Zawsze będzie ktoś gorszy i brzydszy od Ciebie.
nie będę Ci tu prawić komplementów bo nie tędy droga Wystarczy, że zrozumiesz powyższe , a powinnaś się lepiej poczuć.
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 10:57   #15
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: Problem z samooceną ;/

Cytat:
Napisane przez Monika165 Pokaż wiadomość
Otoz,mam niska samoocene..Gdy zauwaze,ze jakis koles sie na mnie patrzy od razu sobie wmawiam,ze pewnie sie gapi,bo jestem brzydka albo cos.To jest dosc ciezkie i nie pozwala mi sie przebic do innych ludzi.

Dolaczam zdjecie,powiedzcie mi co o mnie sadzicie tak na prawde,krytyka mile czytana,bo moze to mnie jakos zmobilizuje do dzialania.
I jeszcze jedno,napiszcie co moge zrobic,zeby juz tak nie myslec,zeby patrzec na siebie jakos pozytywniej i co mam robic,zeby nie bac sie kontaktu z ludzmi a szczegolnie z chlopakami,zeby nie myslec,ze jestem paskudna i w ogole blee,ze jednak moge sie podobac..

Zdjecie bezndziejne i robione na tle lazienki,troche niekorzytnie wyszlam,ale co tam xD


http://img359.imageshack.us/my.php?i...cia0013xx4.jpg
Otóż, zdjęcie rzeczywiście beznadziejne. Zamiast zakładać takie watki, proponuję poczytać trochę ciekawych książek, zainteresować się czymś, mieć jakąś pasję w życiu...to na pewno pozwoli Ci się przebić do innych ludzi, bo będziesz miała o czym z nimi rozmawiać.
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 11:01   #16
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Problem z samooceną ;/

Cytat:
Napisane przez skapula Pokaż wiadomość
Otóż, zdjęcie rzeczywiście beznadziejne. Zamiast zakładać takie watki, proponuję poczytać trochę ciekawych książek, zainteresować się czymś, mieć jakąś pasję w życiu...to na pewno pozwoli Ci się przebić do innych ludzi, bo będziesz miała o czym z nimi rozmawiać.
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 11:03   #17
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Problem z samooceną ;/

Niestety ale w dzisiejszym świecie problemy z samooceną ma większość dziewczyn, młodszych, starszych i całkiem dorosłych kobiet.
Media wmawiają nam że ładniejsze, szczuplejsze jest bardziej wartościowsze niż te które są troszkę mniej atrakcyjne.

Nie trzeba być pięknym aby np. przyciągać do siebie ludzi, czuć się fajnie.

Jesteś ładna, ale to Twoja psychika za wszystko odpowiada.

Ja miałam taki okres tamtej jesieni że codziennie płakałam patrząc na siebie w lustro i żałuję że nie poszłam do psychologa, minęło by mi chociaż szybciej, sama się jakoś uporałam zaczęłam sobie wmawiać kurna przecież jestem ok ile osób marzy o takim wyglądzie i tym co ja mam, a ja tego nie potrafię docenić.

Przestałam szukać wad, a zaczęłam eksponować zalety.
Małe rzeczy dają duży efekt
Przestałam być zgryźliwa do innych, zaczęłam się więcej uśmiechać, zaczęłam bardziej dbac o siebie tylko dlatego aby poczuc sie lepiej psychicznie, kupuję sobie ładną bielizne dla siebie, by czuc się fajnie.
I choc nie jestem idealna, bo daleko mi do ideału jak na księżyć to luv=bie siebie, fajnie sie ze sobą czuję.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 11:14   #18
Bursztynek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 38
Dot.: Problem z samooceną ;/

Hej jesteś naprawde bardzo ładną dziewczyną i nie rozumiem skąd te kompleksy?! Ktoś ci coś głupiego powiedział czy co??
Najważniejsza jest pewność siebie, moja babcia zawsze mi mówiła że jak bedziesz myślała że jesteś piękna to taką cię bedą widzieli ludzie. Hehe i wiecie że to się sprawdza:P
Ale jak bedziesz kulić się zgarbiona na ulicy przerażona że wszyscy sie na ciebie patrzą to bedziesz sprawiała naikorzystne wrazenie prawda?:
"Aaaaa patrzcie Tofik idzie" <zarcik>

Mogłabyś być naj naj naj na świecie najlepsze cycki, nogi, twarz itd ale jak bedziesz pisać takie pierdoły i wymyślać sobie kompleksy to i tak znajdzie się ktoś kto powie że jesteś bleeee.

Mój ulubiony tekst (a właściwie koleżanki która w tzw upojeniu alkoholowym go wymyśliła):
"Gdy człowiek ma piękne wnętrze to ono wyłazi na wierzch"
Bursztynek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 17:17   #19
CanYouCatchMe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie ;]
Wiadomości: 16
Dot.: Problem z samooceną ;/

Mam ten sam problem..
Tylko ze ja sobie wmaiwma też że jestm głupia...
Brzydka bez sensu ...
A jak ise kots do mnie kręci to nie raz uwazam że napewno jaja chce sobie porobic ..

Edytowane przez CanYouCatchMe
Czas edycji: 2008-09-14 o 19:48
CanYouCatchMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 17:23   #20
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Problem z samooceną ;/

ja czasami też mam takie mysli jestem fuu, bleee itp .. ale to tylko czasami ..

co ci moge powiedziec, kiedys około 2lata temu przeczytałam w jakiejs gazecie żeby napisac na kartce rzeczy które sie w sobie lubi i je spisac na kartce .. sobie mysle " taaaa napewno mi to pomoże " no ale co mi szkodzi napisałam co tam w sobie lubie i przeczytałam raz , dwa .. potem zauważyłam że mi to naprawde pomaga, brałam ta karteczke ze sobą zawsze, i np jak na przystanku sie nudziłam to wyciągałamm z kieszeni i ją czytałam hehe od razu samoocena wzrastała, inne samopoczucie a jak wiedziałam o tej swojej atrakcyjnosci, która jakos sama w sobie odkryłam to widzieli ją również inni .. całkiem inny krok, wyraz twarzy .. to przyciagało chłopaków uhuu ^ miałąm ją dosc długo, i naprawde pomagała .

wiadomo że nie ma sie wszytkiego pięknego i cacy ale trzeba je dac na dalszy plan a na pierwszy te które w sobie kochasz ! ;P
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 19:04   #21
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: Problem z samooceną ;/

Cytat:
Napisane przez CanYouCatchMe Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem..
Tylko ze ja sobie wmaiwma też że jestm głupia...
Brzydka bez sensu ...
A jak ise kots do mnie kręci to nie raz uwazam że napewno jaja chce sobie porobic ..
www.roklina.fotka.pl o to ja ;/
Uhm. Aha. Ok. Wiesz, gdybym ja miala taki problem z samooceną, to nie umieszczałabym swojego profilu na fotce. I myślę że doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, też byś tego nie zrobiła, gdybyś w głębi duszy nie wiedziała, że jesteś atrakcyjną dziewczyną. Zgadza się?
lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 19:06   #22
CanYouCatchMe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie ;]
Wiadomości: 16
Dot.: Problem z samooceną ;/

Cytat:
Napisane przez lara Pokaż wiadomość
Uhm. Aha. Ok. Wiesz, gdybym ja miala taki problem z samooceną, to nie umieszczałabym swojego profilu na fotce. I myślę że doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, też byś tego nie zrobiła, gdybyś w głębi duszy nie wiedziała, że jesteś atrakcyjną dziewczyną. Zgadza się?
Z jedej strony tak ale fotke zakłądałam praie 2 lata temu to tego problemu nie było a teraz mi jest żal usunać;p
A sama ocena jest niska bo hmm przz chłopaka ... troszke
CanYouCatchMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 19:17   #23
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Problem z samooceną ;/

Cytat:
Napisane przez CanYouCatchMe Pokaż wiadomość
Z jedej strony tak ale fotke zakłądałam praie 2 lata temu to tego problemu nie było a teraz mi jest żal usunać;p
A sama ocena jest niska bo hmm przz chłopaka ... troszke

żal... macie problemy...
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 19:21   #24
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Problem z samooceną ;/

Cytat:
Napisane przez lara Pokaż wiadomość
Uhm. Aha. Ok. Wiesz, gdybym ja miala taki problem z samooceną, to nie umieszczałabym swojego profilu na fotce. I myślę że doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, też byś tego nie zrobiła, gdybyś w głębi duszy nie wiedziała, że jesteś atrakcyjną dziewczyną. Zgadza się?
dokładnie.
CanYouCatchMe - jesteś bardzo przeciętna.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 19:23   #25
CanYouCatchMe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie ;]
Wiadomości: 16
Dot.: Problem z samooceną ;/

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
żal... macie problemy...
jeśłi coś IC nie pasuje to nie musisz wyrazac sowjej opini ja np się tym przejmuje bo to nie jest łatwe;/
A ja naleze do osób wrazliwych
CanYouCatchMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 19:32   #26
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Problem z samooceną ;/

TO dlaczegoi masz fotke? przecież ktoś może wystawić Ci "1"
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 19:35   #27
Tamafune
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: Problem z samooceną ;/

Taa..a fotki dodane niemalze 2 tygodnie temu.
Tamafune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 19:43   #28
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Problem z samooceną ;/

tak - przegladniecie sie w oczach innych pomoze.

Tylko jedna sprawa - te same foty w watku 'uh ah brzydkam' zbiora pewnie jakies tam 'no co Ty, pieknas'

Ale wstaw je w 'czy nadaje sie na fotomodelke' i zaloze sie, ze zbierzesz nieco inne opinie.

Jak masz niska samoocene to nad nia pracuj. Nad soba tez. Zawsze sie znajdzie ktos, komu sie spodobasz i ktos kto uzna, ze nie jestes jego typem. Taki swiat.
Uwazam, ze tak jak sie czujesz tak inni Cie widza.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 19:47   #29
CanYouCatchMe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie ;]
Wiadomości: 16
Dot.: Problem z samooceną ;/

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
TO dlaczegoi masz fotke? przecież ktoś może wystawić Ci "1"
Hmm mówiąc ze jestem przeciętna uwazasz ze jestem brzydka tak ?
No dobra dlaczego mam fotke hmm dla zbawy poznawania nowych ludzi ... A nie że ktos mi da jeden przez fotke poznałam wielu ludzi zkórymi teraz utzrymuje kontakt
CanYouCatchMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 20:00   #30
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Problem z samooceną ;/

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
CanYouCatchMe - jesteś bardzo przeciętna.

też tak uważam . Masz problem . Poza tym skoro uważasz że jestes brzydka, fotke masz dla zabawy , to po co umieszczasz link do niej na wizażu ? to już drugi wątek w którym wklejasz link i sie zastanawiam po co
osoba która sie uważa za brzydką raczej nie wkleja linków do swojego profilu gdzie sie tylko da ..
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.